Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
16 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 16 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

molly

molly
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="JuliaG"]
molly έγραψε:
JuliaG έγραψε:Molly μου σε ευχαριστω πολυ για το κουραγιο...Τις πρωτες μερες με ειχε παρει πολυ απο κατω...δεν ηθελα να κοιταζω τιποτα μπλε...Σιγα σιγα ομως το παιρνω αποφαση και πιστευω μεχρι να γεννησω θα ειμαι ετοιμη...χαχαχαχαχα


Κοίτα εδώ ρουχαλάρες,να δεις πώς θ αλλάξεις γνώμη.....



χαχαχαχα...πλακα εχεις ρε συ...!!!


χαχαχαχαχα!!!!
Γιατί καλέ?
Εγώ τώρα που θα κάνω κόρη μου φαίνονται σαχλά τα κοριτσίστικα...φαντάσου!!!!!!



....Εντάξει....για να είμαι ειλικρινής κι εγώ μέχρι να γεννήσω στα κοριτσίστικα κοίταζα...και μου λεγε η μαμά μου...."Αγόρι έχουμε,τι βλέπεις φουστάνια!!!!!!" Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.3 - Σελίδα 21 875502 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.3 - Σελίδα 21 875502 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.3 - Σελίδα 21 875502 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.3 - Σελίδα 21 875502 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.3 - Σελίδα 21 875502 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.3 - Σελίδα 21 875502 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.3 - Σελίδα 21 875502 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.3 - Σελίδα 21 875502



Έχει επεξεργασθεί από τον/την molly στις Παρ Απρ 05, 2013 10:10 am, 1 φορά

mar.pan

mar.pan
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
φρουφρού έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΔΩΣΕΤΕ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΣΟΥΤΙΕΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΑΝ ΤΑ ΞΑΝΑΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΤΕ!ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΑ PRETTY BRA ΠΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΣΕ 3ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΧΡΩΜΑΤΑ,ΜΑΥΡΟ,ΑΣΠΡΟ Κ ΜΠΕΖ Κ ΤΩΡΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΣΕΖΟΝ ΓΑΛΑΖΙΟ,ΡΟΖ Κ ΜΟΒ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ... Rolling Eyes ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΣΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΜΕ ΤΑ 2 ΣΟΥΤΙΕΝ ΤΟ 3ο δωρο με 20ευρω κ τα εξοδα αποστολης!βεβαια ειναι προτιμησης αυτα,αν σε βολεψουν.εγω τα εχω κατα ευχαριστηθει.τα διαφημιζουν καθε μερα παντως στην τηλεοραση albino

και εγω τα εχω δει αυτα και σκεφτομουν να τα παρω. αλλα δεν ξερω κατα ποσο ειναι βολικα.. γενικα δεν βολευομαι μπουστακια κ αθλητικα σουτιεν

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αλεξάνδρα μου,μια χαρά είμαστε! Ήσυχος είναι ο μπέμπης, τον νιώθω πολύ απαλά, όχι όπως άλλες φορές! Ανυπομονώ για καμιά κλωτσιά Razz
Μόλλυ μου, τι κάνεις; τα είπες όλα! χαχα! τι ωραία που ένιωσες το μπεμπάκι σου!! Είμαι σίγουρη πως τα αποτελέσματα σας θα είναι τέλεια!!

molly

molly
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γενικά τα αθλητικά και τα σουτιέν θηλασμού,επειδή είναι βαμβακερά,συνήθως είναι και...λίγο παλιομοδίτικα....
Εγώ επειδή ήδη νιώθω αντισεξουαλική,αρνούμαι κατηγορηματικά να φορέσω ακόμη σουτιέν εγκυμοσύνης ή θηλασμού......

Και στο γιο μου με λεοπάρ κιλοτάκι είχα πάει να γεννήσω!!!!!!!!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.3 - Σελίδα 21 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.3 - Σελίδα 21 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.3 - Σελίδα 21 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.3 - Σελίδα 21 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.3 - Σελίδα 21 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.3 - Σελίδα 21 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.3 - Σελίδα 21 215994

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαχαχα! Καλά κάνεις, Μόλλυ, ό,τι σε βολεύει! Και εγώ ακόμη κανονικά εσώρουχα φοράω!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΧΑΧΑΧΑ Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.3 - Σελίδα 21 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.3 - Σελίδα 21 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.3 - Σελίδα 21 654316 ΚΑΛΗ ΦΑΣΗ MOLLY! ΑΝΤΕ Κ ΣΤΟ ΝΕΟ ΜΠΕΜΠΕ ΜΕ ΤΙΓΡΕ Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.3 - Σελίδα 21 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.3 - Σελίδα 21 328109

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πωπωπω τι ειστε εσεις βρε!!λιγο ελειψα να φτιαξω στον αντρα να φαει κ διαβασα ποσα πραγματα!!!!μαρεσει που ειναι ζωηρο το θεματακι μας Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.3 - Σελίδα 21 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.3 - Σελίδα 21 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.3 - Σελίδα 21 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.3 - Σελίδα 21 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.3 - Σελίδα 21 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.3 - Σελίδα 21 215994 τι ωραια μολλυ μου που αρχισες να το νιωθεις!!!εγω κοριτσια νιωθω την κοιλια μου οτι παει να εκραγει!!!!!!!

molly

molly
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
φρουφρού έγραψε:ΧΑΧΑΧΑ Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.3 - Σελίδα 21 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.3 - Σελίδα 21 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.3 - Σελίδα 21 654316 ΚΑΛΗ ΦΑΣΗ MOLLY! ΑΝΤΕ Κ ΣΤΟ ΝΕΟ ΜΠΕΜΠΕ ΜΕ ΤΙΓΡΕ Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.3 - Σελίδα 21 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.3 - Σελίδα 21 328109

Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.3 - Σελίδα 21 604962 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.3 - Σελίδα 21 604962 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.3 - Σελίδα 21 604962 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.3 - Σελίδα 21 604962 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.3 - Σελίδα 21 604962 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.3 - Σελίδα 21 604962 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.3 - Σελίδα 21 604962 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.3 - Σελίδα 21 604962


Να σαι καλά,ευχαριστώ!!!!!!!!!!!!!!!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

kalli f

kalli f
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ....ΒΛΕΠΩ ΚΑΛΑ ΝΕΑ ΑΠΟ ΟΛΕΣ....ΑΝ Κ ΔΕΝ ΠΟΛΥΜΠΑΙΝΩ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ...ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ....ΕΧΩ ΕΝΑ ΘΕΜΑ...Η ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΙΣΤΙΚΗ....ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΦΑΝΕΣ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.....ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΝ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΘΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΝ ΣΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ Η ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΩ....ΕΡΧΟΜΑΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΗ ΘΕΣΗ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ....

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
molly έγραψε:
mar.pan έγραψε:αα μαλισταα.. και ειναι βολικα??? μπορω να στειλω κπ ν μ παρει .. αλλα πως θα βρω τ νουμερο?

Μένεις επαρχία?
Κι εγώ,αλλά ανεβαίνω Αθήνα για τις εξετάσεις...
πχ α΄ επιπέδου,β΄επιπέδου κλπ.....

Αλήθεια σε ποιό γιατρό κάνατε αυτές τις εξετάσεις?Όσες είστε Αθήνα?

Εγω εκανα την αυχενικη στο Εμβρυο στο κολωνακι στο Μαλλιγιαννη και εμεινα πολυ ευχαριστημενη...Εκει θα κανω και τις υπολοιπες...!!!

flo86

flo86
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
JuliaG έγραψε:
molly έγραψε:
mar.pan έγραψε:αα μαλισταα.. και ειναι βολικα??? μπορω να στειλω κπ ν μ παρει .. αλλα πως θα βρω τ νουμερο?

Μένεις επαρχία?
Κι εγώ,αλλά ανεβαίνω Αθήνα για τις εξετάσεις...
πχ α΄ επιπέδου,β΄επιπέδου κλπ.....

Αλήθεια σε ποιό γιατρό κάνατε αυτές τις εξετάσεις?Όσες είστε Αθήνα?

Εγω εκανα την αυχενικη στο Εμβρυο στο κολωνακι στο Μαλλιγιαννη και εμεινα πολυ ευχαριστημενη...Εκει θα κανω και τις υπολοιπες...!!!

Και εγω εκει πάω ακόμα και για τους απλούς υπερηχους!!
Πολυ καλός

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ Κ ΓΕΝΙΚΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΙΣ ΚΑΝΩ ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΗΣ ΓΙΑΤΡΟΥ ΜΟΥ ΠΟΥ ΣΥΝΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΜΕ ΠΡΟΓΕΝΝΕΤΙΣΤΕΣ Κ ΜΑΣ ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΡΑΝΤΕΒΟΥ,ΙΣΩΣ Κ ΣΕ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΙΜΗ.ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ Very Happy

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ Κ ΓΕΝΙΚΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΙΣ ΚΑΝΩ ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΗΣ ΓΙΑΤΡΟΥ ΜΟΥ ΠΟΥ ΣΥΝΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΜΕ ΠΡΟΓΕΝΝΕΤΙΣΤΕΣ Κ ΜΑΣ ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΡΑΝΤΕΒΟΥ,ΙΣΩΣ Κ ΣΕ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΙΜΗ.ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ Very Happy

miapetite

miapetite
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα σε όλες.Εγώ τώρα κατάφερα να γράψω.Πήγα και οδοντίατρο γιατί έχω μια ενόχληση στο δόντι αλλά δε μπορέσαμε να δουμε τι φταίει γιατι δεν μπορώ να κάνω ακτινογραφία.Κalli απ ότι ξέρω ο αυτισμός δεν φαίνεται σε καμία εξέταση, ούε κάν μέχρι το παιδί να φτάσει σε κάποια ηλικία.Αλλά δεν υπάρχει λόγος να κάνεις αρνητικές σκέψεις.Ολα θα ναι καλά Wink
Εγώ κορίτσια την σκυλίτσα μου την έχω συνέχεια δίπλα μου και μάλιστα είναι κι αυτή έγκυος τώρα Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.3 - Σελίδα 21 215994 Και συμπασχουμε.
Το μαλλί μου το έχω άσπρο ξανθό αλλά επειδη έχω διαβάσει διάφορες έρευνες και οι απόψεις διυστανταιλέω να μην τα βάψω.Τα δίχρωμα μαλλιά είναι μόδα


molly

molly
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kalli f έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ....ΒΛΕΠΩ ΚΑΛΑ ΝΕΑ ΑΠΟ ΟΛΕΣ....ΑΝ Κ ΔΕΝ ΠΟΛΥΜΠΑΙΝΩ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ...ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ....ΕΧΩ ΕΝΑ ΘΕΜΑ...Η ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΙΣΤΙΚΗ....ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΦΑΝΕΣ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.....ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΝ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΘΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΝ ΣΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ Η ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΩ....ΕΡΧΟΜΑΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΗ ΘΕΣΗ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ....


Επειδή έχω κάνει πολλά σεμινάρια για τον αυτισμό,λόγω αντικειμένου της δουλειάς μου (παιδαγωγός προσχ.αγωγής),να σου πω ότι ο αυτισμός δεν ανιχνεύεται με κανένα προγεννετικό έλεγχο,ούτε με υπέρηχους ή αυχενική....

Επίσης δεν είναι κληρονομικός.....
Η αδελφή του άντρα σου πόσων ετών είναι?Τι σε κάνει να πιστεύεις ότι είναι αυτιστική?

molly

molly
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
JuliaG έγραψε:
molly έγραψε:
mar.pan έγραψε:αα μαλισταα.. και ειναι βολικα??? μπορω να στειλω κπ ν μ παρει .. αλλα πως θα βρω τ νουμερο?

Μένεις επαρχία?
Κι εγώ,αλλά ανεβαίνω Αθήνα για τις εξετάσεις...
πχ α΄ επιπέδου,β΄επιπέδου κλπ.....

Αλήθεια σε ποιό γιατρό κάνατε αυτές τις εξετάσεις?Όσες είστε Αθήνα?

Εγω εκανα την αυχενικη στο Εμβρυο στο κολωνακι στο Μαλλιγιαννη και εμεινα πολυ ευχαριστημενη...Εκει θα κανω και τις υπολοιπες...!!!

Κι εγώ στο γιο μου τη β΄επιπέδου την έκανα στο Μαλιγιάννη! Γλυκύτατος άνθρωπος!!!!

Τώρα πάω στο Μπακούλα που είναι πάλι στο Κολωνάκι,ο οποίος είναι φ α ν τ α σ τ ι κ ο ς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πολύ αναλυτικός,έμπειρος,και θα μου κάνει εκείνος και την αμνυοπαρακέντηση.....

kalli f

kalli f
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΙΝΑΙ 30 ΧΡΟΝΩΝ Η ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ...ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΛΕΙΣΤΗ ΣΧΕΔΟΝ ΑΝΤΙΚΟΙΝΩΝΙΚΗ..ΚΛΕΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ Κ ΖΩΓΡΑΦΙΖΕΙ....ΤΡΩΕΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΚΟΛΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΒΑΖΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΓΡΑΦΩ CD...ΔΕΝ ΜΙΛΑΕΙ ΣΤΟ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ Κ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ ΑΔΕΡΦΟ ΤΗΣ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΝ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΠΙΤΙ.....ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΤΗΣ.....ΤΗΣ ΜΙΛΑΣ Κ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΑΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΡΩΤΑΣ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΑΕΙ ΑΚΥΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.....Κ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΜΕ ΟΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΔΕΝ ΜΙΛΑΕΙ ΟΥΤΕ ΣΕ ΕΜΑΣ ΕΠΕΙΔΗ ΗΘΕΛΕ ΑΓΟΡΑΚΙ....ΑΝΥΣΗΧΩ Κ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΑΣ ΕΓΩ ΔΟΥΛΕΥΩ ΗΛΠΙΖΑ ΣΤΗΝ ΒΟΗ8ΕΙΑ ΤΗΣ ΠΕΘΕΡΑΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΝΥΣΗΧΗΣΕΙ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ...ΜΗΠΩ ΓΙΝΕΙ Κ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ Η ΕΠΙ8ΕΤΙΚΗ....

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΜΝΥΟΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ?ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ Η ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΣΟΥ΄ΤΟΥΣ ΣΥΝΕΣΤΗΣΕ?Κ ΑΠΟ ΤΙΜΕΣ?ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΠΑΙΡΝΕΤΕ?ΑΝ Κ ΤΩΡΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΙ ΝΑ ΜΑΖΕΨΟΥΜΕ...

molly

molly
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kalli f έγραψε:ΕΙΝΑΙ 30 ΧΡΟΝΩΝ Η ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ...ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΛΕΙΣΤΗ ΣΧΕΔΟΝ ΑΝΤΙΚΟΙΝΩΝΙΚΗ..ΚΛΕΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ Κ ΖΩΓΡΑΦΙΖΕΙ....ΤΡΩΕΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΚΟΛΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΒΑΖΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΓΡΑΦΩ CD...ΔΕΝ ΜΙΛΑΕΙ ΣΤΟ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ Κ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ ΑΔΕΡΦΟ ΤΗΣ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΝ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΠΙΤΙ.....ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΤΗΣ.....ΤΗΣ ΜΙΛΑΣ Κ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΑΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΡΩΤΑΣ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΑΕΙ ΑΚΥΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.....Κ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΜΕ ΟΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΔΕΝ ΜΙΛΑΕΙ ΟΥΤΕ ΣΕ ΕΜΑΣ ΕΠΕΙΔΗ ΗΘΕΛΕ ΑΓΟΡΑΚΙ....ΑΝΥΣΗΧΩ Κ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΑΣ ΕΓΩ ΔΟΥΛΕΥΩ ΗΛΠΙΖΑ ΣΤΗΝ ΒΟΗ8ΕΙΑ ΤΗΣ ΠΕΘΕΡΑΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΝΥΣΗΧΗΣΕΙ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ...ΜΗΠΩ ΓΙΝΕΙ Κ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ Η ΕΠΙ8ΕΤΙΚΗ....


Κοίτα,αυτά που λες δεν είναι χαρακτηρηστικά αυτιστικού ατόμου,χωρίς βέβαια να μπορώ να βγάλω πόρισμα...ούτε γενική εικόνα δεν έχω ,ούτε ειδικός είμαι....

Σχολείο πήγε αυτή η κοπέλα?Αν πήγε,σίγουρα κάποιος θα είχε αντιληφθεί κάτι....

Μήπως πάσχει από κατάθλιψη?
Ήταν πάντα έτσι ή όχι?
Ο άντρας σου πώς τη βλέπει?Τι λέει?

Γιατί δε συζητάς αρχικά να τη δει ένας ψυχολόγος(όχι ψυχίατρος) και να σας καθοδηγήσει εκείνος?

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ KALLI Κ ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΩΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ Κ ΣΥ!ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΕΠΤΟ Κ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΙΔΙΚΟΣ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ,ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΠΡΩΤΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΕΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ Κ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ Κ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΜΕΤΑΓΕΝΝΕΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΑΛΛΑ Κ ΠΡΟΓΕΝΝΕΤΙΚΗ Κ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙΤΕ ΜΕ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΔΙΚΕΥΟΝΤΑΙ Κ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΤΕ ΩΣΤΕ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΕΤΕ ΟΛΑ ΣΕ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ Κ ΝΑ ΕΙΣΑΙ Κ ΣΥ ΗΣΥΧΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΕΡΧΟΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΟΣΟ ΑΓΩΝΙΑ ΣΕ ΚΥΡΙΑΡΧΕΙ,ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΤΟ ΑΦΗΣΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΚΑΤΑΒΑΛΛΕΙ ΤΩΡΑ Κ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Κ ΣΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ!ΜΕ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΟΛΑ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΝ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.3 - Σελίδα 21 654316

molly

molly
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
φρουφρού έγραψε:ΑΜΝΥΟΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ?ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ Η ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΣΟΥ΄ΤΟΥΣ ΣΥΝΕΣΤΗΣΕ?Κ ΑΠΟ ΤΙΜΕΣ?ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΠΑΙΡΝΕΤΕ?ΑΝ Κ ΤΩΡΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΙ ΝΑ ΜΑΖΕΨΟΥΜΕ...

Γυανικολόγο έχω εδώ στη Χίο που μένω το γιατρό που με ξεγέννησε και στο πρώτο μου παιδί.
Εμβρυολόγοι όμως δεν υπάρχουν και αναγκαστικά πας Αθήνα.
Το Μαλιγιάννη τον βρήκα από μαμαδοφόρουμ μόνη μου....
Το Μπακούλα μου τον σύστησε ο γιατρός μου,γιατί επειδή φοβόταν για άμνυο,ήθελε να πάω σε κάποιον που αν βλέπαμε κάτι θα έκανε και άμνυο...Δεν κάνουν όλοι οι εμβρυολόγοι άμνυο.....

Εγώ θα κάνω στις 16 Απριλίου γιατί δυστυχώς κόλλησα τοξόπλασμα...δε ξέρω από που,η αυχενική ήταν άριστη,αλλά θα πρέπει να δούμε τώρα αν πέρασε το μικρόβιο στο μωρό....
Αν έχει περάσει,θα πρέπει να μου το πάρουν.Αν όχι,θα ανεβαίνω Αθήνα σχνά μέχρι να γεννήσω να το παρακολουθούμε στενά για τυχόν επιπλοκές...
Δύσκολη κατάσταση,αλλά όσο τη νιώθω και ξέρω ότι είναι καλά,θα είμαι κι εγώ δυνατή και θα παλεύω......
Ο Θεός θα ε βοηθήσει και ότι κι αν περάσω,αυτό το μωρό θα γεννηθεί γερό...το ξέρω.....δε μπορεί να γίνει διαφορετικά....

kalli f

kalli f
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΑΚΑΡΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ....Κ ΣΧΟΛΙΟ ΠΗΓΕ ΝΑΙ ...ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΤΟ ΕΠΑΘΕ ΑΠΟ ΠΡΟΩΡΗ ΓΕΝΝΗΣΗ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ...ΝΟΗΤΙΚΗ ΑΝΩΡΙΜΟΤΗΤΑ ΚΑΤΑ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΣΑΝ 15 ΧΡΟΝΩΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΔΗΛ ΤΗΝ ΜΙΣΗ ΤΗΣ ΗΛΙΚΙΑ....ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΜΗΝ ΣΑΣ ΖΑΛΙΖΩ ΜΑ ΑΥΤΑ....ΑΣ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΝΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΓΕΡΟ....

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
molly έγραψε:

Γυανικολόγο έχω εδώ στη Χίο που μένω το γιατρό που με ξεγέννησε και στο πρώτο μου παιδί.
Εμβρυολόγοι όμως δεν υπάρχουν και αναγκαστικά πας Αθήνα.
Το Μαλιγιάννη τον βρήκα από μαμαδοφόρουμ μόνη μου....
Το Μπακούλα μου τον σύστησε ο γιατρός μου,γιατί επειδή φοβόταν για άμνυο,ήθελε να πάω σε κάποιον που αν βλέπαμε κάτι θα έκανε και άμνυο...Δεν κάνουν όλοι οι εμβρυολόγοι άμνυο.....

Εγώ θα κάνω στις 16 Απριλίου γιατί δυστυχώς κόλλησα τοξόπλασμα...δε ξέρω από που,η αυχενική ήταν άριστη,αλλά θα πρέπει να δούμε τώρα αν πέρασε το μικρόβιο στο μωρό....
Αν έχει περάσει,θα πρέπει να μου το πάρουν.Αν όχι,θα ανεβαίνω Αθήνα σχνά μέχρι να γεννήσω να το παρακολουθούμε στενά για τυχόν επιπλοκές...
Δύσκολη κατάσταση,αλλά όσο τη νιώθω και ξέρω ότι είναι καλά,θα είμαι κι εγώ δυνατή και θα παλεύω......
Ο Θεός θα ε βοηθήσει και ότι κι αν περάσω,αυτό το μωρό θα γεννηθεί γερό...το ξέρω.....δε μπορεί να γίνει διαφορετικά....


Κοριτσακι μου ευχομαι να πανε ολα καλα...αν και κατι μεσα μου λεει πως δεν θα εχει κανενα προβλημα το μπλουμπλουδακι σου...Βγαζεις τοση θετικη ενεργεια που θα δεις, θα πανε ολα καλα...Αντε περιμενουμε συντομα τα ευχαριστα νεα σου...!!!

molly

molly
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
JuliaG έγραψε:
molly έγραψε:

Γυανικολόγο έχω εδώ στη Χίο που μένω το γιατρό που με ξεγέννησε και στο πρώτο μου παιδί.
Εμβρυολόγοι όμως δεν υπάρχουν και αναγκαστικά πας Αθήνα.
Το Μαλιγιάννη τον βρήκα από μαμαδοφόρουμ μόνη μου....
Το Μπακούλα μου τον σύστησε ο γιατρός μου,γιατί επειδή φοβόταν για άμνυο,ήθελε να πάω σε κάποιον που αν βλέπαμε κάτι θα έκανε και άμνυο...Δεν κάνουν όλοι οι εμβρυολόγοι άμνυο.....

Εγώ θα κάνω στις 16 Απριλίου γιατί δυστυχώς κόλλησα τοξόπλασμα...δε ξέρω από που,η αυχενική ήταν άριστη,αλλά θα πρέπει να δούμε τώρα αν πέρασε το μικρόβιο στο μωρό....
Αν έχει περάσει,θα πρέπει να μου το πάρουν.Αν όχι,θα ανεβαίνω Αθήνα σχνά μέχρι να γεννήσω να το παρακολουθούμε στενά για τυχόν επιπλοκές...
Δύσκολη κατάσταση,αλλά όσο τη νιώθω και ξέρω ότι είναι καλά,θα είμαι κι εγώ δυνατή και θα παλεύω......
Ο Θεός θα ε βοηθήσει και ότι κι αν περάσω,αυτό το μωρό θα γεννηθεί γερό...το ξέρω.....δε μπορεί να γίνει διαφορετικά....


Κοριτσακι μου ευχομαι να πανε ολα καλα...αν και κατι μεσα μου λεει πως δεν θα εχει κανενα προβλημα το μπλουμπλουδακι σου...Βγαζεις τοση θετικη ενεργεια που θα δεις, θα πανε ολα καλα...Αντε περιμενουμε συντομα τα ευχαριστα νεα σου...!!!


Τι γλυκά λογάκια για το κλείσιμο της μέρας μου...και μάλιστα από κάποια που δε γνωρίζω....
Σ ευχαριστώ πολύ πολύ,κι εσύ με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου γερό στην αγκαλιά σου!!!!!!

Καλό βράδυ και στις δύο(Julia & Kalli)!!!!!!!!!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.3 - Σελίδα 21 417472 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.3 - Σελίδα 21 417472 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.3 - Σελίδα 21 417472 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.3 - Σελίδα 21 35468 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.3 - Σελίδα 21 35468

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MOLLY ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΟΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ Κ ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΠΟΥ ΣΕ ΔΙΑΚΑΤΕΧΟΥΝ ΤΙΣ ΜΕΤΑΦΕΡΕΙΣ Κ ΣΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ Κ ΕΤΣΙ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ Ο ΕΝΑΣ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟΝ!!ΕΙΣΑΙ ΦΟΒΕΡΗ Κ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΤΣΙ!JULIA ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΨΥΧΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΣΟΥ!ΘΑ ΤΗΝ ΒΡΕΙΤΕ ΤΗΝ ΑΚΡΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΦΤΑΝΕΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ Κ ΜΟΝΙΑΣΜΕΝΟΙ!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις