Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
59 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 59 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1ΔΕΝ ΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΠΙΑ.... Empty ΔΕΝ ΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΠΙΑ.... Τρι Απρ 09, 2013 5:08 am

ANNA24

ANNA24
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ..ΜΕ ΛΕΝΕ ΑΝΝΑ Κ ΕΙΜΑΙ 24. ΕΧΩ 2 ΠΑΙΔΑΚΙΑ .ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ 22 ΜΙΝΩΝ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 3ΜΙΝΩΝ.ΟΤΑΝ ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΡΙΝ 3ΜΙΣΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ,ΠΕΡΝΑΓΑ ΤΕΛΕΙΑ,ΥΠΙΡΧΕ ΤΡΕΛΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΠΑΘΟΣ ΕΡςΤΑΣ.ΕΤΣΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΜΙΝΕΣ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ,ΜΕΤΟ ΠΟΥ ΜΕΙΝΑΜΕ ΜΑΖΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑΞΕ,ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΑΜΕ,ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΕΣΠΑ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΠΡΩΤΟ Κ ΑΡΑΙΩΣΑΝ ΠΟΛΥ ΟΙ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ,ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΣΕΞ,ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΛΟΓΟ,ΔΕΝ ΕΔΕΙΧΝΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ.ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ 2ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΓΙΝΑΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ,ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΜΙΛΑΜΕ,ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΩ,ΑΥΤΟΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ,ΟΤΑΝ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΘΕΤΑΙ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ 1 ΩΡΑ ΜΕ ΕΝΑ ΛΑΠΤΟΠ,ΕΧΩ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΕΔΩ Κ 3 ΜΗΝΕΣ Κ ΕΙΧΑΜΕ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΕΠΑΦΗ.ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΑΛΛΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ,ΕΝΤΕΛΩΣ ΜΟΝΗ.ΔΕΝ ΤΟΝ ΝΟΙΑΖΩ.ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ Μ ΦΤΑΝΕΙ.ΘΕΛΩ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΕ ΑΓΚΑΛΙΑΖΕΙ ΝΑ ΜΕ ΦΙΛΑΕΙ.ΠΕΡΙΤΟ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΣΕΡΩ ΤΙ ΣΙΜΑΙΝΕΙ ΦΙΛΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ...ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΧΩΡΙΣΩ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΑΛΛΑΖΕΙ ΚΑΤΙ,ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΝΟΙΩΣΩ ΓΥΝΑΙΚΑ.ΟΧΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΩ 2 ΜΩΡΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΟΜΩΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΕΝΑ ΔΙΑΖΥΓΙΟ...

2ΔΕΝ ΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΠΙΑ.... Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΠΙΑ.... Τρι Απρ 09, 2013 5:29 am

NIKOLETA09


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΑΣΗ ΚΑΙ ΜΙΛΗΣΕ ΤΟΥ ΒΓΑΛΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΟΥ!!! ΜΕ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΘΑ ΚΡΙΝΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!!!

3ΔΕΝ ΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΠΙΑ.... Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΠΙΑ.... Τρι Απρ 09, 2013 6:04 am

ANNA24

ANNA24
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
MA EDW EINAI TO PROVLIMA..DEN ME AKOUEI K DEN TON NOIAZEI..K NA TOY PO TO PROBLIMA MOY,DEN MOY APANTAEI...

4ΔΕΝ ΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΠΙΑ.... Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΠΙΑ.... Τρι Απρ 09, 2013 8:11 am

λιζετα


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Για τους άντρες είναι πιο δύσκολα ειδικά όταν έρχεται το δεύτερο.
κάνε υπομονή, προσπάθησε κι εσύ να τον πλησιάσεις, καταλαβαίνω με τα 2 μωρά κι εσύ θα είσαι πολύ κουρασμένη.

5ΔΕΝ ΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΠΙΑ.... Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΠΙΑ.... Τρι Απρ 09, 2013 8:25 am

PINAKIII

PINAKIII
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα..
αν εκανες τη κινηση να του μιλησεις κ δεν ειχε αποτελεσμα ισως δε καταλαβαινει τη σοβαροτητα.αφου εχεις εξαντλησει αυτο αδιαφορησε κ συ λιγο να δουμε πως θα του φανει..ειναι δυσκολο το φανταζομαι.πες του να κρατησει τα παιδια για να βγεις καλεσε φιλες σου στο σπιτι και οτι και να σου πει θα του λες και τι θα περιμενω απο σενα?σου το ειπα και αδιαφορησες.
αυτο που θελω να πω ειναι να εξαντλησεις τα περιθωρια για να φτασεις στο χωρισμο..γνωμη μου εκτος κ αν εχεις παρει τις αποφασεις σου.
οτι θελησεις... I love you

6ΔΕΝ ΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΠΙΑ.... Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΠΙΑ.... Τρι Απρ 09, 2013 10:37 am

marianta


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Πολύ εύκολα εξαντλήθηκαν τα όριά σου νομίζω...
Δεν χωρίζουν τόσο εύκολα τα ζευγάρια με παιδί.
Πριν σκεφτείς μόνο τον εαυτό σου ( ότι θες να νιώθεις γυναίκα κλπ κλπ) να σκεφτείς ότι είσαι μαμά, ότι είστε γονείς και τα παιδάκια πρέπει να μεγαλώσουν σε μια οικογένεια...
Οκ , μπορεί ο άντρας να έχει αρχίσει να απομακρύνεται λιγάκι, αλλά εσύ τι κάνεις για αυτό; Προσπάθησε να τον προσελκύσεις & άσε και λίγο αέρα να αναπνεύσει. Μην είσαι όλη την ώρα " θέλω να συζητήσουμε γιατί η σχέση μας περνάει κρίση". Οι άντρες δεν γουστάρουν τις φιλοσοφίες και τις συζητήσεις.
Προσπάθησε να δημιουργήσεις μία θετική ατμόσφαιρα στο σπίτι ... Να του αρέσει να είναι μαζί σας.
Ξέρω ότι περιμένες (όπως είναι λογικό βέβαια) να γυρνάει από τη δουλειά, να τρώτε , να κάνει ένα ντουσάκι και να αρχίζετε το παιχνίδι με τα παιδιά και τα γλυκόλογα μεταξύ σας... αλλά δυστυχώς οι περισσότεροι άντρες δεν είναι έτσι...
Οι περισσότεροι νομίζω ότι γυρνούν από τη δουλειά και έχουν ανάγκη από ησυχία και ξεκούραση.
Δεν είναι τυχαίο που οι γυναίκες γεννάνε και μεγαλώνουν τα παιδιά, Πιστεψέ με!!
Λοιπόν , κάνε λίγη υπομονή μπορεί να είναι και φάση... Όλοι την ψιλοπερνάμε και μην δίνεις και τόσο σημασία...
Και όπως είπαμε Θετική ατμόσφαιρα στο σπίτι...

7ΔΕΝ ΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΠΙΑ.... Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΠΙΑ.... Τρι Απρ 09, 2013 12:00 pm

Lia.X

Lia.X
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κι εγω θα συμφωνήσω με τη marianta ...

κάνε ότι περνάει απ το χερι σου πριν χωρίσεις...τα πάντα ότι μπορείς να σκεφτεις ..εξαντλησε όλα τα περιθωρια....

αν δεν δεις καμια αλλαγή...
μετα θα είσαι σιγουρη και για τον χωρισμο....

αχχχ και να σουν η μονη ....όλοι οι άντρες ετσι ειναι πάνω κάτω... (οχι οτι εμεις δεν ειμαστε ιδιες... Razz Razz )

αλλά μην στεναχωριεσαι καθολου...κάνε τις κινησεις σου και βλέπεις....

8ΔΕΝ ΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΠΙΑ.... Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΠΙΑ.... Τρι Απρ 09, 2013 12:23 pm

Silvia11

Silvia11
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Η μαριαντα με καλυψε σε όλα!

9ΔΕΝ ΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΠΙΑ.... Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΠΙΑ.... Τρι Απρ 09, 2013 12:34 pm

vabill


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
θα την τρελανουμε την κοπελα κοριτσια.
η μια της λεει να αδιαφορει η αλλη να δημιουργήσει θετικο κλιμα.βεβαια καθε μια θα πει την γνωμη της αλλα τη λυση θα τη δωσει μονη της.
εγω δεν εχω να σου δωσω καποια συμβουλη.καθε ανθρωπος ειναι διαφορετικος και αντιδρα διαφορετικα σε ομοιες καταστασεις.
δεν απαξιω να σ απαντησω απλως αν σου πω τι να κανεις θα ηταν αυτο που θα εκανα εγω.
να χεις υπομονη, πιστη στο θεο και ο χρονος ειναι αυτος που δινει τις λυσεις στα προβληματα μας.
καλη δυναμη!

10ΔΕΝ ΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΠΙΑ.... Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΠΙΑ.... Τετ Απρ 10, 2013 1:47 am

Sevastianna

Sevastianna
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
όλες περάσαμε από αυτήν την φάση μετά την γέννα..θαωρώ πως ίσως ζηλεύουν και το γεγονός πως η όλη προσοχή μας δίνεται στο μωρό...μην ανυσηχείς, όλες το έχουμε περάσει εγώ ακόμα το περνάω!!Μίλησε του πες του το πρόβλημα σου μίλησε του ανοιχτά χωρίς καβγάδες και τσακωμούς...να σου πω και κάτι ίσως δεν χρειάζονται πολλά πράγματα για να νιώσεις ευτυχισμένη...αφιέρωσε μια μέρα σε αυτόν, φτιάξτου το αγαπημενο του φαγητό...πες του πόσο τον αγαπάς...θυμίσου την εποχή που ήσασταν ευτυχισμένοι και για μια εβδομάδα συμπεριφέρσου εσύ όπως τότε....θα δεις ότι και αυτός θα αρχίσει να μαλακώνει...

11ΔΕΝ ΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΠΙΑ.... Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΠΙΑ.... Τετ Απρ 10, 2013 3:45 am

zgrdolphin


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΑ ΟΦΕΙΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΓΝΩΜΗ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΣΤΕΙ ΚΑΛΗ ΑΠΛΑ ΠΕΡΑΣΑ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΕΡΑΣΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ ΜΟΥ. ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ 24 ΜΕ ΔΥΟ ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΕΝΑ 1,5 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ 3! ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΧΩΡΙΣΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΔΙΑΖΥΓΙΟΥ.ΕΜΕΙΣ ΟΜΩΣ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΚΑΝΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΓΙΑ ΧΑΡΗ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΑΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ. ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΠΟΛΥΛΟΓΩ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΟΡΙΑ ΑΠΟ ΜΕΡΟΥΣ ΤΟΥ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΙΜΩΣ ΕΚΝΕΥΡΙΣΜΕΝΟΣ ΔΕΝ ΚΟΙΜΟΤΑΝ, ΔΕΝ ΕΤΡΩΓΕ ΤΟΥ ΠΕΤΟΥΣΕ ΤΑ ΦΑΓΗΤΑ ΠΑΝΩ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΣΕΒΟΤΑΝ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΠΗΓΑΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΕ ΨΥΧΟΛΟΓΟΥΣ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΠΩΣ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ. ΤΩΡΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΗΡΕΜΗΣΑΝ ΠΟΛΥ ΦΡΟΝΤΙΖΩ ΝΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΕΡΟΥΝΤΑΙ ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΟΡΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΣΣΟΡΟΠΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΜΠΟΥΝΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΧΟΥΝ ΠΛΕΟΝ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΤΥΠΙΚΗ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥΣ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ. ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΘΑ ΤΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΟΜΩΣ ΜΕ ΤΙ ΑΝΘΡΩΠΟ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ. ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΕΙΧΑ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΠΑΡΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΤΡΕΧΩ ΠΟΛΥ ΓΙ ΑΥΤΟ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΑΠΟΦΑΣΗ ΕΞΑΝΤΛΗΣΕ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ ΤΩΝ ΠΡΑΞΕΩΝ ΣΟΥ ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΓΙΑ ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ. ΚΑΝΕ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ Ν ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΗ ΜΑΜΑ ΤΟΥΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΥΠΟΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΤΟ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΙΣΣΟΡΟΠΙΕ, ΚΡΑΤΑ ΑΠΟΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΦΗΣΕΙΣ ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΘΑ ΧΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ... ΟΤΙ ΚΙ ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ!

12ΔΕΝ ΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΠΙΑ.... Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΠΙΑ.... Τετ Απρ 10, 2013 6:40 am

ANNA24

ANNA24
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
VASIKA DEN IMOUN POTE ANTHRWPOS TIS IPOMONIS,OMWS MAZI TOU KANW..EILIKRINA TA EXW EKSANTLISEI TA PERITHWRIA MOU.KSERW OTI EIMAI MAMA,K SKEFTOMAI TA PAIDAKIA MOU KAI THELW NA EXOUN KAI TOUS 2 GONEIS..ALLA K APO TIN ALLI EIMAI 24 KAI EILIKRINA APO TA 21 POU EMEINA EGKUOS EDW K 3 XRONIA OLA PAGWSASN.. DEN KSREW TI PREPEI NA KOITAKSW.. TA MWRAKIA NA ZOUN ME TON MPAMPA,I NA KOITAKSW NA EIMAI PALI <>?GT EXW XASEI TON EAUTO MOU..TOU TA EIPA K XTES..MOU LEEI ''TI NA KANW DOULEUW,VLEPEIS MOU VGAINEI O KWLOS,STIRIKSE ME,SAGAPAW,TI PERIMENEIS OTAN DOULEUW 5 ME 5?'' NA SAS PW OTI OTAN TON GNWRISA PALI 5 ME 5 DOULEUE..ALLA TOTE SKIZOTAN NA ERTHEI NA ME PAREI GIA NA VGOUME

13ΔΕΝ ΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΠΙΑ.... Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΠΙΑ.... Τετ Απρ 10, 2013 6:50 am

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μμμ εχει δράκο η ιστορια

14ΔΕΝ ΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΠΙΑ.... Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΠΙΑ.... Τετ Απρ 10, 2013 7:01 am

ANNA24

ANNA24
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
CATTY,TI SIMAINEI AUTO??

15ΔΕΝ ΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΠΙΑ.... Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΠΙΑ.... Τετ Απρ 10, 2013 7:03 am

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ANNA24 έγραψε:CATTY,TI SIMAINEI AUTO??

Σημαινει οτι δεν υπαρχει φαντασια πια στον ντουνια....... Razz Razz Razz

16ΔΕΝ ΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΠΙΑ.... Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΠΙΑ.... Τετ Απρ 10, 2013 7:08 am

zgrdolphin


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ANNA24 έγραψε:VASIKA DEN IMOUN POTE ANTHRWPOS TIS IPOMONIS,OMWS MAZI TOU KANW..EILIKRINA TA EXW EKSANTLISEI TA PERITHWRIA MOU.KSERW OTI EIMAI MAMA,K SKEFTOMAI TA PAIDAKIA MOU KAI THELW NA EXOUN KAI TOUS 2 GONEIS..ALLA K APO TIN ALLI EIMAI 24 KAI EILIKRINA APO TA 21 POU EMEINA EGKUOS EDW K 3 XRONIA OLA PAGWSASN.. DEN KSREW TI PREPEI NA KOITAKSW.. TA MWRAKIA NA ZOUN ME TON MPAMPA,I NA KOITAKSW NA EIMAI PALI <>?GT EXW XASEI TON EAUTO MOU..TOU TA EIPA K XTES..MOU LEEI ''TI NA KANW DOULEUW,VLEPEIS MOU VGAINEI O KWLOS,STIRIKSE ME,SAGAPAW,TI PERIMENEIS OTAN DOULEUW 5 ME 5?'' NA SAS PW OTI OTAN TON GNWRISA PALI 5 ME 5 DOULEUE..ALLA TOTE SKIZOTAN NA ERTHEI NA ME PAREI GIA NA VGOUME
akrivos ta idia perasa kai ego distixos ta idia kai xeirotera apla sou eksigisa pos prepei na eisai etoimi gia ola meta giati den aksizei na ipoferoun ta paidakia sou... ego eftisa aima gia na min ta epireasoun ola auta pou sinevainan kai tora pleon exoun apla mia tipiki sxesi me ton patera tous ... kai einai kala olo xamogela! oute ego imouna pote tis ipomonis alla otan vazeis mprosta ta paidia kaneis auto de simainei pos parameleis ton eauto sou giati to katalabainounkai tha disanasxetisoun ta idia...

17ΔΕΝ ΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΠΙΑ.... Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΠΙΑ.... Τετ Απρ 10, 2013 7:19 am

LitsaM


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
να ρωτήσω τι σημαίνει 'τυπική σχέση με τον πατέρα τους' για 2 παιδάκια 1,5 και 3 ετών;
...ή χάνω τον χρόνο μου;

Ας δώσουμε τροφή στην φαντασία Wink

18ΔΕΝ ΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΠΙΑ.... Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΠΙΑ.... Τετ Απρ 10, 2013 7:20 am

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
LitsaM έγραψε:να ρωτήσω τι σημαίνει 'τυπική σχέση με τον πατέρα τους' για 2 παιδάκια 1,5 και 3 ετών;
...ή χάνω τον χρόνο μου;

Ας δώσουμε τροφή στην φαντασία Wink

Sad Laughing Laughing

19ΔΕΝ ΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΠΙΑ.... Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΠΙΑ.... Τετ Απρ 10, 2013 9:25 am

Sevastianna

Sevastianna
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ANNA24 έγραψε:VASIKA DEN IMOUN POTE ANTHRWPOS TIS IPOMONIS,OMWS MAZI TOU KANW..EILIKRINA TA EXW EKSANTLISEI TA PERITHWRIA MOU.KSERW OTI EIMAI MAMA,K SKEFTOMAI TA PAIDAKIA MOU KAI THELW NA EXOUN KAI TOUS 2 GONEIS..ALLA K APO TIN ALLI EIMAI 24 KAI EILIKRINA APO TA 21 POU EMEINA EGKUOS EDW K 3 XRONIA OLA PAGWSASN.. DEN KSREW TI PREPEI NA KOITAKSW.. TA MWRAKIA NA ZOUN ME TON MPAMPA,I NA KOITAKSW NA EIMAI PALI <>?GT EXW XASEI TON EAUTO MOU..TOU TA EIPA K XTES..MOU LEEI ''TI NA KANW DOULEUW,VLEPEIS MOU VGAINEI O KWLOS,STIRIKSE ME,SAGAPAW,TI PERIMENEIS OTAN DOULEUW 5 ME 5?'' NA SAS PW OTI OTAN TON GNWRISA PALI 5 ME 5 DOULEUE..ALLA TOTE SKIZOTAN NA ERTHEI NA ME PAREI GIA NA VGOUME
αν υπάρχει αγάπη και θέληση μπορείς..αν δεν έχεις την θέληση να είσαι καλά με τον άνθρωπό σου τότε δεν θα καταφέριες πολλά...βασικά η κάθε μια μας ζει την δική της ιστορία και ίσως οι απαντήσεις και οι λύσεις να διαφέρουν..εσύ γνωρίζεις καλύτερα αν μπορεί να σωθεί η κατάσταση..και εγώ έχω απομακρυνθεί από τον άντρα μου αλλά δεν περιμένω από αυτόν να αλλάξει την κατάσταση..προσπαθώ από την μεριά μου, αν δεν υπάρξει αναταπόκριση τότε απλά το τελείωνω, όλα είναι στο μυαλό!!

20ΔΕΝ ΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΠΙΑ.... Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΠΙΑ.... Τετ Απρ 10, 2013 9:47 am

zgrdolphin


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Lillybell έγραψε:
LitsaM έγραψε:να ρωτήσω τι σημαίνει 'τυπική σχέση με τον πατέρα τους' για 2 παιδάκια 1,5 και 3 ετών;
...ή χάνω τον χρόνο μου;

Ας δώσουμε τροφή στην φαντασία Wink

Sad Laughing Laughing
ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΤΥΠΙΚΗ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟ ΟΣΟ ΣΚΛΗΡΟ ΚΑΙ ΑΝ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ. ΕΧΕΙ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΔΙΚΑΣΤΙΚΗ ΔΙΑΜΑΧΗ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΒΓΗΚΕ ΠΡΟΣΩΡΙΝΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟΥ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΧ ΤΟ ΜΙΚΡΟ 10-1 ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΑΝ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΟΥ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟΥ ΜΑΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΟΥΤΕ ΘΑ ΤΑ ΚΟΙΤΑΞΕΙ (ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙ Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ) ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΓΡΑΦΩ... ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΜΕ ΠΗΓΕ ΑΥΤΟΦΟΡΩ Η ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΓΙΑΤΙ ΕΝΩ ΜΕΝΩ ΚΟΡΙΝΘΟ ΗΜΟΥΝΑ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (ΑΥΤΟΣ ΜΕΝΕΙ ΑΘΗΝΑ) ΑΛΛΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ Α.Τ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΗΝΥΣΗ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ 200ΕΥΡ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝΑ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΠΑΡΑΛΑΒΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΟΠΩΣ ΟΡΙΖΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ. ΦΥΣΙΚΑ, ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΜΑΘΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΗΚΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΞΗΓΗΣΑ ΚΑΙ ΠΑΡ ΟΛΟ ΠΟΥ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Ο ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑΣ ΕΔΩΣΕ ΕΝΤΟΛΗ ΝΑ ΦΥΓΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΣΤΟΝ "ΑΕΡΑ" 2 ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΞΕΧΑΣΕ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙ

21ΔΕΝ ΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΠΙΑ.... Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΠΙΑ.... Τετ Απρ 10, 2013 11:25 am

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Είδες; Αφου έδωσε 200 ευρω, κατα βάθος σε υπολογίζει....

22ΔΕΝ ΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΠΙΑ.... Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΠΙΑ.... Τετ Απρ 10, 2013 9:02 pm

LitsaM


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Catty έγραψε:Είδες; Αφου έδωσε 200 ευρω, κατα βάθος σε υπολογίζει....
σωστό

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις