Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
431 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 431 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καποιοι μου λενε οτι κανω ετσι επειδη ειναι το πρωτο μου παιδι..αλλα εγω πιστευω οτι και τι 10ο να ηταν παλι ετσι θα ενιωθα...!!!Ζουμε ενα θαυμα...και οσες φορες να μας συμβει το ιδιο πιστευω θα αισθανομαστε..!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω εχω ακουσει απειρες φορες απο γυναικες να λενε ακομη κ στο τριτο παιδι οτι ανυπομονουν,χαιρονται,φοβουνται κτλ!!!καθε εγκυμοσυνη ακομη κ στη ιδια γυναικα ειναι κατι διαφορετικο κ καινουριο!!!!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εννοειται καθε εγκυμοσυνη ειναι μοναδικη και καθε παιδακι ειναι μοναδικο..!!!

Εμενα επειδη ο αντρας μου εχει ενα αγορακι 12χρονων απο τον πρωτο του γαμο ολοι μου λενε οτι επειδη ειναι το πρωτο του θα το αγαπαει παντα περισσοτερο..!!!Τι να πω μπορει να ειναι κι ετσι αλλα νομιζω οτι παιζει ρολο πως θα σε κερδισει το καθε παιδακι..!!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το θεμα δεν ειναι το τι λενε οι αλλοι...ο κοσμος λεει πολλα...υπαρχουν περιπτωσεις αδυναμιας σε ενα παιδι κ υπαρχουν κ περιπτωσεις που κ 4 παιδια να εχουν τα εχουν το ιδιο αδυναμια.

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ετσι ειναι..!!! Αλλα σκεφτομαι οτι εγω οσα παιδια και να ειχα θα τα αγαπουσα το ιδιο και δεν θα τα ξεχωριζα..!!!

Οταν μου το ειπε αυτο μια "καλη" γειτονισσα στεναχωρηθηκα...!!!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καθε παιδι ειναι αλλιως!!! Και καθε ζευγαρι ειναι αλλιως, και υποδεχεται το παιδι με διαφορετικο τροπο.. ακομα κ οι ιδιοι ανθρωποι σε αλλες ηλικιες αντιμετωπιζουν διαφορετικα τον ερχομο ενος παιδιου..!!!! Κ εμενα ο αντρας μου εχει δυο παιδια απο τον πρωτο γαμο, αλλα καθε αλλο παρα "κουλ" ειναι με τον ερχομο του μπεμπη!!! Και ρουχακια του εφερε απο ταξιδι που πηγε, κ με το καροτσι επαιζε χτες, και αυτοκολλητα του ολυμπιακου κολλαει στις φωτο του κ ολα!!!!!!! Για να μην πω οτι μου δεν μπορω να κανονισω ραντεβου για τη γιατρο χωρις να τον ρωτησω πρωτα αν μπορει.. δεν θελει να χασει τιποτα.. Δεν υπαρχει "αγαπαει περισσοτερο"..... μερικοι γονεις εχουν αδυναμια σε ενα απο τα παιδια τους αλλα κ αυτο ακομα γινεται αφου μεγαλωσουν λιγο τα παιδακια.. αλιμονο τωρα.. μην ακους Τζουλια, κ μενα μου τα λεγαν αυτα πριν παντρευτω... σπιουνιες...!!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 2 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 2 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 2 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 2 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 2 328109
Μακρυααααααααα................ Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Κοριτσια φευγω, παω στη μαμα μου να παμε στο Λητω.. σας αγαπω πολυ πολυ, θα τα ξαναπουμε το βραδακι εε?!!
Φιλακια φιλεναδες γλυκειες!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 2 654316

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τελικα Ελιζα μου εχουμε πολλα κοινα...με εκανες να νιωσω πολυ καλυτερα...Σε ευχαριστω πολυ...!!!Καλα ψωνια κοριτσακι μου...τα λεμε αργοτερα...!!!

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Επανήλθα κι εγώ! Δουλειά βέβαια δεν έκανα, τζάμπα πήγα. Είχε πέσει το σύστημα και δεν έγραφε όυτε φάρμακα ούτε εξετάσεις. Αλλά άφησα το βιβλιάριο μου και ξανά πάλι αύριο να τα πάρω...

Γιούλη πραγματικά αυτό το πράγμα δεν ισχύει!!! Είναι δυνατόν να αγαπάς το ένα παιδί πιο πολύ από το άλλο;;; Θα σου. πω αυτό που μου έλεγε η μαμά μου, αν κόψεις τα δυο σου δάχτυλα, υπάρχει περίπτωση να πονά το ένα λιγότερο;; όχι!!!! Αρα αυτά που σου λέει η καλή σου γειτόνισσα είναι ζήλειες και κακίες!!!Η συγκεκριμένη έχει παιδάκια;; Κακιασμένη ωωωωω! Μην την ακούς !!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil
Δεν υπάρχει περίπτωση ο άντρας σου να μην το λατρεύει αφού λατρεύει κι εσένα!!! Wink Αν δεν ήθελε δεν θα έκανε κι άλλο παιδάκι!!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εχει παιδια Πελυ μου μεγαλα...Ειναι 60 χρονων σχεδον αυτη..!!!Κι ολο μου λεει εγω ποτε δεν θα εκανα σχεση με παντρεμενο χωρισμενο που εχει και παιδι.....Και οτι επειδη με την πρωην γυναικα του χωρισαν οταν το παιδακι ηταν 40ημερων και δεν το εχει ζησει παντα θα του λειπει και θα το αγαπαει περισσοτερο και θα θελει να του προσφερει περισσοτερα..!!!

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλοριζικο το θεματακι μασ Very Happy εγω μολισ εβαλα στο φουρνο αρνακι με πατατουλεσ κ μου χει σπασει τη μυτη τ ατιμο...αλεξ πολυ ωραια που θα δεισ τοσα πραγματακια για το μωρακι σασ...εμενα μ εχει φαει η αγωνια για μεθαυριο...

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα Μαρω μου...πως εισαι??Περασε ο πονοκεφαλος..??Ολα καλα θα πανε κοριτσακι μου...μην αγχωνεσαι..!!!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑ'ΜΑΙ ΠΑΛΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΓΩ!ΜΠΑΙΝΩ Κ ΒΓΑΙΝΩ ΣΑΝ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ!ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΕΞΑΦΑΝΙΖΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΜΟΥ ΤΑ ΜΝΜ Κ ΕΤΣΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΠΑΡΑΔΙΔΩ!!!ΕΒΑΛΑ ΣΚΟΥΠΑ,ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΑ Κ ΕΦΤΙΑΞΑ Κ ΜΙΑ ΜΑΚΑΡΟΝΑΔΑ ΜΕ ΣΑΛΤΣΟΥΛΑ ΣΗΜΕΡΑ(ΛΕΩ ΝΑ ΦΑΩ Κ ΓΩ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ )ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΗΝ ΑΠΟΦΕΥΓΩ!Κ ΤΩΡΑ ΚΑΘΙΣΑΜΕ ΛΙΓΟ ΝΑ ΣΑΣ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ Κ ΤΡΩΜΕ ΛΙΓΟ ΠΕΠΟΝΑΚΙ ΝΑ ΔΡΟΣΙΣΤΟΥΜΕ.ΑΝ Κ ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΣΑΣ(ΠΟΛΥ ΕΝΔΟΑΦΕΡΟΥΣΑ)Κ ΓΕΝΙΚΑ,ΑΝ ΜΕ ΡΩΤΑΤΕ,ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ Κ ΓΩ ΟΤΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΑΠΟΦΕΥΓΩ ΤΟΥΣ ΚΑΛΟΘΕΛΗΤΕΣ.ΟΥΤΕ ΤΗΛ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ!!!ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΝΟΙΩΘΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΨΥΧΙΚΗ ΗΡΕΜΙΑ!!!!ΖΗΛΕΙΑ ΚΑΚΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΝΤΟΥ!!!Ο ΚΑΘΕ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΣ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ "ΑΠΑΙΤΟΥΜΑΙ"ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΟΠΩΣ ΕΜΕΙΣ!!!!ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΤΗΝ ΣΧΟΛΗ,Κ ΕΚΑΝΑ ΚΑΠΟΙΑ ΕΙΔΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΕΝΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΗΤΑΝ Κ ΟΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΕΣ ΔΗΜΟΣΙΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ,ΑΝΑΦΕΡΟΤΑΝ Κ ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ Κ ΤΟΤΕ....ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ,ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΒΓΗΚΑ"ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ Κ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΩ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ,"ΠΕΛΑΓΩΣΑ"ΜΕ ΤΟΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ Κ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΕΣ !!!! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ "ΑΥΤΟΙ"ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΣΟΥΝ ΝΑ ΑΓΧΩΘΟΥΝ Κ ΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΥΝ ΓΙΑ ΕΜΑΣ!!!ΑΡΑ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ!!! ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΜΑΣ ΦΤΙΑΧΝΟΥΜΕ Κ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΑΣ ΤΑ ΛΕΝΕ.... Mad Mad Mad ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ,Ε?ΕΙΧΑ ΟΙΣΤΡΟ Wink ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ!!!

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
JuliaG έγραψε:Εχει παιδια Πελυ μου μεγαλα...Ειναι 60 χρονων σχεδον αυτη..!!!Κι ολο μου λεει εγω ποτε δεν θα εκανα σχεση με παντρεμενο χωρισμενο που εχει και παιδι.....Και οτι επειδη με την πρωην γυναικα του χωρισαν οταν το παιδακι ηταν 40ημερων και δεν το εχει ζησει παντα θα του λειπει και θα το αγαπαει περισσοτερο και θα θελει να του προσφερει περισσοτερα..!!!

Λες και πολλοί χωρισμένοι θα την θέλανε την γριά...( συγγνώμη κιόλασ). Και δηλαδή τι; αν κάποιος κάνει μια επιλογή που τελικά αποδειχτεί όχι και τόσο σωστή είναι καταδικασμένος να ζήσει μια ζωή μετά μόνος;;;;; Δηλαδή αν κάποιο απο τα παιδιά του χωρίσει θα τα έχει μετά μέσα στο σπίτι της γιατί κατ'αυτήν έτσι πρέπει;;;;;

Και να σου πω και την αντίθετη πλευρά εντελώς: Αφού χώρισαν τόοοσο νωρίς και δεν έχει δεθεί σχεδόν καθόλου ΠΩς είναι δυνατόν να το αγαπάει περισσότερο!!! Δε μπορώ ρε παιδιά με κάτι τέτοια....

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δοξα το θεο ειναι το πρωτο μεσημερι μετα απο 4 μερεσ που δεν ξεκινησε ο πονοκεφαλοσ τζουλια μου εσενα σ αφησε?αχχχ το παιζω ψυχραιμη αλλα τρεμω να ναι καλα το αγορακι μου...

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χαίρομαι Μάρω που είσαι καλά!!! Κι αυτό το αρνάκι ακούγεται πολύ καλό!!!!!!


Φρουφρού βρήκα πεπόνι!!!!!!!!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 2 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 2 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 2 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 2 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 2 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.10 - Σελίδα 2 328109 έχεισ δίκιο για τις διάφορες συμπεριφορές αλλά ποτέ δεν κατάλαβα τι κερδίζει κανείς με το να είναι τόσο πικρόχολος και κακός..

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σ ευχαριστω πελυ μου...αχ μου χει σπασει τη μυτη κ πειναει κ ο μπεμπησ κ διαμαρτυρεται τωρα δεν εχει υπομονη σαν τη μανα του..αμα μου μυρισουν τα φαγητα τρελαινομαι...οσο για τισ συμπεριφορεσ τριτων μην δινετε καμια σημασια αφηστε να λενε κ γραφτε τουσ επειδικτικα ειναι η καλυτερη απαντηση οχι θα καθομαστε μια ζωη εμεισ να σκαμε

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φρουφρου μου πολυ ωραια τα λες...Απο την θεωρια στην πραξη εχει μεγαλη διαφορα..!!!

Μαρω μου κι εμενα ευτυχως δεν με εχει πιασει ακομα σημερα...Εκανα και τις δουλιτσες μου και ολα οκ..!!Μην αγχωνεσαι γλυκουλα μου..Μια χαρα ειναι ο αντρακος σου..!!

Ασε ρε συ Πελυ μου...μου την εχει δωσει..ποσες φορες θελω να της την πω αλλα κρατιεμαι..Δεν της ειχα πει τιποτα για την εγκυμοσυνη και οταν με ειδε αρχισε τα "γλυκα" της...!!!

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
JuliaG έγραψε:

Ασε ρε συ Πελυ μου...μου την εχει δωσει..ποσες φορες θελω να της την πω αλλα κρατιεμαι..Δεν της ειχα πει τιποτα για την εγκυμοσυνη και οταν με ειδε αρχισε τα "γλυκα" της...!!!

Αυτή ήταν που δεν ήθελες να το μάθει;;
Κακώς δεν της την λες! Στο κάτω κάτω ούτε σας ταίζει ούτε σας τρέφει! Μην αφήνεις κανέναν να παίρνει δικαιώματα εκεί που δεν πρέπει!! Δεν ήξερες να της πάρεις και την άδεια αν θα παντρευτεις και κάνεις παιδιά!!!Ήμαρτον δηλαδή!!!!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οσο μπορω την εχω σε αποσταση...αλλα επειδη η αυλη-κηπος μου ειναι στο δρομο...περναει απεξω και με αρχιζει...δεν της λεω καν ελα μεσα...κι αυτη εκει τον χαβα της...!!!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΖΟΥΛΙΑ ΜΟΥ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΗΝ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΛΕΣ Η' ΑΠΛΑ ΜΙΑ ΓΕΙΤΟΝΙΣΣΑ"ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΑ"ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΟΛΑ????ΒΡΕ ΚΡΑΤΑ ΤΗΝ ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ Κ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΒΛΕΠΕΙΣ,ΝΑ ΧΑ'Ι'ΔΕΥΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΙΙΤΣΑ ΣΟΥ Κ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΣΤΟΝ ΖΟΥΖΟΥΝΟ ΣΟΥ Κ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΕΣΕΙΣ ΚΑΛΑ!!!ΑΥΤΟΝ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΑΝΑΒΟΥΝ ΤΑ ΛΑΜΠΑΚΙΑ Embarassed Embarassed Embarassed Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ΜΗΝ ΤΗΣ ΔΙΝΕΙ ΤΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΗ ΟΤΙ ΣΕ ΕΝΟΧΛΕΙ Η ΣΤΑΣΗ ΤΗΣ!!!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γειτονισσα ειναι..Μενει απεναντι μας...!!!Εκεινη την ωρα που τα λεει στεναχωριεμαι...!!!Μετα τα σκεφτομαι μονη μου και λεω απο την κακια της τα λεει...αλλα εκεινη την στιγμη με επηρεαζουν...!!!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ....επιασε και εδω βροχη...ελπιζω να μην ριξει και χαλαζι και μου χαλασει κι εμενα τα λουλουδακια μου...!!!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΩΠΩΠΩΠΩ!!!! ΤΙ ΚΑΚΙΑ ΘΕΕ ΜΟΥ!!!!!!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αστα να πανε ρε συ Φρουφρου μου..!!Τι να πεις...Υπαρχουν και αυτοι οι ανθρωποι..!!

Ευτυχως που βρεχει..γλιτωσα το ποτισμα...χαχαχαχα!!!!

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζουλια ψυχραιμια...κ εδω βρεχει για 2η φορα σημερα...

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις