Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
37 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 37 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

1τι γίνεται;;;; Βοήθεια!!!! Empty τι γίνεται;;;; Βοήθεια!!!! Τρι Μαρ 12, 2013 1:32 am

lixoudia


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σαααααας!!!! Ειμαι καινούρια στο φορούμ κ η βοήθεια σας θα μου ήταν το λιγότερο πολύτιμη!!! Η τελευταία κανονική περίοδος μου ήταν 11 Γενάρη( να σημειώσω με κύκλο 29 ημερών) τον Φλεβάρη η περίοδος μου ήταν πολύ λιγότερη από το κανονικό σαν κηλίδες ενα πραγμα κ έτρεχα για χοριακες(αρνητικές δυστυχώς) την Κυριακή 3 Μαρτίου επειδή ακόμα δεν μου είχε έρθει κανονικά πήγα σε γιατρό στο νοσοκομείο μου έκανε κοιλιακό υπέρηχο κ χοριακη αλλά τίποτα κ πάλι δεν ειδε κάτι! Περίμενα κανονικά στις 5 Μάρτιου κ ακόμα τίποτα...Έχω ελπίδες να ήταν νωρίς κ να μην φάνηκε κάτι; Η προηγούμενη εγκυμοσύνη μου ήταν με καθυστερημενη σύλληψη η οποία δυστυχώς απέτυχε....

2τι γίνεται;;;; Βοήθεια!!!! Empty Απ: τι γίνεται;;;; Βοήθεια!!!! Τρι Μαρ 12, 2013 2:51 am

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lixoudia έγραψε:Γεια σαααααας!!!! Ειμαι καινούρια στο φορούμ κ η βοήθεια σας θα μου ήταν το λιγότερο πολύτιμη!!! Η τελευταία κανονική περίοδος μου ήταν 11 Γενάρη( να σημειώσω με κύκλο 29 ημερών) τον Φλεβάρη η περίοδος μου ήταν πολύ λιγότερη από το κανονικό σαν κηλίδες ενα πραγμα κ έτρεχα για χοριακες(αρνητικές δυστυχώς) την Κυριακή 3 Μαρτίου επειδή ακόμα δεν μου είχε έρθει κανονικά πήγα σε γιατρό στο νοσοκομείο μου έκανε κοιλιακό υπέρηχο κ χοριακη αλλά τίποτα κ πάλι δεν ειδε κάτι! Περίμενα κανονικά στις 5 Μάρτιου κ ακόμα τίποτα...Έχω ελπίδες να ήταν νωρίς κ να μην φάνηκε κάτι; Η προηγούμενη εγκυμοσύνη μου ήταν με καθυστερημενη σύλληψη η οποία δυστυχώς απέτυχε....
Καλημερα σ συνηθως πριν τις 5 εβδομαδες ουτε η τελιτσα φαινετε ειναι κ στη γυναικα βλεπεις ξαναλανε μια χωριακη για μενα παλι σε 5 μερες ισως σου ξαναδειξει

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

3τι γίνεται;;;; Βοήθεια!!!! Empty Απ: τι γίνεται;;;; Βοήθεια!!!! Τρι Μαρ 12, 2013 2:59 am

lixoudia


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Σε ευχαριστώ παρα πολυ που μου απάντησες... Λες να έχω ελπίδες; Ο γιατρός μου έδωσε κ τς ντουφαστον

4τι γίνεται;;;; Βοήθεια!!!! Empty Απ: τι γίνεται;;;; Βοήθεια!!!! Τρι Μαρ 12, 2013 3:02 am

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κατι μ θυμιζει αυτο τ ειναι για πες μ.αααα αστο τ θυμηθηκα με αυτα δεν κανει ν μεινεις εγκυος ειναι ορμονες για την περιοδο μ τα χε δωσει μια γυναικολογος για ν μ ειωσει τ αιμα στν περιοδο υπουλο χαπι.προσεχε αν τ παρεις.ο γιατρος μ οταν τ το πα με εκραζε



Έχει επεξεργασθεί από τον/την νατασσα στις Τρι Μαρ 12, 2013 3:07 am, 1 φορά

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

5τι γίνεται;;;; Βοήθεια!!!! Empty Απ: τι γίνεται;;;; Βοήθεια!!!! Τρι Μαρ 12, 2013 3:06 am

lixoudia


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Μου ειπε να τα παίρνω 1 εβδομάδα πρωί βράδυ για να μου ρθει περίοδος μιας κ η χοριακη μου ήταν αρνητική

6τι γίνεται;;;; Βοήθεια!!!! Empty Απ: τι γίνεται;;;; Βοήθεια!!!! Τρι Μαρ 12, 2013 3:08 am

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναιναι τετοια ειναι ολα καλα θα πανε θα ρθει η ωρα σ κ στο ευχομαι

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

7τι γίνεται;;;; Βοήθεια!!!! Empty Απ: τι γίνεται;;;; Βοήθεια!!!! Τρι Μαρ 12, 2013 3:13 am

lixoudia


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Αλήθεια;; Εμένα μου είπε ότι αν τελικά είμαι δεν επηρεάζουν την εγκυμοσύνη

8τι γίνεται;;;; Βοήθεια!!!! Empty τι γίνεται;;;; Βοήθεια!!!! Τρι Μαρ 12, 2013 4:21 am

katiag26

katiag26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ δεν ξέρω τι είναι αυτά τα χάπια αλλά περίμενε λιγο και κάνε πάλι χοριακή γιατί αν υπάρχει το σποράκι σου και απλά δεν φαινόταν μπορεί να μην κάνει. Στην εγκυμοσύνη δίνουν μονο ντεπόν να φανταστείς.

9τι γίνεται;;;; Βοήθεια!!!! Empty Απ: τι γίνεται;;;; Βοήθεια!!!! Τρι Μαρ 12, 2013 5:37 am

lixoudia


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ποτέ Λες να ξανακάνω έχω ήδη 8 ημέρες καθυστερηση...δηλαδή έχω ακόμα ελπίδες; Θελω πολύ ένα νινι....

10τι γίνεται;;;; Βοήθεια!!!! Empty Απ: τι γίνεται;;;; Βοήθεια!!!! Τρι Μαρ 12, 2013 12:38 pm

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελα κοπελα μ τωρα καταφερα να μπω γιατι εχουμε και ενα μικρο βλεπεις καλα σ ειπε η κοπελιτσα δεν κανει φαντασου οτι εγο επερνα αμοξιλ μ τ ζορι π ειχα αρρωστησει το ντουφαστον απαγορευετε ρητα στη εγκυμοσυνη κ 6 μηνες πριν πιασεις παιδι δεν στ λεω ετσι κανε σε 4 μερουλες αν δεν εχεις αδιαθετησει παλι γιατι αν ειχες σταθερο κυκλο κ τωρα αλλαξε ειναι κριμα αστα κ τ περνεις αργοτερα τα φαρμακα αν τελικα δεν εισαι.ελπιζω να σε βοηθαμε λιγακι Με το καλο σ ευχομαι I love you I love you

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

11τι γίνεται;;;; Βοήθεια!!!! Empty Απ: τι γίνεται;;;; Βοήθεια!!!! Τετ Μαρ 13, 2013 2:43 am

lixoudia


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Σε ευχαριστώ καλή μου για τη βοήθεια θα τα σταματήσω τότε γιατι η αλήθεια είναι δεν μου τα έδωσε ο γιατρός μου...αυτή η ελαφριά περίοδος όμως τι μπορεί να ήταν; Μακάρι να βγει θετική η χοριακη....

12τι γίνεται;;;; Βοήθεια!!!! Empty Απ: τι γίνεται;;;; Βοήθεια!!!! Τετ Μαρ 13, 2013 3:22 am

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
lixoudia έγραψε:Γεια σαααααας!!!! Ειμαι καινούρια στο φορούμ κ η βοήθεια σας θα μου ήταν το λιγότερο πολύτιμη!!! Η τελευταία κανονική περίοδος μου ήταν 11 Γενάρη( να σημειώσω με κύκλο 29 ημερών) τον Φλεβάρη η περίοδος μου ήταν πολύ λιγότερη από το κανονικό σαν κηλίδες ενα πραγμα κ έτρεχα για χοριακες(αρνητικές δυστυχώς) την Κυριακή 3 Μαρτίου επειδή ακόμα δεν μου είχε έρθει κανονικά πήγα σε γιατρό στο νοσοκομείο μου έκανε κοιλιακό υπέρηχο κ χοριακη αλλά τίποτα κ πάλι δεν ειδε κάτι! Περίμενα κανονικά στις 5 Μάρτιου κ ακόμα τίποτα...Έχω ελπίδες να ήταν νωρίς κ να μην φάνηκε κάτι; Η προηγούμενη εγκυμοσύνη μου ήταν με καθυστερημενη σύλληψη η οποία δυστυχώς απέτυχε....

Καλημέρα και από εμένα...
δεν θελω να σε απογοητεύσω αλλά έχω την αίσθηση ότι αν υπήρχε θέμα εγκυμοσύνης θα το είχε δείξει η χοριακή....
βέβαια γιατρός δεν είμαι, αλλά εμπειρικά γνωρίζω κάποια πράγματα...
αν ισχύει κάτι άλλο ας με διορθώσει κάποια φίλη...
ο γιατρός σου , σου άφησε περιθώρια ελπίδας, ακόμα και μετά την αρνητική χοριακή?

13τι γίνεται;;;; Βοήθεια!!!! Empty Απ: τι γίνεται;;;; Βοήθεια!!!! Τετ Μαρ 13, 2013 3:41 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πώς τα πήρες τα χάπια αυτά χωρίς συνταγή γιατρού;

14τι γίνεται;;;; Βοήθεια!!!! Empty Απ: τι γίνεται;;;; Βοήθεια!!!! Τετ Μαρ 13, 2013 3:58 am

lixoudia


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Με συνταγή τα πήρα αλλά όχι από δικό μου γυναικολόγο.. Τη χοριακη την έκανα πριν την καθυστέρηση κ στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου ειχα καθυστερημενη σύλληψη

15τι γίνεται;;;; Βοήθεια!!!! Empty Απ: τι γίνεται;;;; Βοήθεια!!!! Τετ Μαρ 13, 2013 4:15 am

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lixoudia έγραψε:Με συνταγή τα πήρα αλλά όχι από δικό μου γυναικολόγο.. Τη χοριακη την έκανα πριν την καθυστέρηση κ στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου ειχα καθυστερημενη σύλληψη

Kαλημερα εγω θα ελεγα ν μν τα παρεις και ν συμβουλευτεις τον γιατροσ τον δικο σ ομως.εγω οταν ειμουν εγκυος στη μικρη μ ειχα περιοδο μεχρι τον 3 μηνα περιπου τυχαινει σε μερικες γυναικες

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

16τι γίνεται;;;; Βοήθεια!!!! Empty Απ: τι γίνεται;;;; Βοήθεια!!!! Τετ Μαρ 13, 2013 4:33 am

lixoudia


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Θα τα σταματήσω...αν τελικά έχω νινι δεν θα ήθελα με τίποτα να το βλάψω....

17τι γίνεται;;;; Βοήθεια!!!! Empty Απ: τι γίνεται;;;; Βοήθεια!!!! Τετ Μαρ 13, 2013 4:35 am

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lixoudia έγραψε:Θα τα σταματήσω...αν τελικά έχω νινι δεν θα ήθελα με τίποτα να το βλάψω....

κοριτσακι μ ευχομαι ολα καλα ν σ πανε

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

18τι γίνεται;;;; Βοήθεια!!!! Empty Απ: τι γίνεται;;;; Βοήθεια!!!! Τετ Μαρ 13, 2013 4:40 am

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lixoudia έγραψε:Με συνταγή τα πήρα αλλά όχι από δικό μου γυναικολόγο.. Τη χοριακη την έκανα πριν την καθυστέρηση κ στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου ειχα καθυστερημενη σύλληψη
δλδ τι, πήγες σε έναν άλλο γιατρό και του είπες γράψε μου αυτά ;
ή πήγες έτσι ξαφνικά σε ένα άλλο γυναικολόγο και σου είπε πάρε αυτά..

19τι γίνεται;;;; Βοήθεια!!!! Empty Απ: τι γίνεται;;;; Βοήθεια!!!! Τετ Μαρ 13, 2013 4:46 am

lixoudia


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Νατάσσα σε ευχαριστώ παρα πολύ για το ενδιαφέρον σου είναι πολύ σημαντικό Γιατι δεν έχω κάπου άλλου να μιλήσω... Να σαι καλά εύχομαι... Όχι δεν του τα ζήτησα αυτός μου α έδωσε με βάση αυτά που του είπα...

20τι γίνεται;;;; Βοήθεια!!!! Empty Απ: τι γίνεται;;;; Βοήθεια!!!! Τετ Μαρ 13, 2013 4:51 am

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lixoudia έγραψε:Νατάσσα σε ευχαριστώ παρα πολύ για το ενδιαφέρον σου είναι πολύ σημαντικό Γιατι δεν έχω κάπου άλλου να μιλήσω... Να σαι καλά εύχομαι... Όχι δεν του τα ζήτησα αυτός μου α έδωσε με βάση αυτά που του είπα...

Και εγω την ειχα πατησει καποτε ετσι ν ξανακανεις μια χοριακη και μετα ν πας στν γιατροσ I love you

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

21τι γίνεται;;;; Βοήθεια!!!! Empty Απ: τι γίνεται;;;; Βοήθεια!!!! Τετ Μαρ 13, 2013 4:59 am

lixoudia


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Η περίοδος μου γιατι μπορεί να ήταν έτσι;; Έχει συμβεί κάτι παρόμοιο σε καμία σας...

22τι γίνεται;;;; Βοήθεια!!!! Empty Απ: τι γίνεται;;;; Βοήθεια!!!! Τετ Μαρ 13, 2013 5:53 am

scfatsa

scfatsa
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
lixoudia,
αρχικά σου εύχομαι μέσα από την ψυχή μου να καταφέρεις σύντομα να κρατήσεις ένα μωράκι σου στην αγκαλιά!!!
Λοιπόν από δικές μου εμπειρίες, κάποιες φορές λόγω συνθηκών (3 φορές μου έχει τύχει) η περίοδός μου δεν ήταν όπως κάθε άλλη φορά. Υπήρχε στιγμή που είχα για 2 μέρες...με αποιροελάχιστο αίμα, άλλη στιγμη, που για ένα μήνα δεν μο είχε έρθει καθόλου και άλλη μία που είχα ελάχιστο αίμα για 4 μέρες. Άγχος, ο καιρός, φάρμακα, κάποια αρρώστια, αλλαγή περιβάλλοντος...όλα συντελλούν με τον τρόπο τους.
Σχετικά με τα χάπια που παίρνεις σου λέω την γνώμη μου, σταμάτησέ τα τουλάχιστον μέχρι να επιβαιβεώσεις 1000% την μη ύπαρξη εγκυμοσύνης.
Τέλος, η αλήθεια είναι πως η χοριακή δείχνει νομίζω αρκετά γρήγορα την ύπαρξη ή όχι εγκυμοσύνης. Νομίζω σε διάστημα τουλάχιστον 10 ημερών από την εμφύτευση. Εσύ από την υποτιθέμενη ημερομηνία σύλληψης, πότε έκανες την χοριακή, σε διάστημα πόσων ημερών?

23τι γίνεται;;;; Βοήθεια!!!! Empty Απ: τι γίνεται;;;; Βοήθεια!!!! Πεμ Μαρ 14, 2013 1:52 am

lixoudia


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Τα σταμάτησα τα χάπια...φοβήθηκα.... Δεν έχω ιδέα για γόνιμες μέρες κ πιθανή σύλληψη..την πρώτη φορά που έμεινα ο γιατρός μου μου είπε ότι δεν ήμουν σε γόνιμες μέρες...

24τι γίνεται;;;; Βοήθεια!!!! Empty Απ: τι γίνεται;;;; Βοήθεια!!!! Πεμ Μαρ 14, 2013 1:56 am

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αν εχουν περασει 10 μερες καθυστερησης να πας ν αξανακανεις μια χοριακη η 15μερες.οσο για τις γονιμες μερες π σ λεει η κοπελα συμφωνω αλλα να ενημερωθεις κ απ τον γιατροσ τν δικο σ οχι κανεναν ξεμπαρκο παλι γιατι δεν εχουμε ολες οι γυναικες τις ιδιες γονιμες μερες

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

25τι γίνεται;;;; Βοήθεια!!!! Empty Απ: τι γίνεται;;;; Βοήθεια!!!! Πεμ Μαρ 14, 2013 2:37 am

basoptol

basoptol
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κάνε μια χοριακή ακόμα όπως λένε και τα κορίτσια σε πέντε μέρες κι αν βγει αρνητική τότε πάρε τα ντουφαστον. Μην τα ξεκινάς ακόμα. Έτσι κι αλλιώς ότι και να είναι δεν θα αλλάξει κάτι με πέντε μέρες. Εύχομαι σύντομα να έρθει το νινί , αν δεν είναι τώρα!!! Wink

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις