Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
75 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 75 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 41]

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σοφακι μου γλυκο καλα ειμαστε!!κ εγω κ η αποστολια μας!τρωμε τα σοκολατενια δημητριακα μας τωρα με μπολικο γαλατακι που μας τρελαινει κ μας δροσιζει γιατι εχουμε πολυ ζεστη σκαμε!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz ναι κουραστηκα χθες,παπλωματα μπουφαν χειμωνιατικα ολα αυτα ηθελαν πλυσιμο κ συμμαζεμα στη μερια τους,του χρονου παλι!σημερα μονο μαγειρεμα κριθαρακι με μοσχαρισιο κρεατακι θα κανω αλλα δεν ειναι τιποτα γιατι εχω ηδη βρασμενο το κρεας με το ζουμακι του!κ αργοτερα περπατημα με τον αντρουλη!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειδες καλλια μου που εχει να κανει με τον καλο σου η ψυχολογια σου?επεσες επειδη ειχες μερες να τον δεις κ τωρα αμεσως ανεβηκες!!!αρα μη μου λες δεν ξερεις τι φταιει πονηρουλα Wink Wink Wink Wink Wink Wink

mitrotita


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΑΙ ΣΟΦΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ

ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΥΠΕΡΟΧΗ Η ΚΟΙΛΙΑ Σ

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:ειδες καλλια μου που εχει να κανει με τον καλο σου η ψυχολογια σου?επεσες επειδη ειχες μερες να τον δεις κ τωρα αμεσως ανεβηκες!!!αρα μη μου λες δεν ξερεις τι φταιει πονηρουλα Wink Wink Wink Wink Wink Wink
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ,ΜΕ ΕΠΙΑΣΕΣ..Ε ΝΑΙ ΜΩΡΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΟΤΑΝ ΔΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ ΓΤ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΤΕΤΟΙΑ ΤΥΧΗ?? Rolling Eyes Rolling Eyes

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σαρεσει αννιτα μου?σε λιγους μηνες ετσι θα γινει κ η δικη σου Very Happy

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλλια μου ειναι απολυτως φυσιολογικο που νιωθεις ετσι,εγω αν δεν δω τον αντρα μου τρελαινομαι..παιζει μγαλο παραγοντα ο συντροφος μας στη ψυχολογια μας,ισως τον μεγαλυτερο τελικα!

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:καλλια μου ειναι απολυτως φυσιολογικο που νιωθεις ετσι,εγω αν δεν δω τον αντρα μου τρελαινομαι..παιζει μγαλο παραγοντα ο συντροφος μας στη ψυχολογια μας,ισως τον μεγαλυτερο τελικα!
ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ..ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΧΟΣ ΑΛΛΟ ΠΡΑΜΑ..

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι αγχος εχεις αγαπη μου?

mitrotita


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ..
ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΦΥΣΙΚΑ..

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ;

ΥΠΑΡΧΟΥΝΕ ΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΦΑΓΗΤΑ ΠΟΥ ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ;
ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΚΟ;

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:τι αγχος εχεις αγαπη μου?
ΝΑ ΕΙΠΑΜΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΘΑ ΚΑΤΣΟΥΜΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΣΟΒΑΡΑ ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ,ΚΑΙ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΤΙ ΘΑ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΟΛΟ ΑΥΤΟ... Rolling Eyes

falitsa


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
asteraki1989 έγραψε:
falitsa έγραψε:
falitsa έγραψε:
asteraki1989 έγραψε:
falitsa έγραψε:Koρίτσια άν θέλετε διαθέστε λίγο χρόνο να σας πώ τι έπαθα και να μου πείτε την γνώμη σας.Είμαι στην 23 ημέρα. Ξύπνησα ξημερώματα 4:30 από έναν οξύ πόνο σαν σουβλιά στην κοιλιά μου και μια απιστευτη επιθυμία να κάνω εμετό αλλά και ζαλάδα που δεν μπορούσα να σηκωθώ. Μετά από 3 λεπτά μου πέρασε αλλά είχα κάτι σαν πόνο και μικρή ανακατωσούρα που με κράτησε ξύπνια μέχρι και τώρα. όταν πήγα στο μπάνιο πριν λίγο είδα ροζ στο χαρτί 1-2 σταγόνες στο εσώρουχο.
Τι λέτε να συμβαίνει?
Επίσης κάτι ακόμα, έχω πάντα πριν την περίοδο καφέ υγρά και ελπίζω να μην εμφανιστούν και αναρωτιέμαι ποια θα είναι η εξέλιξη του σημερινού.
καλημερα φαλιτσα τι κανεις?η γνωμη μου ειναι να περιμενεις,μπορει να ειναι απο εμφυτευση στη μητρα ή να ερχετε η περιοδος,εγω σου ευχομαι να ειναι το πρωτο και να εχει φυτρωσει σπορακι,προσπαθεις καιρο?

Περίπου ένα χρόνο και πρώτη φορά μου συμβαίνει αυτό με τον πόνο και την ανακατωσούρα...Ελπίζω πια....Μακάρι η ευχή σου να βγεί αληθινή
Συγγνώμη δεν σου είπα καλημέρα!!!
ποτε δεν περιμενεις?μακαρι κουκλα μου να μας τα ευχαριστα,ποσο χρονων εισαι?
Eίμαι 37 χρονών και άν και αυτόν τον μήνα δεν είμαι έγκυος θα πάμε με τον άντρα μου για εξετάσεις. έχω ήδη μιλήσει με τον γιατρό μου και μου έχει πεί ότι είναι σίγουρος ότι δεν έχω τίποτα και όλα είναι θέμα άγχους.
Αλλά από ένα διάστημα και μετά θα πρέπει να κάνουμε κάποιες εξετάσεις δηλ. ορμονικές και σαλπιγγογραφία εγώ (που μου είπε ότι είναι σίγουρος ότι θα βγεί πεντακάθαρη) και σπερμοδιάγραμμα ο άντρας μου. Θα ήθελα τόσο πολύ όμως να μην χρειαστεί να τις κάνουμε...

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αλεξανδρούκο μου μια χαρά το προγραμματάκι σου για σήμερα!!Και ωραίο φαγητάκι πάλι έχεις !!Εγώ τελικά έφτιαξα χοιρινό με πράσσα και ντοματούλα στο φούρνο!!!!Αλλά πήγα και για τρέξιμο χθες και μέχρι να γυρίσω και να φτιάξω το φαγητό άργησα και κοιμήθηκα κατά τις 2 και τώρα νυστάζωωωωω!!!
Κάλλια μου μην αγχώνεσαι!Θα μιλήσετε με τον καλό σου και αυτό είναι καλό γιατί θα ξεκαθαρίσετε τα όποια θέματα μπορεί να υπάρχουν!

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία83 έγραψε:Αλεξανδρούκο μου μια χαρά το προγραμματάκι σου για σήμερα!!Και ωραίο φαγητάκι πάλι έχεις !!Εγώ τελικά έφτιαξα χοιρινό με πράσσα και ντοματούλα στο φούρνο!!!!Αλλά πήγα και για τρέξιμο χθες και μέχρι να γυρίσω και να φτιάξω το φαγητό άργησα και κοιμήθηκα κατά τις 2 και τώρα νυστάζωωωωω!!!
Κάλλια μου μην αγχώνεσαι!Θα μιλήσετε με τον καλό σου και αυτό είναι καλό γιατί θα ξεκαθαρίσετε τα όποια θέματα μπορεί να υπάρχουν!
ΜΑΚΑΡΙ ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΑΚΟΥΣΩ... Rolling Eyes

falitsa


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Alexandra23 έγραψε:κοριτσαρες μου καλημεραααα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#112 - Σελίδα 26 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#112 - Σελίδα 26 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#112 - Σελίδα 26 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#112 - Σελίδα 26 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#112 - Σελίδα 26 215994 τι κανετε?
φαλιτσα μακαρι να ηταν η εμφυτευση αυτο το ροζ αιματακι κ να εισαι εγκυουλα!σου ευχομαι πολυ πολυ συντομα να εχεις ενα σπορακι στην κοιλιτσα σου!!
βασιλικουλα μου αυριο ολα θα κυλησουν υπεροχα,ειναι λογικο να αγχωνεσαι με αυτο που εζησες την προηγουμενη φορα ομως αυτη τη φορα το νινακι σου ηρθε κ θα μεινει!!
καλλια μου σε νιωθω καλυτερα οτι εισαι σημερα ε?η κανω λαθος να ερθω εκει να σε μαλωσω?? Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#112 - Σελίδα 26 654655 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#112 - Σελίδα 26 654655 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#112 - Σελίδα 26 654655 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#112 - Σελίδα 26 654655 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#112 - Σελίδα 26 654655
σοφακι μου τι κανεις ζουζουνα μου?του δινεις κ καταλαβαινει διαβασα,τελεια!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#112 - Σελίδα 26 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#112 - Σελίδα 26 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#112 - Σελίδα 26 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#112 - Σελίδα 26 215994
βασουλα μου εισαι στην αναμονη ε?σε ποσες μερες θα μαθουμε?
καλως ηρθες αννιτα απο την πανεμορφη κυπρο!!εγκυουλα εισαι ε?με το καλο!!!!
Σε ευχαριστώ γλυκό μου κοριτσάκι!!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mitrotita έγραψε:ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ..
ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΦΥΣΙΚΑ..

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ;

ΥΠΑΡΧΟΥΝΕ ΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΦΑΓΗΤΑ ΠΟΥ ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ;
ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΚΟ;

αννιτα μου δεν στα ειπε ο γιατρος σου τι πρεπει να προσεξεις?ο,τι μα ο,τι απορια εχεις να τον ρωτας!αυτη ειναι η δουλεια του κ κανονικα πρεπει απο μονος του να σου τα εξηγει αυτα!κοιτα απαγορευονται τα ωμα κρεατα!!θα τα τρως πολυ καλοψημενα.καλο ειναι να μην τρως σαλατες απο εξω γιατι δεν ξερεις πως τα πλενουν,να τα πλενεις μονη σου πολυ καλα κ να τα τρως!κατα τα αλλα εγω αυτο που καταλαβα μεχρι στιγμης στην εγκυμοσυνη μου ειναι οτι πρεπει να τα τρωμε ολα με μετρο.αν πεσουμε π.χ στα γλυκα με τα μουτρα μετα θα αναγκαστει ο γιατρος να μας τα κοψει.εμεις δεν θελουμε αυτο,θελουμε να τα τρωμε ολα με μετρο.κ επισης να μην τρως πολλα τηγανιτα!αυτα!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kallia24 έγραψε:
Alexandra23 έγραψε:τι αγχος εχεις αγαπη μου?
ΝΑ ΕΙΠΑΜΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΘΑ ΚΑΤΣΟΥΜΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΣΟΒΑΡΑ ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ,ΚΑΙ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΤΙ ΘΑ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΟΛΟ ΑΥΤΟ... Rolling Eyes

κ γιατι εχεις αγχος?τον φοβασαι?μηπως φοβασαι οτι θα αρχισει να φωναζει παλι ανα ακουσει κατι που δεν θα τον συμφερει?κοιτα καλλια μου θα εισαι σιγουρη με τον εαυτο σου κ θα εχεις πιγμη για να σε σεβονται οι αλλοι κ να σε ακουνε!πολυ καλα θα κανετε που θα συζητησετε σοβαρα,επρεπε!!!μη μασας ρε συ,εχεις το μετωπο σου καθαρο αλλωστε μια χαρα του φερεσαι!!!

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:
kallia24 έγραψε:
Alexandra23 έγραψε:τι αγχος εχεις αγαπη μου?
ΝΑ ΕΙΠΑΜΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΘΑ ΚΑΤΣΟΥΜΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΣΟΒΑΡΑ ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ,ΚΑΙ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΤΙ ΘΑ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΟΛΟ ΑΥΤΟ... Rolling Eyes

κ γιατι εχεις αγχος?τον φοβασαι?μηπως φοβασαι οτι θα αρχισει να φωναζει παλι ανα ακουσει κατι που δεν θα τον συμφερει?κοιτα καλλια μου θα εισαι σιγουρη με τον εαυτο σου κ θα εχεις πιγμη για να σε σεβονται οι αλλοι κ να σε ακουνε!πολυ καλα θα κανετε που θα συζητησετε σοβαρα,επρεπε!!!μη μασας ρε συ,εχεις το μετωπο σου καθαρο αλλωστε μια χαρα του φερεσαι!!!
ΟΧΙ ΔΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙ Κ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΧΩ Κ ΕΓΩ ΦΩΝΗ ,ΑΛΛΑ ΔΝ ΞΕΡΩ ΓΤ ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ..

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φαλιτσα μου εγω συμφωνω να κανεις καποιες εξετασεις κ εσυ κ ο αντρας σου!δεν υπαρχει καλυτερο πραγμα!μην ανησυχεις ολα θα πανε καλα!
σοφακι μου κ εσυ εχεις τελειο φαγητο!νυσταζεις ε?υπομονη λιγες ωριτσες ακομη κ μετα φαι κ νανι!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλλια μου μηπως νιωθεις οτι θα σου πει κατι δυσαρεστο?

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:καλλια μου μηπως νιωθεις οτι θα σου πει κατι δυσαρεστο?
ΜΠΑΑΑ ΤΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ ΔΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ Κ ΧΩΡΙΖΟΥΜΕ?ΔΝ ΝΟΜΙΖΩ,ΓΙΑ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΒΑΛΕΙ ΠΑΛΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ..ΘΑ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ Κ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΩ ΘΑ ΣΑς ΠΩ...

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ο,τι κ να σου πει ηρεμα εσυ χαλαρα,μη μου γυρισεις παλι με μουτρα μεχρι το πατωμα κ χαλια ψυχολογικα!

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:ο,τι κ να σου πει ηρεμα εσυ χαλαρα,μη μου γυρισεις παλι με μουτρα μεχρι το πατωμα κ χαλια ψυχολογικα!
ΟΧΙ ΟΧΙ ΔΝ ΘΑ ΓΥΡΙΣΩ ΕΤΣΙ ΤΟ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ..ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΩ ΕΧΩ ΝΑ ΤΕΛΕΙΣΩ ΚΤ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#112 - Σελίδα 26 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#112 - Σελίδα 26 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#112 - Σελίδα 26 417472

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σε θελω δυνατη κ με σιγουρια στον εαυτο σου!!φιλακια πολλα!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#112 - Σελίδα 26 35468 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#112 - Σελίδα 26 35468 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#112 - Σελίδα 26 35468

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ουφφφφφφφφ επεστρεψαααα...αλεξανδρα μου τι κανεις?????πω σκεφτομαι μην μου πει καιτο φυλο αυριο χαχαχαχα

καλλια μου δεν θα φοβασαι κανεναν στη ζωη σου μονο τον εαυτο σου,ξεκαθαριστε τα οποια προβληματα εχετε χωρις τσακωμους και μιληστε ανθρωπινα και ελπιζω να μας γυρισεις με καλη διαθεση Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#112 - Σελίδα 26 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#112 - Σελίδα 26 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#112 - Σελίδα 26 215994

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχεις πολυ δουλεια βασιλικουλα μου ε?αν ειναι αγορακι πολυ πιθανον να το δειτε κ αυριο το τσουτσουνι,τα αγορια κανουν μπαμ γρηγορα!!! Very Happy αραζω στον καναπε μου αλλα θα σηκωθω τωρα να φτιαξω το κριθαρακι Very Happy δεν ειναι τιποτα αλλα πρεπει να γινει!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις