Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
35 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 35 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ Empty ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ Τρι Μάης 14, 2013 7:36 am

mbambina


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σας και από μένα.Το πρόβλημα μου είναι ότι δεν έχω καταφέρει να μείνω έγκυος.Εγώ είμαι 26 και ο σύντροφός μου είναι 47.Έχουμε γύρω στο 6μηνο που προσπαθούμε αλλά τίποτα.Έχουμε κάνει και οι δύο όλες τις εξετάσεις και έχουν βγει καθαρές. Όλο αυτό το πράγμα με έχει επηρεάσει πολύ αρνητικά και έχω πάρα πολλά νεύρα.Το θέμα είναι ότι το πρώτο μήνα πρέπει να είχα μείνει γιατί είχα όλα τα συμπτώματα,δυστυχώς όμως πρέπει να ο απέβαλα.Ο σύντροφος τότε μου είχε πει ότι πρέπει να έφταιγε το βάρη που είχα σηκώσει λόγο της μετακόμισης ...Δώστε μου μια συμβουλή γιατί μου έχει γίνει εμμονή ....Sad((((((

2ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ Empty Απ: ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ Τρι Μάης 14, 2013 7:53 am

mbambina


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Α και να ρωτήσω κάτι ακόμα.είμαι 9 μέρες πριν τη περίοδο με πολύ σταθερό κύκλο 27 ημερών και έχω λίγα άσπρα πηχτά υγρά.Τι μπορεί να σημαίνει αυτό?να σκέφτομαι θετικά ή όχι?

3ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ Empty Απ: ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ Τρι Μάης 14, 2013 8:02 am

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ασπρα πηχτα υγρα μπορει να ειναι μεχρι και... μηκυτες.. Πρεπει λοιπον να πας στο γυναικολογο γι'αυτα καθως και για ολα τα υπολοιπα....Το να σκεφτεσαι θετικα ή οχι δε μπορουμε δυστυχως να το μαντεψουμε.

4ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ Empty Απ: ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ Τρι Μάης 14, 2013 8:20 am

mbambina


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
σε ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου.ως αναφορά μύκητες τη προηγούμενη εβδομάδα έκανα για κολπικά υγρά εξετάσεις και είναι καθαρές.αυτά τα υγρά μου εμφανίστηκαν χτες και σήμερα το πρωί μόνο στα πρωινά μου ούρα.ενώ τις προηγούμενες ημέρες μετά την ωορρηξία μου σταματήσαν εντελώς τα υγρά και τσουπ χτες και σήμερα αυτό.και δεν ε
έχω καθόλου φαγούρα ,ούτε έχουν οσμή.

5ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ Empty Απ: ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ Τρι Μάης 14, 2013 8:47 am

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mbambina μην αγχώνεσαι!είσαι μικρή ακόμη!πριν τους 6 μήνες κάνατε εξετάσεις;εκτός αν υπήρχε ιατρικό θέμα.αν έχει κάνει και ο σύζυγος σπερμοδιάγραμμα κι εσύ είσαι οκ μην αγχώνεσαι και θα έρθει! ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ 215994 ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ 215994 ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ 215994 μακάρι να είναι εγκυμοσύνη,αν συνεχίσουν πήγαινε καλύτερα στον γιατρό

6ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ Empty Απ: ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ Τρι Μάης 14, 2013 9:02 am

mbambina


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
αμαζονα μου σε ευχαριστω για την απαντηση σου και ευχομαι και σε σενα και στην οικογενεια σου τα καλυτερα.λόγο της διαφοράς ηλικιας καναμε ολες τισ εξετασεις για να βεβαιωθουμε και οι δυο οτι ειμαστε οκ.και οντως οι εξετασεις ηταν ολες ενταξει..απο την αλλη πρεπει να μην το σκεφομαι τοσο μαάλλον..αλλά μετα από πόσο καιρό πρέπει όντως να αρχίσω να ανησυχώ για κορίτσια\
???

7ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ Empty Απ: ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ Τρι Μάης 14, 2013 9:15 am

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
οι γιατροί λένε μετά τον 1 χρόνο ελευθερων επαφών γίνεται έλεγχος...μόλις χαλαρώσετε θα σας έρθει ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ 654316 ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ 654316 ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ 654316

8ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ Empty Απ: ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ Τρι Μάης 14, 2013 9:42 am

olga86

olga86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχχχχ ετσι τρελενομουν και εγω και μετα απο 9 μηνες προσπαθειων να το το μπεμπε!!!!!δεν μπορω να σου πω να μην ανχωνεσαι γιατι αυτο δεν παιζει!και εγω ανχωμενη ημουν και μια χαρα εμεινα εγκυος.τα λευκα υγρα εγω τα ειχα πριν την περιοδο παντα.οταν εμεινα εγκυος δεν ειχα απολυτως τπτ,μετα την 5η εμδομαδα αρχισα να εχω υγρα.παρολα αυτα καθε γυναικα ειναι διαφορετικη!αν θελεις δοκιμασε τα τεστ ωορηξιας

9ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ Empty Απ: ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ Τετ Μάης 15, 2013 1:49 am

mbambina


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις κορίτσια και εύχομαι σε όλες σας τα καλύτερα.ελπίζω να πάνε και σε μένα τα πράγματα καλά και μπορέσω να φέρω στο κόσμο ένα υγιέστατο παιδάκι και να του προσφέρω όλα όσα μπορώ.δε ξέρω γιατί το θέλω τόσο πολύ ,αλλά το μόνο που νοιώθω είναι ότι τα παιδιά είναι δώρα Θεού και ολοκληρώνουν το ζευγάρι... I love you I love you I love you

10ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ Empty Απ: ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ Τρι Ιουν 25, 2013 3:13 pm

sofaakii27


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Eimai k egw pou prospathw alla tpt!!!!

11ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ Empty Απ: ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ Τρι Ιουν 25, 2013 11:47 pm

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοπελα θα σου πω το εξεις και θα καταλαβεις προσπαθουσαμε περιπου 8 μηνες με τον αντρα μου οταν ηρθα στην γερμανια καθε μηνα ελεγα οτι ημουνα εγκυος τοσο ανχος που ακι οαντρας μου πιστευε οτι κατι τρεχει και δεν μενω εγκυος λιπον βρεισκουμε ενα ειδικο γιατρο και πηγαμε εκει και μου ειπε οτι λογο οτι εχω ορμονολιγικο ειναι δυσκολο να μηνω εγκυος και μου εκανε εξετασεις και μου ειπε να κανει ακι ο αντρας μου γυριζω στο σπιτι ρακος κλαμα κακο......ο αντρας μου ανχος και εκεινος και να μην θελει να μου το δειξη μετα απο καπιες μερες με περνει τηλ ακι μου λεει οτι ειχα χλαμιδια και πρεπει να διακοψω την σεξουαλικη επαφη για 10 μερες ααααξεχασα οταν με ειδε ειμουνα σε γονιμες μερες και μου το ειπε.........και μου ειπε οτι τα χλαμιδια ευθφνονται και δεν μπορω αν μηνω εγκυος και θα κανουμε θεραπια αλλα μολις μου ερθει η περιοδος να παω να κανω τις ορμονολογικες εξετασεις ......ετσι λιπον και χωρις να το θελω ξεχαστικα τελειος απο την σκεψει μωρο γιατι ελεγα αντε να ερθει η περιοδος να κανω τις εξετασεις να δουμε τι αθ κανουμε αλλα ελα μου που 10 μερες δεν αντεξα και καναμε ερωτα κατα τις 6 μερες θεραπιας ..............δηλ μετα απο 6 μερες αποχης ηταν η μοναδηκη φορα πουκαναμε εκεινο τον μηνα γιατι περα απο την θεραπια γαι τα χλαμιδια ο γιατρος ηθελε να δει και το σπερμα αρα και παλι αποχη .......και περιμενα και περιμενα τιποτα και τωρα περιμενω περιπου 3 βδομαδες για να φερω τον γιο μου στον κοσμο που μονο που το σκεφτομαι δακριζο οτι τον εχω και απολιτα φυσιολογικα χωρις εξετασεις και ανχος .............με ολο αυτο θελω να σου πω οτι το ανχος πεζει πολυ σημαντικο ρολο κοιτα να χαρης τον ερωτα με τον αντρα σου και να μην σκεφτεσε τιποτα οπως πριν παντρευτης που φοβοσουν μην μηνεις εγκυος ασχολισου με κατι αλλο τελιος που να σε κανει να ξεχαστης γεινε πιο προκλητικη στον αντρα σου και οχι καθε μερα να αφηνεις ενα περιθοριο για να δειναμονη το σπερμα και θα δεις αν οχι αυτο το μηνα τον αλλο θα εχεις ενα μικρο σπορακι μεσα σου που θα μεγαλωνει σου ευχομαι τα καλητερα και συντομα πολλαΘετικό!!Θετικό!!Θετικό!!Θετικό!!Θετικό!!Θετικό τεστ!!Θετικό τεστ!!Θετικό τεστ!!Θετικό τεστ!!ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ 544943ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ 544943ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ 544943ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ 544943ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ 544943ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ 544943ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ 990599ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ 990599ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ 990599ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ 990599

12ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ Empty Απ: ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ Τετ Ιουν 26, 2013 12:53 am

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mbambina έγραψε:σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις κορίτσια και εύχομαι σε όλες σας τα καλύτερα.ελπίζω να πάνε και σε μένα τα πράγματα καλά και μπορέσω να φέρω στο κόσμο ένα υγιέστατο παιδάκι και να του προσφέρω όλα όσα μπορώ.δε ξέρω γιατί το θέλω τόσο πολύ ,αλλά το μόνο που νοιώθω είναι ότι τα παιδιά είναι δώρα Θεού και ολοκληρώνουν το ζευγάρι... I love you I love you  I love you  




Έχει επεξεργασθεί από τον/την poppaki στις Τετ Ιουν 26, 2013 1:30 am, 1 φορά

13ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ Empty Απ: ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ Τετ Ιουν 26, 2013 1:14 am

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ολες αγχονομαστε αλλα δεν πρεπει να το αφηνουμε να μας επηρεαζει αρνητικα...
ολα καλα θα πανε!
καπου διαβασα οτι το ΑΓΧΟΣ ειναι κανονικοτατο ΑΝΤΙΣΥΛΛΗΠΤΙΚΟ για μια γυναικα που θελει να τεχνοποιησει.

14ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ Empty Απ: ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ Τετ Ιουν 26, 2013 3:44 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω να κανω μια ερωτηση μπορει να ειναι και χαζη βεβαια αλλα αναρωτηθηκα μολις διαβασα το ποστ.. ο ανδρας σου ειπες ειναι 47?? μηπως λογο ηλικιας μειωθηκε η παραγωγη σπερματοζωαριων?? αυτο δηλαδη το δειχνει η εξεταση που κανατε?? γιατι εσυ εισαι μικρη και το μονο προβλημα απο δικη σου μερια ειναι το αγχος σου.. αλλα σταθηκα στη ηλικια του ανδρος σου και γιαυτο ρωταω..

15ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ Empty Απ: ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ Τετ Ιουν 26, 2013 10:12 am

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
nanakaboubou έγραψε:εγω να κανω μια ερωτηση μπορει να ειναι και χαζη βεβαια αλλα αναρωτηθηκα μολις διαβασα το ποστ.. ο ανδρας σου ειπες ειναι 47?? μηπως λογο ηλικιας μειωθηκε η παραγωγη σπερματοζωαριων?? αυτο δηλαδη το δειχνει η εξεταση που κανατε?? γιατι εσυ εισαι μικρη και το μονο προβλημα απο δικη σου μερια ειναι το αγχος σου.. αλλα σταθηκα στη ηλικια του ανδρος σου και γιαυτο ρωταω..

γεια σου νανακα! αυτο με την ηλικια ειναι πολυ μεγαλο κλισέ και δεν ισχυει! Αν δεν εχουν κανει σαλπιγγογραφια, ορμονολογικες και σπερμοδιαγραμμα δεν μπορεις να πεις ποιος απο τους 2 εχει θεμα (αν εχει). Οι βουλωμενες σαλπιγγες ή οι κακες ορμονολογικες πχ δεν εχουν να κανουν μονο με την ηλικια οπως κι ενα κακο σπερμα δεν εχει να κανει με την ηλικια.
Επισης αυτο με το αγχος πια εχει καταντησει καραμελα. Αν η φυση ειναι να κανει αυτο που θελει, θα το κανει και δεν θα μας ρωτησει αν εχουμε αγχος!

16ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ Empty Απ: ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ Παρ Ιουν 28, 2013 1:08 am

sofaakii27


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΕΔΩ Κ ΚΑΙΡΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΑΝ ΚΑΝΩ ΛΕΤΕ ΕΝΑ ΤΕΣΤ?ΕΚΑΝΑ ΠΡΙΝ 7 ΜΕΡΕΣ 2 PREDICTOR Κ ΜΓΗΚΑΝ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΑΧΝΗ ΓΡΑΜΜΗ ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΑΛΛΑ ΕΚΑΝΑ Κ ΠΡΙΣ 4 ΜΕΡΕΣ FERST STEP K ΒΓΗΚΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ????????

17ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ Empty Απ: ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ Παρ Ιουν 28, 2013 1:24 am

konstadinade

konstadinade
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αυτο το μην αγχωνεσαι και μην το σκεφτεσαι ποτε δεν το καταλαβα!!!!προσπαθουσαμε 10 μηνες για μωρο με αγχος φυσικα αφου εγω τουλαχιστον δεν μπορουσα να το αποβαλλω.καθε φορα απογοητευση καθε φορα ενοιωθα και κατι διαφορετικο και τα επαιρνα σαν συμπτωματα εγκυμοσυνης και τελικα η αληθεια ειναι οτι οταν ετυχε κατι οικογενειακο και ασχοληθηκα με αυτο και ξεφυγε το μυαλο μου απο το να μεινω εγκυος τσουπ ηρθε το μωρακι.συμπτωματα??τιποτα!!!σπυρακια και πονοι περιοδου ημουν σιγουρη οτι θα αδιαθετησω.γιαυτο λοιπον κοριτσια μην ακουτε τιποτα για συμπτωματα και βλακιες σε καθε γυναικα ολα ειναι διαφορετικα και χαλαρωστε ολα θα γινουν!βρειτε εναν τροπο να ασχοληστε με κατι αλλο για να μην σκεφτεστε συνεχεια αν θα μεινετε εγκυος

18ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ Empty Απ: ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ Παρ Ιουν 28, 2013 5:25 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
darsel έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:εγω να κανω μια ερωτηση μπορει να ειναι και χαζη βεβαια αλλα αναρωτηθηκα μολις διαβασα το ποστ.. ο ανδρας σου ειπες ειναι 47?? μηπως λογο ηλικιας μειωθηκε η παραγωγη σπερματοζωαριων?? αυτο δηλαδη το δειχνει η εξεταση που κανατε?? γιατι εσυ εισαι μικρη και το μονο προβλημα απο δικη σου μερια ειναι το αγχος σου.. αλλα σταθηκα στη ηλικια του ανδρος σου και γιαυτο ρωταω..

γεια σου νανακα! αυτο με την ηλικια ειναι πολυ μεγαλο κλισέ και δεν ισχυει! Αν δεν εχουν κανει σαλπιγγογραφια, ορμονολογικες και σπερμοδιαγραμμα δεν μπορεις να πεις ποιος απο τους 2 εχει θεμα (αν εχει). Οι βουλωμενες σαλπιγγες ή οι κακες ορμονολογικες πχ δεν εχουν να κανουν μονο με την ηλικια οπως κι ενα κακο σπερμα δεν εχει να κανει με την ηλικια.
Επισης αυτο με το αγχος πια εχει καταντησει καραμελα. Αν η φυση ειναι να κανει αυτο που θελει, θα το κανει και δεν θα μας ρωτησει αν εχουμε αγχος!

ααα μαλιστα δεν το ηξερα.. οκ!! μερσι για την κατατοπηση!!! φιλακια!!Very Happy 

19ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ Empty Απ: ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ Παρ Ιουν 28, 2013 6:56 am

myrtaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Bambina μην αγχώνεσαι, να σου πω, εγώ προσπαθούσα 3μισυ χρόνια, έκανα εξετάσεις όλα καλά, αποφάσισα που λέτε να κάνω εξωσωματική, ανεξήγητη υπογονιμότητα είπε ο γιατρός, χαλάρωσα λοιπόν τελείως και ενώ έπαιρνα τα φάρμακα του πρώτου μήνα, τσουπ ήρθε το σποράκι με φυσιολογική σύλληψη!!! παλινδρόμησε όμως 15 μέρες μετά, τοτε έπαιρνα εκτός από τα φάρμακα της εξωσωματικής, φουλ αντιβιώσεις συμπληρώματα που απαγορεύονται στην εγκυμοσυνη κ.α. Έκανα καπάκι εξωσωματική και τώρα αναμένω το μωρούλι το Δεκέμβρη!
Συμπέρασμα: Τα 3μισυ χρόνια άγχους μου δεν σου λένε κάτι? Χαλάρωσε καλή μου και σκέψου άλλα πράγματα, ονειρέψου, ταξίδεψε και φύγε από τις αρνητικές σκέψεις...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις