Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
65 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 65 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

26ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ Παρ Μαρ 01, 2013 3:30 am

mama_t_mpempi

mama_t_mpempi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Συγγνώμη βρε αγάπη μου αλλά απότι κατάλαβα ο άνθρωπος θέλει να τα βλέπει σε εσένα!!!
Μήπως να τον ρωτήσεις στα ίσα τις φαντασιώσεις του??? θα ήταν πολύ υγιές για την σχέση σας να βάζατε στην άκρη κάποια ταμπού και να παίζατε κάπως έτσι!
Εχώ μπει σε αυτή τη διαδικασία πχ μου είπε ότι ήθελε ζαρτιέρες και διάφορα τέτοια σέξι σε hotel διότι δεν έτυχε ποτέ να πάει σε hotel... ε του έκανα εκπληξούλα μια μέρα στα άσχετα είχα κλείσει δωμάτιο και του έστειλα μνμ μετά τη δουλειά με τη διεύθυνση!
Κάτι τέτοια ξυπνάνε την σχέση απτη καθημερινότητα που μας τρωέι συχνά!

Πχ αν δεις στο ιστορικό κάτι το οποίο είναι εύκολο να εφαρμοστεί... τρέλανε τον!!! χεχεχε άσε που κάποια μπορεί να σου αρέσουν και εσένα και να σε κάνουν να νιώσεις σέξι!

27ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ Παρ Μαρ 01, 2013 3:35 am

ioannakom

ioannakom
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Η αληθεια ειναι πολλες φορες μου ζητησει ζαρτιερες κλπ και εχω βαλει επισης ουκ ολιγες φορες..και εσωρουχα σεξυ και πολλα αλλα..!!!Και στο σεξ προσπαθω να εξελισσομαι οσο μπορω..!!Και στο κατω κατω γιατι δλδ θα πρεπει να ειμαι εγω αυτη που ψαχνει τροπους να εμπλουτισει το σεξ και οχι και αυτος...!!τι σκατα τις βλεπει τοσες τσοντες..τουλαχιστον να μαθαινε και κατι!!

28ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ Παρ Μαρ 01, 2013 3:38 am

mama_t_mpempi

mama_t_mpempi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τότε πες του στα ίσα ότι είσαι ανοικτή στο να δοκιμάσετε πράγματα (σε λογικά πλαίσια ε...μην βρεθείς σε ταινία αχαχαχα) και μίλα του για το τι αρέσει και σε εσένα!
Με λίγα λόγια μίλα του μίλα του μίιιιιλα τουυυυυυ!

29ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ Παρ Μαρ 01, 2013 3:58 am

ioannakom

ioannakom
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mama_t_mpempi έγραψε:Τότε πες του στα ίσα ότι είσαι ανοικτή στο να δοκιμάσετε πράγματα (σε λογικά πλαίσια ε...μην βρεθείς σε ταινία αχαχαχα) και μίλα του για το τι αρέσει και σε εσένα!
Με λίγα λόγια μίλα του μίλα του μίιιιιλα τουυυυυυ!
Μωρε εσυ καλα τα λες....εγω πως να το κανω αυτο!!!που εχουμε πετυχει ταινια παθους στην τηλεοραση και αλλαζει καναλι...δηθεν ντρεπεται κιολας..καταλαβες!!!Σιγα να μην κατσει να μου πει τι θελει.Εγω πολλες φορες του ελεγα θελω εκεινο το αλλο και μαλιστα πολυ χυμα,ωστε να του δειξω οτι θελω να ειναι κι αυτος ανετος αλλα μπαααα..τον υπνο του δικαιου

30ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ Παρ Μαρ 01, 2013 4:06 am

mama_t_mpempi

mama_t_mpempi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τότε μην του κάνεις επίθεση για το πορνό αλλά για το ότι έχει ταμπού και δεν σου λέει όσα θέλει!
Θέλει λεπτό χειρισμό...και πονηριά! μην τον αφήσεις να σου ξεγλιστρήσει!!!χαχαχαχα
Πάντως δεν θεωρώ πως πρέπει να νιώθεις οργή που τα βλέπει απτη στιγμή που σου δείχνει ότι τα θέλει σε σένα τα σέξι χεχε
πιο εκνευριστικό είναι το ότι δεν σου λέει όσα νιώθει!

31ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ Παρ Μαρ 01, 2013 4:16 am

ioannakom

ioannakom
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
τωρα εχει πολυυυυυυυ καιρο να μου δειξει κατι τετοιο παντως..!!και γενικα παλιοτερα τυχαινε οταν αλλαζα για να βγουμε πχ η να κανω μπανιο,το μυριζοταν κι ερχοταν και με πειραζε.Μεχρι και πριν 1,5 μηνα γινοταν αυτο!!Τελευταια τπτ στον οριζοντα..και μαλιστα νομιζω οτι με κοιταει καπως περιεργα οταν με βλεπει γυμνη..!!Τελευταια φορα σχολιασε την κοιλια μου,οτι φουσκωσε αρκετα...μετα με μια γρηγορη ματια με κοιταξε ολοκληρη αλλα δεν μου αρεσε το υφος του..!!
Και μετα του ειπα στην πλακα οτι βεβαια τωρα σε ενοχλει η κοιλια μου και δεν με πλησιαζεις..δεν σου αρεσω με την κοιλια
και ψιλο γελωντας μου ειπε οτι δεν ειναι η κοιλια το θεμα,αλλα οτι ολο με πονανε τα κοκκαλα μου (ενα διαστημα ειχα κοψει το ασβεστιο και ενιωθα τρελους πονους). Το εριξε εκει δλδ...!Ε τωρα που δεν εχω τπτ γιατι αδιαφορει...?δεν ξερω...μηπως εγω τα βλεπω καπως ενω δεν ειναι... Sad

32ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ Παρ Μαρ 01, 2013 4:22 am

mama_t_mpempi

mama_t_mpempi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χμμμ μήπως κυρία μου είσαι όλη μέρα στο σπίτι σαν τον λέτσο? χωρίς παρεξήγηση χαχαχαχα
εμένα είχε να με δει μήνες περιποιημένη και όταν με είδε τις προάλλες έπαθε έρωτα χαχαχαχαχα
Και πιστεψέ με έχω κάνει μια κοιλιά τεράστια! Και με την κοιλιά μπορείς να είσαι ερωτική...αν τονίσεις πχ το στήθος σου! έλα είναι η καλύτερη φάση για το σώμα μας...είμαστε πιο ερωτικές απο ποτέ!Αν δεν νιώσεις εσύ σέξι δεν θα του περάσεις το μήνυμα. Κάν'του εσύ ντου χαχαχα

33ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ Παρ Μαρ 01, 2013 4:25 am

ioannakom

ioannakom
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μες το σπιτι ειμαι με μια φορμα και μια μπλουζα απλη...τπτ περισσοτερο.Εχτες εβαψα και ριζα γτ ειχε φτασει στον αυχενα!!
τι προτεινεις δλδ?να κυκλοφορω στο σπιτι με πιο σεξυ ρουχα?
αλλιως ποτε να περιποιηθω..δεν παμε και πουθενα..ολο σπιτι

34ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ Παρ Μαρ 01, 2013 4:26 am

mamakoulamou


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μην τρελαίνεσαι! Δες το διασκεδαστικά. Εγώ όταν κατάλαβα ότι ο άντρας μου( που τότε είχαμε σχέση) αρέσκεται στο να βλέπει κάποιες φορές πορνό , δεν το παρεξήγησα, απλά με τον τρόπο μου του έδειξα ότι το γνωρίζω και θέλω και σε αυτή τη στιγμή να είμαστε μαζί. Έτσι ξεπέρασε τους ενδοιασμούς του και μείωσε και τη συχνότητα που έβλεπε πορνό.
Εγώ ποτέ δεν ένιωσα άβολα απέναντι στις δίμετρες, καλλίγραμες κυρίες που πρωταγωνιστούν στις ταινίες αυτές. Ίσα ίσα που έπαιρνα την ευκαιρία και έβαζα και εγώ τα άξαλλα μου, βαφόμουν και πιο προκλητικά, γόβες κλπ. και ο άντρας μου δεν μπορούσε να ξεκολλήσει το βλέμμα του από πάνω μου μόλις του άρχιζα τα δικά μου Very Happy . Δεν κολλάω ποτέ σε τέτοια και καλό είναι να κάνεις το ίδιο και εσύ. Κατά τη γνώμη μου... Αν το απενοχοποιήσεις δε θα νιώθει και αυτός σαν έφηβος, που τον έπιασε η μαμά να αυνανίζεται στο μπάνιο. Μην κολλάς και την επόμενη φορά που θα το κάνει βάλε τα σέξυ σου ( και ας είσαι εγκυμονούσα) και πήγαινε δίπλα του και " συνόδεψε" τον σε αυτό που κάνει, αποδεικνύοντας του πως δεν έχεις ταμπού... tongue

35ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ Παρ Μαρ 01, 2013 4:32 am

ioannakom

ioannakom
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Χμ....θα προσπαθησω πολυ να το απενοχοποιησω και να το δω αλλιως το ολο θεμα,γιατι ετσι οπως παω εγω θα τρελαθω κι εκεινος..το χαβα του!!
Οντως οσες φορες ντυθηκα πιο σεξυ στο κρεβατι,γοβες κλπ εκτιμηθηκε δεοντος...δλδ ορμουσε εντελως ομως..!!ΑΑΑ μου φαινεται οτι αυτα του χρειαζονται για να ταρακουνηθει λιγακι..!!

36ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ Παρ Μαρ 01, 2013 4:33 am

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα παντως στις εγκυμοσυνες μετα τον 3ο που φουσκωνα τελος το κοκο. με εβλεπε σαν μαμα και οχι σαν γυναικα. δεν το λεω για κακο. μου αρεσε και εξαλλου ουτε εγω ενιωθα ανετα να κανω κατι. αλλα λεμε. ειναι δυσκολο για καποιους αντρε να κανουν ''κακα'' πραγματα στη μελουσα μητερα του παιδιου τους. οσο για τσοντοσυζητηση ουτε λογος. ποτε δεν ειδαμε. ουτε εγω θελω γιατι νομιζω θα ζηλευα αυτες!!! Twisted Evil δε θα μου αρεσε να τις βλεπει. κοληματα τι να πεις χιχιχιχ

37ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ Παρ Μαρ 01, 2013 4:38 am

mamakoulamou


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ioannakom έγραψε:Χμ....θα προσπαθησω πολυ να το απενοχοποιησω και να το δω αλλιως το ολο θεμα,γιατι ετσι οπως παω εγω θα τρελαθω κι εκεινος..το χαβα του!!
Οντως οσες φορες ντυθηκα πιο σεξυ στο κρεβατι,γοβες κλπ εκτιμηθηκε δεοντος...δλδ ορμουσε εντελως ομως..!!ΑΑΑ μου φαινεται οτι αυτα του χρειαζονται για να ταρακουνηθει λιγακι..!!



Βάλε τα σέξυ σου λοιπόν και λάβε δράση κατά της τσοντοβιομηχανίας!!! χαχαWink
Οπλίσου με φαντασία και υποδύσου διάφορους "ρόλους" κάθε φορά, έτσι ώστε να του εξάπτεις κάθε φορά την φαντασία και θα δεις για πότε θα ξεκολλήσει από την οθόνη! Cool Cool

38ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ Παρ Μαρ 01, 2013 4:40 am

mama_t_mpempi

mama_t_mpempi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Στην εγκυμοσύνη είναι πολύ εύκολο να αφήσουμε τον εαυτό μας... πάρα πολύ εύκολο!
Για περίμενε τον μια μέρα λίγο πιο φτιαγμένη αναμμένα κεριά και μουσικούλα! Ίσως είναι και αυτός πιεσμένος γενικώς και γιαυτό ψάχνει fast food!χαχαχαχα

Καλά τις δίμετρες κακάσχημες που παίζουν σε αυτά εγώ δεν τις ζηλεύω...που να τους σκάσει η σιλικόνη χαχαχαχαχαχα

Όσο για τους άντρες με φοβίες εγκυμοσύνης...κορίτσια εμένα έβλεπε τσόντες με εγκυμονούσες και είχα φρικάρει τρελά και προσβλήθηκα!Ήμουν έγκυος εκείνο το διάστημα και ζήλεψα ότι του αρέσουν γενικώς οι έγκυες χαχαχαχα αλλά τελικά του άρεσα εγώ και φοβόταν μην πάθω τπτ!

39ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ Παρ Μαρ 01, 2013 4:43 am

ioannakom

ioannakom
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
χααχα... ωραια τα λες παντως!!
Η ζηλεια μου ομως θα παραμεινει...και φυσικα η υπονοια οτι βλεπει τσοντες...δεν κοβεται ευκολα το χουι

40ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ Παρ Μαρ 01, 2013 4:46 am

mama_t_mpempi

mama_t_mpempi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αντί να ζηλεύεις κυρία μου εμπνεύσου χαχαχαχα καλά μην φορέσεις τπτ τρελό αλλά κάτι πιο σεξουαλικό!

41ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ Παρ Μαρ 01, 2013 4:50 am

ioannakom

ioannakom
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
και να θελω να φορεσω κατι τρελο δεν μου μπαινουν πλεον χαχα...στην κοιλια βρισκουν!!
αλλα θα βαλω κατι πιο σεξυ... Cool και ελπιζω να εχω θετικα αποτελεσματα,αν ομως με απωθησει η το παιξει οτι δεν θελει τοτε θα εχω προβλημα πιστευω..!θα δειξει η αυριο η μεθαυριο

42ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ Παρ Μαρ 01, 2013 4:53 am

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια παρτε το χαμπαρι!!!οι αντρες δεν βλεπουν τσοντες επειδη τους αρεσουν οι γυναικες σε αυτες τις ταινιες!!!καμια σχεση με αυτο που νομιζουμε ολες!!οι αντρες βλεπουν τσοντες γιατι τους αρεσει να βλεπουν αυτα που γινονται στις τσοντες!!!εμαθαν να τα βλεπουν απο μικρα παιδια κ απλα τους αρεσει!!!κ μαλιστα μου ειχε πει ενας φιλος οτι παντα οταν βλεπει τσοντα σε αυτες τις γυναικες φανταζεται την δικη του!!!!αν τους αρεζαν αυτες θα πηγαιναν με αυτες κ δεν θα καθοντουσαν μονο να κοιτανε σε μια οθονη!ξεκολληστε δεν μπορειτε να μπειτε στη θεση των ανδρων σε αυτο κ στο σκεπτικο τους!!εγω μπηκα λιγο γιατι δεν εχω ποτε ταμπου σε αυτο κ εχουμε συζητησει κ με φιλους αυτο το θεμα αλλα κ με τον αντρα μου για το πως βλεπουν γενικα το θεμα τσοντα!!!να αρχισετε να νιωθετε προσβολη αν δεν κανουν τιποτα με εσας αν δεν ποθουν εσας κ αρκουνται μονο στη τσοντα!τοτε ναι εχουν προβλημα!διαφορετικα αν ποθουν εσας τοτε μην μπαινετε στο τρυπακι να προσπαθησετε να εξηγησε το λογο που βλεπουν!παντως δεν εχει να κανει με τοτ οτι τους αρεσουν αυτες!η τσοντα απλα ειναι φαντασια!κ την εμαθαν απο παιδια κ οταν σας λενε οτι δεν το θεωρουν κακο το εννοουν!δεν ειναι κατι για αυτους!!αυτα απο μενα κ ελπιζω να βοηθησα!!! ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ - Σελίδα 2 417472 ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ - Σελίδα 2 417472 ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ - Σελίδα 2 417472 ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ - Σελίδα 2 417472 ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ - Σελίδα 2 417472 ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ - Σελίδα 2 417472 ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ - Σελίδα 2 417472 ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ - Σελίδα 2 417472 ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ - Σελίδα 2 417472 ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ - Σελίδα 2 417472 ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ - Σελίδα 2 417472 ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ - Σελίδα 2 417472 ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ - Σελίδα 2 417472

43ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ Παρ Μαρ 01, 2013 5:01 am

mama_t_mpempi

mama_t_mpempi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Λογικό αυτό που λες γιατί αν τους άρεσαν αυτές οι κυρίες...ε τότε θα έβρισκαν κανα δυο τέτοιες! κυκλοφορούν!!!
Το πιο κορυφαίο το είχα κάνει πριν δυο μήνες...πήγαμε σε στριπτιζάδικο με ένα άλλο ζευγάρι (γτ ο φίλος μας είναι φωτιστής) και του έδειχνα τις κοπέλες όταν χόρευαν και τον έβαλα να μου πει πιο στυλ του άρεσε πιο πολύ και τέτοια και στο σπίτι την άλλη μέρα έκανε πάρτι χαχαχαχ

44ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ Παρ Μαρ 01, 2013 5:30 am

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μα εννοειται οτι κυκλοφορουν πολλες που εχουν ετοιμα τα ποδια ανοιχτα!!κ αν ηθελαν κ ακριβως τετοιες που ειναι του επαγγελματος θα πηγαιναν στα μπουρδ... τοσα υπαρχουν!!νομιζω οτι το προβλημα υπαρχει μονο οταν δεν ποθει ο αντρας την γυναικα του κ παψει το σεξ να ειναι υπεροχο...τοτε ναι κατι τρεχει καποιο προβλημα υπαρχει.κ δεν νομιζω να υπαρχει λογικος αντρας ρε κοριτσια που να προτιμαει μονο να την παιζει σορρυ κιολας απο το να κανει σεξ με την γυναικα του!!!ενταξει ο αυνανισμος ειναι παντα ωραιος κ για τα δυο φυλλα αλλασαν το σεξ δεν εχει!δηλαδη δεν νομιζω οτι μπορει ενας αντρας να μη θελει την γυναικα του ερωτικα επειδη βλεπει τσοντες....τα προβληματα κοριτσια κ οταν φτανουν στο κρεββατι ειναι αλλου.....μην τα βαζουμε με μια οθονη!!!

45ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ Παρ Μαρ 01, 2013 6:42 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα σας, καλό μήνα και καλή άνοιξη να έχουμε! flower
Καταρχάς να πω ότι συμφωνώ με την Alexandra23, το περιγράφεις πολύ καλά κοπέλα μου. Έτσι κι εγώ νομίζω ότι είναι, δεν το βλέπουν σαν κάτι κακό οι άντρες το πορνό, ούτε φαντασιώνονται ντε και καλά στο κρεβάτι τους τις πρωταγωνίστριες. Και για να πω και εγώ τη δική μου γνώμη, ούτε εγώ το βλέπω απαραίτητα σαν κάτι κακό, σαν μια κακή συνήθεια που πρέπει να την κόβουμε στους άντρες μας. Εγώ πιστεύω ότι είναι μια εκτόνωση για αυτούς ειδικά στους καιρούς που ζούμε, αλλά και γιατί όχι; και για μας καμιά φορά. Όποια πει ότι ποτέ δεν έτυχε να έχει έστω μια φαντασίωση, δε θα είναι και πολύ ειλικρινής νομίζω. Είμαι σίγουρη ότι ο άντρας μου βλέπει πορνό μόνος του, και το προτιμώ έτσι να σας πω την αλήθεια. Ο καθένας δικαιούται ένα προσωπικό κομμάτι για τον εαυτό του και μόνο, που δε χρειάζεται να το γνωρίζει, να το κρίνει ή να το ελέγχει ο σύντροφός του. Το ίδιο θα ήθελα και για τον εαυτό μου έτσι κι αλλιώς. Τώρα, άμα τύχει στο τσακίρ κέφι να δούμε και μια ταινία μαζί, ε, εντάξει, δεν έγινε και τίποτα, ίσα ίσα... Όταν όμως γίνεται φανερά και εθιστικά, τότε ναι, είναι άλλη συζήτηση, θέλει έρευνα το πράγμα...

46ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ Παρ Μαρ 01, 2013 11:03 am

ioannakom

ioannakom
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
γεια σας και παλι!!Μπορω να πω Αλεξανδρα οτι ετσι οπως τα ειπες λιιιιγο ηρεμησα..καπως
επισης να πω οτι σημερα πηγα την κουβεντα γενικα στο σεξ,και η απαντηση του ηταν οτι δεν του βγαινει ετσι οπως ειμαι να κανουμε κατι.Και να θελω ειπε και να μου ερχεται μου βγαινουν αλλα αισθηματα για σενα..!!
Μπορω να πω οτι στεναχωρηθηκα πολυ και με πειραξε καπως που δεν του βγαινει.Καταλαβαινω οτι εχω αλλαξει,εχω μια κοιλια ολοκληρη κλπ αλλα γιατι να μην με θελει ερωτικα...??? Sad
Μολις το ειπε αυτο ειπα εκεινη την ωρα να του πω καμια βαρια για τις τσοντες...αλλα δεν μιλησα γιατι εφαγα τεραστιο Χ

47ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ Παρ Μαρ 01, 2013 11:27 am

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioannakom έγραψε:γεια σας και παλι!!Μπορω να πω Αλεξανδρα οτι ετσι οπως τα ειπες λιιιιγο ηρεμησα..καπως
επισης να πω οτι σημερα πηγα την κουβεντα γενικα στο σεξ,και η απαντηση του ηταν οτι δεν του βγαινει ετσι οπως ειμαι να κανουμε κατι.Και να θελω ειπε και να μου ερχεται μου βγαινουν αλλα αισθηματα για σενα..!!
Μπορω να πω οτι στεναχωρηθηκα πολυ και με πειραξε καπως που δεν του βγαινει.Καταλαβαινω οτι εχω αλλαξει,εχω μια κοιλια ολοκληρη κλπ αλλα γιατι να μην με θελει ερωτικα...??? Sad
Μολις το ειπε αυτο ειπα εκεινη την ωρα να του πω καμια βαρια για τις τσοντες...αλλα δεν μιλησα γιατι εφαγα τεραστιο Χ

κοριτσι μου γιατι τον παρεξηγεις τον ανθρωπο????δεν ειναι οτι δεν θελει εσενα απλα εχεις το παιδι σας μεσα σου κ οι περισσοτεροι αντρες δεν μπορουν να λειτουργησουν ετσι ερωτικα!!!σκεφτονται το παιδι!!!φοβουνται κ ετσι κ να θελουν δεν μπορουν!!!γιατι παντα παρεξηγειτε τους αντρες σας?κ εγω εγκυος ειμαι στον πεμπτο μπαινω αυριο κ δεν κανω σεξ μεχρι τωρα με τον αντρα μου οχι οτι δεν με θελει,τοβλεπω οτι με θελει αλλα δεν μπορει να λειτουργησει σκεφτεται το παιδι κ μου το ειπε κιολας!!!λοιπον ηρεμησε κ ασε κ τις τσοντες κατα μερους γιατι ειναι αντρικο σπορ κ δεν αλλαζει ευκολα αυτο!!!χωρις ομως να σημαινει κατι,οτι δεν θελουν τις γυναικες τους..σε ποιον μηνα εισαι?

48ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ Παρ Μαρ 01, 2013 11:51 am

ioannakom

ioannakom
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Με παραξενευει βρε Αλεξανδρα γιατι πριν ενα μηνα δλδ δεν φοβοταν και τωρα ξαφνικα αλλαξε αυτο...??Φυσικα αλλο οι τσοντες αλλο αυτο...δεν τα μπερδευω..!!πφφ...δυσκολα οντα οι αντρες..
ειμαι 7,5 ακριβως και εχω δρομο μπροστα μου..!!Φοβαμαι ωστοσο μηπως απο την ελλειψη σεξ παει με καποια αλλη...δεν ξερω...

49ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ Παρ Μαρ 01, 2013 11:56 am

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κανατε κανονικα σεξ μεχρι κ πριν ενα μηνα?α τοτε ναι αλλαζει το πραγμα...αλλα δεν πιστευω με τιποτα οτι αυτο οφειλεται στις τσοντες..νομιζω στο ειπε καθαρα οτι δεν του βγαινει τωρα..ναι δεν λεω αυτο που σου ειπε ειναι καπως κ λογικο να στεναχωρεθεις..αλλα επρεπε να του πεις να σου το εξηγησει αυτο τι εννοει ακριβως.τον ρωτησες γιατι πριν ενα μηνα ηθελε κ τωρα οχι?τι αλλαξε?

50ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΟ ΠΟΡΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ Παρ Μαρ 01, 2013 12:00 pm

ioannakom

ioannakom
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κοιτα για να καταλαβεις.τους πρωτους μηνες καναμε τελειο σεξ,στα χριστουγεννα κοντα ειχαμε μια επιπλοκη στην εγκυμοσυνη και το σταματησαμε για δυο μηνες περιπου.Μετα παλι καναμε αλλα μια στο τοοοοσο κι αυτο προσεκτικα (λογικο).Τελευταια φορα το καναμε πριν ενα μηνα περιπου...ενταξει δεν ηταν οπως πριν μεινω εγκυος,εννοειται,αλλα ηταν καλα.Και τωρα ξαφνικα δεν μπορει...!!Αυτο μου κανει εντυπωση.Τον ρωτησα γιατι τοτε μπορουσε και τωρα οχι και ειπε οτι τωρα εχει αλλα αισθηματα γιαμενα..δεν του βγαινει.Δλδ του ερχεται καποιες φορες λεει,αλλα δεν του βγαινει να κανουμε σεξ...
αν βγαλεις εσυ ακρη...τι να πω...εγω δεν καταλαβαινω τπτ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις