Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
78 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 78 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1Μικρη....κοιλιτσα :/ Empty Μικρη....κοιλιτσα :/ Δευ Μαρ 18, 2013 8:21 am

Loukia M.

Loukia M.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα κοριτσια ! Καλη σαρακοστη ευχομαι σε σας και τις οικογενειουλες σας ! Ειμαι στην 33 εβδομαδα και εχω σχετικα μικρη κοιλιτσα λες και ειμαι στον 4 -5 ! Στις αρχες ελεγα οκ νταξει ειναι νωρις ακομα ειναι νωρις ! Αλλα περναει ο καιρος και τιποτα ! Μηπως ειναι ανυσηχητικο; Λεω πως θα βγει ενα ολοκληρο μωρακι απο μια δα τοση κοιλιτσα Mad ;;;;;; Shocked

2Μικρη....κοιλιτσα :/ Empty Απ: Μικρη....κοιλιτσα :/ Δευ Μαρ 18, 2013 8:32 am

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα λουκια!!καλη σαρακοστη κ σε σενα κοπελα μου κ στην οικογενεια σου!με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου αγκαλια!ο γιατρος σου τι σου εχει πει για αυτο?

3Μικρη....κοιλιτσα :/ Empty Απ: Μικρη....κοιλιτσα :/ Δευ Μαρ 18, 2013 8:46 am

Loukia M.

Loukia M.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Alexandra23 έγραψε:καλησπερα λουκια!!καλη σαρακοστη κ σε σενα κοπελα μου κ στην οικογενεια σου!με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου αγκαλια!ο γιατρος σου τι σου εχει πει για αυτο?

Αλεξανδρα, Τιποτα γιατι πολυ απλα καθε φορα που παω και βλεπω την μικρη στα κιλα της ειναι μια χαρα και οποτε δεν τον εχω ρωτησει ! Και ουτε αυτος προσωπικα δεν μ εχει πει κατι.... Τι να πω ....:/

4Μικρη....κοιλιτσα :/ Empty Απ: Μικρη....κοιλιτσα :/ Δευ Μαρ 18, 2013 8:48 am

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εισαι γενικα αδυνατη?κοιτα αν ηταν κατι ανησυχητικο θα σου το ελεγε ο γιατρος!αλλα να τον ρωτησεις αφου το εχεις απορια!

5Μικρη....κοιλιτσα :/ Empty Απ: Μικρη....κοιλιτσα :/ Δευ Μαρ 18, 2013 8:53 am

Loukia M.

Loukia M.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Alexandra23 έγραψε:εισαι γενικα αδυνατη?κοιτα αν ηταν κατι ανησυχητικο θα σου το ελεγε ο γιατρος!αλλα να τον ρωτησεις αφου το εχεις απορια!

Ναι και μικροκαμωμενη ! Και η μητερα μου παντως μικρη κοιλιτσα ειχε και σε μενα και στον αδερφο μου απο οτι μ εχει πει ! Σε ευχαριστω πολυ Smile

6Μικρη....κοιλιτσα :/ Empty Απ: Μικρη....κοιλιτσα :/ Δευ Μαρ 18, 2013 8:54 am

donna

donna
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπερα κι απο μενα.Μην σε ανησυχει καθολου αυτο.Κι εγω ετσι ημουν και στις 2 μου εγκυμοσυνες.Ειχα παρει 5.5 με 6 κιλα και ειχα "φουσκωσει" ελαχιστα σχετικα.Παρολαυτα ο πρωτος μου γιος γεννηθηκε 3250 και ο δευτερος 3 ακριβως. Με το καλο να γεννησεις, με ενα πονο και πανω απ'ολα ενα γερο μωρακι!!!

7Μικρη....κοιλιτσα :/ Empty Απ: Μικρη....κοιλιτσα :/ Δευ Μαρ 18, 2013 8:55 am

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τοτε μην ανησυχεις καθολου κοριτσι μου!!σε καθε γυναικα ειναι διαφορετικο κ το μεγεθος κοιλιτσας κ γενικα ολη η εγκυμοσυνη!τι εχεις αγορακι η κοριτσακι? Very Happy

8Μικρη....κοιλιτσα :/ Empty Απ: Μικρη....κοιλιτσα :/ Δευ Μαρ 18, 2013 9:00 am

Loukia M.

Loukia M.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
donna έγραψε:Καλησπερα κι απο μενα.Μην σε ανησυχει καθολου αυτο.Κι εγω ετσι ημουν και στις 2 μου εγκυμοσυνες.Ειχα παρει 5.5 με 6 κιλα και ειχα "φουσκωσει" ελαχιστα σχετικα.Παρολαυτα ο πρωτος μου γιος γεννηθηκε 3250 και ο δευτερος 3 ακριβως. Με το καλο να γεννησεις, με ενα πονο και πανω απ'ολα ενα γερο μωρακι!!!

Donna να σαι καλα με καθυσηχασες λιγο ! Απλα ειναι και αυτο που σ λενε οι αλλοι ! '"Αχχ σε ποιον μηνα εισαι " και μολις τους λεω 8ο με κοιτανε λες και βλεπουν φαντασμα ! Και τους λεω οτι η μικρη μ θελει την μαμα της σε φορμα ! Αλλα μεσα μου βραζω ! alien

9Μικρη....κοιλιτσα :/ Empty Απ: Μικρη....κοιλιτσα :/ Δευ Μαρ 18, 2013 9:01 am

Loukia M.

Loukia M.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Alexandra23 έγραψε:τοτε μην ανησυχεις καθολου κοριτσι μου!!σε καθε γυναικα ειναι διαφορετικο κ το μεγεθος κοιλιτσας κ γενικα ολη η εγκυμοσυνη!τι εχεις αγορακι η κοριτσακι? Very Happy

Μαλλον ετσι θα ειναι ! Εγω κοριτσακι ! Εσυ;;; Ευχομαι με το καλο και σε σενα και να το κρατησεις γερο στην αγκαλια σου Smile

10Μικρη....κοιλιτσα :/ Empty Απ: Μικρη....κοιλιτσα :/ Δευ Μαρ 18, 2013 9:02 am

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να σαι καλα κοριτσι μου σε ευχαριστω!!εμεις σημερα καναμε την β επιπεδου αλλα δεν μας εδειξε το μωρακι μας τι εχει αναμεσα στα ποδαρακια του Very Happy τα εκλεινε!!!

11Μικρη....κοιλιτσα :/ Empty Απ: Μικρη....κοιλιτσα :/ Δευ Μαρ 18, 2013 9:07 am

Loukia M.

Loukia M.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Alexandra23 έγραψε:να σαι καλα κοριτσι μου σε ευχαριστω!!εμεις σημερα καναμε την β επιπεδου αλλα δεν μας εδειξε το μωρακι μας τι εχει αναμεσα στα ποδαρακια του Very Happy τα εκλεινε!!!

Και μενα στην αρχη τα κρατουσε σταυροποδι και δυστηχως δεν φενοταν η το ενα ποδι πανω στο αλλο ! Χαχα ειναι τελειο συναισθημα να θελεις να δεις τι ειναι και να μην σαφηνει ! Προς στιγμην ειναι εκνευριστικο αλλα οταν μετα μαθεις τι ειναι , θα γελας οταν θα τα θυμασαι ! Γερο να ναι και οτι να ναιSmile

12Μικρη....κοιλιτσα :/ Empty Απ: Μικρη....κοιλιτσα :/ Δευ Μαρ 18, 2013 9:09 am

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ εμας κατι τετοια μας εκανε σημερα!!ειχε πολυ πλακα!!!σε ποιον μηνα ειχες μαθει εσυ τι ειναι?εννοειται πανω απο ολα γερο!!!!

13Μικρη....κοιλιτσα :/ Empty Απ: Μικρη....κοιλιτσα :/ Δευ Μαρ 18, 2013 9:14 am

Loukia M.

Loukia M.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Alexandra23 έγραψε:κ εμας κατι τετοια μας εκανε σημερα!!ειχε πολυ πλακα!!!σε ποιον μηνα ειχες μαθει εσυ τι ειναι?εννοειται πανω απο ολα γερο!!!!

Εμμ νομιζω 1 με 2 βδομαδες πριν την β' επιπεδου, και στην β επιπεδου το σιγουρεψαμε ! ! Οπου να ναι θα το μαθεις Smile

14Μικρη....κοιλιτσα :/ Empty Απ: Μικρη....κοιλιτσα :/ Δευ Μαρ 18, 2013 9:32 am

donna

donna
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Loukia M. έγραψε:
donna έγραψε:Καλησπερα κι απο μενα.Μην σε ανησυχει καθολου αυτο.Κι εγω ετσι ημουν και στις 2 μου εγκυμοσυνες.Ειχα παρει 5.5 με 6 κιλα και ειχα "φουσκωσει" ελαχιστα σχετικα.Παρολαυτα ο πρωτος μου γιος γεννηθηκε 3250 και ο δευτερος 3 ακριβως. Με το καλο να γεννησεις, με ενα πονο και πανω απ'ολα ενα γερο μωρακι!!!

Donna να σαι καλα με καθυσηχασες λιγο ! Απλα ειναι και αυτο που σ λενε οι αλλοι ! '"Αχχ σε ποιον μηνα εισαι " και μολις τους λεω 8ο με κοιτανε λες και βλεπουν φαντασμα ! Και τους λεω οτι η μικρη μ θελει την μαμα της σε φορμα ! Αλλα μεσα μου βραζω ! alien

Εγω παλι ειχα ακουσει απειρες φορες το θεικο....'καλα! το εφαγες το παιδι???" Μικρη....κοιλιτσα :/ 679259

15Μικρη....κοιλιτσα :/ Empty Απ: Μικρη....κοιλιτσα :/ Δευ Μαρ 18, 2013 9:40 am

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Loukia M. έγραψε:
Alexandra23 έγραψε:κ εμας κατι τετοια μας εκανε σημερα!!ειχε πολυ πλακα!!!σε ποιον μηνα ειχες μαθει εσυ τι ειναι?εννοειται πανω απο ολα γερο!!!!

Εμμ νομιζω 1 με 2 βδομαδες πριν την β' επιπεδου, και στην β επιπεδου το σιγουρεψαμε ! ! Οπου να ναι θα το μαθεις Smile

κλεισαμε ραντεβου για 15 απριλη κ ελπιζω να το μαθουμε τοτε γιατι εχω περιεργια!αλλα αφου ειναι καλα αυτο με νοιαζει πανω απο ολα!

16Μικρη....κοιλιτσα :/ Empty Απ: Μικρη....κοιλιτσα :/ Δευ Μαρ 18, 2013 9:45 am

Loukia M.

Loukia M.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Alexandra23 έγραψε:
Loukia M. έγραψε:
Alexandra23 έγραψε:κ εμας κατι τετοια μας εκανε σημερα!!ειχε πολυ πλακα!!!σε ποιον μηνα ειχες μαθει εσυ τι ειναι?εννοειται πανω απο ολα γερο!!!!

Εμμ νομιζω 1 με 2 βδομαδες πριν την β' επιπεδου, και στην β επιπεδου το σιγουρεψαμε ! ! Οπου να ναι θα το μαθεις Smile

κλεισαμε ραντεβου για 15 απριλη κ ελπιζω να το μαθουμε τοτε γιατι εχω περιεργια!αλλα αφου ειναι καλα αυτο με νοιαζει πανω απο ολα!

Εεε πιστευω θα το δεις τοτε ! Περιμενω νεακια Smile χαιρομαι που ειναι καλα , ευχομαι ως το τελος της εγκυμοσυνης σου να ειναι ολα ετσι ( και μετα αυτο εννοειτε) φιλια Μικρη....κοιλιτσα :/ 417472

17Μικρη....κοιλιτσα :/ Empty Απ: Μικρη....κοιλιτσα :/ Δευ Μαρ 18, 2013 9:47 am

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σε ευχαριστω παρα πολυ κοριτσι μου κ σε σενα ευχομαι ο,τι καλυτερο κ καλη λευτερια!!φιλακια!! Μικρη....κοιλιτσα :/ 417472 Μικρη....κοιλιτσα :/ 417472 Μικρη....κοιλιτσα :/ 417472 Μικρη....κοιλιτσα :/ 417472 Μικρη....κοιλιτσα :/ 417472 Μικρη....κοιλιτσα :/ 417472 Μικρη....κοιλιτσα :/ 417472 Μικρη....κοιλιτσα :/ 417472 Μικρη....κοιλιτσα :/ 417472

18Μικρη....κοιλιτσα :/ Empty Απ: Μικρη....κοιλιτσα :/ Δευ Μαρ 18, 2013 10:18 am

nebula

nebula
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Να μην ανησυχείς καθόλου για τη μικρή κοιλίτσα, να τη χαίρεσαι, θα μαζέψει και γρήγορα μετά τη γέννα!Κι εγώ είχα το ίδιο θέμα, μέχρι που δεν καταλάβαιναν μερικές ότι ήμουν έγκυος.Στον τελευταίο μήνα μεγάλωσε λιγάακι αλλά και πάλι, όχι για ετοιμόγεννη, και το μωράκι 3250!Καλή λευτεριά και με κανένα πόνο! Very Happy

19Μικρη....κοιλιτσα :/ Empty Απ: Μικρη....κοιλιτσα :/ Δευ Μαρ 18, 2013 11:01 am

basoptol

basoptol
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλύτερα ρε κορίτσι μου τι τι θέλεις τη μεγάλη την κοιλιά; Εγώ δεν είχα πάρει πολλα κιλά αλλά είχα κοιλιά μέχρι απέναντι, στο τέλος ειδικά δεν μπορούσα να αλλάξω πλευρό, στον καναπέ κοιμόμουν για να στηρίζω τη μέση μου. Θα επανέλθει και πιο γρήγορα, εγώ γέννησα η καημένη και ήμουν σαν έξι μηνών μετά. Άσε σου λέω καλύτερα πολύ καλύτερα, δεν είναι θέμα αυτό να στενοχωριέσαι. Με το καλό να έρθει το μωράκι σου!!! Μικρη....κοιλιτσα :/ 893968

20Μικρη....κοιλιτσα :/ Empty Απ: Μικρη....κοιλιτσα :/ Δευ Μαρ 18, 2013 11:53 am

Loukia M.

Loukia M.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nebula έγραψε:Να μην ανησυχείς καθόλου για τη μικρή κοιλίτσα, να τη χαίρεσαι, θα μαζέψει και γρήγορα μετά τη γέννα!Κι εγώ είχα το ίδιο θέμα, μέχρι που δεν καταλάβαιναν μερικές ότι ήμουν έγκυος.Στον τελευταίο μήνα μεγάλωσε λιγάακι αλλά και πάλι, όχι για ετοιμόγεννη, και το μωράκι 3250!Καλή λευτεριά και με κανένα πόνο! Very Happy

Nai nai kai ego kati tetoio ' kapoioi den to katalavenun kan ! Se euxaristo polu ke esu na xeresai to bebaki sou SmileSmileSmile

21Μικρη....κοιλιτσα :/ Empty Απ: Μικρη....κοιλιτσα :/ Δευ Μαρ 18, 2013 11:54 am

Loukia M.

Loukia M.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
basoptol έγραψε:Καλύτερα ρε κορίτσι μου τι τι θέλεις τη μεγάλη την κοιλιά; Εγώ δεν είχα πάρει πολλα κιλά αλλά είχα κοιλιά μέχρι απέναντι, στο τέλος ειδικά δεν μπορούσα να αλλάξω πλευρό, στον καναπέ κοιμόμουν για να στηρίζω τη μέση μου. Θα επανέλθει και πιο γρήγορα, εγώ γέννησα η καημένη και ήμουν σαν έξι μηνών μετά. Άσε σου λέω καλύτερα πολύ καλύτερα, δεν είναι θέμα αυτό να στενοχωριέσαι. Με το καλό να έρθει το μωράκι σου!!! Μικρη....κοιλιτσα :/ 893968

Xaxa mou thimizeis tin kouniada mou kai auth paromoia periptosi me sena ! Terastika koilia ! Euxome na einai etsi opos ta les ! Na sou zisi to mikro aggeludi

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις