Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
29 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 29 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 40]

601Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Παρ Μάης 17, 2013 3:30 am

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Siliaki ευχαριστώ για τα λογάκια σου. Μα γίνεται να μην στενοχωριέσαι και να μην αγχώνεσαι; Εντάξει, ψύχραιμη είμαι, αλλά θέλω τον χρόνο μου για να το χωνέψω. Ξέρω ότι όλα είναι ποσοστά και οι πιθανότητες με το μέρος μας, αλλά απλά δεν ήθελα καν να μπαίνω σε τέτοιες διαδικασίες και διλλήματα. Δεν ξέρω αν θα την κάνω ακόμα την εξέταση, θέλω 1-2 μέρες να ηρεμήσω, να το συζητήσω με τον καλό μου, με 2 ανθρώπους και την γυναικολόγο μου, και θα αποφασίσουμε μέχρι τα μέσα της εβδομάδας.

Έχεις και εσύ τρεχάματα. Ελπίζω να είναι ανώδυνο και να έχεις τα καλύτερα αποτελέσματα. Ε μα πια, όσο μας κοιτάζουν, τόσο πιο προβληματικές μας βρίσκουν! Wink

602Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Παρ Μάης 17, 2013 3:52 am

Siliaki

Siliaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nafs έγραψε:Siliaki ευχαριστώ για τα λογάκια σου. Μα γίνεται να μην στενοχωριέσαι και να μην αγχώνεσαι; Εντάξει, ψύχραιμη είμαι, αλλά θέλω τον χρόνο μου για να το χωνέψω. Ξέρω ότι όλα είναι ποσοστά και οι πιθανότητες με το μέρος μας, αλλά απλά δεν ήθελα καν να μπαίνω σε τέτοιες διαδικασίες και διλλήματα. Δεν ξέρω αν θα την κάνω ακόμα την εξέταση, θέλω 1-2 μέρες να ηρεμήσω, να το συζητήσω με τον καλό μου, με 2 ανθρώπους και την γυναικολόγο μου, και θα αποφασίσουμε μέχρι τα μέσα της εβδομάδας.

Έχεις και εσύ τρεχάματα. Ελπίζω να είναι ανώδυνο και να έχεις τα καλύτερα αποτελέσματα. Ε μα πια, όσο μας κοιτάζουν, τόσο πιο προβληματικές μας βρίσκουν! Wink

Άστα να πάνε...!!! Περαστικά να είναι... και τα μωράκια μας γερά!!!
Και εγώ το έψαξα με διάφορους γιατρούς τελικά και μου είπε πως πρέπει να το κάνω γιατί δεν μπορεί να πει με το χέρι στην φωτιά ότι αυτό δεν θα εξελιχθεί σε καρκίνωμα! Άστα να πάνε! Αλλά όσο σκαλίζεις πράγματα αυτό μπορεί να μην είναι καλό για το μωράκι... αλλά δεν θέλω να το σκέφτομαι! Όλα καλά εύχομαι να πάνε με όλες μας!

603Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Παρ Μάης 17, 2013 4:20 am

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nafs έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!

Ουφ, είμαι να σκάσω. Πήρα σήμερα τις εξετάσεις που είχα κάνει με την αυχενική και δεν είναι πολύ καλές. Η PAPP-A 0,407 (έπρεπε να είναι πάνω από 0,5) και β-hCG 1,428 (έπρεπε να είναι στο 1). Αυτό κατέβασε το ποσοστό μου για ντάουν σε 1/606, το οποίο λόγω καλής αυχενικής έπρεπε να είναι υψηλότερο (αν και βέβαια οι τιμές θα μπορούσαν να οφείλονται σε οποιαδήποτε χρωμοσωμιακή ανωμαλία). 2 γιατροί μου συνέστησαν τροφοβλάστη και βέβαια έχω πάθει σοκ. Δεν θέλω να κάνω τίποτα. Θέλω να κάτσω σπίτι μου και να με παρατήσουν όλοι. Και θέλω και ένα υγιές μωράκι. Αυτά μόνο για σήμερα.

Όλα αυτά συνέπεσαν με ένα καλό νέο, το ξεκίνημα σε μια νέα δουλειά που κυνηγούσα χρόνια. ΠΟλύ φοβάμαι βέβαια ότι τώρα δεν παίζει να με πάρουν με τίποτα, πρέπει να ξεκινήσω εκπαίδευση 3 Ιουνίου και βέβαια ποιος θα πάρει μια γκαστρούλα που δεν ξέρει και πότε θα μπορεί να κάνει οτιδήποτε. Ουφ, είναι μια από αυτές τις μέρες που λες Μα όλα σκ*τα θα μας πάνε;;;;

Περιμένω κουράγια, στείλτε τίποτις.

Ψυχραιμία.
Κι εγώ περιμένω την papp-a σήμερα.
Η αυχενική μου έβγαλε πολύ καλά νούμερα (1:1200) για down.
Ότι πρέπει να κάνουμε, θα το κάνουμε.
Αν διαβάζαμε όλα τα στατιστικά, θα έπρεπε να μπούμε στη γυάλα.

Όσο για τη δουλειά, πήγαινε και ότι γίνει, έγινε. Τι να κάνουμε, μερικές φορές ο συγχρονισμός στη ζωή μας είναι "ότι να 'ναι".

Siliaki,
καλή επιτυχία.
Καθάρισέ την την αηδία να μην υπάρχει πια εκεί. Για να στο συστήνουν και άλλοι κάτι θα ξέρουν.

604Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Παρ Μάης 17, 2013 6:14 am

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sophia έγραψε:Kαλημερα κοριτσια μου!Ελπιζω απο σημερα να μας κανει την χαρη ο καιρος και να φταιξει!

tomaraki βρε οταν εχεις ενα παιδι η δυο και δουλειες που να προλαβεις να κατσεις!Ποσο μαλλον οταν οργανωνεις βαπτιση!Γερα να ειναι αλλα θελουν 25 του 24 ωρου μας!Θυμαμαι στη κορη μου καθομουν και μια ωρα ξαπλωμενη και προσπαθουσα να καταλαβω που ειναι και περιμενα πως και πως στις ιδιες εβδομαδες μηπως καταλαβω και την παραμικρη κινηση!Τωρα αν κατσω 1 ωρα ακινητη εχω 2 επιλογες η να ερθει η μικρη να χοροπηδαει στο κρεβατι η να γκρεμισει το σπιτι! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! - Σελίδα 25 893968

Τι μου εκανε κοριτσια προχθες και μου εκοψε το αιμα..ζωγραφιζε και εγω εκανα μπανιο της λεω ανεβα στο κρεβατι μου να παω να φερω το σεσουαρ...ε ποση ωρα κανει ενας ανθρωπος να πιασει ενα σεσουαρ?????30''??????
Εχει βαλει στο στομα την κηρομπογια κ εχει κοψει ενα κομματι!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! - Σελίδα 25 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! - Σελίδα 25 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! - Σελίδα 25 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! - Σελίδα 25 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! - Σελίδα 25 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! - Σελίδα 25 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! - Σελίδα 25 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! - Σελίδα 25 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! - Σελίδα 25 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! - Σελίδα 25 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! - Σελίδα 25 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! - Σελίδα 25 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! - Σελίδα 25 679259
Εφαγες της λεω???Ναι μου λεει ???Καταπιες παιδακι μου????Ναι πηγε στην κοιλιτσα ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! - Σελίδα 25 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! - Σελίδα 25 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! - Σελίδα 25 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! - Σελίδα 25 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! - Σελίδα 25 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! - Σελίδα 25 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! - Σελίδα 25 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! - Σελίδα 25 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! - Σελίδα 25 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! - Σελίδα 25 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! - Σελίδα 25 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! - Σελίδα 25 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! - Σελίδα 25 679259 Ψυχραιμα την κολλησα κ ειδα ελειπε ελαχιστο πηρα στο κεντρο δηλητηριασεων και μου ειπαν να της δωσω ενα ποτηρι γαλα αν εκανε εμετο στην παιδιατρο για οδηγιες!Ευτυχως Παναγια μου δεν εκανε και ειχα και ενα αγχος γιατι μολις ειχε φαει μεσημεριανο και μαλιστα πολυ!

Αχ ! Ποσο δικαιο εχεις αλλα ολες οσες περιμενουμε 2ο νιωθουμε περιεργα....αυτο μου θυμιζει τον δικο μου ...που εφαγε απο την κρεμα συγκαματος και μετραγα τα εγκεφαλικα ενα προς ενα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nafs έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!

Ουφ, είμαι να σκάσω. Πήρα σήμερα τις εξετάσεις που είχα κάνει με την αυχενική και δεν είναι πολύ καλές. Η PAPP-A 0,407 (έπρεπε να είναι πάνω από 0,5) και β-hCG 1,428 (έπρεπε να είναι στο 1). Αυτό κατέβασε το ποσοστό μου για ντάουν σε 1/606, το οποίο λόγω καλής αυχενικής έπρεπε να είναι υψηλότερο (αν και βέβαια οι τιμές θα μπορούσαν να οφείλονται σε οποιαδήποτε χρωμοσωμιακή ανωμαλία). 2 γιατροί μου συνέστησαν τροφοβλάστη και βέβαια έχω πάθει σοκ. Δεν θέλω να κάνω τίποτα. Θέλω να κάτσω σπίτι μου και να με παρατήσουν όλοι. Και θέλω και ένα υγιές μωράκι. Αυτά μόνο για σήμερα.

Όλα αυτά συνέπεσαν με ένα καλό νέο, το ξεκίνημα σε μια νέα δουλειά που κυνηγούσα χρόνια. ΠΟλύ φοβάμαι βέβαια ότι τώρα δεν παίζει να με πάρουν με τίποτα, πρέπει να ξεκινήσω εκπαίδευση 3 Ιουνίου και βέβαια ποιος θα πάρει μια γκαστρούλα που δεν ξέρει και πότε θα μπορεί να κάνει οτιδήποτε. Ουφ, είναι μια από αυτές τις μέρες που λες Μα όλα σκ*τα θα μας πάνε;;;;

Περιμένω κουράγια, στείλτε τίποτις.

Θα σου πω απλα να μην αγχωνεσαι και μην παιρνεις πολλες γνωμες ουτε να ψαχνεις στο ιντερνετ γιατι πραγματικα θα τρελλαθεις και στο λεω εγω που το πρωτο μου μωρακι ειχε συνδρομο νταουν και η αυχενικη και το pap-a ηταν τα καλητερα νουμερα που υπηρχαν!!!!
Ενω αντιθετα στον Παναγιωτακη τα νουμερα ηταν 1:80 για συνδρομα με μη ανεπτυγμενο ρινικο οστο και ασβεστωμα στην καρδια που ολα αυτα συνηγουρουν για συνδρομο νταουν ....ολοι μου ελεγαν αμνιο εβαλα κατω τον γιατρο μου και του ειπα τι προτεινεις και μου απαντησε απλα τιποτα ολα ειναι καλα το παιρνω πανω μου και οντως ο Παναγιωτακης ειναι ενα τελειο αντρακι !!!!!!! Γνωμη μου βαλε κατω το γιατρο σου και πες του να σου πει τι σου προτεινει τιποτα παραπανω εαν τον εμπιστευεσαι !!!!!!!Και ολα θα πανε καλα οτι συνεβησαν καποια πραγματα σε αλλους δεν σημαινει οτι θα γινουν και σε σενα !!!!!!

605Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Παρ Μάης 17, 2013 11:07 am

Siliaki

Siliaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ioazon έγραψε:
nafs έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!

Ουφ, είμαι να σκάσω. Πήρα σήμερα τις εξετάσεις που είχα κάνει με την αυχενική και δεν είναι πολύ καλές. Η PAPP-A 0,407 (έπρεπε να είναι πάνω από 0,5) και β-hCG 1,428 (έπρεπε να είναι στο 1). Αυτό κατέβασε το ποσοστό μου για ντάουν σε 1/606, το οποίο λόγω καλής αυχενικής έπρεπε να είναι υψηλότερο (αν και βέβαια οι τιμές θα μπορούσαν να οφείλονται σε οποιαδήποτε χρωμοσωμιακή ανωμαλία). 2 γιατροί μου συνέστησαν τροφοβλάστη και βέβαια έχω πάθει σοκ. Δεν θέλω να κάνω τίποτα. Θέλω να κάτσω σπίτι μου και να με παρατήσουν όλοι. Και θέλω και ένα υγιές μωράκι. Αυτά μόνο για σήμερα.

Όλα αυτά συνέπεσαν με ένα καλό νέο, το ξεκίνημα σε μια νέα δουλειά που κυνηγούσα χρόνια. ΠΟλύ φοβάμαι βέβαια ότι τώρα δεν παίζει να με πάρουν με τίποτα, πρέπει να ξεκινήσω εκπαίδευση 3 Ιουνίου και βέβαια ποιος θα πάρει μια γκαστρούλα που δεν ξέρει και πότε θα μπορεί να κάνει οτιδήποτε. Ουφ, είναι μια από αυτές τις μέρες που λες Μα όλα σκ*τα θα μας πάνε;;;;

Περιμένω κουράγια, στείλτε τίποτις.

Ψυχραιμία.
Κι εγώ περιμένω την papp-a σήμερα.
Η αυχενική μου έβγαλε πολύ καλά νούμερα (1:1200) για down.
Ότι πρέπει να κάνουμε, θα το κάνουμε.
Αν διαβάζαμε όλα τα στατιστικά, θα έπρεπε να μπούμε στη γυάλα.

Όσο για τη δουλειά, πήγαινε και ότι γίνει, έγινε. Τι να κάνουμε, μερικές φορές ο συγχρονισμός στη ζωή μας είναι "ότι να 'ναι".

Siliaki,
καλή επιτυχία.
Καθάρισέ την την αηδία να μην υπάρχει πια εκεί. Για να στο συστήνουν και άλλοι κάτι θα ξέρουν.

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!
Θα το κάνω και ελπίζω μετά να περάσω μια ήρεμη εγκυμοσύνη!
Να το χαρώ μωρέ λίγο!
Όλο στην τσίτα είμαι!
Βγήκαν τα αποτελέσματά σου σήμερα?
Εύχομαι να είναι σούπερ!!!!

606Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Παρ Μάης 17, 2013 10:22 pm

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑλημέρα κορίτσια! Σας ευχαριστώ πολύ για τα μηνύματά σας, τα διάβασα σήμερα με πιο καθαρό μυαλό, χθες έκλεισα τον υπολογιστή, πήρα μια φίλη και έκανα βολτίτσα και άσχετα πράγματα, να έρθει το νεο να κατακαθίσει μέσα μου από μόνο του και να ωριμάσει η απάντηση χωρίς πανικούς. Έχετε όλες δίκιο, δεν χρειάζεται ούτε όλα μαζί να τα σκέφτομαι, ούτε να πιστεύω ότι όλα τα άσχημα θα συμβούν σε εμάς. Αμα συμβούν, θα το σκεφτώ τότε, μην χάνω χρόνο από τώρα! Tomaraki πολύ λυπήθηκα για το πρώτο σου μωράκι, τι κρίμα που έγιναν έτσι τα πράγματα. Όλα ποσοστά είναι και δυστυχώς ή ευτυχώς μπορείς να είσαι το 1 ή μπορεί να είσαι και οποιοσδήποτε άλλος αριθμός στις πιθανότητες. Τότε είχες κάνει άμνιο ή τροφοβλάστη και το ανακάλυψες;;; Φτου φτου, μακριά απο όλες μας!

iazon, ναι ο συγχρονισμός ξαφνικά, εκεί που ήταν ιδανικός, μου έριξε μια μούτζα, αλλά δεν ξέρεις ποτέ, μπορεί να ξαναγίνει ιδανικός κάποια στιγμή. Ακόμα τίποτα δεν έχει τελειώσει! Περιμένουμε νέα από τα αποτελέσματά σου, να έχεις τα καλύτερα!


Siliaki, μια διαβάζω για τον τράχηλο, μια για το ζουζούνι, δεν ξέρεις αν πρέπει να στενοχωρηθείς ή να γελάσεις για ένα ποστ! Άντε να ξεμπερδεύεις κι εσύ, να σου φύγει η αγωνία!

607Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Παρ Μάης 17, 2013 10:57 pm

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα, τσούπρες!
13 εβδομάδες σήμερα! Ουφ! Δεν περνάει ο καιρός!
Μπορώ να παραγγείλω να έρθει αύριο ο Αύγουστος να πάω διακοπές και στα καπάκια ο Νοέμβρης να γεννάω;

608Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Παρ Μάης 17, 2013 11:12 pm

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Θα περάσει ο καιρός ioazon και δε θα το καταλάβεις...
Σκέψου ότι αύριο μπαίνεις στη 14η, την τελευταία δηλαδή του πρώτου τριμήνου!!!

609Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Παρ Μάης 17, 2013 11:37 pm

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Paramythenia έγραψε:Θα περάσει ο καιρός ioazon και δε θα το καταλάβεις...
Σκέψου ότι αύριο μπαίνεις στη 14η, την τελευταία δηλαδή του πρώτου τριμήνου!!!

Σήμερα μπαίνω στη 13η για την ακρίβεια.
Κάποια site λένε πως σήμερα μπαίνω στο 2ο τρίμηνο (και το τικεράκι, επίσης)
Ζήτω!

Με πήρε η γιατρός με τα αποτελέσματα της papp-A!
Άριστα αποτελέμσατα!
BYE-BYE, τροφοβλάστη! BYE-BYE, αμνιοπαρακέντηση!
ΖΗΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!

610Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Παρ Μάης 17, 2013 11:41 pm

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημερα κοριτσια!

Νafs σου ευχομαι ολοψυχα να πανε ολα καλα!Ενα φιλικο ζευγαρι αντιμετωπισε το ιδιο θεμα με εσενα πριν 3 χρονια ο γιατρος τους συμβουλεψε να κανουν την εξεταση και δοξα το Θεο ολα πηγαν καλα και ο Σταυρακας ειναι 2,5 ετων γερο ταλιμπανακι Smile
Μιλα με το γιατρο σου!Εκεινος ξερει να σε συμβουλεψει καλυτερα.

Αχ με επιασαν οι τρελες μου αυτες που ειχα και στην Αλεξ και φουντωνα πλακωσα τα παγωμενα νερα...και καλως ηρθες πονολαιμε Mad
Πρωτο αγχος μην κολλησω το Αλεξακι μετα παιρνω τη φιλεναδα μου λεει γαργαρες με σοδονερο ...τι το ηθελε η κακουργα ..εκανα ενα εμετο ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! - Σελίδα 25 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! - Σελίδα 25 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! - Σελίδα 25 534787 Δεν μπορω να τη βρισω κιολας με κραταει στο χερι με την επισκληριδιο ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! - Σελίδα 25 534787

611Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Παρ Μάης 17, 2013 11:42 pm

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σβουρίτσα μου σήμερα κλείνεις τη 13η και αύριο, που θα είσαι 13ε1η, μπαίνεις στη 14η! Laughing
Συγχαρητήρια για τα αποτελέσματα της Papp-A. Ζήτωωωωωωωωωωω!!!

612Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Παρ Μάης 17, 2013 11:46 pm

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Paramythenia έγραψε:Σβουρίτσα μου σήμερα κλείνεις τη 13η και αύριο, που θα είσαι 13ε1η, μπαίνεις στη 14η! Laughing
Συγχαρητήρια για τα αποτελέσματα της Papp-A. Ζήτωωωωωωωωωωω!!!

Μπερδεύομαι με τις παλιοβδομάδες...... Embarassed

613Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Σαβ Μάης 18, 2013 4:46 am

nantiag

nantiag
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ioazon έγραψε:
Paramythenia έγραψε:Σβουρίτσα μου σήμερα κλείνεις τη 13η και αύριο, που θα είσαι 13ε1η, μπαίνεις στη 14η! Laughing
Συγχαρητήρια για τα αποτελέσματα της Papp-A. Ζήτωωωωωωωωωωω!!!

Μπερδεύομαι με τις παλιοβδομάδες...... Embarassed

Δεν είσαι η μόνη!εγω εχω αλλη μια βδομαδιτσα με την αυχενικη.ολες εχετε κανει κ γω τελευταια και κατα'ι'δρωμενη!

614Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Σαβ Μάης 18, 2013 9:37 am

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="nafs"]ΚΑλημέρα κορίτσια! Σας ευχαριστώ πολύ για τα μηνύματά σας, τα διάβασα σήμερα με πιο καθαρό μυαλό, χθες έκλεισα τον υπολογιστή, πήρα μια φίλη και έκανα βολτίτσα και άσχετα πράγματα, να έρθει το νεο να κατακαθίσει μέσα μου από μόνο του και να ωριμάσει η απάντηση χωρίς πανικούς. Έχετε όλες δίκιο, δεν χρειάζεται ούτε όλα μαζί να τα σκέφτομαι, ούτε να πιστεύω ότι όλα τα άσχημα θα συμβούν σε εμάς. Αμα συμβούν, θα το σκεφτώ τότε, μην χάνω χρόνο από τώρα! Tomaraki πολύ λυπήθηκα για το πρώτο σου μωράκι, τι κρίμα που έγιναν έτσι τα πράγματα. Όλα ποσοστά είναι και δυστυχώς ή ευτυχώς μπορείς να είσαι το 1 ή μπορεί να είσαι και οποιοσδήποτε άλλος αριθμός στις πιθανότητες. Τότε είχες κάνει άμνιο ή τροφοβλάστη και το ανακάλυψες;;; Φτου φτου, μακριά απο όλες μας!

Μεχρι και την Β επιπεδου ολα πηγαιναν τελεια το μωρακι μεγαλωνε μεχρι που πριν παω για την Β 3 βδομαδες πριν παω στο γιατρο και μου λεει οτι δεν εβλεπε καλα το μωρακι ξεκινησα ενεσεις μπας και βοηθησουμε καναμε εξετασεις για την θρομβοφιλια αμνιο και τα αποτελεσματα ηταν ασχημα ειχε υδροκεφαλια και τρισωμια 21 ...και οι πιθανοτητες και τα νουμερα στην αυχενικη τελεια ! Μην δινεις σημασια λοιπον στα νουμερα οταν μου ειπε ο γιατρος οτι επρεπε να συμβει σε μενα για να βγαινουν σωστα τα στατιστικα ειχα παθει τετοιο σοκ που δεν πιστευα στα αυτια μου γυρισα σε 3 γιατρους !!! Απλα επρεπε να ειμαι το στατιστικο λαθος !!!! Απο τοτε εβαλα πεισμα και στον Παναγιωτη ακουγα μονο το συναισθημα μου τιποτα αλλο !Και τον γιατρο μου!!!!!!!! Μην βαζεις αρνητικες σκεψεις μονο θετικα !!!!!!!Και ολα θα πανε καλα !!!!!



615Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Σαβ Μάης 18, 2013 9:39 am

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:
Paramythenia έγραψε:Θα περάσει ο καιρός ioazon και δε θα το καταλάβεις...
Σκέψου ότι αύριο μπαίνεις στη 14η, την τελευταία δηλαδή του πρώτου τριμήνου!!!

Σήμερα μπαίνω στη 13η για την ακρίβεια.
Κάποια site λένε πως σήμερα μπαίνω στο 2ο τρίμηνο (και το τικεράκι, επίσης)
Ζήτω!

Με πήρε η γιατρός με τα αποτελέσματα της papp-A!
Άριστα αποτελέμσατα!
BYE-BYE, τροφοβλάστη! BYE-BYE, αμνιοπαρακέντηση!
ΖΗΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!

Ολα καλα !!!!Μπραβο !!!!!!!!!!!!!Τωρα δεν νομιζω να στεναχωρηθεις ξανα ....ψωνισες τιποτα ??????????

616Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Σαβ Μάης 18, 2013 9:57 am

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tomaraki έγραψε:
ioazon έγραψε:
Paramythenia έγραψε:Θα περάσει ο καιρός ioazon και δε θα το καταλάβεις...
Σκέψου ότι αύριο μπαίνεις στη 14η, την τελευταία δηλαδή του πρώτου τριμήνου!!!

Σήμερα μπαίνω στη 13η για την ακρίβεια.
Κάποια site λένε πως σήμερα μπαίνω στο 2ο τρίμηνο (και το τικεράκι, επίσης)
Ζήτω!

Με πήρε η γιατρός με τα αποτελέσματα της papp-A!
Άριστα αποτελέμσατα!
BYE-BYE, τροφοβλάστη! BYE-BYE, αμνιοπαρακέντηση!
ΖΗΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!

Ολα καλα !!!!Μπραβο !!!!!!!!!!!!!Τωρα δεν νομιζω να στεναχωρηθεις ξανα ....ψωνισες τιποτα ??????????

Ρούχα εγκυμοσύνης!
1 παντελόνι λινό από το Λητώ (πολύ σέξυ)
1 κολάν και 1 φορεματάκι από τα H&M

Θα δω αν θα χρειαστώ τίποτα άλλο. Σιγά-σιγά και με σύνεση γιατί πόσο καιρό θα τα φορέσω!


(ε και άρχισα να χαζεύω και τα μωρουδιακά σα χαζή)

617Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Σαβ Μάης 18, 2013 10:06 am

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ετσι ειναι και εγω δεν ειχα παρει πολλα βολευτηκα πολυ με τα κολαν και τα μπλουζοφορεματα ....οσο για τα μωρουδιακα ειναι σκετη τρελλα !!!!!!!!!!!

618Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Σαβ Μάης 18, 2013 10:34 pm

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημερα κοριτσια μου!Τι κανετε?Εγω μασουλαω με την κορη μου πρωινο και ο συζυγος ροχαλιζει ρυθμικα!

Χθες δεν αντεξα πονουσα αρκετα ..λεω να παρω ενα depon αφου το επιτρεπει και ο γιατρος .....αλλα depon δεν ειχα..μονο παιδικο σιροπακι....ε απο το τιποτα καλο και αυτο!Την δουλεια του την εκανε!Σημερα ευτυχως ειμαι καλυτερα και ελπιζω ετσι να μεινωSmile

Θα βολταρετε σημερα?

619Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Σαβ Μάης 18, 2013 10:44 pm

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sophia έγραψε:Kαλημερα κοριτσια μου!Τι κανετε?Εγω μασουλαω με την κορη μου πρωινο και ο συζυγος ροχαλιζει ρυθμικα!

Χθες δεν αντεξα πονουσα αρκετα ..λεω να παρω ενα depon αφου το επιτρεπει και ο γιατρος .....αλλα depon δεν ειχα..μονο παιδικο σιροπακι....ε απο το τιποτα καλο και αυτο!Την δουλεια του την εκανε!Σημερα ευτυχως ειμαι καλυτερα και ελπιζω ετσι να μεινωSmile

Θα βολταρετε σημερα?

Καλημέρες!
Εγώ είμαι ψοφίμι (αφού τέλειωσε το 1ο τρίμηνο, γαμώτο, γιατί δεν φεύγει η παλιοκόπωση; ).
Θα κάνω καμιά δουλειά στο σπίτι και θα κοιμηθώ.
Χθες έπεσα από τις 10.30 και ξύπνησα στις 7.15 σήμερα!

Ο άντρας μου είχε καλεσμένους για σεμινάριο πολεμικών τεχνών (από Όσλο και Παρίσι) και σήμερα τους πάει Σούνιο και μετά αεροδρόμιο. Δεν έχω κουράγιο να ακολουθήσω. Σκέφτομαι και τη ζέστη. Ουφ (ρε τι ψοφίμι έχω γίνει)

620Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Σαβ Μάης 18, 2013 11:15 pm

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:
sophia έγραψε:Kαλημερα κοριτσια μου!Τι κανετε?Εγω μασουλαω με την κορη μου πρωινο και ο συζυγος ροχαλιζει ρυθμικα!

Χθες δεν αντεξα πονουσα αρκετα ..λεω να παρω ενα depon αφου το επιτρεπει και ο γιατρος .....αλλα depon δεν ειχα..μονο παιδικο σιροπακι....ε απο το τιποτα καλο και αυτο!Την δουλεια του την εκανε!Σημερα ευτυχως ειμαι καλυτερα και ελπιζω ετσι να μεινωSmile

Θα βολταρετε σημερα?

Καλημέρες!
Εγώ είμαι ψοφίμι (αφού τέλειωσε το 1ο τρίμηνο, γαμώτο, γιατί δεν φεύγει η παλιοκόπωση; ).
Θα κάνω καμιά δουλειά στο σπίτι και θα κοιμηθώ.
Χθες έπεσα από τις 10.30 και ξύπνησα στις 7.15 σήμερα!

Ο άντρας μου είχε καλεσμένους για σεμινάριο πολεμικών τεχνών (από Όσλο και Παρίσι) και σήμερα τους πάει Σούνιο και μετά αεροδρόμιο. Δεν έχω κουράγιο να ακολουθήσω. Σκέφτομαι και τη ζέστη. Ουφ (ρε τι ψοφίμι έχω γίνει)

Δεν πρεπει να δημοσιευθηκε το ποστ μου μαλλον...ξανα γραφω
Εμενα παντως οι αναγουλες αυξηθηκαν μολις αλλαξα μηνα..τι να πεις???

Εκτος απο τσιριτρι και ιαζον που εστειλα μνμ να ανταλλαξουμε μνμ με τα ονοματα μας στο φεις να ξερουμε πως ειμαστε βρε ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! - Σελίδα 25 328109

Τι δουλεια κανει ο καλος σου?

621Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Σαβ Μάης 18, 2013 11:17 pm

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μάγειρας είναι αλλά διδάσκει και πολεμικές τέχνες για χόμπι.

622Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Σαβ Μάης 18, 2013 11:19 pm

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:Μάγειρας είναι αλλά διδάσκει και πολεμικές τέχνες για χόμπι.

Αυτα ειναι αντρας να σου μαγειρευει!

623Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Σαβ Μάης 18, 2013 11:21 pm

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sophia έγραψε:
ioazon έγραψε:Μάγειρας είναι αλλά διδάσκει και πολεμικές τέχνες για χόμπι.

Αυτα ειναι αντρας να σου μαγειρευει!

Ήξερα τι διάλεγα!!
Και πολύ προκομμένος και στο σπίτι! Κάνει όλες τις δουλειές πλην σιδερώματος!

624Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Σαβ Μάης 18, 2013 11:26 pm

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια!

Τomaraki, πραγματικά εύχομαι να μην σου ξανασυμβεί τίποτε τόσο άσχημο ξανά στη ζωή σου, ποτέ!


Από συμπτώματα μια χαρά πάω εγώ, απλά ανρωτιέμαι αν θα μου μείνουν κουσούρι αυτές οι τόσο συχνές επισκέψεις στο μπάνιο, έχω κατ*ρησει όλες τις τουαλέτες των μαγαζιών της περιοχής μου, δεν κρατιέμαι πια, σαν τους σκύλους! Και ακόμα κουράζομαι πιο εύκολα, αλλά όχι αυτό το χάλι των πρώτων εβδομαδων.

Τιιιιιιιιιιιιι, αρχίσατε να ψωνίζετε;;; Εγώ είχα πάρει μόνο ένα κολάν εγκυμοσύνης που το είχα βρει σε προσφορά, αν και έτσι όπως έχω γίνει σαν τον Όσιο Ονούρφιο, θα χωράνε 2 έγκυες, όχι 1. Ρε παιδιά, εμένα τα παντελόνια μου μου έρχονται κανονικά και κλείνουν άνετα, αλλά όταν κάθομαι νιώθω δυσάρεστα και κυκλοφορώ παντού ξεκούμπωτη, πάει θα ξεφτιλιστω καμιά ώρα!

Εγώ πάντως θα βολτάρω, έχει πρώτα καφεδάκι και μετά όλοι μαζί σε σπίτι φίλης για τραπέζι. Σήμερα το παίζουμε κυρίες, δεν μαγειρεύουμε και ξενοτρώμε (και το σημαντικότερο, άλλος θα πλύνει τα πιάτα!)

625Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Σαβ Μάης 18, 2013 11:30 pm

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nafs έγραψε:
Τιιιιιιιιιιιιι, αρχίσατε να ψωνίζετε;;; Εγώ είχα πάρει μόνο ένα κολάν εγκυμοσύνης που το είχα βρει σε προσφορά, αν και έτσι όπως έχω γίνει σαν τον Όσιο Ονούρφιο, θα χωράνε 2 έγκυες, όχι 1. Ρε παιδιά, εμένα τα παντελόνια μου μου έρχονται κανονικά και κλείνουν άνετα, αλλά όταν κάθομαι νιώθω δυσάρεστα και κυκλοφορώ παντού ξεκούμπωτη, πάει θα ξεφτιλιστω καμιά ώρα!

Καλημέρες!
Ρε συ,
μόλις κάθομαι, βογκάω. Στο όρθιο καλά είμαι (σχετικά), καθιστή πιέζομαι πάρα πολύ από τα παντελόνια μου (είναι και όλα θεόστενα γιατί ήμουνα γκομενέ προ εγκυμοσύνης).
Πάντως αυτά που έχω αγοράσει υπολογίζω πως θα τα φορέσω μέχρι τελευταία στιγμή

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις