Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
16 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 16 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

PUPPY3737


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΕΔΩ. ΣΕ 5 ΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ. ΘΕΛΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ. ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ. ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΠΟΙΑ "ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ" ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΩ ΕΤΣΙ.
1) ΕΧΩ ΨΙΛΟ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ (ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΜΕΤΟ)
2) Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ 36,6 ΜΕΧΡΙ 37,1
3) ΚΑΤΟΥΡΙΕΜΑΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ, ΚΑΙ ΤΑ ΟΥΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΙΤΡΙΝΑ
4) ΖΑΛΙΣΟΜΑΙ (ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΧΑΜΗΛΗ ΠΙΕΣΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΗ8ΙΣΜΕΝΗ ΣΕ ΑΥΤΟ)
5) ΟΙ ΘΗΛΕΣ ΜΟΥ ΠΟΝΑΝΕ
6) ΝΥΣΤΑΖΩ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ
7) ΠΟΝΑΚΙΑ ΚΑΤΩ ΧΑΜΗΛΑ

ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΓΕΝΙΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΠΤΩΤΟ ΑΔΙΑΘΕΣΑ ΕΧΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΧΩ 6 ΜΕ 7 ΜΕΡΕΣ. ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ 4 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΗΡΘΕ 4 ΜΕΡΕΣ ΠΙΟ ΜΕΤΑ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΑΥΤΟ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ. ΚΑΙ ΤΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΕΧΩ ΣΥΝΕΧΩΣ ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ (ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΟΤΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΙΣΟΥΜΕ). ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΕΠΡΙΞΑ.

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου puppy...καλως ηρθες...
γιατι δεν κανεις μια β χοριακη να σου λυθει και η απορια.... Smile Smile Smile

dimitra.ale3


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
koritsia exw k egw mia aporia...eixa 2 meres periodo k mou stamatise k meta eixa mono ligo roz st ugra xwris n exw roh periodou...exei mia vdomada p egine auto. aytes ts meres niw8w periergo to stomaxi otan trww,koimamai polu,exw polla neyra... ti lete na einai ?

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ρε κορίτσια, το φόρουμ δεν λέγεται "Είμαι μέντιουμ με κληρονομικό χάρισμα". Γιατί δε μιλάτε με το γυναικολόγο σας παρά περιμένετε συμβουλές από άλλες κοπέλες σε φόρα;;;

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mhtsaina έγραψε:Ρε κορίτσια, το φόρουμ δεν λέγεται "Είμαι μέντιουμ με κληρονομικό χάρισμα". Γιατί δε μιλάτε με το γυναικολόγο σας παρά περιμένετε συμβουλές από άλλες κοπέλες σε φόρα;;;

αλληλουια! σ'ευχαριστω φωνη της σκεψης μου!

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπέρα darsel! Το φαινόμενο δεν είναι βέβαια καινούριο, αλλά καμια φορά γίνεται πολύ εκνευριστικό... Κι εκεί που σε είδα να απαντάς πριν από λίγο, μάλλον για Μέση Γη μου κάνει κι αυτό

dimitra.ale3


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
entaksei koritsi mn sugxizesai vradiatika mia erwtish kaname...mporei n exei sumvei se kamia apo esas...ama 8eleis apantas dn s valame maxairi st laimo!

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dimitra.ale3 έγραψε:entaksei koritsi mn sugxizesai vradiatika mia erwtish kaname...mporei n exei sumvei se kamia apo esas...ama 8eleis apantas dn s valame maxairi st laimo!

καταρχιν δεν θυμωσε κανεις. κι εγω τις ιδιες αγωνιες περναω εδω και 8 μηνες. αλλά παω στο φαρμακειο, παιρνω τεστ κανω χοριακες κλπ. εχεις περιεργα συμπτωματα εδω και μια βδομαδα γιατι δεν κανεις μια εξεταση να σου λυθει η απορια???

dimitra.ale3


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
giati apo tin stigmi pou m ir8e periodo estw 2 meres mou fainetai periergo na eimai ... sumvainei dld na eisai eguos k na exeis periodo?? einai taxtiko fainomeno? egw skeftomai apla na perimenw tn epomenh periodo gt mporei na einai k kati ormoniko...apla mia gnwmh zitaw gt prwth fora mou sunevei! Smile

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dimitra.ale3 έγραψε:giati apo tin stigmi pou m ir8e periodo estw 2 meres mou fainetai periergo na eimai ... sumvainei dld na eisai eguos k na exeis periodo?? einai taxtiko fainomeno? egw skeftomai apla na perimenw tn epomenh periodo gt mporei na einai k kati ormoniko...apla mia gnwmh zitaw gt prwth fora mou sunevei! Smile

πολυ ελαφρια αιμορραγια εχω ακουσει, ομως οχι κανονικη περιοδο. ισως να ειναι ορμονικο, μπορει να ειναι και καμια κυστουλα που σε ταλαιπωρει αλλα για να ησυχασεις κανε μια χωριακη. ποτε δεν ξερεις!

dimitra.ale3


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
eginee..euxaristw polu k sorry an hmoun ligo apotomh!! ama kanw 8a sas enimerwsw! Very Happy

enkel

enkel
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
εγω εμαθα πως ειμαι εγκυος στο τεταρτο μηνα.ειχα κανονικα περιοδο. ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΣΑΣ 606100

AsiKavala

AsiKavala
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΙΣ 8 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΑΝ ΤΟ ΤΕΣΤ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΒΓΕΙ ΘΕΤΙΚΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ;

melimpa

melimpa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
enkel έγραψε:εγω εμαθα πως ειμαι εγκυος στο τεταρτο μηνα.ειχα κανονικα περιοδο. ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΣΑΣ 606100
Οταν λες κανονικη περιοδο...δηλ.κρατουσε απο 2 μερες και πανω αυτους τους 4 μηνες,με τα πονακια της περιοδου,με αιμα να αλλαζεις -με συγχωρεις κιολας-σερβιετες την μια μετα την αλλη κτλ κτλ???Γιατι το εχω ξανακουσει αυτο ρε παιδια και δεν μπορω να το χωνεψω... Shocked Shocked Shocked

melimpa

melimpa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
AsiKavala έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΙΣ 8 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΑΝ ΤΟ ΤΕΣΤ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΒΓΕΙ ΘΕΤΙΚΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ;
Εχω την εντυπωση πως ναι,μαλλον γι αυτο τα τεστ ωορρηξιας γραφουν επανω οτι αν ησουν προσφατα εγκυος ή αν παιρνεις ορμονες γονιμοτητας δεν βγαινει εγκυρο το τεστ.Και με 8 μερες καθυστερησης,θετικο τεστ ωορρηξιας???????? ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΣΑΣ 606100

dimitra.ale3


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Mexri tetarto kanonika periodo?? Exw k polla ugra ayes ts meres ... Ti na pw tha to koitaksw gt mou exoun mpei upopsies..!!!

enkel

enkel
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
nai melimpa ειχα περιοδο κανονικα.7 ημερες. οταν πήγα στο γιατρο μου για εξεταση ανακαλυψα πως ημουν και πολυ εγκυος Laughing .τον τελευταιο μηνα πονουσε πολυ το στήθος μου και ειχε πρηστεί απο εκει ψυλλιαστήκα πως μαλλον ημουν εγκυος.μου εδωσε καποια χαπια.ουτρογεσταν νομιζω για να σταματήσει η περιοδος. απο θαυμα ειπε πως κρατήθηκε το μωρό.

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
PUPPY3737 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΕΔΩ. ΣΕ 5 ΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ. ΘΕΛΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ. ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ. ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΠΟΙΑ "ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ" ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΩ ΕΤΣΙ.
1) ΕΧΩ ΨΙΛΟ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ (ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΜΕΤΟ)
2) Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ 36,6 ΜΕΧΡΙ 37,1
3) ΚΑΤΟΥΡΙΕΜΑΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ, ΚΑΙ ΤΑ ΟΥΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΙΤΡΙΝΑ
4) ΖΑΛΙΣΟΜΑΙ (ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΧΑΜΗΛΗ ΠΙΕΣΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΗ8ΙΣΜΕΝΗ ΣΕ ΑΥΤΟ)
5) ΟΙ ΘΗΛΕΣ ΜΟΥ ΠΟΝΑΝΕ
6) ΝΥΣΤΑΖΩ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ
7) ΠΟΝΑΚΙΑ ΚΑΤΩ ΧΑΜΗΛΑ

ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΓΕΝΙΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΠΤΩΤΟ ΑΔΙΑΘΕΣΑ ΕΧΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΧΩ 6 ΜΕ 7 ΜΕΡΕΣ. ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ 4 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΗΡΘΕ 4 ΜΕΡΕΣ ΠΙΟ ΜΕΤΑ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΑΥΤΟ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ. ΚΑΙ ΤΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΕΧΩ ΣΥΝΕΧΩΣ ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ (ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΟΤΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΙΣΟΥΜΕ). ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΕΠΡΙΞΑ.
κοπελαμου ειμαι στον εκτο μηνα και θασου πω την εμπιρια μου....ηθελα και εγω πολι ενα παιδακι οσο ανχονο μουνα δεν ερχοταν με τιποτα εγραφα και εγω και ζητουσα σημβουλεσ τον οκτωμβριο ειχα περιοδο κι τον νοεμβριο περιμενα και δεν ερχοταν ειχαπονο περιοδου μια βδομαδα απο την αναμενομενη περιοδο και ελεγα τωρα θα αδιατετισω πονουσε το στηθος μου οπως σε καθε περιοδο εγω εβγαζα ενα σπιρακι συνηθος διπλα απο τα γεννητικα μου οργανα στι ανηγμα του ποδιου εκεινο τον μηνα δεν το ειχα λεω μπορει ν εχει φυγη πριν την ναμενομενη περιοδο δεν εκανα τεστ γιατι δεν θα εδιχνε τιποτα την ημερα που ηταν να αδιαθετισω δεν μου ηρθαν περιμενα τρεις μερες και πηγα και πειρα ενα τεστ το κλιαρ μπλου ειναι καλητερο με τα πρωινα ουρα εκανα το τεστ και βγηκε θετικο......η συχνοουρια ειναι απο το ανχο σου ειναι νωρις να εχεις συχνωουρια...απο τον 3 και μετα αν εισαι εγκυος....εγω δεν ειχα συπτωματα εγκυμοσηνεις μονο την καθηστεριση.....ειχα και το καταλαβα δεν χρειαζετε ανχος οταν ερθει η ωρα του θατο καταλαβεις μονη σου δεν θα χρειαζεσε τεστ θα λιτουργισει κατι σαν ενα ενστικτο εμενα ολοι μου ελεγαν οτι δεν ειμαι και ας ειχα καθηστεριση εγω τους ελεγα οτ το σωμα μου το ξερω δεν ειχα ποτε μου ακθηστεριση ενχηριση εκανα και καθηστεριση δεν ειχα φαρμακα επερνα και τιποτα αρα για να εχω πρεπει να ειμαι εγκυος και τελικα ειμουνα και περιμενω ενα αγορακι...σε 15 εβδομαδες ...σου ευχομαι καλα αποτελεσματα

PUPPY3737


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ freskia mama ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΝΑ ΑΝΓΧΟΝΟΜΑΙ.. ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ. ΕΞΑΛΛΟΥ ΣΕ 3 ΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ. ΘΑ ΜΟΥ ΛΥΘΕΙ ΤΟΤΕ Η ΑΠΟΡΙΑ ΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ.

PUPPY3737


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΙΝΑΚΙ. ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ.


ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΣΑΣ 679259

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
PUPPY3737 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΙΝΑΚΙ. ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ.


ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΣΑΣ 679259
το οτι εκανες τεστ 3 μερες πριν την αναμενομενη περιοδο λογικο ειναι να μην σου διξει γιατι ειναι πολυ νωρις ακομα.....αρα μην απογοητευεσε ασε να περασουν οι μερες και βλεπεις αν δεν σου ερθει η περιοδος κανε ενα τεστακι το κλεαρ μπλου για πρωτιμηση και βλεπεις αλλα να ξερεις ολοι το λενε κανενα τεστ δεν διχνει μερες πριν την περιοδο

wannabemama12


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπέρα σε όλες τις υποψήφιες μανουλες!! Σας διαβάζω καιρο και αποφάσισα πρώτη φορά να γράψω κι εγω ! Με τον άντρα μου προσπαθούμε εδω και 8 μήνες για μωρακι αλλα τίποτα! Αυτόν το μήνα βέβαια το πάλεψαμε αρκετά και φυσικά λίγες μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο εγω ψάχνω για συμπτωματα!!!
Έχω υπερβολικά φουσκωμένη κοιλια πολλα σπυρακια στο πρόσωπο και αρκετές κολπικες εκκρισεις. Δεν ειμαι ομωσ σιγουρη αν ειναι συμπτωματα η απλα μου ετυχαν ολα μαζι. Σε 2-3 μερεσ κανονικά πρέπει να μου έρθει περίοδος κι έχω κύκλο 32 μέρες. Τι λέτε;; Παίζει να με εχει επισκεφτεί ο πελαργος;;;;;

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΑΦΟΥ ΤΟ ΘΕΣ Κ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ!ΒΕΒΑΙΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ ΠΑΙΖΕΙ Κ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΑΣ Κ ΜΕΡΙΚΕΣ ΤΑ 'ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΘΕΛΟΥΜΕ"!ΠΕΡΙΜΕΝΕ 3-4 ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΑΚΟΜΑ Κ ΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΡΘΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ,ΠΑΡΕ ΤΟ CLEAR BLUE TO TEST(ΑΥΤΟ ΧΡΗΣΙΜΠΟΙΟΥΣΑ Κ ΓΩ ΕΜΠΙΣΤΟ Κ ΑΚΡΙΒΕΣ-ΨΗΦΙΑΚΟ)Κ ΚΑΤΝΤΟ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΠΡΩΙΝΕΣ ΩΡΕΣ!ΑΠΟΒΑΛΛΕ ΟΜΩΣ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ Κ ΤΑ ΑΝΑΛΟΓΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΤ'ΕΥΧΗΝ!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!! Smile

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΑΦΟΥ ΤΟ ΘΕΣ Κ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ!ΒΕΒΑΙΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ ΠΑΙΖΕΙ Κ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΑΣ Κ ΜΕΡΙΚΕΣ ΤΑ 'ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΘΕΛΟΥΜΕ"!ΠΕΡΙΜΕΝΕ 3-4 ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΑΚΟΜΑ Κ ΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΡΘΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ,ΠΑΡΕ ΤΟ CLEAR BLUE TO TEST(ΑΥΤΟ ΧΡΗΣΙΜΠΟΙΟΥΣΑ Κ ΓΩ ΕΜΠΙΣΤΟ Κ ΑΚΡΙΒΕΣ-ΨΗΦΙΑΚΟ)Κ ΚΑΤΝΤΟ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΠΡΩΙΝΕΣ ΩΡΕΣ!ΑΠΟΒΑΛΛΕ ΟΜΩΣ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ Κ ΤΑ ΑΝΑΛΟΓΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΤ'ΕΥΧΗΝ!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!! Smile

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΑΦΟΥ ΤΟ ΘΕΣ Κ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ!ΒΕΒΑΙΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ ΠΑΙΖΕΙ Κ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΑΣ Κ ΜΕΡΙΚΕΣ ΤΑ 'ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΘΕΛΟΥΜΕ"!ΠΕΡΙΜΕΝΕ 3-4 ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΑΚΟΜΑ Κ ΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΡΘΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ,ΠΑΡΕ ΤΟ CLEAR BLUE TO TEST(ΑΥΤΟ ΧΡΗΣΙΜΠΟΙΟΥΣΑ Κ ΓΩ ΕΜΠΙΣΤΟ Κ ΑΚΡΙΒΕΣ-ΨΗΦΙΑΚΟ)Κ ΚΑΤΝΤΟ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΠΡΩΙΝΕΣ ΩΡΕΣ!ΑΠΟΒΑΛΛΕ ΟΜΩΣ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ Κ ΤΑ ΑΝΑΛΟΓΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΤ'ΕΥΧΗΝ!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!! Smile

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις