Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
460 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 460 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 40]

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Όντως, το χειρότερο είναι ο πανικός. Ένα θα σου λέει ο γιατρός δέκα παραπάνω θα κάνεις εσύ! Η προφύλαξη δεν έκανε κακό σε κανέναν!!

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αισιοδοξια να χουμε αλλα κ να προσεχουμε εμασ κ τα μωρακια μασ...παντωσ αν δεν φτασω τον 7ο δεν θα ξανοιχτω πολυ σε βολτεσ κ κουραση..ευτυχωσ το καλοκαιρακι θα μαστε πια ολεσ στον 7ο κ θα το ευχαριστηθουμε κ ισωσ κανουμε κ μερικα μπανακια αν επιτρεψει ο γιατροσ

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ο δικός μου είναι αυστηρός! Δεν μ'αφήνει, και τώρα ένα παραπάνω! Αλλά όσο σκέφτομαι πως θα έχω αγκαλιά το ζουζούνι μου σε λίγους μήνες ούτε θάλασσα με νοιάζει ούτε τίποτα!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.7 - Σελίδα 9 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.7 - Σελίδα 9 328109 Χαλάλι τους!!!! Αυτά να έρθουν στην ώρα τους και να είναι γερά!!!

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έπεσε πείνα τώρα!! Smile Σας αφήνω προς το παρόν! Θα τα πούμε αργότερα!! Πολλά φιλάκια στις κοιλίτσες σας!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.7 - Σελίδα 9 417472

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πολυ σωστα η προφυλαξη δεν εκανε κακο πουθενα!για αυτο κ εγω παρολο που πολλες φορες μου λενε καποια ατομα οτι πρεπει να ειμαι πιο πολυ εξω απο το σπιτι κ να κινουμαι πιο πολυ απο οτι κινουμαι,δεν τους ακοσα ακουω τον εαυτο μου.κ τις δουλειες μου κανω ηρεμα,κ το περπατημα μου παω αλλα καθομαι κ πολλες ωρες κ γενικα κοιταζω να ειμαι ηρεμη γιατι εγω κ μονο εγω ειμαι υπευθυνη αυτους τους μηνες για το κοριτσακι που εχω μεσα μου.

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ πεινασα κ γω παω να φαω τα κολοκυθακια με τισ πατατουλεσ κ τη σαλατιτσα μου...προσ το παρον φιλακια...

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια μου γλυκά, κεφάτες καλημέρες κ από μένα!

Η μέρα είναι υπέροχη, νιώθω ξεκούραστη κ η διάθεση στα ύψη! (τουλάχιστον τώρα, γιατί με την κυκλοθυμία που έχω, σε μισή ώρα μπορεί να είμαι μες στην ξινίλα) χαχαα

-Πέλυ μου γλυκιά ξεκουράσου κ όπως είπε η Μάρω, δείξε λιγη αφασία για τις δουλειές του σπιτιού κ όπως σωστα είπατε, δεν αξίζει να σκάμε για κανέναν!
-Τζούλια με συγκίνησε η φιλεναδίτσα σου! Τέτοιοι άνθρωποι αξίζουν στην ζωή μας, να χαίρονται με τη χαρά μας κ να μας το δείχνουν με όλη τους την αγάπη!
-Φρουφρου κ εγώ μια μέρα πριν την Β επιπέδου, πήγα κ έκανα μαλλί για να με "δει" όμορφη η κόρη μου Very Happy Very Happy
-Αλεξ υπέροχο το σύστημα μου έρχεται η μαία στο σπίτι κ σε κατατοπίζει! Πργαμτικά είμαστε πολύ πισω! Με γεια κ τις πυτζαμούλες!

Μάλλον κ νυχτικάκι χρειάζεται κορίτσια κ πυτζαμούλα με κουμπάκια μπροστά. Για να έχουμε σε ετοιμότητα ό,τι βολέψει περισσότερο. Εξάλλου όπως κ να χει θέλουμε 2-3 καθαρά πυτζαμάκια

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλη ορεξη κοριτσια μου!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.7 - Σελίδα 9 417472 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.7 - Σελίδα 9 417472 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.7 - Σελίδα 9 417472 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.7 - Σελίδα 9 417472 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.7 - Σελίδα 9 417472 τι κανεις νατασσα μου?η μπεμπα μας τι κανει?ναι πολυ ωραιο αυτο με την μαμι οντως!με εκανε πολυ χαρουμενη!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλε ποσο ελειψα και τα ειπατε ολα!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.7 - Σελίδα 9 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.7 - Σελίδα 9 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.7 - Σελίδα 9 654316
Πελυ μου περαστικα σου και υπομονη.. καθισε να ξεκουραστεις και μην ανησυχεις για τιποτα!!! Ξαπλα!!! Καναπες-κρεβατι!!!!!!!!!! I love you I love you I love you I love you I love you
Κλαραμαρια ειχα παει στα τζαμπο και καποιος μπαμπας ειχε ενα stokke καροτσι και οντως ηταν πολυ εντυπωσιακο!!!!!!!!
Αλεξανδρα μου με γεια οι πυτζαμουλες σου!!!!! Εγω θα περιμενω να ειμαι στον 7ο και θα παω να τα ψωνισω κ εγω αυτα... εξαλλου θελω να ειναι ολα ετοιμα μπαινοντας στον 8ο και.. αχρειαστα να ειναι μεχρι να κλεισω τις 39 εβδομαδες!!!! I love you I love you I love you I love you I love you Και τι ωραια που θα ερχετε η μαια σπιτι σου!!!! Κοριτσια το ελεγα στη μαμα μου αυτο, και μου ειπε οτι το 60 και το 70 γινοταν ετσι και στην Ελλαδα..!!!!!! Μετα λεει τα καναν μπαχαλο με την υγεια Embarassed Razz
Μαρω μου μια χαρα θα ειναι Πασχα και στο σπιτι σας.. ειναι φοβερο παντως, ο,τι κ αν γινει, μια μικρη κλωτσια με κανει να χαμογελαω και τα ξεχναω ολα..
Τζουλια τι γλυκεια κινηση η λαμπαδα!!!!!!! I love you I love you Θα την κρατησεις με υπερηφανια!!!!!
Κοριτσια δεν ξερω τι πρεπει να κανω εγω για την Ανασταση.. απο τη μια εχουμε πενθος και δεν πρεπει να παω, απο την αλλη ειμαι νιοπαντρη και εγκυος και μερικοι λενε οτι ειδικα αν εχεις χασει εναν δικο σου ανθρωπο, τοτε ειναι που πρεπει να πας στην Ανασταση γιατι συμβολιζει και την ανασταση του δικου σου ανθρωπου..
Ελπιζω να με αφηνει να κανω μπανακια γιατι αλλιως με βλεπω να.... παχαινω παρα πολυ!!! Εστω και σε πισινα βρε αδελφε.......

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σχετικά με την κούραση που λέτε, αυτό που βλέπω στον ευατό μου είναι πως τον τελευταίο καιρό επειδή νιώθω καλύτερα κ δεν έχω αναγούλες, πονοκεφάλους κ τέτοια, ξεγελιέμαι κ υπερεκτιμώ τις δυνάμεις μου!
Κ το καταλαβαίνω όταν ξαφνικά κλατάραω το απόγευμα! Κ αν μια μέρα κουραστώ, όλη την επόμενη χρειάζομαι να την περάσω πολύυυυυυυυυυ χαλαρά για να νιώσω πως ξεκουράστηκ! Rolling Eyes

Σήμερα βλέπω οι μαγειρικές των πεθερών έχουν την τιμιτική τους! Κ εμένα μου έφερε ταπεράκια η δικιά μου! Σούπα λαχανικών για τον καλό μου κ μπάμιες που τρελένομαι για μένα!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πελυ μου να προσεχεις κοριτσακι μου...και μην ταραζεσαι για κανεναν..!!! Την ιδια τυχη με σενα την εχω κι εγω...ουτε αυγο ο αντρουλης μου..χαχαχαχα!!!!


Νατς μου σε βρισκω πολυ χαρουμενη και μου αρεσει πολυ...Ετσι...μεταδιδεις θετικη ενεργεια σε ολες μας..!!!

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλά είναι η μικρουλα μου, χοροπηδάει!!

Ελίζα όπως νιώθει η ψυχούλα σου θα πράξεις! Δεν υπάρχει λόγος να κολλάμε σε "πρέπει", σε παραδόσεις κ εκκλησιαστικά έθιμα. Μέσα σου νιώθεις ό,τι νιώθεις κ για τον άνθρωπο που έφυγε, αλλά κ για εκείνον που έρχεται. Ο Θεός δεν θα σε κρίνει για το αν θα πας στην Ανάσταση, πόσο μάλλον ο καθένας!
Αν νιώθεις πως θα πας κ θα χαλαστείς κ θα νιώσεις δυσάρεστα για οποιονδήποτε λόγο, απλά μην το κάνεις!
Αν πάλι νιώθεις την ανάγκη να πας έστω ένα κεράκι να ανάψεις, αλλά να το θες ΕΣΥ, τότε πήγαινε!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελιζα μου πρωτη φορα το ακουω αυτο με την Ανασταση και εγω εχω πενθος αλλα εννοειται οτι θα παω...Κι εχω κι ενα λογο παρπανω φετος να προσευχηθω και για τον μπαμπα μου...Εμενα μου φωναζουν ολοι που ακομα φοραω τα μαυρα...!!!

Νατς μου κι εγω το ιδιο με σενα...την μια μερα πλακωνομαι στις δουλειες, το βραδυ ειμαι χαλια και την επομενη μερα σερνομαι απο κρεβατι σε καναπε κι απο καναπε σε κρεβατι...!!!

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Έτσι χαρούμενες να μαστε Τζούλια μου όλες, με τα μικρά κ μεγάλα που μας συμβαίνουν καθημερινά!

Εμείς κάθε χρόνο πηγαίνουμε στην γιαγιά μου στην Καστοριά αλλά φέτος δεν γίνεται να πάω εγώ... Οπότε θα κάνουμε με τα πεθερικά μου Πάσχα εδώ.
Σήμερα με κορόιδευε ο πεθερός μου, έλεγε πως θα βάλει μια σούβλα κανονική με κατσικάκι κ μια με κολοκύθια για μένα κ τον άντρα μου! χαχαχα

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελισα μου κ εγω το ακουω πρωτη φορα αυτο για την ανασταση!γιατι να μην πας?τι σχεση εχει η ανασταση?ισα ισα!!κανε αυτο που νιωθεις!!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαχαχαχαχα Νατς μου...πλακα εχει ο πεθερος σου...!!!

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Όντως Τζούλια έχει πλάκα κ τα λέει καλοπροαίρετα ο γλυκούλης...

Κορίτσια όπως νιώθει η καθεμία. Κ εμένα μου είπε σήμερα η πεθερά μου πως ΠΡΕΠΕΙ να κοινωνήσω το Πάσχα λόγω εγκυμοσύνης.
Εγώ όμως δεν θέλω! Δεν μου βγαίνει!
Νηστεύω πολλά χρόνια (κ πλέον όλο το χρόνο Razz ) αλλά έχω να κοινωνήσω από παιδί. Γιατί? Γιατί έτσι νιώθω!
Επίσης φέτος είναι η πρώτη χρονιά που δεν έχω πάει στους Χαιρετισμούς. Τι να κάνω, κ μόνο που σκέφτομαι τις έντονες μυρωδιές μου γυρνάει το στομάχι... Δεν νομίζω πως έπαψα ξαφνικά να είμαι καλή χριστιανή...
Εγώ πάντως νιώθω καλά με τον εαυτό μου κ όπως είπατε πριν, του χρόνου με τα μωράκια μας στην αγκαλιά θα κάνουμε πραγματική Ανάσταση!!!!!
Εχω άδικο??

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω ηξερα οτι η ανασταση ειναι.. ανασταση.. και οτι πρωτοι απο ολους πρεπει να πανε οσοι εχασαν καποιον δικο τους, γιανα προσευχηθουν για την ανασταση του.. ετσι ξερω.. οποτε θα παω..
Τζουλια εγω τα μαυρα τα εβγαλα μετα τα σαραντα, αν κ τα κρατησα σε καποιες "κοινωνικες εκδηλωσεις" γιανα μην προκαλεσω σχολια, και λιγες μερες πριν τα τριμηνα τα εβγαλα γενικως, γιατι ΜΑΥΡΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΩΡΟ, ΔΕΝ ΒΑΖΩ... κ ακομη κ αν βαλω μαυρα ρουχα τυχαια, φαινεται πως δεν ειναι πενθους.. ο καθενας ομως οπως νιωθει πρεπει να κανει.. γιατι εγω μπορει να μη φοραω μαυρα, αλλα πολλα βραδια ξυπναω μες τη νυχτα κ κλαιω για το μπαμπα μου, ενω καποιος αλλος μπορει να με βλεπει με τα πρασινα και τα ροζ και τα εκρου και να λεει "χαλαρα αυτη".. ξερω γω?..
Νατς κ εγω το παθαινω αυτο, νιωθω καλα και δωστου πανω κατω, και μετα απορω γιατι ζαλιζομαι!!!!! χιχιχιχι Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.7 - Σελίδα 9 328109
Κ εμεις φετος δεν θα βαλει ο πεθερος μου αρνι, αλλα μαλλον θα το παμε σε κανεναν φουρνο πχ η κατι τετοιο...!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλα του χρονου............ ποιος μας πιανει!!!!!!
I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εχεις απολυτο δικιο Ελιζα μου...κι εγω πολλες φορες στα καλα καθουμενα θυμαμαι τον μπαμπα μου και κλαιω...Τα μαυρα δεν τα φοραω για τον κοσμο...δεν με νοιαζει τι θα πουν...Οταν εμαθα οτι ειμαι εγκυος τα εβγαλα στο σπιτι...γιατι και στο σπιτι με τα μαυρα ημουν ολη μερα...αλλα εξω τα φοραω ακομα...Ετσι νιωθω...αλλα πρεπει να τα βγαλω κι εγω...αλλα να τα φορας ετσι γενικα...κι αλλο υποδηλωνοντας πενθος...Παντως ειτε με τα μαυρα ειτε οχι ο μπαμπακας μου παντα θα ειναι μεσα στην καρδια μου...!!!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ετσι ειναι Τζουλια, παντα θα ειναι στις καρδιες μας και θα τους θυμομαστε μεσα απο ολα αυτα που καναμε μαζι και οσα μας διδαξαν.
Εγω καθε φορα που ακουω στο ραδιο ενα τραγουδι που του αρεσε η που ακουγαμε μαζι, παρολο που στενοχωριεμαι, παω επιτηδες και το δυναμωνω, γιατι σκεφτομαι οτι αυτο θα εκανε εκεινος..

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ουφ.. τα τακτοποιησα ολα και σε λιγο περιμενω τους φιλοξενουμενους μας.. εβαλα κ τα ποδαρακια μου πανω.. καιρος ηταν γιατι ενιωσα μια συσπαση τωρα στο τελος και λεω ΣΤΟΠ.. και τωρα με κλωτσαει το μαναρι μου...
I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
Αμα ειμαστε ετσι απο τωρα, πως θα αντεξουμε την τρελαμαρα οταν γεννηθουν??????
Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.7 - Σελίδα 9 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.7 - Σελίδα 9 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.7 - Σελίδα 9 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.7 - Σελίδα 9 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.7 - Σελίδα 9 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.7 - Σελίδα 9 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.7 - Σελίδα 9 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.7 - Σελίδα 9 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.7 - Σελίδα 9 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.7 - Σελίδα 9 654316

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ξεκουρασου Ελιζακι μου, ειπαμε δεν ειμαστε για πολλα πολλα αυτο το διαστημα...!! Κι εγω σιδερωσα και τωρα επιασα καναπε...

kalli f

kalli f
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΛΥΚΑ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΧΩ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ.. Laughing Laughing Laughing Laughing....ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ....ΝΟΙΩΘΩ ΕΝΑ ΠΑΛΜΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΟΛΗ ΤΗ ΜΕΡΑ...ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ......?????

ΤΖΟΥΛΙΑ ΖΗΛΕΨΑ ΘΑ ΠΑΡΩ Κ ΕΓΩ ΛΑΜΠΑΔΑ....ΠΑΝΤΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΗΣ ΣΕΙΡΑΣ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ Κ ΠΟΛΥ....ΑΚΟΥΩ ΣΙΔΕΡΟ... ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ...ΚΤΛ ΚΤΛ... Κ ΠΑΘΑΙΝΩ ΕΝΑ ΨΙΛΟΣΟΚ affraid affraid affraid ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΘΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΟΥΜΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.....

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑ'ΜΑΙ Κ ΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Very Happy Very Happy Very Happy ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?ΤΙ ΛΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ,ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑ Κ ΤΟ ΠΡΩΙ,ΣΗΜΕΡΑ ΑΦΙΕΡΩΣΑΜΕ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΜΑΣ ΣΤΑ ΜΑΛΛΑΚΙΑ ΜΑΣ!!ΚΑΛΩΠΙΣΤΗΚΑΜΕ!!! Smile ΒΑΦΤΗΚΑΜΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΜΑΣ ΤΟΝ ΔΕΚΕΜΒΡΗ Κ ΝΟΙΩΘΩ ΠΟΛΥΥΥΥ ΩΡΑΙΑ Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.7 - Σελίδα 9 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.7 - Σελίδα 9 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.7 - Σελίδα 9 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.7 - Σελίδα 9 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.7 - Σελίδα 9 328109

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις