Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
70 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 70 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

MARAKI!86

MARAKI!86
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΕΓΩ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ..ΕΚΑΝΑ ΦΟΥΛ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΕΣΤ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ.ΜΟΛΙΣ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ ΕΚΑΝΑ ΕΠΙΣΗΣ ΕΝΤΑΤΙΚΑ ΣΕΞ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΤΕΣΤ ΕΠΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΕΒΓΑΙΝΕ ΘΕΤΙΚΟ.ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ?ΟΠΩΣ Κ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΚΑΝΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΕΠΑΦΗ.ΜΕΤΑ ΧΩΡΙΣΤΗΚΑΜΕ!ΕΧΩ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΟΜΩΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΟΝΙΜΕΣ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ 5-6 ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΤΕΣΤΑΚΙ.ΣΤΗΘΟΣ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΥΓΡΑ ΚΑΙ ΠΡΗΣΜΕΝΗ ΚΟΙΛΙΑ!ΤΩΡΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΔΗΛΑΔΗ?Η΄ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ??? (ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 29- 30 ΜΕΡΕΣ.ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΣΤΗΝ 25Η-26Η ΜΕΡΑ?)ΤΙ ΚΥΚΛΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ?sORRY ΓΙΑ ΤΟ ΕΚΤΕΝΕΣ ΜΝΜ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΞΗΓΗΣΩ ΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΟΣΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΝΟΤΑΝ...THANKS1 I love you

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η ωορρηξια δεν ειναι ποτε κατι σιγουρο κ ο κυκλοσ πολλεσ φορεσ αλλαζει κ σταθεροσ να ναι γενικα.κ ναι μπορει να εισαι εγκυοσ αφου πετυχεσ κ τισ μερουλεσ απλα να ξερεισ καλο εινα να χεισ κανει κ πριν δεισ θετικο στο τεστ οωρρηξιασ γιατι καμμια φορα διαρκει η γονιμοτητα μονο 8-12 ωρεσ.ποτε δεν περιμενεισ να σου ρθει?

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α κμενα ετσι ηταν οκυκλοσ μου κ ναι εμεινα 5 μερεσ πριν ερθει...απιστευτο μου φαινοταν αλλα γινεται συχνα

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

MARAKI!86

MARAKI!86
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
maro28 έγραψε:α κμενα ετσι ηταν οκυκλοσ μου κ ναι εμεινα 5 μερεσ πριν ερθει...απιστευτο μου φαινοταν αλλα γινεται συχνα

ΜΑΡΩ ΜΟΥ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ 12-14 ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΝ ΥΠΟΘΕΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ 28-30 ΜΕΡΕΣ!ΕΧΟΥΜΕ 10/03 ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΡΗΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ..ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΣΕΞ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΤΟ ΤΕΣΤ.ΑΡΧΙΣΑ ΕΠΑΦΕΣ ΤΗΝ 9Η-10Η ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ ΤΗΝ 18-20Η ΜΕΡΑ..ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΡΙΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΚΑΝΑ!ΑΠΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΟΙ ΓΟΝΙΜΕΣ??ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΜΕ ΑΔΕΙΑ EmbarassedΑΛΛΑ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ.ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΔΕ ΖΕΙ 3-5 ΜΕΡΕΣ????ΕΙΧΑ ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ ΤΙΟ ΓΕΝΑΡΗ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΑΡΩ ΜΟΥ..ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ ΑΜΕΣΩΣ!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρακι νομιζω αδικα αγχωνεσαι...
Τα συμπτωματα της ωορριξιας παρολο που σε μερικες γυναικες ειναι πολυ εντονα δεν λενε παντα την αληθεια.. μην ανησυχεις κ απλα περιμενε λιγακι!!
Ευχομαι να εισαι εγκυουλα!!! Very Happy Very Happy Very Happy

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι πολλεσ φορεσ ζει.εμενα στηνοωρρηξια επεσε η θερμοκρασια αρκετα κ σε μια δυομερεσ ειχε παει 36.9 κ οταν ειχα πια καθυστερηση συνεχισε σε υψηλα επιπεδαακομα κ τωρα που μιλαμε συνεχιζει δεσ κ συ την δικη σουκαθε πρωι.κ αν δεν εισαι τωρα ξεκινα να την μετρασ στον αλλο κυκλο.μην απογοητευεσαι καθολου θα ρθει το μωρακι

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

MARAKI!86

MARAKI!86
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
maro28 έγραψε:ναι πολλεσ φορεσ ζει.εμενα στηνοωρρηξια επεσε η θερμοκρασια αρκετα κ σε μια δυομερεσ ειχε παει 36.9 κ οταν ειχα πια καθυστερηση συνεχισε σε υψηλα επιπεδαακομα κ τωρα που μιλαμε συνεχιζει δεσ κ συ την δικη σουκαθε πρωι.κ αν δεν εισαι τωρα ξεκινα να την μετρασ στον αλλο κυκλο.μην απογοητευεσαι καθολου θα ρθει το μωρακι

ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΔΑΚΙ?ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΤΩΡΑ?ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΕΤΥΧΕ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΧΗΜΙΚΗ ΚΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΥΗΣΗ ΗΤΑΝ ΑΣΧΗΜΗ ΓΙ ΑΥΤΟ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΤΟΟΟΟΟΣΟ!!!

MARAKI!86

MARAKI!86
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
elisa87 έγραψε:Μαρακι νομιζω αδικα αγχωνεσαι...
Τα συμπτωματα της ωορριξιας παρολο που σε μερικες γυναικες ειναι πολυ εντονα δεν λενε παντα την αληθεια.. μην ανησυχεις κ απλα περιμενε λιγακι!!
Ευχομαι να εισαι εγκυουλα!!! Very Happy Very Happy Very Happy

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!ΑΠΛΑ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΧΗΜΙΚΗΣ ΦΟΒΑΜΑΙ!ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΑΝ ΤΑ ΣΗΜΑΔΙΑ ΤΗΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΜΕ ΕΚΕΙΝΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ?

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
απο αγχοσ αλλο τιποτα κ γω εκανα πολυ κακη αρχη πριν 5 μηνεσ ειχα παλλινδρομη εκει να δεισ δραμα κ τα χριστουγεννα εκανε το θαυμα τησ η παναγιτσα ειχα μαραζωσει.τωρα ειμαι 13ων εβδομαδων με τρελο αγχοσ καθε εβδομαδα γιατρο ειμαι,να χεισ πιστη

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μην αγχωνεσαικανε αγαπουλεσ πολλεσ κ θα δεισ ολα θα γινουν...μην μενεισ εκει κ τρελενεισ το μυαλο σου..

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παντωσ αν εχεισ καθυστερηση σε λιγεσ μερεσ περιμενω νεα σου.μακαρι να σαι κ να πανε ολα τελεια

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

MARAKI!86

MARAKI!86
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
maro28 έγραψε:παντωσ αν εχεισ καθυστερηση σε λιγεσ μερεσ περιμενω νεα σου.μακαρι να σαι κ να πανε ολα τελεια


ΜΑΚΑΡΙ, ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΕΙΣ!ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!!!!!!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MARAKI!86 έγραψε:
elisa87 έγραψε:Μαρακι νομιζω αδικα αγχωνεσαι...
Τα συμπτωματα της ωορριξιας παρολο που σε μερικες γυναικες ειναι πολυ εντονα δεν λενε παντα την αληθεια.. μην ανησυχεις κ απλα περιμενε λιγακι!!
Ευχομαι να εισαι εγκυουλα!!! Very Happy Very Happy Very Happy

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!ΑΠΛΑ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΧΗΜΙΚΗΣ ΦΟΒΑΜΑΙ!ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΑΝ ΤΑ ΣΗΜΑΔΙΑ ΤΗΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΜΕ ΕΚΕΙΝΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ?

Μη ψαχνεις για συμπτωματα τοσο νωρις, ειναι λαθος. Χαλαρωσε κ περιμενε.
Οσο για τη χημικη, οι γιατροι λενε οτι περιπου 1/3 εγκυμοσυνες στις πρωτες εβδομαδες οδηγει σε αποβολη. Δεν το λεω γιανα τρομαξουμε κανεναν, αλλα γιανα σου δειξω οτι αυτο που σου συνεβη ειναι συχνο κ μετα οι ιδιες γυναικες κανουν τα παιδακια τους μια χαρα. Μια γυρα να κανεις εδω στο φορουμ κ να δεις τα τικερακια θα δεις ποσες κοπελες εχουν ηδη ενα μωρακι η ειναι εγκυες κ δυστυχως εζησαν κ αυτη την ασχημη εμπειρια. Δεν τους εμποδισε ομως να μεινουν εγκυες ξανα κ γεννησουν γερα μωρακια. Γιαυτο βγαλτο απο το μυαλο σου αυτο. Ανηκει στο παρελθον, ξεχασε το.. I love you I love you
Αν θελεις την προσωπικη μου εμπειρια, οσον αφορα στα συμπτωματα εγω μια βδομαδα πριν να αδιαθετησω πεινουσα πολυ (κλασσικο προεμμηνορυσιακο συμπτωμα για μενα) κ μετα πονουσε η κοιλια μου πολυ δυο μερες πριν να ειναι να αδιαθετησω. Κ ανακοινωσα στον αντρα μου "Ποναει η κοιλια μου κ θα αδιαθετησω" κ μου ειπε "δεν πειραζει, τον επομενο μηνα"... Τελικα δεν αδιαθετησα ποτε ΒΟΗΘΕΙΑ...ΑΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΟΙ ΕΜΠΕΙΡΕΣ! 990599
Γιαυτο μην τα σκεφτεσαι αυτα, ασε τα συμπτωματα στην ακρη ωοριξιας η εγκυμοσυνης, απλα οταν ειστε μαζι με τον αντρα σου, καθε 2 μερες η εστω καθε 3 να εχετε επαφες κ ολα θα πανε μια χαρα ΒΟΗΘΕΙΑ...ΑΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΟΙ ΕΜΠΕΙΡΕΣ! 328109
Εγω σου ευχομαι να εισαι ηδη εγκυος!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

MARAKI!86

MARAKI!86
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
elisa87 έγραψε:
MARAKI!86 έγραψε:
elisa87 έγραψε:Μαρακι νομιζω αδικα αγχωνεσαι...
Τα συμπτωματα της ωορριξιας παρολο που σε μερικες γυναικες ειναι πολυ εντονα δεν λενε παντα την αληθεια.. μην ανησυχεις κ απλα περιμενε λιγακι!!
Ευχομαι να εισαι εγκυουλα!!! Very Happy Very Happy Very Happy

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!ΑΠΛΑ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΧΗΜΙΚΗΣ ΦΟΒΑΜΑΙ!ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΑΝ ΤΑ ΣΗΜΑΔΙΑ ΤΗΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΜΕ ΕΚΕΙΝΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ?

Μη ψαχνεις για συμπτωματα τοσο νωρις, ειναι λαθος. Χαλαρωσε κ περιμενε.
Οσο για τη χημικη, οι γιατροι λενε οτι περιπου 1/3 εγκυμοσυνες στις πρωτες εβδομαδες οδηγει σε αποβολη. Δεν το λεω γιανα τρομαξουμε κανεναν, αλλα γιανα σου δειξω οτι αυτο που σου συνεβη ειναι συχνο κ μετα οι ιδιες γυναικες κανουν τα παιδακια τους μια χαρα. Μια γυρα να κανεις εδω στο φορουμ κ να δεις τα τικερακια θα δεις ποσες κοπελες εχουν ηδη ενα μωρακι η ειναι εγκυες κ δυστυχως εζησαν κ αυτη την ασχημη εμπειρια. Δεν τους εμποδισε ομως να μεινουν εγκυες ξανα κ γεννησουν γερα μωρακια. Γιαυτο βγαλτο απο το μυαλο σου αυτο. Ανηκει στο παρελθον, ξεχασε το.. I love you I love you
Αν θελεις την προσωπικη μου εμπειρια, οσον αφορα στα συμπτωματα εγω μια βδομαδα πριν να αδιαθετησω πεινουσα πολυ (κλασσικο προεμμηνορυσιακο συμπτωμα για μενα) κ μετα πονουσε η κοιλια μου πολυ δυο μερες πριν να ειναι να αδιαθετησω. Κ ανακοινωσα στον αντρα μου "Ποναει η κοιλια μου κ θα αδιαθετησω" κ μου ειπε "δεν πειραζει, τον επομενο μηνα"... Τελικα δεν αδιαθετησα ποτε ΒΟΗΘΕΙΑ...ΑΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΟΙ ΕΜΠΕΙΡΕΣ! 990599
Γιαυτο μην τα σκεφτεσαι αυτα, ασε τα συμπτωματα στην ακρη ωοριξιας η εγκυμοσυνης, απλα οταν ειστε μαζι με τον αντρα σου, καθε 2 μερες η εστω καθε 3 να εχετε επαφες κ ολα θα πανε μια χαρα ΒΟΗΘΕΙΑ...ΑΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΟΙ ΕΜΠΕΙΡΕΣ! 328109
Εγω σου ευχομαι να εισαι ηδη εγκυος!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΣΟΥ ΡΕ ELISA!ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕΣ ΠΟΛΥ ΘΑΡΡΟΣ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ..ΤΑ ΛΕΣ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ ΚΟΠΕΛΑ ΚΟΠΕΛΑ ΚΟΥ..ΕΣΥ ΠΟΣΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΕΣΕΙΣ?ΤΩΡΑ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΠΑΛΙ? Η΄ΟΧΙ..

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειμαι εγκυος, στο πρωτο μου.. Δεν εχω παιδακια, μονο αυτον τον μπεμπη στην κοιλια μου!! ΒΟΗΘΕΙΑ...ΑΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΟΙ ΕΜΠΕΙΡΕΣ! 386913

Περασαμε μια λαχταρα πριν μια εβδομαδα οταν μας βγηκε η αυχενικη εκτος οριων, κ επρεπε να κανω τροφοβλαστη να δουμε τον καρυοτυπο. Αργοτερα καταλαβα οτι πολλες γυναικες κανουν τροφοβλαστη η αμνιοπαρακεντηση ειτε απο περιεργα αποτελεσματα ειτε απλα απο δικη τους επιλογη, αλλα εκεινη τη μερα νομιζα απλα οτι ηταν ενα κακο που ετυχε μονο σε μενα κ τρομαξα πολυ..! Ευτυχως ο μπεμπης ειναι καλα κ εχει περασει μια εβδομαδα απο τοτε κ εγω ακομη για αλλη μια εβδομαδα πρεπει να προσεχω κ να μην κανω δουλειες... Πηρα ομως μια γερη γευση του τι σημαινει να εχεις αγωνια για το μωρο σου!!!

Δεν πρεπει ομως να σκεφτομαστε ετσι, πρεπει να εχουμε θετικη σκεψη, κ ολα καλα θα πανε!!!! ΒΟΗΘΕΙΑ...ΑΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΟΙ ΕΜΠΕΙΡΕΣ! 215994

MARAKI!86

MARAKI!86
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
elisa87 έγραψε:Ειμαι εγκυος, στο πρωτο μου.. Δεν εχω παιδακια, μονο αυτον τον μπεμπη στην κοιλια μου!! ΒΟΗΘΕΙΑ...ΑΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΟΙ ΕΜΠΕΙΡΕΣ! 386913

Περασαμε μια λαχταρα πριν μια εβδομαδα οταν μας βγηκε η αυχενικη εκτος οριων, κ επρεπε να κανω τροφοβλαστη να δουμε τον καρυοτυπο. Αργοτερα καταλαβα οτι πολλες γυναικες κανουν τροφοβλαστη η αμνιοπαρακεντηση ειτε απο περιεργα αποτελεσματα ειτε απλα απο δικη τους επιλογη, αλλα εκεινη τη μερα νομιζα απλα οτι ηταν ενα κακο που ετυχε μονο σε μενα κ τρομαξα πολυ..! Ευτυχως ο μπεμπης ειναι καλα κ εχει περασει μια εβδομαδα απο τοτε κ εγω ακομη για αλλη μια εβδομαδα πρεπει να προσεχω κ να μην κανω δουλειες... Πηρα ομως μια γερη γευση του τι σημαινει να εχεις αγωνια για το μωρο σου!!!

Δεν πρεπει ομως να σκεφτομαστε ετσι, πρεπει να εχουμε θετικη σκεψη, κ ολα καλα θα πανε!!!! ΒΟΗΘΕΙΑ...ΑΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΟΙ ΕΜΠΕΙΡΕΣ! 215994


να εισαι ηρεμη και ξεκουραστη!!!σου ευχομαι ολοψυχα ολα να σου πανε καλα και το μωρουλι σου να ειναι καλα και γερουλι..καλη λεφτερια!!!!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σε ευχαριστω πολυ Μαρακι!!! Ευχομαι πολυ πολυ συντομα να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις