Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

eimaimpampas


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσάκια μου καλημερούδια!!!Δόξα το θεό όλα πήγαν τέλεια χθες!Τελικά έχουμε σίγουρα κοριτσάκι (αλεπουδίτσα ετοίμασε το γαμπρό!!) 430 γραμμάρια παρακαλώ!Ευτυχώς όλα πήγαν πολύ καλά και δεν βρήκε κανέναν δείκτη που θα μπορούσε να μας αλλάξε τα ποσοστά της αυχενικής.Σήμερα θα κάνουμε και προβολή το dvd μας χι χι!!
Eviana μου ο Σωτηριάδης μου άρεσε πολύ,ήταν πάρα πολύ αναλυτικός, καθησυχαστικός και υπομενετικός. Σε εμάς η μικρή είχε καλή θέση οπότε μας κράτησε κανά 10 με 15 λεπτά στην αρχή και μετά ξαναμπήκαμε (αφού άλλαξε θέση) για να μετρήσει και τα υπόλοιπα που ήθελε για άλλα 5 με 10 λεπτά.
Όλγα τι σέξι κοιλουμπίτσα είναι αυτή;;
Kellymania μην αφήνεις τα οικογενειακά να σε αναστατώνουνε να σκέφτεσαι τα παιδάκια σου και τίποτα άλλο...
Amira μου μη στενοχωριέσαι χωρίς λόγο κι αν κάποιες δε σου απαντήσαμε σε κάτι δεν έγινε επίτηδες, εξάλλου μην ξεχνάς ότι μας ενώνουν όλες τα μωράκια μας!! Smile 
Περιμένω νέα σας!! Φιλάκια πολλά!!

alepouditsa1

alepouditsa1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπραβο Γιωτουλα μου..πολυ χαρηκα και για σενα!!!Ειδες που ολα πηγαν τελεια??? ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 21 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 21 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 21 654316  Αντε να ερθει και η σειρα μου για την β επιπεδου γιατι με εχει φαει το αγχος!!Θα ειναι ολα τελεια και με το δικο μου μπεμπακι?Rolling Eyes 
Κοριτσια για πειτε κανενα νεο..εχετε ψωνισει τιποτα για τα μωρακια σας η οχι ακομα??Εμεις λεμε καλως εχοντων των πραγματων να ξεκινησουμε απο το καροτσι μιας και μεχρι 31 Αυγουστου θα εχει ακομα εκπτωσεις!

olga86

olga86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσακια μουυυυυυυ!!!!!!!!!!!!

μπραβο ρε γιωτουλα μου!!!!μπραβο κοριτσι μου!!ηρεμησε τωρα και απολαυσε την κοιλιτσα σου!!!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 21 990599 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 21 990599 

εμεις κοριτσια αυριο φευγουμε για βορειο ελλαδα στην πεθερα μου για λιγες μερες να την δουμε και εκεινη!

kellymania

kellymania
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπράβο βρε Γιωτούλα, τέλεια τα νέα σου!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 21 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 21 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 21 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 21 328109 

Καλά να περάσετε Ολγάκι! Alepouditsa τέλεια θα'ναι, θα δεις!!

Φιλιά στα κοριτσάκια μου κ τις κοιλίτσες σας, καλημερούδια!!!

eimaimpampas


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ρε κορίτσια δε το πιστεύω..κάποιος με έχει ματιάσει δε το συζητώ!Χθες 'ετσι χαρούμενη που βγήκα από το γιατρό τρώω μια ξυγιρισμένη σαβούρδα και στραμπούληξα το πόδι μου...ευτυχώς έβαλα κατευθείαν πάγο και σήμερα είναι οκ!Πρωι πρωί πάω στη δουλειά,έρχεται το αφεντικό μου με τα σκυλάκια του και εκεί που καθόμουνα ήσυχη ήσυχη και αυτά έπαιζαν στα πόδια μου, μου πέταξε το ένα μια δαγκωνιά!! Το απόγευμα θα πάρω το γοατρό να μου πει αν πρέπει να κάνω κάτι!!Τι να πω..
Όσες δεν κάνατε Β επιπέδου καλή επιτυχία και όλα θα πάνε τέλεια!!!

kellymania

kellymania
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
eimaimpampas έγραψε:Ρε κορίτσια δε το πιστεύω..κάποιος με έχει ματιάσει δε το συζητώ!Χθες 'ετσι χαρούμενη που βγήκα από το γιατρό τρώω μια ξυγιρισμένη σαβούρδα και στραμπούληξα το πόδι μου...ευτυχώς έβαλα κατευθείαν πάγο και σήμερα είναι οκ!Πρωι πρωί πάω στη δουλειά,έρχεται το αφεντικό μου με τα σκυλάκια του και εκεί που καθόμουνα ήσυχη ήσυχη και αυτά έπαιζαν στα πόδια μου, μου πέταξε το ένα μια δαγκωνιά!! Το απόγευμα θα πάρω το γοατρό να μου πει αν πρέπει να κάνω κάτι!!Τι να πω..
Όσες δεν κάνατε Β επιπέδου καλή επιτυχία και όλα θα πάνε τέλεια!!!
Μάτι βρε Γιώτα μου, μάτι! Πες σε κάποιον να σε ξεματιάσει βρε κορίτσι μου!
Εγώ στην προηγούμενη μου εγκμοσύνη, βγαίνοντας από το ιατρείο κ έχοντας μόλις κάνει το Β' επιπέδου, πάτησα σε λάδια μηχανής (!!!) και έσκισα ρούχα και γόνατα!!! Δεν συζητώ ότι ξαναγύρισα κλαίγοντας στο ιατρείο κ με κοιτούσαν καλά καλά να καταλάβουν τι έγινε Rolling Eyes Γι'αυτό σου λέω σε νοιώθω. Ξεμάτιασμα κ πάλι ξεμάτιασμα ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 21 328109 

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eimaimpampas έγραψε:Κοριτσάκια μου καλημερούδια!!!Δόξα το θεό όλα πήγαν τέλεια χθες!Τελικά έχουμε σίγουρα κοριτσάκι (αλεπουδίτσα ετοίμασε το γαμπρό!!) 430 γραμμάρια παρακαλώ!Ευτυχώς όλα πήγαν πολύ καλά και δεν βρήκε κανέναν δείκτη που θα μπορούσε να μας αλλάξε τα ποσοστά της αυχενικής.Σήμερα θα κάνουμε και προβολή το dvd μας χι χι!!
Eviana μου ο Σωτηριάδης μου άρεσε πολύ,ήταν πάρα πολύ αναλυτικός, καθησυχαστικός και υπομενετικός. Σε εμάς η μικρή είχε καλή θέση οπότε μας κράτησε κανά 10 με 15 λεπτά στην αρχή και μετά ξαναμπήκαμε (αφού άλλαξε θέση) για να μετρήσει και τα υπόλοιπα που ήθελε για άλλα 5 με 10 λεπτά.
Όλγα τι σέξι κοιλουμπίτσα είναι αυτή;;
Kellymania μην αφήνεις τα οικογενειακά να σε αναστατώνουνε να σκέφτεσαι τα παιδάκια σου και τίποτα άλλο...
Amira μου μη στενοχωριέσαι χωρίς λόγο κι αν κάποιες δε σου απαντήσαμε σε κάτι δεν έγινε επίτηδες, εξάλλου  μην ξεχνάς ότι μας ενώνουν όλες τα μωράκια μας!!  Smile 
Περιμένω νέα σας!! Φιλάκια πολλά!!

Μπραβοοοο,μπραβοοοοοοοο!!!!τελεια τα νεααααααα!!!!!!!!!!!ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 21 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 21 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 21 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 21 654316 τελεια εξεταση ετσι?????ολα καλα!!!!!κορακλα εχετεεεε!!!!σουπερρρ!!!!!!!!καλο υπολοιπο να εχουμε ολες κοριτσια!!!!!

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eimaimpampas έγραψε:Ρε κορίτσια δε το πιστεύω..κάποιος με έχει ματιάσει δε το συζητώ!Χθες 'ετσι χαρούμενη που βγήκα από το γιατρό τρώω μια ξυγιρισμένη σαβούρδα και στραμπούληξα το πόδι μου...ευτυχώς έβαλα κατευθείαν πάγο και σήμερα είναι οκ!Πρωι πρωί πάω στη δουλειά,έρχεται το αφεντικό μου με τα σκυλάκια του και εκεί που καθόμουνα ήσυχη ήσυχη και αυτά έπαιζαν στα πόδια μου, μου πέταξε το ένα μια δαγκωνιά!! Το απόγευμα θα πάρω το γοατρό να μου πει αν πρέπει να κάνω κάτι!!Τι να πω..
Όσες δεν κάνατε Β επιπέδου καλή επιτυχία και όλα θα πάνε τέλεια!!!
προσεχε Γιωτααα!!!!!!πες τη μαμα σου να σε ξεματιασει!!!!λιβανισε και το σπιτι σου!!!!

kellymania

kellymania
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
pigkoulinaki έγραψε:Καλησπερα κοριτσια και απο μενα!!!καλα εισαστε ολες?????μαμαδες και μπεμπακια?????ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 21 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 21 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 21 654316 
πηγα σημερα στο γιατρο ολα καλα!!!
η μπεμπουλα μου ειναι 490 γραμμαρια!
καθε φορα που παμε να τη ουμε ειναι μπρουμιτα!!!!
τη βολευει ετσι μαλλον!!!τι να πωωωω!!!!!!!ειναι η τριτη συνεχομεη φορα!!!!Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 
αφου να φανταστειτε δεν μου εδωσε υπερη χο ο γιατρος γιατι δεν ειχε καλη λυψη!!!
δεν πειραζει ομως!!!στο επμενο ραντεβου σε 1 μηνα!!!!!!!
αυτα τα νεακια μου!!!!!!

ξέχασα χθες να σου γράψω ΜΠΡΑΑΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟ για τα ωραία νέα!!!!ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 21 215994 άσε που έχουμε κι εμείς γαμπρό, μην ξεχνιέσαι.... βέβαια τον έχω τάξει σε καναδυό εδώ μέσα αλλά κρύβω λόγια... σσσσσ... μας ακούνε???? χαχαχα

Φιλιά ζουζούνες!

Evianna καμιά κλοτσίτσα???? tongue 

olga86

olga86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τι κανουν οι εγκυουλες μου????πηγα να ξαπλωσω αλλα η τσαπερδονα μου ειχε αλλη αποψη!!!με ταραξε στην κλωτσια!!!ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 21 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 21 654316 

επιτελους θα βαψω και μαλλακια!!!με απιβιτα φυσικα αλλα απο το τπτ καλο ειναι αυτο!εσεις τι κανετε με τα μαλλια σας???

olga86

olga86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kellymania έγραψε:
pigkoulinaki έγραψε:Καλησπερα κοριτσια και απο μενα!!!καλα εισαστε ολες?????μαμαδες και μπεμπακια?????ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 21 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 21 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 21 654316 
πηγα σημερα στο γιατρο ολα καλα!!!
η μπεμπουλα μου ειναι 490 γραμμαρια!
καθε φορα που παμε να τη ουμε ειναι μπρουμιτα!!!!
τη βολευει ετσι μαλλον!!!τι να πωωωω!!!!!!!ειναι η τριτη συνεχομεη φορα!!!!Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 
αφου να φανταστειτε δεν μου εδωσε υπερη χο ο γιατρος γιατι δεν ειχε καλη λυψη!!!
δεν πειραζει ομως!!!στο επμενο ραντεβου σε 1 μηνα!!!!!!!
αυτα τα νεακια μου!!!!!!

ξέχασα χθες να σου γράψω ΜΠΡΑΑΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟ για τα ωραία νέα!!!!ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 21 215994 άσε  που έχουμε κι εμείς γαμπρό, μην ξεχνιέσαι.... βέβαια τον έχω τάξει σε καναδυό εδώ μέσα αλλά κρύβω λόγια... σσσσσ... μας ακούνε???? χαχαχα

Φιλιά ζουζούνες!

Evianna καμιά κλοτσίτσα???? tongue 

εδω ειμαι και ολα τα ακουωωωωωωωωωωωωωω Cool Cool 

eimaimpampas


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσάκια καλημέρα! Πέρασε μια μέρα και ακόμα δεν μεταλάχθηκα σε τσιουαουα από το δάγκωμα!Ο γιατρός μου ξεκαρδίστηκε όταν του το είπα...καλά μου λέει τι άλλο περίεργο θα πάθεις!!!Ευτυχώς ήταν εμβολιασμένο για τα πάντα και δεν χρειάζεται να κάνω κάτι!Σκότωμα θα γίνει για τους γαμπρούς κορίτσια!!Είναι και λίγοι,πολλά κορίτσια έχει ο Δεκέμβρης ή μου φαίνεται;;;
Όλγα μου εγώ έχω γεμίσει άσπρα και επειδή είμαι μελαχρινή φαίνεται τρελά!!Θα κάνω και εγώ φυτική μάλλον apivita (αν και δεν έχω ξαναδοκιμάσει και δεν ξέρω αν θα πιάσει...) αλλά όχι από τη ρίζα λίγο πιο κάτω αν και ο γιατρός μου είπε ότι αν είναι φυτική μπορείς και κανονικά!Λέω να τα κάνω αρχές Σεπτέμβρη, αν τα κάνεις νωρίτερα πες μου αν σου έπιασε!

alepouditsa1

alepouditsa1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσακια..κι εγω εχω παρει βαφες korres εδω και ενα μηνα αλλα ακομα δεν εχω αξιωθει να τα βαψω.Δεν ξερω γιατι αλλα φοβαμαι λιγο.Ο γιατρος μου ειχε πει καλο ειναι να κλεισουμε και τον 4ο μηνα για να σχηματιστει κ ο πλακουντας και μετα να τα βαψουμε.Οποτε βαφτειτε αφοβα και πειτε μου κι εμενα μετα μπας κ το παρω αποφαση!Οχι οτι φαινονται πολυ τα ασπρα μου αλλα ετσι για να ενα φρεσκαρισματακι!!Φιλακια!

olga86

olga86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια μου!!

λες να γινοσουν τσιουαουα γιωτουλα???? Laughing Laughing 

γιωτα ειναι η δευτερη φορα που τα βαφω με απιβιτα και ειμαι πολυ ευχαριστημενη!τα μαλλια μου τα εχω ξανθα οποτε δε θα την παλευα με 9 μηνες ριζα ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 21 585182 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 21 585182 !!!μια χαρα πιανει η βαφη,δε μυριζει,δεν τσουζει σουπερ ειναι.απλα επειδη εχει λιγη ποσοτητα χρειαστηκα 2 βαφες για ριζα μονο.καλα δεν βγηκε πλατινε αλλα απο το μαυρο καλο ειναι και αυτο που βγηκε.ο γιατρος μου μου ειχε πει απο την 16η βδομαδα να τα βαψω αλλα επειδη ειχα να παω σε γαμο τα εβαψα την 13η.

olga86

olga86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
alepouditsa1 έγραψε:Καλημερα κοριτσακια..κι εγω εχω παρει βαφες  korres εδω και ενα μηνα αλλα ακομα δεν εχω αξιωθει να τα βαψω.Δεν ξερω γιατι αλλα φοβαμαι λιγο.Ο γιατρος μου ειχε πει καλο ειναι να κλεισουμε και τον 4ο μηνα για να σχηματιστει κ ο πλακουντας και μετα να τα βαψουμε.Οποτε βαφτειτε αφοβα και πειτε μου κι εμενα μετα μπας κ το παρω αποφαση!Οχι οτι φαινονται πολυ τα ασπρα μου αλλα ετσι για να ενα φρεσκαρισματακι!!Φιλακια!
αλεπουδιτσα μου καλημερααα!!!τοτε που ειχα ρωτησει τον γιατρο για την βαφη ηταν και η εμβρυολογος μπροστα και μου ειπε οτι του κορρε η βαφη θα μου βγει οτι να ναι χρωμα!ε σαν γυναικα κατι ηξερε παραπανω και μου ειπε για απιβιτα.βεβαια εγω τα ηθελα ξανθα ανοιχτα που ειναι δυσκολο χρωμα να βγει αλλα για ενα πχ καστανο παιζει να ειναι οκ του κορρε.

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Συγγνώμη που παρεμβαίνω αλλά εμένα ο γιατρός που μου έκανε τη β' επιπέδου μου είπε να μη χρησιμοποιήσω apivita αλλά korres, γιατί πριν κάποιο χρονικό διαστημα είχαν γραφεί διάφορα γι' αυτή.
Τα έβαψα με korres και κράτησε όσο οι κανονικές βαφές, αφού σκέφτομαι να την καθιερώσω στο εξής.

olga86

olga86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τι κανεις παραμυθενια μου???κοντευεις βλεπω!!!με το καλο κοπελα μουυυυυ!!!!!


δε ξερω ρε για τον κορρε...η αισθητικος μου μου ειχε πει ουτε τις κρεμες του να μην παιρνω γιατι μονο φυτικες δεν ειναι

alepouditsa1

alepouditsa1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τελικα ο καθενας εχει και διαφορετικη αποψη και δεν ξερεις τι να πρωτοπιστεψεις.Ολγακι μου εγω καστανα τα βαφω,ακριβως το χρωμα μου δηλαδη απλα για να καλυψω καποια λευκα που εχω.Λες να μου βγουν μπλε???Razz Αχ κοριτσια σημερα κουρευτηκα κιολας,, επιτελους εφυγε απο πανω μου η αφανα!Λες και μου εκοψες το μισο κεφαλι νιωθω!!Laughing 

alepouditsa1

alepouditsa1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ολγα να σε ρωτησω κατι που θελω μιας και με περνας μερικες εβδομαδες.Καποιες φορες γραφεις οτι η μπεμπουλα σου χορευει στην κοιλιτσα σου.Τι ακριβως αισθανεσαι μπορεις να το περιγραψεις?Εδω και 3 μερες οταν ειμαι ηρεμη,ειδικα οταν ειμαι ξαπλωμενη νιωθω διαφορα μεσα στην κοιλια μου αλλα δεν μπορω να καταλαβω αν ειναι το μωρο μου!!Ειμαι πολυ χαζη η μηπως ειναι λιγο νωρις για να μπορω να το ξεχωρισω?ShockedΟι υπολοιπες κοπελες εχετε ακουσει τα μωρακια σας?Και αν ναι πως ειναι??

olga86

olga86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μπλε δε θα σου βγουν με τπτ μην ανχωνεσαι Laughing Laughing Laughing 

οταν λεω χορευει εννοω οτι με ταραζει στην κλωτσια αλεπουδιτσα μου!!!!!βλεπω την κοιλια μου να κουνιεται σε ρυθμους χαρλεμ σεικ Laughing Laughing Laughing !!!!κανει εξογκωματα,κυμματα,βουναλακια και κατι αποτομα ωρες ωρες που με κανουν και πεταγομαι...ειναι ζωηρο το πουλακι μου!!!γυρω στην 20η βδομαδα ξεκινησαν αυτα τα εντονα.

kellymania

kellymania
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ζουμπούλια μου τι κάνετε??? I love you 

Χρόνια πολλά για τις ημέρες, να χαίρεστε την οικογένειά σας και με το καλό τα ζουζούνια σας! Με ένα πόνο δεν λέω γιατί είναι μεγάλη ...μούφα αυτό tongue 

Εγώ σήμερα πήγα να την κοινωνήσω το πρωί, μετά είχα βάφτιση, το βράδυ έχω γιορτή και μετά έξοδο μετά του αντρός γιατί έχουμε να βγούμε κάτι χρόνια.... ουφ... Rolling Eyes τι θα πίνω όλο το βράδυ η γυναίκα χυμούς?? ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 21 265107 

Φιλιά σε όλες, στείλτε νέα!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 21 186253 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 21 265569 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 21 325318 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 21 612298 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 21 8172 

katia@


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλησπέρα σε όλες!
Εμείς είμαστε σε διακοπές οπότε δεν μπαίνω πολύ συχνά αλλά σήμερα διάβασα όλα τα νέα σας!
Μπράβο για τα ωραία νέα για όσες έκαναν το Β' επιπέδου και καλή επιτυχία σε όσες θα την κάνουμε τις επόμενες εβδομάδες!
Εμένα η γιατρός (που υποτίθεται είναι και απο τους πιστοποιημένους) μου είπε οτι για να υπολογίσεις πότε πρέπει να κάνεις την εξέταση παίζουν ρόλο τα κιλά την εγκύου και από ότι κατάλαβα έχει 3 κατηγορίες <60, 60-80, 80< και χωρίζουν το διάστημα των 20-24 εβδομάδων ανάλογα.
Εσείς που έχετε κάνει την εξέταση κ έχετε εμπειρία, έχετε να προτείνετε καμιά ερώτηση που θα πρέπει να κάνουμε στο γιατρό για να μας διευκρινήσει;
Εγώ έχω μια συγκεκριμένη απορία-αγωνία που αφορά στις σχιστίες προσώπου που με ανησυχεί λόγο κληρονομικότητας απο το σύζυγο αλλά δεν ξέρω αν θα μου λειθεί η τώρα.
Και αφού έχω να μπώ πολύ καιρό έχω και πολλές απορίες.
Μπορείτε να περιγράψετε αυτές που το νιώσατε πως είναι οι συσπάσεις; Πως ξεχωρίζει απο άλλου είδους ενοχλήσεις;
Laughing 

kellymania

kellymania
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
katia@ έγραψε:Καλησπέρα σε όλες!
Εμείς είμαστε σε διακοπές οπότε δεν μπαίνω πολύ συχνά αλλά σήμερα διάβασα όλα τα νέα σας!
Μπράβο για τα ωραία νέα για όσες έκαναν το Β' επιπέδου και καλή επιτυχία σε όσες θα την κάνουμε τις επόμενες εβδομάδες!
Εμένα η γιατρός (που υποτίθεται είναι και απο τους πιστοποιημένους) μου είπε οτι για να υπολογίσεις πότε πρέπει να κάνεις την εξέταση παίζουν ρόλο τα κιλά την εγκύου και από ότι κατάλαβα έχει 3 κατηγορίες <60, 60-80, 80< και χωρίζουν το διάστημα των 20-24 εβδομάδων ανάλογα.
Εσείς που έχετε κάνει την εξέταση κ έχετε εμπειρία, έχετε να προτείνετε καμιά ερώτηση που θα πρέπει να κάνουμε στο γιατρό για να μας διευκρινήσει;
Εγώ έχω μια συγκεκριμένη απορία-αγωνία που αφορά στις σχιστίες προσώπου που με ανησυχεί λόγο κληρονομικότητας απο το σύζυγο αλλά δεν ξέρω αν θα μου λειθεί η τώρα.
Και αφού έχω να μπώ πολύ καιρό έχω και πολλές απορίες.
Μπορείτε να περιγράψετε αυτές που το νιώσατε πως είναι οι συσπάσεις; Πως ξεχωρίζει απο άλλου είδους ενοχλήσεις;
Laughing 
Για σου βρε Κάτια μου κ με το καλό το Β' επιπέδου! Εγώ το έκανα 20 εβδομάδων ακριβώς, κ ήμουν 58 κιλά όντως, ίσως να ισχύει αυτό που σου'πε. Εγώ το μόνο που έχω να συμβουλέψω είναι να δουν αναλυτικά την καρδούλα γιατί εκεί συνήθως βλέπουν προβλήματα απ'ότι ακούω (μακριά από εμάς). Για τις σχιστίες δεν ξέρω να σου πω, για τις συσπάσεις όμως εννοείται ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 21 328109 χαχα Κοίτα, εγώ τις νοιώθω παράλληλα με πέτρωμα στην κοιλιά, δηλαδή η κοιλιά μου γίνεται πιο σκληρή και αισθάνομαι κάτω χαμηλά κάτι σαν "μπούκωμα". Απλά δεν το αισθανόμαστε όλες το ίδιο. Εγώ όταν το παθαίνω ένα είναι σίγουρο, πρέπει οπωσδήποτε να σταματήσω ότι κάνω κ να κάτσω γιατί ενοχλούμαι Wink Είναι σαν να μου βάζει τις φωνές το μωρό!!!

Καλή επιτυχία με τα Β' επιπέδου σας κ στείλτε νέα! Να πάτε χωρίς άγχος για να το ευχαριστηθείτε! Φιλιά πολλά!!!

eimaimpampas


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσάκια!!

Εύχομαι μέρες που είναι να μας προσέχει όλες η Παναγιά και να φυλάει τα παιδάκια μας..
Για τη Β επιπέδου θα συμφωνήσω με την κέλυ πολύ αναλυτικά να δούνε την καρδιά ντόπλερ και τέτοια. Τώρα για τις ερωτήσεις ανάλογα με το άγχος του καθενός, εγώ ας πούμε που ζοριζόμουν με τα νούμερα τις αυχενικής τον ρωτούσα πιο πολύ για αυτά και έτσι μου εξήγησε τις μετρήσεις που έκανε και τα όρια για το Β επιπέδου της αυχενικής πτυχής και του ρινικού όστου (συνήθως δεν σου τα λένε αν είναι εντός ορίων μόνο αν δούνε κάτι περίεργο).Τον έκανα 21 και 4 και 54,5 κιλά, αλλά δεν ξέρω πως τα υπολογίζουν...¨Όλα θα πάνε καλά κοίτα να το απολαύσεις γιατί εγώ πήγα μεσα στο άγχος και όταν την επόμενη μέρα είδα το dvd τα μισά ούτε που τα θυμόμουν να τα βλέπω!!Για τις συσπάσεις τι να σου πω δεν είμαι σίγουρη...κυρίως από τα πετρώματα το κατάλαβα αν και τώρα με το μαγνήσιο έστρωσα!!
Άσχετο εσάς σας φαγουρίζει η κοιλίτσα σας
εγώ σαν τον ψωριάρη αισθάνομαι!!

alepouditsa1

alepouditsa1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Aχ κοριτσια πως σας ζηλευω που εχετε κανει την β επιπεδου και εχετε γλιτωσει απο αυτο το αγχος.Εγω θα την κανω την τεταρτη και κοντευω να τρελαθω απο αγωνια!!Γιωτα μου εγω φαγουρα στην κοιλιτσα δεν εχω καθολου και μαλλον ουτε και συσπασεις ειχα ποτε αλλιως θα το ειχα καταλαβει (ελπιζω).Βεβαια ο γιατρος μου εδινε και 3 μαγνησια την ημερα απο την αρχη της εγκυμοσυνης οποτε ισως γι'αυτο να μην εχω.Ολγακι τι κανεις??Που βρισκεσαι??Κατια μου κουραγιο με την β επιπεδου λογικα εμεις κοντα κοντα θα την κανουμε.kellymania μπραβο κοπελα μου που κοινωνησες.Κι εγω πηγα στον παπουλη την προηγουμενη κυριακη κ μου ειπε να νηστεψω 3 μερες και να κοινωνησω κι ετσι εκανα.Αλλος ανθρωπος ενιωθα μετα!Να μας εχει ολες καλα η Παναγια και τα μωρακια μας ακομα καλυτερα!!Σας φιλω..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις