Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
105 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 105 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

ria28


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!Το μωρακι μου ενας μπεμπουλης 8μιση μηνων,καθεται μονο του στον κωλο αν και μετα απο λιγο πεφτει,τον βαζω μπρουμυτα να μπουσουλησει αλλα το μονο που κανει ειναι να στηριζεται στις γροθιες του και μετα ριχνει το κεφαλακι του κατω δαγκωνοντας σεντονια κλπ.και γκρινιαζει.παω να τον σηκωσω τεντωνει τα ποδαρακια του σα να θελει να φυγει απτην αγκαλια μου.πως να τον βοηθησω?εχω ακουσει αλλα μωρα περπατανε στους 7,ο δικος μου δεν μπουσουλαει καν..ειναι και 10 κιλα περιπου και δεν ξερω αν δυσκολευεται λογω βαρους.βεβαια καθε μωρο εχει διαφορετικους ρυθμους,ομως τι να κανω για να τον βοηθησω?

MamaTheodora


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Και εμεις τα ιδια!!!
Καθεται στο παρκο για λιγο αλλα πεφτει αριστερα η δεξια!!!
Δεν κανει κινησεις μπουσουλιματος.

Αν και νομιζω οτι καθε παιδι εχει τους δικους του ρυθμους.

k@terin@

k@terin@
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
γεια σας μανουλες!!!!
ο δικος μου μπεμπης ειναι 7 μηνων και ειναι δεκα κιλα,οταν τον βαζω μπρουμιτα μπορει να στριψει η να κινιθει λιγο για να παρει κατι αλλα δεν μπορω να πω οτι μπουσουλαει....επισησ ξερω οτι δεν μποσουλανε ολα τα παιδια.καποια περπατανε χωρισ να μπουσουλισουν... Smile

Constantin@

Constantin@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
9 μηνών ακριβώς μπουσούλησε η δική μου. Μην ανησυχείς. Κάθε παιδάκι έχει τους ρυθμούς του. Νομίζω όμως ότι τη βοήθησε να δυναμώσει τα ποδαράκια της ότι την είχα στο πάρκο και πιανόταν μόνη της από τις λαβές και σηκωνόταν.

art25kar

art25kar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
το κάθε μωράκι έχει τους δικούς του ρυθμούς και το δικό του στύλ...
Πάντως 7και 8 μηνών είναι λίγο νωρίς για περπάτημα, μπορέι και να μην μπουσουλήσει καθόλου όπως η δικιά μου που περπάτησε μια και καλή...
Ρια μην αγχώνεσαι για τα κιλά η δικιά μου ήταν 12 κιλά στον 10ο που περπάτησε

ria28


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τα παρκα με το διχτυ ειναι ασφαλη για τα μωρακια μας?αν πιασουν τα δαχτυλακια τους και γυρισουν?τον βαζω στο παρκο καθεται στον κωλο μετα απο λιγο πεφτει μπρουμυτα και αρχιζει να κλαει..επισης το βραδυ τον βαζω να κοιμαται στο πλαι και τον βρισκω ξυπνιο ανασκελα,πλευρο δεν γυριζει

Constantin@

Constantin@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεν χωράνε τα δαχτυλάκια τους, είναι πολύ μικρές οι τρύπες στο δίχτυ. Για μένα είναι ασφαλές και στην πορεία τα βοηθάει να αρχίσουν να σηκώνονται μόνα τους και να κάνουν μικρά βήματα στα πλάγια που είναι απαραίτητο στάδιο πριν περπατήσουν.

βικτωρια

βικτωρια
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γειά σας κορίτσια εγώ έχω τέσσερα αγοράκια τα τρία περπάτησαν 9μηνων και δεν μπουσουλησαν ποτέ το τέταρτο μπουσουλησε 7 μηνων και τορα10 μηνων περπατάει και είναι 12'5 κιλά στο πάρκο πάντως δεν κάθετε ούτε 10 λεπτά η ανιψιά μου περπάτησε 14 μηνων και 9 κιλά άρα δεν έχει να κάνει με το βάρος

????????


Επισκέπτης
εμας ο παιδιατρος μας υποχρεωσε να παρουμε καινουριο παρκο μονο και μονο για να εχει αυτο το φαρδυ διχτυ που λετε......δυναμωνει φοβερα το μυικο συστημα των ποδιων και περπατανε πιο γρηγορα.......

elsa1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΤΟ ΒΑΡΟΣ.Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 10 ΚΙΛΑ.ΕΜΕΝΑ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΜΠΟΥΣΟΥΛΗΣΕ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΟΝ 10 ΜΗΝΑ .ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΠΟΝΕΜΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ.ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ 17 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ!!!! Crying or Very sad ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΔΕΝ ΕΚΑΤΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ 15 ΛΕΠΤΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΟ ΤΟ ΕΙΧΑΜΕ!!

art25kar

art25kar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
arco iris έγραψε:εμας ο παιδιατρος μας υποχρεωσε να παρουμε καινουριο παρκο μονο και μονο για να εχει αυτο το φαρδυ διχτυ που λετε......δυναμωνει φοβερα το μυικο συστημα των ποδιων και περπατανε πιο γρηγορα.......

Και εμένα στο πάρκο περπάτησε Very Happy
είναι τρομερά αυτά τα πάρκα!

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.Ο ΓΙΟΚΑΣ ΜΟΥ ΜΠΟΥΣΟΥΛΗΣΕ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ 11 ΜΗΝΩΝ Κ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 17 ΜΗΝΩΝ Κ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ!!!ΔΕΝ ΣΑΣ ΚΡΥΒΩ ΟΤΙ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΦΟΡΑΑΑΑ Very Happy

????????


Επισκέπτης
ο μεγάλος δεν μπουσούλησε ποτέ έκανε στον 11 μήνα 2-3 βηματάκια και στα γεννέθλιά του έφυγε πραγματικά.Βέβαια μπουσουλησε μετά αφού έκανα το δεύτερο από τη ζήλια του. Ο μικρός στον 8 άρχισε να μπουσουλάει και στον 11 περπάτησε.

mamalou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα εμενα κανενα απο τα δυο δεν μπουσουλησε ο ενασ 11 καιο αλλοσ 12 μηνωνπερπατησαν κανονικα Shocked

elsa1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
xrysaki! έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.Ο ΓΙΟΚΑΣ ΜΟΥ ΜΠΟΥΣΟΥΛΗΣΕ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ 11 ΜΗΝΩΝ Κ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 17 ΜΗΝΩΝ Κ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ!!!ΔΕΝ ΣΑΣ ΚΡΥΒΩ ΟΤΙ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΦΟΡΑΑΑΑ Very Happy
χρυσακι ακομα και ο δικος σου τιποτα ε?????και εμενα 10 του μηνα 17 γινεται και ουτε να κανει βημα !!!την ιδια ανησυχια εχουμε.......

Silvia11

Silvia11
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
xrysaki! έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.Ο ΓΙΟΚΑΣ ΜΟΥ ΜΠΟΥΣΟΥΛΗΣΕ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ 11 ΜΗΝΩΝ Κ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 17 ΜΗΝΩΝ Κ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ!!!ΔΕΝ ΣΑΣ ΚΡΥΒΩ ΟΤΙ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΦΟΡΑΑΑΑ Very Happy

Η αληθεια ειναι οτι εχει αργησει λιγο αλλα Μην αγχωνεσαι.. Ο παιδιατρος τι λεει;;

nanrall


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπερα σε ολες. Εχω ενα κοριτσακι 7,5 μηνων. Διαβαζω παραπανω οτι αλλα μωρα συνηθως εχουν μπουσουλισει σε αυτη την ηλικια. Η μικρη καθεται εδω και 3 μηνες, τον τελευταιο 1,5 μηνα χωρις υποστηριξη, αλλα δεν μπουσουλαει-ουτε καν προσπαθει εδω που τα λεμε.. Την εχω παρκο, το κλασικο, με το μεγαλο διχτυ, στο οποιο αν τη σηκωσω γατζωνεται και στεκεται ορθια, δαγκωνοντας το προστατευτικο και γελαει! Τη βαζω αρκετα συχνα μπρουμυτα, για να δυναμωσουν οι μυες της πλατης και οι πλαγιοι κοιλιακοι(διαβαζω οτι μπουσουλανε πιο ευκολα ετσι). Προσπαθει να κουνηθει, χωρις να σηκωνει το σωμα της στα μπρατσακια της και χωρις να ανασηκωνει τον πωπο για να στηριχτει στα γονατα, παρα μονο κανει σβουρες με την κοιλια της. Αμα δει και δεν τη σηκωσω και απογοητευτει, γκρινιαζει λιγο και γυριζει ανασκελα, οπου και φωναζει να την καθισω η να τη σηκωσω ορθια. Οπως καταλαβαινετε, ουτε σηκωνεται μονη της. Εχει-ειχε καμια κοπελα την ιδια συμπεριφορα με το μωρο της; Ποτε καθισε μονο του απο ξαπλωτη θεση και ποτε μπουσουλησε; Διαβαζω επισης οτι το μπουσουλημα ειναι μια διαδικασια που πρεπει να γινει, αποκτα καλυτερη ισορροπια το παιδι. Σας ευχαριστω

nanrall


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπερα σε ολες. Εχω ενα κοριτσακι 7,5 μηνων. Διαβαζω παραπανω οτι αλλα μωρα συνηθως εχουν μπουσουλισει σε αυτη την ηλικια. Η μικρη καθεται εδω και 3 μηνες, τον τελευταιο 1,5 μηνα χωρις υποστηριξη, αλλα δεν μπουσουλαει-ουτε καν προσπαθει εδω που τα λεμε.. Την εχω παρκο, το κλασικο, με το μεγαλο διχτυ, στο οποιο αν τη σηκωσω γατζωνεται και στεκεται ορθια, δαγκωνοντας το προστατευτικο και γελαει! Τη βαζω αρκετα συχνα μπρουμυτα, για να δυναμωσουν οι μυες της πλατης και οι πλαγιοι κοιλιακοι(διαβαζω οτι μπουσουλανε πιο ευκολα ετσι). Προσπαθει να κουνηθει, χωρις να σηκωνει το σωμα της στα μπρατσακια της και χωρις να ανασηκωνει τον πωπο για να στηριχτει στα γονατα, παρα μονο κανει σβουρες με την κοιλια της. Αμα δει και δεν τη σηκωσω και απογοητευτει, γκρινιαζει λιγο και γυριζει ανασκελα, οπου και φωναζει να την καθισω η να τη σηκωσω ορθια. Οπως καταλαβαινετε, ουτε σηκωνεται μονη της. Εχει-ειχε καμια κοπελα την ιδια συμπεριφορα με το μωρο της; Ποτε καθισε μονο του απο ξαπλωτη θεση και ποτε μπουσουλησε; Διαβαζω επισης οτι το μπουσουλημα ειναι μια διαδικασια που πρεπει να γινει, αποκτα καλυτερη ισορροπια το παιδι. Σας ευχαριστω

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπ'ερα και να χαίρεσαι την μικρούλα σου. Δεν νομίζω ότι υπάρχει κάτι στάνταρ σε αυτο που ρωτάς. Υπάρχουν μωράκια που μπουσουλάνε απο 4 μηνών αλλά αργούν να σηκωθούν και να περπατήσουν (ο μεγάλος 12-13 μηνών). Υπάρχουν μωράκια που δεν μπουσουλάνε σχεδόν καθόλου ,σηκώνονται και περπατάνε αμέσως (ο μικρός μου που περπάτησε 10 μηνων) μωράκια που αργούν σταθούν ακόμα και στον πωπω ΄τους αλλά μπουσουλάνε ....με τον τρόπο τους. Μην τρομάζεις πάντως απο το τι θα πει η καθε μια . Το κάθε μωράκι θέλει το χρόνο του και όταν θα είναι έτοιμο θα κάνει και αυτό το βήμα.

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμενα η δικη μου (13) μεχρι τωρα μπουσουλαει και καπως περιεργα, γιατι το ενα ποδι το σερνει και το αλλο το εχει λιγισμενο και το παταει LaughingLaughing τα καλτσακια της πρεπει να δειτε! αλλα δεν στεκετε πολυ ωρα ορθια μονη της και κανει και ενα δυο βηματα αμα την κραταμε. αλλα νομιζω ειναι στο παιδι δεν υπαρχει κατι στανταρ.

nanrall


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Σ'ευχαριστω για την τοσο αμεση απαντηση. Να μην ανησυχησω ακομη που δε σηκωνεται απο την ξαπλωτη θεση στην καθιστη; Καθεται τοσο καιτο, δε θα'πρεπε να σηκωνεται κιολας; Το παρκο νομιζα θα βοηθουσε, αλλα μαλλον δε το χρησιμοποιει για να πιαστει... Και ο γιατρος λεει να μην ανησηχουμε, αλλα οταν βλεπω πιο μικρα μωρακια να κανουν αυτα τα πραγματα, αγχωνομαι που καθυστερει..

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nanrall έγραψε:Σ'ευχαριστω για την τοσο αμεση απαντηση. Να μην ανησυχησω ακομη που δε σηκωνεται απο την ξαπλωτη θεση στην καθιστη; Καθεται τοσο καιτο, δε θα'πρεπε να σηκωνεται κιολας; Το παρκο νομιζα θα βοηθουσε, αλλα μαλλον δε το χρησιμοποιει για να πιαστει... Και ο γιατρος λεει να μην ανησηχουμε, αλλα οταν βλεπω πιο μικρα μωρακια να κανουν αυτα τα πραγματα, αγχωνομαι που καθυστερει..
ε καλά και κάποια μωράκια μιλάνε απο 12 μηνών και άλλα απο 2 ετών δεν έίναι τιποτα δεδομένο. Συνήθως τα μωράκια που θα σηκωθούν στον πωπω τους είναι τα πιο ανεπτυγμένα μωράκια (δεν μιλάω για χοντρά γιατί αυτα αργούν)ποσα κιλά γεννήθηκε η μικρη σου? Και να σου πω μια μέρα θα την δεις να κάθεται. Ετσι απλά.ΣΤΟΥΣ ΠΟΣΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΝΕ ΚΑΙ ΠΕΡΠΑΤΑΝΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ? 328109

nanrall


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
2,980. Και τωρα ειναι 7 μηνων και 10 ημερων και ειναι 7,300 κιλα. Μακαρι, εχω αγχωθει.. Η γειτονισσα που σου ελεγα στην αλλη ενοτητα...

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nanrall έγραψε:2,980. Και τωρα ειναι 7 μηνων και 10 ημερων και ειναι 7,300 κιλα. Μακαρι, εχω αγχωθει.. Η γειτονισσα που σου ελεγα στην αλλη ενοτητα...
ε της γειτόνισσα είπαμε είναι 9 μηνών. και η δικιά μου τώρα που έιναι 9 μπουσουλάει προσπαθεί να πιαστεί και τέτοια. μεχρι τα 7 κάτω ήταν. Χ@σ@ μας με την γειτόνισσα. Razz

nanrall


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Οοοοοχι, της γειτονισσας ειναι στον 6ο, η δικια μου ειναι μεγαλυτερη 40 μερες.. Μα αδικα θα αγχωνομουν;; Τα ιδια λεει και ο συζυγος παντως, αλλα και που τα λεει...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις