Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
26 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 26 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1οι παναθλιοι γειτονες!! Empty οι παναθλιοι γειτονες!! Κυρ Μαρ 03, 2013 5:17 am

PINAKIII

PINAKIII
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
δε ξερω πια τι να κανω...εχω μπλεξει
εξω ο αερας λισομαναει και η πανω μου κατι εχει στο μπαλκονι της και βαραει στα καγκελα και γινεται μακελειο κατω σε μενα.γενικως δεν ειναι και ανθρωποι καλα στο μυαλο τους..ολο προβληματα δημιουργουν.απορω αυτη δε την ενοχλει???????????
τις προαλες βγηκαν 2 30 το μεσημερι τα παιδια της με τους φιλους τους να παιξουνε ποδοσφαιρο στο μπαλκονι τους!χτυπαγα τα κουδουνια κ δε μου ανοιγαν!ουρλιαζα απ το μπαλκονι κ μονο τοτε μπηκαν μεσα!
καθε μεσημερι κανουν μετακομισεις σερνουν αντικειμενα καρεκλες καναπεδες και τωρα που σας μιλαω αυτο γινεται....θα σκασω!
εχουν ενα στομα...απο δω μεχρι τη κορινθο..αυθαδεις και βλακες.
και αν τους πεις μην κανετε θυρυβο θα πουν εχουμε παιδια...συγνωμη ρε σεις μες το μςσημερι οταν ζεις σε πολυκατοικια πρεπει τα παιδια να μαθουν σε αυτο.αλλο σε χωριο αλλο σε μονοκατοικια αλλο πολυκατοικια ειμαι λαθος????????

2οι παναθλιοι γειτονες!! Empty Απ: οι παναθλιοι γειτονες!! Κυρ Μαρ 03, 2013 5:51 am

????????


Επισκέπτης
αχ κοπελα μου ποσο σε νιωθω! τα ιδια κ χειροτερα με την απο πανω μας, κ ειναι κ ελευθερη η δικια μας, ζει μονη της. δεν ξερω πως να το αντιμετωπισω πια αν κ ειμαι πολυ κοντα στο να ανεβω πανω κ να γινει χαμος!

3οι παναθλιοι γειτονες!! Empty Απ: οι παναθλιοι γειτονες!! Κυρ Μαρ 03, 2013 6:03 am

EleniAd


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
....



Έχει επεξεργασθεί από τον/την EleniAd στις Τετ Μαρ 20, 2013 5:05 am, 1 φορά

4οι παναθλιοι γειτονες!! Empty Απ: οι παναθλιοι γειτονες!! Κυρ Μαρ 03, 2013 6:34 am

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
EleniAd έγραψε:Αν δεν τηρουν τα ωραρια κοινης ησυχιας, να παρεις την αστυνομια!
Το συστηνει και η ιδια η ΕΛΑΣ. Ερχονται αμεσως, και να δεις μετα για ποτε θα σταματησουν, εχουν/δεν εχουν παιδια!!

Στο site τους λεει:

Ποιες είναι οι ώρες κοινής ησυχίας και τι να κάνω σε περίπτωση που παραβιάζονται;
Σύμφωνα με τη Αστυνομική Διάταξη 3 του 1996 οι ώρες μεσημβρινής και νυκτερινής ησυχίας είναι οι ακόλουθες:

Κατά τη θερινή περίοδο από 15:00 έως 17:30 και από 23:00 έως 07:00.

Κατά τη χειμερινή περίοδο από 15:30 έως 17:30 και από 22:00 έως 07:30.

Θερινή περίοδος, λογίζεται το χρονικό διάστημα από την 1 Απριλίου έως την 30 Σεπτεμβρίου.
Χειμερινή περίοδος, λογίζεται το χρονικό διάστημα, από την 1 Οκτωβρίου έως την 31 Μαρτίου.

Οι παραβάτες των διατάξεων της εν λόγω Αστυνομικής Διάταξης, διώκονται σε βαθμό πταίσματος. Προς τούτο οι πολίτες δύνανται να απευθύνονται στην Αστυνομία για βεβαίωση της παράβασης, καθώς και να υποβάλλουν Έγκληση σε βάρος των παραβατών.



Κοριτσια εμεις μετακομισαμε πριν 1 μηνα για το λογω οτι εκαναν φασαρια οι απο πανω τι αστυνομια φεραμε τι παρατηρησεις τους κανανε τπτ αυτοι φυγαμε κ υσηχασαμε.εχουμε δικιο ολες αλλα τι να κανεις αν δεν φοβαται καποιος

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

5οι παναθλιοι γειτονες!! Empty Απ: οι παναθλιοι γειτονες!! Κυρ Μαρ 03, 2013 6:49 am

elinam


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ρε δεν πάει καλά ο κόσμος...
Στην οικοδομή που είμαι μενω στο ισόγειο. Απο πάνω μενει η μητερα του ιδιοκτήτη, στον 2ο ο ιδιος με την οικογένεια του. Με αυτούς κανένα πρόβλημα. Στον 3ο μένει η οικογένεια της συμφοράς. Ο γιός τους παίζει μπάλα μέσα στον κήπο και συνηθίζει να την κλωτσάει στον τοίχο ή και στην πόρτα άμα λάχει.
Μια δυο φορές έκανα υπομονή λέω παιδάκι είναι. Ε φτάνει λοιπόν καλοκαιράκι, μεσα στην εξεταστική να σκάει και ο τζίτζικας και με ανοιχτα παράθυρα να σε τρελαίνει! Του το λεω του μικρού. Την επόμενη τα ίδια. Το λεω στη άλλη. Μετα απο 3-4 μερες ξανά. Ε βάζω και γω μουσική τέρμα (απογευματακι στο μεταξυ) και έρχεται η αθεοφοβη και μου λεει μπορεις να τη χαμηλωσεις γιατι ο αντρας μου δουλευει και πρέπει να κοιμηθει;
Και της λεω:
"ω μα την εχω για να μην ακουω το γιο σου που βαράει την κωλομπαλα ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ μου" οι παναθλιοι γειτονες!! 654655
Έτσι σταμάτησε αυτό. Τώρα έχουμε πρόβλημα γιατι αφήνει το αγόρι μου το αυτοκίνητο στο πλάι της οικοδομής και κάθε φορά το βρίσκει είτε με λασπόνερα ή με οτιδήποτε άλλο. Και είμαι σίγουρη οτι αυτοί το κάνουν. Ή ουρλιάζουν όληηηη μερα. Τσακώνονται μεταξυ τους, με τα παιδιά τους, με τους υπόλοιπους γείτονες... οι παναθλιοι γειτονες!! 585182 οι παναθλιοι γειτονες!! 585182

6οι παναθλιοι γειτονες!! Empty Απ: οι παναθλιοι γειτονες!! Κυρ Μαρ 03, 2013 6:54 am

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Υπαρχουν κατι ανθρωποι πολυ φρουτα μν το ψαχνετε εμεις εκει π μεναμε εβγαιναν 3μιση το μεσημερι κ κοβανε σιδερα μαστορευανε κατι βγαινει ο αντρας μ με ωραιο τροπο κ τους λεει μπορειτε να σταματησετε γιατι εδω ειναι το δωματιο τ μωρου κ ειναι μεσημερι.τπτ αυτοι ηρθε αστυνομια τους εκανε παρατηρηση αλλα μας εγραψαν κ ετσι αφου εγιναν κ αλλα σκηνικα μετακομισαμε κ εμεις μπορω ωρες να σας γραφω π λεει ο λογος υπομονη κοριτσια

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

7οι παναθλιοι γειτονες!! Empty Απ: οι παναθλιοι γειτονες!! Κυρ Μαρ 03, 2013 9:17 am

Loukia M.

Loukia M.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΠΑΠΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ! ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΣΚΥΛΙΑ ! ΤΙ ΕΝΝΟΩ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ-ΜΑ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ-ΣΤΙΣ 1:30 ΕΡΧΟΝΤΕ ΑΠΟ ΕΞΩ ΟΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΕ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥΣ ! ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΜΠΕΝΟΥΝ ΣΠΙΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΕΛΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΤΡΕΧΟΥΝ ΣΑΝ ΤΡΕΛΑ ΑΠΟ ΔΩ ΑΠΟ ΚΕΙ ΓΑΒΓΙΖΟΥΝ ΚΑΝΟΥΝ ΔΗΛΑΔΗ ΑΥΤΟ ΚΡΑΤΑΕΙ ΩΣ ΤΙΣ 3-4 ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΟΥΜΕ ΔΗΛΑΔΗ ΕΛΕΟΣ ! ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΘΑ ΤΡΟΜΑΖΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΟΧΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ! ΤΙ ΠΟΡΤΣ ΧΤΥΠΑΜΕ ΤΙ ΤΟ ΕΝΑ ΤΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΣ ΟΛΗ Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ! ΕΝΩ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ... farao

8οι παναθλιοι γειτονες!! Empty Απ: οι παναθλιοι γειτονες!! Κυρ Μαρ 03, 2013 9:26 am

mamalou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
παντωσ συγκεκριμεναμε το σκυλι που αναφερεισ στο παλιοτο σπιτι που νοικιαζα ηταν ενασ σκυλοσπου γαβγιζε συνεχεια καιελεγα οταν ερθει το μωρο τι θα κανω?το μωρο δεντο ενοχλουσε καθολου συνηθισε με τον ηχο ουτε κλαματα ουτε τιποτα.παντωσ ειναι ασχημο να χεισ κακουσ γειτονεσ και αντε αννοικιαζεισ φευγεισ αν τουσ εχεισ για μια ζωη τι κανεισ Very Happy

9οι παναθλιοι γειτονες!! Empty Απ: οι παναθλιοι γειτονες!! Κυρ Μαρ 03, 2013 9:31 am

Helen M.

Helen M.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΟΛΕΣ ΟΙ ΠΑΡΟΙΜΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΕΣ!!!
Ο ΚΑΚΟΣ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΚΟΣ Ο ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΟΧΙ!!! Mad Mad Mad

10οι παναθλιοι γειτονες!! Empty Απ: οι παναθλιοι γειτονες!! Κυρ Μαρ 03, 2013 11:22 am

Loukia M.

Loukia M.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mamalou έγραψε:παντωσ συγκεκριμεναμε το σκυλι που αναφερεισ στο παλιοτο σπιτι που νοικιαζα ηταν ενασ σκυλοσπου γαβγιζε συνεχεια καιελεγα οταν ερθει το μωρο τι θα κανω?το μωρο δεντο ενοχλουσε καθολου συνηθισε με τον ηχο ουτε κλαματα ουτε τιποτα.παντωσ ειναι ασχημο να χεισ κακουσ γειτονεσ και αντε αννοικιαζεισ φευγεισ αν τουσ εχεισ για μια ζωη τι κανεισ Very Happy

ΜΑ ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΓΑΒΓΙΖΟΥΝ ΤΡΕΧΟΥΝ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΗΥΠΝΑΜΕ ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΓΑΒΓΙΣΜΑΤΟΣ ! ΚΑΙ ΤΟ ΤΟΝΙΖΩΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΛΛΑ 3 cyclops

11οι παναθλιοι γειτονες!! Empty Απ: οι παναθλιοι γειτονες!! Κυρ Μαρ 03, 2013 11:43 am

SOTIANNA


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Loukia M. έγραψε:
mamalou έγραψε:παντωσ συγκεκριμεναμε το σκυλι που αναφερεισ στο παλιοτο σπιτι που νοικιαζα ηταν ενασ σκυλοσπου γαβγιζε συνεχεια καιελεγα οταν ερθει το μωρο τι θα κανω?το μωρο δεντο ενοχλουσε καθολου συνηθισε με τον ηχο ουτε κλαματα ουτε τιποτα.παντωσ ειναι ασχημο να χεισ κακουσ γειτονεσ και αντε αννοικιαζεισ φευγεισ αν τουσ εχεισ για μια ζωη τι κανεισ Very Happy

ΜΑ ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΓΑΒΓΙΖΟΥΝ ΤΡΕΧΟΥΝ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΗΥΠΝΑΜΕ ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΓΑΒΓΙΣΜΑΤΟΣ ! ΚΑΙ ΤΟ ΤΟΝΙΖΩΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΛΛΑ 3 cyclops
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ, ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ! ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΣΕ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΑΙ ΜΕΧΡΙ 2 ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΑ!ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΣ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ?

12οι παναθλιοι γειτονες!! Empty Απ: οι παναθλιοι γειτονες!! Κυρ Μαρ 03, 2013 12:35 pm

PINAKIII

PINAKIII
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια μου τι να λεμε τωρα....το μεσημερι που λετε πηγα πανω και της χτυπησα το κουδουνι ανοιγει που λετε και της λεω κοιταξτε το μπαλκονι σας κατι χτυπαει λογω του αερα και δε μπορουμε να κοιμηθουμε.αυτη απλα μου απανταει η τεντα μου ειναι αλλα δε μπορω να κανω κατι!!της λεω κ εγω δε γινεται να μη μπορειτε καντε καατι μας ενοχλει πολυ εχυμε προβλημα και μου λεει θα την ανεβασω .οχι πως ηρεμησε τελειως η κατασταση αλλα ψιλοηρεμησε.
ειναι σας λεω σκατανθρωποι σθγνωμοι για την εκφραση τωρα αλλα ολο προβληματα ειναι!


αλλο τωραα τι να σας πω..κατω απο μας στο ισογειο ανοιξε ασφαλιστικο γραφειο ολοκαινουργο κτηριο και απ τη μερα που το πηραν εχουν κανει του κοσμου τις εργαασιες!ουτε μπαρ να ανοιγαν.να τρυπανε το ταβανι τους που ειναι ακριβως κατω απ το δωματιου του μωρου...να τρεμουμε σας λεω!αυτο επι 1 μηνα!αν δεν ειναι ωρα κοινης ησυχιας δε μπορεις α πεις κ κατι..καποια στιγμη 11 το πρωι τρεμαμε σας λεω απ τα τριπανια κανω παρατηρηση γιατι δε μπορουσα να κοιμησω το παιδι κ μου λενε σε μια 1 ωρα θα τελειωσουμε!πηρα τη μπεμπα να τη κοιμησω στο καροτσι εξω..βολτα!και ξεκινουν τα γλεντια...κυριακη πρωι 10 η ωρα τρυπανια!!!βγαινει ο αντρας μου εξω χαμος!!!!μια μερα εχω να ξεκουραστω κ κανεις αυτα του λεει...σταματανε κ τον περιμενε ο ιδιοκτητης απο κατω την επομενη να του πει οτι ηταν απαραδεκτος που φωναξε οτι θελει να ειμαστε καλοι γειτονες!κ οτι το εκανε λεει γιατι κ εμεις εχουμε μια σωληνα κλιματιστικου που βρεχει το προαυλιο του!!!!!!!μαζεψα τη σωληνα που ουτε καν θεωρησα οτι ενοχλουσε κ στη τελικα αν ηθελε να ειμαστε καλοι γειτονες επρεπε να το ειχε πει οχι να φερθει σαν αντιποινα!

13οι παναθλιοι γειτονες!! Empty Απ: οι παναθλιοι γειτονες!! Κυρ Μαρ 03, 2013 1:11 pm

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια οτι και να κάνεις αν ο άλλος είναι αναίσθητος άκρη δεν βγάζεις, κάποτε είχα και εγώ κάτι γείτονες που πραγματικά ήθελα να μπουκάρω με καραμπίνα δίκανη. Έφυγα και ηρέμησα.

14οι παναθλιοι γειτονες!! Empty Απ: οι παναθλιοι γειτονες!! Κυρ Μαρ 03, 2013 1:32 pm

LiaS


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εμένα πάντως το πρόβλημά μου με τους γείτονες είναι το θέμα μεσημέρι-παιδί...μένω στον πρώτο όροφο πολυκατοικίας σε περιοχή χωρίς να περνάνε πολλά αυτοκίνητα από τον δρόμο μας και όποτε έχει καλή μέρα όλα τα παιδιά της γειτονιάς παίζουν μπροστά από το σπίτι...να πω ότι δεν με πειράζει που παίζουν (παιδιά είναι άλλωστε) αλλά που οι γονείς τα έχουν αμολάτα το μεσημέρι και δεν μπορεί να κοιμηθεί άνθρωπος...ΕΛΕΟΣ όμως...και ο δικός μου γιος θα παίζει μόλις μεγαλώσει κι'άλλο αλλά ΟΧΙ το μεσημέρι στον δρόμο να ξεσηκώνει τη γειτονιά Twisted Evil

15οι παναθλιοι γειτονες!! Empty Απ: οι παναθλιοι γειτονες!! Δευ Μαρ 04, 2013 12:45 am

PINAKIII

PINAKIII
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
και εγω ετσι ακριβως ειμαι σε ησυχη περιοχη αν και αθηνα και οτιδηποτε γινεται απο πανω το ακουω στερεοφωνικα!
ολοι τους φοβουνται ρε παιδια επειδη απαντουν αναλογως και προσβαλλουν αλλα θα βρουν το δασκαλο τους.εγω δε προκειται να μεινω με ανοιχτο το στομα.
στις συνελευσεις λενε εμεις δεν εχουμε τζακι και εσεις που μενετε ψηλα εχετε και μαυρη η μερα που πηραμε το σπιτι...δε φευγουν λεω εγω????αφου δε τους αρεσει να μη τους κραταμε.το θεμα ειναι οτι ειμαστε ιδιοκτητες και τουλαχιστον εμεις δε εχουμε περιθωρια!

16οι παναθλιοι γειτονες!! Empty Απ: οι παναθλιοι γειτονες!! Δευ Μαρ 04, 2013 12:45 am

PINAKIII

PINAKIII
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
με κλειστο το στομα εννοουσα χαχαχαχαχ

17οι παναθλιοι γειτονες!! Empty Απ: οι παναθλιοι γειτονες!! Δευ Μαρ 04, 2013 4:28 am

MagdalineK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ποσο σας καταλαβαινω ολες. Κι εμεις ειχαμε πολλα πολλα προβληματα με τους γειτονες μας στο παρελθον αλλα τωρα ειναι τραγικα. Εδω που μενουμε δεν υπαρχει μονωση καθολου! Ακουμε το καζανακι του αποπανω λες κ τρεχει καταρακτης μεσα στο δωματιο μας. ακουμε το μωρο του απο κατω λες κ κοιμαται με την κορη μας στο ιδιο δωματιο με αποτελεσμα να ξυπνα κ εκεινη καθε μερα στης 7 το πρωι. Για να μην πω οτι οι απο πανω εχουν 4 παιδια κ καθε μεσημερι παιζουν μπαλα πανω απο το υπνοδωματιο της κορης μου. Νομιζα κι εγω οτι εδω εχουν την μεσημεριανη siesta αλλα σκτα!!!! μεχρι κ τρυπανια βαζουν στις 11 το βραδυ κ τι να πεις?????? οτι κ να πεις εισαι ξενος για αυτους εδω.....

18οι παναθλιοι γειτονες!! Empty Απ: οι παναθλιοι γειτονες!! Δευ Μαρ 04, 2013 4:58 am

PINAKIII

PINAKIII
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
με συγχωρεις πολυ αλλα αν το παιδι μου ξυπνουσε εξειτιας τους και βαζανε τρυπανια 11 το βραδυ ειδικα σε αυτο η αστυνομια θα ερχοταν 1000% και ας συνεχιζαν θα το εκανα για να μη νομιζουν οτι μπορουν να φερονται οπως κ οποτε θελουν!
καλα κ εμας εδω...η ηχομονωση ειναι αστα να πανε!!ακους και το κατουρημα του απο πανω!αλλα εκει τι να του πεις...?ποιο σιγα????

19οι παναθλιοι γειτονες!! Empty Απ: οι παναθλιοι γειτονες!! Δευ Μαρ 04, 2013 6:10 am

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευτυχως που μένουν τα κουνιαδια μου απο κατω μας αλλιως θα μας είχαν διώξει με τις κλοτσιες αν μεναμε κάπου αλλου... Εχω ενα γιο14 μηνων που οσο εντύπωση και αν σας κανει τα κομπρεσερ, οι τέντες, οι μπάλες και ολα αυτα που διάβασα δεν πιάνουν μια μπροστά του!!! Τι να προσπαθω για λιγο ησυχια ... Δεν ακούει τιποτα, τι να τον κανω;;;
Ευτυχως τα κουνιαδια μου ειναι ακομα ελεύθερα και λείπουν ολη μερα απο το Σπιτι, αν και συνεχεια τους ρωτάω αν ενοχλουμε και παντα μας λένε οχι.( τι να μας πούνε οι καιμενοι; )
Πραγματικα το λεω ευτυχως που δεν ζω σε πόλη η σε πολυκατοικία , γιατι θα ειχα σοβαρό θεμα! Οχι οτι δεν θα είχαν δικιο οι άνθρωποι... Απολυτο δικιο θα είχαν!!!
Αλλα τι μπορεις να κανεις σε ενα παιδάκι 14 μηνων εκτος απο υπομονη μεχρι να μεγαλώσει;;;;

20οι παναθλιοι γειτονες!! Empty Απ: οι παναθλιοι γειτονες!! Δευ Μαρ 04, 2013 7:24 am

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και εμεις μια απο τα ιδια.Ειμαστε διπλοκατοικια κ απο πανω μενει ενας εργενης κ βαχει την μουσικη τ Mad ερμα...τι εντεκα την νυχτα τι τεσσερις το μεσημερι η μουσιλη τερμα την μια να κουω τα νταμπα ντουμπα του την αλλη παντελιδη την αλλη μαχαιριτσα κ οτι αλλο φανταστειτε κ το ξερει οτι εχουμε δυο παιδια,τα νευρα μου......

21οι παναθλιοι γειτονες!! Empty Απ: οι παναθλιοι γειτονες!! Σαβ Μαρ 16, 2013 4:34 pm

Miranta


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εγώ τι να πω...συμφωνώ μέ όλες...είμαι και παθούσα....νοικάριδες μου, ιδιόκτητο κτίριο κι αυτοί στον τελευταίο ώροφο...δεν μπορώ να τους διώξω.... νομίζουν ότι είναι σε δικό τους κτιρι ο μόνοι τους...όλη μέρα ησυχία και το "πάρτυ" ξεκινάει στις 10 το βράδυ και Σ.Κ. μπορεί να το ξημερώσω... η μικρή μου ξυπνάει κατά τις 7 κι εγώ κάθε βράδυ δεν κοιμάμαι νωρίτερα από τις 2...
και φυσικά....έπιπλα, φωνές...καζανάκια συνέχεια...ντους στις 1.30 τη ν'υχτα σχεδόν κάθε μέρα....καλά, αλλά τι να πεις...δεν έχχουν παιδιά να ξέρουν...θέλω να φύγουν αλλά φοβάμαι μην μου κάνουν ζημιές γιατί έχουν το δικαίωμα να μεινουν 1,5 χρόνο ακόμη....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις