Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
443 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 443 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Alexandra23 έγραψε:
mama_t_mpempi έγραψε:
ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:σε λιγο θα ρωτησετε και ποσες φορες το κανουμε την εβδομαδα...

πόσες φορές το κάνετε?
χαχαχαχα θεά είσαι !
εμένα μην με ρωτήσετε γιατί μας απαγόρεψε ο γιατρός!

ουτε εμενα μη με ρωτησετε γιατι ο αντρας φοβαται μεχρι στιγμης Mad Mad Mad Mad


εεεε μα πια δεν αντεξα αλλο με αυτο το ποσες φορες την εβδομαδα!!!

εσεις δικαιολογιστε γλυκες μου εγκυουλες ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΚΑΚΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ;  - Σελίδα 2 417472

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχααχαχα ε ναι ποσες φορες την εβδομαδα το ενα ποσες φορες την εβδομαδα το αλλο ελεος πια!!!σλογκαν εχει γινει Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ναι δικαιολογουμαστε αλλα εγω προσωπικα δεν αντεχω αλλα θα τον βιασω Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

mamagelikis


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αχ βρε κορίτσια μου.....με έχετε παρεξηγήσει τη κουλή !
Όλα αυτά τα θέματα είναι πολύ σημαντικά για εμάς τις μανούλες και γι αυτό τα θίγω.
Θέλω να είμαι φίλη σας και όχι εχθρός σας αλλά μερικές φορές τα γράφω έτσι που να φαίνεται ότι κάνω πλάκα αλλά δεν κάνω πλάκα,είμαι σοβαρή κοπέλα με κούτελο στη κοινωνία !
Θέλω να είμαι φίλη με όλες .
Τώρα ήθελα να ανοίξω και άλλο ένα θέμα αλλά με έχετε κάνει να μην το ανοίξω και θα είχε και ωραίο θέμα.
"Που Σκέφτεστε να Μην πάτε το Καλοκαίρι και αν τελικά πάτε ,πόσες μέρες θα κάνετε διακοπές"

Αν σας αρέσει βρε φιλενάδες ,πείτε μου για να μην σας κουράζω .

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κανε ο,τι θελεις φιλεναδα μας οπως τοσες μερες δεν χρειαζεται να μας ρωτας!!!κανε δουλεια σου!!

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ποσο σημαντικο ειναι για μια μανα δηλαδη το ποσες καλτσες αλλαζει ο αντρας της?

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:ποσο σημαντικο ειναι για μια μανα δηλαδη το ποσες καλτσες αλλαζει ο αντρας της?

α μην το λες αυτο!!ειναι πολυ σημαντικο να μην βρωμανε τα ποδια του αντρα μας τσικνοπουτσοτσιτσιλα οπως λεει κ η φιλεναδα μας!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εντελώς φιλικά και με ενδιαφερον για τον συνανθρωπο...

http://www.psynet.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=32&Itemid=26

και μακαρι να πανε ολα καλά παλικάρι μου!

mama_t_mpempi

mama_t_mpempi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:ποσο σημαντικο ειναι για μια μανα δηλαδη το ποσες καλτσες αλλαζει ο αντρας της?

καλά χωρίς πλάκα σήμερα έκατσα το πρωί και τακτοποίησα τις κάλτσες του... οι μισές τρύπιες και οι άλλες μισές άταιρες!
άσχετο αλλά αφού όλοι λέμε τον πόνο μας χαχαχαχα

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini.pav έγραψε:εντελώς φιλικά και με ενδιαφερον για τον συνανθρωπο...

http://www.psynet.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=32&Itemid=26

και μακαρι να πανε ολα καλά παλικάρι μου!

αχαχχα ειρηνη μου ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΚΑΚΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ;  - Σελίδα 2 417472 ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΚΑΚΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ;  - Σελίδα 2 417472 ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΚΑΚΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ;  - Σελίδα 2 417472 ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΚΑΚΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ;  - Σελίδα 2 417472 ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΚΑΚΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ;  - Σελίδα 2 417472 ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΚΑΚΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ;  - Σελίδα 2 417472

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama_t_mpempi έγραψε:
ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:ποσο σημαντικο ειναι για μια μανα δηλαδη το ποσες καλτσες αλλαζει ο αντρας της?

καλά χωρίς πλάκα σήμερα έκατσα το πρωί και τακτοποίησα τις κάλτσες του... οι μισές τρύπιες και οι άλλες μισές άταιρες!
άσχετο αλλά αφού όλοι λέμε τον πόνο μας χαχαχαχα

τα εχουμε παιξει εδω μεσα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing πρεπει να το ριχνουμε στη βλακεια για να επιβιωσουμε δεν γινεται αλλιως Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Alexandra23 έγραψε:
eirini.pav έγραψε:εντελώς φιλικά και με ενδιαφερον για τον συνανθρωπο...

http://www.psynet.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=32&Itemid=26

και μακαρι να πανε ολα καλά παλικάρι μου!

αχαχχα ειρηνη μου ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΚΑΚΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ;  - Σελίδα 2 417472 ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΚΑΚΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ;  - Σελίδα 2 417472 ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΚΑΚΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ;  - Σελίδα 2 417472 ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΚΑΚΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ;  - Σελίδα 2 417472 ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΚΑΚΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ;  - Σελίδα 2 417472 ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΚΑΚΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ;  - Σελίδα 2 417472


Embarassed Embarassed Embarassed

mamagelikis


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
eirini.pav έγραψε:
Alexandra23 έγραψε:
eirini.pav έγραψε:εντελώς φιλικά και με ενδιαφερον για τον συνανθρωπο...

http://www.psynet.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=32&Itemid=26

και μακαρι να πανε ολα καλά παλικάρι μου!

αχαχχα ειρηνη μου ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΚΑΚΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ;  - Σελίδα 2 417472 ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΚΑΚΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ;  - Σελίδα 2 417472 ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΚΑΚΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ;  - Σελίδα 2 417472 ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΚΑΚΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ;  - Σελίδα 2 417472 ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΚΑΚΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ;  - Σελίδα 2 417472 ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΚΑΚΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ;  - Σελίδα 2 417472


Embarassed Embarassed Embarassed



ΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧ

ΒΛΕΠΩ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΚΑΛΑ ΤΑ SITE ΓΙΑ ΨΥΧΟΠΑΘΕΙΕΣ ......
ΑΥΤΑ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑΚΙΑ ΣΑΣ ;




ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΚΑΚΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ;  - Σελίδα 2 215994 ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΚΑΚΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ;  - Σελίδα 2 215994 ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΚΑΚΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ;  - Σελίδα 2 215994 ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΚΑΚΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ;  - Σελίδα 2 215994 ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΚΑΚΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ;  - Σελίδα 2 215994 ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΚΑΚΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ;  - Σελίδα 2 215994 ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΚΑΚΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ;  - Σελίδα 2 215994 ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΚΑΚΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ;  - Σελίδα 2 215994 ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΚΑΚΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ;  - Σελίδα 2 654316 ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΚΑΚΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ;  - Σελίδα 2 654316 ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΚΑΚΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ;  - Σελίδα 2 654316 ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΚΑΚΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ;  - Σελίδα 2 654316 ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΚΑΚΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ;  - Σελίδα 2 654316 ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΚΑΚΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ;  - Σελίδα 2 654316 ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΚΑΚΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ;  - Σελίδα 2 654316 ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΚΑΚΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ;  - Σελίδα 2 654316 ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΚΑΚΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ;  - Σελίδα 2 654316 ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΚΑΚΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ;  - Σελίδα 2 654316 ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΚΑΚΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ;  - Σελίδα 2 654316 ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΚΑΚΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ;  - Σελίδα 2 654316 ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΚΑΚΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ;  - Σελίδα 2 654316 ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΚΑΚΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ;  - Σελίδα 2 654316 ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΚΑΚΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ;  - Σελίδα 2 654316 ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΚΑΚΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ;  - Σελίδα 2 654316 ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΚΑΚΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ;  - Σελίδα 2 654316 ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΚΑΚΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ;  - Σελίδα 2 654316 ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΚΑΚΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ;  - Σελίδα 2 654316 ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΚΑΚΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ;  - Σελίδα 2 654316

mama_t_mpempi

mama_t_mpempi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τραγικό!
πραγματικά τραγικό!

mamagelikis


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι όντως τραγικό !
Τόσες κοπέλες και μάλιστα μαμάδες να έχουν ψυχοπάθειες ,να ξέρουν και ιστοσελίδες και να τις λένε και στις άλλες !

Απαπαπαπα.

Τι κυκλοφορεί στο κόσμο ......!

Τραγωδία μιλάμε !

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama_t_mpempi έγραψε:τραγικό!
πραγματικά τραγικό!

κοριτσι μου τωρα ειδα το τικερακι σου!!!αχ εσυ σε λιγο καιρο γεννας!!!αντε με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου αγκαλια!!!μπεμπης ειναι?

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω επειδη τα παιρνω και σωθηκα θελω να βοηθησω και αλλο κοσμο! ειναι σαν αυτους που ξεπερνανε τους εθισμους και θελω να βοηθησουν τους άλλους....ετσι !!!

mama_t_mpempi

mama_t_mpempi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Alexandra23 έγραψε:
mama_t_mpempi έγραψε:τραγικό!
πραγματικά τραγικό!

κοριτσι μου τωρα ειδα το τικερακι σου!!!αχ εσυ σε λιγο καιρο γεννας!!!αντε με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου αγκαλια!!!μπεμπης ειναι?

Να σαι καλά κοπέλα μου!!!
σε 34 μέρες βασικά χαχαχαχα πριν απτη πητ.
Μπέμπης είναι και υπερκινητικός!
άντε και εσύ με το καλό!!! το πρώτο σου?

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ αντε με το καλο κουκλα μου με κανεναν πονο!!!!ναι το πρωτο μου ειναι!!κ εσενα το πρωτο σου?

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μα την Παναγία θες γιατρο! Στα τσακιδια

mama_t_mpempi

mama_t_mpempi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
δεύτερη εγκυμοσύνη αλλά πρώτο μωράκι.
γερά να ναι τα μπέμπικα εύχομαι

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχασες το πρωτο σου κοριτσι μου ε?ερχεται τωρα ο γιοκας σου να σε ανταμειψει!!!ετσι ακριβως γερα να ειναι αυτο εχει σημασια!!!

mama_t_mpempi

mama_t_mpempi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γουστάρω που είμαστε εκτός θέματος χαχαχαχα
Θετικές σκέψεις και ήρεμο κλίμα για τα μπεμπάκια και όλα θα πάνε τέλεια...

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχα ε τι να κανουμε μωρε αφου το θεμα ειναι για τα πανηγυρια Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις