Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
96 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 96 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

26Καροτσι Bugaboo Cameleon - Σελίδα 2 Empty Απ: Καροτσι Bugaboo Cameleon Δευ Απρ 15, 2013 12:09 am

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΤΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΟΥΜΕ Κ ΠΟΛΥ ΒΑΡΥ ΚΑΡΟΤΣΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΣΗ ΜΑΣ.ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΨΑΞΟΥΜΕ Κ ΑΥΤΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ Κ ΜΟΝΕΣ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΙΓΜΕΣ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΒΟΛΤΟΥΛΑ!! Wink

27Καροτσι Bugaboo Cameleon - Σελίδα 2 Empty Απ: Καροτσι Bugaboo Cameleon Δευ Απρ 15, 2013 12:09 am

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοιτά φαντάζομαι ότι ειναι ανάλογα το καρότσι. Ας μας βοηθήσει καμία κοπέλα που έχει πάρει ηδη καροτσάκι.

28Καροτσι Bugaboo Cameleon - Σελίδα 2 Empty . Δευ Απρ 15, 2013 12:10 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φρουφρου δεν ξερω αν προσαρμοζεται οποιοδηποτε πορτ μπεμπε στο καροτσι αλλα ξαναλεω οτι εναι περιττο εξοδο για μενα.

29Καροτσι Bugaboo Cameleon - Σελίδα 2 Empty Απ: Καροτσι Bugaboo Cameleon Δευ Απρ 15, 2013 12:10 am

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
KRISTI ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ Κ ΔΥΜΑΤΟ Smile Smile Smile

30Καροτσι Bugaboo Cameleon - Σελίδα 2 Empty Απ: Καροτσι Bugaboo Cameleon Δευ Απρ 15, 2013 12:11 am

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοιτά εσυ ηδη έχεις πάρει οπότε ευχαριστούμε για τις συμβουλές. Το καλύτερο ειναι δηλαδή να πάρουμε καροτσάκι και ενα απο τα δυο. Μάλλον πόρτ μπεμπε εγώ λέω να πάρω και κάθισμα αυτοκινήτου που μπορεί να καθίσει και πιο μεγάλο παιδάκι. ΟΥΦ μπερδευτηκα

31Καροτσι Bugaboo Cameleon - Σελίδα 2 Empty Απ: Καροτσι Bugaboo Cameleon Δευ Απρ 15, 2013 12:21 am

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
KLARAMARIA ΑΠ'ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΠΟΛΥ ΧΡΙΕΑΣΤΕΙ ΤΟ ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΘΙΣΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΠΟΥ ΕΙΠΑΤΕ Κ ΣΕΙΣ ΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΚΙΛΑ.ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΡΩΤΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΩΣ ΚΑΙΝΟΥΡΙΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ Κ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ Κ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΑΣ ΝΑ ΤΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΟΟΟΛΑ,Κ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΤΑ ΜΙΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ.ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΠΕΝΔΥΣΟΥΜΕ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΜΑΣ Smile Smile

32Καροτσι Bugaboo Cameleon - Σελίδα 2 Empty Απ: Καροτσι Bugaboo Cameleon Δευ Απρ 15, 2013 12:23 am

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι έχεις δίκιο φρουφρου. Δε μου λες καλαθουνα πρεπει να πάρουμε ;

33Καροτσι Bugaboo Cameleon - Σελίδα 2 Empty Απ: Καροτσι Bugaboo Cameleon Δευ Απρ 15, 2013 12:28 am

petra18


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλημέρα και από εμένα. Εγώ έχω πάρει το bugaboo bee, είναι πολύ βολικό και ελαφρύ. Πήρα ξεχωριστό κάθισμα αυτοκινήτου, το οποίο με κάποιους προσαρμογείς μπαίνει πάνω στο σκελετό του καρουτσιού. Πορτ μπεμπέ δεν αγόρασα, και πραγματικά δεν μου έλειψε καθόλου.
Το Cameleon είναι λίγο μεγαλύτερο καρότσι.

34Καροτσι Bugaboo Cameleon - Σελίδα 2 Empty Απ: Καροτσι Bugaboo Cameleon Δευ Απρ 15, 2013 12:47 am

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσάκια που έχετε ήδη γεννήσει, θα ήθελα να σας ρωτήσω το μικρό σας το βάλατε αμέσως στο καρότσι; Και αν ναι, ήταν άνετα, ήταν ασφαλές; Εμείς προσανατολιζόμαστε προς τη λύση κάθισμα - καρότσι, όπως ανέφερα πριν, μήπως για το νεογέννητο είναι καλύτερο για βολτίτσα το κάθισμα που προσαρμόζεται στο καρότσι, καθότι πιο μικρό. Βέβαια το δικό μας θα γεννηθεί, πρώτα ο Θεος, μέσα Οκτώβρη οπότε μέσα στο χειμώνα δε νομίζω ότι θα το βγάζουμε πολύ...
Δε θυμάμαι ποια ρώτησε, αλλά όχι, δεν προσαρμόζονται όλα τα καθισματάκια σε οποιοδήποτε καρότσι, πρέπει να είναι σετ.

35Καροτσι Bugaboo Cameleon - Σελίδα 2 Empty Απ: Καροτσι Bugaboo Cameleon Δευ Απρ 15, 2013 12:49 am

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κάθισμα που προσαρμόζεται στο καρότσι για μωρά, που λες, εννοείς το πόρτ μπεμπε;

36Καροτσι Bugaboo Cameleon - Σελίδα 2 Empty . Δευ Απρ 15, 2013 12:52 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φρουφρου ευχαριστω πολυ για τις ευχες!!ανακεφαλαιωνω και λεω οτι καλυτερα να παρετε σκετο καροτσι και ξεχωριστο καθισμα αυτοκινητου που ειναι απο μηδεν κιλα εως οσο θελετε.καλυτερα να παρετε εως μεγιστα κιλα για να μην αγοραζετε συνεχεια καθως θα μεγαλωνει το μωρο.και πορτ μπεμπε αν δεν εχετε καποια φιλη η συγγενης να σας δανεισει και αν το θελετε τοσο πολυ παρτε παλι ξεχωριστα.εγω ειχα ρηλαξ για μεταφορα μεχρι την πεθερα π.χ για λιγη ωρα.το οποιο με βολεψε πολυ γιατι καθοταν αρκετη ωρα εκει μεσα και επειδη ειναι καπως ψιλοκαθιστη η θεση της αρεσε γιατι με εβλεπε μεσα στο σπιτι.ενω στο πορτ μπεμπε ειναι ξαπλωτο.

37Καροτσι Bugaboo Cameleon - Σελίδα 2 Empty Απ: Καροτσι Bugaboo Cameleon Δευ Απρ 15, 2013 12:54 am

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ωραία ιδέα και το ρηλαξ.

38Καροτσι Bugaboo Cameleon - Σελίδα 2 Empty Απ: Καροτσι Bugaboo Cameleon Δευ Απρ 15, 2013 12:55 am

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Όχι Klaramaria μου εννοώ το κάθισμα του αυτοκινήτου. Εμείς πάντως κλίνουμε προς το peg perrego book. Τα inglesina έχουν όλα διπλά χερούλια και ο άντρας μου υποστηρίζει ότι δεν είναι τόσο βολικά όσο ένα ενιαίο.Εχουμε καταλήξει ότι δε θα πάρουμε πορτ μπεμπε και δεν ξέρουμε τι να κάνουμε με το κάθισμα του αυτοκινήτου. Αν τελικώς αποφασίσουμε ότι μας βολεύει το κανονικό καρότσι είναι οκ για νεογέννητο μάλλον θα πάρουμε κάθισμα αυτοκινήτου που είναι κατάλληλο και για πιο μεγάλο παιδάκι.

39Καροτσι Bugaboo Cameleon - Σελίδα 2 Empty . Δευ Απρ 15, 2013 12:58 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Paramythenia έγραψε:Κοριτσάκια που έχετε ήδη γεννήσει, θα ήθελα να σας ρωτήσω το μικρό σας το βάλατε αμέσως στο καρότσι; Και αν ναι, ήταν άνετα, ήταν ασφαλές; Εμείς προσανατολιζόμαστε προς τη λύση κάθισμα - καρότσι, όπως ανέφερα πριν, μήπως για το νεογέννητο είναι καλύτερο για βολτίτσα το κάθισμα που προσαρμόζεται στο καρότσι, καθότι πιο μικρό. Βέβαια το δικό μας θα γεννηθεί, πρώτα ο Θεος, μέσα Οκτώβρη οπότε μέσα στο χειμώνα δε νομίζω ότι θα το βγάζουμε πολύ...
Δε θυμάμαι ποια ρώτησε, αλλά όχι, δεν προσαρμόζονται όλα τα καθισματάκια σε οποιοδήποτε καρότσι, πρέπει να είναι σετ.
μια χαρα ασφαλες ειναι το μωρο στο καροτσι ετσι και αλλιως ειναι τελειως ξαπλωτο οσο ειναι ακομα πολυ μωρο.μην αγχωνεσαι. Smile

40Καροτσι Bugaboo Cameleon - Σελίδα 2 Empty Απ: Καροτσι Bugaboo Cameleon Δευ Απρ 15, 2013 1:01 am

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kristi σε ευχαριστώ πολύ! Η αλήθεια είναι πως οι απόψεις όσων έχουν ήδη γίνει γονείς είναι πολύτιμες σε τέτοια θέματα. Very Happy

41Καροτσι Bugaboo Cameleon - Σελίδα 2 Empty . Δευ Απρ 15, 2013 1:04 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τιποτα κοριτσια μου!!παντως σκεφτειτε και την ιδεα του ρηλαξ αντι για πορτ μπεμπε.το χρησιμοποιειται πιο πολυ καιρο και καθονται τα μωρα εκει μεσα τους αρεσει και σας βλεπει κιολας ενω εσεις π.χ κανετε τις δουλειες σας. Very Happy

42Καροτσι Bugaboo Cameleon - Σελίδα 2 Empty Απ: Καροτσι Bugaboo Cameleon Δευ Απρ 15, 2013 1:05 am

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παραμυθένια πολυ ωραίο το καροτσάκι της peg perego

43Καροτσι Bugaboo Cameleon - Σελίδα 2 Empty . Δευ Απρ 15, 2013 1:06 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
με το καλο σε ολα τα κοριτσια να κρατησετε υγιεστατα μωρακια στην αγκαλιτσα σας και να σας τρελαινουν με τα τσαλιμια τους!αντε μανες χαλαρωστε,ηρεμηστε και απολαυστε το! Very Happy

44Καροτσι Bugaboo Cameleon - Σελίδα 2 Empty Απ: Καροτσι Bugaboo Cameleon Δευ Απρ 15, 2013 1:07 am

petra18


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ο μικρός γεννήθηκε Αύγουστο, οπότε μέχρι να μπούμε σε πρόγραμμα κτλ μας έπιασε ο χειμώνας, οπότε δεν κάναμε και πάρα πολλές βόλτες. Από την αρχή τον έβαζα στο καρότσι, αλλά στο κάθισμα αυτοκινήτου (έχω πάρει το MAXI COSI CABRIO FIX) ήταν πιο άνετα. Πάντως η αγορά καροτσιού είναι δύσκολη, εγώ τουλάχιστον δυσκολεύτηκα να αποφασίσω. Θα σας πρότεινα να σκεφτείτε πρώτα τί είδους καρότσι θέλετε (π.χ. εγώ ήθελα να είναι ελαφρύ, να κλείνει εύκολα, να έχει αντιστρέψιμο κάθισμα και ενιαίο τιμόνι)

45Καροτσι Bugaboo Cameleon - Σελίδα 2 Empty Απ: Καροτσι Bugaboo Cameleon Δευ Απρ 15, 2013 1:14 am

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα... θα ηθελα να πω κ εγω την γνωμη μου για το cameleon! το εχει μια ξαδερφη του αντρα μου κ το εχω δει σε χρηση... ειναι το τελειο καροτσι! οταν το ξαπλωνεις... ειναι εντελως ξαπλωτο! κοιμαται πολυ ανετα το νεογεννητο εκει! επισης οι μεγαλες ροδες που εχει, βοηθανε απιστευτα να ανεβοκατεβαινεις τα πεζοδρομια! κ με μια κινηση μπορεις να το κανεις να κοιταει το μωρο ή την μαμα ή προς τον δρομο!
η τιμη βεβαια, ειναι υπερβολικη!

εμενα μου εδωσαν ενα chicco απο τα ακριβα, το οποιο τελικα δεν με βολεψε καθολου γιατι ηταν βαρυ κ φαρδυ, αν θες να μετακινησε στα πεζοδρομια της Αθηνας... εινια πολυ δυσκολο με τετοιο καροτσι! Κ δεν ηθελα να δωσω λεφτα κ πηρα ενα απλο της inglesina πολυ ελαφρυ, με ενιαιο χερουλι (βολευει πολυ γιατι μπορεις να το τσουλας κ με ενα χερι)... αλλα δυστυχως δεν γυρναει να κοιταει το μωρο την μαμα και τελικα διαπιστωσα οτι ειναι κ αυτο πολυ σημαντικο (εκτος οτι σε βλεπει κ νιωθει ασφαλεια, του κανεις σκια, κοβεις τον αερα που φυσαει κτλ). αααα επισης να κοιταξετε το καροτσι να εχει αναρτησεις... το δικο μου δεν εχει κ σε καθε λακουβα κ πλακοστρωτο τρανταζετε πολυ ο καημενος!!!

46Καροτσι Bugaboo Cameleon - Σελίδα 2 Empty Απ: Καροτσι Bugaboo Cameleon Δευ Απρ 15, 2013 1:37 am

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
petra18 έγραψε: Πάντως η αγορά καροτσιού είναι δύσκολη, εγώ τουλάχιστον δυσκολεύτηκα να αποφασίσω. Θα σας πρότεινα να σκεφτείτε πρώτα τί είδους καρότσι θέλετε (π.χ. εγώ ήθελα να είναι ελαφρύ, να κλείνει εύκολα, να έχει αντιστρέψιμο κάθισμα και ενιαίο τιμόνι)
Κι εμάς περίπου αυτά είναι τα θέλω μας.
Την υπόθεση την έχει αναλάβει ο άντρας μου, ο οποίος ψάχνει για καρότσι απ' όταν μάθαμε για την εγκυμοσύνη! Laughing
Ριλάξ εννοείται ότι θα πάρουμε! Είναι πολύ πιο βολικό από το πορτ μπεμπε. Κάνεις τις δουλίτσες σου και βλέπεις και το μωράκι σου. Κάνει για νεογέννητο;

47Καροτσι Bugaboo Cameleon - Σελίδα 2 Empty Απ: Καροτσι Bugaboo Cameleon Δευ Απρ 15, 2013 1:44 am

petra18


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Paramythenia, τότε θα σου πρότεινα να δείτε και το καρότσι που πήραμε εμείς. Έχει όλα τα χαρακτηριστικά που έψαχνα και πραγματικά με βολεύει πολύ! Το ρηλάξ είναι πολύ βολικό και ναι, κάνει για νεογέννητα. Εμένα επίσης με βόλεψε πολύ ο μάρσιπος, παρόλο που στην αρχή ήμουν επιφυλακτική. Είναι ιδανικός για μικρές "βόλτες", π.χ. να πας μέχρι το φούρνο.

48Καροτσι Bugaboo Cameleon - Σελίδα 2 Empty . Δευ Απρ 15, 2013 1:45 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω στο ρηλαξ αρχισα να το βαζω περιπου οταν ηταν 3 μηνων.πιο πριν δεν ηθελα γιατι δεν ειναι τελειως ξαπλωτο.βεβαια αυτο ειναι στη κριση καθε μανουλας!

49Καροτσι Bugaboo Cameleon - Σελίδα 2 Empty Απ: Καροτσι Bugaboo Cameleon Δευ Απρ 15, 2013 1:46 am

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
petra18 έγραψε:Paramythenia, τότε θα σου πρότεινα να δείτε και το καρότσι που πήραμε εμείς. Έχει όλα τα χαρακτηριστικά που έψαχνα και πραγματικά με βολεύει πολύ! Το ρηλάξ είναι πολύ βολικό και ναι, κάνει για νεογέννητα. Εμένα επίσης με βόλεψε πολύ ο μάρσιπος, παρόλο που στην αρχή ήμουν επιφυλακτική. Είναι ιδανικός για μικρές "βόλτες", π.χ. να πας μέχρι το φούρνο.
Νομίζω ότι το έχουμε ήδη στα υπόψη. Εσύ πήρες το καρότσι και το κάθισμα ε; Για μάρσιπο δεν ξέρω, μάλλον για mei tai λέω. Θα δούμε όμως, είναι πολύ νωρίς ακόμη.
Ευχαριστώ πολύ πάντως! Very Happy

50Καροτσι Bugaboo Cameleon - Σελίδα 2 Empty Απ: Καροτσι Bugaboo Cameleon Δευ Απρ 15, 2013 1:49 am

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις