Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
218 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 218 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
annamaria_i έγραψε:μα δεν ειναι μονο για τα μικροβια. βακτηρια με μιρκοβια μεταφερονται με απειρους τροπους, και στο κατω κατω μονο αντισωματα δημιουργουν στο παιδι (εαν φυσικα δεν ειναι καποιος αρρωστος) ειναι ομως για την εικονα. ειναι πολυ ασχημη η εικονα ενος ενηλικα να φιλαει ενα παιδακι στο στομα ακομα και εαν ειναι η μητερα του. αυτο πιστευω εγω, και πραγματικα μου προκαλει απεχθεια. τωρα το οτι το παιδι μαθαινει εμμεσως να λεει και ψεμματα ειναι ενα αλλο σοβαρο ζητημα.

Respect

xrisili

xrisili
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω περιμένω σε λίγο παιδάκι, επειδή είμαιθ αντίθετη γενικά με τα φιλιά στο στόμα και απο τους ίδιους τους γονείς.θα τα αποτρέψω αυστηρά απο την αρχή.
αν το σκεφτείτε δεν έχουμε τα ίδια αντισώματα με τα παιδάκια μας..πόσο μάλλον τι μικρόβια μπορεί να τους μεταφέρουμε.
χώρια το αντισηπτικό που θα χρησιμοποιούν πριν το πιάσουν το πρώτο καιρό.
δεν ξέρω αν ακούγομαι αυστηρή πολύ αλλά αυτη ειναι η γνωμη μου για το θεμα..

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλα και εγω με τα μικροβια την αρχη ετσι ημουν ειχα γεμισει το σπιτι αντισιπτικα!! μετα καταλαβα οτι επρεπε να χαλαρωσω λιγο. φυσικα και τηρουνται ολοι οι κανονες υγειηνης, αλλα απο την πολυ αγωνια μου μην τυχον και παθει κατι το μωρακι μου ημουν ετοιμη να τρελαθω. ευτυχως με συγκρατουσε ο μπαμπασ της που ειναι πιο ψυχρεμος! ολα αυτα βεβαια με χρι να γυρισουμε αγγλια γιατι εκει ειναι πιο χαλαροι με καποια θεματα οποτε αναγκαστικα ηρεμισα και εγω! ασε που 40 ημερων εκανε το πρωτο της ταξιδι με αεροπλανο που ειναι ενα μερος που μπορεις να κολλησεις τα παντα επειδη ειναι κλειστο. και φυσικα τιποτα δεν επαθε η μικρη μου ενω εγω απ την αγωνια μου ειχα ανεβασει πιεση 3 μερες!! γενικα πρεπει να ειμαστε λιγο χαλαρες πιστευω!

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Απλα απαραδεκτο!!! Εχει τοσα μικροβια η κοιλοτητα του στοματος μας που ουτε καν η μανα του δεν επιτρεπεται να το φιλαει στο στομα ποσο μαλλον τριτοι!!! Κ οχι απλα για την εικονα που δεν ειναι κ φυσιολογικο αλλα γιατι σιγουρα θα κολησει ερπη κ οτι αλλη αρωστια εχουν πχ τερηδονα κτλ η ακραια περιπτωση aids,hpv η κατι που πολλες φορες δεν γνωριζουμε οτι εχει καποιος ειτε γιατι δεν το γνωριζει ειτε γιατι δεν το διατυμπανιζει!!!

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η σχτοματικη κοιλοτητα απο την φυση της εχει εκκατομυρια βακτηρια μικροβια κ τα λοιπα ολες γνωριζουμε,τ θεμα ειναι γιατι ν πρεπει ν τα φιλανε στ στομα δεν το καταλαβαινω!!!

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

roulitsa25

roulitsa25
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΓΕΝΙΚΑ ΓΤ ΤΑ ΦΙΛΑΝΕ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ..ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΚΑΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΑ ΦΙΛΟΥΣΕ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ(ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΜΟΝΗ ΕΓΓΟΝΗ)ΤΗΣ ΕΧΕΙ ΓΥΡΙΣΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ.. ΜΕ ΑΝΤΑΓΩΝΙΖΕΤΕ..(ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΙΑΖΕΙ Σ,ΑΥΤΗΝ..Ο ΓΙΟΣ ΤΗΣ ΑΓΑΠΑΕΙ ΑΥΤΗ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΜΕΝΑ...ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΜΕ ΚΑΘΕ ΤΡΟΠΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΝΑ ΑΓΑΠΗΣΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΕΚΕΙΝΗ ΑΠΟ ΜΕΝΑ)ΟΠΟΤΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΔΕΣΙΜΟ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ Η΄ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΘΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ ΓΙΟ ΤΗΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΗ ΜΕΣΗ..
ΤΟ ΜΟΝΟ ΙΣΩΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΕΣΚΑΓΕ ΘΑ ΗΤΑΝΕ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΤΟ ΕΓΓΟΝΙ ΚΑΙ ΙΣΩΣ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΛΥΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΚΑΝΕΙ ΚΟΥΜΑΝΤΟ...!

ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΕ ΚΑΛΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΕΣΕΙ ΣΕ ΠΕΘΕΡΑ"ΠΑΝΑΓΙΑ ΒΟΗΘΑ"ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΧΑΛΑΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΙΟ ΩΡΑΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΙΣ ΧΑΡΗΚΑ ΓΤ ΕΙΧΑ ΜΙΑ Μ@@ΚΟ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΛΑΕΙ ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ...!!

kleopatra1981

kleopatra1981
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμένα είναι 14 ημερών το μωράκι μου και έχω πιάσει τα πεθερικα μου να το φιλάνε στα χεράκια δυο τρεις φορές και δεν ξέρω τι να κάνω,αν πω κάτι στον άντρα μου ή σε αυτούς φοβάμαι ότι θα βγω κακιά εγώ..δηλ εγώ που το γέννησα δε το φιλάω ούτε κ ο πατέρας τους και θα έχω τους έχω 70 χρόνων να το φιλάνε;Τι θα με συμβουλεύατε;

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αν τους το πεις πολυ ευγενικα; οτι επειδη το μωρακι ειναι ακομα πολυ μικρο καλο θα ηταν να προσεχουν σε πια σημεια το φιλανε; αν και τοσο μικρο δεν βαζει χερακια στο στομα( η δικη μου δεν εβαζε) οποτε δεν διατρεχει καποιο κινδυνο, αλλα για το μελλον γιατι αν το κανουν απο τωρα θα συνεχισουν να το κανουν. αν και απο τι στιγμη που θα αρχισει να μεγαλωνει λιγο δεν θα μπορεις να ελεγχεις τι θα βαζει στο στομα του.

wondergirl

wondergirl
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
roulitsa25 έγραψε:ΓΕΝΙΚΑ ΓΤ ΤΑ ΦΙΛΑΝΕ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ..ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΚΑΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΑ ΦΙΛΟΥΣΕ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ(ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΜΟΝΗ ΕΓΓΟΝΗ)ΤΗΣ ΕΧΕΙ ΓΥΡΙΣΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ.. ΜΕ ΑΝΤΑΓΩΝΙΖΕΤΕ..(ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΙΑΖΕΙ Σ,ΑΥΤΗΝ..Ο ΓΙΟΣ ΤΗΣ ΑΓΑΠΑΕΙ ΑΥΤΗ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΜΕΝΑ...ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΜΕ ΚΑΘΕ ΤΡΟΠΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΝΑ ΑΓΑΠΗΣΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΕΚΕΙΝΗ ΑΠΟ ΜΕΝΑ)ΟΠΟΤΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΔΕΣΙΜΟ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ Η΄ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΘΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ ΓΙΟ ΤΗΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΗ ΜΕΣΗ..
ΤΟ ΜΟΝΟ ΙΣΩΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΕΣΚΑΓΕ ΘΑ ΗΤΑΝΕ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΤΟ ΕΓΓΟΝΙ ΚΑΙ ΙΣΩΣ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΛΥΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΚΑΝΕΙ ΚΟΥΜΑΝΤΟ...!

ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΕ ΚΑΛΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΕΣΕΙ ΣΕ ΠΕΘΕΡΑ"ΠΑΝΑΓΙΑ ΒΟΗΘΑ"ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΧΑΛΑΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΙΟ ΩΡΑΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΙΣ ΧΑΡΗΚΑ ΓΤ ΕΙΧΑ ΜΙΑ Μ@@ΚΟ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΛΑΕΙ ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ...!!
Σε ανταγωνιζεται, ε? Κι εμενα! Ποσες φορες μου ηρθε να την αρπαξω απο το μαλλι... Μακρια απο τετοιες πεθερες, κρατα και το παιδι μακρια για να καταλαβει ποιος κανει κουμαντο, οπως ειπες πολυ σωστα. Μια φορα ξερετε τι ειπε στο γιο μου? Θα σας πεσουν τα μαλλια αν το ακουσετε... Τον ρωτησε αν θελει να του κανει (ΑΥΤΗ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ!) ενα αδερφακι!!!!!!!!!! Η γυναικα ειναι για το τρελοκομειο! Ε,μετα και απο αυτο τα παιδια τα βλεπει μονο οταν εμεις θελουμε, που δεν θελουμε και πολυ συχνα οπως καταλαβαινετε!

kleopatra1981

kleopatra1981
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
annamaria_i έγραψε:αν τους το πεις πολυ ευγενικα; οτι επειδη το μωρακι ειναι ακομα πολυ μικρο καλο θα ηταν να προσεχουν σε πια σημεια το φιλανε; αν και τοσο μικρο δεν βαζει χερακια στο στομα( η δικη μου δεν εβαζε) οποτε δεν διατρεχει καποιο κινδυνο, αλλα για το μελλον γιατι αν το κανουν απο τωρα θα συνεχισουν να το κανουν. αν και απο τι στιγμη που θα αρχισει να μεγαλωνει λιγο δεν θα μπορεις να ελεγχεις τι θα βαζει στο στομα του.

Δυστυχώς αν και πολύ μικρό ακόμα τα βάζει στο στόμα όταν πεινάει...
Αυτό θα κάνω αν και πιστεύω ότι αν θέλουν να το κάνουν, θα το κάνουν όταν δε θα είμαι μπροστά.. Mad

tzeniko


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
roulitsa25 έγραψε:ΑΗΔΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΑ ΣΠΑΣΩ ΟΛΑ ΘΕΛΩ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΘΑ ΦΑΝΩ Η ΚΑΚΙΑ!!!ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΒΑΖΕΙ ΛΟΓΙΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΛΠ...ΚΛΠ...ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΧΤΩ..

Συγνώμη αλλά μετά απο αυτό το απαράδεκτο πράγμα που κάνει και μάλιστα κρυφά το μόνο που δεν θα έπρεπε να σε απασχολεί είναι να φανείς κακιά. Δεν θα μου περνούσε καν από το νου αυτό και μάλιστα δεν είναι ανάγκη καθόλου να πεις οτι ο παιδίατρος το έχει απαγορέυσει, είναι ανήκουστο να βάζουμε τα παιδιά σε τέτοιους ρόλους σύγχισης και να τους μεταφέρουμε μικρόβια από το στόμα του καθένα. Κάνε φασαρία να συνέλθει!!

37ΦΙΛΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ (ΑΠΟ ΤΡΙΤΟΥΣ) - Σελίδα 2 Empty . Σαβ Απρ 20, 2013 1:38 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οπως το ιδιο ακριβως ειναι και το να γλυφουν το κουταλακι του μωρου οταν το ταιζουν!!!ελεος δηλαδη!το απολυτο σιχαμα!

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
roulitsa25 έγραψε:ΓΕΝΙΚΑ ΓΤ ΤΑ ΦΙΛΑΝΕ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ..ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΚΑΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΑ ΦΙΛΟΥΣΕ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ(ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΜΟΝΗ ΕΓΓΟΝΗ)ΤΗΣ ΕΧΕΙ ΓΥΡΙΣΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ.. ΜΕ ΑΝΤΑΓΩΝΙΖΕΤΕ..(ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΙΑΖΕΙ Σ,ΑΥΤΗΝ..Ο ΓΙΟΣ ΤΗΣ ΑΓΑΠΑΕΙ ΑΥΤΗ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΜΕΝΑ...ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΜΕ ΚΑΘΕ ΤΡΟΠΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΝΑ ΑΓΑΠΗΣΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΕΚΕΙΝΗ ΑΠΟ ΜΕΝΑ)ΟΠΟΤΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΔΕΣΙΜΟ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ Η΄ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΘΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ ΓΙΟ ΤΗΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΗ ΜΕΣΗ..
ΤΟ ΜΟΝΟ ΙΣΩΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΕΣΚΑΓΕ ΘΑ ΗΤΑΝΕ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΤΟ ΕΓΓΟΝΙ ΚΑΙ ΙΣΩΣ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΛΥΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΚΑΝΕΙ ΚΟΥΜΑΝΤΟ...!

ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΕ ΚΑΛΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΕΣΕΙ ΣΕ ΠΕΘΕΡΑ"ΠΑΝΑΓΙΑ ΒΟΗΘΑ"ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΧΑΛΑΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΙΟ ΩΡΑΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΙΣ ΧΑΡΗΚΑ ΓΤ ΕΙΧΑ ΜΙΑ Μ@@ΚΟ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΛΑΕΙ ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ...!!
εμεις οι 2 πρεπει ν κανουμε παρεα ακριβως το ιδιο πραγμα π να δειτε κ τα δικα μ ααααχχχχ ποσο υπομονη

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kleopatra1981 έγραψε:Εμένα είναι 14 ημερών το μωράκι μου και έχω πιάσει τα πεθερικα μου να το φιλάνε στα χεράκια δυο τρεις φορές και δεν ξέρω τι να κάνω,αν πω κάτι στον άντρα μου ή σε αυτούς φοβάμαι ότι θα βγω κακιά εγώ..δηλ εγώ που το γέννησα δε το φιλάω ούτε κ ο πατέρας τους και θα έχω τους έχω 70 χρόνων να το φιλάνε;Τι θα με συμβουλεύατε;
Να πεις οπως εκανα κ εγω κ καλα οτι δεν ηξερα γιατρε κανει ν φιλανε το μωρακι μ κ το χα πει επιτηδες,φυσικα οι παιδιατροι τν πιασνουν τν κατασταση κ βαζουν ενα τυπικο κωλοχερο συγνωμη κιολας στς μπαμπαδες ετσι για ν τ ακουνε κ αυτοι κ ν μιλανε.νασ ζησει.

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

Takis


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
pes se olous oti o giatros sas, sas apagorepse na ta filate eseis kai oi alloi sto prosopo,stoma,magoula klp
tha teleivnei etsi to thema mia kai kali.
Aplo !

xristinaki2000


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Θα κανεις μια κουβεντα με τον αντρα σου πολυ ευγενικα για να ξεκαθαρισει τη κατασταση με την μανα του, γιατι η πεθερα σου ειναι απαραδεκτη..Μπορει να ειναι καλη σε αλλα θεματα δεν ξερω αλλα αυτο που κανει με το μωρο ειναι ανεπιτρεπτο.Δεν ξερω τι αλλο να πω,αλλα σιγουρα δεν πρεπει να το αφησεις ετσι.Στην τελικη ας βγεις και κακια,δεν ειναι μονο το φιλι αλλα και το ψεμα και στο κατω κατω εισαι η μανα της εγγονης της και σου οφειλει καποιο σεβασμο,ειναι ασχημο να χρησιμοποιει το παιδι για να σου την σπασει,γιατι αυτο κανει...σορυ κιολας

MIKROULA!!

MIKROULA!!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
roulitsa25 έγραψε:Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΘΕΤΕ ΚΙΟΛΑΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΝΑ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΠΑΣΤΑΚΑΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΤΗΣ ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ?? ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΜΑΖΕΨΕΙ? ΝΑ ΜΗ ΠΩ ΤΠΤ ΣΤΟΝ ΑΝΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΠΙΑΣΩ ΕΓΩ? ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΗΤΑΝΕ ΒΡΕΦΑΚΙ...ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΡΩΤΟ ΔΕΙ ΗΤΑΝΕ ΗΜΕΡΩΝ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΟΙ 2 ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΝΑ ΤΟ ΦΥΛΑΕΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΕΚΑΝΑ ΦΑΣΑΡΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΕΡΝΑΩ ΕΠΙΛΟΧΕΙΟ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΟΡΑΜΑΤΑ!ΤΩΡΑ ΕΠΕΙΔΗ ΓΙΝΟΝΤΕ ΠΟΛΛΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΑΕΙ ΧΩΡΙΣ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΧΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΜΕ ΦΥΛΑΕΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ(ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ) ΚΑΙ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΟΧΙ, ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΟΝΕΣ ΜΑΣ. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ,ΠΩΣ ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΩ , ΜΕ ΚΟΥΡΑΣΕ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΕ...ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ....ΜΙΚΡΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ?
Αν ειναι δυνατον...με ποιο δικαιωμα φιλαει το παιδι ςτο ςτομα??κι αν κολληςει κατι??διαβαζα μια ιςτορια ςτην οποια ο πατερας εδωςε ενα φιλι ςτο ςτομα ςτο νεογγενητο παιδακι του, δεν θυμαμαι τι ακριβως κολληςε και πεθανε τ μωρακι...αυτα τα πραγματα θελουν πολυ προςοχη..τα παιδακια εχουν μια χαρα μαγουλακια..για ποιο λογο να το φιλαει ςτο ςτομα?ποςοι χαζοι ανθρωποι υπαρχουν πια?Ελεος..το καλυτερο ειναι να της πεις οτι ο παιδιατρος απαγορευει τα φιλια ςτο ςτομα γιατι αν κολληςει κατι το παιδι,θα υπαρχουν αςχημες επιπτωςεις..κ αν δεν θελεις ν της το πεις εςυ,βαλε τον αντρα ςου ν το κανει...τετοια πραγματα δεν χρειαζεται ν μας τα λενε..υπαρχει και η κοινη λογικη..αλλα που?μερικοι ανθρωποι απλα δεν υπαρχουν.

touiti2


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
poli alokoti simperifora...edo kati den paei kala.Ego tha apomakrina to paidi apo konta tis mpas kai to katalavei.gine kai ligo kakia den peirazei.an einai dinaton na filaei to paidi sto stoma!!!

roulitsa25

roulitsa25
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΤΗΣ ΜΙΛΗΣΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΝ ΞΑΝΑΠΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΔΕΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΟΠΩΣ ΗΤΑΝΕ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΟ ΤΟ ΑΡΝΗΘΗΚΕ...
ΤΟ ΜΥΝΗΜΑ ΤΗΣ ΟΜΩΣ ΤΟ ΠΕΙΡΕ...ΑΝ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΤΗΣ!!!ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΑΜΕ...ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ!

goldy213

goldy213
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
είναι ανεπίτρεπτο μην το συζητάς καθόλου.Απαγόρεψε το και μίλα και με το παιδί,εξήγησε του να μην την αφήνει

http://www.leptomeria.gr

katiag26

katiag26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εννοείται ότι είναι ανεπιτρεπτο ακόμα και απο τους γονείς. Εμένα αν το έκανε αυτο στο γιο μου θα το έλεγα πρώτα στον άντρα μου να το σταματήσει και αν συνέχιζε θα της το έλεγα εγώ. Πρώτα απ'ολα είναι τα μικρόβια που μεταφέρονται και μετά τι παραδειγμα θα πάρει το μικρό σου απο αυτό. Το θέμα είναι να το κόψει εκείνη. Τι να πείς στο καημένο το παιδί.

Mema


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Weirdo το όλο σκηνικό...και εδώ που τα λέμε γιατί θα πρέπει ο οποιοσδήποτε, ακόμη και η ίδια η μάνα να φιλαει το παιδί στο στόμα. Δεν ξέρω, με ξεπερνάει όλο αυτό. Στο μαιευτήριο, η διπλανη μου μαμά, κάπου 37-38 χρόνων, φίλου σε τον πατέρα της στο στόμα μετά απο κάθε επισκεπτηριο, αυτός πρέπει να ήταν πάνω απο 65. ΦΙΛΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ (ΑΠΟ ΤΡΙΤΟΥΣ) - Σελίδα 2 893968 ποιος ξέρει, κάπως έτσι θα είχαν ξεκινήσει και εκείνοι 40 χρόνια πριν

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Προσωπικά μου προκαλεί αηδία να βλέπω να φιλανε παιδιά στο στόμα.εντελώς ανθυγιεινή συνήθεια...
Όταν ήταν πιο μικρός ο γιος μου κ τύχαινε να του φιλούσε κανείς τα χέρια γινόμουν έξαλλη...

kleopatra1981

kleopatra1981
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
νατασσα έγραψε:
kleopatra1981 έγραψε:Εμένα είναι 14 ημερών το μωράκι μου και έχω πιάσει τα πεθερικα μου να το φιλάνε στα χεράκια δυο τρεις φορές και δεν ξέρω τι να κάνω,αν πω κάτι στον άντρα μου ή σε αυτούς φοβάμαι ότι θα βγω κακιά εγώ..δηλ εγώ που το γέννησα δε το φιλάω ούτε κ ο πατέρας τους και θα έχω τους έχω 70 χρόνων να το φιλάνε;Τι θα με συμβουλεύατε;
Να πεις οπως εκανα κ εγω κ καλα οτι δεν ηξερα γιατρε κανει ν φιλανε το μωρακι μ κ το χα πει επιτηδες,φυσικα οι παιδιατροι τν πιασνουν τν κατασταση κ βαζουν ενα τυπικο κωλοχερο συγνωμη κιολας στς μπαμπαδες ετσι για ν τ ακουνε κ αυτοι κ ν μιλανε.νασ ζησει.

Ευχαριστώ πολύ! Χθες ήρθε ο παιδίατρος στο σπίτι και επίτηδες ρώτησα μπροστά στον άντρα μου αν επιτρέπονται τα φιλιά και μας είπε φυσικά και όχι γιατί οι ενήλικες κουβαλάμε μικρόβια κ ότι ακόμα κ οι ίδιοι οι γονείς δεν επιτρέπεται. Όταν αργότερα ο άντρας μου με ρώτησε ποιός φίλησε το παιδί του είπα οι γονείς του, αρχικά αντέδρασε αλλά μετά παραδέχτηκε ότι δεν είναι σωστό και θα τους το πει με τρόπο, έτσι θα το ρίξουμε στο γιατρό και δε θα βγω και εγώ κακιά!

Anastazia2801

Anastazia2801
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Απαγορευεται δια ροπαλου το φιλι στο στομα στα παιδια ακομα και απο τους γονεις!τα παιδακια εχουν ευαισθητο ανοσοποιητικο κοριτσακι μου!και ενα ακινδυνο για εμας μικροβιο μπορει να κανει ζημια στο παιδι μας!δεν διαβασα τις εγραψαν οι αλλες κοπελες!αλλα
ξαναμαλωσε αν χρειαστει με την πεθερα σου με την μαμα σου με ολους αν χρειαστει!ελεος!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις