Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
441 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 441 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 40]

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μια χαρα θα ειναι Μαρω μου το παιδακι σου..πασσας ειναι εκει μεσα..!!!

katerina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κορίτσια σας αφήνω για να διαβάσει και ο άντρας μου τα αθλητικά του.......φιλάκιααααααα Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 6 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 6 875502 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 6 893968 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 6 417472 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 6 417472 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 6 417472 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 6 417472 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 6 417472 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 6 417472 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 6 417472 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 6 417472

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου κατερινακι θα τα ξαναπουμε Smile

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σ ευχαριστω τζουλια μου μετα θα παρεισ κ συ σειρα να μασ τα πεισ..σε ποια βδομαδα ειναι να πασ εχεισ κανονισει?

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου Κατερινα μου!! Θα τα λέμε συχνότερα τώρα!!

dimi82


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Έμπαινα συχνά αλλά μέχρι να διαβάσω αυτά που λέγατε πήγαινε 11 η ώρα και μετά έπεφτα για ύπνο!!! Razz Και στη δουλειά με κατάλαβαν ότι έμπαινα και μου κλείδωσαν το internet... Twisted Evil

Κορίτσια την Πέμπτη θα κάνω πολιτικό γάμο και μετά θα πάμε λίγες μέρες Πήλιο!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 6 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 6 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 6 328109 Το ερώτημα είναι, αν θα έχει καλό καιρό να κάνω μπάνιο ή όχι? ο γιατρός μου λέει σε όλα όχι (Και για το Πήλιο είπε όχι - σε λίγο θα μου έλεγε και για το γάμο!!! Very Happy ) Τι να κάνω?????

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
με το καλο ο γαμοσ ντιμι κ βεβαια να τον κανεισ..τωρα για το ταξιδι εξαρταται απο τισ αντοχεσ σου κ την προσοχη στην οδηγηση...για το μπανιο αν κρυωνεισ αποφυγε το ειναι νωρισ ακομα για μασ πιστευω

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρω μου 27 Μαιου εχω εγω ραντεβου για Βεπιπεδου..!!!

Πολυ αυστηρος ειναι ο γιατρος σου Ντιμι μου...!!!Τι να πω..??? Με το καλο ο γαμος σας...!!!Να ζησετε παντα ευτυχισμενοι...Με το καλο και το μωρακι σας...και να περασετε υπεροχα στο Πηλιο...!!!

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ντίμι καλύτερα να τον ακούσεις... είχες θέματα γενικά έως τώρα; Εμένα μου απαγόρευσε να πάω Αθήνα για την ορκομωσία της αδερφής μου. Βέβαια το Πήλιο είναι κοντά σχετικά και με πολλές στάσεις δε νομίζω ότι υπάρχει θέμα αλλά για το μπάνιο καλύτερα όχι, συμφωνώ με Μάρω ότι είναι κρύα ακόμη η θάλασσα.

Με το καλό κι ο γάμος σας!!!!Αγαπημένοι και μονιασμένοι μια ζωή!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Pely στις Δευ Μάης 13, 2013 8:55 am, 1 φορά

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αργεισ ακομα λιγο τζουλια μου αλλα θα περασει ο καιροσ γρηγορα....

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι και εχω σκασει να περασουν οι μερες να δω επιτελους τι ειναι το παιδι μου...χαχαχαχα...καλα ηξερα τοσο καιρο οτι ειναι αγορι...Τωρα παλι στην αβεβαιοτητα...!!!

dimi82


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ευχαριστώ για τις ευχές!!! Laughing Είναι αυστηρός ο γιατρός μου αλλά κατά βάθος μου αρέσει αυτό. Είναι πολύ καλός, απλά όταν πιστεύω ότι είναι υπερβολικός τον παρακούω!! Μου είπε να μην βάψω καθόλου μαλλί και είχα φτάσει σε σημείο να έχω 4χρωμία (βαφή, ανταύγειες, φυσικό και... τα άσπρα!!!) Και μπάνιο θέλω πολύ να κάνω γιατί ξέρω πως αυτό το καλοκαίρι δεν θα κάνω πολλά! Θα δείξει! Very Happy

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ η υπομονη απο δω κ μετα θα ναι η αρετη που χρειαζομαστε περισσοτερο τωρα που θα γινουμε μανουλεσ..κ γω ειμαι αρκετα ανυπομονη...

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

dimi82


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Pely έγραψε:Ντίμι καλύτερα να τον ακούσεις... είχες θέματα γενικά έως τώρα; Εμένα μου απαγόρευσε να πάω Αθήνα για την ορκομωσία της αδερφής μου. Βέβαια το Πήλιο είναι κοντά σχετικά και με πολλές στάσεις δε νομίζω ότι υπάρχει θέμα αλλά για το μπάνιο καλύτερα όχι, συμφωνώ με Μάρω ότι είναι κρύα ακόμη η θάλασσα.

Με το καλό κι ο γάμος σας!!!!Αγαπημένοι και μονιασμένοι μια ζωή!

Η αλήθεια είναι πως είχα κάποια θεματάκια (μια αποβολή πέρισυ και λίγο αιματάκι στις αρχές) αλλά από τότε που τη νιώθω άρχισα να είμαι πολύ αισιόδοξη και να πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά! Μάλλον μόνο ηλιοθεραπεία θα κάνω!!! Rolling Eyes

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μάρω από ανυπομονησία άλλο τίποτα... αλλά θα πρέπει να το μάθουμε κι αυτό!! Very Happy

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dimi82 έγραψε:
Pely έγραψε:Ντίμι καλύτερα να τον ακούσεις... είχες θέματα γενικά έως τώρα; Εμένα μου απαγόρευσε να πάω Αθήνα για την ορκομωσία της αδερφής μου. Βέβαια το Πήλιο είναι κοντά σχετικά και με πολλές στάσεις δε νομίζω ότι υπάρχει θέμα αλλά για το μπάνιο καλύτερα όχι, συμφωνώ με Μάρω ότι είναι κρύα ακόμη η θάλασσα.

Με το καλό κι ο γάμος σας!!!!Αγαπημένοι και μονιασμένοι μια ζωή!

Η αλήθεια είναι πως είχα κάποια θεματάκια (μια αποβολή πέρισυ και λίγο αιματάκι στις αρχές) αλλά από τότε που τη νιώθω άρχισα να είμαι πολύ αισιόδοξη και να πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά! Μάλλον μόνο ηλιοθεραπεία θα κάνω!!! Rolling Eyes


Δεν χρειάστηκε να πάρεις τίποτα φάρμακα όμως,ε; Έμαθα πριν ένα μήνα περίπου ένα περιστατικό το οποίο δεν το αναφέρω( δεν θέλω ούτε να τρομοκρατήσω ούτε να επηρεάσω καμία), και είπα, ένα θα μου λέει ο γιατρός δέκα παραπάνω θα κάνω εγώ προκειμένου να πάνε όλα καλά!!!

Και στο κάτω κάτω θα θυσιάσουμε και κάτι... Το πήρα απόφαση ότι δεν έχει μπάνια φέτος για μένα... Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 6 679259

dimi82


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
JuliaG έγραψε:Ναι και εχω σκασει να περασουν οι μερες να δω επιτελους τι ειναι το παιδι μου...χαχαχαχα...καλα ηξερα τοσο καιρο οτι ειναι αγορι...Τωρα παλι στην αβεβαιοτητα...!!!

Να εμπιστευτείς το ένστικτο των κοριτσιών εδώ! Πέφτουν μέσα!!!! Εγώ πάντως ψηφίζω αγόρι!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 6 328109





dimi82


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Pely έγραψε:
dimi82 έγραψε:
Pely έγραψε:Ντίμι καλύτερα να τον ακούσεις... είχες θέματα γενικά έως τώρα; Εμένα μου απαγόρευσε να πάω Αθήνα για την ορκομωσία της αδερφής μου. Βέβαια το Πήλιο είναι κοντά σχετικά και με πολλές στάσεις δε νομίζω ότι υπάρχει θέμα αλλά για το μπάνιο καλύτερα όχι, συμφωνώ με Μάρω ότι είναι κρύα ακόμη η θάλασσα.

Με το καλό κι ο γάμος σας!!!!Αγαπημένοι και μονιασμένοι μια ζωή!

Η αλήθεια είναι πως είχα κάποια θεματάκια (μια αποβολή πέρισυ και λίγο αιματάκι στις αρχές) αλλά από τότε που τη νιώθω άρχισα να είμαι πολύ αισιόδοξη και να πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά! Μάλλον μόνο ηλιοθεραπεία θα κάνω!!! Rolling Eyes


Δεν χρειάστηκε να πάρεις τίποτα φάρμακα όμως,ε; Έμαθα πριν ένα μήνα περίπου ένα περιστατικό το οποίο δεν το αναφέρω( δεν θέλω ούτε να τρομοκρατήσω ούτε να επηρεάσω καμία), και είπα, ένα θα μου λέει ο γιατρός δέκα παραπάνω θα κάνω εγώ προκειμένου να πάνε όλα καλά!!!

Και στο κάτω κάτω θα θυσιάσουμε και κάτι... Το πήρα απόφαση ότι δεν έχει μπάνια φέτος για μένα... Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 6 679259

Τα utrogestan έπαιρνα και ήμουν ένα μήνα ξάπλα... Με κατάθλιψη την ξεκίνησα την εγκυμοσύνη μου γι'αυτό θέλω τώρα να είμαι καλά και να μην στεναχωριέται και η μπεμπούλα μου!!!

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dimi82 έγραψε:
Pely έγραψε:
dimi82 έγραψε:
Pely έγραψε:Ντίμι καλύτερα να τον ακούσεις... είχες θέματα γενικά έως τώρα; Εμένα μου απαγόρευσε να πάω Αθήνα για την ορκομωσία της αδερφής μου. Βέβαια το Πήλιο είναι κοντά σχετικά και με πολλές στάσεις δε νομίζω ότι υπάρχει θέμα αλλά για το μπάνιο καλύτερα όχι, συμφωνώ με Μάρω ότι είναι κρύα ακόμη η θάλασσα.

Με το καλό κι ο γάμος σας!!!!Αγαπημένοι και μονιασμένοι μια ζωή!

Η αλήθεια είναι πως είχα κάποια θεματάκια (μια αποβολή πέρισυ και λίγο αιματάκι στις αρχές) αλλά από τότε που τη νιώθω άρχισα να είμαι πολύ αισιόδοξη και να πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά! Μάλλον μόνο ηλιοθεραπεία θα κάνω!!! Rolling Eyes


Δεν χρειάστηκε να πάρεις τίποτα φάρμακα όμως,ε; Έμαθα πριν ένα μήνα περίπου ένα περιστατικό το οποίο δεν το αναφέρω( δεν θέλω ούτε να τρομοκρατήσω ούτε να επηρεάσω καμία), και είπα, ένα θα μου λέει ο γιατρός δέκα παραπάνω θα κάνω εγώ προκειμένου να πάνε όλα καλά!!!

Και στο κάτω κάτω θα θυσιάσουμε και κάτι... Το πήρα απόφαση ότι δεν έχει μπάνια φέτος για μένα... Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 6 679259

Τα utrogestan έπαιρνα και ήμουν ένα μήνα ξάπλα... Με κατάθλιψη την ξεκίνησα την εγκυμοσύνη μου γι'αυτό θέλω τώρα να είμαι καλά και να μην στεναχωριέται και η μπεμπούλα μου!!!

Καλέ δε χρειάζεται στεναχώρια!!!!!Μόνο προσοχή! Κι εγώ μια από τα ίδια! Κοίτα να περάσεις καλά και να το απολάυσεις αλλά πάνω από όλα η κούκλα σου!!!!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!
Ντιμι η ωρα η καλη!!!!!!!! Να ζησετε να ευτυχισετε κ με το καλο το μωρακι σας!!!!!!!!
Ψηφιζω να πας Πηλιο αλλα να μην κανεις μπανιο.....!!! Ειναι νωρις, θα ειναι κρυα... Κ εγω ειμαι ακομη με utrogestan!
Μαρω μου ποτε εχεις γιατρο; Εμεις Πεμπτη.. Μακαρι να το βαζα αυριο...!!!!!!!!
Τζουλια ετσι ετσι μη σκας για την καθεμια. Εχουμε κ μεις τετοια γειτονισσα..
Νατασα μου κιτρινο εε;! Δεν το ηξερα... Ευτυχως εχουμε 2-3.. Γιατι ομως;
Πηγαμε Λητω κ πηραμε μπανακι πτυσσομενο κ μαλιστα στη μιση τιμη.. Κ πηραμε κ ρουχαλακια κ φορμακια κ καλτσακια, μπλε σιελ ασπρα κοκκινα, με καραβακια κ καποια που λενε i love mama... Χιχιχιχιχιχιχι
Σημερα πηρα κ το βιβλιο της Αννας Πατσουρου για το θηλασμο κ συγκινουμαι απιστευτα!!! Λιγο που διαβασα δηλαδη....
Θα φαμε πατατες με αυγα με τη μαμα.. Οποτε θα στειλω αργοτερα αλλα θα σας διαβαζω!!!!
Αυριο ισως παμε στο νοσοκομειο να δουμε τους χωρους με τον αντρουλη μου κ ανυπομονω!!!! Γιατι γενικα δεν προλαβαινει κ τα ψωνια τα κανουμε με τη μαμα μου.. Κ θελω πολυ τωρα να παμε μαζι!!!!!!!!!

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λιζα μου την τεταρτη θα παω.εσυ για β επιπ θα πασ η απλο ραντεβου?

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ντίμι με το καλό ο γάμος!! Οι ώρες οι καλές!!
Να περάσετε τέλεια στο honeymoon κ να προσέχεις! Ευτυχώς ακόμα δεν καίει ο ήλιος, οπότε εξοπλίσου με αντιλιακό κ απόλαυσε τις διακοπούλες σας! Smile

Γιούλη μαζί έχουμε γιατρό!
Κ εμένα το ένστικτο μου λέει πως έχεις αγόρι. Βασικά λάθος, δεν ξέρω αν είναι ένσικτο ή αν είναι επειδή τόσο καιρό λέμε ο Ιωσήφ κ ο Ιωσήφ!

Ελίζα κίτρινο φορμάκι κ κίτρινη πάνα για να το τυλίξεις, γιατί λέει αν έχει ίκτερο το μωρό, με τα κίτρινα ηρεμεί. Κουλό μου ακούστηκε, μάλλον είναι από αυτά που ορίζει η παράδοση, όχι η ιατρική! Πλάκα πλακα θα το ψάξω στο ιντερνετ μήπως βρω κάτι!
Πτυσσόμενο μπανιεράκι ε? Κ εγώ το σκέφτηκα για να μην είναι μονίμως η κλασσική μπανιερίτσα μωρου μέσα στην μπανιέρα όταν δεν έχω που να την βάλω!!
Αλλά δεν έχω δει από κοντά κ δεν ξέρω πως είναι. Με γεια κ τα νέα σας πραγματούδια!!

dimi82


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
elisa87 έγραψε:Καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!
Ντιμι η ωρα η καλη!!!!!!!! Να ζησετε να ευτυχισετε κ με το καλο το μωρακι σας!!!!!!!!
Ψηφιζω να πας Πηλιο αλλα να μην κανεις μπανιο.....!!! Ειναι νωρις, θα ειναι κρυα... Κ εγω ειμαι ακομη με utrogestan!
Μαρω μου ποτε εχεις γιατρο; Εμεις Πεμπτη.. Μακαρι να το βαζα αυριο...!!!!!!!!
Τζουλια ετσι ετσι μη σκας για την καθεμια. Εχουμε κ μεις τετοια γειτονισσα..
Νατασα μου κιτρινο εε;! Δεν το ηξερα... Ευτυχως εχουμε 2-3.. Γιατι ομως;
Πηγαμε Λητω κ πηραμε μπανακι πτυσσομενο κ μαλιστα στη μιση τιμη.. Κ πηραμε κ ρουχαλακια κ φορμακια κ καλτσακια, μπλε σιελ ασπρα κοκκινα, με καραβακια κ καποια που λενε i love mama... Χιχιχιχιχιχιχι
Σημερα πηρα κ το βιβλιο της Αννας Πατσουρου για το θηλασμο κ συγκινουμαι απιστευτα!!! Λιγο που διαβασα δηλαδη....
Θα φαμε πατατες με αυγα με τη μαμα.. Οποτε θα στειλω αργοτερα αλλα θα σας διαβαζω!!!!
Αυριο ισως παμε στο νοσοκομειο να δουμε τους χωρους με τον αντρουλη μου κ ανυπομονω!!!! Γιατι γενικα δεν προλαβαινει κ τα ψωνια τα κανουμε με τη μαμα μου.. Κ θελω πολυ τωρα να παμε μαζι!!!!!!!!!

Αν και σίγουρα μου έκαναν καλό τα μισώ τα utrgestan πλέον! Πιστεύω ότι η κατάθλιψή μου οφείλεται κυρίως σε αυτά!!!!

Πήγαμε και εμείς για τα πρώτα μας ρουχαλάκια. Εγώ κοιτούσα τα "i love mummy" και το μωράκι μου το μεγάλο τα "i love daddy" !!!! Απλά νευρίασα που όλα έλεγαν "made in India"!!!! Μου είπαν βέβαια πως το βασικότερο είναι να γράφουν ότι είναι 100% βαμβακερά αλλά και πανάκριβα και από Ινδία!!!!

dimi82


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
nats έγραψε:Ντίμι με το καλό ο γάμος!! Οι ώρες οι καλές!!
Να περάσετε τέλεια στο honeymoon κ να προσέχεις! Ευτυχώς ακόμα δεν καίει ο ήλιος, οπότε εξοπλίσου με αντιλιακό κ απόλαυσε τις διακοπούλες σας! Smile

Γιούλη μαζί έχουμε γιατρό!
Κ εμένα το ένστικτο μου λέει πως έχεις αγόρι. Βασικά λάθος, δεν ξέρω αν είναι ένσικτο ή αν είναι επειδή τόσο καιρό λέμε ο Ιωσήφ κ ο Ιωσήφ!

Ελίζα κίτρινο φορμάκι κ κίτρινη πάνα για να το τυλίξεις, γιατί λέει αν έχει ίκτερο το μωρό, με τα κίτρινα ηρεμεί. Κουλό μου ακούστηκε, μάλλον είναι από αυτά που ορίζει η παράδοση, όχι η ιατρική! Πλάκα πλακα θα το ψάξω στο ιντερνετ μήπως βρω κάτι!
Πτυσσόμενο μπανιεράκι ε? Κ εγώ το σκέφτηκα για να μην είναι μονίμως η κλασσική μπανιερίτσα μωρου μέσα στην μπανιέρα όταν δεν έχω που να την βάλω!!
Αλλά δεν έχω δει από κοντά κ δεν ξέρω πως είναι. Με γεια κ τα νέα σας πραγματούδια!!

Το πτυσσόμενο πιστεύω πως είναι πολύ καλό γιατί δεν χρειάζεται να σκύβεις και να κουράζεσαι πολύ, ειδικά τον πρώτο καιρό. Μετά αυτά μπαίνουν και στη μπανιέρα οπότε δεν πάνε χαμένα. Ο ανιψιός μου είναι 3,5 και ακόμα εκεί του κάνουν μπάνιο (μέσα στη μπανιέρα βέβαια πλέον)

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dimi82 έγραψε:
Αν και σίγουρα μου έκαναν καλό τα μισώ τα utrgestan πλέον! Πιστεύω ότι η κατάθλιψή μου οφείλεται κυρίως σε αυτά!!!!

Πήγαμε και εμείς για τα πρώτα μας ρουχαλάκια. Εγώ κοιτούσα τα "i love mummy" και το μωράκι μου το μεγάλο τα "i love daddy" !!!! Απλά νευρίασα που όλα έλεγαν "made in India"!!!! Μου είπαν βέβαια πως το βασικότερο είναι να γράφουν ότι είναι 100% βαμβακερά αλλά και πανάκριβα και από Ινδία!!!!

Πιθανότατα! αυτά τα utrogestan είναι...


"made in India" εκεί τρελαίνομαι κι εγώ!!! Μου φαίνεται θα καταλήξω στα made in china του jumbo αλλά με πολύ λιγότερα χρήματα....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις