Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
77 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 77 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1Γέννα στο Λητώ Empty Γέννα στο Λητώ Παρ Απρ 05, 2013 8:21 am

ariadnh

ariadnh
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια γεια σας.Έχει γεννήσει καμία πρόσφατα στο Λητώ?και αν ναι, ποιες είναι οι εντυπώσεις της?Επίσης ποια πράγματα είναι τελικά απαραίτητο να εχουμε μαζί μας??Οποιαδήποτε πληροφορία θα ήταν χρήσιμη,καθώς ο καιρός πλησιαζει!!! Γέννα στο Λητώ 215994

2Γέννα στο Λητώ Empty Απ: Γέννα στο Λητώ Παρ Απρ 05, 2013 11:05 am

shineon

shineon
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ γέννησα πριν 2 χρόνια εκεί και τότε κάναν ανακαινηση.Και τις δύο φορές που γέννησα εκεί.Την πρώτη φορά σε δίκλινο και τη δεύτερη σε τρίκλινο.'Εμεινα πολύ ευχαριστημένη και από το μαιευτήριο και από το προσωπικό.Όσο για το τι θα πάρεις μαζί ,σου παρέχουν αρκετά πράγματα.Τις πυτζάμες σου και τις νυχτικιές σου,τα προσωπικά σου είδη,τα ρούχα που θα βγεις από κει και τα ρούχα που θα βγει το μωρό από κει.Καλή γέννα να έχεις!!! flower

http://shineon-n-on.blogspot.com

3Γέννα στο Λητώ Empty Απ: Γέννα στο Λητώ Παρ Απρ 05, 2013 11:16 am

Sophela


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εγω γεννησα εκει τον Δεκεμβρη και εμεινα πολυ ευχαριστημενη. Σου παρεχουν ακομα και παντοφλες.η προισταμενη μαια ειναι μια απο τις λαυτερες μαιες που εχω γνωρισει. Πολυ ζεστη και ανθρωπινη με πραγματικο ενδιαφερον στα μωρα. Οπως ειπε και η αλλη κοπελα νυχτικα παρε, ρουχα μωρου για την εξοδο. Εσωρουχα και σερβιετες μιας χρησης στα παρεχουν, οπως επισης και καθαριστικο σωματος. .με το καλο να ερθει το μωρακι σου.

4Γέννα στο Λητώ Empty Απ: Γέννα στο Λητώ Σαβ Απρ 06, 2013 3:24 am

ariadnh

ariadnh
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευχαριστώ πολύ!!!Την έχω έτοιμη σχεδόν την βαλίτσα,απλά ρωτάω για να μην κουβαλάω τζάμπα πράγματα που δεν θα χρειαστώ.
Έχω ακούσει και διάφορα,οτι σε μερικές ιδιωτικές κλινικές στα χρεώνουν όλα έξτρα αλλά νομίζω οτι στο Λητώ δεν ισχύει αυτό.Τουλάχιστον το ελπίζω...!!
Επίσης μπορεί να μου πεί καμία αν έχει εκεί πιστολάκι για τα μαλλιά???

5Γέννα στο Λητώ Empty Απ: Γέννα στο Λητώ Σαβ Απρ 06, 2013 3:42 am

popixrhstos

popixrhstos
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΟΙΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΕΧΕΤΕ ΣΤΟ ΛΗΤΩ?ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΑΚΟΜΗ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΨΑΞΙΜΟ Smile

6Γέννα στο Λητώ Empty Απ: Γέννα στο Λητώ Σαβ Απρ 06, 2013 3:43 am

popixrhstos

popixrhstos
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ariadnh έγραψε:Ευχαριστώ πολύ!!!Την έχω έτοιμη σχεδόν την βαλίτσα,απλά ρωτάω για να μην κουβαλάω τζάμπα πράγματα που δεν θα χρειαστώ.
Έχω ακούσει και διάφορα,οτι σε μερικές ιδιωτικές κλινικές στα χρεώνουν όλα έξτρα αλλά νομίζω οτι στο Λητώ δεν ισχύει αυτό.Τουλάχιστον το ελπίζω...!!
Επίσης μπορεί να μου πεί καμία αν έχει εκεί πιστολάκι για τα μαλλιά???
ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!!ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ Very Happy

7Γέννα στο Λητώ Empty Απ: Γέννα στο Λητώ Σαβ Απρ 06, 2013 3:49 am

ariadnh

ariadnh
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευχαριστώ πολύ!!!Εύχομαι και για σένα το ίδιο!!!
Εμένα η δική μου λέγεται Στριλίγκα Αναστασία και συνεργάζεται με Λητώ και Μητέρα.

8Γέννα στο Λητώ Empty Απ: Γέννα στο Λητώ Σαβ Απρ 06, 2013 4:05 am

lydia.d

lydia.d
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ariadnh έγραψε:Ευχαριστώ πολύ!!!Την έχω έτοιμη σχεδόν την βαλίτσα,απλά ρωτάω για να μην κουβαλάω τζάμπα πράγματα που δεν θα χρειαστώ.
Έχω ακούσει και διάφορα,οτι σε μερικές ιδιωτικές κλινικές στα χρεώνουν όλα έξτρα αλλά νομίζω οτι στο Λητώ δεν ισχύει αυτό.Τουλάχιστον το ελπίζω...!!
Επίσης μπορεί να μου πεί καμία αν έχει εκεί πιστολάκι για τα μαλλιά???
gennsa sto lhtw prin ena mhna.pistolaki gia ta mallia den exei alla gia na mhn kouvalas tsaba pes ston suzugo na sto ferei thn deuterh mera an exeis oreksi na lousteis.ooolaaaaaaaaaa ma olaaa ta rouxa sou na einai kalokairina giati eidika sta 3klina exei 1000 vathmous kelsiou.lastixakia gia mallia pare polla kai 1-2 boukaia efialwmeno nero giati exei mono apo psukth.an gennhseis se triklino h diklino an kai theoritika apagoreuetai den lene tipota an meinei osuzugos mazi sou to vradu.gnwmh mou na zhthseis kai rooming in giati boreis na dwseis to mwro opoiadhpote stigmh theliseis na ksekourasteis kai ta koritsia ta allazoun h sou parexoun opoiadhpote voitheia amesotata.to faghto einai arketa kalo kai polu se posothta me polla snac endiamesa ektos ama kaneis kaisariki opote tha peinaseis.o loukoulos to kodino junkfoudadiko kanei foveres makaronades an varetheis to ugieino fai kai se piasoun ligoures. Γέννα στο Λητώ 417472 Γέννα στο Λητώ 417472 Γέννα στο Λητώ 417472

9Γέννα στο Λητώ Empty Απ: Γέννα στο Λητώ Σαβ Απρ 06, 2013 4:09 am

lydia.d

lydia.d
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
aaa kai an exeis asfaleia dhmosiou (eopuu) sthn timi perilamvanontai ta pada farmaka kai analwsima (servietes,eswrouxa mias xrhshs klp)

10Γέννα στο Λητώ Empty Απ: Γέννα στο Λητώ Σαβ Απρ 06, 2013 4:20 am

ariadnh

ariadnh
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
lydia.d έγραψε:
ariadnh έγραψε:Ευχαριστώ πολύ!!!Την έχω έτοιμη σχεδόν την βαλίτσα,απλά ρωτάω για να μην κουβαλάω τζάμπα πράγματα που δεν θα χρειαστώ.
Έχω ακούσει και διάφορα,οτι σε μερικές ιδιωτικές κλινικές στα χρεώνουν όλα έξτρα αλλά νομίζω οτι στο Λητώ δεν ισχύει αυτό.Τουλάχιστον το ελπίζω...!!
Επίσης μπορεί να μου πεί καμία αν έχει εκεί πιστολάκι για τα μαλλιά???
gennsa sto lhtw prin ena mhna.pistolaki gia ta mallia den exei alla gia na mhn kouvalas tsaba pes ston suzugo na sto ferei thn deuterh mera an exeis oreksi na lousteis.ooolaaaaaaaaaa ma olaaa ta rouxa sou na einai kalokairina giati eidika sta 3klina exei 1000 vathmous kelsiou.lastixakia gia mallia pare polla kai 1-2 boukaia efialwmeno nero giati exei mono apo psukth.an gennhseis se triklino h diklino an kai theoritika apagoreuetai den lene tipota an meinei osuzugos mazi sou to vradu.gnwmh mou na zhthseis kai rooming in giati boreis na dwseis to mwro opoiadhpote stigmh theliseis na ksekourasteis kai ta koritsia ta allazoun h sou parexoun opoiadhpote voitheia amesotata.to faghto einai arketa kalo kai polu se posothta me polla snac endiamesa ektos ama kaneis kaisariki opote tha peinaseis.o loukoulos to kodino junkfoudadiko kanei foveres makaronades an varetheis to ugieino fai kai se piasoun ligoures. Γέννα στο Λητώ 417472 Γέννα στο Λητώ 417472 Γέννα στο Λητώ 417472

Ευχαριστώ πολύ!!Ήσουνα πολύ κατατοπιστική.πετσέτες είχες πάρει δικές σου??

11Γέννα στο Λητώ Empty Απ: Γέννα στο Λητώ Σαβ Απρ 06, 2013 4:34 am

lydia.d

lydia.d
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη

[/quote]Ευχαριστώ πολύ!!Ήσουνα πολύ κατατοπιστική.πετσέτες είχες πάρει δικές σου??[/quote]
eixa parei petsetes tis opoies den xrhshmopoihsa pote an kai eimai super sixasiara.o logos einai oti tis allazoun kathe mera h kai extra fores an tous zhthseis kathares gia kapoio logw kai tis aposteirwnoun se klivano kai oxi sto katharisthrio.auto isxuei gia ola ta maieuthria.an thes petseta gia thn euaisthith perioxh dikia sou pare skouroxrwmh giati eidika thn prwth mera apo to aima sigoura tha lerwthei.pote gennas me to kalo?

12Γέννα στο Λητώ Empty Απ: Γέννα στο Λητώ Σαβ Απρ 06, 2013 7:37 am

ariadnh

ariadnh
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
lydia.d έγραψε:
Ευχαριστώ πολύ!!Ήσουνα πολύ κατατοπιστική.πετσέτες είχες πάρει δικές σου??[/quote]
eixa parei petsetes tis opoies den xrhshmopoihsa pote an kai eimai super sixasiara.o logos einai oti tis allazoun kathe mera h kai extra fores an tous zhthseis kathares gia kapoio logw kai tis aposteirwnoun se klivano kai oxi sto katharisthrio.auto isxuei gia ola ta maieuthria.an thes petseta gia thn euaisthith perioxh dikia sou pare skouroxrwmh giati eidika thn prwth mera apo to aima sigoura tha lerwthei.pote gennas me to kalo?[/quote]

4/5 έχω ΠΗΤ.Εσύ γέννησες καλά??Να σου ζήσει κιόλας!!!τι έχεις?αγοράκι ή κοριτσάκι??

13Γέννα στο Λητώ Empty Απ: Γέννα στο Λητώ Σαβ Απρ 06, 2013 8:34 am

Nat82

Nat82
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
και εγω εκει γεννησα πριν 10 μηνες!!
στα ειπαν ολα τα κοριτσια!!!
Εμεινα πολυ ευχαριστημενη απο τις κοπελες και το προσωπικο...
Με το καλο!!!

14Γέννα στο Λητώ Empty Απ: Γέννα στο Λητώ Κυρ Απρ 07, 2013 12:09 am

lydia.d

lydia.d
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ariadnh έγραψε:

4/5 έχω ΠΗΤ.Εσύ γέννησες καλά??Να σου ζήσει κιόλας!!!τι έχεις?αγοράκι ή κοριτσάκι??
egw gennhsa 9 martiou.agoraki kai para to gegonos oti talaipwrhthika 26 wres xwris episklhridio oles oi kopeles stis aithouses toketou ekanan to kalutero gia na boithisoun.mou efernan apo periodika mexri bala tis yoga kai karameles,phgainame oloi mazi komvoi stn toualeta me ton oro giati den hthela papia me tipota kai mou eftiaxnan kathe 5 lepta ton kardiotokogrfo giati hthela na shkonomai kai na perpataw.eidika ta koritsia tis nuxterinis vardias egrapsan kanoniaka to prwtokolo gia na eimai oso pio aneta ginotan kai tis xilioeuxaristw g auto

15Γέννα στο Λητώ Empty Απ: Γέννα στο Λητώ Κυρ Απρ 07, 2013 2:26 am

private7

private7
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γέννησα στο Λητώ 29/11 και έμεινα πολύ ευχαριστημένη! Τόσο απο το μαιευτήριο όσο και απο το γιατρό και τη μαία του.
Ειδικά η μαία (αν θέλεις να σου δώσω τηλέφωνο) ήταν δίπλα μου όοοολη μα όολη την ώρα και συζητούσαμε λες και ήμασταν για καφε για να ξεχάσω τους πόνους.
Όσον αφορά το μαιευτήριο, τα δωμάτια ήταν πολύ άνετα (έμεινα σε 3κλινο) αν εξαιρέσεις τις.. συγκατοίκους που ποτέ δεν ξέρεις τι θα σου τύχει (εμένα μια ροχάλιζε σα νταλικέρης κ δε μπορούσα να κλείσω μάτι!). Το φαγητό ήταν υπέροχο! Κάθε μέρα και κάτι διαφορετικό, με το γλυκάκι, φρούτα κλπ.
Οι μαίες ήταν πολύ πρόθυμες και όντως η προϊσταμένη ήταν πολύ φιλική και κατατοπιστική! Είμαι 100% ικανοποιημένη και το συστήνω ανεπιφύλακτα σε όλες!!
Με το καλό το μωράκι σου! Να είναι γερό! Γέννα στο Λητώ 50580

16Γέννα στο Λητώ Empty Απ: Γέννα στο Λητώ Κυρ Απρ 07, 2013 11:39 pm

ariadnh

ariadnh
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
private7 έγραψε:Γέννησα στο Λητώ 29/11 και έμεινα πολύ ευχαριστημένη! Τόσο απο το μαιευτήριο όσο και απο το γιατρό και τη μαία του.
Ειδικά η μαία (αν θέλεις να σου δώσω τηλέφωνο) ήταν δίπλα μου όοοολη μα όολη την ώρα και συζητούσαμε λες και ήμασταν για καφε για να ξεχάσω τους πόνους.
Όσον αφορά το μαιευτήριο, τα δωμάτια ήταν πολύ άνετα (έμεινα σε 3κλινο) αν εξαιρέσεις τις.. συγκατοίκους που ποτέ δεν ξέρεις τι θα σου τύχει (εμένα μια ροχάλιζε σα νταλικέρης κ δε μπορούσα να κλείσω μάτι!). Το φαγητό ήταν υπέροχο! Κάθε μέρα και κάτι διαφορετικό, με το γλυκάκι, φρούτα κλπ.
Οι μαίες ήταν πολύ πρόθυμες και όντως η προϊσταμένη ήταν πολύ φιλική και κατατοπιστική! Είμαι 100% ικανοποιημένη και το συστήνω ανεπιφύλακτα σε όλες!!
Με το καλό το μωράκι σου! Να είναι γερό! Γέννα στο Λητώ 50580

euxaristw polu!!!k sena na sou zhsei to diko s!!!
oso gia tis sugkatoikous k ta roxalhta,epeidh exw akousei polla,tha parw gia kalo k gia kako ena zeugari wtoaspides gia na mai sigourh!!! Razz

17Γέννα στο Λητώ Empty Απ: Γέννα στο Λητώ Δευ Απρ 08, 2013 7:28 am

MagdalineK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κι εγω γεννησα στο Λητω κ ημουν πολυ πολυ ευχαριστημενη τον Οκτωβρη του 11. Ο γιατρος κ η Μαια επισης σουπερ.
Το μονο ειναι οτι δεν εχει πολλα μαγαζια μεσα για να πας να χαζεψεις... μονο ενα μαγαζι chicco κ τη καφετερια!!!!!
Θα σου δειξουν τα παντα για το μωρακι σου κ ζητησε να στο ντυσουν κ να στο ξενυσουν μπροστα σου (γιατι εσυ στην αρχη ουτε να το πιασεις δεν θα μπορεις).
Πραγματα που πρεπει να παρεις ειναι
-παντοφλες πλαστικες για το μπανιο
-σαμπουαν αφρολουτρα σου δινουν ενα πακετο αλλα εγω ειχα κ τα δικα μου
-ωτοασπιδες ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ!
-2-3 πυτζαμες/νυχτικες (εγω καθε μερα ηθελα αλλη γιατι υδρωνα απο την θερμανση
-Ρομπα για να κυκλοφορεις ανετα κ να μην φαινονται οι σερβιετες απο πισω (χαχαχαχαχα)
-Εγω ειχα πιστολακι μαζι μου
-Εσωρουχα 3-4 κ σουτιεν θηλασμου
-λαστιχακια για τα μαλια
-λιποσαν
-κανενα καλλιντικο για να φτιαχνεσαι
-βιβλιο να διαβαζεις εαν δεν εχεις room in αλλιως θα βλεπεις το παιδι συνεχεια οποτε δεν το χρειαζεσαι
-φορτιστες για οτι ηλεκτρονικο παρεις μαζι σου (κινητο, καμερα, φωτογραφικη, ipod κτλ)
-ρουχα του μωρου για εξοδο (1 φανελακι, 1 φορμακι, 1 μπουφανακι -εξαρτατε τον καιρο κ ΚΑΛΤΣΑΚΙΑ)
-ρουχα δικα σου για την εξοδο.....
Με το καλο σου ευχομαι!!!!!!!

18Γέννα στο Λητώ Empty Απ: Γέννα στο Λητώ Τετ Απρ 10, 2013 10:31 am

private7

private7
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ariadnh σ'ευχαριστώ!
Προσωπικά εγω πήρα μια νυχτικια με κουμπια γιατί διάβαζα ότι όοολα πρέπει να είναι με κουμπια. Βολεύτηκα όμως ραντακια γτ κατέβαιναν εύκολα και πιτζάμες απο κατω ή μια φόρμα και μια μακρια ζακέτα. Ένιωθα κάπως με τη νυχτικια που ήταν σαν τσουβάλι! Άσε που δε μπορούσα να καθήσω όπως ήθελα στο κρεβάτι. Μιλάμε όμως για πολληηηη ζέστη!2 σουτιέν θηλασμού είχα πάρει... Η αλήθεια είναι πως δε χρειάστηκα άλλα.
Εκεί μου έδωσαν ένα αντισηπτικό αφρόλουτρο για να πλυθώ αλλά σαμπουαν για μαλλια είχα δικό μου!
Εγώ δεν είχα σκεφτεί δυστυχώς τις ωτασπίδες γιατί είχα ελπίδες ότι δε θα συμβεί τπτ τέτοιο!! (Άσε που κοπανούσα ό,τι υπήρχε στο δωμάτιο για να σταματήσει αλλά τίιιποτα!!!) Mad Mad Mad

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις