Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
402 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 402 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 4]

F(X)


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Θέλουμε να μας ακολουθείτε στη γνώμη μας, να μας επικροτείτε, να μην έχετε άλλη αντίθετη γνώμη για διάφορα θέματα.
Εμείς είμαστε οι έξυπνες όλες οι άλλες είναι Ηλίθιες και Χαζές ,γυναίκες και άντρες.
Αν δεν μας ακούτε θα το μετανιώσετε.
Δεν θα σας κάνουμε φίλες ούτε παρέα.
Θέλουμε να είστε όπως πάντα ύπουλες και να κάνετε τις καλές σε όλες για να τις πάρετε με το μέρος σας και μετά να μας λέτε τι σας λένε.
Θέλουμε να λειτουργείτε ως "χαφιέδες" και ως "πράκτορες".
Να προδίδετε πάντα αυτές που σας το παίζουν φίλες γιατί δεν είναι γυναίκες αλλά άντρες και δεν έχουν @@ έστω να το πουν.
Οι ψυχανώμαλες και οι ψυχανώμαλοι έχουν κατακλύσει το φορουμάκι μας και μας χαλάνε τη πιάτσα .
Μην τους δίνετε σημασία και μην τους μιλάτε,αγνοήστε τους όλους αυτούς τους παλαιανθρώπους ,τους ψυχασθενείς ανώμαλους που μας το παίζουν γυναίκες ενώ είναι άντρες.
Θέλουν να μας βάζουν να μαλώνουμε και να ερχόμαστε σε αντιπαραθέσεις και έτσι να χαλάμε τις "πολύ αγνές" μας σχέσεις.Είναι κακοί άνθρωποι με κακά αισθήματα,πρέπει να το καταλάβετε καλά και να το βάλετε μέσα στο μυαλό σας γιατί αν δεν το βάλετε θα σας το βάλουμε εμείς.Εδώ είναι ένα site για μαμάδες και όχι για άντρες ή γυναίκες που δεν έχουν τι να κάνουν και παίζουν τόμπολα όλη μέρα.Είμαστε όλες μαμάδες με παιδιά,δεν μπαίνουν μικρούλες και ανώριμες ούτε και γυναίκες χωρίς παιδιά.Απορώ γι αυτούς που νομίζουν ότι δεν είναι σοβαρό forum αυτό εδώ.Είμαστε πολύ δημοκρατικό σχήμα και πάντα βρίζουμε όσα παλιοτρόλς μας χαλάνε είτε γυναίκες είτε άντρες ,είτε παιδάκια που μπαίνουν για να κάνουν πλακίτσα με τις μαμάδες που λέμε τόσο σοβαρά θέματα.
Η πολύ ελευθερία βλέπετε ....είναι αναρχία (Ο' ΝΗΛ).
Θα μου πουν μερικές μαμάδες ότι η ελευθερία ποτέ δεν χάλασε μια κοινωνία αλλά δεν είναι τελικά έτσι.
Οι άνθρωποι που μπαίνουν εδώ με χίλια ονόματα έχουν μοναδικό τους σκοπό να μας βάζουν να μαλώνουμε γι αυτό έχουν πρόβλημα και χρειάζονται γιατρό.
Ζουρλομανδύα !
Είναι προβληματικοί και μισογύνηδες.Είναι κακοί και μοχθηροί,ζηλεύουν τις κορμάρες μας και τα παιδιά μας που εκείνοι δεν έχουν γιατί δεν τους σηκώνεται.Γι αυτό λένε ότι δεν τους αρέσει ο δημόσιος θηλασμός και οι ετοιμόγεννες μανούλες στις παραλίες.Οι γυναίκες τους είναι μάλλον χοντρές και άσχημες και ζηλεύουν κάθε μία όμορφη από εμάς και επειδή ζηλεύουν θέλουν να μας μειώσουν και εμάς .
ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΑΦΗΣΟΥΜΕ.
ΠΕΙΤΕ ΟΧΙ ΣΤΑ ΤΡΟΛΣ ΤΥΠΟΥ ΑΝΤΩΝΗ.
ΠΕΙΤΕ ΟΧΙ ΣΤΟ ΞΕΠΕΣΜΟ ΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
ΠΕΙΤΕ ΟΧΙ ΣΤΟ ΜΝΗΜΟΝΙΟ

ΕΜΕΙΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΜΕ ΜΙΑ ΝΕΑ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΙ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΣΤΟ ΤΕΤΟΙΟ ΜΑΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ.
Είμαστε μανούλες και θα θηλάζουμε όπου θέλουμε,θα τα βγάζουμε όπου γουστάρουμε και θα μιλάμε όπως θέλουμε χωρίς καμία ντροπή.
Στις παραλίες θα βγάζουμε τις κοιλιές μας και θα δείχνουμε πόσο έγκυες είμαστε στους άλλους Νεάντερταλ υπανάπτυκτους αχυρανθρώπους.
Μην σας ενδιαφέρει τι λένε ,εμείς θα κάνουμε αυτό που γουστάρουμε.
Μια φίλη μας μάλιστα γέννησε στη παραλία που είχε πάει για μπάνιο και από τότε ο Δήμαρχος έβαλε και πινακίδα που έλεγε "ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΣΕ ΕΓΚΥΟΥΣ" σαν αυτή που ήδη είχε για τους σκύλους και που έλεγε "ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΑΦΟΔΕΥΣΗ ΣΚΥΛΩΝ".
Μερικοί Δήμαρχοι είναι εντελώς..έλεος! Εχουν πολύ πλάκα! Σαν εκείνα τα απολίτιστα ταμπελάκια μέσα στα αστικά λεωφορεία απαγορεύεται το πτύειν!..Έλεος!! Κι άμα του έρθει του σκύλου τι θα κάνουμε, θα ανοίξουμε τη χούφτα μας;
Δείτε εδώ και μετά μη λέτε ότι λέω και ψέματα.
pame(.)gr

Θα τα κάνουμε όπου θέλουμε και θα κάνουμε ότι θέλουμε.Ισοπέδωση παντού.Θα βγάζουμε βυζιά έξω και θα θηλάζουμε,θα βγάζουμε τα πάντα έξω για να τα βλέπουν και να μην μπορούν να αγγίζουν τίποτα γιατί εμείς και οι άντρες μας θα τους κόψουν τα χέρια και θα τους βγάλουν τα μάτια,θα κάνουμε γυμνές μπάνιο στις δημόσιες παραλίες και αν θέλουν και έχουν χρήμα ας πάνε στις ιδιωτικές να βλέπουν τις χοντρογυναίκες τους με τα μουστάκια και τις τρίχες στις μασχάλες και στα χεροπόδαρα τους.


Μα δεν σέβονται τις εγκύους,είναι δυνατόν ; Ήμαρτον Θεέ μου !
Απορώ και εξίσταμαι !
Λοιπόν, για να τελειώνουμε ,αυτοί είναι υπάνθρωποι και ανώμαλοι.Αγνοήστε τους και μαζί με αυτούς και εμάς γιατί ασχολούμαστε μαζί τους.Αυτό θέλουν και αυτό επιζητούν οι παλιάνθρωποι. Ας πάμε τώρα για τα κούλουμα.

Anna - mana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τι πίνεις;

Δεν κάνω πλάκα, θέλω να μου πεις, μπορεί να μου χρειαστεί καμιά φορά...

F(X)


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Anna - mana έγραψε:Τι πίνεις;

Δεν κάνω πλάκα, θέλω να μου πεις, μπορεί να μου χρειαστεί καμιά φορά...



ΗΕΜΟ !

ΕΓΓΥΗΜΕΝΟ ! ΕΣΥ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΛΛΕΣ ΘΑ ΤΟ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΤΕ ΣΙΓΟΥΡΑ !

Anna - mana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
F(X) έγραψε:
Anna - mana έγραψε:Τι πίνεις;

Δεν κάνω πλάκα, θέλω να μου πεις, μπορεί να μου χρειαστεί καμιά φορά...



ΗΕΜΟ !

ΕΓΓΥΗΜΕΝΟ ! ΕΣΥ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΛΛΕΣ ΘΑ ΤΟ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΤΕ ΣΙΓΟΥΡΑ !

Τι ακριβώς εννοείς... Please, enlighten me! Δεν μπορώ η αμόρφωτη να καταλάβω, συγχώρα με...

Κανελα


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Anna - mana έγραψε:Τι πίνεις;

Δεν κάνω πλάκα, θέλω να μου πεις, μπορεί να μου χρειαστεί καμιά φορά...

Εσυ θα επρεπε να ξερεις καλα Anna-mana! Πριν μολις λιγο καιρο οι αποψεις σας συμφωνουσαν, αρα ΜΑΖΙ ΤΑ ΠΙΝΑΤΕ! Twisted Evil Laughing

Ρε κοιτα κατι κοτες που το παιζουν παρθενοπες!!!!! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΓΝΟΗΣΤΕ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΛΕΜΕ ΑΝΟΗΣΙΕΣ  654316 clown

????????


Επισκέπτης
ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΠΛΑΚΑ ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ, ΑΦΟΥ ΘΕΩΡΕΙΣ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΑΜΟΡΦΩΤΕΣ, ΚΑΤΙΝΕΣ, ΧΑΜΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΛΠ ΓΙΑΤΙ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ? ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ Η ΓΝΩΜΗ ΤΕΤΟΙΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ?ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ? ΑΠΟ ΤΟ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΜΟΙΑΖΕΙΣ ΓΙΑ ΑΝΘΡΩΠΟ ΧΑΜΗΛΟΥ ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΛΛΑ ΦΟΡΟΥΜΣ ΟΠΟΥ Κ ΕΣΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΟΥ "ΕΠΙΠΕΔΟΥ" ΣΟΥ??? ΘΑ ΠΩ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΕΧΕΙΣ ΣΩΣΤΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟΣ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΤΑ ΕΚΦΡΑΖΕΙΣ ΠΟΥ ΜΟΙΡΑΙΑ Ο ΑΛΛΟΣ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΑΜΥΝΑΣ Η Κ ΕΠΙΘΕΣΗΣ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΚΟΤΣΙΑ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΣΟΥ ΟΝΟΜΑ, ΝΑ ΠΕΙΣ ΕΙΜΑΙ ΑΥΤΟΣ..(ΑΦΟΥ ΟΛΟΙ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΝΙΚ) Κ ΟΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙ ΣΤΑ ΠΟΣΤ ΣΟΥ??? ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΝΑ ΑΝΟΙΓΕΙΣ 5Ο ΝΙΚΣ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΟΤΙ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΑΝΤΙΠΑΘΗΤΙΚΟ Η ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΑΠΟΖΗΤΑΣ??? ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΝΤΡΑΣ ΟΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΝΑ ΚΑΘΕΣΑΙ Κ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΗΣ ΚΑΘΕ ΜΙΑΣ Κ ΤΟ ΑΝ ΕΧΕΙ ΡΟΖ ΥΓΡΑ, ΠΟΣΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΕΣΕΝΑ ΣΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ?????

Anna - mana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κανελα έγραψε:
Anna - mana έγραψε:Τι πίνεις;

Δεν κάνω πλάκα, θέλω να μου πεις, μπορεί να μου χρειαστεί καμιά φορά...

Εσυ θα επρεπε να ξερεις καλα Anna-mana! Πριν μολις λιγο καιρο οι αποψεις σας συμφωνουσαν, αρα ΜΑΖΙ ΤΑ ΠΙΝΑΤΕ! Twisted Evil Laughing

Ρε κοιτα κατι κοτες που το παιζουν παρθενοπες!!!!! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΓΝΟΗΣΤΕ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΛΕΜΕ ΑΝΟΗΣΙΕΣ  654316 clown


Δεν ενθυμούμαι να έχω συνομιλήσει ξανά με τον F(X), αλλά φαίνεται εσύ να ξέρεις καλύτερα από εμένα τι κάνω... Μου έχεις ξαναπεί κάτι παρόμοιο... O big brother είναι εδώ... και σας βλέπει!!! Σε ευχαριστώ για την προτίμηση, θα σε συμβουλεύομαι όταν θα ξεχνώ τι κάνω, ποια είμαι, πού παω κλπ!!!

Α, επειδή κάτι έχεις ξαναπεί για "παρθένες" κλπ, να σε πληροφορήσω ότι παρθένα δεν το έχω παίξει ποτέ. Κάποτε που ήμουν, ήμουν.

Επίσης, το ποιος είναι κότα, είναι προφανές σε οποιοδήποτε ον, νοήμον ή μη, ακόμα και στις ... κότες!!!

ria

ria
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
το πίνω κ εγώ το ΗΕΜΟ αλλά δεν είμαι στην κατάσταση σου!

Anna - mana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!

Anna - mana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ καλέ μη με αγνοείς... Τώρα σε καταλαβαίνω... που σε αγνοήσαμε στα θέματα με τα θέατρα... πόσο μόνος και αδικημένος μπορεί να νιώθεις... Εσένα που έχεις να προσφέρεις τόσα πολλά στην ανθρωπότητα!!!!!

Να, και εγώ έχω να προσφέρω τόσο ωραία τραγουδάκια.... μη, μη με αγνοείτε, σας παρακαλώ....

https://www.youtube.com/watch?v=9QiSyhksW2s

Κανελα


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Anna - mana έγραψε:Αχ καλέ μη με αγνοείς... Τώρα σε καταλαβαίνω... που σε αγνοήσαμε στα θέματα με τα θέατρα... πόσο μόνος και αδικημένος μπορεί να νιώθεις... Εσένα που έχεις να προσφέρεις τόσα πολλά στην ανθρωπότητα!!!!!

Να, και εγώ έχω να προσφέρω τόσο ωραία τραγουδάκια.... μη, μη με αγνοείτε, σας παρακαλώ....

https://www.youtube.com/watch?v=9QiSyhksW2s

Δεν το καταλαβαινεις οτι ξεφτιλιζεσαι περισσοτερο, ολοκληρη γυναικα και μητερα; Shocked Shocked

Anna - mana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κανελα έγραψε:
Anna - mana έγραψε:Αχ καλέ μη με αγνοείς... Τώρα σε καταλαβαίνω... που σε αγνοήσαμε στα θέματα με τα θέατρα... πόσο μόνος και αδικημένος μπορεί να νιώθεις... Εσένα που έχεις να προσφέρεις τόσα πολλά στην ανθρωπότητα!!!!!

Να, και εγώ έχω να προσφέρω τόσο ωραία τραγουδάκια.... μη, μη με αγνοείτε, σας παρακαλώ....

https://www.youtube.com/watch?v=9QiSyhksW2s

Δεν το καταλαβαινεις οτι ξεφτιλιζεσαι περισσοτερο, ολοκληρη γυναικα και μητερα; Shocked Shocked

Και πού το ξέρεις;;; Μπορεί να είμαι ο Βαγγέλας, ο Κανέλος ή... ο Αντώνης!!!! Για την ακρίβεια, είμαι ο F(X) και χάρηκα τόσο πολύ που σας τράβηξα την προσοχή που θέλω να σας ευχαριστήσω μία προς μία... Πείτε μου ποιο τραγουδάκι σας αρέσει να σας το αφιερώσω πάραυτα!!!!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
F(X) έγραψε:Είμαστε όλες μαμάδες με παιδιά,δεν μπαίνουν μικρούλες και ανώριμες ούτε και γυναίκες χωρίς παιδιά.


Rolling Eyes με φιλικη διαθεση σε αυτο εισαι λαθος. τοσο μια εφηβη αλλα και τοσο μια γυναικα που θελει να αποκτησει παιδακι εχει δικαιωμα ισως και πιο πολυ απο μας να μπαινει και να ενημερωνετε. για τα υπολοιπα πραγματικα τα αγννοω.

Κανελα


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
[/quote]

Και πού το ξέρεις;;; Μπορεί να είμαι ο Βαγγέλας, ο Κανέλος ή... ο Αντώνης!!!! Για την ακρίβεια, είμαι ο F(X) και χάρηκα τόσο πολύ που σας τράβηξα την προσοχή που θέλω να σας ευχαριστήσω μία προς μία... Πείτε μου ποιο τραγουδάκι σας αρέσει να σας το αφιερώσω πάραυτα!!!! [/quote]

"Συ ειπας", κουκλα μου....

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αντώνη.....?
Α γαμήσου ρε.

ria28


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
φιλε η φιλη αυτα που λες τι στοχο εχουν?ενω εχεις "ωραια" εκφραση λογου και συνταξη και γραμματικη και ορθογραφια το ρεζουμε αυτων που εγραψες ποιο ειναι και τι ειναι?

εγω αυτο που καταλαβα ειναι οτι εισαι κατα του δημοσιου θηλασμου,κατα της εμφανισης εγκυων γυναικων στις παραλιες και κατα των θεματων που ανοιγονται κατα καιρους στο φορουμ. και το ερωτημα γιατι?γιατι μιλας ειρωνικα με κακια χλευασμο και κοροιδια?

το φορουμ λεγεται ειμαι μαμα..οχι μακακας...συγγνωμη μην το παρεις προσωπικα

donna

donna
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΑΒΥΣΟΣ Η ΨΥΧΗ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ!!! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked !

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαλάκας ρία μου.
Μαλάκας είναι το σωστό.
Αντώνη έχεις κάποιο πρόβλημα με αυτό?

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
F(X) έγραψε:Θέλουμε να μας ακολουθείτε στη γνώμη μας, να μας επικροτείτε, να μην έχετε άλλη αντίθετη γνώμη για διάφορα θέματα.
Εμείς είμαστε οι έξυπνες όλες οι άλλες είναι Ηλίθιες και Χαζές ,γυναίκες και άντρες.
Αν δεν μας ακούτε θα το μετανιώσετε.
Δεν θα σας κάνουμε φίλες ούτε παρέα.
Θέλουμε να είστε όπως πάντα ύπουλες και να κάνετε τις καλές σε όλες για να τις πάρετε με το μέρος σας και μετά να μας λέτε τι σας λένε.
Θέλουμε να λειτουργείτε ως "χαφιέδες" και ως "πράκτορες".
Να προδίδετε πάντα αυτές που σας το παίζουν φίλες γιατί δεν είναι γυναίκες αλλά άντρες και δεν έχουν @@ έστω να το πουν.
Οι ψυχανώμαλες και οι ψυχανώμαλοι έχουν κατακλύσει το φορουμάκι μας και μας χαλάνε τη πιάτσα .
Μην τους δίνετε σημασία και μην τους μιλάτε,αγνοήστε τους όλους αυτούς τους παλαιανθρώπους ,τους ψυχασθενείς ανώμαλους που μας το παίζουν γυναίκες ενώ είναι άντρες.
Θέλουν να μας βάζουν να μαλώνουμε και να ερχόμαστε σε αντιπαραθέσεις και έτσι να χαλάμε τις "πολύ αγνές" μας σχέσεις.Είναι κακοί άνθρωποι με κακά αισθήματα,πρέπει να το καταλάβετε καλά και να το βάλετε μέσα στο μυαλό σας γιατί αν δεν το βάλετε θα σας το βάλουμε εμείς.Εδώ είναι ένα site για μαμάδες και όχι για άντρες ή γυναίκες που δεν έχουν τι να κάνουν και παίζουν τόμπολα όλη μέρα.Είμαστε όλες μαμάδες με παιδιά,δεν μπαίνουν μικρούλες και ανώριμες ούτε και γυναίκες χωρίς παιδιά.Απορώ γι αυτούς που νομίζουν ότι δεν είναι σοβαρό forum αυτό εδώ.Είμαστε πολύ δημοκρατικό σχήμα και πάντα βρίζουμε όσα παλιοτρόλς μας χαλάνε είτε γυναίκες είτε άντρες ,είτε παιδάκια που μπαίνουν για να κάνουν πλακίτσα με τις μαμάδες που λέμε τόσο σοβαρά θέματα.
Η πολύ ελευθερία βλέπετε ....είναι αναρχία (Ο' ΝΗΛ).
Θα μου πουν μερικές μαμάδες ότι η ελευθερία ποτέ δεν χάλασε μια κοινωνία αλλά δεν είναι τελικά έτσι.
Οι άνθρωποι που μπαίνουν εδώ με χίλια ονόματα έχουν μοναδικό τους σκοπό να μας βάζουν να μαλώνουμε γι αυτό έχουν πρόβλημα και χρειάζονται γιατρό.
Ζουρλομανδύα !
Είναι προβληματικοί και μισογύνηδες.Είναι κακοί και μοχθηροί,ζηλεύουν τις κορμάρες μας και τα παιδιά μας που εκείνοι δεν έχουν γιατί δεν τους σηκώνεται.Γι αυτό λένε ότι δεν τους αρέσει ο δημόσιος θηλασμός και οι ετοιμόγεννες μανούλες στις παραλίες.Οι γυναίκες τους είναι μάλλον χοντρές και άσχημες και ζηλεύουν κάθε μία όμορφη από εμάς και επειδή ζηλεύουν θέλουν να μας μειώσουν και εμάς .
ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΑΦΗΣΟΥΜΕ.
ΠΕΙΤΕ ΟΧΙ ΣΤΑ ΤΡΟΛΣ ΤΥΠΟΥ ΑΝΤΩΝΗ.
ΠΕΙΤΕ ΟΧΙ ΣΤΟ ΞΕΠΕΣΜΟ ΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
ΠΕΙΤΕ ΟΧΙ ΣΤΟ ΜΝΗΜΟΝΙΟ

ΕΜΕΙΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΜΕ ΜΙΑ ΝΕΑ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΙ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΣΤΟ ΤΕΤΟΙΟ ΜΑΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ.
Είμαστε μανούλες και θα θηλάζουμε όπου θέλουμε,θα τα βγάζουμε όπου γουστάρουμε και θα μιλάμε όπως θέλουμε χωρίς καμία ντροπή.
Στις παραλίες θα βγάζουμε τις κοιλιές μας και θα δείχνουμε πόσο έγκυες είμαστε στους άλλους Νεάντερταλ υπανάπτυκτους αχυρανθρώπους.
Μην σας ενδιαφέρει τι λένε ,εμείς θα κάνουμε αυτό που γουστάρουμε.
Μια φίλη μας μάλιστα γέννησε στη παραλία που είχε πάει για μπάνιο και από τότε ο Δήμαρχος έβαλε και πινακίδα που έλεγε "ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΣΕ ΕΓΚΥΟΥΣ" σαν αυτή που ήδη είχε για τους σκύλους και που έλεγε "ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΑΦΟΔΕΥΣΗ ΣΚΥΛΩΝ".
Μερικοί Δήμαρχοι είναι εντελώς..έλεος! Εχουν πολύ πλάκα! Σαν εκείνα τα απολίτιστα ταμπελάκια μέσα στα αστικά λεωφορεία απαγορεύεται το πτύειν!..Έλεος!! Κι άμα του έρθει του σκύλου τι θα κάνουμε, θα ανοίξουμε τη χούφτα μας;
Δείτε εδώ και μετά μη λέτε ότι λέω και ψέματα.
pame(.)gr

Θα τα κάνουμε όπου θέλουμε και θα κάνουμε ότι θέλουμε.Ισοπέδωση παντού.Θα βγάζουμε βυζιά έξω και θα θηλάζουμε,θα βγάζουμε τα πάντα έξω για να τα βλέπουν και να μην μπορούν να αγγίζουν τίποτα γιατί εμείς και οι άντρες μας θα τους κόψουν τα χέρια και θα τους βγάλουν τα μάτια,θα κάνουμε γυμνές μπάνιο στις δημόσιες παραλίες και αν θέλουν και έχουν χρήμα ας πάνε στις ιδιωτικές να βλέπουν τις χοντρογυναίκες τους με τα μουστάκια και τις τρίχες στις μασχάλες και στα χεροπόδαρα τους.


Μα δεν σέβονται τις εγκύους,είναι δυνατόν ; Ήμαρτον Θεέ μου !
Απορώ και εξίσταμαι !
Λοιπόν, για να τελειώνουμε ,αυτοί είναι υπάνθρωποι και ανώμαλοι.Αγνοήστε τους και μαζί με αυτούς και εμάς γιατί ασχολούμαστε μαζί τους.Αυτό θέλουν και αυτό επιζητούν οι παλιάνθρωποι. Ας πάμε τώρα για τα κούλουμα.

συμφωνώ μαζί σου και λίγα λες.
Στοπ.

F(X)


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
markella01 έγραψε:Αντώνη.....?
Α γαμήσου ρε.

markella01 έγραψε:Μαλάκας ρία μου.
Μαλάκας είναι το σωστό.
Αντώνη έχεις κάποιο πρόβλημα με αυτό?


Επίπεδο-Κουλτούρα-Ευγένεια !!

F(X)


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ένα καταπληκτικό σκαμνάκι για να σας βοηθάει πάντα να βγάζετε όσο το δυνατόν περισσότερο από μέσα σας,
τον "λεκτικό οχετό που κρύβετε μερικές μανούλες και κυρίες"

Δείτε το ,εδώ :

www(.)youtube(.)com/watch?feature=player_embedded&v=pYcv6odWfTM#!

louloudaki mou

louloudaki mou
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
supermama έγραψε:
F(X) έγραψε:Είμαστε όλες μαμάδες με παιδιά,δεν μπαίνουν μικρούλες και ανώριμες ούτε και γυναίκες χωρίς παιδιά.


Rolling Eyes με φιλικη διαθεση σε αυτο εισαι λαθος. τοσο μια εφηβη αλλα και τοσο μια γυναικα που θελει να αποκτησει παιδακι εχει δικαιωμα ισως και πιο πολυ απο μας να μπαινει και να ενημερωνετε. για τα υπολοιπα πραγματικα τα αγννοω.
συμφωνω κι επαυξανω με τη supermama αν και δεν πολυκαταλαβαινω ολο αυτο το ξεσπασμα.

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
F(X) έγραψε:
markella01 έγραψε:Αντώνη.....?
Α γαμήσου ρε.

markella01 έγραψε:Μαλάκας ρία μου.
Μαλάκας είναι το σωστό.
Αντώνη έχεις κάποιο πρόβλημα με αυτό?


Επίπεδο-Κουλτούρα-Ευγένεια !!


Αντώνη....?
Δεν ξέρω αν το είδες στο έγραψα και στο άλλο ποστ....άλλα αν δεν το είδες...
γαμιέται και η μάνα σου ρε.

F(X)


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
markella01 έγραψε:
F(X) έγραψε:
markella01 έγραψε:Αντώνη.....?
Α γαμήσου ρε.

markella01 έγραψε:Μαλάκας ρία μου.
Μαλάκας είναι το σωστό.
Αντώνη έχεις κάποιο πρόβλημα με αυτό?


Επίπεδο-Κουλτούρα-Ευγένεια !!


Αντώνη....?
Δεν ξέρω αν το είδες στο έγραψα και στο άλλο ποστ....άλλα αν δεν το είδες...
γαμιέται και η μάνα σου ρε.



Επίπεδο-Κουλτούρα-Ευγένεια !!


????????


Επισκέπτης
F(X) έγραψε:


Επίπεδο-Κουλτούρα-Ευγένεια !!



Ενώ στο θέμα της Λέρου που ρωτούσες για τις τρίχες που γυρνάνε είχες επίπεδο και κουλτούρα ε?
Τι να σου πω...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις