Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
79 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 79 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1Πεσμένη ψυχολογία!! Empty Πεσμένη ψυχολογία!! Δευ Αυγ 16, 2010 9:04 am

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εδω και δύο μέρες η διάθεση μου είναι πολύ πεσμένη, κάθε μέρα είμαι η ψυχή( το παλεύω δηλαδη γιατί αντιμετωπίζουμε και κάποιο πρόβλημα υγείας ενος μέλους της οικογένειας μου) της παρέας εδώ μέσα, τα βραδάκυα ντύνομαι, φτιάχνω μαλλί, μακιγιάζ και είμαι στο μαγαζί και άντε και καμιά βολτούλα, τίς τελευταίες όμως δυο μέρες δεν έχω όρεξη και κλαίω συνέχεια αλλά και κλείνομαι στο δωματιό μου σαν κάτι να με τρώει, σαν εχω άσχημη διαισθηση για κάτι. Εντωμεταξύ έχω και αρκετά πονάκια κάτω χαμηλά και ανυσηχώ.
Σας έχει συμβεί στην εγκυμοσύνη να νιώσατε κάποιες μέρες άσχημα ψυχολογικά; Λέτε να είναι ορμόνες;
Επισης είμαι χώρια με τον αντρούλη μου εχω να τον δώ ενα μήνα και ακόμα για 2 εβδομάδες δεν θα τον δώ, με εχει κάνει και αυτό χάλια!!
Αχ γιατί είμαι έτσι; Δεν εχω συνηθίσει έτσι τον ευατό μου Crying or Very sad

2Πεσμένη ψυχολογία!! Empty Απ: Πεσμένη ψυχολογία!! Δευ Αυγ 16, 2010 9:05 am

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι κοριτσακι μου η εγκυμοσυνη τα εχει αυτα οταν με κατι νιωθεις στεναχωρα θες να κλαις ακομα και χωρις λογο καμια φορα, μην βαζεις κακα πραγματα στο μυαλο σου!!

3Πεσμένη ψυχολογία!! Empty Απ: Πεσμένη ψυχολογία!! Δευ Αυγ 16, 2010 9:18 am

purple

purple
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καταρχην σου λειπει ο αντρουλης σου!!!
Οποτε χαλαρωσε και συντομα θα σε κραταει αγκαλιτσα...προσπαθησε αν γινεται να μιλατε πιο συχνα στο τηλ.

Το προβλημα που υπαρχει στην οικογενεια σου οπως λες,ειναι σιγουρα κατι που σε στενοχωρει...και βαλε τωρα με τις ορμονες ποσο πιο ευαλωτη νιωθεις!
Οσο για τα πονακια αν θα σε βοηθησει παρε ενα τηλ. τον γιατρο σου και κανε μια ερωτησουλα!
Παντως το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να μην αφηνεις το μυαλο να σε βαζει σε στεναχωρα μονοπατια...σκεψου ΜΟΝΟ το γλυκο μωρακι που θα εχεις στην αγκαλια σου πολυ συντομα!!! Πεσμένη ψυχολογία!! 654316

4Πεσμένη ψυχολογία!! Empty Απ: Πεσμένη ψυχολογία!! Δευ Αυγ 16, 2010 9:22 am

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι βρε vasoula! όλα μαζεμένα τα έχεις! σου λείπει ο αντρούλης σου, έχεις και το θέμα υγείας που ανέφερες, έχουν τρελαθεί και οι ορμόνες σου, ε δεν θέλει και πολύ να πέσει η ψυχολογία ενός ανθρώπου! ειδικά μιας εγκύου!
όπως λέει και η purple, κάνε ένα τηλέφωνο στον γιατρό σου ώστε να σου φύγει τουλάχιστον μία έννοια!
και κάνε όσο μπορείς θετικές σκέψεις!

5Πεσμένη ψυχολογία!! Empty Απ: Πεσμένη ψυχολογία!! Δευ Αυγ 16, 2010 9:33 am

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ενα μεγαλο ευχαριστω με όλη μου την καρδιά κορίτσια για τα όμορφα λόγια σας!!
Προσπαθώ να ηρεμήσω αλλα μου είναι δύσκολο πολύ, πήρα τον γιατρό και μου είπε να πάω αύριο πρωί πρωί!!!

6Πεσμένη ψυχολογία!! Empty Απ: Πεσμένη ψυχολογία!! Δευ Αυγ 16, 2010 9:37 am

purple

purple
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κανε ενα ωραιοτατο μπανακι ...αραξε στο κρεβατι-καναπε και παρε αγκαλια ενα κουτι παγωτο...ολα θα γινουν πιο ΓΛΥΚΑ .....να το θυμασαι αυτο....ματσ μουτσ!! Πεσμένη ψυχολογία!! 215994 Πεσμένη ψυχολογία!! 982137

7Πεσμένη ψυχολογία!! Empty Απ: Πεσμένη ψυχολογία!! Δευ Αυγ 16, 2010 9:37 am

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε:Ενα μεγαλο ευχαριστω με όλη μου την καρδιά κορίτσια για τα όμορφα λόγια σας!!
Προσπαθώ να ηρεμήσω αλλα μου είναι δύσκολο πολύ, πήρα τον γιατρό και μου είπε να πάω αύριο πρωί πρωί!!!


καλά έκανες! να πας να δεις τι είναι και να ηρεμήσεις, είναι εύκολο βέβαια αυτό στα λόγια και δύσκολο στην πράξη αλλά πραγματικά προσπάθησε! Smile

8Πεσμένη ψυχολογία!! Empty Απ: Πεσμένη ψυχολογία!! Τετ Αυγ 18, 2010 8:28 am

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eυχαριστώ πάρα πολύ!!!!
Είμαι πολυ καλύτερα, πήγα και στο γιατρό και όλα καλά. Μου είπε πως συμβαίνει σε πολλές κοπέλες κατα τη διαρκεια της εγκυμοσύνης να νιώθουν πεσμενα ψυχολογικα και μόλις είδα το μωράκι στον υπέρηχο ούπσσσσ συνήλθααααα Very Happy ενιωσα πολυ όμορφα!!!

9Πεσμένη ψυχολογία!! Empty Απ: Πεσμένη ψυχολογία!! Πεμ Σεπ 09, 2010 1:00 pm

christina80

christina80
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
k egw pernaw tetoies faseis, alla einai mesa sto programma, oi ormones kanoun party! Πεσμένη ψυχολογία!! 328109
ti mia mou ftaine ola, tin alli klaiw, tin allh den 3erw ti 8elw...
kserw oti einai fusiologikes antidraseis alla de mporeis panta na tis elegxeis... fagame to gaidaro tora 8a kolisoume?!

10Πεσμένη ψυχολογία!! Empty Απ: Πεσμένη ψυχολογία!! Πεμ Σεπ 09, 2010 2:29 pm

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε: Eυχαριστώ πάρα πολύ!!!!
Είμαι πολυ καλύτερα, πήγα και στο γιατρό και όλα καλά. Μου είπε πως συμβαίνει σε πολλές κοπέλες κατα τη διαρκεια της εγκυμοσύνης να νιώθουν πεσμενα ψυχολογικα και μόλις είδα το μωράκι στον υπέρηχο ούπσσσσ συνήλθααααα Very Happy ενιωσα πολυ όμορφα!!!

μπραβο βρε κοριτσι μου ετσι να σε ακουω!!

11Πεσμένη ψυχολογία!! Empty Απ: Πεσμένη ψυχολογία!! Πεμ Σεπ 09, 2010 11:36 pm

natassa

natassa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Σίγουρα οι συνθήκες δεν βοηθούν την κατάσταση σου, έχε όμως κατά νου οτί ενώ μερικές κοπέλες ζουν στο ροζ σύννεφο κατα τη διάρκεια της εγκυμοσύνης τους, άλλες ζουν στο γκρι!
Δεν θα ξεχάσω ποτέ το κλάμα που έριχνα στη πρώτη μου εγκυμοσύνη και κυρίως στο 2ο τρίμηνο..χάλια ψυχολογία. Ορμόνες γαρ...

12Πεσμένη ψυχολογία!! Empty Απ: Πεσμένη ψυχολογία!! Πεμ Σεπ 09, 2010 11:41 pm

newagemama

newagemama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Και το γκρι και το ροζ είναι κομμάτια της ζωής...Και την εποχή της εγκυμοσύνης όλα πολλαπλασιάζονται, ακόμα και τα συναισθήματα!
Μετά ο ήλιος ανατέλλει ξανά!

http://newagemama.wordpress.com

13Πεσμένη ψυχολογία!! Empty Απ: Πεσμένη ψυχολογία!! Πεμ Σεπ 09, 2010 11:43 pm

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βασουλα μου μην στεναχωριεσαι κοπελα μου κι εγω στην κορη μου ειχα πονακια απο νωρις δεν ειναι τιποτα ισα ισα λενε πως αν περνας πονους στην εγκυμοσυνη ειναι καλυτερα για τη γεννα! ολα θα πανε καλα! θετικη ενεργεια!!!!!! Smile Smile Smile

14Πεσμένη ψυχολογία!! Empty Απ: Πεσμένη ψυχολογία!! Σαβ Νοε 26, 2011 3:57 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας..
παλευω εδω και μερες να μην το πω πουθενα αλλα
ειμαι σιγουρη οτι πολλες κοπελες θα με καταλαβουν εδω..
εχω πεσει πολυ δεν ξερω γιατι ελπιζω να ειναι μονο οι ορμονες γιατι εχω πολυ κακο ιστορικο καταθλιψης, και δεν θελω να με χτυπησει και μετα τη γεννα , πρεπει να το παλεψω ξανα

μεχρι τωρα ημουν παρα πολυ καλα.. μηπως φταιει που πλησιαζει η μεγαλη στιγμη ? Smile

15Πεσμένη ψυχολογία!! Empty Απ: Πεσμένη ψυχολογία!! Σαβ Νοε 26, 2011 4:05 am

Kastallia


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tattooed_snowhite έγραψε:γεια σας..
παλευω εδω και μερες να μην το πω πουθενα αλλα
ειμαι σιγουρη οτι πολλες κοπελες θα με καταλαβουν εδω..
εχω πεσει πολυ δεν ξερω γιατι ελπιζω να ειναι μονο οι ορμονες γιατι εχω πολυ κακο ιστορικο καταθλιψης, και δεν θελω να με χτυπησει και μετα τη γεννα , πρεπει να το παλεψω ξανα

μεχρι τωρα ημουν παρα πολυ καλα.. μηπως φταιει που πλησιαζει η μεγαλη στιγμη ? Smile

Προσπάθησε να μην προκαταβάλεις άσχημα τον εαυτό σου. Πολλοι ανθρωποι περνουν καταθλιψη, απλα ειναι ενα ταμπού δυστυχώς και κανεις δεν το λεει με αποτελεσμα όσοι το παθαινουν να νιωθουν οτι δεν ειναι στα καλα τους και οτι ειναι διαφορετικοι απο τους υπόλοιπους. Μετα τη γεννα παθαινουν καταθλιψη πολλες γυναικες, ειναι κατι φυσιολογικο, αλλα αφού φοβάσαι από τώρα μίλα με το γιατρό σου...θα σε καθοδηγησει και θα σε καθησυχασει.Αν όταν γεννησεις νιωσεις ανημπορη, να μιλησεις σε καποιον που αγαπας και να ζητησεις βοηθεια με το μωρο σου...η φαση αυτη ειναι φυσιολογικη ειδικα για νεες μαμαδες.Δεν ειναι ντροπη να το θυμασαι και ολα θα περασουν.Ισως απλα να ειναι και ο φοβος σου και να μη συμβει τιποτα. Παντως μιλα απο τωρα με το γιατρο σου και με καποιο προσωπο που εμπιστευεσαι...ολο και καποιο θα υπαρχει.

16Πεσμένη ψυχολογία!! Empty Απ: Πεσμένη ψυχολογία!! Σαβ Νοε 26, 2011 4:22 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σ´ευχαριστω παρα πολυ.... Εκανα χρονια να παραδεχτω το προβλημα μου και οταν τελικα το εκανα αλλαξα ριζικα τον τροπο ζωης μου και το πεταξα ολο πισω .. Ειναι μεγαλος δαιμονας η καταθλιψη και δεν θελω να το περασω ξανα , νομιζα που τελειωσα με αυτο μια για παντα, με ειχε καθηλωσει στο κρεββατι για ενα ολοκληρο χρονο σαν φυτο..
Σκεφτομαι οπως και εσυ προτεινεις να μιλησω στον γιατρο μου ελπιζω να ειναι μονο η αγωνια μου και η αναμονη της γεννας.. Σευχαριστω και παλι Smile

17Πεσμένη ψυχολογία!! Empty Απ: Πεσμένη ψυχολογία!! Σαβ Νοε 26, 2011 4:36 am

Kastallia


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δες π.μ.

18Πεσμένη ψυχολογία!! Empty Απ: Πεσμένη ψυχολογία!! Σαβ Νοε 26, 2011 4:49 am

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ,ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΨΕΙΣ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΤΙΣ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗΣ....ΜΗΠΩΣ ΠΕΙΔΗ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΦΟΒΑΣΑΙ Ν ΑΜΗΝ ΤΟ ΞΑΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ....ΣΥΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΕΙ ΚΑΠΙΟΝ ΕΙΔΙΚΟ,ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙ ΟΤΙ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΣΟΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΥΕΙ ΜΗΝ ΤΟΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΙΣ ΤΟΝ ΕΙΔΙΚΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΠΡΙΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ.ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΥΤΕΣΑΙ,ΒΓΕΣ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑ ΔΙΜΙΟΥΡΓΙΚΑ ΤΙΝ ΜΕΡΑ ΣΟΥ ,ΟΛΗ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΕΝΑ ΠΑΡΟΜΙΟ ΣΤΑΔΙΟ...Η ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ,ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΜΕ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ,ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΜΗΝ ΝΙΩΘΕΙΣ ΑΣΧΗΜΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΗΤΕΡΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ Very Happy

19Πεσμένη ψυχολογία!! Empty Απ: Πεσμένη ψυχολογία!! Σαβ Νοε 26, 2011 5:11 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζουζουνιτσα σε ευχαριστω και σενα πολυ για την απαντηση σου, πραγματικα βοηθαει πολυ! Smile Smile
τι εννοεις εχεις δουλεψει με ατομα καταθληπτικα
ειναι το επαγγελμα σου?

20Πεσμένη ψυχολογία!! Empty Απ: Πεσμένη ψυχολογία!! Σαβ Νοε 26, 2011 5:20 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θα ηταν πολυ καλο να αρχισεις να σε βλεπει γιατρος μαναρι μου γιατι μετα στις περισσοτερες απο μας μας πιανουν οι ορμονες κι εσυ εναν λογο παρα πανω να προσεξεις...Και να ημουν κοντα δε θα με ηθελες,ετσι εκανα εγω οταν γεννησα...Δεν ηθελα κανεναν παρα μονο τον αντρα μου που ηταν στην δουλεια ομως...

21Πεσμένη ψυχολογία!! Empty Απ: Πεσμένη ψυχολογία!! Σαβ Νοε 26, 2011 5:27 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ετσι ειναι φιλεναδα, θελεις τον χωρο σου και τον χρονο σου , να δωσεις 2 χαστουκια στον ευατο σου..
μαλλον θα μιλησω πρωτα με την μαια ισως με βοηθησει αρκετα (ακομα δεν το εχω κανει)

μακαρι να περασει γρηγορα να φυγει να παει αλλου! και να ερθει η μεγαλη μερα I love you

22Πεσμένη ψυχολογία!! Empty Απ: Πεσμένη ψυχολογία!! Σαβ Νοε 26, 2011 5:34 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:ετσι ειναι φιλεναδα, θελεις τον χωρο σου και τον χρονο σου , να δωσεις 2 χαστουκια στον ευατο σου..
μαλλον θα μιλησω πρωτα με την μαια ισως με βοηθησει αρκετα (ακομα δεν το εχω κανει)

μακαρι να περασει γρηγορα να φυγει να παει αλλου! και να ερθει η μεγαλη μερα I love you

Εγω αργησα να το καταλαβω η μαλλον κατι ειχα ψιλλιαστει αλλα δεν ημουν σιγουρη..Αν μπορεις μιλα πρωτου γεννησεις γιατι μετα θα μαζευτουν κ απο σογια και θα γινει χαμος.Αχ,δε ξερω ακριβως τι να σου πω,θελω να προσεξεςι ομως...

23Πεσμένη ψυχολογία!! Empty Απ: Πεσμένη ψυχολογία!! Σαβ Νοε 26, 2011 5:45 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εννοειτε την Παρασκευη εχω ραντεβου με την μαια αυτο θα κανω αν δω οτι δεν πολυβοηθαει θα παω στο γιατρο που με βοηθησε...
οσο για τα σογια κλαιν μαιν.. οτι και να λενε , να κωλοχτυπιουνται κατω δεν προκειτε κανεις να με εππιρεασει πολυ απλα γιατι κανεις τους δεν ενδιαφερθηκε ολο αυτο το διαστημα, μπαινακης βγαινακης οποτε φιλεναδα!

η μαχη θα γινει μονο για μενα για το αγγελουδι μου και για τον αντρα μου


Πεσμένη ψυχολογία!! 417472

24Πεσμένη ψυχολογία!! Empty Απ: Πεσμένη ψυχολογία!! Σαβ Νοε 26, 2011 5:51 am

vasoulaki

vasoulaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
xionatouli ego pistevo oti exeis agxos gia tin megali stigmi k sou vgenei me afton ton tropo.oso k xaroumeni na eise pou tha gineis manoula iposinidita mporei na sou vgenei fovos k agxos.
sigoura pezoun megalo rolo kai oi ormones,den eine tixeo pou polles ginekes stin egimosini pernane tetia fasi.
oso gia tin katathlipsi tha sou po na pareis na diavaseis ena katapliktiko vivlio tou skot pek"o dromos o ligotero taksidemenos"analiei polla themata k tha se voithisei poli.aksizei ton kopo na to pareis k tha se kanei na deis me allo mati tin katathlipsi k na min tin fovase.o kathenas tha sou pei ta dika tou,etsi opos ta vlepei apo tin dikia tou optiki gonia.
ego etsi opos se gnorisa pistevo oti eise ena polis thetikos anthropos,me megali aisiodoksia,thetiki skepsi k thetika xarismata I love you
skepsou thetika,kane pragmata me ton agapimeno sou adrouli,perpata,kane genikotera drastiriotites pou se efxaristoun.skepsou poses ginekes prospathoun gia pedaki k den mporoun,poso tixeres eimaste pou o Theoulis mas edose ena sporaki k oti se liges meres tha exeis to pio omorfo doro.na ksereis oti mesa edo se exoun agapisei polles kopeles k den nomizo na eine tixeo.ola tha pane kala Πεσμένη ψυχολογία!! 417472

25Πεσμένη ψυχολογία!! Empty Απ: Πεσμένη ψυχολογία!! Σαβ Νοε 26, 2011 5:58 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου Βασουλακι μου! σ'ευχαριστω παρα πολυ για τα καλα σου λογια κατ'αρχην! να εισαι καλα κοριτσι μου και με το καλο και συ το νινι σου! μαζι κοντευουμε!

εχω διαφορα βιβλια που με βοηθησαν στο παρελθον, κανω πραγματα που με ευχαριστουν , εχει αλλαξει γενικοτερα η ζωη μου προς το καλητερο εγινα αλλος ανθρωπος εχω εναν φοβερο αντρα περιμενουμε το παιδακι μας και ειμαι πολυ χαρουμενη και ευγνωμων για αυτο, σε καμια περιπτωση δεν νιωθω αδικια η δυστηχια κλπ.

ισως οπως λες υποσυνηδητα να ειναι η αναμονη τυ μεγαλου γεγονοτος η αναμονη της αλλαγης στην ζωη μας (ευχαριστα παντα) η σκεψη στο να ειναι ολα καλα με το μωρο κλπ.

θελω να πιστευω οτι ειναι μια φυσιολογικη φαση προ γεννας και οτι ολα μα ολα θα ξεχαστουν μολις αγγαλιασω το αγγελουδι μου , και αρχισει να ανθιζει η οικογενεια μου

ευχομαι και σε σενα οτι καλητερο και να κυλησουν για εμας οι επομενες μερες αναμονης ανωδηνα και γλυκα! I love you

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις