Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
86 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 86 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

hope soon mom


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Deva έγραψε:
ξεκινησα τις ενεσουλες μου χθες κ ολα καλα!!!μεχρι στιγμης τουλαχιστον...[/quote]
hope soon mom έυχομαι καλή επιτυχία και κάθε ευχή σου να γίνει πραγματικότητα γρήγορα. Άρχισα και εγώ τις ενέσεις μου μια μερα μετά απο εσένα. 'Αρα, see you soon Very Happy [/quote]καλη επιτυχια κοπελα μου!!!ευχομαι κ οι δυο σε λιγο καιρο να ειμαστε εγκυουλες!!εγω σημερα εκανα τον πρωτο υπερηχο.ολα καλα.αυριο θα παω παλι να με δει.απο ψυχολογια πως εισαι??εγω ειμαι πολυ ηρεμη αλλα εχω πολλους πονοκεφαλους κ λιγα πονακια στην κοιλια.ξεκινησες με τις ενεσεις καταστολης?εγω ειμαι στην 8η μερα διεγερσης πλεον..αχ,μακαρι Παναγια μου να πανε καλα κ στις δυο μας κ σε ολες τις κοπελες που προσπαθουν!!

Deva


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλη επιτυχια κοπελα μου!!!ευχομαι κ οι δυο σε λιγο καιρο να ειμαστε εγκυουλες!!εγω σημερα εκανα τον πρωτο υπερηχο.ολα καλα.αυριο θα παω παλι να με δει.απο ψυχολογια πως εισαι??εγω ειμαι πολυ ηρεμη αλλα εχω πολλους πονοκεφαλους κ λιγα πονακια στην κοιλια.ξεκινησες με τις ενεσεις καταστολης?εγω ειμαι στην 8η μερα διεγερσης πλεον..αχ,μακαρι Παναγια μου να πανε καλα κ στις δυο μας κ σε ολες τις κοπελες που προσπαθουν!![/qu
Οι ευχές σου είναι και ευχές μου. Εγώ σήμερα πάω για τον τρίτο υπέρηχο. Υπολογίζω ότι τη Δευτέρα θα ανέβω Αθήνα. Οι πονοκέφαλοι έχουν γίνει οι καλύτεροι φίλοι μου αυτές τις μέρες, αλλά κατά τα άλλα καλά. Απλά έχω πολλά ωοθηλάκια και η γυναικολόγος μου ανηνυχεί. Ελπίζω να έχεις τα καλύτερα νέα για να παίρνουμε όλες κουράγιο. Καλή επιτυχία και να γράψεις για τις εξελίξεις.

hope soon mom


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
πηγα χθες για τον τελευταιο υπερηχο.11 αυγουλακια σε πολυ καλο μεγεθος..εκανα το βραδυ την ovitrele κ αυριο το πρωι παω για ωοληψια... θα σας γραψω αυριο τα νεα μου!!

Deva


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
hope soon mom έγραψε:πηγα χθες για τον τελευταιο υπερηχο.11 αυγουλακια σε πολυ καλο μεγεθος..εκανα το βραδυ την ovitrele κ αυριο το πρωι παω για ωοληψια... θα σας γραψω αυριο τα νεα μου!!

Καλή επιτυχία! Σου εύχομαι όλα να πάνε όπως τα ονειρεύεσαι!Θα είσαι το γούρι μου.
Θα ήθελα με βοηθήσεις, αν μπορείς: ξεκίνησα το πρωτόκολλο μια μέρα μετά απο εσένα και όμως, αν και έχω 20 ωοθηλάκια(και κάτι ψιλά), απο το κέντρο μου είπαν να κάνω και άλλον υπέρηχο τη Δευτέρα. Τι μέγεθος είχαν τα δικά σου;
Κορίτσια, αν μπορεί καμία σας να με βγάλει απο το μαύρο σκοτάδι, πολύ θα το εκτιμούσα. Παίρνω gonal εδώ και 10 ημέρες. Τα ωοθυλάκια είναι περίπου 15 χιλιοστά. θα περιμένω άλλες 3 μέρες; Δε θα είναι πολύ μεγάλα μετά;
Πρώτη φορά αγχώνομαι τόσο. Μένω Κρήτη και φοβάμαι ότι δε θα προλάβω να φτάσω Αθήνα.
Ευχαριστώ!

Λέττα

Λέττα
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
deva μην αγχώνεσαι, τα ωοθυλάκια για να μπορέσουν να γονιμοποιηθούν θα πρέπει να είναι γύρω στα 20χιλ. το 15 είναι πολύ μικρά και δε μπορούν να έχουν αποτέλεσμα, από τη στιγμή που θα κάνεις τη πρεγκνιλ, θέλεις 36 ώρες για την ωοληψία, και όταν η ωορρηξία προέρχεται από ορμόνες τότε αν η ωοληψία γίνει εντός των 36 ωρών δε κινδυνεύουν να σκάσουν από μόνα τους, ο κίνδυνος αυτός υπάρχει μόνο στις εξωσωματικές με φυσικό κύκλο

καλή επιτυχία και περιμένουμε νέα σου!

hope soon mom


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Deva έγραψε:
hope soon mom έγραψε:πηγα χθες για τον τελευταιο υπερηχο.11 αυγουλακια σε πολυ καλο μεγεθος..εκανα το βραδυ την ovitrele κ αυριο το πρωι παω για ωοληψια... θα σας γραψω αυριο τα νεα μου!!

Καλή επιτυχία! Σου εύχομαι όλα να πάνε όπως τα ονειρεύεσαι!Θα είσαι το γούρι μου.
Θα ήθελα με βοηθήσεις, αν μπορείς: ξεκίνησα το πρωτόκολλο μια μέρα μετά απο εσένα και όμως, αν και έχω 20 ωοθηλάκια(και κάτι ψιλά), απο το κέντρο μου είπαν να κάνω και άλλον υπέρηχο τη Δευτέρα. Τι μέγεθος είχαν τα δικά σου;
Κορίτσια, αν μπορεί καμία σας να με βγάλει απο το μαύρο σκοτάδι, πολύ θα το εκτιμούσα. Παίρνω gonal εδώ και 10 ημέρες. Τα ωοθυλάκια είναι περίπου 15 χιλιοστά. θα περιμένω άλλες 3 μέρες; Δε θα είναι πολύ μεγάλα μετά;
Πρώτη φορά αγχώνομαι τόσο. Μένω Κρήτη και φοβάμαι ότι δε θα προλάβω να φτάσω Αθήνα.
Ευχαριστώ!

κοριτσακι μου μην αγχωνεσαι.. εγω πηρα 10 μερες γκοναλ 225 μοναδες..την πεμπτη που πηγα για υπερηχο τα αυγουλακια ηταν 11 κ χθες στην ωοληψια μου πηραν 20.οσο παιρνεις ορμονες αυξανονται τα αυγουλακια.την Πεμπτη το πιο μεγαλο ηταν 20 χιλιοστα,17.15,14 ειχα σε ολα τα μεγεθη.ριν μια ωρα με πηραν τηλ κ μου ειπαν οτι γονιμοποιηθηκαν τα 16.η εμβρυομεταφορα θα γινει την Παρασκευη.ευχομαι ολοψυχα να ειμαι το γουρι σου κ να σου πανε ολα καλα!καταλαβαινω απολυτα τα αγχη κ τις ανησυχιες σου γιατι το ιδιο περναω. κ ειμαι πολυ χαρουμενη που το μοιραζομαι μαζι σας.οταν εχεις νεα ενημερωσε με. θα πειμενω μα αγωνια. φιλακια πολλα κ να εισαι ηρεμη!!

Deva


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Λέττα έγραψε:deva μην αγχώνεσαι, τα ωοθυλάκια για να μπορέσουν να γονιμοποιηθούν θα πρέπει να είναι γύρω στα 20χιλ. το 15 είναι πολύ μικρά και δε μπορούν να έχουν αποτέλεσμα, από τη στιγμή που θα κάνεις τη πρεγκνιλ, θέλεις 36 ώρες για την ωοληψία, και όταν η ωορρηξία προέρχεται από ορμόνες τότε αν η ωοληψία γίνει εντός των 36 ωρών δε κινδυνεύουν να σκάσουν από μόνα τους, ο κίνδυνος αυτός υπάρχει μόνο στις εξωσωματικές με φυσικό κύκλο

καλή επιτυχία και περιμένουμε νέα σου!


Χίλια ευχαριστώ για την απάντηση. Έχω τρομάξει λίγο γιατί δε νοιώθω καμία ενόχληση. Ελπίζω αύριο να τελειώσει η αναμονή.
Ευχαριστώ και πάλι!

Λέττα

Λέττα
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
το ότι δε νιώθεις καμιά ενόχληση είναι καλό σημάδι, για εμένα σημαίνει ότι έχεις αποφύγει την υπερδιέγερση των ωοθηκών και αυτό είναι τέλειο, θα σε βοηθήσει κατά πολύ στη συνέχεια με την εμβρυομεταφορά... περιμένουμε νέα σου

Deva


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπέρα κορίτσια.
Λέττα σε ευχαριστώ και πάλι.
Σήμερα έκανα ξανά υπέρηχο και μέτρησαν 20 ωοθυλάκια και λίγα μικρά. Τη Τετάρτη θα πάμε για ωοληψία και θα ελπίζουμε για το καλύτερο.
Βίκυ, γούρι μου, καλή εμβρυομεταφορά.
Καλή επιτυχία και κουράγιο σε όλες!

hope soon mom


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Deva έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια.
Λέττα σε ευχαριστώ και πάλι.
Σήμερα έκανα ξανά υπέρηχο και μέτρησαν 20 ωοθυλάκια και λίγα μικρά. Τη Τετάρτη θα πάμε για ωοληψία και θα ελπίζουμε για το καλύτερο.
Βίκυ, γούρι μου, καλή εμβρυομεταφορά.
Καλή επιτυχία και κουράγιο σε όλες!

καλη επιτυχια στην ωοληψια!ολα θα πανε καλα,μην σε αγχωνει τιποτα.ευχομαι πολλα κ γερα αυγουλακια!!!αληθεια,σε ποιο κεντρο πας?

ellibaloni

ellibaloni
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΝΑ ΠΑΝΕ ΥΠΕΡΟΧΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΘΕΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ...ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΛΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ-ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ...ΕΓΩ ΞΕΚΙΝΑΩ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ...ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΒΟΥΝΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΕΝΕΣΟΥΛΕΣ...ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ... Very Happy Very Happy Very Happy

louloudaki mou

louloudaki mou
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
elibaloni καλη αρχη με το επιθυμητο αποτελεσμα.εμενα τις ενεσεις μου της εβαζε ο αντρας μου και τη puregon μονη μου.δεν ειναι τιποτα.μην ανησυχεις!

38θα ηθελα την βοηθεια σας!!! - Σελίδα 2 Empty θα ηθελα την βοηθεια σας!!! Τρι Απρ 02, 2013 3:00 am

katiag26

katiag26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σας εύχομαι να πάνε όλα καλά και συντομα να εχετε τα αποτελέσματα που επιθυμείτε. Very Happy

39θα ηθελα την βοηθεια σας!!! - Σελίδα 2 Empty θα ηθελα την βοηθεια σας!!! Τρι Απρ 02, 2013 3:09 am

katiag26

katiag26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σας εύχομαι να πάνε όλα καλά και συντομα να εχετε τα αποτελέσματα που επιθυμείτε. Very Happy

hope soon mom


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ellibaloni έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΝΑ ΠΑΝΕ ΥΠΕΡΟΧΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΘΕΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ...ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΛΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ-ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ...ΕΓΩ ΞΕΚΙΝΑΩ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ...ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΒΟΥΝΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΕΝΕΣΟΥΛΕΣ...ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ... Very Happy Very Happy Very Happy
καλη αρχη να εχεις κοπελα μου κ να πανε ολα τελεια!!οι ενεσεις να μην σε αγχωνουν καθολου!πιο φοβιτσιαρα απο εμενα νομιζω δεν υπαρχει.κ ομως τιε εκανα ολες μονη μου!23 μερες ενεσεις κ καποιες μερες διπλες.δεν ειναι τιποτα,ουτε πονο νιωθεις ουτε τιποτα τιποτα τιποτα.δες κανενα βιντεακι στο γιουτιουμπ,εμενα με βοηθησε παρα πολυ στο πως θα τις κανω.ευχομαι καλη επιτυχια κ οτι χρειαστεις θα ειμαστε εδω κ θα τα λεμε.

ellibaloni

ellibaloni
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
louloudaki mou έγραψε:elibaloni καλη αρχη με το επιθυμητο αποτελεσμα.εμενα τις ενεσεις μου της εβαζε ο αντρας μου και τη puregon μονη μου.δεν ειναι τιποτα.μην ανησυχεις!
loyloydaki ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ...ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΜΑΝΤΑΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΕΚΕΙΝΗ Η ΩΡΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ...ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΜΩΡΑΚΙ???

ellibaloni

ellibaloni
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
hope soon mom έγραψε:
ellibaloni έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΝΑ ΠΑΝΕ ΥΠΕΡΟΧΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΘΕΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ...ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΛΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ-ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ...ΕΓΩ ΞΕΚΙΝΑΩ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ...ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΒΟΥΝΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΕΝΕΣΟΥΛΕΣ...ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ... Very Happy Very Happy Very Happy
καλη αρχη να εχεις κοπελα μου κ να πανε ολα τελεια!!οι ενεσεις να μην σε αγχωνουν καθολου!πιο φοβιτσιαρα απο εμενα νομιζω δεν υπαρχει.κ ομως τιε εκανα ολες μονη μου!23 μερες ενεσεις κ καποιες μερες διπλες.δεν ειναι τιποτα,ουτε πονο νιωθεις ουτε τιποτα τιποτα τιποτα.δες κανενα βιντεακι στο γιουτιουμπ,εμενα με βοηθησε παρα πολυ στο πως θα τις κανω.ευχομαι καλη επιτυχια κ οτι χρειαστεις θα ειμαστε εδω κ θα τα λεμε.
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΩ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΘΑ ΜΠΕΡΔΕΥΤΩ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΣΟΛΟΓΙΕΣ...ΕΓΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΙΣ MENOPYR...ΕΧΩ ΡΙΞΕΙ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΤΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΠΟΛΥ...ΝΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΕΔΩ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ...ΕΣΥ ΣΕ ΤΙ ΦΑΣΗ ΕΙΣΑΙ???

louloudaki mou

louloudaki mou
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ellibaloni έγραψε:
louloudaki mou έγραψε:elibaloni καλη αρχη με το επιθυμητο αποτελεσμα.εμενα τις ενεσεις μου της εβαζε ο αντρας μου και τη puregon μονη μου.δεν ειναι τιποτα.μην ανησυχεις!
loyloydaki ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ...ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΜΑΝΤΑΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΕΚΕΙΝΗ Η ΩΡΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ...ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΜΩΡΑΚΙ???
δεν θα τα κανεις μανταρα.ειναι ολα ξεκαθαρα κι αν αμφιβαλλεις για κατι απλα παρε τηλ στο κεντρο.ειναι η δουλεια τους.
εχω ενα κοριτσακι 2,5 μηνων.επιτυχια με πρωτη προσπαθεια εξωσωματικης.σου ευχομαι το ιδιο θα ηθελα την βοηθεια σας!!! - Σελίδα 2 990599

ellibaloni

ellibaloni
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
louloudaki mou έγραψε:
ellibaloni έγραψε:
louloudaki mou έγραψε:elibaloni καλη αρχη με το επιθυμητο αποτελεσμα.εμενα τις ενεσεις μου της εβαζε ο αντρας μου και τη puregon μονη μου.δεν ειναι τιποτα.μην ανησυχεις!
loyloydaki ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ...ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΜΑΝΤΑΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΕΚΕΙΝΗ Η ΩΡΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ...ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΜΩΡΑΚΙ???
δεν θα τα κανεις μανταρα.ειναι ολα ξεκαθαρα κι αν αμφιβαλλεις για κατι απλα παρε τηλ στο κεντρο.ειναι η δουλεια τους.
εχω ενα κοριτσακι 2,5 μηνων.επιτυχια με πρωτη προσπαθεια εξωσωματικης.σου ευχομαι το ιδιο θα ηθελα την βοηθεια σας!!! - Σελίδα 2 990599
ΣΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ loyloydaki ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ...ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΟΥ...ΜΑΚΑΡΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΝΑ ΠΕΤΥΧΩ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ... θα ηθελα την βοηθεια σας!!! - Σελίδα 2 215994 θα ηθελα την βοηθεια σας!!! - Σελίδα 2 215994 θα ηθελα την βοηθεια σας!!! - Σελίδα 2 215994

Deva


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γειά σας και πάλι. Περιμένω τη μεγάλη μέρα για τη χοριακή στις 22 και εννοείται ότι ο χρόνος έχει κολλήσει.
Hope soon mom όλα καλά; Περιμένω νέα σου.
Κορίτσια καλά νέα και υπομονή σε όλες!

hope soon mom


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Deva έγραψε:Γειά σας και πάλι. Περιμένω τη μεγάλη μέρα για τη χοριακή στις 22 και εννοείται ότι ο χρόνος έχει κολλήσει.
Hope soon mom όλα καλά; Περιμένω νέα σου.
Κορίτσια καλά νέα και υπομονή σε όλες!
καλη επιτυχια κοπελα μου!2 μερουλες μεινανε,υπομονη κ θα ακουσουμε χαρμοσυνα νεα!!!εγω τα καταφερα.το ενα εμβρυακι κρατηθηκε κ ευχομαι να το κρατησω υγιες στα χερια μου!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις