Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
69 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 69 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κουκλα μου, συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου!!!

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
με το καλό! προσπαθώ για παιδί κοντά ένα χρόνο και τίποτα - Σελίδα 2 215994 προσπαθώ για παιδί κοντά ένα χρόνο και τίποτα - Σελίδα 2 215994 προσπαθώ για παιδί κοντά ένα χρόνο και τίποτα - Σελίδα 2 215994 προσπαθώ για παιδί κοντά ένα χρόνο και τίποτα - Σελίδα 2 215994 προσπαθώ για παιδί κοντά ένα χρόνο και τίποτα - Σελίδα 2 215994 προσπαθώ για παιδί κοντά ένα χρόνο και τίποτα - Σελίδα 2 50580 προσπαθώ για παιδί κοντά ένα χρόνο και τίποτα - Σελίδα 2 50580 προσπαθώ για παιδί κοντά ένα χρόνο και τίποτα - Σελίδα 2 50580 προσπαθώ για παιδί κοντά ένα χρόνο και τίποτα - Σελίδα 2 50580 προσπαθώ για παιδί κοντά ένα χρόνο και τίποτα - Σελίδα 2 50580 προσπαθώ για παιδί κοντά ένα χρόνο και τίποτα - Σελίδα 2 50580

Picolina

Picolina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Margarita Orel έγραψε:Κορίτσια μια γλυκιά καλημέρα σε όλες!!!Πρέπει να σας πω ότι τρέμω ολόκληρη γιατί αύριο περίμενα περίοδο κανονικά, αλλά δεν κρατιόμουν και πρωί πρωί έκανα ένα τεστ το οποίο βγήκε Θετικότατο!!!!Δεν μπορώ να το πιστέψω...δυσκολεύομαι και να πληκτρολογήσω!!έτρεξα αμέσως για χοριακή!Περιμένω αποτελέσματα το αργότερο μέχρι αύριο!!!θα σκάσω!!!!!!!!!Άραγε να είναι αλήθεια?Να έγινε μετά από 10 μήνες το θαύμα??!!!

Picolina λες να ήταν γουρλίδικο τελικά το forum????!!!


ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!
ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ ΝΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!
Ειδες που στα λεγαααα?????!!!!
Με το καλοοοοο!!!!!! προσπαθώ για παιδί κοντά ένα χρόνο και τίποτα - Σελίδα 2 654316 προσπαθώ για παιδί κοντά ένα χρόνο και τίποτα - Σελίδα 2 654316 προσπαθώ για παιδί κοντά ένα χρόνο και τίποτα - Σελίδα 2 654316

Margarita Orel


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Picolina έγραψε:
Margarita Orel έγραψε:Κορίτσια μια γλυκιά καλημέρα σε όλες!!!Πρέπει να σας πω ότι τρέμω ολόκληρη γιατί αύριο περίμενα περίοδο κανονικά, αλλά δεν κρατιόμουν και πρωί πρωί έκανα ένα τεστ το οποίο βγήκε Θετικότατο!!!!Δεν μπορώ να το πιστέψω...δυσκολεύομαι και να πληκτρολογήσω!!έτρεξα αμέσως για χοριακή!Περιμένω αποτελέσματα το αργότερο μέχρι αύριο!!!θα σκάσω!!!!!!!!!Άραγε να είναι αλήθεια?Να έγινε μετά από 10 μήνες το θαύμα??!!!

Picolina λες να ήταν γουρλίδικο τελικά το forum????!!!


ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!
ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ ΝΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!
Ειδες που στα λεγαααα?????!!!!
Με το καλοοοοο!!!!!! προσπαθώ για παιδί κοντά ένα χρόνο και τίποτα - Σελίδα 2 654316 προσπαθώ για παιδί κοντά ένα χρόνο και τίποτα - Σελίδα 2 654316 προσπαθώ για παιδί κοντά ένα χρόνο και τίποτα - Σελίδα 2 654316


Ευχαριστώ πάραααα πολύ!!!μόλις πήρα και τα αποτελέσματα της χοριακής!!Είμαι έγκυος!!!!Ζω ένα όνειρο!!Κορίτσάκι μου κ στα δικά σου γρήγορα!!!! προσπαθώ για παιδί κοντά ένα χρόνο και τίποτα - Σελίδα 2 328109

Margarita Orel


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Tzeni84 έγραψε:Κουκλα μου, συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου!!!

Ευχαριστώωωωω!!!πάρα πολύ!!!εύχομαι όλες σύντομα να ζήσουν αυτή τη στιγμή!! προσπαθώ για παιδί κοντά ένα χρόνο και τίποτα - Σελίδα 2 654316

Picolina

Picolina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Margarita Orel έγραψε:
Picolina έγραψε:
Margarita Orel έγραψε:Κορίτσια μια γλυκιά καλημέρα σε όλες!!!Πρέπει να σας πω ότι τρέμω ολόκληρη γιατί αύριο περίμενα περίοδο κανονικά, αλλά δεν κρατιόμουν και πρωί πρωί έκανα ένα τεστ το οποίο βγήκε Θετικότατο!!!!Δεν μπορώ να το πιστέψω...δυσκολεύομαι και να πληκτρολογήσω!!έτρεξα αμέσως για χοριακή!Περιμένω αποτελέσματα το αργότερο μέχρι αύριο!!!θα σκάσω!!!!!!!!!Άραγε να είναι αλήθεια?Να έγινε μετά από 10 μήνες το θαύμα??!!!


Αχχχχχχχχχχχχχχχ!!!Συγκινηθηκαααααα!!!!
Τελειαααααα!!!!!Ειναι το καλυτερο νεο της μερας μου!!!!!
Με το καλο κοριτσακι μου!!!
Ολα δεξιααααα!!!
προσπαθώ για παιδί κοντά ένα χρόνο και τίποτα - Σελίδα 2 50580 προσπαθώ για παιδί κοντά ένα χρόνο και τίποτα - Σελίδα 2 50580 προσπαθώ για παιδί κοντά ένα χρόνο και τίποτα - Σελίδα 2 50580

Picolina λες να ήταν γουρλίδικο τελικά το forum????!!!


ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!
ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ ΝΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!
Ειδες που στα λεγαααα?????!!!!
Με το καλοοοοο!!!!!! προσπαθώ για παιδί κοντά ένα χρόνο και τίποτα - Σελίδα 2 654316 προσπαθώ για παιδί κοντά ένα χρόνο και τίποτα - Σελίδα 2 654316 προσπαθώ για παιδί κοντά ένα χρόνο και τίποτα - Σελίδα 2 654316


Ευχαριστώ πάραααα πολύ!!!μόλις πήρα και τα αποτελέσματα της χοριακής!!Είμαι έγκυος!!!!Ζω ένα όνειρο!!Κορίτσάκι μου κ στα δικά σου γρήγορα!!!! προσπαθώ για παιδί κοντά ένα χρόνο και τίποτα - Σελίδα 2 328109

Picolina

Picolina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Picolina έγραψε:
Margarita Orel έγραψε:
Picolina έγραψε:
Margarita Orel έγραψε:Κορίτσια μια γλυκιά καλημέρα σε όλες!!!Πρέπει να σας πω ότι τρέμω ολόκληρη γιατί αύριο περίμενα περίοδο κανονικά, αλλά δεν κρατιόμουν και πρωί πρωί έκανα ένα τεστ το οποίο βγήκε Θετικότατο!!!!Δεν μπορώ να το πιστέψω...δυσκολεύομαι και να πληκτρολογήσω!!έτρεξα αμέσως για χοριακή!Περιμένω αποτελέσματα το αργότερο μέχρι αύριο!!!θα σκάσω!!!!!!!!!Άραγε να είναι αλήθεια?Να έγινε μετά από 10 μήνες το θαύμα??!!!

Picolina λες να ήταν γουρλίδικο τελικά το forum????!!!


ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!
ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ ΝΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!
Ειδες που στα λεγαααα?????!!!!
Με το καλοοοοο!!!!!! προσπαθώ για παιδί κοντά ένα χρόνο και τίποτα - Σελίδα 2 654316 προσπαθώ για παιδί κοντά ένα χρόνο και τίποτα - Σελίδα 2 654316 προσπαθώ για παιδί κοντά ένα χρόνο και τίποτα - Σελίδα 2 654316


Ευχαριστώ πάραααα πολύ!!!μόλις πήρα και τα αποτελέσματα της χοριακής!!Είμαι έγκυος!!!!Ζω ένα όνειρο!!Κορίτσάκι μου κ στα δικά σου γρήγορα!!!! προσπαθώ για παιδί κοντά ένα χρόνο και τίποτα - Σελίδα 2 328109

Αχχχχχχχχχχχχχχχ!!!Συγκινηθηκαααααα!!!!
Τελειαααααα!!!!!Ειναι το καλυτερο νεο της μερας μου!!!!!
Με το καλο κοριτσακι μου!!!
Ολα δεξιααααα!!!
προσπαθώ για παιδί κοντά ένα χρόνο και τίποτα - Σελίδα 2 50580 προσπαθώ για παιδί κοντά ένα χρόνο και τίποτα - Σελίδα 2 50580 προσπαθώ για παιδί κοντά ένα χρόνο και τίποτα - Σελίδα 2 50580
Ευχαριστωωωωω!!! I love you I love you

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΕΧΘΕΣ ΠΗΡΑ ΤΟ ΘΑΡΟΣ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ 30 ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΕΜΕΝΑ ΕΙΔΙΚΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΕΜΜΟΝΗ ΙΔΕΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙ ΛΟΓΟ ΑΝΗΣΥΧΙΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ.ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ ΠΡΙΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΦΥΣΙΚΑ ΜΕ ΚΑΘΕ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΛΕΝΕ ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΜΕ ΑΓΧΩΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΕΧΩ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ 28 ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ 21 ΜΑΡΤΙΟΥ ΦΥΣΙΚΑ ΠΟΝΑΩ ΑΡΚΕΤΑ ΑΛΛΑ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΕΣΤ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΚΑΠΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΠΟΥΘΕΝΑ

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσάκι μου ηρέμησε πρώτα από όλα!μακάρι να είναι ευχάριστα τα νέα αλλά κι αν όχι είσαι μικρή ακόμη μην απογοητευεσαι! Smile τι κύκλο έχεις;

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΜΑΖΟΝΑ ΜΟΥ ΔΥΣΤΙΧΩΣ ΜΟΛΙΣ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΒΛΕΠΕΙΣ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΘΕΡΑ 28 ΗΜΕΡΕΣ ΧΩΡΙΣ ΠΟΤΕ ΚΑΜΙΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ.ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ ΓΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΠΟΙΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΒΗΜΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ 3 ΦΟΡΕΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΩΟΡΗΞΙΑΣ ΜΕ ΥΠΕΡΗΧΟ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ.ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ Η ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΙ Η ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ ΜΟΥ ΕΠΙΣΗΣ.ΣΥΝ ΤΟΥ ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΜΟΥ ΟΙ ΦΙΛΕΣ ΚΑΙ ΓΝΩΣΤΕΣ Η ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ Η ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΑΦΟΥ ΤΟ ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ??????????ΟΥΦ ΕΣΚΑΣΑ

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τον επόμενο μήνα!δεν το βάζουμε κάτω!!!ηρεμία,να απασχολούμε το μυαλό μας με άλλα πραγματα και θα μας έρθει και το νινάκι! Smile Smile Smile σε καταλαβαίνω αλλά με στεναχώρια δεν βγαίνει τίποτα!εξετάσεις κανατε;

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΜΑΖΟΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ Μ ΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΕΠΙΣΗΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΠΙΣΗΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΤΑ ΩΑΡΙΑ ΜΟΥ ΑΝΑΠΤΥΣΟΝΤΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΟΠΩΤΕ ΟΥΤΕ ΕΚΕΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ Η ΩΟΡΗΞΙΑ ΜΟΥ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ.

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγγελικουλα καλημερα...εγω προσπαθω 2.5 χρονια με τον αντρουλη μου... Sad δεν τα καταφεραμε ακομα..μολις την προηγουμενη παρασκευη εκανα σπερματεγχυση και την αλλα παρασκευη περιμενω αποτελεσματα...μονο υστεροσαλπιγγοραφια εχεις κανει;;;; μηπως δεν φτανει;; εγω εχω και τις ορμονικες...που ηταν ενα σωροοοοο εξετασεις!!!!!!! μηπως να τις εκανες κ αυτες;; να κοιταξουν τις ορμονες σου;;; γινονται την 2η μερα κυκλου και στις γραφει ο γιατρος..εγω ειχα πληρωσει 168 ευρω...η μονη που δεν γραφοταν και κοστισε 50 ευρω ηταν η ΑΜΗ...ποσο γονιμη ειμαι δλδ

mariathess


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
matinaki1990 έγραψε:αγγελικουλα καλημερα...εγω προσπαθω 2.5 χρονια με τον αντρουλη μου... Sad δεν τα καταφεραμε ακομα..μολις την προηγουμενη παρασκευη εκανα σπερματεγχυση και την αλλα παρασκευη περιμενω αποτελεσματα...μονο υστεροσαλπιγγοραφια εχεις κανει;;;; μηπως δεν φτανει;; εγω εχω και τις ορμονικες...που ηταν ενα σωροοοοο εξετασεις!!!!!!! μηπως να τις εκανες κ αυτες;; να κοιταξουν τις ορμονες σου;;; γινονται την 2η μερα κυκλου και στις γραφει ο γιατρος..εγω ειχα πληρωσει 168 ευρω...η μονη που δεν γραφοταν και κοστισε 50 ευρω ηταν η ΑΜΗ...ποσο γονιμη ειμαι δλδ
ματινακι κ αγγελικη ψυχραιμια..εγω προσπα8ουσα ενα χρονο ακριβωσ καναμε οοοολεσ τισ εξετασεισ κ οι 2 μασ κ μασ λεγανε οτι δυσκολα κτλ...εγω 37 παρακαλω..αλλα σε ολα φυσιολογικη..ο συντροφοσ με προβλημα στο σπερμα..εκλεισα για σπερματ..ραντεβου κ την ημερα που 8α πηγαιναμε να την κανουμε τσουπ..ειχα μια εβδομαδα κα8υστερηση ηδη κ ελεγα μπααα με τπτ να ειμαι κ ομωσ κοριτσια ημουν..τωρα ειμαι στον 4 με λιγα προβληματακια αλλα δεν απογοητευομαι..ο 8εοσ ειναι μεγαλοσ!!!αφου καταφερα να μεινω αρα 8α καταφερω κ να το γεννησω!!!πιστη κ 8εληση!!!

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΑΤΙΝΑΚΙ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΜΩ ΕΙΜΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΗΜΕΡΑ.168Ε ΕΚΑΝΑΝ ΟΛΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΚΑ Η ΧΩΡΙΣ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΗΣ ΥΠΟΜΟΝΗΣ ΟΠΩΤΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΙΣ ΠΛΗΡΩΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΥΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΑΣΙΚΑΣΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΕ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ?ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΤΑΤΟΠΗΣΕΜΕ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΩ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΟΙΑΣΕΙ ΤΟΠΟ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΜΙΛΑΜΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ Η ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΗΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΞΕΡΩ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΤΗΣ ΑΝΑΜΟΝΗΣ ΑΛΛΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εφόσον όλα είναι μια χαρά μπορεί απλά να είναι θέμα άγχους!χαλάρωσε και μην το σκέφτεσαι! Smile

Margarita Orel


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια μου καλησπέρα σε όλες όσες προσπαθείτε για μωράκι!Αν θυμάστε πάει λίγος καιρός που εγώ ξεκίνησα το θεματάκι αυτό..ήθελα να σας πω ότι μετά από τόσο καιρό προσπαθειών που τελικά καρποφόρησαν και διανύω τον 3ο μήνα αισίως, ίσως μπορέσω να βοηθήσω κάποιες..
Τον τελευταίο καιρό έπερνα γύρη μελισσών καθημερινά. Είναι λίγο απαίσια σε γεύση-αν και σε κάποιους αρέσει- αλλά νομίζω κάνει θαύματα!Την συνιστούν και στην εγκυμοσύνη! Ψάξτε στο ίντερνετ για να μην σας κουράζω με περισσότερα...ξεκινήστε κάπως έτσι:

http://www.nectarandambrosia.gr/news/gyrh-ian2011.html

καλό θα κάνει, κακό δεν νομίζω. Μόνο προσοχή εάν έχει κάποιος/α αλλεργία.

Φιλικά!
Εύχομαι γρήγορα εγκυούλες!!!!

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
προσπαθώ για παιδί κοντά ένα χρόνο και τίποτα - Σελίδα 2 50580 προσπαθώ για παιδί κοντά ένα χρόνο και τίποτα - Σελίδα 2 50580 προσπαθώ για παιδί κοντά ένα χρόνο και τίποτα - Σελίδα 2 50580 προσπαθώ για παιδί κοντά ένα χρόνο και τίποτα - Σελίδα 2 50580 προσπαθώ για παιδί κοντά ένα χρόνο και τίποτα - Σελίδα 2 50580 προσπαθώ για παιδί κοντά ένα χρόνο και τίποτα - Σελίδα 2 50580 προσπαθώ για παιδί κοντά ένα χρόνο και τίποτα - Σελίδα 2 50580 προσπαθώ για παιδί κοντά ένα χρόνο και τίποτα - Σελίδα 2 50580 με το καλό κοριτσάκι μου!με ένα γερό παιδάκι στην αγκαλιά σου!άντε να έρθει και η σειρά μας.....θα το δοκιμάσω και αυτό!

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αγάπη μου!!!!! Με το καλο κουκλιτσα μου!!! Λες να δωσω και στον αντρα μου λιγη;;;

Margarita Orel


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Tzeni84 έγραψε:Αγάπη μου!!!!! Με το καλο κουκλιτσα μου!!! Λες να δωσω και στον αντρα μου λιγη;;;

Ευχαριστώ πολύ!!!Εύχομαι σύντομα με ένα θαυματάκι!ναι εμένα έπαιρνε, αλλά μετά την παράτησε γιατί δεν του άρεσε καθόλου. Εγώ συνέχισα ακάθεκτη, επειδή είχα ακούσει οτι βοηθάει πολύ στη γονιμότητα. Νομίζω οτι τλκ ισχύει...γενικά ένιωσα παραπάνω ενέργεια και δεν αρρώσταινα και εύκολα όπως πρώτα!έπινα 2 μήνες πριν μείνω έγκυος 1 κουταλιά της σούπας με χυμό πορτοκάλι. Είναι καλός συνδυασμός.Τώρα στην εγκυμοσύνη δεν παίρνω γιατί θέλω να ρωτήσω πρώτα το γιατρό μου.Γενικά λένε ότι βοηθάει και εκεί!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις