Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
11 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 11 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
geia sas koritsakia mou gluka !
ti mou kanete ?
Natasoula ksekourasi kai mena teleytaia me ponaei i mesi poli ...
ego pali simera eimai ... gia klamata me olous tsakothika simera Rolling Eyes ta neyra mou xalia koimame ksipnao pali nustazo .... ta neyra mou krosia .... kai thelo na fao kati almiro kai den mporo ...genika den me noiazei alla simera me ta neyra pou exo ...den ksero giati etsi...o mikros den ithele na faei ta makaronia pou tou ekana to mesimeri tou evala tis fones tou kaimenouli mou Sad kai mou leei to poulaki mou iremise mamaaaa Shocked Razz
me epiase kai mia apaisiodoksia simera oti tha mou anevei pali i piesi kai oti den prokeite na katafero na genniso opos thelo ... (enooite to proto pou thelo einai na einai gero to moraki mou)alla thelo pragmatika na pane ola kala me tin piesi enoo gia na mporeso na prospathiso fusiologika ...
sas zalisa to ksero ... Rolling Eyes
ayrio tha eimai kala ! ee me pianei kai mena kamia fora ... den itan i mera mou simera Razz

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
JuliaG έγραψε:Σφαζονται παληκαρια στην ποδια της Αποστολιας απο τωρα...!!!χαχαχαχαχαχα


ο μπαμπας μας να δεις πως θα μας σφαξει που ταζω την κορη του χαχααχα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου γλυκο μου Μαρινακι...Χορευουν οι ορμονες σου ε?? Σε εχουν τρελανει..?? Πες τα σε εμας οτι εχεις να ξεσπασεις...!!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:
JuliaG έγραψε:Σφαζονται παληκαρια στην ποδια της Αποστολιας απο τωρα...!!!χαχαχαχαχαχα


ο μπαμπας μας να δεις πως θα μας σφαξει που ταζω την κορη του χαχααχα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Ε...δυο θα ειστε...ξερετε απο μαλαγανιες...Πονηρα θυληκα..!!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχου μαρινακι μου σε επιασε το παραπονακι σημερα ε?ειναι λογικο,μας πιανει καμια φορα γιατι λιγο πολυ ολες μας στερουμαστε καποια πραγματα στην εγκυμοσυνη...υπομονη,τιποτε αλλο δεν μπορουμε να κανουμε!μη φοβασαι για την πιεση δεν θα ανεβει ετσι στα καλα καθουμενα πιστευω,κανε ο,τι σου ειπε ο γιατρος κ ολα θα πανε καλα!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.6 - Σελίδα 2 35468 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.6 - Σελίδα 2 35468 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.6 - Σελίδα 2 35468 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.6 - Σελίδα 2 35468 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.6 - Σελίδα 2 35468 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.6 - Σελίδα 2 35468 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.6 - Σελίδα 2 35468

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
JuliaG έγραψε:
Alexandra23 έγραψε:
JuliaG έγραψε:Σφαζονται παληκαρια στην ποδια της Αποστολιας απο τωρα...!!!χαχαχαχαχαχα


ο μπαμπας μας να δεις πως θα μας σφαξει που ταζω την κορη του χαχααχα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Ε...δυο θα ειστε...ξερετε απο μαλαγανιες...Πονηρα θυληκα..!!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

καλα αυτο δεν το συζητω εννοειται!!! Wink Wink Wink Wink

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
JuliaG έγραψε:Γεια σου γλυκο μου Μαρινακι...Χορευουν οι ορμονες σου ε?? Σε εχουν τρελανει..?? Πες τα σε εμας οτι εχεις να ξεσπασεις...!!
geia sou Julia mou ! xoreuoun de les tipota ... Very Happy eytixos den me pianei suxna ...alla ama me piasei dino resital !

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμενα προς το παρον οταν με πιανει ξεσπαω σε κλαματα...οχι σε νευρα...!!! Δεν ξερω αν ειναι καλυτερο η χειροτερο...!!!

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Alexandra23 έγραψε:αχου μαρινακι μου σε επιασε το παραπονακι σημερα ε?ειναι λογικο,μας πιανει καμια φορα γιατι λιγο πολυ ολες μας στερουμαστε καποια πραγματα στην εγκυμοσυνη...υπομονη,τιποτε αλλο δεν μπορουμε να κανουμε!μη φοβασαι για την πιεση δεν θα ανεβει ετσι στα καλα καθουμενα πιστευω,κανε ο,τι σου ειπε ο γιατρος κ ολα θα πανε καλα!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.6 - Σελίδα 2 35468 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.6 - Σελίδα 2 35468 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.6 - Σελίδα 2 35468 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.6 - Σελίδα 2 35468 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.6 - Σελίδα 2 35468 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.6 - Σελίδα 2 35468 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.6 - Σελίδα 2 35468

enooite Alexandra mou steroumaste kai den mas noiaei kiolas !kai logiko einai alla nai me epiase simera !
ayto kano !alla ama einai na anevei tha anevei den mporeis na kaneis tipota ... einai pathisi tis egkumosinis ... kai an to patheis stin proti exeis rketes pithanotites na to ksanapatheis ... tremo min to patho kai pio noris ap tin alli fora..

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Julia mou to protimousa na klapso na mou perasei alla me tos neyra oute na klapso den mporo Razz Twisted Evil

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ μαρινακι μου....ελα θετικη ενεργεια!!!παμε ολες μαζι ομμμμμμμμμμμμμ!!!!!!!!!!! I love you I love you I love you I love you

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ahaha orea Alexandra mou pame oles mazi oooommmmm...

aaa den nomizo oti mporo me enan ksevrakotouli pou pidaei pano sto krevati me to spathi tou ki den thelei na valei pitzames .... Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.6 - Σελίδα 2 186566 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.6 - Σελίδα 2 966307

ahahahh Very Happy kala pou einai kai aytos kai me kanei na ksekardizomai!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πως νιωθει που σε λιγο καιρο θα εχει κι αλλο μελος η οικογενεια..?? Πως το εχει παρει???

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
aax koritsia efage mia sarda ap to krevati Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.6 - Σελίδα 2 4872
tora gelame mazi !!! mou kanei anaparastasi kai gelaei !
de xtupise to paidi elafria epese mi me perasete gia treli Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.6 - Σελίδα 2 328109 alla to exo sistima ama peftei den usteriazo gelame ligo kai tou pernaei ,ase ama se piasei panikos meta de stamataei na klaiei ...

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΡΕΦΛΕΞΟΛΟΓΙΑ ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΘΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΑΣ,ΓΙΑΤΙ ΣΤΙΣ ΠΑΤΟΥΣΕΣ ΗΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ "ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΑ ΝΕΥΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ"!!!ΚΑΛΑ ΑΛΕΞ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΙ ΠΡΙΓΚΗΠΕΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΑΠΟ CASTING ΑΝ ΔΕΧΤΕΙ Κ Ο ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑΣ!!! Wink I love you queen king I love you ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ!!ΠΟΛΥ ΛΟΓΙΚΟ Κ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΑ ΛΙΓΟ ΝΕΥΡΑΚΙΑ,ΕΙΔΙΚΑ ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΗΔΗ ΠΟΛΛΕΣ ΕΥΘΥΝΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΟΥ Κ ΠΑΙΔΑΚΙ Κ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ!!ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΜΑΣ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΝ Κ ΣΕ ΕΞΑΡΣΗ!!ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Κ ΜΕΙΣ ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΗ,ΕΤΣΙ? cheers cheers ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΣΙ ΝΑ ΦΕΡΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟΜΑΤΩΣ ΣΕ ΕΙΚΟΝΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΑΓΚΑΛΙΑ Κ ΠΛΗΜΜΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΕ ΠΕΛΑΓΗ ΕΥΤΥΧΙΑΣ!!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.6 - Σελίδα 2 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.6 - Σελίδα 2 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.6 - Σελίδα 2 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.6 - Σελίδα 2 654316

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μου θα σας καληνυχτισω!!θα φτιαξω ενα τοστακι να φαω βλεποντας τηλεοραση με τον αντρουλη!κ αργοτερα νανι!!θα τα πουμε αυριο φιλακια πολλα Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.6 - Σελίδα 2 417472 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.6 - Σελίδα 2 417472 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.6 - Σελίδα 2 417472 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.6 - Σελίδα 2 417472 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.6 - Σελίδα 2 417472 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.6 - Σελίδα 2 417472 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.6 - Σελίδα 2 417472 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.6 - Σελίδα 2 417472 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.6 - Σελίδα 2 417472

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Julia to exei parei poli therma eytixos giati exo akousei diafora !
tora dinei poli prosoxi otan vlepoume morakia ekso leei koita mama moraki san to diko mou! I love you

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalinyxta Alexandra mou! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.6 - Σελίδα 2 417472

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marinaglcd έγραψε:Julia to exei parei poli therma eytixos giati exo akousei diafora !
tora dinei poli prosoxi otan vlepoume morakia ekso leei koita mama moraki san to diko mou! I love you


Αχ ψυχη μου...Τι γλυκουλι..Ναι και εγω εχω ακουσει διαφορα απο αλλους γι αυτο σε ρωτησα...!!!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσαρες μου παω και γω για υπνο...Τα λεμε αυριο με το καλο...Ονειρα γλυκα σε ολες και μακρια απο εφιαλτες...!!! Φιλακια πολλα πολλα...!!!

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι μας έκανε η κόρη σου αλεξάνδρα μου σφαζόμαστε οι συμπεθέρες

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalinyxta Julia mou!
pao kai go na valo to trelo agori mou gia upno...! to ksenyxtaei paraskeuo-savvato!
Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.6 - Σελίδα 2 417472

me iremise i pareoula sas !

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ Η ¨ΤΑΚΤΙΚΗ"ΣΟΥ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΠΕΣΙΜΑΤΑ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΣΟΥ.ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΠΗΡΡΕΑΖΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΕΣ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ Κ ΑΝ ΔΕΙ ΠΑΝΙΚΟ Κ ΦΩΝΗ ΘΑ ΜΠΛΟΚΑΡΕΙ ΘΑ ΠΑΘΕΙ ΣΟΚ Κ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΕ ΕΞΑΡΣΗ ΕΝΩ ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ ΞΕΧΝΙΟΥΝΤΑΙ ΟΛΑ ΜΕ ΤΟ ΓΕΛΙΟ ΤΗΣ ΜΑΝΟΥΛΑΣ!! Very Happy Very Happy ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΜΑΝΟΥΛΑ!!ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!!! Κ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ Κ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΛΟΔΕΧΤΕΙ ΤΟ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΤΟΥ Κ ΝΑ ΣΑΣ ΕΡΘΟΥΝ ΟΛΑ ΒΟΛΙΚΑ!!!!!!!ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΣΗΜΑΔΙ ΠΟΥ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΜΑΝΟΥΛΑΣ!!!!

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και εμένα o άρης πια θα πάρει εγώ πια θα κάνω νύφη μου να τις φτιάχνω λαχανοντολμαδες.....το όνομα του γιου μου είναι αρης

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
φρουφρού έγραψε:ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ Η ¨ΤΑΚΤΙΚΗ"ΣΟΥ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΠΕΣΙΜΑΤΑ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΣΟΥ.ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΠΗΡΡΕΑΖΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΕΣ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ Κ ΑΝ ΔΕΙ ΠΑΝΙΚΟ Κ ΦΩΝΗ ΘΑ ΜΠΛΟΚΑΡΕΙ ΘΑ ΠΑΘΕΙ ΣΟΚ Κ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΕ ΕΞΑΡΣΗ ΕΝΩ ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ ΞΕΧΝΙΟΥΝΤΑΙ ΟΛΑ ΜΕ ΤΟ ΓΕΛΙΟ ΤΗΣ ΜΑΝΟΥΛΑΣ!! Very Happy Very Happy ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΜΑΝΟΥΛΑ!!ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!!! Κ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ Κ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΛΟΔΕΧΤΕΙ ΤΟ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΤΟΥ Κ ΝΑ ΣΑΣ ΕΡΘΟΥΝ ΟΛΑ ΒΟΛΙΚΑ!!!!!!!ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΣΗΜΑΔΙ ΠΟΥ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΜΑΝΟΥΛΑΣ!!!!

se eyxaristo para poli kopela mou! ai sto kalo me aytes tis ormones tora sugkinithika poli me to minima sou! kai ego pisteyo oti tha gineis uperoxi mama!
ego genika eimai apo tis 'cool' mamades den imouna pote usterikia ola me metro ... Smile

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις