Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
157 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 157 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

anampel


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tha hthela na mou pite dikes sas empiries esis mporite na me perasete gia treli me ayta pou tha po alla den ksero an ta ida alithina i sto oneiro mou alla fenotan toso alithina loipon arxizo........proti mou istoria dimotiko vasika eida ton xristo na einai pano apo to krevati mou kai na mou lei giati to ekanes ayto kai na me tsimpai kai ego eklega giati eixa mprosta mou to xristouli kai me timorouse otan ksipnisa eniotha ta xeria tou akomapano mou diladi ta tsimpimatakia tou nai to omologo tromaksa alla leo oti mou hrthe giakalo kai na min ksanakano skandalies.gimnasio tora.eimouna 100 tis 100 ksipnia ti allo tha mporousa na do ena mayro koulouriazmeno prama ston apenanti kanape na me kitai ta matia tou htan prasina kai oxi kokina tromaksa pagosa den mporousa na kounitho vrika tin dinami fonaksa mamaaaaaaaaaaaaaaaa dinata irthe anoikse to fos kai den ipirexe tipota eeeee apo tote kimomoun me tis eikonitses agkalia kai proseyxi kathe vradi.kai to teleyteo pou mou sinevi htan na do to omioma mou diladi emiaze me emena stin akri tis portas epita apo ayto kimomouna me to fos anoixto tremo sto skotadi akoma kai tora den mporo na kimitho telios sta skotina vevea exo apalaxti apo to fovo ton fantazmaton oso mporo diladi alla tha ithela na mou pite kai esis an eixate paromies empiries giati se opion to leo me lei treli ma pos na ginete na htan oneiro efoson hmoun 100 tis 100 ksipnia............. Twisted Evil

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πρωτα απ ολα να διευκρινησω οτι ειμαι χριστιανη.λοιπον εχω εναν φιλο που πριν μερικα χρονια ηταν σατανιστης.τωρα πια ειναι ενας πολυ πιστος χριστιανος.λοιπον οταν πριν κανα 2-3χρονια ειχα την εντυπωση οτι κατι υπαρχει μεσα στο σπιτι μου μου ειπε οτι οντως αυτο μπορει να συμβει.ομως αυτο δεν ειναι καποιος πεθαμενος που ηρθε σαν φαντασμα.οι πεθαμενοι πανε ψυλα κ δεν ξαναγυρνανε.οταν το νοιωθουμε αυτο ειναι η παρουσια του διαβολου που εχει την δυνατοτιτα να αλλαζει μορφες και να παιζει μαζι μας.εχω ζησει πολλες τετοιες καταστασεις απο μικρο παιδι οπως να δω κ διαβολακι ταυτοχρονα με την αδερφη μου.ολα αυτα συμβαινουν.σε καμια περιπτωση δεν ειναι φαντσμα.αυτο που ειπες οτι ειδες τον χριστο σε διαβαιβεωνω πως δεν ηταν ο χριστος.αλλα ο διαβολος που επαιζε μαζι σου.οχι οτι ειναι αδυνατον να δεις τον χριστο αλλα σε αυτην την περιπτωση δεν θα ησουν τρομαγμενη.να διευκρινησω οτι ο φιλος μου αυτος σε καμια περιπτωση δεν λεει οτι. θελει απο το μυαλο του.αυτα τα ξερει γιατι συνομιλουσε με τον σατανα.

dina kardoyla

dina kardoyla
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
παρουσια δεν εχω δει κ ελπιζω να μην δω γιατι μαλλον θα μεινω τι μαλλον σιγουρα Shocked εχω νοιωσει ομως κατι σαν αυρα να ειναι διπλα μου κ μαλιστα απο την πλευρα που το ενοιωθα ειχα ανατριχιασει τοτε ητανε η περιοδος που ειχα την μαμα μου πολυ αρρωστη κ συνεχεια ελεγα απο μεσα που εισαι αδερφουλη μου (τον εχω χασει κ αυτον)μακαρι να ησουνα διπλα μου κ ξαφνικα το ενοιωσα τι να πω μπορει να ητανε η ιδεα μου αλλα δεν νομιζω ητανε σαν μαγνητης ενα πραγμα με περιεργη θερμοκρασια το περιεργο ειναι οτι δεν τρομαξα αλλα κοιταξα διπλα μου κ χαμογελασα,κ αλλη μια μερα που ημουνα χαλια που εχανα την μαμα μου κ παλι ανεφερα τον αδερφο μου μεσα μου στα καλα καθουμενα επεσε το βαζο απο το τραπεζι κ εγινε χιλια κομματια σαν να το πεταξανε με δυναμη ενοιωσα σαν να μου λεει εδω ειμαι διπλα σου κ κατι ακομα για μενα περιεργο το βραδυ που εφυγε η μαμα μου κανα λεπτο πριν εσκασε η λαμπα στην κουζινα του σπιτιου της εκεινη ητανε στην κρεβατοκαμαρα κ εφυγε σαν πουλακι αυτα,οταν δουλευει παντως βραδυ ο αντρας μου τα κανω πανω μου στην κυριολεξια pisteveta sta fantazmata sta thavmata mia kouvenda pou hthela na kano para poli kairo 534787

dina kardoyla

dina kardoyla
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
demaki88 έγραψε:Πρωτα απ ολα να διευκρινησω οτι ειμαι χριστιανη.λοιπον εχω εναν φιλο που πριν μερικα χρονια ηταν σατανιστης.τωρα πια ειναι ενας πολυ πιστος χριστιανος.λοιπον οταν πριν κανα 2-3χρονια ειχα την εντυπωση οτι κατι υπαρχει μεσα στο σπιτι μου μου ειπε οτι οντως αυτο μπορει να συμβει.ομως αυτο δεν ειναι καποιος πεθαμενος που ηρθε σαν φαντασμα.οι πεθαμενοι πανε ψυλα κ δεν ξαναγυρνανε.οταν το νοιωθουμε αυτο ειναι η παρουσια του διαβολου που εχει την δυνατοτιτα να αλλαζει μορφες και να παιζει μαζι μας.εχω ζησει πολλες τετοιες καταστασεις απο μικρο παιδι οπως να δω κ διαβολακι ταυτοχρονα με την αδερφη μου.ολα αυτα συμβαινουν.σε καμια περιπτωση δεν ειναι φαντσμα.αυτο που ειπες οτι ειδες τον χριστο σε διαβαιβεωνω πως δεν ηταν ο χριστος.αλλα ο διαβολος που επαιζε μαζι σου.οχι οτι ειναι αδυνατον να δεις τον χριστο αλλα σε αυτην την περιπτωση δεν θα ησουν τρομαγμενη.να διευκρινησω οτι ο φιλος μου αυτος σε καμια περιπτωση δεν λεει οτι. θελει απο το μυαλο του.αυτα τα ξερει γιατι συνομιλουσε με τον σατανα.
αυτο ητανε τωρα μας εκανες να μην τολμαμε να κοιταξουμε γυρω μας κ τι μπορει να μας κανει οταν εμφανιζεται σου ειπε ??

sofia lara

sofia lara
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΔΕ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΩΣ ΒΑΘΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΥΠΟΣΥΝΗΔΗΤΟ ΜΑΣ ΚΡΥΒΟΝΤΑΙ ΦΟΒΙΕΣ ΚΑΙ "ΘΕΛΩ" ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΑΝΑ ΠΑΣΑ ΣΤΙΓΜΗ.ΟΤΑΝ ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΚΟΥΜΕ ΑΠΟ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ,ΦΟΒΟΜΑΣΤΕ ΚΑΠΩΣ ΚΑΙ ΣΥΝΔΕΟΥΜΕ ΤΗ ΝΥΧΤΑ,ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΜΕ ΑΥΤΟ.ΟΠΟΤΕ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΝΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΟΥΜΕ,ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΗΛΕΩΡΑΣΗ Η ΝΑ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ,ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΓΝΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΦΤΕΙ ΜΕΣΑ ΜΑΣ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΙΣ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΣΤΑ ΑΛΗΘΕΙΑ.ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΜΙΑ ΟΦΘΑΛΜΑΠΑΤΗ,ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗΝ ΕΡΗΜΟ ΚΑΙ ΔΙΨΑΣ ΓΙΑ ΝΕΡΟ ΚΑΙ Ο ΝΟΥΣ ΣΟΥ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΒΡΙΣΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΝΕΡΑ ΚΑΙ .....ΤΣΟΥΠ ΒΛΕΠΕΙΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ ΜΙΑ ΟΑΣΗ ΕΝΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΠΑΡΑ ΕΝΑ ΨΕΜΑ.ΕΓΩ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΤΟ ΕΞΗΓΩ.ΤΟ ΙΔΙΟ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΖΗΤΗΜΑΤΑ ΠΕΡΙ ΘΡΗΣΚΕΙΑΣ.ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕ ΜΕ ΜΙΑ ΣΥΝΕΧΩΜΕΝΗ ΠΛΗΣΗ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ ΑΠΟ ΤΙΣ ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ ΜΑΣ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΑΣΚΑΛΟΥΣ,ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΗΡΘΕ ΜΟΥΣΑΦΙΡΗΣ Ο ΔΙΑΒΟΛΟΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΒΓΑΙΝΟΝΤΑΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ Twisted Evil ...ΤΟ "ΠΕΡΙ ΘΡΗΣΚΕΙΑΣ" ΘΕΜΑ,ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΟΝΤΡΑΡΙΣΤΩ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ,ΑΠΛΑ ΑΥΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ.ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΓΩ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΝΑ ΜΟΥ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΦΟΒΗΘΩ,ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΚΑΝΕΝΩΣ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΟΣ Η ΘΕΟΥ,ΟΥΤΕ ΘΑ ΠΙΑΣΩ ΨΙΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΖΗΤΗΣΩ ΤΟ ΛΟΓΟ.ΟΤΑΝ ΦΤΑΣΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΜΙΛΑΩ ΚΙΟΛΑΣ ΘΑ ΚΛΕΙΣΩ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΟΥΙΤΑ ΤΟΥ ΨΥΧΙΑΤΡΕΙΟΥ...

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και εγω πιστευω περισσοτερο στα "παιχνιδια μυαλου".

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λοιπόν κορίτσια να και η δική μου εμπειρία: Εγώ όταν ήμουν 4 σκοτώθηκε ο μπαμπάς μου, οπότε ήμουν συχνά πυκνά σ'ένα νεκροταφείο και ήμουν αρκετά εξοικειωμένη με την ιδέα του θανάτου και τα παραφυσικά (πχ η γιαγιά μου ισχυρίζεται πως πριν κλείσει ο μπαμπάς μου 40 μέρες τον άκουσε να αναστενάζει). Στο πατρικό μου έχω ακούσει παιδικό κλάμα μέσα στη μέση της νύχτας όπως επίσης και βήματα (παλιά είχαμε μουσαμά κάτω οπότε μπορείτε να φανταστείτε τον ήχο). Αλλά το πιο έντονο που έχω ζήσει είναι το εξής:
Τα Χριστούγεννα του 2011 ο γιος μου ήταν 1,5 χρονών. Το σπίτι λόγω τον γιορτών το είχα κάνει παιδικό σταθμό. Παντού φωτάκια, στολίδια και παιχνίδια. Άρχισα λοιπόν απ το πουθενά να βλέπω καπνούς μέσα στο σπίτι, ειδικά μέσα στο διάδρομο. Στην αρχή τρόμαξα νόμιζα ότι καιγόταν ο θερμοσίφωνας! Μετά νόμιζα πως έκαναν χαζομάρες τα μάτια μου. Ήμουν ξαπλωμένη και αισθανόμουν απ το πουθενά ένα παγωμένο κύμα να με προσπερνάει. Σύνελθε να λέω! Παίρνει ο άντρας μου άδεια και πάμε στο πατρικό του (στρατιωτικός). Χτυπάει το τηλ του και του λένε πως αν θέλουμε είμαστε καλεσμένοι στα 40 του ιδιοκτήτη του σπιτιού μας (ο παππούς πέθανε απρόοπτα. ερχόταν τακτικά στο σπίτι, μάλλον για έλεγχο αλλά είχαμε καλές σχέσεις). Ο άντρας μου δεν με πίστευε όταν του τα λεγα και όταν έμαθε για τον παππού άρχισαν οι υποψίες. Όταν γυρίσαμε απ την άδεια (για μην πολυλογώ) είδα την κορυφή του δέντρου να κουνιέται απ το πουθενά, καπνούς, παγωμένα ρεύματα, τις πιτζάμες του μικρού τεντωμένες πάνω στο κρεβάτι μας (ενώ εγώ τις είχα στην κούνια του και διπλωμένες, είμαι 10000000000000% σίγουρη) και τέλος ενώ εγώ μιλούσα στο τηλ ο μικρός έπαιζε μπροστά μου στο χαλί. Σταματάει καρφώνει τα ματάκια του στον διάδρομο και μετά τρέχει και κρύβεται στα πόδια μου και να μην σηκώνει το κεφάλι του με τίποτα! Φέραμε παπά και μας είπε "μην φοβάστε! αυτά δεν είναι τίποτα! έχουμε δει πολύ χειρότερα!".
Πάντως ξέρω αυτό: 'Οσο τα ψάχνεις τόσο σε βρίσκουν...

anampel


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
demaki88 έγραψε:Πρωτα απ ολα να διευκρινησω οτι ειμαι χριστιανη.λοιπον εχω εναν φιλο που πριν μερικα χρονια ηταν σατανιστης.τωρα πια ειναι ενας πολυ πιστος χριστιανος.λοιπον οταν πριν κανα 2-3χρονια ειχα την εντυπωση οτι κατι υπαρχει μεσα στο σπιτι μου μου ειπε οτι οντως αυτο μπορει να συμβει.ομως αυτο δεν ειναι καποιος πεθαμενος που ηρθε σαν φαντασμα.οι πεθαμενοι πανε ψυλα κ δεν ξαναγυρνανε.οταν το νοιωθουμε αυτο ειναι η παρουσια του διαβολου που εχει την δυνατοτιτα να αλλαζει μορφες και να παιζει μαζι μας.εχω ζησει πολλες τετοιες καταστασεις απο μικρο παιδι οπως να δω κ διαβολακι ταυτοχρονα με την αδερφη μου.ολα αυτα συμβαινουν.σε καμια περιπτωση δεν ειναι φαντσμα.αυτο που ειπες οτι ειδες τον χριστο σε διαβαιβεωνω πως δεν ηταν ο χριστος.αλλα ο διαβολος που επαιζε μαζι σου.οχι οτι ειναι αδυνατον να δεις τον χριστο αλλα σε αυτην την περιπτωση δεν θα ησουν τρομαγμενη.να διευκρινησω οτι ο φιλος μου αυτος σε καμια περιπτωση δεν λεει οτι. θελει απο το μυαλο του.αυτα τα ξερει γιατι συνομιλουσε με τον σατανα.
ego ti eipa oti eimai mousoulmana xristiani eimai kai ego den tromaksa ayto leo me ton xristo den tromaksa katholou mou arese pou irthe kai mou eipe na min ksanakano skandalies h fili mou pou htan ksipnia pai na aniksi tin porta kai ena xeri trixoto den tin afini kai parakalai gia voithia eytixos htan me mia alli kopela kai den fovithike sigoura ayto htan o ekso apo do........h mana mou mesanixta tin fonakse o aderfos mou htan mikroulis kai lei mama kati gializi sto parathiro anoigi to fos tipota meta kanei h mana mou ai sto diaolo me ksipnises vradiatika kai molis pai na pesi gia ipno megala xeria trixota tin kanoun topi sto ksilo eeeeeeeeee ayto ti einai.......

anampel


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kat_laz έγραψε:Λοιπόν κορίτσια να και η δική μου εμπειρία: Εγώ όταν ήμουν 4 σκοτώθηκε ο μπαμπάς μου, οπότε ήμουν συχνά πυκνά σ'ένα νεκροταφείο και ήμουν αρκετά εξοικειωμένη με την ιδέα του θανάτου και τα παραφυσικά (πχ η γιαγιά μου ισχυρίζεται πως πριν κλείσει ο μπαμπάς μου 40 μέρες τον άκουσε να αναστενάζει). Στο πατρικό μου έχω ακούσει παιδικό κλάμα μέσα στη μέση της νύχτας όπως επίσης και βήματα (παλιά είχαμε μουσαμά κάτω οπότε μπορείτε να φανταστείτε τον ήχο). Αλλά το πιο έντονο που έχω ζήσει είναι το εξής:
Τα Χριστούγεννα του 2011 ο γιος μου ήταν 1,5 χρονών. Το σπίτι λόγω τον γιορτών το είχα κάνει παιδικό σταθμό. Παντού φωτάκια, στολίδια και παιχνίδια. Άρχισα λοιπόν απ το πουθενά να βλέπω καπνούς μέσα στο σπίτι, ειδικά μέσα στο διάδρομο. Στην αρχή τρόμαξα νόμιζα ότι καιγόταν ο θερμοσίφωνας! Μετά νόμιζα πως έκαναν χαζομάρες τα μάτια μου. Ήμουν ξαπλωμένη και αισθανόμουν απ το πουθενά ένα παγωμένο κύμα να με προσπερνάει. Σύνελθε να λέω! Παίρνει ο άντρας μου άδεια και πάμε στο πατρικό του (στρατιωτικός). Χτυπάει το τηλ του και του λένε πως αν θέλουμε είμαστε καλεσμένοι στα 40 του ιδιοκτήτη του σπιτιού μας (ο παππούς πέθανε απρόοπτα. ερχόταν τακτικά στο σπίτι, μάλλον για έλεγχο αλλά είχαμε καλές σχέσεις). Ο άντρας μου δεν με πίστευε όταν του τα λεγα και όταν έμαθε για τον παππού άρχισαν οι υποψίες. Όταν γυρίσαμε απ την άδεια (για μην πολυλογώ) είδα την κορυφή του δέντρου να κουνιέται απ το πουθενά, καπνούς, παγωμένα ρεύματα, τις πιτζάμες του μικρού τεντωμένες πάνω στο κρεβάτι μας (ενώ εγώ τις είχα στην κούνια του και διπλωμένες, είμαι 10000000000000% σίγουρη) και τέλος ενώ εγώ μιλούσα στο τηλ ο μικρός έπαιζε μπροστά μου στο χαλί. Σταματάει καρφώνει τα ματάκια του στον διάδρομο και μετά τρέχει και κρύβεται στα πόδια μου και να μην σηκώνει το κεφάλι του με τίποτα! Φέραμε παπά και μας είπε "μην φοβάστε! αυτά δεν είναι τίποτα! έχουμε δει πολύ χειρότερα!".
Πάντως ξέρω αυτό: 'Οσο τα ψάχνεις τόσο σε βρίσκουν...
eytixos tin diavasa to mesimeri tin istoria ssou giati ama htan vradi tin evapsa.......vevea o ain stain eipe oti den iparxoun fantazmata alla mia arnitiki energia kai h energia auti ginete fovos........

anampel


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sofia lara έγραψε:ΔΕ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΩΣ ΒΑΘΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΥΠΟΣΥΝΗΔΗΤΟ ΜΑΣ ΚΡΥΒΟΝΤΑΙ ΦΟΒΙΕΣ ΚΑΙ "ΘΕΛΩ" ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΑΝΑ ΠΑΣΑ ΣΤΙΓΜΗ.ΟΤΑΝ ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΚΟΥΜΕ ΑΠΟ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ,ΦΟΒΟΜΑΣΤΕ ΚΑΠΩΣ ΚΑΙ ΣΥΝΔΕΟΥΜΕ ΤΗ ΝΥΧΤΑ,ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΜΕ ΑΥΤΟ.ΟΠΟΤΕ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΝΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΟΥΜΕ,ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΗΛΕΩΡΑΣΗ Η ΝΑ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ,ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΓΝΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΦΤΕΙ ΜΕΣΑ ΜΑΣ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΙΣ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΣΤΑ ΑΛΗΘΕΙΑ.ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΜΙΑ ΟΦΘΑΛΜΑΠΑΤΗ,ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗΝ ΕΡΗΜΟ ΚΑΙ ΔΙΨΑΣ ΓΙΑ ΝΕΡΟ ΚΑΙ Ο ΝΟΥΣ ΣΟΥ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΒΡΙΣΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΝΕΡΑ ΚΑΙ .....ΤΣΟΥΠ ΒΛΕΠΕΙΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ ΜΙΑ ΟΑΣΗ ΕΝΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΠΑΡΑ ΕΝΑ ΨΕΜΑ.ΕΓΩ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΤΟ ΕΞΗΓΩ.ΤΟ ΙΔΙΟ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΖΗΤΗΜΑΤΑ ΠΕΡΙ ΘΡΗΣΚΕΙΑΣ.ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕ ΜΕ ΜΙΑ ΣΥΝΕΧΩΜΕΝΗ ΠΛΗΣΗ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ ΑΠΟ ΤΙΣ ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ ΜΑΣ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΑΣΚΑΛΟΥΣ,ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΗΡΘΕ ΜΟΥΣΑΦΙΡΗΣ Ο ΔΙΑΒΟΛΟΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΒΓΑΙΝΟΝΤΑΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ Twisted Evil ...ΤΟ "ΠΕΡΙ ΘΡΗΣΚΕΙΑΣ" ΘΕΜΑ,ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΟΝΤΡΑΡΙΣΤΩ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ,ΑΠΛΑ ΑΥΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ.ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΓΩ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΝΑ ΜΟΥ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΦΟΒΗΘΩ,ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΚΑΝΕΝΩΣ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΟΣ Η ΘΕΟΥ,ΟΥΤΕ ΘΑ ΠΙΑΣΩ ΨΙΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΖΗΤΗΣΩ ΤΟ ΛΟΓΟ.ΟΤΑΝ ΦΤΑΣΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΜΙΛΑΩ ΚΙΟΛΑΣ ΘΑ ΚΛΕΙΣΩ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΟΥΙΤΑ ΤΟΥ ΨΥΧΙΑΤΡΕΙΟΥ...
xaxax to ksero oti mas pernas gia treles giati den sou exi tixi einai to xeirotero sinesthima pou mporei na niosi kapios oute kai h proseyxi den me eixe sosi mono to anoixto fos pou irthe kai mou anoikse h manoula mou me esose proseyxomoun toso dinata mesa mou pou ayto kathotan ekei kai epemene na katsi eki re den eimaste treles entaksi ayto me tin kopelia den to pistevo oti o allos milouse me ton ekso apo do entaksi ayto einai adianoito alla otan vlepis parousies edo kati pezi kai h kainei diathiki lei oti otan pethenei kapios den pai oute ston paradiso oute stin kolasi mexri na ginei h deytera parousia ara merikes talepores psixes einai anastatomenes ok.

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dina kardoyla έγραψε:
demaki88 έγραψε:Πρωτα απ ολα να διευκρινησω οτι ειμαι χριστιανη.λοιπον εχω εναν φιλο που πριν μερικα χρονια ηταν σατανιστης.τωρα πια ειναι ενας πολυ πιστος χριστιανος.λοιπον οταν πριν κανα 2-3χρονια ειχα την εντυπωση οτι κατι υπαρχει μεσα στο σπιτι μου μου ειπε οτι οντως αυτο μπορει να συμβει.ομως αυτο δεν ειναι καποιος πεθαμενος που ηρθε σαν φαντασμα.οι πεθαμενοι πανε ψυλα κ δεν ξαναγυρνανε.οταν το νοιωθουμε αυτο ειναι η παρουσια του διαβολου που εχει την δυνατοτιτα να αλλαζει μορφες και να παιζει μαζι μας.εχω ζησει πολλες τετοιες καταστασεις απο μικρο παιδι οπως να δω κ διαβολακι ταυτοχρονα με την αδερφη μου.ολα αυτα συμβαινουν.σε καμια περιπτωση δεν ειναι φαντσμα.αυτο που ειπες οτι ειδες τον χριστο σε διαβαιβεωνω πως δεν ηταν ο χριστος.αλλα ο διαβολος που επαιζε μαζι σου.οχι οτι ειναι αδυνατον να δεις τον χριστο αλλα σε αυτην την περιπτωση δεν θα ησουν τρομαγμενη.να διευκρινησω οτι ο φιλος μου αυτος σε καμια περιπτωση δεν λεει οτι. θελει απο το μυαλο του.αυτα τα ξερει γιατι συνομιλουσε με τον σατανα.
αυτο ητανε τωρα μας εκανες να μην τολμαμε να κοιταξουμε γυρω μας κ τι μπορει να μας κανει οταν εμφανιζεται σου ειπε ??
διακρυνω μια ειρωνια;οπως κ να εχει δεν μπορει να σου κανει τιποτα απολυτως αν δεν τον προσκυνας.μονο σσνα σε τρομαξει απο αποσταση θελει.

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anampel έγραψε:
demaki88 έγραψε:Πρωτα απ ολα να διευκρινησω οτι ειμαι χριστιανη.λοιπον εχω εναν φιλο που πριν μερικα χρονια ηταν σατανιστης.τωρα πια ειναι ενας πολυ πιστος χριστιανος.λοιπον οταν πριν κανα 2-3χρονια ειχα την εντυπωση οτι κατι υπαρχει μεσα στο σπιτι μου μου ειπε οτι οντς αυτο μπορει να συμβει.ομως αυτο δεν ειναι καποιος πεθαμενος που ηρθε σαν φαντασμα.οι πεθαμενοι πανε ψυλα κ δεν ξαναγυρνανε.οταν το νοιωθουμε αυτο ειναι η παρουσια του διαβολου που εχει την δυνατοτιτα να αλλαζει μορφες και να παιζει μαζι μας.εχω ζησει πολλες τετοιες καταστασεις απο μικρο παιδι οπως να δω κ διαβολακι ταυτοχρονα με την αδερφη μου.ολα αυτα συμβαινουν.σε καμια περιπτωση δεν ειναι φαντσμα.αυτο που ειπες οτι ειδες τον χριστο σε διαβαιβεωνω πως δεν ηταν ο χριστος.αλλα ο διαβολος που επαιζε μαζι σου.οχι οτι ειναι αδυνατον να δεις τον χριστο αλλα σε αυτην την περιπτωση δεν θα ησουν τρομαγμενη.να διευκρινησω οτι ο φιλος μου αυτος σε καμια περιπτωση δεν λεει οτι. θελει απο το μυαλο του.αυτα τα ξερει γιατι συνομιλουσε με τον σατανα.
ego ti eipa oti eimai mousoulmana xristiani eimai kai ego den tromaksa ayto leo me ton xristo den tromaksa katholou mou arese pou irthe kai mou eipe na min ksanakano skandalies h fili mou pou htan ksipnia pai na aniksi tin porta kai ena xeri trixoto den tin afini kai parakalai gia voithia eytixos htan me mia alli kopela kai den fovithike sigoura ayto htan o ekso apo do........h mana mou mesanixta tin fonakse o aderfos mou htan mikroulis kai lei mama kati gializi sto parathiro anoigi to fos tipota meta kanei h mana mou ai sto diaolo me ksipnises vradiatika kai molis pai na pesi gia ipno megala xeria trixota tin kanoun topi sto ksilo eeeeeeeeee ayto ti einai.......
παμε καλα;σε ειπα μουσουλμανα;εγω διευκρινησα τι ειμαι ΕΓΩ για να μην θεωριθω σατανιστρια για αυτα που γνωριζω.δηλαδη ελεως.ψαχνεστε απο μια κλωστη να βρειτε καπου να πιιαστιτε για φασαριες.

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anampel έγραψε:
sofia lara έγραψε:ΔΕ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΩΣ ΒΑΘΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΥΠΟΣΥΝΗΔΗΤΟ ΜΑΣ ΚΡΥΒΟΝΤΑΙ ΦΟΒΙΕΣ ΚΑΙ "ΘΕΛΩ" ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΑΝΑ ΠΑΣΑ ΣΤΙΓΜΗ.ΟΤΑΝ ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΚΟΥΜΕ ΑΠΟ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ,ΦΟΒΟΜΑΣΤΕ ΚΑΠΩΣ ΚΑΙ ΣΥΝΔΕΟΥΜΕ ΤΗ ΝΥΧΤΑ,ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΜΕ ΑΥΤΟ.ΟΠΟΤΕ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΝΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΟΥΜΕ,ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΗΛΕΩΡΑΣΗ Η ΝΑ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ,ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΓΝΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΦΤΕΙ ΜΕΣΑ ΜΑΣ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΙΣ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΣΤΑ ΑΛΗΘΕΙΑ.ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΜΙΑ ΟΦΘΑΛΜΑΠΑΤΗ,ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗΝ ΕΡΗΜΟ ΚΑΙ ΔΙΨΑΣ ΓΙΑ ΝΕΡΟ ΚΑΙ Ο ΝΟΥΣ ΣΟΥ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΒΡΙΣΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΝΕΡΑ ΚΑΙ .....ΤΣΟΥΠ ΒΛΕΠΕΙΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ ΜΙΑ ΟΑΣΗ ΕΝΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΠΑΡΑ ΕΝΑ ΨΕΜΑ.ΕΓΩ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΤΟ ΕΞΗΓΩ.ΤΟ ΙΔΙΟ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΖΗΤΗΜΑΤΑ ΠΕΡΙ ΘΡΗΣΚΕΙΑΣ.ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕ ΜΕ ΜΙΑ ΣΥΝΕΧΩΜΕΝΗ ΠΛΗΣΗ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ ΑΠΟ ΤΙΣ ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ ΜΑΣ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΑΣΚΑΛΟΥΣ,ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΗΡΘΕ ΜΟΥΣΑΦΙΡΗΣ Ο ΔΙΑΒΟΛΟΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΒΓΑΙΝΟΝΤΑΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ Twisted Evil ...ΤΟ "ΠΕΡΙ ΘΡΗΣΚΕΙΑΣ" ΘΕΜΑ,ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΟΝΤΡΑΡΙΣΤΩ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ,ΑΠΛΑ ΑΥΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ.ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΓΩ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΝΑ ΜΟΥ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΦΟΒΗΘΩ,ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΚΑΝΕΝΩΣ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΟΣ Η ΘΕΟΥ,ΟΥΤΕ ΘΑ ΠΙΑΣΩ ΨΙΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΖΗΤΗΣΩ ΤΟ ΛΟΓΟ.ΟΤΑΝ ΦΤΑΣΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΜΙΛΑΩ ΚΙΟΛΑΣ ΘΑ ΚΛΕΙΣΩ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΟΥΙΤΑ ΤΟΥ ΨΥΧΙΑΤΡΕΙΟΥ...
xaxax to ksero oti mas pernas gia treles giati den sou exi tixi einai to xeirotero sinesthima pou mporei na niosi kapios oute kai h proseyxi den me eixe sosi mono to anoixto fos pou irthe kai mou anoikse h manoula mou me esose proseyxomoun toso dinata mesa mou pou ayto kathotan ekei kai epemene na katsi eki re den eimaste treles entaksi ayto me tin kopelia den to pistevo oti o allos milouse me ton ekso apo do entaksi ayto einai adianoito alla otan vlepis parousies edo kati pezi kai h kainei diathiki lei oti otan pethenei kapios den pai oute ston paradiso oute stin kolasi mexri na ginei h deytera parousia ara merikes talepores psixes einai anastatomenes ok.
anabel για να μην πιστευεις οτι οι σατανιστες μπορουν κ μιλανε με τον εξω απο εδω τοτε δεν πιστευεις και οτι οι αγγελοι μπορει. να μιλησουν σε καποιον.οπως για παραδηγμα στον μεγα κωνσταντινο που του ειπε το εν τουτο νηκα ο αγγελος.ο σατανας ειναι ενας αγγελος που επεσε κ εχει ομως ολες τις δυνατοτητες να κανουν οτι οι υπολοιποι αγγελοι με τον κακο τροπο ομως.

anampel


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
demaki88 έγραψε:
anampel έγραψε:
demaki88 έγραψε:Πρωτα απ ολα να διευκρινησω οτι ειμαι χριστιανη.λοιπον εχω εναν φιλο που πριν μερικα χρονια ηταν σατανιστης.τωρα πια ειναι ενας πολυ πιστος χριστιανος.λοιπον οταν πριν κανα 2-3χρονια ειχα την εντυπωση οτι κατι υπαρχει μεσα στο σπιτι μου μου ειπε οτι οντς αυτο μπορει να συμβει.ομως αυτο δεν ειναι καποιος πεθαμενος που ηρθε σαν φαντασμα.οι πεθαμενοι πανε ψυλα κ δεν ξαναγυρνανε.οταν το νοιωθουμε αυτο ειναι η παρουσια του διαβολου που εχει την δυνατοτιτα να αλλαζει μορφες και να παιζει μαζι μας.εχω ζησει πολλες τετοιες καταστασεις απο μικρο παιδι οπως να δω κ διαβολακι ταυτοχρονα με την αδερφη μου.ολα αυτα συμβαινουν.σε καμια περιπτωση δεν ειναι φαντσμα.αυτο που ειπες οτι ειδες τον χριστο σε διαβαιβεωνω πως δεν ηταν ο χριστος.αλλα ο διαβολος που επαιζε μαζι σου.οχι οτι ειναι αδυνατον να δεις τον χριστο αλλα σε αυτην την περιπτωση δεν θα ησουν τρομαγμενη.να διευκρινησω οτι ο φιλος μου αυτος σε καμια περιπτωση δεν λεει οτι. θελει απο το μυαλο του.αυτα τα ξερει γιατι συνομιλουσε με τον σατανα.
ego ti eipa oti eimai mousoulmana xristiani eimai kai ego den tromaksa ayto leo me ton xristo den tromaksa katholou mou arese pou irthe kai mou eipe na min ksanakano skandalies h fili mou pou htan ksipnia pai na aniksi tin porta kai ena xeri trixoto den tin afini kai parakalai gia voithia eytixos htan me mia alli kopela kai den fovithike sigoura ayto htan o ekso apo do........h mana mou mesanixta tin fonakse o aderfos mou htan mikroulis kai lei mama kati gializi sto parathiro anoigi to fos tipota meta kanei h mana mou ai sto diaolo me ksipnises vradiatika kai molis pai na pesi gia ipno megala xeria trixota tin kanoun topi sto ksilo eeeeeeeeee ayto ti einai.......
παμε καλα;σε ειπα μουσουλμανα;εγω διευκρινησα τι ειμαι ΕΓΩ για να μην θεωριθω σατανιστρια για αυτα που γνωριζω.δηλαδη ελεως.ψαχνεστε απο μια κλωστη να βρειτε καπου να πιιαστιτε για φασαριες.
ego to anoiksa to thema oxi kopela mou kai gia tis alles kopeles to egrapsa oti eimai kai ego xristianni gia na min pareksigoume na min me pernane gia treli gia na to anoiksa ayto to thema trelenome giaa teties istories alla ayto me ton diavolo parapai pos na to kanoume............

anampel


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
demaki88 έγραψε:
dina kardoyla έγραψε:
demaki88 έγραψε:Πρωτα απ ολα να διευκρινησω οτι ειμαι χριστιανη.λοιπον εχω εναν φιλο που πριν μερικα χρονια ηταν σατανιστης.τωρα πια ειναι ενας πολυ πιστος χριστιανος.λοιπον οταν πριν κανα 2-3χρονια ειχα την εντυπωση οτι κατι υπαρχει μεσα στο σπιτι μου μου ειπε οτι οντως αυτο μπορει να συμβει.ομως αυτο δεν ειναι καποιος πεθαμενος που ηρθε σαν φαντασμα.οι πεθαμενοι πανε ψυλα κ δεν ξαναγυρνανε.οταν το νοιωθουμε αυτο ειναι η παρουσια του διαβολου που εχει την δυνατοτιτα να αλλαζει μορφες και να παιζει μαζι μας.εχω ζησει πολλες τετοιες καταστασεις απο μικρο παιδι οπως να δω κ διαβολακι ταυτοχρονα με την αδερφη μου.ολα αυτα συμβαινουν.σε καμια περιπτωση δεν ειναι φαντσμα.αυτο που ειπες οτι ειδες τον χριστο σε διαβαιβεωνω πως δεν ηταν ο χριστος.αλλα ο διαβολος που επαιζε μαζι σου.οχι οτι ειναι αδυνατον να δεις τον χριστο αλλα σε αυτην την περιπτωση δεν θα ησουν τρομαγμενη.να διευκρινησω οτι ο φιλος μου αυτος σε καμια περιπτωση δεν λεει οτι. θελει απο το μυαλο του.αυτα τα ξερει γιατι συνομιλουσε με τον σατανα.
αυτο ητανε τωρα μας εκανες να μην τολμαμε να κοιταξουμε γυρω μας κ τι μπορει να μας κανει οταν εμφανιζεται σου ειπε ??
διακρυνω μια ειρωνια;οπως κ να εχει δεν μπορει να σου κανει τιποτα απολυτως αν δεν τον προσκυνας.μονο σσνα σε τρομαξει απο αποσταση θελει.
kai giati na mas tromaksi ti kaname anti na emfanizonte stous foniades erxonte se emas tous αθοους ti tous kaname mipos tous kalesame emeis na erthoune gia kafedaki oxi vevea to thema einai giati erxonde an esi as poume pas moni sou se ena meros pou einai pisa skotadi sigoura kati tha dis den uparxi periptosi na min dis kati eki to theli o kolos sou na to dis alla sto spiti re file ego den se kalesa den se eixa sto nou mou katholou esi giati erxese gia pio skopo ti thelis na kaneis.........na po kai kati allo tis perisoteres fores opote vgenei o antras mou ekso gia poto kai eimai moni mou exi tixi na fovitho para poli lipon dio fores epese h asfalia o genikos klista ta ffota trelathika piga kateytian stin gitonisa 11 h ora to vradi tis xtipaga tin porta edo pera ti ginete tora gia pes kai opote pefti to rimadi eimai moni mou alla apo tote opote lipi o antras mou exo fakous panda dipla mou 4 fakous nai nai nai kai apo tote den ksanaepese h asfalia den kano pote manio monh mou otan nixtoni kai frontizo na exo kanei mera mpanio eleos exo poli fovo me to skotadi apo tote pou episkeftike to domatio mou o akalestos mayros skia me ta prasina matia

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anampel έγραψε:
demaki88 έγραψε:
dina kardoyla έγραψε:
demaki88 έγραψε:Πρωτα απ ολα να διευκρινησω οτι ειμαι χριστιανη.λοιπον εχω εναν φιλο που πριν μερικα χρονια ηταν σατανιστης.τωρα πια ειναι ενας πολυ πιστος χριστιανος.λοιπον οταν πριν κανα 2-3χρονια ειχα την εντυπωση οτι κατι υπαρχει μεσα στο σπιτι μου μου ειπε οτι οντως αυτο μπορει να συμβει.ομως αυτο δεν ειναι καποιος πεθαμενος που ηρθε σαν φαντασμα.οι πεθαμενοι πανε ψυλα κ δεν ξαναγυρνανε.οταν το νοιωθουμε αυτο ειναι η παρουσια του διαβολου που εχει την δυνατοτιτα να αλλαζει μορφες και να παιζει μαζι μας.εχω ζησει πολλες τετοιες καταστασεις απο μικρο παιδι οπως να δω κ διαβολακι ταυτοχρονα με την αδερφη μου.ολα αυτα συμβαινουν.σε καμια περιπτωση δεν ειναι φαντσμα.αυτο που ειπες οτι ειδες τον χριστο σε διαβαιβεωνω πως δεν ηταν ο χριστος.αλλα ο διαβολος που επαιζε μαζι σου.οχι οτι ειναι αδυνατον να δεις τον χριστο αλλα σε αυτην την περιπτωση δεν θα ησουν τρομαγμενη.να διευκρινησω οτι ο φιλος μου αυτος σε καμια περιπτωση δεν λεει οτι. θελει απο το μυαλο του.αυτα τα ξερει γιατι συνομιλουσε με τον σατανα.
αυτο ητανε τωρα μας εκανες να μην τολμαμε να κοιταξουμε γυρω μας κ τι μπορει να μας κανει οταν εμφανιζεται σου ειπε ??
διακρυνω μια ειρωνια;οπως κ να εχει δεν μπορει να σου κανει τιποτα απολυτως αν δεν τον προσκυνας.μονο σσνα σε τρομαξει απο αποσταση θελει.
kai giati na mas tromaksi ti kaname anti na emfanizonte stous foniades erxonte se emas tous αθοους ti tous kaname mipos tous kalesame emeis na erthoune gia kafedaki oxi vevea to thema einai giati erxonde an esi as poume pas moni sou se ena meros pou einai pisa skotadi sigoura kati tha dis den uparxi periptosi na min dis kati eki to theli o kolos sou na to dis alla sto spiti re file ego den se kalesa den se eixa sto nou mou katholou esi giati erxese gia pio skopo ti thelis na kaneis.........na po kai kati allo tis perisoteres fores opote vgenei o antras mou ekso gia poto kai eimai moni mou exi tixi na fovitho para poli lipon dio fores epese h asfalia o genikos klista ta ffota trelathika piga kateytian stin gitonisa 11 h ora to vradi tis xtipaga tin porta edo pera ti ginete tora gia pes kai opote pefti to rimadi eimai moni mou alla apo tote opote lipi o antras mou exo fakous panda dipla mou 4 fakous nai nai nai kai apo tote den ksanaepese h asfalia den kano pote manio monh mou otan nixtoni kai frontizo na exo kanei mera mpanio eleos exo poli fovo me to skotadi apo tote pou episkeftike to domatio mou o akalestos mayros skia me ta prasina matia
ο ακαλεστος οπως λες τον καλει ο φοβος σου.και εγω το παθενα συνεχεια.οταλ λεω συνεχεια το εννοω.ωσπου μιλησα με αυτον τον φιλο μου κ ηρεμισα με αυτα που μου ειπε.οσο το σκεφτεσαι την ωρα που φοβασαι η μαλλον το δειχνεις οτι φοβασσαι(γιατι την σκεψη σου δεν μπορει να την διαβασει-μπορει ομως να την επιρρεασει)τοτε θελει να παιξει μαζι σου.με αυτο χερετε.να τρομαζει τους αλλους να κανει τους αλλους να τον σκεφτοντε.

anampel


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
demaki88 έγραψε:
anampel έγραψε:
demaki88 έγραψε:
dina kardoyla έγραψε:
demaki88 έγραψε:Πρωτα απ ολα να διευκρινησω οτι ειμαι χριστιανη.λοιπον εχω εναν φιλο που πριν μερικα χρονια ηταν σατανιστης.τωρα πια ειναι ενας πολυ πιστος χριστιανος.λοιπον οταν πριν κανα 2-3χρονια ειχα την εντυπωση οτι κατι υπαρχει μεσα στο σπιτι μου μου ειπε οτι οντως αυτο μπορει να συμβει.ομως αυτο δεν ειναι καποιος πεθαμενος που ηρθε σαν φαντασμα.οι πεθαμενοι πανε ψυλα κ δεν ξαναγυρνανε.οταν το νοιωθουμε αυτο ειναι η παρουσια του διαβολου που εχει την δυνατοτιτα να αλλαζει μορφες και να παιζει μαζι μας.εχω ζησει πολλες τετοιες καταστασεις απο μικρο παιδι οπως να δω κ διαβολακι ταυτοχρονα με την αδερφη μου.ολα αυτα συμβαινουν.σε καμια περιπτωση δεν ειναι φαντσμα.αυτο που ειπες οτι ειδες τον χριστο σε διαβαιβεωνω πως δεν ηταν ο χριστος.αλλα ο διαβολος που επαιζε μαζι σου.οχι οτι ειναι αδυνατον να δεις τον χριστο αλλα σε αυτην την περιπτωση δεν θα ησουν τρομαγμενη.να διευκρινησω οτι ο φιλος μου αυτος σε καμια περιπτωση δεν λεει οτι. θελει απο το μυαλο του.αυτα τα ξερει γιατι συνομιλουσε με τον σατανα.
αυτο ητανε τωρα μας εκανες να μην τολμαμε να κοιταξουμε γυρω μας κ τι μπορει να μας κανει οταν εμφανιζεται σου ειπε ??
διακρυνω μια ειρωνια;οπως κ να εχει δεν μπορει να σου κανει τιποτα απολυτως αν δεν τον προσκυνας.μονο σσνα σε τρομαξει απο αποσταση θελει.
kai giati na mas tromaksi ti kaname anti na emfanizonte stous foniades erxonte se emas tous αθοους ti tous kaname mipos tous kalesame emeis na erthoune gia kafedaki oxi vevea to thema einai giati erxonde an esi as poume pas moni sou se ena meros pou einai pisa skotadi sigoura kati tha dis den uparxi periptosi na min dis kati eki to theli o kolos sou na to dis alla sto spiti re file ego den se kalesa den se eixa sto nou mou katholou esi giati erxese gia pio skopo ti thelis na kaneis.........na po kai kati allo tis perisoteres fores opote vgenei o antras mou ekso gia poto kai eimai moni mou exi tixi na fovitho para poli lipon dio fores epese h asfalia o genikos klista ta ffota trelathika piga kateytian stin gitonisa 11 h ora to vradi tis xtipaga tin porta edo pera ti ginete tora gia pes kai opote pefti to rimadi eimai moni mou alla apo tote opote lipi o antras mou exo fakous panda dipla mou 4 fakous nai nai nai kai apo tote den ksanaepese h asfalia den kano pote manio monh mou otan nixtoni kai frontizo na exo kanei mera mpanio eleos exo poli fovo me to skotadi apo tote pou episkeftike to domatio mou o akalestos mayros skia me ta prasina matia
ο ακαλεστος οπως λες τον καλει ο φοβος σου.και εγω το παθενα συνεχεια.οταλ λεω συνεχεια το εννοω.ωσπου μιλησα με αυτον τον φιλο μου κ ηρεμισα με αυτα που μου ειπε.οσο το σκεφτεσαι την ωρα που φοβασαι η μαλλον το δειχνεις οτι φοβασσαι(γιατι την σκεψη σου δεν μπορει να την διαβασει-μπορει ομως να την επιρρεασει)τοτε θελει να παιξει μαζι σου.με αυτο χερετε.να τρομαζει τους αλλους να κανει τους αλλους να τον σκεφτοντε.
eimoun 15 xronon den eixa di kamia thriler tennia mexri tote oute kan skeftomoun fantazmata oute kan fovomoum to skotadi kimomouna aneta kai ksafnika ola alaksan apo ekini tin hmera fovame oso tipota vevea megalonontas to kseperasa ton fovo ligaki alla kala ta pao kai megalonontas katalava apo kapies katastasis pou perasa oti kako den sou kanoun ta fantazmata to mono kako pou mporei na sou kanei kapios einai o antropos kai mesa apo autin tin skepsi kseperasa ligo ton fovo mou giati mono o antropos mporei na se skotosi kanenas allos kai ayta einai pexnidakia tou diavoli gia na gelai apo eki pou mas vlepi o vlakas o malakas pou na kegete eki pou einai........

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Anampel ακούγαμε συνέχεια θορύβους στο σπίτι μέχρι τον Αγιασμό που κάναμε. Αλλά ότι και να ήταν "αυτό" τουλάχιστον δεν μας πείραζε ή δεν έκανε διάφορα στο σπίτι.

anampel


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kat_laz έγραψε:Anampel ακούγαμε συνέχεια θορύβους στο σπίτι μέχρι τον Αγιασμό που κάναμε. Αλλά ότι και να ήταν "αυτό" τουλάχιστον δεν μας πείραζε ή δεν έκανε διάφορα στο σπίτι.
ayto na to akoune oi dispistes ola yparxoun nai sta thaymata me tous aggelous ta pisteyoun tous aresi alla gia fantazmata tha se vgaloun treli.........vevea ti na pei kaneis........otan iparxi to kalo iparxi kai to kako ti na kanoume ego vasika livanizo kathe kiriaki kai ayto kalo einai...........

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλά και εμένα ο άντρας μου, μου έλεγε μην τα πεις πουθενά και μας κοροϊδεύουν! Αλλά δεν με πειράζει. Καταλαβαίνω πως αν δεν δεις κάτι με τα μάτια σου...
Αντέχεις για ένα ακόμα περιστατικό; Twisted Evil

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anampel έγραψε:
demaki88 έγραψε:
anampel έγραψε:
demaki88 έγραψε:
dina kardoyla έγραψε:
demaki88 έγραψε:Πρωτα απ ολα να διευκρινησω οτι ειμαι χριστιανη.λοιπον εχω εναν φιλο που πριν μερικα χρονια ηταν σατανιστης.τωρα πια ειναι ενας πολυ πιστος χριστιανος.λοιπον οταν πριν κανα 2-3χρονια ειχα την εντυπωση οτι κατι υπαρχει μεσα στο σπιτι μου μου ειπε οτι οντως αυτο μπορει να συμβει.ομως αυτο δεν ειναι καποιος πεθαμενος που ηρθε σαν φαντασμα.οι πεθαμενοι πανε ψυλα κ δεν ξαναγυρνανε.οταν το νοιωθουμε αυτο ειναι η παρουσια του διαβολου που εχει την δυνατοτιτα να αλλαζει μορφες και να παιζει μαζι μας.εχω ζησει πολλες τετοιες καταστασεις απο μικρο παιδι οπως να δω κ διαβολακι ταυτοχρονα με την αδερφη μου.ολα αυτα συμβαινουν.σε καμια περιπτωση δεν ειναι φαντσμα.αυτο που ειπες οτι ειδες τον χριστο σε διαβαιβεωνω πως δεν ηταν ο χριστος.αλλα ο διαβολος που επαιζε μαζι σου.οχι οτι ειναι αδυνατον να δεις τον χριστο αλλα σε αυτην την περιπτωση δεν θα ησουν τρομαγμενη.να διευκρινησω οτι ο φιλος μου αυτος σε καμια περιπτωση δεν λεει οτι. θελει απο το μυαλο του.αυτα τα ξερει γιατι συνομιλουσε με τον σατανα.
αυτο ητανε τωρα μας εκανες να μην τολμαμε να κοιταξουμε γυρω μας κ τι μπορει να μας κανει οταν εμφανιζεται σου ειπε ??
διακρυνω μια ειρωνια;οπως κ να εχει δεν μπορει να σου κανει τιποτα απολυτως αν δεν τον προσκυνας.μονο σσνα σε τρομαξει απο αποσταση θελει.
kai giati na mas tromaksi ti kaname anti na emfanizonte stous foniades erxonte se emas tous αθοους ti tous kaname mipos tous kalesame emeis na erthoune gia kafedaki oxi vevea to thema einai giati erxonde an esi as poume pas moni sou se ena meros pou einai pisa skotadi sigoura kati tha dis den uparxi periptosi na min dis kati eki to theli o kolos sou na to dis alla sto spiti re file ego den se kalesa den se eixa sto nou mou katholou esi giati erxese gia pio skopo ti thelis na kaneis.........na po kai kati allo tis perisoteres fores opote vgenei o antras mou ekso gia poto kai eimai moni mou exi tixi na fovitho para poli lipon dio fores epese h asfalia o genikos klista ta ffota trelathika piga kateytian stin gitonisa 11 h ora to vradi tis xtipaga tin porta edo pera ti ginete tora gia pes kai opote pefti to rimadi eimai moni mou alla apo tote opote lipi o antras mou exo fakous panda dipla mou 4 fakous nai nai nai kai apo tote den ksanaepese h asfalia den kano pote manio monh mou otan nixtoni kai frontizo na exo kanei mera mpanio eleos exo poli fovo me to skotadi apo tote pou episkeftike to domatio mou o akalestos mayros skia me ta prasina matia
ο ακαλεστος οπως λες τον καλει ο φοβος σου.και εγω το παθενα συνεχεια.οταλ λεω συνεχεια το εννοω.ωσπου μιλησα με αυτον τον φιλο μου κ ηρεμισα με αυτα που μου ειπε.οσο το σκεφτεσαι την ωρα που φοβασαι η μαλλον το δειχνεις οτι φοβασσαι(γιατι την σκεψη σου δεν μπορει να την διαβασει-μπορει ομως να την επιρρεασει)τοτε θελει να παιξει μαζι σου.με αυτο χερετε.να τρομαζει τους αλλους να κανει τους αλλους να τον σκεφτοντε.
eimoun 15 xronon den eixa di kamia thriler tennia mexri tote oute kan skeftomoun fantazmata oute kan fovomoum to skotadi kimomouna aneta kai ksafnika ola alaksan apo ekini tin hmera fovame oso tipota vevea megalonontas to kseperasa ton fovo ligaki alla kala ta pao kai megalonontas katalava apo kapies katastasis pou perasa oti kako den sou kanoun ta fantazmata to mono kako pou mporei na sou kanei kapios einai o antropos kai mesa apo autin tin skepsi kseperasa ligo ton fovo mou giati mono o antropos mporei na se skotosi kanenas allos kai ayta einai pexnidakia tou diavoli gia na gelai apo eki pou mas vlepi o vlakas o malakas pou na kegete eki pou einai........
κοιτα κ εμενα ακομγ κ τωρα οταν με πιανουν φοβοι κ το δειχνω πραγματικα απο τον τρομο μου ουτε το σαλιο μου δεν μπορω να καταπιω κ κανω απολυτη ησυχια κατω απο το σκεπασμα.ασε σκαω σου λεεω εκει απο κατω.αλλα ξερω οτι δεν πρεπει να φοβαμαι.τοτε τον προκαλω.οχι οτι δεν θα ξαναπαιξει μαζι μου απλα εγω προσπαθω να σταματισω τον φοβο.

dina kardoyla

dina kardoyla
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
demaki88 έγραψε:
dina kardoyla έγραψε:
demaki88 έγραψε:Πρωτα απ ολα να διευκρινησω οτι ειμαι χριστιανη.λοιπον εχω εναν φιλο που πριν μερικα χρονια ηταν σατανιστης.τωρα πια ειναι ενας πολυ πιστος χριστιανος.λοιπον οταν πριν κανα 2-3χρονια ειχα την εντυπωση οτι κατι υπαρχει μεσα στο σπιτι μου μου ειπε οτι οντως αυτο μπορει να συμβει.ομως αυτο δεν ειναι καποιος πεθαμενος που ηρθε σαν φαντασμα.οι πεθαμενοι πανε ψυλα κ δεν ξαναγυρνανε.οταν το νοιωθουμε αυτο ειναι η παρουσια του διαβολου που εχει την δυνατοτιτα να αλλαζει μορφες και να παιζει μαζι μας.εχω ζησει πολλες τετοιες καταστασεις απο μικρο παιδι οπως να δω κ διαβολακι ταυτοχρονα με την αδερφη μου.ολα αυτα συμβαινουν.σε καμια περιπτωση δεν ειναι φαντσμα.αυτο που ειπες οτι ειδες τον χριστο σε διαβαιβεωνω πως δεν ηταν ο χριστος.αλλα ο διαβολος που επαιζε μαζι σου.οχι οτι ειναι αδυνατον να δεις τον χριστο αλλα σε αυτην την περιπτωση δεν θα ησουν τρομαγμενη.να διευκρινησω οτι ο φιλος μου αυτος σε καμια περιπτωση δεν λεει οτι. θελει απο το μυαλο του.αυτα τα ξερει γιατι συνομιλουσε με τον σατανα.
αυτο ητανε τωρα μας εκανες να μην τολμαμε να κοιταξουμε γυρω μας κ τι μπορει να μας κανει οταν εμφανιζεται σου ειπε ??
διακρυνω μια ειρωνια;οπως κ να εχει δεν μπορει να σου κανει τιποτα απολυτως αν δεν τον προσκυνας.μονο σσνα σε τρομαξει απο αποσταση θελει.
ειρωνια???ελα παναγια μου οτι τρομαξα ειπα η γυναικα, δεν σε προσβαλα για αυτο που εγραψες ισα ισα που σε ρωτησα αν ερχεται για να μας κανει κακο που την ειδες την ειρωνια τι να πω Rolling Eyes

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anampel έγραψε:
kat_laz έγραψε:Anampel ακούγαμε συνέχεια θορύβους στο σπίτι μέχρι τον Αγιασμό που κάναμε. Αλλά ότι και να ήταν "αυτό" τουλάχιστον δεν μας πείραζε ή δεν έκανε διάφορα στο σπίτι.
ayto na to akoune oi dispistes ola yparxoun nai sta thaymata me tous aggelous ta pisteyoun tous aresi alla gia fantazmata tha se vgaloun treli.........vevea ti na pei kaneis........otan iparxi to kalo iparxi kai to kako ti na kanoume ego vasika livanizo kathe kiriaki kai ayto kalo einai...........
κοριτσια εγω σας πιστευω.πραγματικα αν δεν εχεις ζησει μια παρομοια εμπειρια σε κοροιδευουν.

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dina kardoyla έγραψε:
demaki88 έγραψε:
dina kardoyla έγραψε:
demaki88 έγραψε:Πρωτα απ ολα να διευκρινησω οτι ειμαι χριστιανη.λοιπον εχω εναν φιλο που πριν μερικα χρονια ηταν σατανιστης.τωρα πια ειναι ενας πολυ πιστος χριστιανος.λοιπον οταν πριν κανα 2-3χρονια ειχα την εντυπωση οτι κατι υπαρχει μεσα στο σπιτι μου μου ειπε οτι οντως αυτο μπορει να συμβει.ομως αυτο δεν ειναι καποιος πεθαμενος που ηρθε σαν φαντασμα.οι πεθαμενοι πανε ψυλα κ δεν ξαναγυρνανε.οταν το νοιωθουμε αυτο ειναι η παρουσια του διαβολου που εχει την δυνατοτιτα να αλλαζει μορφες και να παιζει μαζι μας.εχω ζησει πολλες τετοιες καταστασεις απο μικρο παιδι οπως να δω κ διαβολακι ταυτοχρονα με την αδερφη μου.ολα αυτα συμβαινουν.σε καμια περιπτωση δεν ειναι φαντσμα.αυτο που ειπες οτι ειδες τον χριστο σε διαβαιβεωνω πως δεν ηταν ο χριστος.αλλα ο διαβολος που επαιζε μαζι σου.οχι οτι ειναι αδυνατον να δεις τον χριστο αλλα σε αυτην την περιπτωση δεν θα ησουν τρομαγμενη.να διευκρινησω οτι ο φιλος μου αυτος σε καμια περιπτωση δεν λεει οτι. θελει απο το μυαλο του.αυτα τα ξερει γιατι συνομιλουσε με τον σατανα.
αυτο ητανε τωρα μας εκανες να μην τολμαμε να κοιταξουμε γυρω μας κ τι μπορει να μας κανει οταν εμφανιζεται σου ειπε ??
διακρυνω μια ειρωνια;οπως κ να εχει δεν μπορει να σου κανει τιποτα απολυτως αν δεν τον προσκυνας.μονο σσνα σε τρομαξει απο αποσταση θελει.
ειρωνια???ελα παναγια μου οτι τρομαξα ειπα η γυναικα, δεν σε προσβαλα για αυτο που εγραψες ισα ισα που σε ρωτησα αν ερχεται για να μας κανει κακο που την ειδες την ειρωνια τι να πω Rolling Eyes
α οκ.δεν καταλαβα πως το ειπες.κοιτα αυτον επειδη τον προσκυνπυσε κ μετα τον προδωσε αφου πλλεον προσκυναει τον χριστο του εκανε πολλα.ειναι πολλα για να τα γραψω.ομως σε εσενα πιστευεις στον χριστο τιποτα δεεν μπορει να σε κανει.οχι επειδη δεν θελει.το θελει σιγουρα πολυ.αλλα δεν του επιτρεπει ο Παντοδυναμος.

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πριν από ένα χρόνο πέθανε ένας θείος του άντρα μου και πήγαμε στο χωριό του για τα 40. Όλοι πέσαμε για ύπνο και επειδή ήθελα λίγο να φέγγει στο δωμάτιο για να βλέπω τον μικρό άφησα το πατζούρι του δωματίου ανεβασμένο στα μισά (το παράθυρο αυτό βλέπει ακριβώς μπροστά στην εξωτερική σκάλα που ανεβαίνουμε στα πάνω δωμάτια). Κοιμήθηκαν ο μεγάλος και ο μικρός άντρας και μέχρι να κοιμηθώ και εγώ χάζευα απ το παράθυρο και κορίτσια μπροστά στα μάτια μου είδα κάποιον να ανεβαίνει την σκάλα (χωρίς να ακούγεται τίποτα γιατί κανονικά ακούγονται τα βήματα). Λέω και εγώ τέτοια ώρα ανέβηκε η γιαγιά να απλώσει ρούχα; (το συνηθίζει η γιαγιά του άντρα μου) Περιμένω περιμένω ούτε φωνή ούτε ακρόαση. Ξαναλέω θα κατέβηκε η πεθερά μου κάτω και ανέβηκε αλλά και πάλι ούτε βήματα ούτε πόρτα να ανοιγοκλείνει;;;; Το άλλο πρωί πήγαμε κανονικά στο μνημόσυνο και όταν τους τα είπα δεν με πίστεψαν. Αλλά εγώ πιστεύω τα ματάκια μου...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις