Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
91 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 91 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1Σημαντικό! Πώς θα περάσει ο καιρός... Παρ Μαρ 08, 2013 10:38 pm

Faith33


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα Smile
Η εγκυμοσύνη είναι ένα υπέροχο ταξίδι που κρατά 9 μήνες περίπου...
Το πιο σημαντικό ταξίδι στη ζωή μιας γυναίκας.
Τι γίνεται όμως όταν η γυναίκα είναι τρομερά ανυπόμονη ???
Σκέφτομαι πως ολόκληρο το καλοκαίρι, θα είμαι με την κοιλιά στο στόμα, μέσα στη ζέστη και πελαγώνω...
Πώς θα βγεί το φετινό καλοκαίρι ???
Την κόρη μου την είχα γεννήσει αρχές Αυγούστου και τον γιό μου τέλη Ιουλίου.
Τώρα όμως γεννάω με το καλό Σεπτέμβρη...
Σκέφτομαι τα καυτά βράδια του καλοκαιριού που θα παλεύω να κοιμηθώ και ακόμη περισσότερο τις καυτές ημέρες λόγω ζέστης...
Μένω κοντά στη θάλασσα αλλά δεν μου είναι εύκολο να τρέχω μόνη μου με 2 παιδιά και έγκυος κάθε μέρα...

2Σημαντικό! Απ: Πώς θα περάσει ο καιρός... Παρ Μαρ 08, 2013 11:19 pm

????????


Επισκέπτης
faith, μη χανεις τη faith σου! καθε εποχη γεννας εχει τα καλα και τα κακα της........εγω γεννησα και τα δυο Ιουνιο και ημουν σουπερ ευχαριστημενη γιατι και θαλασσα πηγα, και κυριως τα παιδια ξεπεταχτηκαν μανι μανι μες το καλοκαιρι χωρις φοβους για ιωσεις..... συζητωντας με αλλες μαμαδες ομως ειδα οτι θεωρουσαν χαλια τον Ιουνιο για γεννα.....προτιμουσαν το χειμωνα για να ειναι το παιδι 6 μηνων το καλοκαιρι και να πανε διακοπες... εγω αμα μου ελεγες να γεννησω χειμωνα παθαινα καταθλιψη.....
οτι και να γινει καποιους μηνες θα τους περασεις ζορικα........ειτε ως εγκυος ειτε ως λεχωνα ειτε ως μικρομανα......σκεψου οτι ειναι θειο δωρο και δεν το προγραμματιζουμε....
ζορικος ο σεπτεμβης δε λεω, αλλα αφου εισαι και κοντα σε θαλασσα και δε θα καιγεσαι σε καμια πολη θα τα καταφερεις βρε κοριτσαρα μου!
οποτε ζεσταινεσαι,τσουπ, θα πηγαινεις να δροσιστεις......να σκεφτεσαι τα θετικα κοπελα μου που ειναι τοοοοοοοσο πολλα..........ευχομαι ολα καλα και μια τελεια εγκυμοσυνη κι ενα καλοτυχο, γερο μωρακι!

3Σημαντικό! Απ: Πώς θα περάσει ο καιρός... Παρ Μαρ 08, 2013 11:41 pm

ΧΡΥΣΑΝΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
υπομονή κοριτσάκι μου, εγώ σε καταλαβαίνω, γέννησα σεπτέμβριο, έφαγα όλο τον αύγουστο στην αθήνα,μόνη με τον σύζυγό μου-όλοι είχαν πάει τις διακοπούλες τους, διότι λόγω δίδυμης κύησης και μιας και ήμουν στον 8ο μου είχε απαγορεψει ο γιατρός μου ακόμα και την μονοήμερο εκδρομή, ακόμα και τις μετακινήσεις του τύπου να πάω ως την χαλκίδα που είναι 1ώρα από εδώ. η αλήθεια είναι ότι είναι φρίκη να είσαι αύγουστο σε προχωρημένη εγκυμοσύνη, ωστόσο δες τα θετικά ότι είσαι κάπου κοντά στην θάλασσα οπότε ίσως κάποιες μέρες έστω και λίγο να πετάγεσαι. ε και στον 8ο και εσύ μες στον καύσωνα δεν θα τις θέλεις τις μετακινήσεις, βοήθεια από κάποιο συγγενή έχεις?τουλάχιστον να σε βοηθάει λιγάκι με τα άλλα δύο παιδάκια?
εγώ βέβαια δεν είχα παιδάκια, ήταν τα πρώτα μου, ωστόσο η αλήθεια είναι ότι δεν περνούσε η ώρα μου καθόλου, ο άντρας μου δούλευε, σηκωνομουν από τις 7το πρωί και τριγυρνούσα σαν την άδικη κατάρα. το μόνο που έκανα ήταν να ειμαι ξαπλωμένη σε έναν καναπέ και να βλέπω dvd, ήταν λίγο βάναυσο-είχα χαζέψει, αλλά όπως είπε και η στέλλα σημασία έχει να προχωρήσει ομαλά η εγκυμοσύνη σου, να έχεις ένα υγιές μωράκι ε και ύστερα θα τα ξεχάσεις όλα. εντάξει περνάει ο καιρός κοριτσάκι μου, μην το σκέφτεσαι από τώρα και αγχώνεσαι.υπομονή και με το καλό να υποδεχτείς το τρίτο σου παιδάκι στην αγκαλίτσα σου!!!

4Σημαντικό! Απ: Πώς θα περάσει ο καιρός... Σαβ Μαρ 09, 2013 12:02 am

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ, πόσο σε καταλαβαίνω!! Και εγώ έχω ΠΗΤ 31/08 και όσο σκέφτομαι τη ζέστη που θα φάμε..άσε!! Και μένω και Θεσσαλονίκη εγώ, δε νομίζω να μπορέσω να πάω καθόλου θάλασσα..Μάλλον αγκαλιά με τον ανεμιστήρα θα το βγάλω το καλοκαίρι!! Razz

5Σημαντικό! Απ: Πώς θα περάσει ο καιρός... Σαβ Μαρ 09, 2013 12:14 am

Faith33


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Τουλάχιστον δεν είμαι η μόνη !!!
Φυσικά και το μόνο που με νοιάζει είναι να αναπτυχθεί σωστά το μωράκι μου και να πάνε όλα καλά όμως αυτό που "φωνάζω" καιρό τώρα, είναι πως κι εμείς έχουμε ψυχή, είμαστε άνθρωποι !!!
Το ότι είμαστε μητέρες, δεν σημαίνει πως είμαστα ΜΟΝΟ μητέρες.
Είμαστε και γυναίκες και άνθρωποι !!!
Βοήθεια δεν έχω απο κανέναν (το έχω γράψει πολλές φορές εδώ).
Και στα 2 μου παιδιά (και μάλλον έτσι θα γίνει και με το τρίτο), δεν μου άλλαξε πάνα άλλος, ούτε 1 φορά !
Με το ζόρι έκανα μπάνιο ειδικά όταν ήταν πιο μικρά.

6Σημαντικό! Απ: Πώς θα περάσει ο καιρός... Σαβ Μαρ 09, 2013 12:25 am

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι να πω,κοριτσάκι μου.. Υπομονή.. Τουλάχιστον μεγαλώνεις τα παιδάκια σου χωρίς βοήθεια και τα έχεις καταφέρει μια χαρά, έτσι θα γίνει και με το τρίτο!

7Σημαντικό! Απ: Πώς θα περάσει ο καιρός... Σαβ Μαρ 09, 2013 12:26 am

siaki85

siaki85
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Περασα τα ιδια περυσι το καλοκαιρι! 17/9 γεννησα, ολη τη ζεστη εφαγα. Μπανια κ αιρκοντισιον. Δεν εχω αλλα παιδακια κ σιγουρα θα ειναι πιο δυσκολα. Ομως ουτε εγω εχω βοηθεια απο κανεναν. Μπανια μεταμεσονυχτια κανω κι αυτα πολυ βιαστηκα. Κλεισμενη μεσα. Ποσο μου εχει λειψει μια βολτα δε λεγεται!!! Υπομονη! Ευχομαι να εχεις μια ηρεμη εγκυμοσυνη!

8Σημαντικό! Απ: Πώς θα περάσει ο καιρός... Σαβ Μαρ 09, 2013 12:30 am

mamagelikis


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ειναι της μοδας ,ακομα και μικρες γυναικες, να πλεκουν.Σκεψου το,περναει ο χρονος δημιουργικα και παραγεις και προιοντα χρησιμα.

MamaTheodora


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Faith, ΚΡΑΤΑ ΓΕΡΑ!!!

Εγω γεννησα περυσι 1 Αυγουστου!!
Την ειχα καταβρει με την ζεστη...ολη μερα με το μαγιο, μπανακι στην θαλασσα και ξεκουραση γενικα.
5 Αυγουστου ημουν σπιτι, αλλα δεν μπορουσα να κανω μπανιο!! Αυτο με δυσκολεψε, γιατι ηταν καλοκαιρι ακομη.

Οποτε ο Σεπτεμβριος ειναι καλυτερα νομιζω. Θα κανεις τα μπανακια σου και οταν μαζευτει ο κοσμος για σχολεια, εσυ θα πας να γεννησεις!!

Εγω εβλεπα γεματες παραλιες σχεδον ολο τον Αυγουστο και δεν μπορουσα να πλησιασω!!! ΤΡΕΛΑ!!!

Very Happy

10Σημαντικό! Απ: Πώς θα περάσει ο καιρός... Σαβ Μαρ 09, 2013 2:13 am

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω σεπτεμβρη ηταν να γεννησω και θα ετρωγα ολο το καλοκαιρι και ηταν απο τα πιο ζεστα καλοκαιρια
τελικα εφαγα την μιση ζεστη μιας και γεννησα ιουλιο Laughing Laughing

θυμαμαι αφοριτη ζεστη,εγω πρησμενη τουμπανο,να δουλευω ακομη και να ειμαι αγκαλια με το αιρκοντισιον γιατι ο γιατρος μου δεν με αφηνε να κανω μπανια

πικρα πικρα και παλι πικρα

το μονο θετικο ειναι οτ σαν κεχωνα το μωρακι μου ξεπεταχτικε καλοκαιρακι και καναμε πολλες βολτιτσες
δεν ηταν χειμωνας να κλειστουμε μεσα και να εχουμε ιωσεις
πηγαιναμε θαλασσα βολτες
εε εκει εβρεχα κι εγω λιγο τα ποδαρακια μου Wink

τωρα παλι εσυ μονη σου και σε προχωριμενη εγκυμοσυνη με 2 παιδακια ειναι πολυ δυσκολο να πας στην παραλια και να κουβαλας και ολα τα συμπραγκαλα που πανε πακετο με τα πιτσιρικια

θα παιρνεις τον συζηγο τα απογευματα και τα παιδακια σας και θα πηγαινετε βολτιτσες σε παρκα κουνιες και ετσι και τα παιδια θα παιζουν και εσυ θα δροσιζεσαι και θα ξεσκας λιγακι

11Σημαντικό! Απ: Πώς θα περάσει ο καιρός... Σαβ Μαρ 09, 2013 2:24 am

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ κοριτσια μου με τον πονο μου παιζετε?εγω που ειμαι γερμανια τι να πω???δεν θα εχω θαλασσα ολο το καλοκαιρι ουτε για θεα!!!κ την λατρευω την θαλασσα....18 αυγουστου ειναι η πητ μου....κ παλι ομως θα βρω τροπους να περναω καλα με τον αντρα μου ολο το καλοκαιρι!δοξα το θεο ποσες τεχνιτες λημνες εχουν φτιαξει εδω οι γερμανοι με αμμουδιες κανονικα κ ο κοσμος κανει μπανιο.θα πηγαινω εστω για βολτα κ θα βρεχομαι λιγο!!!αντε κ καμια βολτουλα κοντα στον ρινο ποταμο θα την βγαλω μια χαρα!καλη διαθεση θελει τι να κανουμε κοριτσια μου...ειδικα εσεις που εχετε θαλασσα κοντα μη γκρινιαζετε!!!!αντε κ καλη λευτερια να εχουμε οι εγκυουλες Very Happy

12Σημαντικό! Απ: Πώς θα περάσει ο καιρός... Σαβ Μαρ 09, 2013 2:55 am

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπαινω κ εγω στη συζητηση καθοτι εχω ΠΗΤ 30/08..!!!
Πολυ ωραια ιδεα το πλεξιμο.....

13Σημαντικό! Απ: Πώς θα περάσει ο καιρός... Σαβ Μαρ 09, 2013 4:34 am

Faith33


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Πώς να πλέξω που έχω τα μικρά και δεν με αφήνουν σε χλωρό κλαρί λεπτό...
Σταμάτησα να διαβάζω και βιβλία.
Θα τα καταφέρουμε κοπέλες μου !!!

14Σημαντικό! Απ: Πώς θα περάσει ο καιρός... Σαβ Μαρ 09, 2013 4:49 am

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
faith σου χω απαντησει στο θεμα που ανοιξεσ γιατι εχουμε ιδια μερα ΠΗΤ. Very Happy

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

15Σημαντικό! Απ: Πώς θα περάσει ο καιρός... Σαβ Μαρ 09, 2013 5:46 am

Faith33


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ίδια ημέρα πητ ???
Υπέροχο !!!

16Σημαντικό! Απ: Πώς θα περάσει ο καιρός... Σαβ Μαρ 09, 2013 5:55 am

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ολα θα πανε μια χαρα!! Ανεμιστηρες, κανενα μπανακι, λιγο τηλεοραση η dvd, βολτουλες, καλη παρεουλα κ πριν το καταλαβουμε θα ερθει η ωρα για τα μωρακια μας!!!!

Ειπαμε, θετικη διαθεση κ μια χαρα θα τη βγαλουμε!!! Πώς θα περάσει ο καιρός... 654316 Πώς θα περάσει ο καιρός... 654316 Πώς θα περάσει ο καιρός... 654316

17Σημαντικό! Απ: Πώς θα περάσει ο καιρός... Σαβ Μαρ 09, 2013 7:30 am

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΗΤ 6/10 ΤΙ ΝΑ ΠΩ? ΘΑ ΦΑΩ ΟΟΟΟΟΟΛΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΥΝ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΠΟΥ ΑΚΟΜΗ ΚΑΝΕΙ ΖΕΣΤΕΣ ΜΕΡΕΣ... ΚΙ ΕΧΩ Κ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ 3 ΧΡΟΝΩΝ. Α ΕΧΩ Κ ΜΙΑ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ ΑΡΧΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ... ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΜΕΡΕΣ Κ ΝΥΧΤΕΣ... ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΒΑΣΑΝΙΖΟΥΝ!!!

18Σημαντικό! Απ: Πώς θα περάσει ο καιρός... Σαβ Μαρ 09, 2013 2:26 pm

vivianna

vivianna
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Δυο καλοκαίρια πέρασα πολύ και παρά πολύ έγκυος και νομίζω ότι ήταν μια χαρά...ακόμα και την δεύτερη φορά που ήμουν 8μηνων έγκυος τον Αύγουστο ...μια χαρά γιατί υπάρχουν διακοπές...αν δουλεύεις και είναι και καλοκαίρι οπότε μπορείς να πας για μπάνιο...αλλά και διακοπές σε κανένα συγγενή (την μαμά σου δηλ ) και να σε ξεκουρασει λίγο με το αλλο σου παιδάκι...ασε που τα μπάνια νομίζω με βοήθησαν να μην βάλω πολύ βάρος και να μην αισθάνομαι την κοιλιά μου να με ενοχλεί μέχρι τέλους ...ειδικά ο Οκτώβριος που γέννησα και εγώ είναι πολύ καλά γιατί και τις διακοπές σου χωρις φόβο μπορείς να κανείς και έχεις και τον Σεπτέμβριο να προετοιμαστεις ψυχολογικά κτλ ασε που καλύτερα να κάνει ζέστη και να μην χρειάζεται να ντυσεις την τεράστια κοιλιά με πολλά ρούχα.... Very Happy
Το μετά νομίζω είναι το ποιο δύσκολο....ατελειωτος θηλασμος ,ξενύχτια κτλ γιαυτο μην βιαζεστε αλλά απόλαυστε το τώρα...

19Σημαντικό! Απ: Πώς θα περάσει ο καιρός... Σαβ Μαρ 09, 2013 2:34 pm

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχεις απολυτο δικιο βιβιαννα μου...να σου ζησουν τα παιδακια σου!!!

20Σημαντικό! Απ: Πώς θα περάσει ο καιρός... Σαβ Μαρ 09, 2013 11:05 pm

Faith33


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Έχω φάει τα ξενύχτια με το κουτάλι Laughing
Βέβαια η μητέρα μου μένει Σαντορίνη και δεν μπορώ να πάω παρόλα αυτά θα περάσει κι αυτό.

21Σημαντικό! Απ: Πώς θα περάσει ο καιρός... Σαβ Μαρ 09, 2013 11:29 pm

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μην απελπιζεσαι faith!!!! Θα πανε ολα καλα..!!! Για ολες μας.. Θα παιζετε επιτραπεζια με τα παιδακια σου κ παρε κ καμια απο αυτες τις πισινες για το μπαλκονι να τη βγαλεις κ εσυ εκει για λιγο αν μπορεις.. Κ στην τελικη, ολες εδω θα μαστε στο φορουμ με τις κοιλιτσες μας τουρλα!!!!!!! Razz Razz Razz I love you I love you I love you

22Σημαντικό! Απ: Πώς θα περάσει ο καιρός... Σαβ Μαρ 09, 2013 11:56 pm

Faith33


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ναί ναί εδώ θα την βγάλουμε όλες το καλοκαιράκι !!!!!!!!!!!
Θα στηρίζουμε η μια την άλλη !!!!

23Σημαντικό! Απ: Πώς θα περάσει ο καιρός... Κυρ Μαρ 10, 2013 12:24 am

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πώς θα περάσει ο καιρός... 215994 Πώς θα περάσει ο καιρός... 215994 Πώς θα περάσει ο καιρός... 215994 Πώς θα περάσει ο καιρός... 215994 Πώς θα περάσει ο καιρός... 215994

Δεν εισαι μονη!!! Ο,τι νιωθεις εσυ, λιγο πολυ το νιωθουμε ολες!!!!

Πώς θα περάσει ο καιρός... 654316 Πώς θα περάσει ο καιρός... 654316 Πώς θα περάσει ο καιρός... 654316 Πώς θα περάσει ο καιρός... 654316

Θετικη σκεψη κ ολα θα πανε καλα!!!

24Σημαντικό! Απ: Πώς θα περάσει ο καιρός... Κυρ Μαρ 10, 2013 12:27 am

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι την ιδια μερα faith.οταν κοντευουμε θα λεμε συνεχεια τι νιωθουμε..χιχι..τελειο συμπαρασταση..

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

25Σημαντικό! Απ: Πώς θα περάσει ο καιρός... Κυρ Μαρ 10, 2013 12:43 am

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μπορει να εχει δυσκολιες αλλα δεν υπαρχει πιο ωραιο πραγμα απο το να γινεσαι μανουλα Πώς θα περάσει ο καιρός... 215994 Πώς θα περάσει ο καιρός... 215994 Πώς θα περάσει ο καιρός... 215994 Πώς θα περάσει ο καιρός... 215994 Πώς θα περάσει ο καιρός... 215994 Πώς θα περάσει ο καιρός... 215994 Πώς θα περάσει ο καιρός... 215994 να κανεις παιδακι η παιδακια με τον ανθρωπο σου Πώς θα περάσει ο καιρός... 215994 Πώς θα περάσει ο καιρός... 215994 Πώς θα περάσει ο καιρός... 215994 Πώς θα περάσει ο καιρός... 215994 Πώς θα περάσει ο καιρός... 215994 Πώς θα περάσει ο καιρός... 215994 Πώς θα περάσει ο καιρός... 215994 Πώς θα περάσει ο καιρός... 215994 γιαυτο ανεβειτε ολες ψυχολογικα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Πώς θα περάσει ο καιρός... 328109 Πώς θα περάσει ο καιρός... 328109 Πώς θα περάσει ο καιρός... 328109 Πώς θα περάσει ο καιρός... 328109 Πώς θα περάσει ο καιρός... 328109 Πώς θα περάσει ο καιρός... 328109 Πώς θα περάσει ο καιρός... 328109 Πώς θα περάσει ο καιρός... 328109 Πώς θα περάσει ο καιρός... 328109

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις