Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
46 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 46 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 40]

651Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Τετ Μάης 22, 2013 12:09 am

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θετικά vibes στις δοκιμαζόμενες μανούλες! Σμουτς!

Έχω κάτι τραβήγματα στην κοιλιά μου. Είναι φυσιολογικό;

652Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Τετ Μάης 22, 2013 1:14 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sophia έγραψε:
Siliaki έγραψε:Καλημερα κοριτσια!
Πως ειστε σημερα?
Εγω στη δουλειτσα και πινω το καφεδακι μου!
Η Παρασκευη που θα κανω την επεμβαση ειναι πολυ κοντα και ολο το σκεφτομαι... αλλα που θα παει...?? Θα φυγει και αυτο! Σκεφτομαι οτι ολα θα πανε καλα! Εχω και αλλη επιλογη...??? Την θετικη σας ενεργεια τσουπρες!

Kαλημερα!Μονο θετικες εξελιξεις επιτρεπονται Very Happy Very Happy Very Happy

Πινεις καφεδακι????Θελω και εγωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
δεν πινεις καφεδακι;;;να σου πω εγω πως τον πινω κ δεν με ενοχλει.μιση κουταλιτσα φραπε και μιση ζαχαρη η για φρεντο τις αναλογες παλι δοσολογιεε.πολυ βαρυ μιλαμε...πηγα για καφε κ ρο ζητησα ετσι κ εντομεταξυ δεν φενομαι ακομη γιια εγκυος κ με κοιτουσε περιεργα ο σερβιτορος.

653Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Τετ Μάης 22, 2013 3:07 am

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demaki88 έγραψε:
sophia έγραψε:
Siliaki έγραψε:Καλημερα κοριτσια!
Πως ειστε σημερα?
Εγω στη δουλειτσα και πινω το καφεδακι μου!
Η Παρασκευη που θα κανω την επεμβαση ειναι πολυ κοντα και ολο το σκεφτομαι... αλλα που θα παει...?? Θα φυγει και αυτο! Σκεφτομαι οτι ολα θα πανε καλα! Εχω και αλλη επιλογη...??? Την θετικη σας ενεργεια τσουπρες!

Kαλημερα!Μονο θετικες εξελιξεις επιτρεπονται Very Happy Very Happy Very Happy

Πινεις καφεδακι????Θελω και εγωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
δεν πινεις καφεδακι;;;να σου πω εγω πως τον πινω κ δεν με ενοχλει.μιση κουταλιτσα φραπε και μιση ζαχαρη η για φρεντο τις αναλογες παλι δοσολογιεε.πολυ βαρυ μιλαμε...πηγα για καφε κ ρο ζητησα ετσι κ εντομεταξυ δεν φενομαι ακομη γιια εγκυος κ με κοιτουσε περιεργα ο σερβιτορος.

Δεν πινω ....για να ειμαι απολυτα ειλικρινης εχω πιει 2 ντεκαφεινε...που μεταξυ μας χειροτεροι νομιζω ειναι!

Ιοαζον αν ειναι light μαλλον εχεις μετακινησεις εντος Embarassed μεγαλωνει και η μητρα!

654Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Τετ Μάης 22, 2013 4:09 am

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kalhspera manoyles....eytyxos to mwraki einai kala apo oti eidame..alla thelei proswxei poly...egw exw xtypisei alla oxi kati sovaro.monh moy hmoyna eytyxos ..alla exoyn bgei exw oi xaroi oi papoydes kai pernoyn sto laimo toys oloys toys alloys!!!! pws eiste eseis?iazon moy fysiologiko einai anoigeis kai egw ta exw! krema na vazeis! h vazelinh! ma kanw mia erwthsei?exei petaxtei se kamia sas o afalos?exei thn tash? einai aparethto? kai synxarithria gia tis ayxenikoyles sas...kai ta ntropalaq mwrakia sas...!!!!!!!!nafs moy ypomonh kopela moy kai panw apo ola thetikes skepseis...einai polu symantiko tha pane ola mia xara tyha deis!!!!! sofaki ti kaneis peite moy ta nea sas

655Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Τετ Μάης 22, 2013 2:24 pm

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σε μένα δεν έχει πεταχτει ! Δεν είχε πεταχτει ούτε στην πρώτη εγκυμοσύνη! Εσένα? Η καφέ γραμμή πότε εμφανίζεται? Μετά τον πέμπτο ε?

656Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Τετ Μάης 22, 2013 10:20 pm

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ουτε καφε γραμη εχω ουτε αφαλο προς τα εξω μηπος γινετε ποιο μετα?

657Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Τετ Μάης 22, 2013 10:44 pm

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑλημέρα κοριτσάρες!

Χθες έκανα την λήψη τροφοβλάστη, το έπαιζα και πολύ κουλ και άνετη εν τω μεταξύ, έκανα και μαθηματα στο μπεμπέ μου να κάνει το κινεζομωρό όταν δει την βελόνα και όλα έχουν πάει καλά μέχρι τώρα. Ήταν και η γιατρός πολύ καλή και επεξηγηματική και έχω πάρει τα πάνω μου! Δεν μπορώ να πω ότι ήταν ιδιαίτερα επίπονη διαδικασία, αν και βεβαια από χθες είμαι πολύ προσεχτική, την έχω βγάλει βασικά στο κρεβάτι (όχι ότι χρειαζόταν) και σήμερα θα μείνω χαλαρά σπίτι. Αύριο απόγευμα βγαίνουν τα πρώτα αποτελέσματα, ελπίζω να είναι άψογα και να χαρούμε επιτέλους!

Evaki, περαστικά σου κοπέλα μου, θα πήρες μια τρομάρα... Αφού είναι καλά το μωρό, μικρό το κακό βέβαια.

Siliaki, έφτασε η ώρα ε? Καλή επιτυχία, όλα καλά θα πάνε, και καλά αποτελέσματα βέβαια. Θα περιμένουμε νέα σου!


IAzon, τραβηγματάκι μάλλον θα είναι που ανεβαίνει η μήτρα και μεγαλώνει η κοιλίτσα. Η γιατρός μου είπε ότι οι συσπασούλες είναι σαν πόνοι περιόδου, οπότε αν δεν είναι κάτι τέτοιο φαντάζομαι πως απλά αλλάζει το σώμα. Όπως λέει και η γιατρός μου, αφουγκράσου το σώμα σου, δίνει αυτό τα σήματά του.

Βρε παιδιά, πολύ νωρίς δεν είναι για γραμμές και αφαλούς; Εμένα καλά καλά δεν φαίνεται η κοιλίτσα, όχι να πεταχθεί και ο αφαλός! Βρε μπας και εμενα δεν φουσκώνει, εσείς τόσο πολύ μεγαλώσατε?

658Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Τετ Μάης 22, 2013 10:50 pm

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσάκια!!!

Εβάκι μου είσαι καλά?
Ήταν γερό το χτύπημα?
Αυτό το θέμα με τους παππούδες είναι πολύ πονεμένο...απορώ γιατί ανανεώνουν σε μερικούς το δίπλωμα ρε κορίτσια.
Δηλ έλεος, καταγγελία θέλουν!
Έχουμε και θείο του άντρα μου 80 χρονών, να περπατήσει καλά καλά δεν μπορεί έχει θέμα με τα πόδια και πάει και ένας μαλάκας γιατρός του δίνει χαρτί και το ανανεώνει και φεύγει με το αυτοκίνητο και κάνει και ταξίδια στο χωριό. Δηλ έλεος!!!
Να πάρει και κανέναν άνθρωπο στο λαιμό του!

Nafs καλά σου αποτελέσματα κοπέλα μου!!!
Καλά κάνεις και ξεκουράζεσαι όσο μπορείς τώρα, κακό δεν κάνει!

Sillaki αύριο έχεις εσύ την επέμβαση?
Είναι κάτι επίπονο?
Θα γίνει νάρκωση?
Εύχομαι να περάσει πολύ πολύ γρήγορα, εννοείται ότι θα πάνε όλα καλά, μη φοβάσαι!!!

Εγώ χτες έφαγα μια ωραιότατη τούμπα!!!
Η πρώτη τούμπα του μωρού....ελπίζω να μη τραντάχτηκε πολύ το καημενούλι...

659Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Τετ Μάης 22, 2013 10:56 pm

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Άλλη τρομάρα εσύ tsiritri! Άκου τούμπα! Μαθαίνεις ακροβατικά στο μπεμπε;;;;

Ρε σεις, μούτζωσαν τον μήνα μας αυτη την εβδομάδα;;; Μας έχει πάει τις περισσότερες μούρλια!

660Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Τετ Μάης 22, 2013 10:58 pm

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα, μάνες!

nafs, ξάπλα και καλά αποτελέσματα!

Ρε, δεν το πιστεύω πως θα κάνω παιδί!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! - Σελίδα 27 585182

661Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Τετ Μάης 22, 2013 11:13 pm

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χαχαχχαχαχαχαχαχχαχα, με μια χρονοκαθυστέρηση 2 μηνών, η iazon συνειδητοποιεί ότι θα γίνει μάνα! Καλέ εσύ δεν περίμενες να κλωτσήσει από την 1η βδομάδα;;;;;;; Razz


Ε ναι λοιπόν, θα γίνουμε μανες!!!!!!

662Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Τετ Μάης 22, 2013 11:24 pm

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nafs έγραψε:Χαχαχχαχαχαχαχαχχαχα, με μια χρονοκαθυστέρηση 2 μηνών, η iazon συνειδητοποιεί ότι θα γίνει μάνα! Καλέ εσύ δεν περίμενες να κλωτσήσει από την 1η βδομάδα;;;;;;; Razz


Ε ναι λοιπόν, θα γίνουμε μανες!!!!!!

χαχαχα

Μα δεν έλεγα ποτέ στη ζωή μου πως θέλω να κάνω παιδί. Δεν ήταν στα σχέδιά μου. Δεν το 'χα φανταστεί ποτέ.

Μεγάλη αλλαγή, ρε παιδί μου.
Εγώ με καροτσάκι στο δρόμο!;;;;;!!!

663Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Τετ Μάης 22, 2013 11:35 pm

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Όταν κάνουμε σχέδια, ο Θεος γελάει λένε. Και καροτσάκι θα κυκλοφορήσεις, και πάνες θα αλλάξεις, και θα κυκλοφορείς και με καμάρι με ένα μωρό στο σλινγκ! Πολύ φοβάμαι δε, ότι κάααααααααααποια ατιγμή θα ξεστομίσεις(-ουμε) ατάκες του τύπου Δεν μπορώωωωωωωωωωωωωωω, η καρδιά μουυυυυυυυυυυ, όταν το παιδάκι μας θα μας φέρει σοβαρές αντιρρήσεις σε κάτι (φτου φτου φτου, μην κάνουμε και αυτά που κοροιδεύουμε!). Έτσι είναι η ζωή, όλο εκπληξεις!

664Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Τετ Μάης 22, 2013 11:36 pm

olga86

olga86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια!!!!!!

σημερα παω για αυχενικη και εχω τοοοοοση αγωνια να ειναι καλα το παιδακι μου!!!!λετε να εχουμε και προβλεψη φυλου???

επισης να πω πως ανεκαθεν ηθελα να γινω μανα!απο μικρη το ηθελα πααρα πολυ!τωρα που ειμαι εγκυος μου φαινεται τοσο παραξενο!δε το εχω συνειδητοποιησει!ειναι φορες που το ξεχναω κιολας γιατι το νινι μου δε με εχει ταλαιπωρησει καθολου!!!!με εξαιρεση την αυξηση του στηθους και των πολλων ενοχλησεων στην κοιλια δεν εχω τπτ αλλο!!!

665Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Τετ Μάης 22, 2013 11:40 pm

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nafs έγραψε:Όταν κάνουμε σχέδια, ο Θεος γελάει λένε. Και καροτσάκι θα κυκλοφορήσεις, και πάνες θα αλλάξεις, και θα κυκλοφορείς και με καμάρι με ένα μωρό στο σλινγκ! Πολύ φοβάμαι δε, ότι κάααααααααααποια ατιγμή θα ξεστομίσεις(-ουμε) ατάκες του τύπου Δεν μπορώωωωωωωωωωωωωωω, η καρδιά μουυυυυυυυυυυ, όταν το παιδάκι μας θα μας φέρει σοβαρές αντιρρήσεις σε κάτι (φτου φτου φτου, μην κάνουμε και αυτά που κοροιδεύουμε!). Έτσι είναι η ζωή, όλο εκπληξεις!
Μα εγώ δεν είχα πει "ποτέ".
Απλά δεν με ένοιαζε το ζήτημα. Δεν το συζητούσα καν. Είχα τόση σχέση με το project μωρό, όση έχω και με τα διαστημόπλοια.

olga86 έγραψε:καλημερα κοριτσια!!!!!!

σημερα παω για αυχενικη και εχω τοοοοοση αγωνια να ειναι καλα το παιδακι μου!!!!λετε να εχουμε και προβλεψη φυλου???

επισης να πω πως ανεκαθεν ηθελα να γινω μανα!απο μικρη το ηθελα πααρα πολυ!τωρα που ειμαι εγκυος μου φαινεται τοσο παραξενο!δε το εχω συνειδητοποιησει!ειναι φορες που το ξεχναω κιολας γιατι το νινι μου δε με εχει ταλαιπωρησει καθολου!!!!με εξαιρεση την αυξηση του στηθους και των πολλων ενοχλησεων στην κοιλια δεν εχω τπτ αλλο!!!

Καλή επιτυχία.
Είναι λίγο νωρίς για φύλο και μπορεί να μην είναι και 100% σίγουρο!

666Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Πεμ Μάης 23, 2013 12:07 am

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τσιριτρι μου. Ηταν τρομερο ατυχημα αλλα ευτυχος το μωρακι ολα καλα..!εφαγες τουμπα?? Shocked πως επεσες?

667Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Πεμ Μάης 23, 2013 12:40 am

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nafs μου ήταν η πρώτη του τούμπα του μωρού, ελπίζω και η τελευταία για τα επόμενα 2 χρόνια? Η ζητάω πολλά?

Ευα μου πάλι καλά που δεν έγινε τίποτα κορίτσι μου.
Ελπίζω να ηρέμησες γρήγορα και να μην ταράχτηκες πολύ!
Το νου σου στους παππούδες!!!!

Έπεσα φαρδιά πλατιά Crying or Very sad με γλωσσόφαγε πάλι μια στη δουλειά που κάθε μερά μου λέει όλα τα αρνητικά και ότι μην πάθω το ένα και το άλλο, εε χτες με το που με είδε άρχισε "αααα φοράς πλατφόρμες??? Πας καλά? Δεν κάνει! Θα πέσεις, θα πάθεις τίποτα!" κλπ κλπ κλπ και μη φανταστείτε τίποτα θεόρατες πλατφόρμες, πολύ νορμάλ και βολικές. Ε μόλις έφυγα από το γραφείο και σταμάτησα να πάρω ένα γλυκάκι Rolling Eyes γυρνάω το πόδι μου και να σου την κάτω!

Ioazon μου τι χρονοκαθυστέρηση παιδί μου είναι αυτή????
Δεν υπάρχεις λέμε!!!! Laughing Laughing Laughing

Ολγάκι καλά αποτελέσματα στην αυχενική!!!!
Χαίρεσαι που θα δεις το μπεμπάκι ε?

668Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Πεμ Μάης 23, 2013 12:50 am

maroula


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημερα κοριτσια!Περαστικα σας βρε!Τι ηταν αυτα που παθατε...Ελπιζω ολα καλα απο δω και περα κι αλλο κακο να μην μας βρει που λενε...
Εμεις ειδαμε την μπεμπα μας χθες.Μια χαρα ευτυχως μεγαλωνει.Σ ενα μηνα θα την ξαναδουμε... Smile

669Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Πεμ Μάης 23, 2013 1:38 am

Siliaki

Siliaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
olga86 έγραψε:καλημερα κοριτσια!!!!!!

σημερα παω για αυχενικη και εχω τοοοοοση αγωνια να ειναι καλα το παιδακι μου!!!!λετε να εχουμε και προβλεψη φυλου???

επισης να πω πως ανεκαθεν ηθελα να γινω μανα!απο μικρη το ηθελα πααρα πολυ!τωρα που ειμαι εγκυος μου φαινεται τοσο παραξενο!δε το εχω συνειδητοποιησει!ειναι φορες που το ξεχναω κιολας γιατι το νινι μου δε με εχει ταλαιπωρησει καθολου!!!!με εξαιρεση την αυξηση του στηθους και των πολλων ενοχλησεων στην κοιλια δεν εχω τπτ αλλο!!!


Καλα αποτελεσματα να εχεις Ολγα μου στην αυχενικη σου! Ναι ισως μαθετε και αν ειναι αγορακι η κοριτσακι! Ειδικα το πρωτο! Θα περιμενουμε νεα σου!

670Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Πεμ Μάης 23, 2013 1:51 am

Siliaki

Siliaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nafs έγραψε:ΚΑλημέρα κοριτσάρες!

Χθες έκανα την λήψη τροφοβλάστη, το έπαιζα και πολύ κουλ και άνετη εν τω μεταξύ, έκανα και μαθηματα στο μπεμπέ μου να κάνει το κινεζομωρό όταν δει την βελόνα και όλα έχουν πάει καλά μέχρι τώρα. Ήταν και η γιατρός πολύ καλή και επεξηγηματική και έχω πάρει τα πάνω μου! Δεν μπορώ να πω ότι ήταν ιδιαίτερα επίπονη διαδικασία, αν και βεβαια από χθες είμαι πολύ προσεχτική, την έχω βγάλει βασικά στο κρεβάτι (όχι ότι χρειαζόταν) και σήμερα θα μείνω χαλαρά σπίτι. Αύριο απόγευμα βγαίνουν τα πρώτα αποτελέσματα, ελπίζω να είναι άψογα και να χαρούμε επιτέλους!

Evaki, περαστικά σου κοπέλα μου, θα πήρες μια τρομάρα... Αφού είναι καλά το μωρό, μικρό το κακό βέβαια.

Siliaki, έφτασε η ώρα ε? Καλή επιτυχία, όλα καλά θα πάνε, και καλά αποτελέσματα βέβαια. Θα περιμένουμε νέα σου!


IAzon, τραβηγματάκι μάλλον θα είναι που ανεβαίνει η μήτρα και μεγαλώνει η κοιλίτσα. Η γιατρός μου είπε ότι οι συσπασούλες είναι σαν πόνοι περιόδου, οπότε αν δεν είναι κάτι τέτοιο φαντάζομαι πως απλά αλλάζει το σώμα. Όπως λέει και η γιατρός μου, αφουγκράσου το σώμα σου, δίνει αυτό τα σήματά του.

Βρε παιδιά, πολύ νωρίς δεν είναι για γραμμές και αφαλούς; Εμένα καλά καλά δεν φαίνεται η κοιλίτσα, όχι να πεταχθεί και ο αφαλός! Βρε μπας και εμενα δεν φουσκώνει, εσείς τόσο πολύ μεγαλώσατε?

Καλα αποτελεσματα!!! Τα καλυτερα θα ειναι! Θα το δεις!
Καλα κανεις και ξεκουραζεσαι παντως! Και εγω αυτο θα κανω παντως αυριο! Θα ζητησω βοηθεια απο μαμα και πεθερα με το μωρο και εγω θα ξαπλωσω λιγο! 9 παρα τεταρτο αυριο το πρωι πρεπει να ειμαι εκει! Θα γινει και ναρκωση! Θα αφαιρεσουν στην ουσια την πρωτη στρωση του τραχηλου με λειζερ! Loop τραχηλου λεγεται! Εκανα pap και τα αποτελεσματα δεν ηταν καλα! Ειδαν οτι υπαρχει πιθανοτητα στο μελλον να εμφανισω καρκινο του τραχηλου οποτε δεν θελουν να το αφησω μην προχωρησει παραπερα... τωρα ειναι επιφανειακο! Οποτε αυριο... και ο Θεος βοηθος! Σκεφτηκα να μην το κανω μεσα στην εγκυμοσυνη και πηρα και αλλες γνωμες αλλα και οι αλλοι μου ειπαν να μην το αφησω οποτε...!!!

671Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Πεμ Μάης 23, 2013 2:18 am

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Siliaki,
μη μασάς! Όρμα του και φάτο μπαμπέσικα!
Καλή επιτυχία!

672Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Πεμ Μάης 23, 2013 2:27 am

olga86

olga86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σας ευχαριστω πολυ κοριτσια μου!!!!να ειστε καλα!ναι εχω τρομερη αγωνια θελω να δω το μπεμπακι μουυυυ!!!!δεν υπαρχει περιπτωση να κλεισω ραντεβου παλι σε ενα μηνα!δε θα την παλεψω!20 μερες και πολλες που ειναι!

673Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Πεμ Μάης 23, 2013 2:56 am

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Siliaki αφού σου είπαν όλοι το ίδιο πολύ καλά κάνεις!

Μην ανησυχείς κοπέλα μου, ξέρουν τι κάνουν και θα πάνε όλα καλά!

674Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Πεμ Μάης 23, 2013 3:05 am

maroula


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Siliaki καλο κουραγιο.Ολα τελεια θα πανε.






675Ψηφοφορία Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013...!!!!! Πεμ Μάης 23, 2013 3:17 am

Siliaki

Siliaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σας ευχαριστω πολυ κοριτσια! Να ειστε καλα!
Θα σας πω τα νεα μας οταν επιστρεψουμε!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις