Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
88 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 88 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

maria90

maria90
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοριτσια οπως εχω γραψει και σε αλλο θεμα εχω γεννησει εδω και 11 μερες....... η κοιλια κρεμετε.....ειχα παρει 25 κιλα στην εγκυμοσυνη χωρια τα 15 που ειχα ηδη παραπανω καιπροσπαθουσα να χασω) πριν γεννησω ημουν 105 κιλα τωρα δεν ξερω......!!! τι μπορω να κανω για να χασω ???? και αν χρειαζετε να βαλω καποιο λατεξ η κορσε η κατι τετοιο για να μαζευτειη κοιλια που ...κρεμετε.....νιωθω πολυ αβολα.... Embarassed

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maria90 έγραψε:κοριτσια οπως εχω γραψει και σε αλλο θεμα εχω γεννησει εδω και 11 μερες....... η κοιλια κρεμετε.....ειχα παρει 25 κιλα στην εγκυμοσυνη χωρια τα 15 που ειχα ηδη παραπανω καιπροσπαθουσα να χασω) πριν γεννησω ημουν 105 κιλα τωρα δεν ξερω......!!! τι μπορω να κανω για να χασω ???? και αν χρειαζετε να βαλω καποιο λατεξ η κορσε η κατι τετοιο για να μαζευτειη κοιλια που ...κρεμετε.....νιωθω πολυ αβολα.... Embarassed

Γεια σου Μαρια....να σου ζησει το μωρο σου!!!! Εμενα ο γιατρος μου μου ειπε να βαλω ζωνη...!!! και κιλα θα χασεις με το θηλασμο(αν θηλαζεις)!!!

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

maria90

maria90
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ναι θηλαζω...... προσπαθω τουλαχιστον γιατι δεν τησ φτανει και περνει συμπληρωμα που θελω να το κοψει .... ειναι ειδικη ζωνη η τη βρισκω σε οποιοδηποτε καταστημα με εσωρουχα???????

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΕΠΑΝΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΣΟΥ 9 ΜΗΝΕΣ ΑΝΟΙΓΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ 9 ΜΗΝΕΣ ΜΑΖΕΥΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΕΡΘΕΙ ΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΠΡΙΝ ΤΟ LATEX ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΝΑ ΚΡΑΤΕΙ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΣΟΥ ΣΤΑΘΕΡΗ ΑΠΛΩΣ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΖΕΣΤΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΑ Laughing Laughing ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ !!! latex η κατι σχετικο μετα απο φυσιολογικο η οχι???? 49454 latex η κατι σχετικο μετα απο φυσιολογικο η οχι???? 567772 latex η κατι σχετικο μετα απο φυσιολογικο η οχι???? 429657

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maria90 εγω φορεσα λαστεξ μετα απο την γεννα αμεσως που πηγα σπιτι και ειδα αποτελεσμα.ομως να ξερεις οτι εχει να κανει και το δερμα.και το αν ειχες απο πριν κοιλια.επισης εβαζα και μια κρεμα και οι ραγαδες μου εξαφανιστηκαν.ομως το λαστεξ με βοηθισε πολυ και μαλιστα μου ειπε ο γυναικολογος να το βαλω αμεσως.οταν κοιμασε ομως να ξερεις οτι θα πρεπει να το βγαζεις για να μενει ελευθερο το σωμα σου.

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εγώ είχα βάλει παρόλο που ο γυναικολόγος δε το είχε εγκρίνει

Anastazia2801

Anastazia2801
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
demaki88 έγραψε:Maria90 εγω φορεσα λαστεξ μετα απο την γεννα αμεσως που πηγα σπιτι και ειδα αποτελεσμα.ομως να ξερεις οτι εχει να κανει και το δερμα.και το αν ειχες απο πριν κοιλια.επισης εβαζα και μια κρεμα και οι ραγαδες μου εξαφανιστηκαν.ομως το λαστεξ με βοηθισε πολυ και μαλιστα μου ειπε ο γυναικολογος να το βαλω αμεσως.οταν κοιμασε ομως να ξερεις οτι θα πρεπει να το βγαζεις για να μενει ελευθερο το σωμα σου.

κοριτσι τι κρεμα εβαζες για τις ραγαδες και εγω εκανα Sad

ελενα ζωη

ελενα ζωη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
maria90 έγραψε:ναι θηλαζω...... προσπαθω τουλαχιστον γιατι δεν τησ φτανει και περνει συμπληρωμα που θελω να το κοψει .... ειναι ειδικη ζωνη η τη βρισκω σε οποιοδηποτε καταστημα με εσωρουχα???????
Εμενα ο γυναικολογος μου ειπε να μην βαλω ζωνη που γεννησα με καισαρικη!Την ζωνη την βρησκεις σε μαγαζια με ορθοπεδικα ειδη!

Anastazia2801

Anastazia2801
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Λογικα για τα ραμματα ε Ελενα?
σου εμεινε η κοιλιτσα η οχι?

ελενα ζωη

ελενα ζωη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Anastazia2801 έγραψε:Λογικα για τα ραμματα ε Ελενα?
σου εμεινε η κοιλιτσα η οχι?
εχω κοιλιτσα οχι υπερβολικη!Σκεψου οτι γεννησα πριν 19μηνες κιολας και εχω ενα μηνα που ξεκινησα γυμναστηριο!Μου αγορασαν ζωνη ελαστικη αλλα την επιστρεψαμε και πηραμε μωρομαντηλα που ετυχε να εχει!Ο γυναικολογος ειπε οτι δεν χρειαζεται ζωνη!Απο την ημερα που γεννησα η κοιλιτσα εφυγε απο μονη της και χωρις πολυ προσπαθεια!Αλλα παω γυμναστηριο για να σφιξει!Ολο το σωμα θελει 6 μηνες με ενα χρονο για να επανελθει!

ελενα ζωη

ελενα ζωη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ελενα ζωη έγραψε:
Anastazia2801 έγραψε:Λογικα για τα ραμματα ε Ελενα?
σου εμεινε η κοιλιτσα η οχι?
εχω κοιλιτσα οχι υπερβολικη!Σκεψου οτι γεννησα πριν 19μηνες κιολας και εχω ενα μηνα που ξεκινησα γυμναστηριο!Μου αγορασαν ζωνη ελαστικη αλλα την επιστρεψαμε και πηραμε μωρομαντηλα που ετυχε να εχει!Ο γυναικολογος ειπε οτι δεν χρειαζεται ζωνη!Απο την ημερα που γεννησα η κοιλιτσα εφυγε απο μονη της και χωρις πολυ προσπαθεια!Αλλα παω γυμναστηριο για να σφιξει!Ολο το σωμα θελει 6 μηνες με ενα χρονο για να επανελθει!
Φαντασου οτι εχω ακομα 5 κιλα επιπλεον που ειναι απο την εγκυμοσυνη αλλα δεν ειναι στην κοιλια ειναι πιο πολυ στα μπουτια!

Anastazia2801

Anastazia2801
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγω εκανα μια κοιλαρααααα αστα να πανε!
μονο κοιλια εκανα τιποτα αλλο τα αλλα τα ειχα απο πριν χαχαχαχχα
δεν γεννησα ακομα αλλα απο τωρα το σκεφτομαι μωρε!!!

ελενα ζωη

ελενα ζωη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Anastazia2801 έγραψε:Εγω εκανα μια κοιλαρααααα αστα να πανε!
μονο κοιλια εκανα τιποτα αλλο τα αλλα τα ειχα απο πριν χαχαχαχχα
δεν γεννησα ακομα αλλα απο τωρα το σκεφτομαι μωρε!!!
xaxaxaxaxa Αν εβλεπες εμενα πρωτα πηγαινε η κοιλουμπα και μετα απο 5 λεπτα εβλεπες και εμενα!εφτασα 90 κιλα απο 70που ξεκινησα και τωρα ειμαι 75 αλλα μην φανταστεις οτι προσεχα τωρα ξεκινησα να προσεχω και μην νομιζεις οτι δεν κανω παραστρατηματα ολα κι ολα το σουβλακι δεν κοβεται!Με το καλο να ερθει το μωρακι σου Αναστασια μου!Για την ζωνη θα σου πει ο γυναικολογος τι θα κανεις για να εισαι σιγουρη!

Anastazia2801

Anastazia2801
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ελενα ζωη έγραψε:
Anastazia2801 έγραψε:Εγω εκανα μια κοιλαρααααα αστα να πανε!
μονο κοιλια εκανα τιποτα αλλο τα αλλα τα ειχα απο πριν χαχαχαχχα
δεν γεννησα ακομα αλλα απο τωρα το σκεφτομαι μωρε!!!
xaxaxaxaxa Αν εβλεπες εμενα πρωτα πηγαινε η κοιλουμπα και μετα απο 5 λεπτα εβλεπες και εμενα!εφτασα 90 κιλα απο 70που ξεκινησα και τωρα ειμαι 75 αλλα μην φανταστεις οτι προσεχα τωρα ξεκινησα να προσεχω και μην νομιζεις οτι δεν κανω παραστρατηματα ολα κι ολα το σουβλακι δεν κοβεται!Με το καλο να ερθει το μωρακι σου Αναστασια μου!Για την ζωνη θα σου πει ο γυναικολογος τι θα κανεις για να εισαι σιγουρη!

Ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου και εσυ να χαιρεσε το κουκλι σου!
εγω ξεκινησα με 79 και ειμαι 84,5 ως εκ θαυματος γιατι περιμενα να γινω ασεεεε!δεν προσεχα εννοειτε εσυ δεν κοβεις το σουβλακι εγω τις πιτσες χαχαχαχαχ μονο κοιλια εκανα!

ελενα ζωη

ελενα ζωη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Anastazia2801 έγραψε:
ελενα ζωη έγραψε:
Anastazia2801 έγραψε:Εγω εκανα μια κοιλαρααααα αστα να πανε!
μονο κοιλια εκανα τιποτα αλλο τα αλλα τα ειχα απο πριν χαχαχαχχα
δεν γεννησα ακομα αλλα απο τωρα το σκεφτομαι μωρε!!!
xaxaxaxaxa Αν εβλεπες εμενα πρωτα πηγαινε η κοιλουμπα και μετα απο 5 λεπτα εβλεπες και εμενα!εφτασα 90 κιλα απο 70που ξεκινησα και τωρα ειμαι 75 αλλα μην φανταστεις οτι προσεχα τωρα ξεκινησα να προσεχω και μην νομιζεις οτι δεν κανω παραστρατηματα ολα κι ολα το σουβλακι δεν κοβεται!Με το καλο να ερθει το μωρακι σου Αναστασια μου!Για την ζωνη θα σου πει ο γυναικολογος τι θα κανεις για να εισαι σιγουρη!

Ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου και εσυ να χαιρεσε το κουκλι σου!
εγω ξεκινησα με 79 και ειμαι 84,5 ως εκ θαυματος γιατι περιμενα να γινω ασεεεε!δεν προσεχα εννοειτε εσυ δεν κοβεις το σουβλακι εγω τις πιτσες χαχαχαχαχ μονο κοιλια εκανα!
Μια χαρα εισαι δεν εχεις παρει τιποτα! Χαχαχα αυτα τα φαγητα δεν κοβονται ευκολα!!!εγω ειχα παρει σε ολο το σωμα κιλα!!αστα κινητη μπαλα ημουν!!!

Anastazia2801

Anastazia2801
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σημασια εχει οτι τα εχασες ομως latex η κατι σχετικο μετα απο φυσιολογικο η οχι???? 215994 latex η κατι σχετικο μετα απο φυσιολογικο η οχι???? 215994 τα 5 δεν λενε τιποτα!ολοκληρο παιδαρο εβγαλες!!

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Anastazia2801 έγραψε:
demaki88 έγραψε:Maria90 εγω φορεσα λαστεξ μετα απο την γεννα αμεσως που πηγα σπιτι και ειδα αποτελεσμα.ομως να ξερεις οτι εχει να κανει και το δερμα.και το αν ειχες απο πριν κοιλια.επισης εβαζα και μια κρεμα και οι ραγαδες μου εξαφανιστηκαν.ομως το λαστεξ με βοηθισε πολυ και μαλιστα μου ειπε ο γυναικολογος να το βαλω αμεσως.οταν κοιμασε ομως να ξερεις οτι θα πρεπει να το βγαζεις για να μενει ελευθερο το σωμα σου.

κοριτσι τι κρεμα εβαζες για τις ραγαδες και εγω εκανα Sad
την rezena ειναι απο τηλεμαρκετινγκ αλλα μου εκανε πολυ καλη δουλια.εξαφανιστικαν ολες.

Lida R

Lida R
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω ειχα παρει 18 κιλα και το 99% ηταν στην κοιλια,....ειχα τερααααστια κοιλια...ολοι με ρωτουσαν αν εχω διδιμα,....εκτος αυτου επιδη ημουν πολυ γυμνασμενη και "ειχα" δυστυχως οχι πια...τετραγωνακια στην κοιλια μου ΕΣΠΑΣΑΝ ΟΙ ΚΟΙΛΙΑΚΟΙ ΜΟΥ ΜΥΣ ΑΠΟ ΤΟ ΤΕΝΤΩΜΑ!!!!Shocked Shocked Shocked
πήρα ζώνη από τα μαγαζια που πουλάμε βρεφικα..πχ ΛΗΤΩ. και την εβαζα οσο πιο πολυ μπορουσα...ειδικη για αυτο το σκοπο....σας πληροφορω οτι βοηθησε πολυ!!!!!!και με στηριζε κι ολας γιατι πηγαιναν και οι κοιλιακοι σαν χορδες πλατς απο δω κι απο κει...και μαζεψα..αρκετα...βεβαια δεν εγινα και οπως ημουν...αλλα ειμαι καλα ...εχω ακομα ενα περιτο δερματακι που το βλεπω μονο με πλαστικη να φευγει.....

ελενα ζωη

ελενα ζωη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Anastazia2801 έγραψε:Σημασια εχει οτι τα εχασες ομως latex η κατι σχετικο μετα απο φυσιολογικο η οχι???? 215994 latex η κατι σχετικο μετα απο φυσιολογικο η οχι???? 215994 τα 5 δεν λενε τιποτα!ολοκληρο παιδαρο εβγαλες!!
Θελω να φτασω 65 οπως ημουν καποια χρονια πριν!Μακαρι να τα καταφερω 10 κιλα κατω απ'οτι ειμαι!Να πω την αληθεια ειναι η πρωτη φορα που δεν τρελαινομαι με τα κιλα να με πιασει πανικος δηλαδη γιατι σκεφτομαι οτι αυτο ειναι το σωμα που μου προσεφερε ο γιος μου!!!

maria90

maria90
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ευχαριστω για τισ απαντησεις!!!!!!!!!!!! latex η κατι σχετικο μετα απο φυσιολογικο η οχι???? 893968 να τα χαιρεστε τα ζουζουνια σας ολες!!!!!!!!!!!!!!!

DESPOINA_T


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΤ' ΑΡΧΗΝ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ, ΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ 30 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΑΝ 3 ΚΙΛΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΚΡΕΜΟΝΤΑΝ ΑΛΛΑ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ!!!!!!!!!ΒΕΒΑΙΑ ΟΤΑΝ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΖΩΝΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΘΕΤΑ ΟΧΙ....ΜΟΝΟ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 20 ΜΕΡΕΣ ..... ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΕΙΣ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ Wink

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φυσιολογικά γεννησες κ σε άφησε στις 20 μέρες να γυμναστεις?

maria90

maria90
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
και εγω που ειχα ρωτησει μια μαια μου ειπε οτι δεν χρειαζετε απλα μετα να κανω γυμναστικη........ αλλα τι γυμναστικη στο σπιτι????? γιατι σε γυμναστηριο δεν μπορω να παω λογο οικονομικων......σπιτι πως???? κοιλιακους μονο??? latex η κατι σχετικο μετα απο φυσιολογικο η οχι???? 585182 αχ δυσκολα τα πραγματα.... βλεπω να μου μενουν τα παχακια... Mad Very Happy Shocked Embarassed

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις