Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

51προς Admin_Olivia - Σελίδα 3 Empty Απ: προς Admin_Olivia Τετ Μαρ 20, 2013 3:44 am

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια μου εγω ειμαι καθε μερα εδω οπως και η ολιβια! Σας εχουμε ξαναπει οτι δεν μπαινει παντα σαν antim ολιβια αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα! Διαγραφες δεν γινονται οχι για να εχουμε πολλα μελη καλο μου Βετακι αλλα γιατι καποιες μαμαδες αργοτερα το μετανιωνουν και δεν μπορουν να ανακτησουν το ψευδονυμο τους αλλα οποια ειναι εντελως βεβαιη οτι θελει να φυγει ας μου στειλει μηνυμα να την διαγραψω!

Σουζανα (σορυ αν κανω λαθος το ονομα) σου ειπα να μου ξαναστειλεις μηνυμα και δεν μου εστειλες ποτε οποτε δεν βλεπω που ειναι το προβλημα ειλικρινα!

Κοριτσια αυτη η ιστορια ειναι γνωριμη δεν ανακαλυψαμε την πυριτιδα αυτα γινονται σε ολα τα φορουμ! Και μαλιστα και πολυ χειροτερα απο αυτα με πραγματικη εξαπατηση μαμαδων εδω εχουμε να κανουμε με εναν εμμονικο ανθρωπο που οπως εχουμε ξαναπει ολες του οι ταυτοτητες στελνονται εκει που πρεπει!

52προς Admin_Olivia - Σελίδα 3 Empty Απ: προς Admin_Olivia Τετ Μαρ 20, 2013 3:51 am

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Vivian έγραψε:Κοριτσια μου εγω ειμαι καθε μερα εδω οπως και η ολιβια! Σας εχουμε ξαναπει οτι δεν μπαινει παντα σαν antim ολιβια αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα! Διαγραφες δεν γινονται οχι για να εχουμε πολλα μελη καλο μου Βετακι αλλα γιατι καποιες μαμαδες αργοτερα το μετανιωνουν και δεν μπορουν να ανακτησουν το ψευδονυμο τους αλλα οποια ειναι εντελως βεβαιη οτι θελει να φυγει ας μου στειλει μηνυμα να την διαγραψω!

Σουζανα (σορυ αν κανω λαθος το ονομα) σου ειπα να μου ξαναστειλεις μηνυμα και δεν μου εστειλες ποτε οποτε δεν βλεπω που ειναι το προβλημα ειλικρινα!

Κοριτσια αυτη η ιστορια ειναι γνωριμη δεν ανακαλυψαμε την πυριτιδα αυτα γινονται σε ολα τα φορουμ! Και μαλιστα και πολυ χειροτερα απο αυτα με πραγματικη εξαπατηση μαμαδων εδω εχουμε να κανουμε με εναν εμμονικο ανθρωπο που οπως εχουμε ξαναπει ολες του οι ταυτοτητες στελνονται εκει που πρεπει!


αυτό το είπες για καλό? δηλαδη τοσες μερες , καθε μερα ειστε παρουσες στο πανηγυρι και δεν εγινε τιποτα? 2 μερες υπαρχει θεμα που απευθυνετε στη διαχειριστρια και ενω ειναι μεσα δεν εδωσε μια απαντηση? προφανως της πέφτουμε πολύ λιγες! αλλη εξηγηση δεν βρισκω!

53προς Admin_Olivia - Σελίδα 3 Empty Απ: προς Admin_Olivia Τετ Μαρ 20, 2013 3:53 am

Admin_Olivia

Admin_Olivia
Admin
Admin
Όποια θέλει να διαγραφεί, ας στείλει μήνυμα εντός της ημέρας, να το κάνουμε.

Νομίζω ότι είναι η καλύτερη λύση για όλους μας.

http://forum.eimaimama.gr

54προς Admin_Olivia - Σελίδα 3 Empty Απ: προς Admin_Olivia Τετ Μαρ 20, 2013 3:54 am

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σε κουράσαμε Ολιβια? ζητουμε συγνωμη!

55προς Admin_Olivia - Σελίδα 3 Empty Απ: προς Admin_Olivia Τετ Μαρ 20, 2013 3:56 am

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini.pav έγραψε:
Vivian έγραψε:Κοριτσια μου εγω ειμαι καθε μερα εδω οπως και η ολιβια! Σας εχουμε ξαναπει οτι δεν μπαινει παντα σαν antim ολιβια αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα! Διαγραφες δεν γινονται οχι για να εχουμε πολλα μελη καλο μου Βετακι αλλα γιατι καποιες μαμαδες αργοτερα το μετανιωνουν και δεν μπορουν να ανακτησουν το ψευδονυμο τους αλλα οποια ειναι εντελως βεβαιη οτι θελει να φυγει ας μου στειλει μηνυμα να την διαγραψω!

Σουζανα (σορυ αν κανω λαθος το ονομα) σου ειπα να μου ξαναστειλεις μηνυμα και δεν μου εστειλες ποτε οποτε δεν βλεπω που ειναι το προβλημα ειλικρινα!

Κοριτσια αυτη η ιστορια ειναι γνωριμη δεν ανακαλυψαμε την πυριτιδα αυτα γινονται σε ολα τα φορουμ! Και μαλιστα και πολυ χειροτερα απο αυτα με πραγματικη εξαπατηση μαμαδων εδω εχουμε να κανουμε με εναν εμμονικο ανθρωπο που οπως εχουμε ξαναπει ολες του οι ταυτοτητες στελνονται εκει που πρεπει!


αυτό το είπες για καλό? δηλαδη τοσες μερες , καθε μερα ειστε παρουσες στο πανηγυρι και δεν εγινε τιποτα? 2 μερες υπαρχει θεμα που απευθυνετε στη διαχειριστρια και ενω ειναι μεσα δεν εδωσε μια απαντηση? προφανως της πέφτουμε πολύ λιγες! αλλη εξηγηση δεν βρισκω!

Απο την Παρασκευή το βράδυ τρέχω τον γιο μου στα νοσοκομείο αν και δεν νομίζω πως οφείλω εξηγήσει πάρ ολα αυτα το άτομο εχει διαγραφεί πολλές φορές τις μέρες αυτές! Και ώρα βρήκα χρόνο να γράψω!

56προς Admin_Olivia - Σελίδα 3 Empty Απ: προς Admin_Olivia Τετ Μαρ 20, 2013 3:58 am

????????


Επισκέπτης
ΟΛΙΒΙΑ ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΠΜ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΦΩ..ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

57προς Admin_Olivia - Σελίδα 3 Empty Απ: προς Admin_Olivia Τετ Μαρ 20, 2013 4:00 am

????????


Επισκέπτης
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΔΙΑΓΡΑΨΤΕ ΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

58προς Admin_Olivia - Σελίδα 3 Empty Απ: προς Admin_Olivia Τετ Μαρ 20, 2013 4:00 am

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Vivian έγραψε:
eirini.pav έγραψε:
Vivian έγραψε:Κοριτσια μου εγω ειμαι καθε μερα εδω οπως και η ολιβια! Σας εχουμε ξαναπει οτι δεν μπαινει παντα σαν antim ολιβια αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα! Διαγραφες δεν γινονται οχι για να εχουμε πολλα μελη καλο μου Βετακι αλλα γιατι καποιες μαμαδες αργοτερα το μετανιωνουν και δεν μπορουν να ανακτησουν το ψευδονυμο τους αλλα οποια ειναι εντελως βεβαιη οτι θελει να φυγει ας μου στειλει μηνυμα να την διαγραψω!

Σουζανα (σορυ αν κανω λαθος το ονομα) σου ειπα να μου ξαναστειλεις μηνυμα και δεν μου εστειλες ποτε οποτε δεν βλεπω που ειναι το προβλημα ειλικρινα!

Κοριτσια αυτη η ιστορια ειναι γνωριμη δεν ανακαλυψαμε την πυριτιδα αυτα γινονται σε ολα τα φορουμ! Και μαλιστα και πολυ χειροτερα απο αυτα με πραγματικη εξαπατηση μαμαδων εδω εχουμε να κανουμε με εναν εμμονικο ανθρωπο που οπως εχουμε ξαναπει ολες του οι ταυτοτητες στελνονται εκει που πρεπει!


αυτό το είπες για καλό? δηλαδη τοσες μερες , καθε μερα ειστε παρουσες στο πανηγυρι και δεν εγινε τιποτα? 2 μερες υπαρχει θεμα που απευθυνετε στη διαχειριστρια και ενω ειναι μεσα δεν εδωσε μια απαντηση? προφανως της πέφτουμε πολύ λιγες! αλλη εξηγηση δεν βρισκω!

Απο την Παρασκευή το βράδυ τρέχω τον γιο μου στα νοσοκομείο αν και δεν νομίζω πως οφείλω εξηγήσει πάρ ολα αυτα το άτομο εχει διαγραφεί πολλές φορές τις μέρες αυτές! Και ώρα βρήκα χρόνο να γράψω!

οχι δεν οφειλεις να μου δωσεις καμια εξηγηση! μπορουσες να πεις εξαρχης οτι κανατε μερες να μπειτε και οχι οτι ειστε εδω συνεχεια! και ακριβως επειδη ειμαστε άνθρωποι και πολλά συμβαινουν δεν ειναι κακο να ζητατε βοηθεια! ολοι εμεις οι υπολοιποι δεν ειμαστε λιγοτερο πολυασχολοι από εσας ουτε εχουμε ευκολότερη και πιο ροδινη ζωη από τη δική σας! την καλημερα μου και το ληγω εδω γιατι εχω και εγω ανθρωπο στο νοσοκομειο!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirini.pav στις Τετ Μαρ 20, 2013 4:03 am, 1 φορά

59προς Admin_Olivia - Σελίδα 3 Empty Απ: προς Admin_Olivia Τετ Μαρ 20, 2013 4:02 am

????????


Επισκέπτης
ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΥΝ Κ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ ΜΟΥ, ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?????????????ΔΙΟΤΙ ΑΝ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΝΙΚ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΝΟΗΜΑ..ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΑΥΤΟ..ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΙΝΑΙ ΞΕΦΡΑΓΟ ΑΜΠΕΛΙ..ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΝΟΙΩΘΩ ΕΚΤΕΘΕΙΜΕΝΗ ΣΤΟ ΚΑΘΕ ΨΥΧΑΚΙΑ

60προς Admin_Olivia - Σελίδα 3 Empty Απ: προς Admin_Olivia Τετ Μαρ 20, 2013 4:06 am

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:Κοριτσια μου εγω ειμαι καθε μερα εδω οπως και η ολιβια! Σας εχουμε ξαναπει οτι δεν μπαινει παντα σαν antim ολιβια αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα! Διαγραφες δεν γινονται οχι για να εχουμε πολλα μελη καλο μου Βετακι αλλα γιατι καποιες μαμαδες αργοτερα το μετανιωνουν και δεν μπορουν να ανακτησουν το ψευδονυμο τους αλλα οποια ειναι εντελως βεβαιη οτι θελει να φυγει ας μου στειλει μηνυμα να την διαγραψω!

Σουζανα (σορυ αν κανω λαθος το ονομα) σου ειπα να μου ξαναστειλεις μηνυμα και δεν μου εστειλες ποτε οποτε δεν βλεπω που ειναι το προβλημα ειλικρινα!

Κοριτσια αυτη η ιστορια ειναι γνωριμη δεν ανακαλυψαμε την πυριτιδα αυτα γινονται σε ολα τα φορουμ! Και μαλιστα και πολυ χειροτερα απο αυτα με πραγματικη εξαπατηση μαμαδων εδω εχουμε να κανουμε με εναν εμμονικο ανθρωπο που οπως εχουμε ξαναπει ολες του οι ταυτοτητες στελνονται εκει που πρεπει!
αυτό δεν μπορώ να το καταλάβω, εξαπάτηση είναι αυτό..
δλδ μπαίνει με άλλο νικ και το παίζει μια άλλη; πράκτορας του φόρουμ της ; δεν μπαίνει σαν antim που είναι το ποιο λογικό ; τι ποιο ωραίο σε ένα φόρουμ να βλέπουμε την παρουσία σας ;
(δεν μιλάω για 24 ώρες το 24ρο)

61προς Admin_Olivia - Σελίδα 3 Empty Απ: προς Admin_Olivia Τετ Μαρ 20, 2013 4:20 am

????????


Επισκέπτης
Παρακαλω πολυ να διαγραφω και εγω.Ευχαριστω.Στελνω και πμ.Επισηs να διαγραφει και το προηγουμενο προφιλ μου ωs ΕΦΑΚΙ.Αν κοιταξετε τα mail ειναι το ιδιο ονομα.

62προς Admin_Olivia - Σελίδα 3 Empty Απ: προς Admin_Olivia Τετ Μαρ 20, 2013 4:27 am

Anna - mana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μια πάρα πολύ σοβαρή ερώτηση:

Αν διαγραφούμε, θα φαινόμαστε στον κατάλογο μελών, όπως π.χ. οι χρήστες mamagelikis, F(X), ολα_για_την_τηλεθεαση κλπ οι οποίοι αν και διαγεγραμμένοι συμπεριλαμβάνονται στα 12.650 περίπου μέλη του φόρουμ, σύμφωνα με τον κατάλογο μελών;
Μήπως γι' αυτό δεν σας ενδιαφέρει αν και πόσα μέλη θα "διαγράψετε";

Γιατί εγώ αν διαγραφώ, ΔΕΝ ΘΕΛΩ να παραμείνω ένα +1 μέλος στο "πολυπληθές" σας φόρουμ.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Anna - mana στις Πεμ Μαρ 21, 2013 2:33 am, 1 φορά

63προς Admin_Olivia - Σελίδα 3 Empty Απ: προς Admin_Olivia Τετ Μαρ 20, 2013 4:44 am

dimitrarodos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΙ ΕΓΩ ΕΠΙΘΥΜΩ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...

64προς Admin_Olivia - Σελίδα 3 Empty Απ: προς Admin_Olivia Τετ Μαρ 20, 2013 4:44 am

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πραγματικα δε καταλαβαινω με το φτωχο μου το μυαλο γιατι πρεπει να ειναι οι διαχειριστριες διαρκως μεσα!
ειναι μαμαδες με υποχρεωσεις οπως κ εμεις(δε τις γνωριζω προσωπικα αλλα δε φανταζομαι να εχουν 3 ντανταδες κ 10 υπηρετριες)...

κ εν πασει περιπτωσει φορουμ μαμαδων ειναι ...δε προκειται κ για τα μυστικα του κρατους

κ εχω διαβασει απειρες φορες τη βιβιαν να λεει να μην απαντατε σε αυτους που φαινονται τρολ...να αδιαφορειτε αλλα δεν ειδα κ πολλες να το τηρουν

για να μη σχολιασω το οτι δε σας κανει καμια αρνητικη εντυπωση οτι ολα τα κατινιστικα θεματα γεμιζουν σελιδες κ εχουν χιλιαδες αναγνωσεις κ αλλα πραγματικα ενδιαφεροντα θεματα μενουν σχεδον αναπαντητα..

δε κατηγορω καμια που θελει να αποχωρησει αλλα μου φαινεται πραγματικα ανουσιο να δινετε τοση σημασια σε ενα φορουμ,που στη τελικη κανενας δε ξερει ποιος κρυβεται πισω απο ενα ψευδωνυμο

τι να πω ....καλα ξεμπερδεματα

65προς Admin_Olivia - Σελίδα 3 Empty Απ: προς Admin_Olivia Τετ Μαρ 20, 2013 4:58 am

louloudaki mou

louloudaki mou
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
kaatrin έγραψε:πραγματικα δε καταλαβαινω με το φτωχο μου το μυαλο γιατι πρεπει να ειναι οι διαχειριστριες διαρκως μεσα!
ειναι μαμαδες με υποχρεωσεις οπως κ εμεις(δε τις γνωριζω προσωπικα αλλα δε φανταζομαι να εχουν 3 ντανταδες κ 10 υπηρετριες)...

κ εν πασει περιπτωσει φορουμ μαμαδων ειναι ...δε προκειται κ για τα μυστικα του κρατους

κ εχω διαβασει απειρες φορες τη βιβιαν να λεει να μην απαντατε σε αυτους που φαινονται τρολ...να αδιαφορειτε αλλα δεν ειδα κ πολλες να το τηρουν

για να μη σχολιασω το οτι δε σας κανει καμια αρνητικη εντυπωση οτι ολα τα κατινιστικα θεματα γεμιζουν σελιδες κ εχουν χιλιαδες αναγνωσεις κ αλλα πραγματικα ενδιαφεροντα θεματα μενουν σχεδον αναπαντητα..

δε κατηγορω καμια που θελει να αποχωρησει αλλα μου φαινεται πραγματικα ανουσιο να δινετε τοση σημασια σε ενα φορουμ,που στη τελικη κανενας δε ξερει ποιος κρυβεται πισω απο ενα ψευδωνυμο

τι να πω ....καλα ξεμπερδεματα
συμφωνω απολυτα ομως.
\

66προς Admin_Olivia - Σελίδα 3 Empty Απ: προς Admin_Olivia Τετ Μαρ 20, 2013 5:03 am

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν γράψαμε να είναι πουθενά συνεχώς μέσα αλλά και η μηδαμινή απουσία ;
Οι κοπέλες που ήθελαν να διαγραφούν το έκαναν για δικό τους λόγο και το αν θέλουν να φαίνονται ή όχι τα ποστ πάλι πάλι αυτές ξέρουν... αυτό δεν μας αφορά νομίζω. Μπορεί για μας να είναι ανούσιο για κάποιες δεν είναι.

67προς Admin_Olivia - Σελίδα 3 Empty Απ: προς Admin_Olivia Τετ Μαρ 20, 2013 5:17 am

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kaatrin έγραψε:πραγματικα δε καταλαβαινω με το φτωχο μου το μυαλο γιατι πρεπει να ειναι οι διαχειριστριες διαρκως μεσα!
ειναι μαμαδες με υποχρεωσεις οπως κ εμεις(δε τις γνωριζω προσωπικα αλλα δε φανταζομαι να εχουν 3 ντανταδες κ 10 υπηρετριες)...

κ εν πασει περιπτωσει φορουμ μαμαδων ειναι ...δε προκειται κ για τα μυστικα του κρατους

κ εχω διαβασει απειρες φορες τη βιβιαν να λεει να μην απαντατε σε αυτους που φαινονται τρολ...να αδιαφορειτε αλλα δεν ειδα κ πολλες να το τηρουν

για να μη σχολιασω το οτι δε σας κανει καμια αρνητικη εντυπωση οτι ολα τα κατινιστικα θεματα γεμιζουν σελιδες κ εχουν χιλιαδες αναγνωσεις κ αλλα πραγματικα ενδιαφεροντα θεματα μενουν σχεδον αναπαντητα..

δε κατηγορω καμια που θελει να αποχωρησει αλλα μου φαινεται πραγματικα ανουσιο να δινετε τοση σημασια σε ενα φορουμ,που στη τελικη κανενας δε ξερει ποιος κρυβεται πισω απο ενα ψευδωνυμο

τι να πω ....καλα ξεμπερδεματα

απλα δεν θελω να τονωνω την μεγαλομανια κανενος! και οταν βλέπω οτι με σνομπαρουν επιδεικτικα δεν βρισκω το λόγο να ειμαι καπου που ενω ουσιαστικα το χρωσταν στα μελη τους που ειναι ορθιο και ενεργο φορουμ , δεν τους δινουν την πρεπουσα σημασια και μιλάνε σαν να ειμαστε παιδια ενος κατωτερου θεου!

68προς Admin_Olivia - Σελίδα 3 Empty Απ: προς Admin_Olivia Τετ Μαρ 20, 2013 5:34 am

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini.pav έγραψε:
kaatrin έγραψε:πραγματικα δε καταλαβαινω με το φτωχο μου το μυαλο γιατι πρεπει να ειναι οι διαχειριστριες διαρκως μεσα!
ειναι μαμαδες με υποχρεωσεις οπως κ εμεις(δε τις γνωριζω προσωπικα αλλα δε φανταζομαι να εχουν 3 ντανταδες κ 10 υπηρετριες)...

κ εν πασει περιπτωσει φορουμ μαμαδων ειναι ...δε προκειται κ για τα μυστικα του κρατους

κ εχω διαβασει απειρες φορες τη βιβιαν να λεει να μην απαντατε σε αυτους που φαινονται τρολ...να αδιαφορειτε αλλα δεν ειδα κ πολλες να το τηρουν

για να μη σχολιασω το οτι δε σας κανει καμια αρνητικη εντυπωση οτι ολα τα κατινιστικα θεματα γεμιζουν σελιδες κ εχουν χιλιαδες αναγνωσεις κ αλλα πραγματικα ενδιαφεροντα θεματα μενουν σχεδον αναπαντητα..

δε κατηγορω καμια που θελει να αποχωρησει αλλα μου φαινεται πραγματικα ανουσιο να δινετε τοση σημασια σε ενα φορουμ,που στη τελικη κανενας δε ξερει ποιος κρυβεται πισω απο ενα ψευδωνυμο

τι να πω ....καλα ξεμπερδεματα

απλα δεν θελω να τονωνω την μεγαλομανια κανενος! και οταν βλέπω οτι με σνομπαρουν επιδεικτικα δεν βρισκω το λόγο να ειμαι καπου που ενω ουσιαστικα το χρωσταν στα μελη τους που ειναι ορθιο και ενεργο φορουμ , δεν τους δινουν την πρεπουσα σημασια και μιλάνε σαν να ειμαστε παιδια ενος κατωτερου θεου!
τι να πω!αν νιωθεις ετσι μακαρι να καταφερεις να διαγραφεις.
εγω στη θεση σου νομιζω οτι απλα θα εκανα μια αποσυνδεση κ θα το εγκατελειπα το θεμα απο μονη μου...αλλωστε ,μη ξεχναμε οτι περναμε κ καλα εδω μεσα που κ που!
απλα προσωπικα δε μπαινω κ πολυ συχνα γιατι δε βρισκω κ πολυ ενδιαφερον σε μερικα θεματα πλεον.δε θα ξεχασω ομως κ οταν ημουν μονη μου σε ενα νησι περσυ τετοια εποχη που τα κοριτσια του φορουμ ηταν η μοναδικη μου παρεα κ καμια τους δε γνωρισα ποτε προσωπικα.σκοτωνα τον χρονο μου!η ακομα κ τωρα που δεν εχω κατι να κανω γιατι βαριεμαι καθομαι κ γραφω

69προς Admin_Olivia - Σελίδα 3 Empty Απ: προς Admin_Olivia Τετ Μαρ 20, 2013 5:53 am

Lia21

Lia21
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δεν μπορω να καταλάβω γιατι περνει παντα τόσο μεγάλη διάσταση το θέμα .ειμαι σχετικά νεα στην παρέα και δυστυχώς έγγραφη έκανα για το άσχημο αυτο γεγονός που έγινε ντορος.
Καθώς είμαι μαμα ενός παιδιου 7 ετών πλεων και οχι μωρο αποφάσισα να μείνω γιατι απλα μερικές συζητήσεις για μένα ήταν αρκετα ενδιαφέρον .
Θεωρώ οτι ολες μας είμαστε ενήλικες και αποφασίζουμε το τι θα κάνουμε πόσο μάλλον εδω .
Πιστεύω λοιπον οτι το forum αυτο κάποιες κοπέλες το έχουν << χτίσει >> το αγαπάνε και δεν θέλουν όλον αυτόν τον χαμό απο την άλλη όμως αφού ρε κορίτσια βλέπετε και είμαι σίγουρη οτι οταν ένα θέμα ειναι απο μονο του κραυγαλέο γιατι απαντάτε ;;;;;;; Κάνοντας το αυτο και δίνεται τροφή στον κάθε ψυχοπαθη και εγω τα βλέπω αλλα δεν μπαίνω κάν στην διαδικασία να απαντήσω παρότι μερικές φορές θα ήθελα παρα πολυ γιατι ειναι τόσο προκλητικό αλλα δεν το κάνω σεβόμενη την διαχείριση που το ζητάει καθε φορά που γίνεται πανικός .
Δεν χαϊδεύω κανενός τα αυτιά ούτε αδίκω και της κοπέλες που ειναι χρόνια εδω μεσα και έχουν αγανακτήσει .
Το παν ειναι μην αφήνουμε κανέναν να χαλάει κάτι που πολλές το έχουμε ως παρέα έστω 10 λεπτά της μέρας και μας χαλαρώνει .!!!!!!!!
Συγνώμη για το τόσο μεγάλο μνμ !!!!

70προς Admin_Olivia - Σελίδα 3 Empty Απ: προς Admin_Olivia Τετ Μαρ 20, 2013 6:30 am

louloudaki mou

louloudaki mou
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
πολυ σωστα τα λες lia.εγω προσωπικα θλιβομαι που καποιες κοπελες θελησαν να φυγουν εξαιτιας ενος να μη πω τι.ειναι κριμα γιατι αν και καινουρια εδω περασα μαζι σας τοσο χαλαρη εγκυμοσυνη.δε θα πρεπε να γινεται αυτο.το ΄βλεπω σαν καταρρευση και λυπαμαι Crying or Very sad

71προς Admin_Olivia - Σελίδα 3 Empty Απ: προς Admin_Olivia Τετ Μαρ 20, 2013 7:20 am

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια εγω προσωπικα δεν εχω απαντησει ποτε μα ποτε! στο τρολ και σε κανενα κραυγαλεο θεμα! το προβλημα ειναι οτι πλέον φοβαμαι να πω κατι που θα με προβληματισει γιατι βλέπω οτι οταν το κανει μια κοπελα αν οχι την ιδια την επομενη μερα ανοιγεται θεμα τρολ που παρνει το προβλημα και το ξεφτυλιζει με το δικο του μαγικο τροπο! οποτε δεν νιωθω ασφαλεια και ετσι φευγει μεγαλο κομματι της ευχαριστησης που μου εδινε!

72προς Admin_Olivia - Σελίδα 3 Empty Απ: προς Admin_Olivia Τετ Μαρ 20, 2013 7:20 am

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Lia21 έγραψε:Δεν μπορω να καταλάβω γιατι περνει παντα τόσο μεγάλη διάσταση το θέμα .ειμαι σχετικά νεα στην παρέα και δυστυχώς έγγραφη έκανα για το άσχημο αυτο γεγονός που έγινε ντορος.
Καθώς είμαι μαμα ενός παιδιου 7 ετών πλεων και οχι μωρο αποφάσισα να μείνω γιατι απλα μερικές συζητήσεις για μένα ήταν αρκετα ενδιαφέρον .
Θεωρώ οτι ολες μας είμαστε ενήλικες και αποφασίζουμε το τι θα κάνουμε πόσο μάλλον εδω .
Πιστεύω λοιπον οτι το forum αυτο κάποιες κοπέλες το έχουν << χτίσει >> το αγαπάνε και δεν θέλουν όλον αυτόν τον χαμό απο την άλλη όμως αφού ρε κορίτσια βλέπετε και είμαι σίγουρη οτι οταν ένα θέμα ειναι απο μονο του κραυγαλέο γιατι απαντάτε ;;;;;;; Κάνοντας το αυτο και δίνεται τροφή στον κάθε ψυχοπαθη και εγω τα βλέπω αλλα δεν μπαίνω κάν στην διαδικασία να απαντήσω παρότι μερικές φορές θα ήθελα παρα πολυ γιατι ειναι τόσο προκλητικό αλλα δεν το κάνω σεβόμενη την διαχείριση που το ζητάει καθε φορά που γίνεται πανικός .
Δεν χαϊδεύω κανενός τα αυτιά ούτε αδίκω και της κοπέλες που ειναι χρόνια εδω μεσα και έχουν αγανακτήσει .
Το παν ειναι μην αφήνουμε κανέναν να χαλάει κάτι που πολλές το έχουμε ως παρέα έστω 10 λεπτά της μέρας και μας χαλαρώνει .!!!!!!!!
Συγνώμη για το τόσο μεγάλο μνμ !!!!

πες τα χρυσοστομη.

73προς Admin_Olivia - Σελίδα 3 Empty Απ: προς Admin_Olivia Πεμ Μαρ 21, 2013 1:07 am

sofia lara

sofia lara
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ Η ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΜΕΝΟΥ ΜΕΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΛΟΓΟΣ,ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΓΕΛΟΙΑ ΚΑΙ ΨΥΧΩΤΙΚΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΙΑ.ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΦΤΑΙΜΕ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΔΙΝΟΥΜΕ ΤΡΟΦΗ ΓΙΑ ΝΕΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ.ΟΙ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΝΕ ΑΛΛΑ ΜΠΕΙΤΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΥΝ ΤΑ ΧΙΛΙΑΔΕΣ "ΠΡΟΣΩΠΑ" ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ.ΑΠΛΑ ΑΣ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ.ΕΧΕΙ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΣΑΝ ΑΦΕΛΕΙΣ ΤΟΝ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΦΤΑΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΖΗΤΑΜΕ ΔΙΑΓΡΑΦΗ.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!!!!!ΣΥΝΕΛΘΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑ....ΜΗΝ ΤΟΝ ΑΦΗΝΕΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΝΙΚΗΣΕΙ,ΑΥΤΟ ΘΕΛΕΙ.

74προς Admin_Olivia - Σελίδα 3 Empty Απ: προς Admin_Olivia Πεμ Μαρ 21, 2013 2:04 am

evou

evou
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια καλημέρα!!

επειδή είμαι πολύ καινούρια δεν έχω καταλάβει τι συμβαίνει και ποιός είναι αυτός κι τι κάνει.

θα μπορούσε κάποια να μου εξηγήσει?

ευχαριστώ.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις