Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
490 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 490 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 40]

mar.pan

mar.pan
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
matina01/09 έγραψε:Όταν λέω πληροφορίες,εννοώ πάνω σε μαγαζιά και οικονομικές λύσεις,γιατί το έψαξα πολύ πέρσι.

nai amee....

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοιτα τωρα εκει που χα παει εγω στο βαγια εχει βαλει μια προσφορα 1450 ευρω κανε αναζητηση να δεισ τι περιλαμβανει ειχε παντωσ ποικιλια σε νυφικα.θα θυμηθω κ τ αλλα κ θα στα γραψω

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

matina01/09

matina01/09
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ το νυφικό το παράγγειλα από Κίνα με 150€ και ήταν ακριβώς ίδιο με αυτά που δοκίμαζα.Και τα προσκλητήρια και οι μπομπονιέρες κόστιζαν από ,060 λεπτά το ένα.Ο γάμος στο σύνολο κόστισε 10000€ με 300 καλεσμένους και δεξίωση.

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπεσ στο www.topprosfores.gr εχει διαφορα

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

mar.pan

mar.pan
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nai alla egw pws na parw apo t internet nufiko afou 8a prepei n t prosarmosw me ti koilia m

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα στις πιο γλυκες μανουλες του φοροουμ τι μου κανετε σημερα τα παιδακια σας....εγω μολις ξυπνισα και πηνω εναν ελληνικο καφε τον ηθελα τοσο πολυ εκανα και τις δουλιτσες μου και ειπα να απολαυσουμε εγω και ο γιος μου το φοροουμ

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα κ καλή εβδομάδα στρουμπουλές μου κοιλίτσες! Very Happy

-Αλεξ περιμένουμε νέα απο τον ντόκτορ για το μπεμπάκι σου
-Ελίζα όσο ψάχνουμε τόσο μπερδευόμαστε τελικά. Εγώ θα πάρω αυτό το καρότσι που ερωτεύτηκα που σου έλεγα την προηγούμενη φορά κ όλο το σετ (με πορτ-μπεμπε κ κάθισμα αυτοκινήτου) βγαίνει γύρω στα 580, νομίζω είναι καλά
-Νατάσα κ εγώ λέω μέχρι τέλη Μαίου να έρχομαι στη δουλειά κ μετά να αφιερωθώ στην διαμόρφωση δωματίου κ σε ό,τι αφορά το μωρό μου!
-ΜαρΠαν είναι δίλημμα. Στον 8ο κ μεσ στο καλοκαίρι, δεν θα είναι κ εύκολο να στήνεσαι κ να στέκεσαι με το νυφικό, το μακιγιάζ κ όλα αυτά τα νυφιάτικα (το νυφικό απο μόνο του είναι αρκετά βαρύ) κ ίσως να μην έχεις αντοχές να το ευχαριστηθείς στο έπακρο. Από την άλλη όπως λες, αν κάνεις γαμοβάφτιση, το ένα μυστήριο επισκιάζει κατά κάποιν τρόπο το άλλο κ δεν χαίερεσαι το καθένα ξεχωριστά γιατί συνήθως κ τα μωρά κουράζονται τόσες ώρες κ υπάρχει γκρίνια κ όλα αυτά.
Βέβαια τίποτα δεν είναι απόλυτο κ είναι καθαρά θέμα γούστου κ πώς θέλεις να ζήσεις την καθε στιγμή.
Ο,τι κ αν αποφασίσετε πάντως, θα είναι πολύ όμορφα κ πολύ συγινητικές στιγμές  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.5 - Σελίδα 5 417472  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.5 - Σελίδα 5 417472

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βρε συ μαγαζια ειναι εννοειται πωσ πασ απο κει αφου εχεισ παρει τηλ κ εχεισ πει οτι ειδεσ την προσφορα κ δοκιμαζεισ οτι θεσ κ τα φτιαχνουν κ ειδικα για εγκυουλεσ σε πολλα μαγαζια

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

matina01/09

matina01/09
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν σου προτείνω να παραγγείλεις,εσύ θα πρέπει να φορέσεις νυφικό σε στυλ φορέματος,γιατί τα υπόλοιπα είναι πολύ βαριά και κουραστικά.

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οριτσια μου εγω παντρεφτικα με πολιτικο γαμο γιατι εμεναο αντρας μου δεν εινια χριστιανος αλλα καναμε εναν πολυ ωραιο γαμο παντρεφτικα ιουλιο μηνα μες στην ζεστη πηρα λειπον ενα ωραιο φορεμα λευκο που ολοι ειχαν μινει εκθαμβει μπομπονιερες σε σχημα λουλουδιου και με 30 ατομα σε τραπεζι μας κοστισαν ολα καχι 200 ευρο και ηταν κατι καταπληκτικο περα απο την ζεστη και την μακιγεζ να μου φτιαχνει συναιχεια το μακιγιαζ γιατι υδρονα και μου εφευγε....αυτο που καταλαβα ειναι δεν ειναι τι θα φορεσεις εκεινη την μερα αλλα η στιγμη του γαμου η στιγμη που ενονονται αν θελετε να διτε την φοτο του γαμου μου μπειτε εδω

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
freskia mama έγραψε:οριτσια μου εγω παντρεφτικα με πολιτικο γαμο γιατι εμεναο αντρας μου δεν εινια χριστιανος αλλα καναμε εναν πολυ ωραιο γαμο παντρεφτικα ιουλιο μηνα μες στην ζεστη πηρα λειπον ενα ωραιο φορεμα λευκο που ολοι ειχαν μινει εκθαμβει μπομπονιερες σε σχημα λουλουδιου και με 30 ατομα σε τραπεζι μας κοστισαν ολα καχι 200 ευρο και ηταν κατι καταπληκτικο περα απο την ζεστη και την μακιγεζ να μου φτιαχνει συναιχεια το μακιγιαζ γιατι υδρονα και μου εφευγε....αυτο που καταλαβα ειναι δεν ειναι τι θα φορεσεις εκεινη την μερα αλλα η στιγμη του γαμου η στιγμη που ενονονται αν θελετε να διτε την φοτο του γαμου μου μπειτε εδω
Giwta Chabab Manifava ειναι το φεεις μου οποια θελει να μπει αν δει φοτο απο τον γαμο μου και το μωρακι

mar.pan

mar.pan
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ma nai ennoeitai.. de 8a balw ayta ta fouskwta ... idi exw dei kapoio styl st internet... ti lete g kt tetoio? [url=[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ] [/url]

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρ παν πολυ ωραιο κ ανετο φαινεται...αν βρεισ κ ανετα παπουτσακια θα ναι καλα

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

matina01/09

matina01/09
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Είναι πολύ ωραίο και η κοιλίτσα σου θα είναι άνετη.

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειναι πολυ ωραιο το νυφικο εμενα μου αρεσει παρα πολυ ριχτο και ανετο και αναλαφρο για καλοκαιρακι

mar.pan

mar.pan
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
naii einai pragmati aneto.. bebaia t exw vrei st internet.. einai poluu oikonomiko .. isws k na t parw telika an brw sta metra m ..

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mar.pan έγραψε:naii einai pragmati aneto.. bebaia t exw vrei st internet.. einai poluu oikonomiko .. isws k na t parw telika an brw sta metra m ..
μπορεις να παρεις τα μετρα την εποχη που θα το παραγκυλεις θα γραψεις οτι εισαι εγκυος να σου αφησουν και καπιο περιθοριο και θα το παραγκυλης

matina01/09

matina01/09
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αν το πάρεις από το ίντερνετ καλύτερα να το παραγγείλεις τώρα γιατί θέλει και 1 μήνα να έρθει.Θα δώσεις τα μέτρα σου πριν το παραγγείλεις και θα στο φτιάξουν πάνω σου,αν θες δίνεις και λίγα εκατοστά παραπάνω,καλύτερα να το στενέψεις παρά να το φαρδύνεις.

mar.pan

mar.pan
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sti koilia 8a einai t problima.. kala na t paraggeilw twra , alla twra eimai stn 5o. kai 8a exw alli koilia mexri tote

matina01/09

matina01/09
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Για αυτό θα δώσεις παραπάνω εκατοστά,έτσι και αλλιώς αυτό το σχέδιο αν βλέπω καλά έχει αρκετό χώρο στην κοιλιά και από μόνο του.

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γνωμη μου ειναι να το παραγκυλης στο τελος του 6 μηνα αφησε αρκετο περιθοριο και το φτιανεις μετα σε καπια μοδιστρα πριν το γαμο

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
freskia mama έγραψε:γνωμη μου ειναι να το παραγκυλης στο τελος του 6 μηνα αφησε αρκετο περιθοριο και το φτιανεις μετα σε καπια μοδιστρα πριν το γαμο

Συμφωνώ γιατί άν κρίνω από μένα τώρα που διανύω τον 6ο, πραγματικά σου λέω κάθε 2 μέρες βλέπω μεγάλη διαφορά στην κοιλιά μου!! Άσε που όσο περνάει ο καιρός "γεμίζεις περισσότερο κ στην μέση κ ίσως στους γοφούς.

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ηθελα να σας ανεβασω φοτο απο τον γαμο μου αλλα δενμπορω να ανεβασω τον λινκ και σας γραφω το φεις μου ειναι
Giwta Chabab Manifava
μπιτε εκει και θα δειτε φοτο απο τον γαμο μου τις μπομπονιερες και ανθοδεσμη και υπεριχους του μωρου

matina01/09

matina01/09
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mar.pan όλα θα γίνουν,θέλει υπομονή...Με το καλό ο γάμος και σίγουρα θα περάσεις καλά!!!

Μόλις έφτιαξα το φαγητό,αλλά κουράστηκα πολύ,ευτυχώς δεν είχα ενοχλήσεις στην κοιλιά μου,συνηθίζει η μπουμπού μου.Θα γίνει μαγείρισσα!!!!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ουφ επεστρεψα κ εγω..!!!!!
Μαρ Παν εγω λεω το εξης... πριν αποφασισεις οτιδηποτε, κανε μια "προβα".. δηλ αποφασιστε με τον αντρα σου να βγειτε ενα Σαββατο, απο τον καφε κατα τις 7-8 μεχρι και το βραδυ εξω, τουλαχιστον ως τις 2.. να κρεμασεις τα ρουχα σου ετοιμα εξω απο την ντουλαπα 2-3 μερες πριν, και το Σαββατο να συμπεριφερθεις ως νυφη. Δηλ ξυπνα οποτε θελεις, πηγαινε κομμωτηριο/φτιαξε μαλλια μονη σου, βαψου κατα τις 4 αργα αργα με πολλη λεπτομερεια και κατα τις 6 ντυσου κ στασου σαν να ειχες ηδη καλεσμενους στο σπιτι. Αν περασεις ΤΕΛΕΙΑ και ευχαριστηθεις καθε λεπτο ως το βραδυ, τοτε να κανεις το γαμο οπως λες, και σιγουρα θα το ευχαριστηθεις!!!!!!!! Αν παλι νιωσεις κουρασμενη η καπως, τοτε ξανασκεψου το..
Βεβαια εγω ειμαι απο αυτες που τον γαμο και ολη τη διαδικασια την εβλεπα εντελως ρομαντικα- παραμυθενια οποτε για μενα ειχε ΑΠΟΛΥΤΗ σημασια να ευχαριστηθω ΚΑΘΕ στιγμη, απο τον καφε μου το πρωι με τη μαμα μου μεχρι την τελευταια φωοτογραφια και τον χορο..
Δεν υπαρχει μονο μια λυση- ειναι τι θελεις εσυ.. μην ομως περασει η μερα και σου φαινεται μετα οτι "δεν εζησες τον γαμο που θα ηθελες" αν εισαι δηλ σαν τυπος σαν εμενα και περιμενες τον πριγκηπα στο ασπρο αλογο.... Razz Razz Razz Razz Razz
Αν παλι κανεις πολιτικο, τοτε κανεις δεν σου αποκλειει να κανεις γαμοβαπτιση αν αλλαξεις γνωμη..
ΤΕΛΟΣ αυτο που θελω να πω ειναι οτι το νυφικο που εδειξες ειναι ΑΠΙΘΑΝΟ και μαλλον θα ειναι και δροσερο και θα εισαι σουπερ ανετη, ακομα κ με την κοιλιτσα..
Ματινα απο Κινα εε?!?! Τα κοιτουσα κ εγω περισυ, αλλα δεν τοε εκανα το βημα... Αν κ ισως να επρεπε!!!! χιχιχιχιχι  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.5 - Σελίδα 5 654316  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.5 - Σελίδα 5 654316  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.5 - Σελίδα 5 654316

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις