Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
309 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 309 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 40]

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γιούλη μου από άποψη νεογνολογικού το Ιπποκράτειο είναι από τα καλύτερα. Το θέμα είναι ότι είναι πολύ παλιό και όχι ιδιαιτέρως καθαρό. Αυτό είναι που με χαλάει κυρίως και κάποια άλλα μικροθεματάκια, αλλά πρόσφατα ο άντρας μου έχασε τη δουλειά του... πώς να απαιτήσω να δώσουμε 3 και 4 χιλιάρικα από τα έτοιμα αυτή την περίοδο;;; Γι'αυτό και σκέφτομαι δημόσιο!

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nai nai Julia mou katerini tha genniso alla thelo na do kai ekei pos einai ! diladi an do kati pou aksizei na trexo thessaloniki mono etsi ! Smile

kalimera Alexandra!

Pely plaka kaneis???? Shocked
i pou tha mas eksetazoun tautoxronos i pou tha mas ksepetaksoun sto 10lepto hahahah ee re gelia !

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Άλεξ!!!!!! Με αυτά και με κείνα τι καλά που ξεχνίεσαι!!!! Καλά αποτελέσματα να μας πεις!!!!

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου τζουλακι! Μια χαρα ειμαι! Πολυ βροχή ρε παιδι μου! Μουλιασαμε απο χτες! Μαρίνα κι όντως πιστεύω κι εγω πως μια χαρα θα ειναι να γεννήσεις Κατερίνη. Δεν ειναι και τόσο μικρή πόλη.και αφού λες ότι ειναι και καινούργιο και θα είσαι και σε μονοκλινο, τέλεια!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα Αλεξανδρα μου...Καλα αποτελεσματα να εχεις γλυκουλα μου..!!

Πελυ κι εγω στην ιδια φαση ειμαι...γι αυτο και ψαχνομαι για δημοσιο..!!Αν και παλι λογω το οτι ειμαι ανασφαλιστη θα τα πληρωσω ολα αλλα θα ειναι σαφως λιγοτερα απο ιδιωτικο...!!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μηπως ξερετε κοριτσια μου αν βγαινουν τα αποτελεσματα την ιδια μερα?

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Που μενεις Κλαραμαρια μου και ειχατε τοση βροχη?? Εδω μια συνεφιαζει μια βγαζει ηλιο..!!!

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
JuliaG έγραψε:Καλημερα Αλεξανδρα μου...Καλα αποτελεσματα να εχεις γλυκουλα μου..!!

Πελυ κι εγω στην ιδια φαση ειμαι...γι αυτο και ψαχνομαι για δημοσιο..!!Αν και παλι λογω το οτι ειμαι ανασφαλιστη θα τα πληρωσω ολα αλλα θα ειναι σαφως λιγοτερα απο ιδιωτικο...!!!


Δεν το συζητώ, πολύ λιγότερα απλά ρε Γιούλη θέλω τον γιατρό μου μαζί και αυτός δεν πάει σε δημόσιο κι εχω πελαγώσει κανονικά!!

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nai koritsia mou kala einai katerini apo ayti tin apopsi ... to nosokomeio mas einai kainourgio den exei ton kosmo pou exei thessaloniki exeis to domatio sou an thes kai ola ,alla allo ippokratio px kai allo nosokomeio katerinis apo thema giatron enoo ... mia xara einai kai edo de leo... giatroi einai oloi alla an kati paei strava me sena i to moro thessaloniki pas amesos ...
kai gia to ippokratio exo akousei oti ton teleytaio xrono exei ginei nosokomeio filiko pros tis miteres (kapos etsi) diladi se akouneeee les den thelo farmaka den pereneis les apoklistiko thulasmo kai den sou mpoukonoun to moro me to mpimpero ...
giayto thelo na ta do kai life ! Smile

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυτο το ζορι με τον γιατρο το τραβαω κι εγω...Τον εχω πολλα χρονια και του εχω απολυτη εμπιστοσυνη και εχουμε και χημεια μεταξυ μας...!!!Αλλα...!!!

Εχω βαλει ομως στο μυαλο μου οτι θα με πιασουν οι πονοι...θα κανω το μπανακι μου...θα ξυριστω...και θα παω ετοιμη να γεννησω...δεν θα συμβει τιποτε κακο..!!!Θα γεννησω ευκολα και γρηγορα..!!!χαχαχαχα...και μετα ξυπνησα λεει...αλλα ειναι ο μονος τροπος για να αποβαλω το αγχος μου...!!!

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
pely mou kai oles oses leme gia dimosio ... fusika oles theloume to giatro pou mas vlepei kathe mina na mas ksegenisei ktl ...alli sigouria alli anesi alla deite to allios ...
ego skeftomai an imoun paradeigma germania-agglia-ameriki se mia aneptigmeni xora sto thema mitrotita toketos den tha eixa kanena parapono giati ola leitourgoun apsoga ALLA se kamia apo aytes tis xores de gennas me to giatro sou!!!! opote !!!
xalaraaaa !!! ayta einai kolimata pou exoume stin elladitsa ...
sas katalaveno alla peite mou exo adiko??
sto kato kato an den exeis polles epiloges apla to vlepeis thetika !!!
Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 40 328109

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
JuliaG έγραψε:Αυτο το ζορι με τον γιατρο το τραβαω κι εγω...Τον εχω πολλα χρονια και του εχω απολυτη εμπιστοσυνη και εχουμε και χημεια μεταξυ μας...!!!Αλλα...!!!

Εχω βαλει ομως στο μυαλο μου οτι θα με πιασουν οι πονοι...θα κανω το μπανακι μου...θα ξυριστω...και θα παω ετοιμη να γεννησω...δεν θα συμβει τιποτε κακο..!!!Θα γεννησω ευκολα και γρηγορα..!!!χαχαχαχα...και μετα ξυπνησα λεει...αλλα ειναι ο μονος τροπος για να αποβαλω το αγχος μου...!!!


Σιγά σιγά θέλω να το αποβάλω κι εγώ...αλλά πώς;;;;;Ανασφάλεια ως εκεί που δεν πάει....ουφφφφφ

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αλεξανδρα μου νομιζω οτι πρωι κανεις την εξεταση και απογευμα παιρνεις τις απαντησεις...Τουλαχιστον ετσι γινεται εδω...!!!Εγω ευτυχως μαλλον θα την γλιτωσω αυτη την εξεταση απο οτι μου ειπε ο γιατρος μου...!!!

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Alexandra etsi den eiani ??pes kai esy pou eisai germania ??? Very Happy

kai akrivos re pely de thelo ta lefta pou exoume stin akri gia otidipote epigon na ta xalsoume ekei ...

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρινάκι έχεις απόλυτο δίκιο αλλά δεν έχουν ακουστεί και λίγα....Στο εξωτερικό είναι αυτονόητο όπως αυτονόητο είναι ότι θα έχεις και σωστή περίθαλψη. Εδώ αν δεν δώσεις φακελάκι θα σε έχουν μια απο δω και μια απο κει! Τραγικό!! Το ξέρω! Και ούτε είμαι διατεθειμένη να δώσω χρήματα σε κάποιον που ήδη πληρώνεται αλλά ξέρω ότι σε καισαρικές κυρίως βάζουν μαθητευόμενους! Κι αν κάτι πάει στραβά;;;Φοβάμαι πολύ!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κανε θετικες σκεψεις Πελυ μου...Βαλε στο μυαλο σου οτι ολα θα πανε τοσο τελεια που δεν θα προλαβεις να δεις καν ποιος θα σε ξεγεννησει..!!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τυχερα τα κοριτσια που την γλιτωνουν!βασικα εμενα μια φορα θα μου παρουν αιμα οχι 3!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΠΑΛΙ!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΑ ΓΛΥΚΙΤΑΤΑ Κ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑΡΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ????? ΕΜΕΙΣ ΤΡΩΜΕ ΤΑ ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΑ ΜΑΣ ΤΩΡΑ Κ ......ΜΙΛΑΜΕ ΜΑΖΙ ΣΑΣ Smile Smile Smile Smile

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τέλος πάντων.. Ελπίζω όταν πάμε Μαρίνα να μην δούμε τίποτα παράξενα....

Δεν αλλάζουμε και θεματάκι κορίτσια;;;; Γέμισε κι αυτό!!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 40 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 40 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 40 215994

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tha pame kai tha doume!!!! sto fusiologiko pithanon na einai mathiteuomenos alla kaisariki de nomizo moreee ..

esti Julia mouuuu ante thetiki skepsi !!!!

poia tha anoiksei thema?

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ας το ανοιξει οποια να ναι κοριτσια μου πολυλογουδικα Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 40 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 40 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 40 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 40 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 40 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 40 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 40 215994

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tha anoiksei kale thema kamia ??? na anoikso ???

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marinaglcd έγραψε:tha anoiksei kale thema kamia ??? na anoikso ???


Τι όμορφη φωτό!!!! Very Happy Very Happy

άνοιξεεεεεεε!!!!!!!

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
se eyxaristo pely mouu !

anoiksa!!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια μου ελατε εδω...!!!

http://forum.eimaimama.gr/t19454-topic#732750

Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 40 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 40 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 40 215994

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις