Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
67 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 67 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1ΤΕΒΕ-ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ Empty ΤΕΒΕ-ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ Σαβ Μαρ 30, 2013 7:40 am

Anastazia2801

Anastazia2801
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα κοριτσια!
Εχω μια απορια εχει γεννησει καποια κοπελα σε δημοσιο νοσοκομειο που να ειναι ασφαλισμενη στο ΤΕΒΕ?
Εχω ακουσει οτι οταν εχεις ΤΕΒΕ δεν πληρωνεις νοσήλεια ξερετε αν ισχυει?

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μα ουτως η΄αλλως δεν εχεις εξοδα μαιευτηριου σε δημοσιο νοσοκομειο?ετσι δεν ειναι?μην σε παρω κ στο λαιμο μου κιολας!

Anastazia2801

Anastazia2801
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
φρουφρού έγραψε:μα ουτως η΄αλλως δεν εχεις εξοδα μαιευτηριου σε δημοσιο νοσοκομειο?ετσι δεν ειναι?μην σε παρω κ στο λαιμο μου κιολας!

παλια δεν ειχες τωρα εχεις απο οτι εχω ακουσει με αλλα ασφαλιστικα ταμεια ειναι 800 ο φτ και 1500 η καισαρικη και μετα επερνες καποια χρηματα πισω αλλα αλλαξαν τα δεδομενα πλεον!!και τελειωσε εμενα η ασφαλεια μου πηγα στου αντρα μου που εχει ΤΕΒΕ αλλα γενικα εχω μαυρα μεσανυχτα με αυτα γιαυτο ρωταω μηπως ξερει καποια κοπελα!

vicky81

vicky81
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ναι τα καλυπτει η ασφαλεια του τεβε,για καλο και για κακο παρε και κανα τηλ στο νοσοκομειο που προκειται να γεννησεις για να το σιγουρεψεις

Anastazia2801

Anastazia2801
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vicky81 έγραψε:ναι τα καλυπτει η ασφαλεια του τεβε,για καλο και για κακο παρε και κανα τηλ στο νοσοκομειο που προκειται να γεννησεις για να το σιγουρεψεις

Τελεια!σε ευχαριστω πολυ Βικυ μου Smile

poppytram

poppytram
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΛΕΟΝ ΑΝΗΚΕΙΣ ΣΤΟΝ ΕΟΠΠΥ. ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΝΟΣΗΛΕΙΑ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΑ ΚΑΛΥΠΤΕΙ Η ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΣΟΥ ΑΠΛΩΣ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΤΟΚΕΤΟΥ!!!! Mad Mad

Anastazia2801

Anastazia2801
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
poppytram έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΛΕΟΝ ΑΝΗΚΕΙΣ ΣΤΟΝ ΕΟΠΠΥ. ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΝΟΣΗΛΕΙΑ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΑ ΚΑΛΥΠΤΕΙ Η ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΣΟΥ ΑΠΛΩΣ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΤΟΚΕΤΟΥ!!!! Mad Mad

Καλα αυτο δεν θα το επερνα ετσι και αλλιως Ποππη γιατι δεν ειχα τα 200 ενσυμα που ηθελε,βεβαια τωρα πια δεν ισχυει κιολας!κριμα ομως τα εχουν διαλυσει ολα Crying or Very sad

poppytram

poppytram
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΑΜΕΣΑ ΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΗ ΔΙΚΑΙΟΥΣΑΙ ΚΑΙ ΜΕΙΩΣΗ ΣΤΑ ΑΣΦΑΛΙΣΤΡΑ ΤΟΥ ΔΙΜΗΝΟΥ!!!! cheers

Anastazia2801

Anastazia2801
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
poppytram έγραψε:ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΑΜΕΣΑ ΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΗ ΔΙΚΑΙΟΥΣΑΙ ΚΑΙ ΜΕΙΩΣΗ ΣΤΑ ΑΣΦΑΛΙΣΤΡΑ ΤΟΥ ΔΙΜΗΝΟΥ!!!! cheers

Αμεσα εννοεις αν εχω δικη μου ε?
οχι μωρε δυστυχως!μεχρι τελος φεβρουαριου ειχα την ασφαλεια μου αλλα τωρα ειμαι στου αντρα μου προστατευομενο μελος!

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
poppytram έγραψε:
ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΑΜΕΣΑ ΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΗ ΔΙΚΑΙΟΥΣΑΙ ΚΑΙ ΜΕΙΩΣΗ ΣΤΑ ΑΣΦΑΛΙΣΤΡΑ ΤΟΥ ΔΙΜΗΝΟΥ!!




poppytram πώς ακριβώς μπορεί να γίνει αυτό? Επειδή είμαι στην πρώτη κλίμακα ακόμη και απ'οτι ξέρω δεν πάει παρακάτω....

poppytram

poppytram
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙΣ ΚΛΙΜΑΚΑ ΑΠΛΑ ΕΧΕΙΣ ΜΕΙΩΣΗ ΣΤΑ ΑΣΦΑΛΙΣΤΡΑ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΘΑ ΠΑΣ ΣΤΟΝ ΟΑΕΕ ΠΟΥ ΑΝΗΚΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΟΥΝ. ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΜΕΙΩΣΗ ΓΙΑ ΕΝΑ ΕΤΟΣ.

Anastazia2801

Anastazia2801
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
poppytram έγραψε:ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙΣ ΚΛΙΜΑΚΑ ΑΠΛΑ ΕΧΕΙΣ ΜΕΙΩΣΗ ΣΤΑ ΑΣΦΑΛΙΣΤΡΑ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΘΑ ΠΑΣ ΣΤΟΝ ΟΑΕΕ ΠΟΥ ΑΝΗΚΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΟΥΝ. ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΜΕΙΩΣΗ ΓΙΑ ΕΝΑ ΕΤΟΣ.



αυτο ισχυει μονο για την μητερα ε?
θελω να πω μπορει να το κανει και ο αντρας μου?θα ηταν τελειο κατι τετοιο γιατι εφτασε τα 660ε τρελαα

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Anastazia2801 έγραψε:
poppytram έγραψε:ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙΣ ΚΛΙΜΑΚΑ ΑΠΛΑ ΕΧΕΙΣ ΜΕΙΩΣΗ ΣΤΑ ΑΣΦΑΛΙΣΤΡΑ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΘΑ ΠΑΣ ΣΤΟΝ ΟΑΕΕ ΠΟΥ ΑΝΗΚΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΟΥΝ. ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΜΕΙΩΣΗ ΓΙΑ ΕΝΑ ΕΤΟΣ.



αυτο ισχυει μονο για την μητερα ε?
θελω να πω μπορει να το κανει και ο αντρας μου?θα ηταν τελειο κατι τετοιο γιατι εφτασε τα 660ε τρελαα


Καλά με σώζεις!!!!!! Αύριο πρωί πρωί θα πάω για να ρωτήσω. Σκεφτόμουν μέχρι και να κάνω διακοπή! Γνωρίζεις αν υπάρχει κάτι άλλο που δικαιούμαστε;

poppytram

poppytram
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΟΤΑΝ ΣΕ ΕΧΕΙ ΣΑΝ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ, ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΟΑΕΕ ΠΟΥ ΑΝΗΚΕΙΣ. ΕΠΙΔΟΜΑ ΓΕΝΝΑΣ ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΥΣΕ ΠΛΕΟΝ, ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΕΝΝΟΩ, ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΣΠΙΤΙ ΟΠΟΤΕ ΔΙΚΑΙΟΥΣΕ 900 ΕΥΡΩ, ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΓΕΝΝΑΣ ΔΩΡΕΑΝ ΚΑΙ ΣΕ ΙΔΩΤΙΚΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΥΜΒΑΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΕΟΠΠΥ ΑΦΑΙΡΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΛΗΡΩΝΕΙ Ο ΕΟΠΠΥ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ. Very Happy Very Happy Very Happy

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
poppytram έγραψε:ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΟΤΑΝ ΣΕ ΕΧΕΙ ΣΑΝ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ, ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΟΑΕΕ ΠΟΥ ΑΝΗΚΕΙΣ. ΕΠΙΔΟΜΑ ΓΕΝΝΑΣ ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΥΣΕ ΠΛΕΟΝ, ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΕΝΝΟΩ, ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΣΠΙΤΙ ΟΠΟΤΕ ΔΙΚΑΙΟΥΣΕ 900 ΕΥΡΩ, ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΓΕΝΝΑΣ ΔΩΡΕΑΝ ΚΑΙ ΣΕ ΙΔΩΤΙΚΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΥΜΒΑΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΕΟΠΠΥ ΑΦΑΙΡΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΛΗΡΩΝΕΙ Ο ΕΟΠΠΥ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ. Very Happy Very Happy Very Happy


Πολύ!!! Σ'ευχαριστώ! Ιδίως για το επίδομα το είχα λίγο μπερδεμένο στο μυαλό μου. Είχα την εντύπωση ότι εφόσον το κόψανε Mad δεν θα πλήρωναν ούτε την κλινική.

poppytram

poppytram
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΗ Η ΕΓΚΥΚΛΙΟΣ!!! ΟΠΩΣ ΟΛΕΣ ΒΕΒΑΙΑ!!! ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΜΜΕ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΕΙΠΑΝ ΚΟΒΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΕΠΙΔΟΜΑΤΑ!!!!
ΕΝΝΟΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΝΑ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΉΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΙΣ.ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΠΟΥ ΑΛΛΑ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΟΑΕΕ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΥΣΕ ΕΠΙΔΟΜΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΕΣ ΣΤΗΝ ΤV ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΑΚΡΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ Δ/ΝΤΗ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΤΗΝ ΕΓΚΥΚΛΙΟ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΕΟΠΥΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΟΥΣΕ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΣΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΑΤΑΒΑΛΛΕΙ Ο ΕΟΠΥΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΜΕΙΣ!!!! ΤΕΒΕ-ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ 654655 ΤΕΒΕ-ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ 654655 ΤΕΒΕ-ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ 654655

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
poppytram έγραψε:ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΗ Η ΕΓΚΥΚΛΙΟΣ!!! ΟΠΩΣ ΟΛΕΣ ΒΕΒΑΙΑ!!! ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΜΜΕ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΕΙΠΑΝ ΚΟΒΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΕΠΙΔΟΜΑΤΑ!!!!
ΕΝΝΟΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΝΑ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΉΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΙΣ.ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΠΟΥ ΑΛΛΑ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΟΑΕΕ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΥΣΕ ΕΠΙΔΟΜΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΕΣ ΣΤΗΝ ΤV ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΑΚΡΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ Δ/ΝΤΗ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΤΗΝ ΕΓΚΥΚΛΙΟ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΕΟΠΥΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΟΥΣΕ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΣΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΑΤΑΒΑΛΛΕΙ Ο ΕΟΠΥΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΜΕΙΣ!!!! ΤΕΒΕ-ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ 654655 ΤΕΒΕ-ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ 654655 ΤΕΒΕ-ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ 654655

Ελλάς το μεγαλείο σου όπως πάντα....και κάτι τελευταίο (σ'έχω πρήξει εν τω μεταξύ....)χρειάζεται να τρέξω εγώ μετά τη γέννα για να το πάρει η κλινική ή θα το κάνουν αυτοί αυτόματα;

poppytram

poppytram
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΤΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΤΟ ΑΚΟΥΩ ΠΟΛΥ ΟΥΤΟΠΙΚΟ!!! ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ!!! ΚΑΤΑ ΤΟΝ 7 ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΣΤΟΝ ΕΟΠΥΥ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΠΛΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΑΙΤΗΣΗ ΣΤΟΝ ΕΟΠΥΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΣΥΝΕΝΟΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ. ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΣΗ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΝ ΒΑΛΩ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΑΠΟ ΓΚΙΣΕ ΣΕ ΓΚΙΣΕ!!!!! ΙΧΙΧΙΧΙΧΙ ΤΕΒΕ-ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ 654316 ΤΕΒΕ-ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ 654316 ΤΕΒΕ-ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ 654316

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
poppytram έγραψε:ΤΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΤΟ ΑΚΟΥΩ ΠΟΛΥ ΟΥΤΟΠΙΚΟ!!! ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ!!! ΚΑΤΑ ΤΟΝ 7 ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΣΤΟΝ ΕΟΠΥΥ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΠΛΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΑΙΤΗΣΗ ΣΤΟΝ ΕΟΠΥΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΣΥΝΕΝΟΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ. ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΣΗ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΝ ΒΑΛΩ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΑΠΟ ΓΚΙΣΕ ΣΕ ΓΚΙΣΕ!!!!! ΙΧΙΧΙΧΙΧΙ ΤΕΒΕ-ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ 654316 ΤΕΒΕ-ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ 654316 ΤΕΒΕ-ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ 654316



Σωστή σε βρίσκω!!!! ΤΕΒΕ-ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ 328109 Πότε με το καλό γεννάς;

poppytram

poppytram
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
23/9 Ερχεται ο μπεμπουλης Θεού θέλοντος και καιρού επιτρέποντος!!!!!! ΤΕΒΕ-ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ 604962 ΤΕΒΕ-ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ 604962 ΤΕΒΕ-ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ 604962
Εσυ?????

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
poppytram έγραψε:23/9 Ερχεται ο μπεμπουλης Θεού θέλοντος και καιρού επιτρέποντος!!!!!! ΤΕΒΕ-ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ 604962 ΤΕΒΕ-ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ 604962 ΤΕΒΕ-ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ 604962
Εσυ?????


18/9 και επίσης μπεμπούλης!!!! Τι πράγμα κι αυτό, για όσες κοπέλες έχω ακούσει τώρα τελευταία, όλες περιμένουν αγοράκια!!!! Κι όπως λέει και μια φίλη μου, φέρτε στον κόσμο άντρες που σιγά σιγά το είδος αρχίζει και εκλείπει!!!!!!! ΤΕΒΕ-ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ 536304
Πάντως πέρα από την πλάκα γερά μωρά!!!!! Τώρα το πιστεύω πιο πολύ από ποτέ!

poppytram

poppytram
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Pely έγραψε:
poppytram έγραψε:23/9 Ερχεται ο μπεμπουλης Θεού θέλοντος και καιρού επιτρέποντος!!!!!! ΤΕΒΕ-ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ 604962 ΤΕΒΕ-ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ 604962 ΤΕΒΕ-ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ 604962
Εσυ?????


18/9 και επίσης μπεμπούλης!!!! Τι πράγμα κι αυτό, για όσες κοπέλες έχω ακούσει τώρα τελευταία, όλες περιμένουν αγοράκια!!!! Κι όπως λέει και μια φίλη μου, φέρτε στον κόσμο άντρες που σιγά σιγά το είδος αρχίζει και εκλείπει!!!!!!! ΤΕΒΕ-ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ 536304
Πάντως πέρα από την πλάκα γερά μωρά!!!!! Τώρα το πιστεύω πιο πολύ από ποτέ!

Οντως γερά να είναι!!! Και έμενα όσες γνωστές μου ακούω αγοράκια εχουν!!! Ζαχάρω θα γίνει η Ελλαδα νύφες απο έξω θα φέρνουμε.
flower flower

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
poppytram έγραψε:
Pely έγραψε:
poppytram έγραψε:23/9 Ερχεται ο μπεμπουλης Θεού θέλοντος και καιρού επιτρέποντος!!!!!! ΤΕΒΕ-ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ 604962 ΤΕΒΕ-ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ 604962 ΤΕΒΕ-ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ 604962
Εσυ?????


18/9 και επίσης μπεμπούλης!!!! Τι πράγμα κι αυτό, για όσες κοπέλες έχω ακούσει τώρα τελευταία, όλες περιμένουν αγοράκια!!!! Κι όπως λέει και μια φίλη μου, φέρτε στον κόσμο άντρες που σιγά σιγά το είδος αρχίζει και εκλείπει!!!!!!! ΤΕΒΕ-ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ 536304
Πάντως πέρα από την πλάκα γερά μωρά!!!!! Τώρα το πιστεύω πιο πολύ από ποτέ!

Οντως γερά να είναι!!! Και έμενα όσες γνωστές μου ακούω αγοράκια εχουν!!! Ζαχάρω θα γίνει η Ελλαδα νύφες απο έξω θα φέρνουμε.
flower flower


Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Αν βέβαια σκεφτείς τον ρυθμό με τον οποίο φεύγουν οι νέοι έξω δε νομίζω να χρειαστούμε εισαγωγές!!!! Αλλά και πάλι μέχρι να έρθει εκείνη η ώρα λες να μην έχουμε ντόπια παραγωγή;;; Πάντως εγώ , πρώτα ο θεός πάντα, δεν σκέφτομαι να μείνω μόνο με ένα!!! Laughing

poppytram

poppytram
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Pely έγραψε:
poppytram έγραψε:
Pely έγραψε:
poppytram έγραψε:23/9 Ερχεται ο μπεμπουλης Θεού θέλοντος και καιρού επιτρέποντος!!!!!! ΤΕΒΕ-ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ 604962 ΤΕΒΕ-ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ 604962 ΤΕΒΕ-ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ 604962
Εσυ?????


18/9 και επίσης μπεμπούλης!!!! Τι πράγμα κι αυτό, για όσες κοπέλες έχω ακούσει τώρα τελευταία, όλες περιμένουν αγοράκια!!!! Κι όπως λέει και μια φίλη μου, φέρτε στον κόσμο άντρες που σιγά σιγά το είδος αρχίζει και εκλείπει!!!!!!! ΤΕΒΕ-ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ 536304
Πάντως πέρα από την πλάκα γερά μωρά!!!!! Τώρα το πιστεύω πιο πολύ από ποτέ!

Οντως γερά να είναι!!! Και έμενα όσες γνωστές μου ακούω αγοράκια εχουν!!! Ζαχάρω θα γίνει η Ελλαδα νύφες απο έξω θα φέρνουμε.
flower flower


Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Αν βέβαια σκεφτείς τον ρυθμό με τον οποίο φεύγουν οι νέοι έξω δε νομίζω να χρειαστούμε εισαγωγές!!!! Αλλά και πάλι μέχρι να έρθει εκείνη η ώρα λες να μην έχουμε ντόπια παραγωγή;;; Πάντως εγώ , πρώτα ο θεός πάντα, δεν σκέφτομαι να μείνω μόνο με ένα!!! Laughing

Σου εύχομαι πολλά γερά και ευτυχισμένα παιδάκια!!!! Εγώ περιμένω να έρθεις ο μπεμπούλης και μετα βλέπουμε!!!!! Shocked Shocked Shocked

poppytram

poppytram
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κοντά είναι η ΠΗΤ μας. Β επιπέδου πότε είναι να κάνεις????

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις