Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
11 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 11 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

ria28


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΚΟΥΩ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ.ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΡΑΠΕΖΙ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΤΟΥΣ ΝΟΝΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ,ΛΙΓΑ ΑΤΟΜΑ.ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΣΤΟΛΙΣΜΟ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ?ΠΧ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΧΩ ΒΙΒΛΙΟ ΕΥΧΩΝ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΩ?ΣΚΕΤΟ ΠΑΝΩ ΣΕ ΕΝΑ ΤΡΑΠΕΖΙ ΠΟΥ ΘΑ ΦΕΡΩ ΠΤΥΣΣΟΜΕΝΟ ΑΠΤΟ ΣΠΙΤΙ?ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΧΩ ΠΑΝΩ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΑΠΛΟ ΦΤΗΝΟ ΑΝ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΩ ΚΑΙ ΟΧΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ?ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟ ΒΑΖΟΥΝ?Η ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΥΛΗ,ΕΧΕΙ ΤΑ ΚΕΡΙΑ ΠΟΥ ΑΝΑΒΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ.ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΗ ?ΤΑ ΜΠΑΛΟΝΙΑ ΠΟΥ ΒΑΖΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΑ?

twinsmom


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μπορεις να βρεις μια προσφορά οικονομικη για μπαλόνια, προσωπικά δε μου αρέσουν... αλλά για πιο οικονομικό μπορείς να βάλεις φαναρια μεγάλα από τα jumbo, πίνακα καλωσορίσματος που θα φτιάξεις εσύ, γάζες στα σκαλιά κτλ
Στο τραπέζι μπορείς να βάλεις ενα καδρακι που να γραφει κανε μια ευχη ζαχαρωτά και κουφέτα, κάτι σχετικό με το θέμα της βάπτισης ως διακοσμητικό ή λίγα λουλουδάκια με ενα ωραίο τραπεζομάντηλο ή γάζες πάλι και είσαι οκ νομίζω! γάζες ή τούλι και στην κολυμπήρα επίσης!με το καλό!

candyland

candyland
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τι θέμα θα έχεις στην βάφτιση ? ώστε να μπορέσουμε να σε βοηθήσουμε πιο πολύ με ιδέες !!!

http://www.candyland.gr

ria28


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα μανουλες!ευχαριστω για τα σχολια σας..θεμα ειμαι αναμεσα σε πριγκιπα η καραβακια η τρενο.μαλλον πριγκιπα σκεφτομαι αν και οι μπομπονιερες δεν θα εχουν ολες αυτο το θεμα θα εχω διαφορες αλλα οι πιο πολλες σε αποχρωσεις του μπλε.τα ρουχαλακια ακομα δεν πηγαμε με τη νονα του να τα δουμε..γαζες που θα βρω?απο γλυκα η μανουλα μου θα μου ετοιμασει του κουταλιου που τα κανει υπεροχα τυλιγμενα σε διαφανο σελοφαν με μπλε λουλουδακι και θα παρουμε και εμεις απο ζαχαροπλαστειο με το ονομα του μικρου,ξερετε αυτα που ειναι σε μπωλακι η κουτακι.απλως δεν ξερω που ακριβως στην εκκλησια να τα βαλω.οι μπομπονιερες μεσα αυτα απεξω?σας ανεφερα πως ειναι η εκκλησια

candyland

candyland
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

http://www.candyland.gr

candyland

candyland
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

http://www.candyland.gr

candyland

candyland
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

http://www.candyland.gr

candyland

candyland
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

http://www.candyland.gr

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
twinsmom έγραψε:Μπορεις να βρεις μια προσφορά οικονομικη για μπαλόνια, προσωπικά δε μου αρέσουν... αλλά για πιο οικονομικό μπορείς να βάλεις φαναρια μεγάλα από τα jumbo, πίνακα καλωσορίσματος που θα φτιάξεις εσύ, γάζες στα σκαλιά κτλ
Στο τραπέζι μπορείς να βάλεις ενα καδρακι που να γραφει κανε μια ευχη ζαχαρωτά και κουφέτα, κάτι σχετικό με το θέμα της βάπτισης ως διακοσμητικό ή λίγα λουλουδάκια με ενα ωραίο τραπεζομάντηλο ή γάζες πάλι και είσαι οκ νομίζω! γάζες ή τούλι και στην κολυμπήρα επίσης!με το καλό!

τα βασικα αυτα ειναι! μετα παιζεις με το θεμα σου αλλα πιο ειναιτο θεμα σου τελικα? δωσε μας στοιχεια

ria28


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
σε ευχαριστω για τις φωτος καντυλαντ


σουπερμαμα εχω ηδη παραγγειλει προσκλητηρια στικ κορωνα σιελ που μου αρεσε..μπομπονιερες θελω να ειναι οπως ειπα σιελ,εχω βρει καποιες ομορφες σε μουσικο κουτι στυλ μπορεις να τις δεις στο σαιτ happyness μπομπονιερες, τα προσκλητηρια τα παρηγγειλα απο κει ειναι το στικ κορωνα..πιο πολυ μενδιαφερει να ειναι ολα σιελ ακομη τα βαπτιστικα δεν τα πηραμε θα τα παρω απο μαριλεν στην αγιου μαρκου και δεν εχω δει απο κοντα τι παιζει και εκει σε μπομπονιερες.απλως αν κανω τη διακοσμηση μονη γαζες κλπ τετοια που τα βρισκω?

Nat82

Nat82
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ria28 έγραψε:σε ευχαριστω για τις φωτος καντυλαντ


σουπερμαμα εχω ηδη παραγγειλει προσκλητηρια στικ κορωνα σιελ που μου αρεσε..μπομπονιερες θελω να ειναι οπως ειπα σιελ,εχω βρει καποιες ομορφες σε μουσικο κουτι στυλ μπορεις να τις δεις στο σαιτ happyness μπομπονιερες, τα προσκλητηρια τα παρηγγειλα απο κει ειναι το στικ κορωνα..πιο πολυ μενδιαφερει να ειναι ολα σιελ ακομη τα βαπτιστικα δεν τα πηραμε θα τα παρω απο μαριλεν στην αγιου μαρκου και δεν εχω δει απο κοντα τι παιζει και εκει σε μπομπονιερες.απλως αν κανω τη διακοσμηση μονη γαζες κλπ τετοια που τα βρισκω?


Μπορείς να πας να χαζέψεις στην αγορά στου Προμπονα στα Άνω Πατήσια..πίσω απο το γήπεδο του Απολλωνα...

ria28


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nat82 thanks εκει εχει βαπτιστικα η υλικα για ντεκορ?

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα! Εγώ είχα πάρει γάζες και τούλια από τη Ρόμβης. Είναι κοντά στο Σύνταγμα. Εχει πολλά μαγαζιά με βαπτιστικά και υλικά που χρειάζεσαι.

Nat82

Nat82
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ria28 έγραψε:nat82 thanks εκει εχει βαπτιστικα η υλικα για ντεκορ?

Μπορεις να βρεις απο όλα!!!

ria28


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nikol κ συ μονη σου τα ειχες διακοσμησει?πως τα εφτιαξες?

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ria28 έγραψε:nikol κ συ μονη σου τα ειχες διακοσμησει?πως τα εφτιαξες?


Ναι, μαζί με την αδερφή μου. Είχαμε θέμα την πριγκίπισσα. Στα σκαλιά είχαμε βάλει φούξια γάζα και φαναράκια άσπρα με κορδέλες.

Είχαμε φτιάξει και συνθέσεις με μπαλόνια φούξια κι άσπρα.

ria28


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
νικολ ειναι ακριβες οι γαζες?μπαλονια τα απλα του εμποριου?ωραια πρεπει να τα ειχες φτιαξει ε?η ρομβης που λες που ακριβως ειναι?τα φαναρακια απο τζαμπο?στο τραπεζιτι εβαλες?βιβλιο ευχων?ξοδεψες πολλα η ηταν πιο οικονομικα αποτι να στο οργανωσουν?σορρυ για τα πολλα ερωτηματα... Sad

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ria28 έγραψε:νικολ ειναι ακριβες οι γαζες?μπαλονια τα απλα του εμποριου?ωραια πρεπει να τα ειχες φτιαξει ε?η ρομβης που λες που ακριβως ειναι?τα φαναρακια απο τζαμπο?στο τραπεζιτι εβαλες?βιβλιο ευχων?ξοδεψες πολλα η ηταν πιο οικονομικα αποτι να στο οργανωσουν?σορρυ για τα πολλα ερωτηματα... Sad

Ηβάπτιση έγινε πριν 2 χρόνια περίπου και στο ίντερνετ είχα δει κάτι εξωφρενικές τιμές.
Οι γάζες ήταν οικονομικές.Δεν θυμάμαι την τιμή του μέτρου.
Η Ρόμβης είναι πολύ κοντά στο Σύνταγμα. Αν ρωτήσεις, όλοι θα ξέρουν να σε στείλουν ακριβώς.
Στο τραπέζι είχαν από την εκκλησία λευκό τραπεζομάντιλο και εμείς βάλαμε γάζα γυαλιστερή 3 κομμάτια κάθετα. Είχαμε τις μπομπονιέρες, τα γλυκά, μια φωτογραφία της κόρης μου σε κορνίζα στέμμα και βάζα με καραμέλες για τα παιδάκια. Ηταν πολύ όμορφα. Δεν ξέρω πώς να ανεβάζω φωτογραφίες για να τα έβλεπες όλα αυτά.
Πάντως είχαμε πάρει πολλές ιδέες από ίντερνετ. Γράψε '' στολισμός βάπτισης΄΄ και θα σου βγάλει πολλά.

Καλή επιτυχία!!

elfoula

elfoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ria28 έγραψε:ΑΚΟΥΩ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ.ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΡΑΠΕΖΙ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΤΟΥΣ ΝΟΝΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ,ΛΙΓΑ ΑΤΟΜΑ.ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΣΤΟΛΙΣΜΟ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ?ΠΧ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΧΩ ΒΙΒΛΙΟ ΕΥΧΩΝ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΩ?ΣΚΕΤΟ ΠΑΝΩ ΣΕ ΕΝΑ ΤΡΑΠΕΖΙ ΠΟΥ ΘΑ ΦΕΡΩ ΠΤΥΣΣΟΜΕΝΟ ΑΠΤΟ ΣΠΙΤΙ?ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΧΩ ΠΑΝΩ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΑΠΛΟ ΦΤΗΝΟ ΑΝ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΩ ΚΑΙ ΟΧΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ?ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟ ΒΑΖΟΥΝ?Η ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΥΛΗ,ΕΧΕΙ ΤΑ ΚΕΡΙΑ ΠΟΥ ΑΝΑΒΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ.ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΗ ?ΤΑ ΜΠΑΛΟΝΙΑ ΠΟΥ ΒΑΖΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΑ?

Χαιρετε και απο μενα! ασχολουμαι με βαπτισεις και μπορω να σε βοηθησω σε οτι μπορω καθως να σου προτεινω λύσεις και ιδέες...
εκει που λες οτι αναβουν τα κερια και ειναι η εισοδος μπορεις να στήσεις ενα τραπεζι δικό σου που θα σε βολεύει να κουβαλήσεις από το σπίτι, θα το διακοσμήσεις με γαζες, τραπεζομάντηλο ή οτι αλλο θες και εκει θα βαλεις μπομπονιέρες, γλυκά-κέρασμα και βιβλίο ευχών..μιας και δεν εχεις πολυ χωρο βαλτα όλα σε ένα!!
οι γαζες δεν ειναι ακριβες..κοστίζουν γυρω στα 2 ευρω το μετρο και μπορεις να προμηθευτεις απο τη Ρόμβης στο κεντρο ή να πας στην Ανθεων στα Ανω Πατήσια κάτω απο τον σταθμό του τραίνου!!
να παρεις γαζα όζι κολλαριστή γιατι δεν θα καθεται καλα για στολιμό! Wink
τα μπαλονια τωρα δεν ειναι πολυ ακριβα μπορεις να δεις εδω που εχει πολλα και να μαθεις τιμές:
http://www.balloon.gr/el/
οτι αλλο θες και μπορω να σε βοηθησω με χαρα μου να το κανω!! ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΟΛΙΣΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΒΑΠΤΙΣΗ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ? 536304

https://www.facebook.com/MyFairyland.gr

Crazymamy

Crazymamy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="candyland"][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

πολύ όμορφες φωτογραφίες ,παίρνω και εγώ ιδέες!!!
Να σσε ρωτήσω...αυτή η εκκλησία που είναι?Μήπως κάπου στην Αχαϊα?

candyland

candyland
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Crazymamy Ιδέα δεν έχω από γκουκλαριζμα τις βρήκα !!!

http://www.candyland.gr

kokkinianemi


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
γειά σου,πέρσι το καλοκαίρι βαφτισα το ανιψάκι μου και έχω όλα τ' απαραίτητα που χρειάζονται π.χ τραπεζομάντηλα, λαδόπανα, λαδοδοχείο, μαρτυρικά και από στολισμό έχω διάφορους φιόγκους και τούλια (είναι όλα φτιαγμένα από μένα)μπορώ να σου τα δανείσω αν θέλεις, ρίξε μια ματιά στο blog kokkinianemi.blogspot.com μιλάμε πάλι.Μένω στον Πειραιά

ria28


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
KOKKINH ANEMH seyxaristv para poli tha bo na do kai tha se enimeroso nasai kala!agoraki i koritsaki vaptises?

kokkinianemi


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ria μου αγοράκι είναι το βαφτιστήρι, όπως κατάλαβα έχεις θέμα πρίγκιπα, εννοώ να σου δανείσω για το στολισμό τραπεζομάντηλο, ύφασμα σε χρώμα σιέλ και άσπρο, φιόγκους με λουλούδια, ονειροπαγίδα, και ότι άλλο μπορεί να σου κάνει.

ria28


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
το καταλαβα κοκκινη ανεμη και σε ευχαριστω πολυ-πολυ!!να δω τι θα χρειαστω και θα σου πω συντομα αν ειναι..παντως ωραιο το μπλογκ σου και οι δημιουργιες σου..μου αρεσε το προσκλητηριο..εγω για προσκλητηριο παρηγγειλα στικ κορωνα..μπομπονιερες ακομη δεν εκλεισα..να σου ζησει και το βαπτιστηρι σου!απο που αγορασες τα τουλια κλπ?τραπεζι κανατε μετα τη βαπτιση?εγω θα κανω μονο τους νονους..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις