Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
21 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 21 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

Lamara

Lamara
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
yianna76 έγραψε:Λεμε με τον αντρα μου να παμε την Κυριακη Κορινθο εχουμε φιλους εκει κανει να ταξιδευουμε; 1 ωρα δρομος ειναι να παρω τηλ τον γιατρο μου καλυτερα για να δω τι θα μου πει;

το καλύτερο θα ήταν να τον ρωτήσεις.
αν και δεν νομίζω να έχεις πρόβλημα.
εκτός κ αν είναι χάλια ο δρόμος κ ανακατευτείς..

yianna76

yianna76
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maria-eva έγραψε:γεια σας κοριτσια μου κ παλι γιαννα μην αγχωνεσαι εγω θα ταξιδεψω 14 ωρες κ ουτε που θα τον ενημερωσω αν ειναι φυσιολογικη η εγκυμοσυνη δεν εχεις πουθενα κολημα...speedex ειναι τα κουριερ εχω δεματακι αλλα δεν πηγα ακομη να δω τι ειναι σημερα μου εστειλε μειλ η μαστελα οτι θα μου στειλουν δειγματα μονο στην care direct δεν πηρα οταν ανεβω στο χωριο...ποσες φορες την εχω αναθεματισει την δουλεια τους τεσπα καλα να ειναι το skype..εγω καθε μεσημερι χανω τον υπνο μου απο τις καουρες νυσταζω πεφτει το κεφαλι αλλα μολις ξαπλωσω καιγομαι

τωρα το ειδα απο speedex ηταν το κουριερ που μου στειλανε τα Libero μηπως σου στειλανε και σε σενα;αλλα γιατι δεν σου τα φερανε στο σπιτι;

yianna76

yianna76
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Lamara έγραψε:
yianna76 έγραψε:Λεμε με τον αντρα μου να παμε την Κυριακη Κορινθο εχουμε φιλους εκει κανει να ταξιδευουμε; 1 ωρα δρομος ειναι να παρω τηλ τον γιατρο μου καλυτερα για να δω τι θα μου πει;

το καλύτερο θα ήταν να τον ρωτήσεις.
αν και δεν νομίζω να έχεις πρόβλημα.
εκτός κ αν είναι χάλια ο δρόμος κ ανακατευτείς..

μια χαρα ειναι ο δρομος αλλα εγω να ειμαι καλα γιατι οτι κανονιζω αναποδα μου πανε

Lamara

Lamara
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kορίτσια τελικα το κρεβατάκι θα το παραγγείλω σήμερα. Χθες πήγαμε το είδαμε απο τα Λητώ και μου έδωσαν κάτι πολύ χρήσιμο. Ενα βιβλιαράκι να το πώ; κάτι σαν περιοδικό; στο οποίο λεει απο το 1ο έως κ 3ο τρίμηνο τι θα χρειαστούμε.. στην βαλίτσα τι θα βάλουμε.. και για την μαμά και για το μωρό, μετά τη γέννα τι θα χρειαστεί κλπ. τέλειο!!!
και έχει κουτάκια που μπορείς να τσεκάρεις το τι έχεις πάρει κ τι όχι.
εσάς σας έδωσαν? πήγατε απο εκεί?

yianna76

yianna76
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και εμενα μου τα δωσανε

maria-eva

maria-eva
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
yianna76 έγραψε:
maria-eva έγραψε:γεια σας κοριτσια μου κ παλι γιαννα μην αγχωνεσαι εγω θα ταξιδεψω 14 ωρες κ ουτε που θα τον ενημερωσω αν ειναι φυσιολογικη η εγκυμοσυνη δεν εχεις πουθενα κολημα...speedex ειναι τα κουριερ εχω δεματακι αλλα δεν πηγα ακομη να δω τι ειναι σημερα μου εστειλε μειλ η μαστελα οτι θα μου στειλουν δειγματα μονο στην care direct δεν πηρα οταν ανεβω στο χωριο...ποσες φορες την εχω αναθεματισει την δουλεια τους τεσπα καλα να ειναι το skype..εγω καθε μεσημερι χανω τον υπνο μου απο τις καουρες νυσταζω πεφτει το κεφαλι αλλα μολις ξαπλωσω καιγομαι

τωρα το ειδα απο speedex ηταν το κουριερ που μου στειλανε τα Libero μηπως σου στειλανε και σε σενα;αλλα γιατι δεν σου τα φερανε στο σπιτι;

ποιος ξερει, μπορει να ειναι κ λιμπερο θα δω αυριο

Anna_K

Anna_K
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπερα, ναμαι κι εγω.Ξεθεωθηκα στις δουλειες και στην ουσια δεν εκανα και κατι το σπουδαιο,κουραστηκα ομως και τωρα θα κατσω να ξεκουραστω γιατι ενοιωθα τη κοιλια μου λιγο σφιχτη και τη μεση μου να με ποναει.
Κακαο κι εμενα το ιδιο η δικια μου το βραδακι τη πιανει και κανει παρτυ,τωρα φαινονται και οι κινησεις εξω απο τη κοιλια.

yianna76

yianna76
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια δειτε αυτο Έμβρυο χορεύει μέσα στη κοιλιά της μαμάς του

http://www.star.gr/Pages/Ellada_Kosmos.aspx?art=174101&artTitle=apistefto_vinteo_emvryo_chorevei_mesa_sti_koilia_tis_mamas_tou

Anna_K

Anna_K
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
yianna76 έγραψε:Κοριτσια δειτε αυτο Έμβρυο χορεύει μέσα στη κοιλιά της μαμάς του

http://www.star.gr/Pages/Ellada_Kosmos.aspx?art=174101&artTitle=apistefto_vinteo_emvryo_chorevei_mesa_sti_koilia_tis_mamas_tou

Απιστευτο λες να κανουν ετσι και τα δικα μας? Σαν να μην εχει χωρο το καημενο.

Evelin


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σας κοριτσια σημερα βγηκα να δω για καροτσι κουνια κ.τ.λ. και παλι δεν κατεληξα πουθενα. Οσα μου αρεσουν δεν μου κανουν, οσα μου κανουν δεν μου αρεσουν. Τι ζηταω και εγω...Μετα διαβαζα για τη φιλη της Lamara και επαθα σοκ. Το ειπατε και εσεις ευτυχως τα μωρακια μας ειναι καλα, απλα θελω να το ξαναπω σαν να θελω να το επιβεβαιωσω.
Κοριτσια να σας ρωτησω κατι? Γνωριζεστε προσωπικα μεταξυ σας? Ετσι οπως μιλατε νομιζω οτι ειστε χρονια φιλες!!!

kakao_28

kakao_28
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σου Evelin! Δεν γνωριζόμαστε από κάπου αλλού με τα κορίτσια αλλά μιλάμε καθημερινά και έτσι σιγά σιγά μαθαίνουμε η μια για την άλλη και γινόμαστε καλό παρεάκι!!!
Έβαλα κι εγώ στην υπογραφή μου την ΠΗΤ!
Πολύ καλή ιδέα!!!

art25kar

art25kar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα επέστρεψα και εγώ...
Εμένα ο πλακούντας είναι πρόσθιος και ψηλά και ο μπέμπης είναι συνέχεια από κάτω του μάλλον γιαυτό δεν νιώθω πολλά

Lamara τα έχω όλα τα παιδικά θα σε βολέψουν πάρα πολύ Very Happy
Να σου πω την αλήθεια δεν έχω άλλο πλαστικό σπίτι μου . Φαντάσου έχω και μπιμπερό tupperware Shocked

Στεναχωρήθηκα για την φίλη σου.... Είχα και γω άγχος στην α επιπέδου και πέρασε τώρα που μπήκα στον 7ο και είπε ο γιατρός ότι ο μπέμπης είναι "βιώσιμος"

libero δεν μου ήρθανε.... Crying or Very sad

Δώρα πως είναι ο μπέμπης σου???

¨εφτιαξα μια λίστα με τα πράγματα της βαλίτσας και λέω απο δευτέρα να την ετοιμάζω σιγά σιγά

kakao_28

kakao_28
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αρτεμη κι εγώ το σκέφτηκα για τη βαλίτσα αλλά περιμένω να ανοίξει ο καιρός να πλύνω πρώτα καρότσια καθισματάκια καλαθούνες και τα λοιπά και μετα. Δεν ξέρω θέλω τόσο πολύ να ανοίξει ο καιρός και να τα κάνω όλα με την ησυχία μου... δεν έχω καθόλου διάθεση τώρα με τις βροχές...

Ρε κορίτσια που λέει για τη φίλη της Lamara?

Evelin


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
kakao_28 έγραψε:Αρτεμη κι εγώ το σκέφτηκα για τη βαλίτσα αλλά περιμένω να ανοίξει ο καιρός να πλύνω πρώτα καρότσια καθισματάκια καλαθούνες και τα λοιπά και μετα. Δεν ξέρω θέλω τόσο πολύ να ανοίξει ο καιρός και να τα κάνω όλα με την ησυχία μου... δεν έχω καθόλου διάθεση τώρα με τις βροχές...

Ρε κορίτσια που λέει για τη φίλη της Lamara?

Το καροτσι και το καθισματακι πως θα τα πλυνεις? Δεν το ειχα σκεφτει καν οτι τα πλενουν. Αχ ειμαι ασχετη!!!
Στην προηγουμενη σελιδα (25) λεει η Lamara για τη φιλη της.

art25kar

art25kar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Evelin έγραψε:
kakao_28 έγραψε:Αρτεμη κι εγώ το σκέφτηκα για τη βαλίτσα αλλά περιμένω να ανοίξει ο καιρός να πλύνω πρώτα καρότσια καθισματάκια καλαθούνες και τα λοιπά και μετα. Δεν ξέρω θέλω τόσο πολύ να ανοίξει ο καιρός και να τα κάνω όλα με την ησυχία μου... δεν έχω καθόλου διάθεση τώρα με τις βροχές...

Ρε κορίτσια που λέει για τη φίλη της Lamara?

Το καροτσι και το καθισματακι πως θα τα πλυνεις? Δεν το ειχα σκεφτει καν οτι τα πλενουν. Αχ ειμαι ασχετη!!!
Στην προηγουμενη σελιδα (25) λεει η Lamara για τη φιλη της.

Τα καρότσια είναι αδιάβροχα άρα ένα μπαλκόνι αυλή σε καλύπτει....

Το καθισματάκι αυτοκινήτου έχει κάλυμμα που αφαιρείται και μπαίνει πλυντήριο

Lia.X

Lia.X
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
yianna76 έγραψε:
E+G=N έγραψε:Γιάννα την libero τηλεφωνο πηρες η εστειλες μειλ?
θελω και γω να στειλω να μου στειλουν γενικα δειγματακια που σας στελνουν και εσας και δεν ξερω τι να κανω..

Nutricia
Κάνεις εγγραφή στο Nutricia Club.
Στη συνέχεια στέλνεις μήνυμα έκει που λέει «επικοινωνήστε μαζί μας».
Τους ζητάς να σου στείλουν το τσαντάκι για τις εξετάσεις του μωρού .
Έρχεται σε 2-3 εβδομάδες περίπου.

Libero
Κάνεις εγγραφή στο LiberoClub.
Στη συνέχεια στέλνεις μήνυμα έκει που λέει «επικοινωνήστε μαζί μας».
Τους ζητάς να σου στείλουν δειγματα για το μωρό.
Στέλνουν 4-5 πάνε, 4-5 Τena Lady , χαρτομάντηλα και κουπόνια για εκπτωση στις πάνες.

Mam
Στέλνεις mail στο : Info.MAMHellas@mambaby.com
Στέλνουν ένα μικρό πλαστικό μπιμπερό anti colic και μια πιπίλα για νεογέννητο.

Babylino
Στέλνεις mail στο : info@babylino.gr
Στέλνουν ένα πακέτο με 32 πάνες, ένα πακέτο μωρομάντηλα, ένα πακέτο σερβιέτες, ένα βαμβάκι και εκπτωτικά κουπόνια.
Επικοινώνησαν μαζί μου πως θα μου τα στείλουν στον 8ο.

Μothercare ή Care Direct
Παίρνεις τηλέφωνο στο 2109287700
η στο 8001182800 ζητας για το βαλιτσακι και σου κρατανε τα στοιχεια σου

www.Frezyderm.gr ζηταμε δειγματα




Μπράβο που τα εγραψες όλα !!!! Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013 #3 - Σελίδα 21 654316

τέλεια!Εγώ σε Ευχαριστώ πάντως!!

kakao_28

kakao_28
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
art25kar έγραψε:

Τα καρότσια είναι αδιάβροχα άρα ένα μπαλκόνι αυλή σε καλύπτει....

Το καθισματάκι αυτοκινήτου έχει κάλυμμα που αφαιρείται και μπαίνει πλυντήριο

Ααα εγώ έλεγα να πλύνω και το καρότσι στο πλυντήριο αλλα τώρα που το λες καλύτερα να το βγάλω στην αυλή να το πλύνω με το λάστιχο. Έχει πολύ δουλειά να βγει όλο το ύφασμα. Τι να χρησιμοποιήσω όμως? Το απορρυπαντικό πλυντηρίου θα κάνει δουλειά?

art25kar

art25kar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kakao_28 έγραψε:
art25kar έγραψε:

Τα καρότσια είναι αδιάβροχα άρα ένα μπαλκόνι αυλή σε καλύπτει....

Το καθισματάκι αυτοκινήτου έχει κάλυμμα που αφαιρείται και μπαίνει πλυντήριο

Ααα εγώ έλεγα να πλύνω και το καρότσι στο πλυντήριο αλλα τώρα που το λες καλύτερα να το βγάλω στην αυλή να το πλύνω με το λάστιχο. Έχει πολύ δουλειά να βγει όλο το ύφασμα. Τι να χρησιμοποιήσω όμως? Το απορρυπαντικό πλυντηρίου θα κάνει δουλειά?

Αρκάδι σε σκόνη θα βάζω εγώ σε ένα κουβά και κάνω σαπουνάδα και με ένα σφουγγαράκι το πλένω και μετά ξεπλένω καλά με λάστιχο. δες να έχει καλό καιρό γιατί θα στεγνώσει σε ίσκιο μην χαλάσει το χρώμα Very Happy

Evelin


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
art25kar έγραψε:
kakao_28 έγραψε:
art25kar έγραψε:

Τα καρότσια είναι αδιάβροχα άρα ένα μπαλκόνι αυλή σε καλύπτει....

Το καθισματάκι αυτοκινήτου έχει κάλυμμα που αφαιρείται και μπαίνει πλυντήριο

Ααα εγώ έλεγα να πλύνω και το καρότσι στο πλυντήριο αλλα τώρα που το λες καλύτερα να το βγάλω στην αυλή να το πλύνω με το λάστιχο. Έχει πολύ δουλειά να βγει όλο το ύφασμα. Τι να χρησιμοποιήσω όμως? Το απορρυπαντικό πλυντηρίου θα κάνει δουλειά?

Αρκάδι σε σκόνη θα βάζω εγώ σε ένα κουβά και κάνω σαπουνάδα και με ένα σφουγγαράκι το πλένω και μετά ξεπλένω καλά με λάστιχο. δες να έχει καλό καιρό γιατί θα στεγνώσει σε ίσκιο μην χαλάσει το χρώμα Very Happy

Κοριτσια μου λυσατε και αλλες αποριες με τη συζητηση. Εγω απο αγνοια δεν θα τα επλενα... Να που το εφερε η κουβεντα και κατι εμαθα σημερα. Ευχαριστω πολυ. Λεω να ξαπλωσω τωρα. Καληνυχτα σε ολες καλη ξεκουραση.

kakao_28

kakao_28
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καληνύχτα Evelin!
Κι εγώ ετοιμάζομαι για ύπνο!!!
Εννοείτε πως περιμένω να ανοίξει ο καιρός για να πλύνω καρότσια κτλ.
Φιλάκια!!!
Καληνύχτα!!!

E+G=N

E+G=N
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Συνεγκυουλες μου τωρα μαζεύτηκα σπιτι..
έκανα Jumbotherapy σημερα!! Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013 #3 - Σελίδα 21 604962

Εχω κανει εδω και μερες 2 λιστες,μια με τα της βαλιτσας και μια με τα ψωνια που πρεπει να κανω!

Σημερα πηρα μονο κανα 2 ρουχακια της μπεμπας,μια φορμουλα για μενα και ψαλιδακι για τα νυχάκια της! αλλα εγραψα τις τιμες στη λιστα με τα ψωνια για να παω οργανωμενη μεσα στο μηνα να τα παρω ολα και να ετοιμασω βαλιτσα! Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013 #3 - Σελίδα 21 328109

Πολυ καλη ιδεα αυτη με τις ΠΗΤ στην υπογραφη! Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013 #3 - Σελίδα 21 587529


Πολυ χρησιμη πληροφορια για το πως να τα πλυνω!εγω σκεφτομουν να τα ψεκασω με ντετολ αλλα και παλι δεν μου καθοταν καλα σαν ιδεα.. flower

Και μενα η μπεμπα απ τις 8-9 και μετα κανει παρτυ!
Τα μπεμπακια μας ειναι άνθρωποι της νυχτας μου φαινεται!! Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013 #3 - Σελίδα 21 536304

Κοριτσαρες παμε για υπνο γιατι παλι με επιασε η πλατη μου.. Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013 #3 - Σελίδα 21 850933

Καληνυχτούδια σας!! καλη ξεκουραση!! Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013 #3 - Σελίδα 21 417472

art25kar

art25kar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καληνύχτα σε /ολες...
εγώ περιμένω τον σύζηγο να σχολάσει και κοιμόμαστε κατά τις 1 Crying or Very sad

Τι να κάνω που δεν τον βλέπω καθόλου????

Anna_K

Anna_K
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
art25kar έγραψε:Καληνύχτα σε /ολες...
εγώ περιμένω τον σύζηγο να σχολάσει και κοιμόμαστε κατά τις 1 Crying or Very sad

Τι να κάνω που δεν τον βλέπω καθόλου????

Εμενα εφυγε πριν λιγο για δουλεια και πριν φυγει για καμια ωρα εκανε παρτυ η μπουμπου το ευχαριστηθηκε ο χαζομπαμπας.
Δεν ηξερα οτι πλενουμε και καροτσια και τα καινουρια?
Ζυγιστηκα και ειμαι στα +15 και πηρα 1,5 κιλο σε μια εβδομαδα.Το 25αρι το εχω στη τσεπη

art25kar

art25kar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Anna_K έγραψε:
art25kar έγραψε:Καληνύχτα σε /ολες...
εγώ περιμένω τον σύζηγο να σχολάσει και κοιμόμαστε κατά τις 1 Crying or Very sad

Τι να κάνω που δεν τον βλέπω καθόλου????

Εμενα εφυγε πριν λιγο για δουλεια και πριν φυγει για καμια ωρα εκανε παρτυ η μπουμπου το ευχαριστηθηκε ο χαζομπαμπας.
Δεν ηξερα οτι πλενουμε και καροτσια και τα καινουρια?
Ζυγιστηκα και ειμαι στα +15 και πηρα 1,5 κιλο σε μια εβδομαδα.Το 25αρι το εχω στη τσεπη

μαζί θα πάμε είμαι +14 Embarassed Embarassed

Τα πλένουμε τα καινούργια
γιατί εκεί που τα ΄΄εχουν....

Anna_K

Anna_K
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
art25kar έγραψε:
Anna_K έγραψε:
art25kar έγραψε:Καληνύχτα σε /ολες...
εγώ περιμένω τον σύζηγο να σχολάσει και κοιμόμαστε κατά τις 1 Crying or Very sad

Τι να κάνω που δεν τον βλέπω καθόλου????

Εμενα εφυγε πριν λιγο για δουλεια και πριν φυγει για καμια ωρα εκανε παρτυ η μπουμπου το ευχαριστηθηκε ο χαζομπαμπας.
Δεν ηξερα οτι πλενουμε και καροτσια και τα καινουρια?
Ζυγιστηκα και ειμαι στα +15 και πηρα 1,5 κιλο σε μια εβδομαδα.Το 25αρι το εχω στη τσεπη

μαζί θα πάμε είμαι +14 Embarassed Embarassed

Τα πλένουμε τα καινούργια
γιατί εκεί που τα ΄΄εχουν....

Μετα πως χανονται ειναι το θεμα.Πριν μεινω εγκυος εχασα γυρω στα 7 κιλα και ζοριστηκα πολυ,ελιωσα στη γυμναστικη και με διατροφη,ποσο μαλλον τα τριπλασια.Ο αντρας μου θακουει παλι τη γκρινια Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013 #3 - Σελίδα 21 534787

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις