Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
43 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 43 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

26Σπάω το κεφάλι μου!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σπάω το κεφάλι μου!! Πεμ Μάης 27, 2010 9:53 am

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σισσίνι έγραψε:
Μιλουπακι έγραψε:
Σισσίνι έγραψε:
bell έγραψε:Φταιει το ξανθο σαντρε που δεν καταλαβα? confused

Τες πα ας μου εξηγησει κα μενα καποια...
παω να ταίσω το μωρο!


Όχι μπελ μου δε φταίει το ξανθό σαντρέ! Ήθελα να μαζέψω τις φιλενάδες μου σε ένα θεματάκι, αλλά όπως βλέπεις πέρα απο τη φιλία μας σε... μαμαδικό επίπεδο δεν έχουμε και πολλά κοινά!
Τις ψάρωσα όμως δε μπορείς να πεις!

Άλλο ένα θεματάκι για τσατ είναι απλά πιο φωτογραφικό! Να όπως οι διαγωνισμοί του ΑΣΕΠ!!! χεχεχε

Όσες πιστές προσέλθετε!

καλε ρε σισσακι τοτε γιατι να μην τα λεμε στο παρεακι που ειχα ανοιξει το ιδιο πραγμα ειναι αφου ολες μαζι θα ειμαστε; χαχαχα, επισης τωρα θυμωσα τι εννοεις κυρια μου περα απο την φιλια μας σε μαμαδικο επιπεδο δεν εχουμε και πολλα κοινα, τωρα μας το ξεφουρνιζεις αυτο!! φτου σου

Άι μαρή!
Τί κοινό έχουμε σε μαμαδικό επίπεδο; Έχουμε όλες απο 2 παιδιά;
Έίμαστε όλες μαμαδες;
Είμαστε όλες κοριτσομάνες ή
Είμαστε όλες αγορομάνες;;
Αν μου απαντήσεις κερδίζεις δωράκι!!
Που θύμωσες κιόλας!! :face: :face: :face:

Για να υπάρχει ποικιλία αγαπητό Μαριτσόνι! Είχα μια χιουμοριστική διαθεση κατευθείαν να μου την καταπνίξεις!! Rolling Eyes Crying or Very sad Sad Sad

σισσινη αφου ειμαι γνωστη σπασαρχ....δο δεν αφηνω τιποτα ασχολιαστω Σπάω το κεφάλι μου!! - Σελίδα 2 875502

27Σπάω το κεφάλι μου!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σπάω το κεφάλι μου!! Πεμ Μάης 27, 2010 10:51 am

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Katerinaki έγραψε:Καλα ουτε εγω το επιασα.... κ ας εχω εγκαταλειψει εδω και μηνες το ξανθο..... Razz Razz Razz
Μαλλον εχει ποτισει!

Λες να έχει υπολειμματική διάρκεια όπως τα φυτοφάρμακα; Razz

28Σπάω το κεφάλι μου!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σπάω το κεφάλι μου!! Πεμ Μάης 27, 2010 12:18 pm

catherine


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σισίνι μπορώ να έρθω κι εγω σε αυτό το γκρουπάκι αν και δεν έχω φωτογραφηθεί;;; Και κενή θέση δηλαδή να μην υπάρχει θα έρθω με απευθείας ανάθεση λόγω συμπεθεριού!!! Χα,χα,χα,χα,χα...
Razz Razz Razz
I love you I love you I love you

29Σπάω το κεφάλι μου!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σπάω το κεφάλι μου!! Πεμ Μάης 27, 2010 12:27 pm

Olivia

Olivia
Admin
Admin
catherine έγραψε:Σισίνι μπορώ να έρθω κι εγω σε αυτό το γκρουπάκι αν και δεν έχω φωτογραφηθεί;;; Και κενή θέση δηλαδή να μην υπάρχει θα έρθω με απευθείας ανάθεση λόγω συμπεθεριού!!! Χα,χα,χα,χα,χα...
Razz Razz Razz
I love you I love you I love you

Άντε καλέ που θα πάρεις και άδεια από την κυρία!! Laughing Laughing Laughing Laughing Σε δεχόμαστε στην κατηγορία μαμάδες με μωρά με εκπληκτική κουπ στα μαλλιά!

http://www.eimaimama.gr

30Σπάω το κεφάλι μου!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σπάω το κεφάλι μου!! Πεμ Μάης 27, 2010 12:43 pm

catherine


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χα,χα,χα... Σ'ευχαριστώ Ολιβιάκι Σπάω το κεφάλι μου!! - Σελίδα 2 315810

31Σπάω το κεφάλι μου!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σπάω το κεφάλι μου!! Πεμ Μάης 27, 2010 2:52 pm

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σιγα μη σε αφηνα απεξω εξαλλου εχεις μεσον εσυ χαχαχαχα συμπεθερεψες μαζι μου, το σκεφτηκες καλα;

32Σπάω το κεφάλι μου!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σπάω το κεφάλι μου!! Παρ Μάης 28, 2010 2:28 am

Σισσίνι

Σισσίνι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
catherine έγραψε:Σισίνι μπορώ να έρθω κι εγω σε αυτό το γκρουπάκι αν και δεν έχω φωτογραφηθεί;;; Και κενή θέση δηλαδή να μην υπάρχει θα έρθω με απευθείας ανάθεση λόγω συμπεθεριού!!! Χα,χα,χα,χα,χα...
Razz Razz Razz
I love you I love you I love you

Όλες οι καλές χωράνε κορίτσια!!
Συμπεθέρες ξεσυμπεθέρες, μανούλες και μη!!! Σπάω το κεφάλι μου!! - Σελίδα 2 893968

Τι μου κάνετε σήμερα; Πώς πάνε τα κέφια;;

33Σπάω το κεφάλι μου!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σπάω το κεφάλι μου!! Παρ Μάης 28, 2010 2:41 am

Michelangelo

Michelangelo
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοριτσια επειδη εγω εγινα προσφατα ξανθια μην με παρεξηγησετε που δεν το επιασα απο την αρχη... Razz

Βλεπεις μαζι με το μαλλι ξεθωριαζει και το μυαλο... χεχεχε...!!!

Τα αλλα τα καταλαβα Rolling Eyes για την φωτογραφηση δεν καταλαβα...!!! :?:

Ποτε θα με δειτε και απο κοντα να μου πειτε αν μου παει το ξανθο; Σπάω το κεφάλι μου!! - Σελίδα 2 604962

34Σπάω το κεφάλι μου!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σπάω το κεφάλι μου!! Παρ Μάης 28, 2010 2:56 am

catherine


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια καλημέρα!!! Πως είστε;;;
Εγώ στη δουλειά και δεν βλέπω την ώρα να πάω σπίτι μου καθότι Παρασκευή σήμερα... Όχι, βέβαια ότι θα ξεκουραστώ... Που τέτοια τύχη... Πονάει και η μέση του αντρούλη μου οπότε το μωρό, τις δουλειές, το μαγείρεμα και όλα τα συναφή τα έχω αναλάβει αποκλειστικά!!! affraid affraid affraid affraid

Συμπεθέρα το σκέφτηκα καλά και ανυπομονώ να γνωρίσω τη νύφη μου!!! I love you

35Σπάω το κεφάλι μου!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σπάω το κεφάλι μου!! Παρ Μάης 28, 2010 3:33 am

Katerinaki

Katerinaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Michelangelo έγραψε:Κοριτσια επειδη εγω εγινα προσφατα ξανθια μην με παρεξηγησετε που δεν το επιασα απο την αρχη... Razz

Βλεπεις μαζι με το μαλλι ξεθωριαζει και το μυαλο... χεχεχε...!!!

Τα αλλα τα καταλαβα Rolling Eyes για την φωτογραφηση δεν καταλαβα...!!! :?:

Ποτε θα με δειτε και απο κοντα να μου πειτε αν μου παει το ξανθο; Σπάω το κεφάλι μου!! - Σελίδα 2 604962
ΣΟΥ ΠΑΕΙ ΜΑΡΙΝΑΚΙΙΙΙ !

36Σπάω το κεφάλι μου!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σπάω το κεφάλι μου!! Παρ Μάης 28, 2010 4:15 am

Michelangelo

Michelangelo
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Katerinaki έγραψε:
ΣΟΥ ΠΑΕΙ ΜΑΡΙΝΑΚΙΙΙΙ !

Σ'ευχαριστω Κατερινα... Σπάω το κεφάλι μου!! - Σελίδα 2 417472

Κι'εσενα σου παει πολυ το καστανο...!!! I love you

37Σπάω το κεφάλι μου!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σπάω το κεφάλι μου!! Παρ Μάης 28, 2010 1:11 pm

Σισσίνι

Σισσίνι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμένα δε μου είπατε καλέ! Το κοντό μου πάει;;;
Laughing Laughing Laughing

38Σπάω το κεφάλι μου!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σπάω το κεφάλι μου!! Παρ Μάης 28, 2010 1:16 pm

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δε μας χ..εις σισσακι, εκτος οτι δεν ειναι κοντο τι να πω και εγω τοτε οτι ειμαι γουλη; στο ειπαμε και το ξερεις εισαι θεα λεμε εδω ο σωκρατης εφτυσε την ελενα για χαρη σου χαχαχα

39Σπάω το κεφάλι μου!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σπάω το κεφάλι μου!! Παρ Μάης 28, 2010 1:24 pm

Σισσίνι

Σισσίνι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μιλουπακι έγραψε:δε μας χ..εις σισσακι, εκτος οτι δεν ειναι κοντο τι να πω και εγω τοτε οτι ειμαι γουλη; στο ειπαμε και το ξερεις εισαι θεα λεμε εδω ο σωκρατης εφτυσε την ελενα για χαρη σου χαχαχα

Σπάω το κεφάλι μου!! - Σελίδα 2 536304 Σπάω το κεφάλι μου!! - Σελίδα 2 536304 Σπάω το κεφάλι μου!! - Σελίδα 2 536304
Ναι το πουλάκι μου το ερωτιάρικο!! king
Καλοπιάνει την πεθερά, τα είπαμε αυτά!

Καλέ κοπελιά για μένα κοντό είναι!! Να φανταστείς είμαι τόσο χρονών και αυτή είναι η δεύτερη φορά που τα κόβω!

40Σπάω το κεφάλι μου!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σπάω το κεφάλι μου!! Παρ Μάης 28, 2010 2:57 pm

elena

elena
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Να 'μαι κι εγώ!!! χαχαχαχα!!! Τελευταία και καταϊδρωμένη όπως συνήθως!!! Και πλήρως ανανεωμένη!!! Very Happy

Όσο για τον Σωκράτη... ω ναι!! Την έφαγα την ήττα μου σήμερα!! Με έφτυσε κατάμουτρα... Σίσσινι!! Αλλά χαλάλι σου!! Είσαι και κούκλα δεν μπορώ να πω τίποτα!! Πάντως έχει γούστο ο άτιμος!! Γνήσιο αρσενικό τοξοτάκι!! Μιλουπάκι να το χαίρεσαι το μαναράκι σου!!

41Σπάω το κεφάλι μου!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σπάω το κεφάλι μου!! Παρ Μάης 28, 2010 3:16 pm

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω θα το χαιρομαι ποσες νυφες θα τον χαρουν δεν ξερω γιατι πολυ ερωτυλος ειναι και εχω αρχισει και τρομαζω χαχαχα

42Σπάω το κεφάλι μου!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σπάω το κεφάλι μου!! Παρ Μάης 28, 2010 3:16 pm

Σισσίνι

Σισσίνι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
elena έγραψε:Να 'μαι κι εγώ!!! χαχαχαχα!!! Τελευταία και καταϊδρωμένη όπως συνήθως!!! Και πλήρως ανανεωμένη!!! Very Happy

Όσο για τον Σωκράτη... ω ναι!! Την έφαγα την ήττα μου σήμερα!! Με έφτυσε κατάμουτρα... Σίσσινι!! Αλλά χαλάλι σου!! Είσαι και κούκλα δεν μπορώ να πω τίποτα!! Πάντως έχει γούστο ο άτιμος!! Γνήσιο αρσενικό τοξοτάκι!! Μιλουπάκι να το χαίρεσαι το μαναράκι σου!!

Καλώς την και ας άργησε!! Σπάω το κεφάλι μου!! - Σελίδα 2 536304 Σπάω το κεφάλι μου!! - Σελίδα 2 536304 Σπάω το κεφάλι μου!! - Σελίδα 2 536304

Αν ο γαμπρίκος προτιμάει τις μαλαχρινες θα έχουμε πρόβλημα καθότι η νύφη ξανθίζει! χαχαχα

Η ανταυγεια πέτυχε??!!? Δε μας είπες! flower

43Σπάω το κεφάλι μου!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σπάω το κεφάλι μου!! Παρ Μάης 28, 2010 3:34 pm

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω που την ειδα πετυχε χαχαχα, μπα σισσινι συνηθως ξανθιες θελει μονο σε εσενα και την ξενια απο τη ζωη της αλλης εχει για μελαχροινες, οτι σε ξανθο το προτιμα χαχαχα α δεν σας εχω πει την ξενια την εχουμε βαλει στον τοιχο πανω απο το κρεββατι μας χαχαχα

44Σπάω το κεφάλι μου!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σπάω το κεφάλι μου!! Σαβ Μάης 29, 2010 4:52 am

Michelangelo

Michelangelo
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Οντως βρε Σισση... το ξεχασα οτι ειχες κουρευτει... με γεια... ωραιο ειναι... εμενα μ'αρεσουν τα κοντα μαλλια... δινουν τυπο... κι'εγω τα εχω κοψει... τα μακρυα τα βαριεμαι... τα μακραινω ενα χρονο για να παω να τα κοψω στο τελος...!!! Razz

Κανενα μπανιο κανατε η ειναι ακομα νωρις; Very Happy

45Σπάω το κεφάλι μου!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σπάω το κεφάλι μου!! Σαβ Μάης 29, 2010 5:49 am

Katerinaki

Katerinaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μπανιοοοο......Ποσο θελω να κανωωωωωω! Smile
Αραχτη σε μια ξαπλωστρα να πινω το καφεδακι μου....να διαβαζω...να χαζευω....να κοιμαμαι....

46Σπάω το κεφάλι μου!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σπάω το κεφάλι μου!! Κυρ Μάης 30, 2010 6:01 am

Michelangelo

Michelangelo
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κι'εγω θα ηθελα πολυ Κατερινα να το κανω αυτο... μου εχει λειψει... οσο σκεφτομαι ομως οτι αντι να ειμαι αραχτη και να πινω τον καφε μου θα τρεχω πισω απο τον Μιχαλη και σιγουρα θα μου βγει ξινο το μπανιο δεν εχω και πολυ ορεξη να παω...!!! Sad

47Σπάω το κεφάλι μου!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σπάω το κεφάλι μου!! Κυρ Μάης 30, 2010 7:08 am

Ifigeneia

Ifigeneia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Φιλενάδες μη μιλάτε για μπάνιο γιατί έχει μια κουφόβραση στην Κατερίνη..... Άλλο πράγμα! Και τι δε δίνω για μια βουτιά τώρα. Αλλά περιμένω τον Κωννο να ξυπνήσει και να πάρουμε το δρόμο της επιστροφής για Αλεξπολη. Καλά ε, πρόκειται να ρίξει ΜΙΑ ΒΡΟΧΗ...!!! Τέτοιο συννεφόκαμα δεν έχω βιώσει ποτέ! Κάθομαι, δεν κάνω τίποτα και παρ' όλα αυτά στάζω! Ουφ..

48Σπάω το κεφάλι μου!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σπάω το κεφάλι μου!! Κυρ Μάης 30, 2010 9:08 am

elena

elena
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μωρέ ας μη με ταλαιπωρούσε αυτή η παλιοίωση που είχα και θα σου 'λεγα αν ξεκίναγα τα μπάνια!! Πολύ το θέλω... Σαν τρελή!!! Το ξέρω με το μωρό από δω και πέρα θα είναι πιο δύσκολο... Δεν θα παίζει αραλίκι... αλλά θα παίζουμε με κουβαδάκια!!! Laughing Laughing Laughing

49Σπάω το κεφάλι μου!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σπάω το κεφάλι μου!! Σαβ Νοε 19, 2011 3:34 am

Ifigeneia

Ifigeneia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μήπως να ξαναμαζευόμασταν????????? Μετά από 1,5 χρόνο?
Λέω εγώ τώρα....... Σπάω το κεφάλι μου!! - Σελίδα 2 893968

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις