Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
84 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 84 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΠΟΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΝΑ ΜΕΝΟΥΝ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΞΥΠΝΙΑ? ΕΜΑΣ ΑΚΟΜΑ ΣΤΙΣ 6 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΜΟΝΟ ΤΡΩΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ, ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ? ΜΕΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΞΥΠΝΙΑ, ΣΚΑΕΙ ΚΑΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΑΠΟ ΧΘΕΣ-ΠΡΟΧΤΘΕΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ.. ΔΕ ΤΗΝ ΕΧΩ ΧΑΡΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ, ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΝ ΞΥΠΝΑΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ..

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλε μη βιαζεσαι ειναι μικρακι ακομα στους 2 μηνες αρχιζουν λιγο και μενουν πιο ξυπνια και 3 μηνων βεβαια αρχιζουν τα ωραια τους τα αγκου κτλ που θα την χαρεις

pana

pana
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλε να κανεις τον σταυρο σου
εμενα μενει συνεχεια ξυονιος
2 ωρες το πρωι και τωρα απο τις 5 απογευμα κοιμηθηκε στις 10 το βραδυ
το δικο μου δεν ειναι φυσιολογικο
το φυσιολογικο ειναι να κοιμαται οπως η δικια σπυ

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ακριβως οπως τα λεει το μιλουπακι ειναι!!μην βιαζεσαι ολα στην ωρα τους!!!

Dimitra_Elena

Dimitra_Elena
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σωστά στα λένε οι φίλτατες κυρίες από πάνω...Στους τρεις μήνες θα καταλάβεις ότι ένα μωρό-ναι!-μπορεί να μένει και ξύπνιο λίγο παραπάνω.

Η δικιά μου η μικρή κοιμόταν και κοιμάται σερί το βράδυ,άντε να κοιμηθεί κάνα δίωρο το μεσημέρι,και όλη μέρα είναι ξύπνια.

Θα την χαρείς...Μην βιάζεσαι!

Είναι μια κούκλα,να σου ζήσει!

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και δε χαίρεσαι??? Εμένα η δικιά μου με το που γυρίσαμε σπίτι από την κλινική το μάτι γαρίδα! Αν και το βράδυ κοιμόταν καλά, την ημέρα τίποτα... Μια χαρά είναι που κοιμάται το παιδάκι σου, απόλαυσέ το!

fouskitsa

fouskitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
απολαυσε οσο μπορεις αυτη την φαση γιατι δεν κραταει πολυ.εγω πολλες φορες με τον αντρα μου αναπολω αυτες τις ωραιες στιγμες του παρελθοντος που οπου τον εβαζες καθοταν και ηταν μαμ κακα και νανι!τωρα διαλυει το σπιτι καθε μερα ολη μερα.ευτυχως κοιμαται το μεσημερι κανενα διωρο και ερχομαστε στα ισια μας.οποτε μηνν αγχωνεσαι.χαλαρωσεκαι απολαυσε το!!!!!

pana

pana
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nikoleta έγραψε:Και δε χαίρεσαι??? Εμένα η δικιά μου με το που γυρίσαμε σπίτι από την κλινική το μάτι γαρίδα! Αν και το βράδυ κοιμόταν καλά, την ημέρα τίποτα... Μια χαρά είναι που κοιμάται το παιδάκι σου, απόλαυσέ το!
και εσενα τα ιδια ??????
εμενα η αννα μαρια μονο κοιμοτανε και εκλαιγε που και που
ο μικρουλης γαριδα το ματι του

Μαρία Σ.

Μαρία Σ.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλ σου λένε τα κοριτσια και μενα ο δικος μου απο τη στιγμή που γυρίσαμε στο σπιτι κοιμόταν και ετρωγε τιποτα άλλο ξυπνουσε καθε 4 ωρες για φαι και μετα τεζα ο κυριος τωρα ομως δνε κλεινει ματι ευτυχως κοιμαται τα βραδια που τωρα τελευται λιγο η ζεστη λιγο τα δοντια ξυπνάει. τη μερα κοιμαται ελάχιστα!!! και βρε κοριτσια το μεσημέρι κοιταται λίγο μολις πω αντε θα κοιμηθω 5 λεπτα να ηρεμίσω ανοιγει το ματι και χτυπαει τα καγκελακια του κρεβατιου απο τη χαρα του που ειμαι κοντα λες και με μυριζει μολις πλησιάσω ανοιγει το ματι!!! που να κοιμηθω μετα εγω οποτε το βραδυ πεφτω ξερη ουτε το κρεβατι δεν προλαβαινω να ξεστρώσω και να βαλω τα μαξιλάρια κοιμαμαι όρθια!!!

Ηλιάννα

Ηλιάννα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ο δικος μου (μια μερα μεγαλυτερος)μενει αρκετη ωρα ξυπνιος αλλα χι με τη θεληση του,αφου εχει αλλους τρεις στο σπιτι μεσα να κανουν φασαρια
Ωρες ωρες τον λυπαμαι και τον βαζω στο wrap οπου κοιμαται και βομβα να πεσει

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ! ΣΗΜΕΡΑ ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΗΤΑΝ ΞΥΠΝΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ, ΛΙΩΣΑΜΕ ΣΤΟ ΧΟΡΟ ΜΕ ΤΟΥΣ MAZOO AND THE ZOO- KAI ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 5 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΕΡΙ.. ΑΧ ΠΟΛΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΤΑ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΜΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ..

Ηλιάννα

Ηλιάννα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
O δικος μου κοιμαται τωρα και δεν παω κι εγω να την πεσω αλλα κολλησα εδω....Σε λιγο θα ξυπνησει...καλο ξημερωμα ΜΟΝΟ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΥΠΝΟΣ.. ΩΣ ΠΟΤΕ? 215994

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maya έγραψε:ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ! ΣΗΜΕΡΑ ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΗΤΑΝ ΞΥΠΝΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ, ΛΙΩΣΑΜΕ ΣΤΟ ΧΟΡΟ ΜΕ ΤΟΥΣ MAZOO AND THE ZOO- KAI ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 5 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΕΡΙ.. ΑΧ ΠΟΛΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΤΑ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΜΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ..

ειδες το παιδι για να μαθεις να γκρινιαζεις αλλη φορα τωρα αν σου ξυπνησει το βραδυ κιχ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μιλουπακι έγραψε:

ειδες το παιδι για να μαθεις να γκρινιαζεις αλλη φορα τωρα αν σου ξυπνησει το βραδυ κιχ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

χαχαχα Μιλουπακι μη με μαλώνεις!!! τελικά κοιμηθηκε ΚΑΙ το βραδυ και σημερα ολη μερα εκτοσ απο κανα διωρο το πρωι!! με εχει πιάσει αυτό το ΄ΠΟΤΕ ΘΑ...?΄που λέει και η Ολίβια!

tolazarakimou!

tolazarakimou!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
pana έγραψε:καλε να κανεις τον σταυρο σου
εμενα μενει συνεχεια ξυονιος
2 ωρες το πρωι και τωρα απο τις 5 απογευμα κοιμηθηκε στις 10 το βραδυ
το δικο μου δεν ειναι φυσιολογικο
το φυσιολογικο ειναι να κοιμαται οπως η δικια σπυ

Επίσης!!!!! Θέλεις να σου στείλω τον δικό μου να παίξετε γιατί τα'χω παίξει!!!!!!....

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ο μόλις 9 ημερών μπεμπούλης μας είναι ακριβώς έτσι... γαλατάκι και ύπνο! Η κόρη μου δεν κοιμόταν καθόλου την ημέρα. Οπότε όπως καταλαβαίνεις το ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ!!! Ειδικά όταν είναι το δεύτερο βοηθάει ιδιαίτερα. Με το θηλασμό μπορώ να τον χαρώ και λιγάκι και μετά αγκαλίτσες, φιλάκια και πάλι νάνι.

Mamma El

Mamma El
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Maya έγραψε:ΠΟΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΝΑ ΜΕΝΟΥΝ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΞΥΠΝΙΑ? ΕΜΑΣ ΑΚΟΜΑ ΣΤΙΣ 6 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΜΟΝΟ ΤΡΩΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ, ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ? ΜΕΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΞΥΠΝΙΑ, ΣΚΑΕΙ ΚΑΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΑΠΟ ΧΘΕΣ-ΠΡΟΧΤΘΕΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ.. ΔΕ ΤΗΝ ΕΧΩ ΧΑΡΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ, ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΝ ΞΥΠΝΑΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ..

Μου αρέσει που αναρωτιέσαι κιόλας. Καλέ άσε το παιδί να κοιμηθεί. Laughing

Είναι ακόμα πολύ μικρούλι και τον χρειάζεται τον ύπνο. Έχετε μπροστά σας πολύ καιρό για να μένει ξύπνιο. Ακόμα και όταν θα θέλεις εσύ να κοιμηθείς. Τώρα απλά να το απολαύσεις Wink

http://mammael.blogspot.com/

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ κ γω ετσι νομιζα οτι θα κοιμαται κ θα ξυπναει μονο για φαι που τετοια τυχη?5ημερων τον πηγαμε σπιτι κ δεν κοιματανε!!!!κανα τεταρτο μετα το γαλο κ μετα ξυπνιος κ γκρινια!!!!!το βρδυ ανα 2ωρο ξυπνουσε..κ αλλα τραγικα!
σιγα-σιγα ειναι στο παιδακι!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pana έγραψε:καλε να κανεις τον σταυρο σου
εμενα μενει συνεχεια ξυονιος
2 ωρες το πρωι και τωρα απο τις 5 απογευμα κοιμηθηκε στις 10 το βραδυ
το δικο μου δεν ειναι φυσιολογικο
το φυσιολογικο ειναι να κοιμαται οπως η δικια σπυ

Laughing Laughing αυτο σκεφτηκα και εγω pana.
Κανει πολυ καλο στο μωρο σου ο υπνος maya, ειναι οτι καλυτερο για την αναπτυξη του εγκεφαλου. Και δεν θα κρατησει πολυ,μετα θα ζουζουνιαζει ολη μερα Very Happy

Ifigeneia

Ifigeneia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μην το πεις ούτε του παπά ότι είναι μαμ κακά και νάνι!!!

Να σου ζήσει!!! Very Happy

ladybeat

ladybeat
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
μην αγχωνεσαι κ απολαυσε το οπως λένε και οι πιο εμπειρες παραπάνω Wink κι εμενα μια απ τα ιδια..σε λίγο καιρό ομως θα γινεται χαμός!χεχεχε ΜΟΝΟ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΥΠΝΟΣ.. ΩΣ ΠΟΤΕ? 215994

22ΜΟΝΟ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΥΠΝΟΣ.. ΩΣ ΠΟΤΕ? Empty ΒΟΗΘΕΙΑ! Δευ Δεκ 06, 2010 7:13 am

foulab

foulab
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπέρα! Εμένα είναι 40 ημερών και εδώ και 10 ημέρες δςν κοιμάται κσθόλου υην ημέρα κσι η νύχτα συνεχίζει να είναι δύσκολη!!!!!!!!Και βέβαια έχουμε κσι τους κολικούς τα απογεύματα .....Καμίσ συμβουλή τουλάχιστον για το βράδυ ???? Twisted Evil

manoulitsa90

manoulitsa90
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
foulab έγραψε:Καλησπέρα! Εμένα είναι 40 ημερών και εδώ και 10 ημέρες δςν κοιμάται κσθόλου υην ημέρα κσι η νύχτα συνεχίζει να είναι δύσκολη!!!!!!!!Και βέβαια έχουμε κσι τους κολικούς τα απογεύματα .....Καμίσ συμβουλή τουλάχιστον για το βράδυ ???? Twisted Evil
αμα εχει κολικους την εβαψες...εμεις 3 μηνες καναμε να κοιμηθουμε σαν ανθρωποι.η γυναικολογος μ μ ειχε προτεεινει ενα σιροπακι κ αυτο σιγα σιγα εκανε τη δουλιτσα τ.αν θεσ στειλε μ πμ για να πω λεπτομερειες.

μιμή


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
META TOYS 2-3 ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΜΕΝΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΞΥΠΝΙΟ.ΤΟΤΕ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΜΕ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΕΓΩ ΣΙΔΕΡΩΝΑ ΖΕΣΤΑ ΠΑΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΒΑΖΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ.ΧΡΙΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙΚΟΛΙΚΕΣ ΘΗΛΕΣ ΣΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ[ΑΝ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ]

xrysa87


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
manoulitsa90 έγραψε:
foulab έγραψε:Καλησπέρα! Εμένα είναι 40 ημερών και εδώ και 10 ημέρες δςν κοιμάται κσθόλου υην ημέρα κσι η νύχτα συνεχίζει να είναι δύσκολη!!!!!!!!Και βέβαια έχουμε κσι τους κολικούς τα απογεύματα .....Καμίσ συμβουλή τουλάχιστον για το βράδυ ???? Twisted Evil
αμα εχει κολικους την εβαψες...εμεις 3 μηνες καναμε να κοιμηθουμε σαν ανθρωποι.η γυναικολογος μ μ ειχε προτεεινει ενα σιροπακι κ αυτο σιγα σιγα εκανε τη δουλιτσα τ.αν θεσ στειλε μ πμ για να πω λεπτομερειες.

poio siropaki sas edwse???? exoyme kai emeis kolikoys!!!!!!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις