Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
59 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 59 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΓΑΜΟ? Empty ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΓΑΜΟ? Τρι Μάης 14, 2013 1:22 pm

Ζωιτσα9/12


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΟΡΊΤΣΙΑ ΜΟΥ ΘΕΛΩ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ.ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΣΚΑΣΩ.
ΕΙΜΑΙ 25 ΧΡΟΝΩΝ Κ ΕΔΩ Κ 8 ΧΡΟΝΙΑ ΕΧΩ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ(ΠΛΕΟΝ) ΑΦΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΠΟΛΙΤΙΚΌ ΓΑΜΟ ΠΕΡΥΣΙ ΤΟΝ ΜΑΙΟ Κ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟΝ ΜΠΟΜΠΙΡΑΚΟ ΜΑΣ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ.ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΊΣ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΗΘΕΛΑΝ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΟΥ ΕΕΜΑΘΑΝ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΣΧΕΣΗ,ΕΚΑΝΑΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΜΑΣ ΧΩΡΙΣΟΥΝ.ΜΕΧΡΙ Κ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΠΗΡΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΑΦΟΥ ΤΟΤΕ ΗΜΟΥΝ 17 ΧΡΟΝΩΝ.ΕΜΕΊΣ ΟΜΩΣ ΔΕ ΤΟ ΒΑΛΑΜΕ ΚΑΤΩ Κ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΑ ΕΙΧΑΜΕ Κ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙ.ΕΦΥΓΑ ΛΟΙΠΟΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ Κ ΕΔΩ Κ 3ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙ.ΟΙ ΓΟΝΕΊΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΔΕΧΤΗΚΑΝ ΠΟΤΕ Κ ΠΑΝΤΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΠΙΣΩ,ΑΛΛΑ Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΗ.ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ ΜΑΣ Κ ΠΙΣΤΕΥΑ ΠΩΣ ΘΑ ΑΛΛΑΖΑΝ ΛΙΓΟ ΤΟ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟ ΤΟΥΣ ΜΥΑΛΟ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΜΟΝΟ ΤΟ ΜΩΡΟ Κ ΟΧΙ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ.ΛΕΣ Κ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΠΑΜΠΆΣ ΚΑΝΟΥΝ.Κ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟΝ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΓΑΜΟ ΠΑΛΙ ΕΧΟΥΝ ΑΝΤΙΡΡΉΣΕΙΣ.ΕΜΕΙΣ ΟΜΩΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΑΜΟ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΡΟΥΜΕ Κ ΑΥΤΟΙ ΔΕ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ.ΕΓΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ??ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΩ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗ ΓΙΝΩ ΡΕΖΙΛΙ ΠΟΥ ΔΕ ΘΑ ΕΧΩ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΊΣ ΜΟΥ.ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕΕΕΕ.ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΠΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΝ ΤΟΥΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΣΩ Κ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΕΓΩ Κ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ.ΜΟΥ?

2ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΓΑΜΟ? Empty Απ: ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΓΑΜΟ? Τρι Μάης 14, 2013 1:36 pm

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν ομιζω πως πλεον εχεις λογο να σκεφτεσαι μην τους στεναχωρησεις. Αφου ηδη εχουν στεμαχωρηθει και δεν συμφωνουν με την επιλογη σου, που πλεον δεν μιλαμε για μια σχεση στα 17, αλλα για οικογενεια, πρεπει εκεινοι να το παρουν αποφαση. Οποτε αν θες τη γνωμη μου προχωρα με τον γαμο, αφου αυτο θελεις και εσυ και ο ανδρας σου, και πιστευω πως οι γονεις συ οσο και να γκρινιαξουν, δεν θα χασουν αυτη τη μερα της ζωης σου. Και ελπιζω σιγα σιγα να το παρουν και αποφαση, γιατι και πολυ αργησαν! Με το καλο!!

3ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΓΑΜΟ? Empty Απ: ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΓΑΜΟ? Τρι Μάης 14, 2013 1:45 pm

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εννοείται!!! Άλλωστε αυτό το έχεις κάνει ήδη.έχεις την δική σου πια οικογένεια.συνέχισε να κανεις αυτό που σε ευχαριστεί...με το καλό ο γάμος κ να σας ζήσει το μωρό

4ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΓΑΜΟ? Empty Απ: ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΓΑΜΟ? Τρι Μάης 14, 2013 1:48 pm

Mamma Tomato

Mamma Tomato
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ζωιτσα9/12 έγραψε:ΚΟΡΊΤΣΙΑ ΜΟΥ ΘΕΛΩ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ.ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΣΚΑΣΩ.
ΕΙΜΑΙ 25 ΧΡΟΝΩΝ Κ ΕΔΩ Κ 8 ΧΡΟΝΙΑ ΕΧΩ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ(ΠΛΕΟΝ) ΑΦΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΠΟΛΙΤΙΚΌ ΓΑΜΟ ΠΕΡΥΣΙ ΤΟΝ ΜΑΙΟ Κ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟΝ ΜΠΟΜΠΙΡΑΚΟ ΜΑΣ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ.ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΊΣ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΗΘΕΛΑΝ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΟΥ ΕΕΜΑΘΑΝ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΣΧΕΣΗ,ΕΚΑΝΑΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΜΑΣ ΧΩΡΙΣΟΥΝ.ΜΕΧΡΙ Κ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΠΗΡΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΑΦΟΥ ΤΟΤΕ ΗΜΟΥΝ 17 ΧΡΟΝΩΝ.ΕΜΕΊΣ ΟΜΩΣ ΔΕ ΤΟ ΒΑΛΑΜΕ ΚΑΤΩ Κ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΑ ΕΙΧΑΜΕ Κ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙ.ΕΦΥΓΑ ΛΟΙΠΟΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ Κ ΕΔΩ Κ 3ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙ.ΟΙ ΓΟΝΕΊΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΔΕΧΤΗΚΑΝ ΠΟΤΕ Κ ΠΑΝΤΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΠΙΣΩ,ΑΛΛΑ Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΗ.ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ ΜΑΣ Κ ΠΙΣΤΕΥΑ ΠΩΣ ΘΑ ΑΛΛΑΖΑΝ ΛΙΓΟ ΤΟ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟ ΤΟΥΣ ΜΥΑΛΟ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΜΟΝΟ ΤΟ ΜΩΡΟ Κ ΟΧΙ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ.ΛΕΣ Κ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΠΑΜΠΆΣ ΚΑΝΟΥΝ.Κ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟΝ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΓΑΜΟ ΠΑΛΙ ΕΧΟΥΝ ΑΝΤΙΡΡΉΣΕΙΣ.ΕΜΕΙΣ ΟΜΩΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΑΜΟ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΡΟΥΜΕ Κ ΑΥΤΟΙ ΔΕ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ.ΕΓΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ??ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΩ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗ ΓΙΝΩ ΡΕΖΙΛΙ ΠΟΥ ΔΕ ΘΑ ΕΧΩ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΊΣ ΜΟΥ.ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕΕΕΕ.ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΠΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΝ ΤΟΥΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΣΩ Κ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΕΓΩ Κ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ.ΜΟΥ?

Καταρχήν τι θα πει "θέλω πολύ να παντρευτώ"; Να σου θυμίσω ότι είσαι ήδη παντρεμένη, καλά θα κάνεις να το θυμίσεις κι εσύ στους δικούς σου.

Εφόσον θέλετε και οι δυο σας να κάνετε θρησκευτικό μπορείτε άνετα να κάνετε, είσαι παντρεμένη γυναίκα και δεν χρειάζεσαι την αδεια κανενός. Καλό είναι να κάνετε μια καλή ηρεμη κουβέντα, εξηγησέ τους ότι αυτή είναι η μοναδική ευκαιρία να σε δουν νύφη και να είναι δίπλα σου. Αν δεν το καταλάβουν θα πας στην εκκλησία με τον άντρα σου και το γιο σου (να σου ζήσει κιολας). Ρεζίλι δε θα γίνεις εσύ που δε θα είναι δίπλα σου πάντως, η οικογένειά σου είναι πια ο αντρας και το παιδί σου.

5ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΓΑΜΟ? Empty Απ: ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΓΑΜΟ? Τρι Μάης 14, 2013 1:51 pm

Ζωιτσα9/12


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΟΥΝ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ ΕΓΩ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΜΙΛΑΩ Κ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΗΓΑΙΝΩ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΟ?ΜΕΧΡΙ ΠΟΤΕ??ΕΙΝΑΙ ΕΓΩΙΣΤΕΣ Κ ΑΠΟ ΟΤΑΜ ΕΜΑΘΑΝ ΤΗΝ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ ΔΕ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΧΑΡΩ ΠΟΤΕ.ΕΝΩ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥΣ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ Κ ΔΕ ΤΟ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΧΑΜΠΑΡΙ ΠΙΑ...

6ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΓΑΜΟ? Empty Απ: ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΓΑΜΟ? Τρι Μάης 14, 2013 1:53 pm

Mamma Tomato

Mamma Tomato
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ζωιτσα9/12 έγραψε:ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΟΥΝ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ ΕΓΩ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΜΙΛΑΩ Κ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΗΓΑΙΝΩ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΟ?ΜΕΧΡΙ ΠΟΤΕ??ΕΙΝΑΙ ΕΓΩΙΣΤΕΣ Κ ΑΠΟ ΟΤΑΜ ΕΜΑΘΑΝ ΤΗΝ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ ΔΕ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΧΑΡΩ ΠΟΤΕ.ΕΝΩ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥΣ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ Κ ΔΕ ΤΟ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΧΑΜΠΑΡΙ ΠΙΑ...

Αν δεν έρθουν στο γάμο (που δεν το νομίζω, καμιά μανα δεν χανει το γαμο της κόρης της) βλέπεις τι θα κάνεις. ένα ενα τα βηματα, μην αγχωνεσαι από τωρα για το τι θα γινει.

7ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΓΑΜΟ? Empty Απ: ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΓΑΜΟ? Τρι Μάης 14, 2013 2:02 pm

Tinkerbell10


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σαν ώριμοι ενήλικες που είστε κι εσύ και ο άντρας σου θα αποφασίσετε τι θέλετε. Από ότι φαίνεται αυτό είναι να παντρευτείτε, επομένως αυτό να κάνετε. Όσο για τους γονείς σου το ξέρω ότι τους αγαπάς και δεν μπορείς να τους αγνοήσεις, αλλά θεωρώ ότι στην προκειμένη περίπτωση έχουν κολλήσει!!! Έτσι λοιπόν κι αυτοί ας πάρουν την απόφασή τους, όποια κι αν είναι. Εσύ κοίτα να είναι καλά το παιδάκι σου κι ο αντρούλης σου και μη σκας!!! όσο για το ρεζίλι το μόνο βέβαιο είναι ότι δε θα γίνεις εσύ! Να σου ζήσει το μωράκι σου! Άντε η ώρα η καλή (για δεύτερη φορά).

8ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΓΑΜΟ? Empty Απ: ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΓΑΜΟ? Τρι Μάης 14, 2013 2:03 pm

Picolina

Picolina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Το μελλον σου καλο μου ειναι ο ανδρας σου και το παιδι σου..
Συμφωνω με τις προλαλησασες.Η ντροπη ειναι δικη τους,που κατα κυριο λογο δεν σεβονται το παιδι τους..
Κανε αυτο που πρεπει και δε χρειαζεται να τους βγαλεις απο τη ζωη σου (ειναι γονεις σου αν μη τι αλλο),απλα κρατα καποιες αποστασεις,οχι για κανεναν αλλο λογο αλλα για να μην εχουν τα περιθωρια να επεμβαινουν στην οικογενεια σου.
Καποτε πιστευω θα καταλαβουν.
Καλα στεφανα!!!(κυριολεκτικα αυτη τη φορα Wink )

9ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΓΑΜΟ? Empty Απ: ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΓΑΜΟ? Τρι Μάης 14, 2013 2:04 pm

Ζωιτσα9/12


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Mamma Tomato έγραψε:[quote="Ζωιτσα9/12"

Καταρχήν τι θα πει "θέλω πολύ να παντρευτώ"; Να σου θυμίσω ότι είσαι ήδη παντρεμένη, καλά θα κάνεις να το θυμίσεις κι εσύ στους δικούς σου.

Εφόσον θέλετε και οι δυο σας να κάνετε θρησκευτικό μπορείτε άνετα να κάνετε, είσαι παντρεμένη γυναίκα και δεν χρειάζεσαι την αδεια κανενός. Καλό είναι να κάνετε μια καλή ηρεμη κουβέντα, εξηγησέ τους ότι αυτή είναι η μοναδική ευκαιρία να σε δουν νύφη και να είναι δίπλα σου. Αν δεν το καταλάβουν θα πας στην εκκλησία με τον άντρα σου και το γιο σου (να σου ζήσει κιολας). Ρεζίλι δε θα γίνεις εσύ που δε θα είναι δίπλα σου πάντως, η οικογένειά σου είναι πια ο αντρας και το παιδί σου.[/quote]

ΤΟΥΣ ΤΟ ΘΥΜΙΣΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΗΔΗ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ Κ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΑΥΤΟ Κ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΤΟΝ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ.
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΛΥ.ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ,ΓΙΑΤΊ ΜΕ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΝΙΏΘΩ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΩ Κ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΚΙΟΛΑΣ ΟΤΙ ΑΝ ΚΑΝΩ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΓΑΜΟ ΑΝΟΙΧΤΟ(ΜΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΚΑΛΕΣΜΈΝΟΥΣ ) ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΛΕΣ Κ ΤΟΥΣ ΡΙΧΝΩ ΣΤΟΝ ΓΚΡΕΜΟ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ.

10ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΓΑΜΟ? Empty Απ: ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΓΑΜΟ? Τρι Μάης 14, 2013 2:06 pm

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν μπορω να καταλαβω γιατι εχουν κολλησει οι γονεις σου τοσο πολυ. Και τοσα πολλα χρονια και ενω εχεις κανει και παιδακι με αυτον τον ανθρωπο.. Παντως συμφωνω οτι αμα δεν ερθουν (εγω δεν το πιστευω) δεν θα εισαι αυτη που θα γινεις ρεζιλι.

11ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΓΑΜΟ? Empty Απ: ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΓΑΜΟ? Τρι Μάης 14, 2013 2:09 pm

Mamma Tomato

Mamma Tomato
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Νυφικό έχεις διαλέξει; Πάρε και τη μαμά σου στην πρώτη εξόρμηση, καμιά μαμά δεν μπορεί να αντισταθεί σ'αυτό. αμα δε λυγίσει κι εκει...

Έτσι κι αλλιώς καμιά δεν αποφασίζει από την πρώτη εξόρμηση.

12ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΓΑΜΟ? Empty Απ: ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΓΑΜΟ? Τρι Μάης 14, 2013 2:14 pm

Ζωιτσα9/12


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟΝ ΕΡΧΟΜΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΘΑ ΑΛΛΑΖΑΝ ΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ...ΦΤΑΙΩ Κ ΕΓΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΡΑΤΗΣΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ Κ ΤΟΥΣ ΑΦΗΣΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΣ.ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΟΠΟΤΕ ΛΕΙΠΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΟΥΝ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ.ΛΕΣ Κ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ...ΖΩ ΤΡΕΛΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ....

13ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΓΑΜΟ? Empty Απ: ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΓΑΜΟ? Τρι Μάης 14, 2013 2:21 pm

Ζωιτσα9/12


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Mamma Tomato έγραψε:Νυφικό έχεις διαλέξει; Πάρε και τη μαμά σου στην πρώτη εξόρμηση, καμιά μαμά δεν μπορεί να αντισταθεί σ'αυτό. αμα δε λυγίσει κι εκει...

Έτσι κι αλλιώς καμιά δεν αποφασίζει από την πρώτη εξόρμηση.


ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΩ.ΤΩΡΑ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ.ΑΦΟΥ ΔΕ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΕΓΩ??ΕΙΠΑ ΣΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΑΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ (ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Κ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΕΝΑΝΤΙΟΝ)Κ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ...

14ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΓΑΜΟ? Empty Απ: ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΓΑΜΟ? Τρι Μάης 14, 2013 2:26 pm

Ζωιτσα9/12


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΖΩ ΤΡΕΛΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ,ΠΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΕΊ ΚΑΝΕΝΑΣ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΕΙ.ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ Κ ΝΑ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΘΑ ΕΙΧΑ ΤΡΕΛΑΘΕΊ.ΑΝ ΑΚΟΥΓΑ ΑΥΤΟΥΣ ΔΕ ΘΑ ΕΙΧΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΗΡΘΕ Κ ΜΑΣ ΓΕΜΙΣΕ ΧΑΡΑ....

15ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΓΑΜΟ? Empty Απ: ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΓΑΜΟ? Τρι Μάης 14, 2013 9:02 pm

Μαμά2011


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Συμφωνώ με όλες τις κοπέλες!
Κοίτα, κάποιες φορές όταν ακούω τέτοιες περιπτώσεις σκέφτομαι "μωρέ μήπως συμβαίνει κάτι άλλο και οι γονείς βλέπουν κάτι που η κοπέλα δεν βλέπει στον μέλλοντα γαμπρό και γι' αυτό αντιδρούν τόσο έντονα";
Αλλά στην περίπτωσή σου θεωρώ πώς αυτό δεν ισχύει, ο άντρας σου απέδειξε την αγάπη του και την αφοσίωσή του σε σένα και ιδιαίτερα μετά τη γέννηση του παιδιού σας.
Όσο και να μην τους άρεσε το παλικάρι, θα έπρεπε μετά από τόσα χρόνια να έχουν υποχωρήσει.
Στείλε τους το προσκλητήριο και αν θέλουν ας έρθουν! Και σίγουρα δεν γίνεσαι εσύ ρεζίλι!!!!!!
Μόνο θα σου πω 2 πράγματα:
1) μην αναρωτιέσαι αν πρέπει να κάνεις τον θρησκευτικό γάμο - το έχετε αποφασίσει - προχωρήστε!!!!
2) Ό,τι και να γίνει μην απομακρύνεις το παιδί σου από τους παππούδες του - είναι άλλη σχέση αυτή και αν είσαι σε αυτό εντάξει, κανένας δεν θα μπορεί να σου πει τίποτα.
Μια απορία και κλείνω: με τα πεθερικά σου είναι όλα εντάξει τουλάχιστον; σας υποστηρίζουν;

16ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΓΑΜΟ? Empty Απ: ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΓΑΜΟ? Τρι Μάης 14, 2013 9:58 pm

wondergirl

wondergirl
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Δυστυχως δεν ειναι ολοι οι γονεις μυαλωμενοι και μαλλον αυτο συμβαινει στη δικη σου περιπτωση. Τι καλυτερο απο το να βλεπεις το παιδι σου ευτυχισμενο? Ειλικρινα δε μπορω να καταλαβω τη σταση τους. Εσυ προχωρα με το γαμο αφου αυτο θελετε και οι δυο κι ας κανουν ο,τι καταλαβαινουν. Εγω παντως απορω πως θελουν να βλεπουν το παιδι και δεν αποδεχονται τον πατερα του. Ειναι πολυ προσβλητικο αυτο. Αυτο το παιδι εχει εναν πατερα που το αγαπαει και το μεγαλωνει. Στη θεση σου δεν ξερω αν θα τους το πηγαινα αν φεροντουσαν ετσι στον αντρα μου. Εισαι σιγουρη οτι δεν εχει προηγηθει κατι μεταξυ τους στο παρελθον?

17ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΓΑΜΟ? Empty Απ: ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΓΑΜΟ? Τρι Μάης 14, 2013 10:10 pm

JELLYFISH

JELLYFISH
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
λοιπόν κούκλα μου, εγώ καταλαβαίνω πως σε νοιάζει πολύ αν θα έρθουν οι γονείς σου στο θρησκευτικό, διαφορετικά δε θα σου περνούσε από το μυαλό ακόμη και να τον ακυρώσείς εξ αιτίας της πιθανής απουσίας τους!!!
Έτσι ΄λοπως τα λες, το κόβω να μην αλλάζουν στάση ακόμη και μετά το γάμο, γιατί, όπως είπες κι εσύ, δε θα έχει καμία επίπτωση σ αυτούς, το παιδί τους και το εγγόνι τους θα συνεχίζουν να το βλέπουν!!!
Η μόνη περίπτωση να αλλάξει η σταση τους είναι να είναι θρήσκοι και να θεωρούν πως τώρα δεν είσαι ακόμη παντρεμένη...
Η γνώμη μου είναι να τον κάνεις αοφύ το θέλεις, αλλά χωρίς προσδοκίες πολλές. Στην τελική για σένα το κάνεις και για την οικογένειά σου, έτσι δεν είναι?? Δεν υπάρχει ούτε ρεζίλι ούτε τίποτα. Κανε το αν θέλεις και σε πολύ στενό κύκλο, αν φοβάσαι τι θα πει η κάθε κατίνα.
Τώρα όσων αφορά τη στάση τους απέναντι στον άντρα σου, με συγχωρείς που θα το πω, αλλά εφ όσων τους αφήνεις να βλέπουν το παιδί όταν λείπει ο άντρας σου, τους αφήνεις περιθώρια να διαχωρίσουν εσένα από την οικογένειά σου, και άρα να έχουν άλλη στάση απέναντί σου και στο παιδί, και άλλη απέναντι στον άντρα σου, πράγμα που δε θα πρέπε με τίποτα να συμβαίνει.
Εγώ έχω έναν κανόνα στην οικογένειά μου που δεν έχει καμία μα καμία εξαίρεση: Όποιος έχει πρόβλημα με την οικογένειά μου έχει και μαζί μου. Όποιος όμως και να είναι αυτός.
Καλημέρα κιόλας

18ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΓΑΜΟ? Empty Απ: ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΓΑΜΟ? Τρι Μάης 14, 2013 10:48 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Aς πω και εγώ την δική μου γνώμη.
Να διευκρινίσω ότι είμαι λίγο αναίσθητη. Κατά πρώτον . το παιδί όποιος θέλει να το δεί θα δει και τους γονείς του μαζί. αν δεν θέλει να δεί έναν απο τους γονιούς του σημαίνει ότι δεν θέλει και το παιδί απο την στιγμή που είναι και των 2. Αρα η πρώτη μου ένσταση είναι εδώ. τι παέι να πει ''λείπει ο άντρας σου να έρθω?'' Shocked όχι! Αν το αγαπάς και το θέλεις κάνε την καρδιά σου πέτρα και έλα.
Δευτερον. Αν έκανα έναν γάμο και δεν ερχόντουσαν Shocked ...συγνώμη αλλά εμένα τουλάχιστον θα με έβλεπαν απο φωτογραφίες όπως και το παιδί μου.Συγνώμη αλλά τα αύτες οι πράξεις έχουν και συνέπειες. και δεν τους απομακρύνω εγώ απο την ζωή μου αλλάεκέινοι φεύγουν απο την δική μου. Φυσικά και θα τους συγχωρούσα στην πορεία αν έδειχναν μετανιωμένοι αλλά αυτο το ''καρφί'' θα υπήρχε.
Τώρα αν το δω απο την πλευρά της μαμάς μπορεί να έχει και εκείνη τα δίκια της. Να βλέπει κάτι που δεν βλέπεις μιας και ερυωτευμένη και γιατί μπορεί να έιχαν άλλα ΄΄όνειρα΄΄ για το παιδάκι τους απο το να κάνεις οικογένεια σε μικρή ηλικία. Αλλά αφού τώρα έγινε οτιδήποτε άλλο είναι ασυγχώρητο.

19ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΓΑΜΟ? Empty Απ: ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΓΑΜΟ? Τρι Μάης 14, 2013 11:39 pm

Ζωιτσα9/12


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΛΗΜΈΡΑ ΣΑΣ Κ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΕ ΒΟΗΘΑΤΕ
ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ.
ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ(ΒΕΒΑΙΑ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΔΕ ΤΟΥΣ ΜΙΛΑΝΕ)ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ Κ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΈΝΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΕΙ ΕΜΕΝΑ.
ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΠΡΙΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΜΑΖΙ ΤΟΥ,ΕΙΧΑΝ ΜΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΦΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΟΛΗ Κ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑΝ ΑΠΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΓΙΑΤΡΟ Η ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥΣ.ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΝΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΚΟΙΤΑΝΕ ΑΛΛΑ.Κ ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΟΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΦΤΙΑΞΕ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ Κ ΜΕ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΒΟΗΘΕΙΑ (ΟΧΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ)ΤΟ ΕΠΕΚΤΕΙΝΑΜΡ Κ ΠΑΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΤΑ

20ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΓΑΜΟ? Empty Απ: ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΓΑΜΟ? Τρι Μάης 14, 2013 11:48 pm

Ζωιτσα9/12


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΕΠΡΕΠΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΝΑ ΜΗ ΤΟΥΣ ΑΦΗΣΩ ΠΕΡΙΘΏΡΙΑ.ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΡΕΠΕΙ ΤΟΥΛΆΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΛΕΤΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗΜΈΡΑ Κ ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ,ΟΧΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΤΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΛΕΤΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΕΚΕΙ ΗΤΑΝ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ.ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΕΓΓΟΝΙ ΤΟΥΣ.ΑΛΛΑ ΜΥΑΛΟ ΔΕ ΒΑΖΟΥΝ,ΜΕΧΡΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΡΥΦΤΟ??

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις