Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
80 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 80 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Amarilis


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπέρα κορίτσια.Ήθελα να ρωτήσω αν γέννησε κάποια σας με τον Θεοχάρη Ταντανάση στη Θεσσαλονίκη.

Amarilis


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Μου κάνει εντύπωση που δεν έχει απαντήσει καμιά για να μου πει τις εντυπώσεις του τοκετού της με τον συγκεκριμένο γιατρό. Shocked

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
συγνώμη κιόλας αλλά μου θύμησες την λάμψη..... σκουλίκιαααααα
σορυ.

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν σου έχουμε απαντήσει γιατί δε τον γνωρίζουμε

Mamma Tomato

Mamma Tomato
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Mamma Tomato στις Τρι Απρ 23, 2013 11:54 pm, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : Άσχετο)

Euxoula

Euxoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα εγω γεννησα μαζι του πριν 6 μηνες ηταν καταπληκτικος οτι απορια εχεις στειλε μου πμ!

http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=301433

SalaminaAmaryllida


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
συνονόματη καλημέρα,τον ξέρει μια φίλη μου στη Χαλκιδική που έχει κάνει εξωσωματική στο δεύτερο παιδί της με τον Πράπα στο Ιάκεντρο στην Θεσσαλονικη και είχε πει ότι είναι πολύ καλός γιατρός,ξεγέννησε το πρώτο της.και καλος γιατρος και ανθρωπος πολυ καλος.

SalaminaAmaryllida


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
το θέμα της Λέρου τι είναι ;

Euxoula

Euxoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
επειδη εισαι νεο μελος αν δε μπορεις να στειλεις πμ γραψε εδω οτι θελεις κ θα σου απαντησω μονο καλα λογια εχω για αυτον τον ανθρωπο να πω!:-)

http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=301433

SalaminaAmaryllida


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Τα καλυτερα λογια μου εχει πει μια φιλη μου euxoula για τον κύριο Ταντανάση.
Και για τον κυριο Πράπα στο ιάκεντρο που έκανε εξωσωματική .πολλοί καλοί και οι δύο.ξεγέννησε το πρώτο της παιδάκι ο Ταντανασης.

Euxoula

Euxoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ηταν ενα μωρακι που εφυγε απ τη ζωη απο αμελια-ασυτια κατα κυριο λογο της μαμας του μπες στο google κ πατα 33 ημερων βρεφος λερος θα το βρεις ειχε γινει ενας χαμος εδω στο φορουμ.

http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=301433

SalaminaAmaryllida


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
αααα λετε για τη μαλακισμένη τη μάνα του που το ειχε παραμελήσει ; δεν πήγε το μυαλό μου.τελικά εγινε η δικη ; να φαει πολλα χρονια πρεπει αυτη. αντρα δεν ειχε ; μα καλά στη κρήτη δεν έγινε αυτό ή κάνω λάθος ;

SalaminaAmaryllida


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
μιλάμε για πολυ ζώον η μανα του αλλα ειχα διαβάσει στην εφημεριδα οτι πολλες μαμάδες απο ένα φορουμ ήταν λέει φιλες της και την ειχαν βοηθήσει ,ζώα ήταν και αυτές που δεν κατάλαβαν τιποτα.το φόρουμ είναι αυτό ; Παναγία μου τωρα καταλαβαινω γιατι μερικες εδω μεσα εχουν τέτοια μυαλα και επίπεδο ...θυμάμαι με είχε παρει τηλεφωνο αυτη η φίλη μου που σου λέω από την Χαλκιδική που μένει στο νέο μαρμαρά και το τι βρισιδι της εριχνε στο τηλεφωνο ήταν το κατι αλλο.μεγαλη π #$#@ μιλαμε ,μπορει να το έκανε και επιτηδες,άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου ,εγώ θέλω να μπει φυλακή .τώρα μου έρχονται στο μυαλό ήταν αυτή που ήταν στη λέρο και είχε ένα γκόμενο αστυνομικο ή στρατιωτικό,κάτι τέτοιο.

Euxoula

Euxoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
απο τη λερο ξεκινησε κ τα υπολοιπα εγιναν στη κρητη που νοσηλευτικε το μωρο δε ξερω τι εγινε με τη δικη ιδεα δεν εχω.καλο θα ειναι να μην συνεχισουμε να γραφουμε γι αυτο το θεμα εδω γιατι πρωτον για αλλο λογο ειναι το θεμα κ δευτερον φοβαμε μη δημιουργηθουν παλι αντιπαραθεσεις κ τσακωμοι στο φορουμ διοτι αυτο ειχε γινει τοτε.... Sad

http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=301433

SalaminaAmaryllida


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
τι κριμα για το μωράκι,αλλες γυναικες αφιερώνουν τη ζωή τους (και οι άντρες τους) για να αποκτήσουν ένα ,δύο παιδιά και να τα μεγαλώνουν με θυσίες και άλλες τα έχουν και τα ξεστέλνουν αν είναι δυνατον.
αν την είχα μπροστά μου θα τη βάραγα με ότι είχα.πανε τρεις μήνες που πέθανε το μωράκι τι περιμένουν για να δικαστεί ; έχει οριστεί ημερομηνία ; αλλο θέμα εχει εδω και αλλου καταληξαμε να μιλαμε αλλα το θυμηθηκα και τρελάθηκα.

SalaminaAmaryllida


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
σωστό και αυτό euxoula.δεν μπορω να καταλβαω ποιες ηλιθιες και το ίδιο μαλακισμένες την βοηθησαν απο εδώ μέσα....έλεος οι γυναίκες ..δεν είχαν καταλάβει τι συνέβαινε ; το έχει το φόρουμ μάλλον .επίπεδο σου λέει μουτο είπε η Άσπα η φίλη μου που σου ειπα μένει νέο μαρμαρά χαλκιδικής και δεν τη ποιστευα και μαλιστα είχαν λεεί επιτεθεί και σε έναν αντώνη που τους τα έλεγε χυμα και τσουβαλάτα και τον εβριζαν.ασε με αυτο που που ειπες και θυμισες θα σκεφτω να ξαναμπω εδω μεσα γι αυτο ειναι μερικες που βριζουν συνεχεια καλά δεν υπαρχει διαχειριση εδώ μέσα ; μπορει αν σε ξαναδω αν στο μεταξυ δεν εχω φυγει απο εδω.

SalaminaAmaryllida


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Απαπα μου ληρθαν όλα στο μυαλο συνειρμικά και εκνευρίστηκα ,παω να κανω μια κρεπα σοκολατα πρωι πρωι.

Euxoula

Euxoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχαχαχαχα καλε μη συγχιζεσε κ στειλε μου τη συνταγη σε πμ αν μπορεις μη χαλαμε αλλο το θεμα της κοπελας!

http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=301433

SalaminaAmaryllida


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλέ ποιά συνταγή ; της κρέπας ; σιγά το δύσκολο,σοκολάτα καλή χρειάζεται να έχεις και ένα καλό σκεύος !

Mamma Tomato

Mamma Tomato
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
SalaminaAmaryllida έγραψε:σωστό και αυτό euxoula.δεν μπορω να καταλβαω ποιες ηλιθιες και το ίδιο μαλακισμένες την βοηθησαν απο εδώ μέσα....έλεος οι γυναίκες ..δεν είχαν καταλάβει τι συνέβαινε ; το έχει το φόρουμ μάλλον .επίπεδο σου λέει μουτο είπε η Άσπα η φίλη μου που σου ειπα μένει νέο μαρμαρά χαλκιδικής και δεν τη ποιστευα και μαλιστα είχαν λεεί επιτεθεί και σε έναν αντώνη που τους τα έλεγε χυμα και τσουβαλάτα και τον εβριζαν.ασε με αυτο που που ειπες και θυμισες θα σκεφτω να ξαναμπω εδω μεσα γι αυτο ειναι μερικες που βριζουν συνεχεια καλά δεν υπαρχει διαχειριση εδώ μέσα ; μπορει αν σε ξαναδω αν στο μεταξυ δεν εχω φυγει απο εδω.

Ε τότε να φύγετε κύριέ μου, να πάτε αλλού!

Amarilis


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημέρα σε όλες. Καταρχήν θα ήθελα να ευχαριστήσω τα κορίτσια που μου απάντησαν.
Κατά δεύτερον, χωρίς να εκνευρίσω καμιά σας, θεωρώ εντελώς λάθος το γεγονός να γράφει κάποια ότι σκέψη κάνει τη στιγμή που διαβάζει π.χ. τις δικές μου απορίες, πράγμα που είναι άσχετο με το θέμα που άνοιξα και αυτό, γιατί φανταστείτε πόσο κουραστικό θα είναι για κάποια κοπέλα που μπορεί να ψάχνει πληροφορίες σχετικά με τον συγκεκριμένο γιατρό και είναι αναγκασμένη να διαβάζει και άσχετες απαντήσεις.
Όταν θέλουμε να ανοίξουμε κάποιο νέο θέμα, ξέρουμε πως να το κάνουμε όλες!
Σας ευχαριστώ και πάλι.
Ευχούλα θα σου στείλω π.μ.

Mamma Tomato

Mamma Tomato
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Amarilis έγραψε:Καλημέρα σε όλες. Καταρχήν θα ήθελα να ευχαριστήσω τα κορίτσια που μου απάντησαν.
Κατά δεύτερον, χωρίς να εκνευρίσω καμιά σας, θεωρώ εντελώς λάθος το γεγονός να γράφει κάποια ότι σκέψη κάνει τη στιγμή που διαβάζει π.χ. τις δικές μου απορίες, πράγμα που είναι άσχετο με το θέμα που άνοιξα και αυτό, γιατί φανταστείτε πόσο κουραστικό θα είναι για κάποια κοπέλα που μπορεί να ψάχνει πληροφορίες σχετικά με τον συγκεκριμένο γιατρό και είναι αναγκασμένη να διαβάζει και άσχετες απαντήσεις.
Όταν θέλουμε να ανοίξουμε κάποιο νέο θέμα, ξέρουμε πως να το κάνουμε όλες!
Σας ευχαριστώ και πάλι.
Ευχούλα θα σου στείλω π.μ.

Χίλια συγνωμη Αμαρυλλίδα δίκιο έχεις, χτες το σκεφτόμουν πολύ έντονα πάλι. Το έσβησα. Να σβήσει και συνονόματή σου τα δικά της και θα μείνουν μόνο τα σχετικά ποστ.

Amarilis


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλά βρε κορίτσι, δεν είναι απαραίτητο να ζητάς χίλια συγνώμη!Χαίρομαι που απάντησες άμεσα.Να΄σαι καλά.

Amarilis


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
SalaminaAmaryllida έγραψε:Τα καλυτερα λογια μου εχει πει μια φιλη μου euxoula για τον κύριο Ταντανάση.
Και για τον κυριο Πράπα στο ιάκεντρο που έκανε εξωσωματική .πολλοί καλοί και οι δύο.ξεγέννησε το πρώτο της παιδάκι ο Ταντανασης.

Μήπως γνωρίζεις SalaminaAmaryllida αν γέννησε φυσιολογικά η συγκεκριμένη κοπέλα και πως ήταν η όλη εμπειρία του τοκετού με τον Ταντανάση;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις