Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
74 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 74 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

skouikaki

skouikaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
26-3 κλεινω 9 μηνες παντρεμενη και νοιωθω λες και ειμαι μια ζωη....... Sad
με το συνροφο μου εχουμε ξεχασει να βρισκομαστε ερωτικα πλεον και οχι βεβαια απο δικη μου υπαιτιοτητα....ολα ξεκινησαν με το που εμεινα εγκυος...στην αρχη φοβοταν και μετα λογω προσθιου χαμηλου πλακουντα μας ειπε ο γιατρος να απεχουμε (οχι οτι καναμε και τπτ)..τεσπα αυτο το καταλαβαινω απολυτα ειδικα οταν ειναι το πρωτο παιδι...παντρευτηκαμε...γεννησα...σαραντισα και με το ζορι δεχοταν...λεω δεχοταν γτ παντα με δικη μου πρωτοβουλια.....το θεμα ειναι οτι εχουμε φτασει στο σημειο που θα βρεθουμε 1 φορα το μηνα και παντα με δικη μου πρωτοβουλια η λογω γκρινιας για την κατασταση...ετσι φαινεται σαν να μου κανει χαρη.....κουραστηκα να προσπαθω πανω σε αυτο γτ κουραστηκα να με απορριπτει συνεχως...του εξηγησα οτι αυτο ειναι προβλημα και οτι θα πρεπει να το συζητησουμε και να βρουμε μια λυση και η απαντηση...."και τι θες να ειμαι οπως πρωτα? αυτο ξεχασε το"...το αποδιδει παντα στην κουραση και δε λεω οτι δεν ειναι κουρασμενος αλλα τις περισσοτερες φορες μου λεει οτι δεν εχει ορεξη...και οποτε και αν βρεθουμε νοιωθω σα κουνελι....κανενα συναισθημα γτ δεν με κανει να το νοιωσω..γτ φαινεται σα να κανει αγγαρεια...δυστυχως οταν ξεκινησε η σχεση μας δεν αφηναμε λεπτο να παει χαμενο....(ακομα και μεσα στο θερμοκηπιο) το θεμα ειναι οτι δεν θελω να γινουμε οπως παλια ομως πειραζει που θελω λιγο συναισθημα...λιγη τρυφεροτητα....εχει καιρο να με κανει νοιωσω γυναικα...συνεχως με απορριπτει......εχει καιρο να μου μιλησει τρυφερα....συνεχως το αποφευγει...δεν ξερω τι αλλο να κανω..
συγνωμη για το μεγαλο μν αλλα αν δεν τα πω καπου θα σκασω Sad θεωρειται οτι ειμαι παραλογη που θελω σεξ στο γαμο μου?

bublesoaps

bublesoaps
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
skouikaki έγραψε:26-3 κλεινω 9 μηνες παντρεμενη και νοιωθω λες και ειμαι μια ζωη....... Sad
με το συνροφο μου εχουμε ξεχασει να βρισκομαστε ερωτικα πλεον και οχι βεβαια απο δικη μου υπαιτιοτητα....ολα ξεκινησαν με το που εμεινα εγκυος...στην αρχη φοβοταν και μετα λογω προσθιου χαμηλου πλακουντα μας ειπε ο γιατρος να απεχουμε (οχι οτι καναμε και τπτ)..τεσπα αυτο το καταλαβαινω απολυτα ειδικα οταν ειναι το πρωτο παιδι...παντρευτηκαμε...γεννησα...σαραντισα και με το ζορι δεχοταν...λεω δεχοταν γτ παντα με δικη μου πρωτοβουλια.....το θεμα ειναι οτι εχουμε φτασει στο σημειο που θα βρεθουμε 1 φορα το μηνα και παντα με δικη μου πρωτοβουλια η λογω γκρινιας για την κατασταση...ετσι φαινεται σαν να μου κανει χαρη.....κουραστηκα να προσπαθω πανω σε αυτο γτ κουραστηκα να με απορριπτει συνεχως...του εξηγησα οτι αυτο ειναι προβλημα και οτι θα πρεπει να το συζητησουμε και να βρουμε μια λυση και η απαντηση...."και τι θες να ειμαι οπως πρωτα? αυτο ξεχασε το"...το αποδιδει παντα στην κουραση και δε λεω οτι δεν ειναι κουρασμενος αλλα τις περισσοτερες φορες μου λεει οτι δεν εχει ορεξη...και οποτε και αν βρεθουμε νοιωθω σα κουνελι....κανενα συναισθημα γτ δεν με κανει να το νοιωσω..γτ φαινεται σα να κανει αγγαρεια...δυστυχως οταν ξεκινησε η σχεση μας δεν αφηναμε λεπτο να παει χαμενο....(ακομα και μεσα στο θερμοκηπιο) το θεμα ειναι οτι δεν θελω να γινουμε οπως παλια ομως πειραζει που θελω λιγο συναισθημα...λιγη τρυφεροτητα....εχει καιρο να με κανει νοιωσω γυναικα...συνεχως με απορριπτει......εχει καιρο να μου μιλησει τρυφερα....συνεχως το αποφευγει...δεν ξερω τι αλλο να κανω..
συγνωμη για το μεγαλο μν αλλα αν δεν τα πω καπου θα σκασω Sad θεωρειται οτι ειμαι παραλογη που θελω σεξ στο γαμο μου?


Aγάπη μου μην βασανίζεαι έτσι... ο άντρας σου να υποθέσω έχω ζοριστεί οικονομικά και έχει άγχος για το αύριο έτσι? αν ειναι ετσι τότε τον καταλαβαίνω και εγώ... εγω είμαι αυτή που δεν θελω και ο αντρας μου ειναι εκείνος που με πιέζει. Νοιώθω ενα κινούμενο πτώμα με δουλειά 2 παιδάκια ζωηρά και το οικονομικό άγχος. .... που ορεξη τιποτα δεν θα γινει ξανα το ιδιο 534787 Ολα αυτά όμως ξέρω μέσα μου ότι ειναι παροδικά. Θα γυρίσει και ο ήλιος και απο την δικιά μας μεριά και θα ξαναγίνουν ολα ομορφα οπως πριν . Μην τον πιέζεις αστον μέχρι να σε κυνηγήσει αυτός και να αντιληφθεί αυτός την κατάσταση. Ετσι με εκανε και ο άντρας ου μέχρι που ξύπνησα και εγω και κατάλαβα ότι έχει δικιο. Πριν ενα χρόνο για πολλούς μήνες ήταν ανύπαρκη η σχέση μας λόγω του μωρού , του ξενιχτιού και της οκονομικής κατάστης. Φετος δοξάζω τον θεό που όλα σιγά σιγά μπαίνουν σε μια σειρά και ξαναβρίσκουμε τυς ευατούς μας... σιγα σιγά ομως.

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κανε υπομονη κοπελα μου.. τα ζευγαρια περνανε τετοιες φασεις κ εχει δικιο η bublesoaps.. Θα περασει... μεχρι τοτε εσυ κοιτα να παραμενεις αισιοδοξη, ομορφη και στα καλυτερα σου!!! flower flower flower flower flower flower

Θα σε κυνηγησει πριν το καταλαβεις!!!!! τιποτα δεν θα γινει ξανα το ιδιο 875502 τιποτα δεν θα γινει ξανα το ιδιο 875502 τιποτα δεν θα γινει ξανα το ιδιο 875502

skouikaki

skouikaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καταλαβαινω οτι λογω κουρασης ειναι ετσι η κατασταση και λογω οικονομικων...εχει πολλα στο κεφακι του απλα αμφιβαλω να καταλαβει οτι εχουμε προβλημα...δεν το παραδεχεται...αποφασισα να μην πιεσω αλλο γτ με ριχνει ψυχολογικα μιας και με απορριπτει...νομιζω οτι δεν μου αξιζει αυτο...μακαρι να αλλαξουν τα πραγματα προς το καλυτερο...

popi_dim


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα Very Happy
Παράλογη δεν είσαι...Είναι αναμενόμενο νομίζω να απομακρύνεται ένα ζευγάρι όταν κάνει το πρώτο του παιδί(κι εγώ με τον άντρα μου κάπως έτσι είμαστε).Είναι μεγάλη η αλλαγή με το παιδί και χρειάζεται λίγος χρόνος για να έρθουν πάλι οι ισορροπίες στο ζευγάρι.
Ο άντρας σου δουλειά έχει?Μήπως αγχώνεται για τα οικονομικά?Μήπως κάτι δεν πάει καλά στη δουλειά του?
Κάντου μια κουβέντα ήρεμα κι ωραία χωρίς γκρίνια,χωρίς να νιώθει ότι τον πιέζεις.

skouikaki

skouikaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
popi_dim έγραψε:Καλημέρα Very Happy
Παράλογη δεν είσαι...Είναι αναμενόμενο νομίζω να απομακρύνεται ένα ζευγάρι όταν κάνει το πρώτο του παιδί(κι εγώ με τον άντρα μου κάπως έτσι είμαστε).Είναι μεγάλη η αλλαγή με το παιδί και χρειάζεται λίγος χρόνος για να έρθουν πάλι οι ισορροπίες στο ζευγάρι.
Ο άντρας σου δουλειά έχει?Μήπως αγχώνεται για τα οικονομικά?Μήπως κάτι δεν πάει καλά στη δουλειά του?
Κάντου μια κουβέντα ήρεμα κι ωραία χωρίς γκρίνια,χωρίς να νιώθει ότι τον πιέζεις.


εχουμε δικο μας θερμοκηπιο και εχει αρκετα στο κεφαλι του αλλα θα ηθελα να ειμαι και γω Sad ..........οικονοκι θεμα μεχρι τωρα δεν εχουμε αλλα αγχωνεται ομως και γιαυτο...εχω συζητησει αρκετες φορες και θεωρει οτι δεν υπαρχει προβλημα

art25kar

art25kar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα

Είμαι 7 χρόνια με τον άντρα μου ( 2,5 παντρεμένοι) και όντως τίποτα δεν είναι όπως πρώτα.

το πάθος που νιώθατε στη αρχή είναι δύσκολο να ξαναέρθει μιας και γνωρίζετε πού καλά πλέον ο ένας τον άλλον.

Αυτό που μας βοηθάει εμάς είναι μια μέρα χωρίς πολλές υποχρεώσεις (να είναι ξεκούραστος)άσε κάπου το μπεμπάκι σου και κανόνισε ρομαντικό δείπνο με χαλαρωτική μουσική.
Βάλε κάτι όμορφο ( και πονηρό) και περιποιήσου τον

Σε εμένα πάντα πιάνει....
Σημασία δεν έχει το πόσες φορές το μήνα βρίσκεστε αλλά να είναι ποιοτικές. Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις