Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
15 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 15 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου Νατασουλα! Με γεια τα καινούργια σας πραγματάκια!! Άντε να τα χαρεί σε λιγάκι το μωράκι σας!! Τι καροτσάκι πήρες; Δεν έχω δει βέβαια και πολλα ακόμη αλλα έχω μπερδευτεί αρκετα γιατι διαφωνούμε με τον άντρα μου! Smile αλλού κι αλλου μου λέει κανε ότι θες, εδω έχει άποψη.. Τι ν αυτόν κάνω; scratch
Τζουλακι τι να σου πω; Το πρωί που ξύπνησα ένιωσα κατι σαν μικρή κινησουλα. Είχα το χέρι μου στην κοιλια και σα να μετακινήθηκε λίγο ένιωσα. Μη φανταστείς τρέλα πραγματα. Εσυ το νιώθεις;

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα Νατασσα μου...με γεια σας και καλοριζικα να ειναι τα πραγματακια της μπεμπουλας σας..!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.11 - Σελίδα 3 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.11 - Σελίδα 3 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.11 - Σελίδα 3 215994 Καλυτερα που εκατσες σπιτακι...Ξεκουρασου..!!!

Μαρινακι μου καλα ειμαστε...Εσενα σε ποναει η μεση σου εμενα τα νεφρα μου...μια χαρα παμε..!!!

ΚλαραΜαρια μου κανα δυο φορες το εχω νιωσει λιγο εντονα σαν να κολυμπαει...οχι να με χτυπησει...τις αλλες μπορει να ειναι μπορει και οχι...Σου ειπα εμεις οι δυο παμε μαζι....χαχαχαχα

Εδω βρεχει σημερα...!!!Πολυ καταθλιψη..!!!

katerina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γειά σας και πάλι Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.11 - Σελίδα 3 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.11 - Σελίδα 3 215994
πολύ υπνηλία ρε παιδί μου....
Νατασάκι με γεια τα πραγματάκια της μπεμπουλας σου !!Με το καλό να σου έρθουν στο σπίτι I love you I love you
Κλαραμαρία απ τον 7ο η φενιστίλ απαγορεύεται απ οτι ξέρω ..τώρα για νωρίτερα δν μπορώ να σου πώ scratch
Τζούλια μου ντούρασελ έχεις ;; Θαυμάζω την ενέργειά σου ...
Μαρινάκι καλημέρες και σε σενα ,τί κάνει ο μπέμπης σου σήμερα ; ο μεγάλος σου ;

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλά είμαστε και εμείς! Χαλαρώνουμε! Ελπίζω να πάνε όλα καλά με το ΙΚΑ και να μην έχουμε κανένα θέμα!
ΚλαραΜαρία μου, το μωράκι σου είναι! Ξεκίνησε τα χορευτικά, τι ωραία! Απ'ότι λέγανε τα κορίτσια τις προάλλες, δεν κάνει φενιστιλ..
Όσο για το καρότσι, πάτησα πόδι και επέμεινα να πάρουμε καλό! Πήραμε το peg perego book plus sportivo!
http://www.skroutz.gr/s/2769017/Peg-Perego-Book-Plus-Sportivo.html

το μπεζ!

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι έγινε βρε, κορίτσια, όλες πονεμένες σήμερα! Ξεκούραση!
Κατερινάκι, επιτέλους σε πετυχαίνω!
Τζούλια μου, πολύ ωραία η σελίδα, έχει ωραία πράγματα και καλές τιμές!
Όσο για παιδίατρο που λέγατε νωρίτερα ( άσχετο! ) εγώ σκέφτομαι να ρωτήσω τη γιατρό μου να μου συστήσει κανέναν..

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalimera Katerinaki! mia xara ta agoria mou! o megalos sxoleio o mikros edo klotsaei !

ama julaki mou giati ta nefra??

Natasa poli oreooo!!! k ego peg perego exo poli kala einai !!! Smile

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κατερινακι μου κοιμηθηκες ε?? Εγω εχω κανει γενικη σε ολο το σπιτι...μεχρι και τζαμια..!!!Εμ...απο τις 5 στο ποδι και δεν ηταν καμια εδω...πως θα μου περνουσε η ωρα..!!!

Πολυ ωραιο το καροτσι Νατασσα μου και φαινεται πρακτικο..!!!

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου Κατερινακι!! Τι κάνει η μπεμπουλα; Κλωτσαει;;
ΑΣΕ Τζούλια εμείς πακέτο! Άντε να έρθουν και οι δικές μας οι Β επιπέδου να μας φύγει αρκετό άγχος!! Ωραίο το σιτε με τα πραγματάκια που ανέβασες! Αυτα κοιτούσαν τώρα!! Πω πω τι να πάρεις και τι να αφήσεις ειναι ε; Shocked Shocked
Εδω δε βρέχει ακόμη αλλα ετοιμάζεται!!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν ξερω ρε γαμωτο γιατι με επιασε αυτος ο πονος στα νεφρα...εμ δεν εχω κατσει καθολου απο το πρωι...εχω σηκωσει και κατι πραγματα...Τωρα θα χαλαρωσω να δω αν θα μου περασει..!!!


Κι εγω δεν ξερω κανενα παιδιατρο...!!!Θα ρωτησω ομως μια κοπελα που εχει ενα κοριτσακι να μου πει για τον δικο της αν ειναι..!!!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ???ΤΖΟΥΛΙΑ ΜΟΥ ΠΡΩΙΝΗ ΠΡΩΙΝΗ Κ ΣΥ!!!!ΝΑΙ ΠΛΕΟΝ Ο ΥΠΝΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΠΟΛΥ ΣΤΑΘΕΡΟΣ!!! Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΞΥΠΝΗΣΕ ΤΟ ΠΡΩΙ Κ ΣΕ ΕΙΔΕ ΦΑΝΤΗ ΜΠΑΣΤΟΥΝΙ ΟΡΘΙΑ???ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ Η ΣΕΛΛΙΔΑ!!!ΕΙΔΑ ΗΔΗ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ,ΘΑ ΤΗΝ ΧΑΖΕΨΩ ΠΑΛΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟΝ ΔΕΚΑΤΙΑΝΟ ΜΟΥ!!!! ΒΡΟΧΕΡΗ Η ΜΕΡΑ Κ ΣΗΜΕΡΑ Razz Razz

katerina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
όντως είναι τέλειο το καρότσι ...εμείς δεν έχουμε καταλήξει ακόμη ...
και δώ άρχισε να βρέχει τώρα Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.11 - Σελίδα 3 679259 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.11 - Σελίδα 3 679259
Μια χαρά θα πάνε τα πράγματα στο ΙΚΑ Νατάσα μου ...
Προσπά΄θησε να ξεκουραστείς Τζούλια μου..
και σύ Μαρινάκι προσπάθησε να ξεκουραστείς...ίσως γι αυτο είσαστε πονεμένες.....
Ασε και είναι 2 μέρες τώρα που νυστάζω και πεινάω ΣΥΝΕΧΕΙΑ ...τραγικό......

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Απίστευτο!! Κι εγώ το αυτο του λέω να πάρουμε! Αλλα του φαίνεται κοντό ( όπως όλα τα καρότσια) και επιμένει στο stokke. Λες και ολη μέρα θα είμαστε για καφέδες και πρεπει το μωρο να κοιτάει το τραπέζι και όχι τα πόδια μας Shocked Shocked Shocked
Τζούλια κι εγώ απο το πρωί δουλειές έκανα. Ε δεν προχώρησα τόσο πολυ, ώστε να κάνω και τα τζάμια αλλα σκουπισα, σφουγγαρισα και μαγείρεψα!! Very Happy καλα ειναι!

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αλήθεια, Μαρινάκι; καλό αυτό! Όταν πήγαμε στο μαγαζί το δοκίμασα, είναι πολύ ελαφρύ στην κίνηση και κλείνει πολύ εύκολα!
Γιούλη μου, πώς να μη σε πονέσει;; γενική όλο το σπίτι;; κάν'τα λίγα λίγα βρε,κοριτσάκι μου..Να κάτσεις τώρα να ξεκουραστείς!

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
klaramaria έγραψε:Απίστευτο!! Κι εγώ το αυτο του λέω να πάρουμε! Αλλα του φαίνεται κοντό ( όπως όλα τα καρότσια) και επιμένει στο stokke. Λες και ολη μέρα θα είμαστε για καφέδες και πρεπει το μωρο να κοιτάει το τραπέζι και όχι τα πόδια μας Shocked Shocked Shocked
Τζούλια κι εγώ απο το πρωί δουλειές έκανα. Ε δεν προχώρησα τόσο πολυ, ώστε να κάνω και τα τζάμια αλλα σκουπισα, σφουγγαρισα και μαγείρεψα!! Very Happy καλα ειναι!

Πίστεψε με, δεν είναι καθόλου κοντό! Και στο λέω εγώ που είμαι 1.76, μια χαρά μου είναι στο ύψος! Άσε που ρυθμίζεται!

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Α δε μου λες, πήρες μόνο το καρότσι η και πόρτ μπεμπε και κάθισμα αυτοκινήτου; Αυτο που κοίταζα ειναι η ίδια μάρκα με όλα αυτα που σου λέω και κόστιζε γύρω στα 800 αν δεν κάνω λάθος.
Καλημέρα Δημητρούλα!

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
natasathess έγραψε:
klaramaria έγραψε:Απίστευτο!! Κι εγώ το αυτο του λέω να πάρουμε! Αλλα του φαίνεται κοντό ( όπως όλα τα καρότσια) και επιμένει στο stokke. Λες και ολη μέρα θα είμαστε για καφέδες και πρεπει το μωρο να κοιτάει το τραπέζι και όχι τα πόδια μας Shocked Shocked Shocked
Τζούλια κι εγώ απο το πρωί δουλειές έκανα. Ε δεν προχώρησα τόσο πολυ, ώστε να κάνω και τα τζάμια αλλα σκουπισα, σφουγγαρισα και μαγείρεψα!! Very Happy καλα ειναι!

Πίστεψε με, δεν είναι καθόλου κοντό! Και στο λέω εγώ που είμαι 1.76, μια χαρά μου είναι στο ύψος! Άσε που ρυθμίζεται!

Γενικώς το λέει για όλα τα καρότσια επειδη έχει κολλήσει με το συγκεκριμενο. Η με ενα καρότσι που να ρυθμίζει το ύψος του τέλος πάντων. Ουφ θα κάνω παλι την προσπάθεια μου!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα Φρουφρου μου...μετα απο πολυ καιρο ξυπνησε ο αντρας μου και βρηκε καφε...και φρυγανιες με βουτυρο και μελι...χαχαχαχα..!!!Ειχα ξεχασει μου λεει την γευση του καφε σου..!!!

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
koritsakia mou sas afino na teleioso to fagito ki na pao na paro ton mikro ! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.11 - Σελίδα 3 417472 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.11 - Σελίδα 3 417472

katerina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα Δήμητρα Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.11 - Σελίδα 3 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.11 - Σελίδα 3 654316
τί κάνεις ; ξεκουράστηκες απο χθές ;
Τζούλια μου μην κάνεις τίποτα άλλο !!!
Αραξε να ηρεμήσεις γιατι στο τέλος θα πέσεις κάτω απ την κούραση Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.11 - Σελίδα 3 585182 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.11 - Σελίδα 3 585182
Γειά σου Μαρινάκι , Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.11 - Σελίδα 3 417472

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου Μαρινακι μου...τα λεμε αργοτερα...Φιλακια..!!!

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου Μαρινακι!!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσια!!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.11 - Σελίδα 3 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.11 - Σελίδα 3 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.11 - Σελίδα 3 215994
Σας διαβαζω απο το πρωι αλλα δεν ειχα χρονο να γραψω την καλημερα μου, γιατι πηγα εδωσα αιμα για τις εξετασεις (τη γλιτωσα την καμπυλη απο οτι φαινεται, εξαλλου εκανα πριν ενα μηνα, αρα γιατι να ξαναεκανα?Δεν ξερω πως μου ειχε κατσει οτι θα εκανα δευτερη..) και μετα πηγαμε ΚΤΕΟ και μετα πηγα στο σουπερ μαρκετ να παρω μπροκολακι (γιατι τωρα με τη διατροφη εχει να πεσει πολυ μπροκολακι) και μετα πηγα στα Τζαμπο και ειδα ποσο φτηνες ειχαν τις κουβερτουλες τις φλις και τα σελτεδακια και ειδα κ μια ζυγαρια στα 30 ευρω ηλεκτρονικη και μου ρθε να βαλω τα κλαμματα απο την ανακουφιση.. ειναι οντως ενα φορτηγο τα πραγματα που πρεπει να παρουμε αλλα απο τη μια εχεις τη χαρα και τη συγκινηση και θελεις να τα παρεις ολα απο την αλλη εχεις το αγχος οτι φευγουν συνεχεια χρηματα.. και του πηρα δυο φλις μια με ενα πιθικακι και μια με ενα λιονταρακι και μια βαμβακερη ριγε.. Αυτα.. I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
Μου εδειξε ο αντρας μου μια φωτογραφια απο ενα κοριτσακι σε ενα ορφανοτροφειο που του ελειπε η μαμα του και μου ρθε να βαλω τα κλαμματα απο τη θλιψη... παραλιγο να τσακωθουμε που μου την εδειξε..
Τζουλια πολυ καλο το σαιτ!!! Πολυ ωραιο..!!!!!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΛΑΡΑΜΑΡΙΑ ΜΟΥ Smile ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΟΥ???ΠΟΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ 800ΕΥΡΟΥΛΑΚΙΑ...ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟ ΤΟΥΤΟΥ Κ ΘΑ ΤΟ ΕΧΕΙ Κ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ.... Wink ΝΑΤΑΣΑ ΜΟΥ 1.76???? Shocked Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΨΗΛΟΣ ΕΙΝΑΙ???ΤΖΟΥΛΙΑ ΜΟΥ ΠΙΝΕΙΣ ΠΟΛΥ ΝΕΡΑΚΙ?ΚΑΘΕ ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ,ΕΚΕΙΝΞΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΞΑΠΛΩΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙΤΑΙ Κ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ ΕΤΣΙ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΑΡΚΕΤΑ Κ ΑΣ ΕΧΕΙΣ ΥΠΕΡΕΝΤΑΣΗ ΜΩΡΕ ΜΟΥ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΤΕ ΕΧΕΤΕ ΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ?ΤΗΝ ΕΡΧΟΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ?ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΚΟΥΡΑΖΕΙ ΠΟΛΥ ΝΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ,ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ,ΚΑΠΟΥ ΓΕΝΙΑ ΚΑΘΙΣΤΗ ΓΙΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑ!ΠΑΘΑΙΝΩ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΔΥΣΦΟΡΙΑ ΜΕ ΛΙΠΟΘΥΜΙΚΕΣ ΤΑΣΕΙΣ....ΠΡΟΤΙΜΩ ΔΛΔ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΠΑΡΑ ΚΑΘΙΣΙΟ Κ Ο ΤΑΝ ΤΟ ΠΑΘΑΙΝΩ,ΑΜΕΣΩΣ ΞΑΠΛΑ....

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου, Μαρινάκι! Φιλιά στον κούκλο σου!
Όχι, πήραμε μόνο το καρότσι, γιατί προτίμησα να πάρω κάθισμα αυτοκινήτου 0-18, για να μας κρατήσει και περισσότερο. Το καρότσι μόνο μας βγήκε στα 380.
Καλημέρα, Δήμητρα μου! Στο ύψος μου είναι, με λίγο τακούνι δηλαδή τον περνάω Razz
Καλημέρα, Ελιζάκι! Άσε, βλέπαμε και εμείς χθες το βράδυ "αυτοψία" και σφίχτηκε η καρδιά μου..

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι εγώ έχω στις 23 και η Τζούλια στις 27. Ειναι και η Καλλι απ ότι είδα ε; Άντε οι 3 μας μείναμε!! Καλα αποτελέσματα να εχουμε Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.11 - Σελίδα 3 875502 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.11 - Σελίδα 3 654316

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις