Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
88 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 88 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Λιτσα34


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κορίτσια καλημέρα.Πείτε μου αν κάποια απο εσάs έχει βιώσει κάτι ανάλογο.Eίμαι παντρεμένη 12 χρόνια.Εμεινα έγκυοs στην κόρη μου μετά απο 7 χρόνια γάμου.Οχι γιατί υπήρχε κάποιο πρόβλημα.Ημουν μόλιs 23 ετών και δεν ήθελα να κάνω παιδί τόσο μικρή.Απο την άλλη,θέλαμε και έπρεπε να δουλέψουμε πολύ με το συζηγό μου,ώστε να βάλουμε οικονομικά την ζωή μαs σε μια ''σειρά'',γιατί ξεκινήσαμε οικονομικά την κοινή μαs ζωή απο το μηδέν και χωρίs τίποτα. Περνούσαμε όμορφα μαζί και καταφέραμε να δημιουργήσουμε 2-3 πράγματα που εμείs θεωρούσαμε σημαντικά για την ζωή μαs.Κι αφού όλα πια είχαν μπεί σε μια σειρά σταματήσαμε να παίρνουμε προφυλάξειs και μετά απο 9 μήνεs[ειλικρινά χωρίs καθόλου άγχοs και πίεση απο μέρουs μαs]o γυναικολόγοs μου, μου επιβεβαίωσε την εγκυμοσύνη μου.H ευτύχιά μαs ανείπωτη.Πετάγαμε στα σύννεφα.Σήμερα έχουμε μια υπέροχη κόρη 5 ετών. Ολα αυτά τα χρόνια που μείναμε χωρίs παιδί είχαμε βάλει τα οριά μαs στον περιγυρώ μαs,ακόμα και στουs πιο κοντινούs μαs και δεν δεχόμασταν παρεμβάσειs και πιέσειs για το θέμα.Συνήθωs κόβαμε την κουβέντα αν κάποιοs πήγαινε να ασχοληθεί η απλα λέγαμε οτι εντάξει θα γίνει κι'αυτο όταν έρθει η κατάληλη στιγμή.Οι περισσότεροι βλέπαν ότι δεν τουs παίρνει και πολύ οπότε απλά μαs έδιναν την ευχή ''άντε και με ένα μωράκι''σε γιορτέs,χριστούγεννα και πάσχα. Αυτό που θέλω βρε κορίτσια να σχολιάσω ειναι ότι παρόλο πού τα πράγματα ήταν πάντα απο τον περιγυρώ μαs όπωs σαs τα περιγράφω, δεν ήταν λίγεs οι φορέs που εισέπραξα λύπηση απο τα μάτια κάποιων.Κάποιοι που μπορεί να γνωρίζαμε για πρωτη φορα μόλιs μαθαιναν οτι είμαστε παντρεμένοι τρία,τέσσερα,έξι χρόνια χωρίs παιδί,έπαιρναν ένα θλιμένο ύφοs και μαs έλεγαν αυτο το γνωστό ''είστε πολύ νέοι ακόμα,έχετε καιρό''Μάλιστα μια φορα σε μια επίσκεψη μια κυρια που μαs ρώτησε αν έχουμε παιδάκια και τηs είπαμε όχι,πανικοβλήθηκε και μαs ζήτησε 1000 φορέs συγνώμη που μαs ρώτησε και μαs στενοχώρησε[σίγουρα σκέφτηκε πωs έχουμε πρόβλημα και ρωτώνταs μαs μαs έξησε πληγέs]. Προσωπικά δεν στενοχωριόμασταν με αυτά ποτέ.Ούτε μετανιώσαμε ποτέ γι αυτή την τόσο συνειδητή αποφασή μαs.Πάντα όμωs μαs φαίνονταν χαζό να βγάζουν τόσο σοβαρά συμπεράσματα οι άνθρωποι χωρίs να ξέρουν την αλήθεια.Και πάντα,μα πάντα σκεφτόμουν όλα αυτά τα ζευγάρια που έχουν πρόβλημα υγείαs στο να αποκτήσουν παιδάκι,πόσο ρατσισμό και βλέματα λύπησηs εισπράτουν.Το θεωρώ απαράδεκτο και σίγουρα πονάει πολύ τουs ανθρώπουs που αγωνιούν να γίνουν γονείs. MAMA ΛΙΤΣΑ

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και δεν σε ρωτάνε για 2ο;;;έχω μαι κόρη 3,5 στα 4 και εδώ και 1,5 χρόνο προσπαθούμε για 2ο αλλά δεν...από τότε που χρόνισε η κόρη μου με ρωτάνε"άντε με 1 θα μείνεις;"να έχεις το ζόρι σου να έχεις και τους αδιάκριτους!....

melimpa

melimpa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Λιτσα34 δυστυχως ετσι ειναι τα πραγματα,οπως ακριβως τα περιγραφεις...
Και ναι,ρατσισμος ειναι και αυτο!
Αυτη τη λυπηση στα ματια των αλλων την εχουμε εισπραξει παρααααα πολλες φορες δυστυχως,και οχι μονο λυπηση!
Τις προαλλες μια γειτονισσα ειχε το θρασος να με ρωτησει(χωρις να της πω ποτε οτι υπαρχει καποιο προβλημα)ποιος απο τους δυο εχει προβλημα και δεν κανουμε παιδι?!!!!! Exει καμιά σαs παρόμοια εμπειρία; 966307
Δυστυχως....εχουμε τον πονο μας,εχουμε και τον πασα ενα να λεει τις βλακειες του... Crying or Very sad

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
amazona Μου μια χαρα εισαι εσυ! εγω ημουν εγκυος στην κορη μου (το 1ο) και μου λεγανε ΄΄αντε μετα θα κανεις και τον γιο΄΄ Shocked !

δυστυχως ετσι ειναι η κοινωνια μας. μες στην καταπιεση. παντρευτηκες και δεν εκανες παιδι στο καπακι? εχεις προβλημα! δεν εκανες γρηγορα το 2ο? παλι το ιδιο. θηλαζεις? θηλασες? ε μα ελεος πιαααααααα!!!

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
amazona έγραψε:και δεν σε ρωτάνε για 2ο;;;έχω μαι κόρη 3,5 στα 4 και εδώ και 1,5 χρόνο προσπαθούμε για 2ο αλλά δεν...από τότε που χρόνισε η κόρη μου με ρωτάνε"άντε με 1 θα μείνεις;"να έχεις το ζόρι σου να έχεις και τους αδιάκριτους!....

Α ναι... πόσο σε καταλαβαίνω.
Είναι τόσο προσωπική υπόθεση του ζευγαριού ένα παιδἰ, τόσο το πρώτο, πόσο μάλλον αν θα προχωρήσει για δεύτερο παιδάκι.

Μεγάλη αδιακρισία θεωρώ το να σε ρωτάνε και να σε πιέζουν για το πότε θα κάνεις παιδί.

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και να το λένε και μπροστά στο παιδάκι μου!είναι μεγάλη πια και με ρωτάει πότε θα κάνουμε μωράκι;τι να της πω;;;;;στους υπόλοιπους το "κόβω" αμέσως και λέω δεν το σκεφτόμαστε και τι απάντηση πήρα;άντε περνάνε και τα χρόνια(είμαι 35...) Exει καμιά σαs παρόμοια εμπειρία; 654655 Exει καμιά σαs παρόμοια εμπειρία; 654655 Exει καμιά σαs παρόμοια εμπειρία; 654655 Exει καμιά σαs παρόμοια εμπειρία; 654655 Exει καμιά σαs παρόμοια εμπειρία; 679259 Exει καμιά σαs παρόμοια εμπειρία; 679259 Exει καμιά σαs παρόμοια εμπειρία; 679259 Exει καμιά σαs παρόμοια εμπειρία; 679259 υπομονή κορίτσια και μην δίνετε σημασία σε κανέναν!!! Cool

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
trilly έγραψε:amazona Μου μια χαρα εισαι εσυ! εγω ημουν εγκυος στην κορη μου (το 1ο) και μου λεγανε ΄΄αντε μετα θα κανεις και τον γιο΄΄ Shocked !

δυστυχως ετσι ειναι η κοινωνια μας. μες στην καταπιεση. παντρευτηκες και δεν εκανες παιδι στο καπακι? εχεις προβλημα! δεν εκανες γρηγορα το 2ο? παλι το ιδιο. θηλαζεις? θηλασες? ε μα ελεος πιαααααααα!!!
χαχαχαχ Εμένα όταν ήμουν έγκυος στο τρίτο μου έλεγαν μια και είχα 2 αγοράκια ''Τώρα είναι κόρη ή τζάμπα?'' Shocked Shocked Τζάμπα τι????????????????????????????

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Laughing Laughing Laughing ede είναι κάποιοι απίστευτοι!τους έχω όλους γραμμένους!!!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΤΟΥΣ ΕΓΡΑΦΑ ΟΛΟΥΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ! ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ ΤΕΤΟΙΟΥ ΤΥΠΟΥ...ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΧΩ ΑΠΟΚΛΕΙΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΜΝΗΜΗ ΜΟΥ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΣΠΑΓΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ! Shocked Shocked Shocked ΝΑΙ ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΔΙΒΑΣΑΤΕ! ΑΥΤΟΣ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΓΑΜΟ...ΤΙ ΝΑ ΠΩ?! ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΕΞΗΓΟΥΣΑ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΧΑΡΟΥΜΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΧΑΒΑ ΤΟΥ! ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ 700 ΧΙΛ ΜΑΚΡΥΑ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΤΟΥΣ ΕΓΡΑΦΑ ΟΛΟΥΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ! ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ ΤΕΤΟΙΟΥ ΤΥΠΟΥ...ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΧΩ ΑΠΟΚΛΕΙΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΜΝΗΜΗ ΜΟΥ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΣΠΑΓΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ! Shocked Shocked Shocked ΝΑΙ ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΔΙΒΑΣΑΤΕ! ΑΥΤΟΣ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΓΑΜΟ...ΤΙ ΝΑ ΠΩ?! ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΕΞΗΓΟΥΣΑ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΧΑΡΟΥΜΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΧΑΒΑ ΤΟΥ! ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ 700 ΧΙΛ ΜΑΚΡΥΑ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
δεν πέταγε σπόντες τάχα μου τάχα μου ''Απο το να μην κάνει ο άλλος παιδιά ας πάει και με 10 ετών παιδί στην εκκλησία και με την κοιλιά τούρλα?'' Laughing Laughing γιατί τα λένε και αυτά όταν έχουν τον κ@λο τους εντάξει. Laughing

dina kardoyla

dina kardoyla
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω ενα ξερω να πω ολοι το λενε για να μας στεναχωρουν κ μονο, καθολου απο ενδοιαφερον που κ καλα λενε χεστ...νε εμενα ενω με ειχανε τρελανει στην κακια οταν καταφερα να μεινω τελικα κ το εχασα δυστυχως Sad ειδα σε πολλων τα ματια να πεταγονται σπιθες απο την χαρα τους μεχρι που μου ειπε μια αμαν πια να κανω εγω ενα κ να στο δωσω τι να πεις να πεσεις στο επιπεδο της?κ να φανταστειτε η αδερφη της δεν μπορει να κανει κ τρεχει για εξωσωματικη αντε βγαλε τωρα συμπερασμα για εμας τους ανθρωπους μαλλον ειμαστε τελικα τα χειροτερα ζωα Embarassed

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΧΙ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΘΕΩΡΙΑΣ: ΟΛΑ ΜΕ ΣΕΙΡΑ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΑΝΑΛΥΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΚΑΙ ΤΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ... Shocked Shocked Shocked ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΜΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ?! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dina kardoyla έγραψε:εγω ενα ξερω να πω ολοι το λενε για να μας στεναχωρουν κ μονο, καθολου απο ενδοιαφερον που κ καλα λενε χεστ...νε εμενα ενω με ειχανε τρελανει στην κακια οταν καταφερα να μεινω τελικα κ το εχασα δυστυχως Sad ειδα σε πολλων τα ματια να πεταγονται σπιθες απο την χαρα τους μεχρι που μου ειπε μια αμαν πια να κανω εγω ενα κ να στο δωσω τι να πεις να πεσεις στο επιπεδο της?κ να φανταστειτε η αδερφη της δεν μπορει να κανει κ τρεχει για εξωσωματικη αντε βγαλε τωρα συμπερασμα για εμας τους ανθρωπους μαλλον ειμαστε τελικα τα χειροτερα ζωα Embarassed
Δεν θέλω να πιστέψω ότι μπορεί να χαρεί ένας άνθρωπος που ακόμα και ο εχθρός σου που λεεί ο λόγος χάνει παιδί. Προτιμώ να πιστέψω ότι είσαι καχύποπτή υπερβολική ....τρελή, ότι θες ,παρα αυτό που λες. Δεν το χωράει ο νους μου. Πωπω δεν το πιστεύω. Τώρα αυτό που έιπε η κυρία......εντάξει από κοτσάνες δόξα τω Θεό καλά πάμε.

melimpa

melimpa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
dina kardoyla έγραψε:εγω ενα ξερω να πω ολοι το λενε για να μας στεναχωρουν κ μονο, καθολου απο ενδοιαφερον που κ καλα λενε χεστ...νε εμενα ενω με ειχανε τρελανει στην κακια οταν καταφερα να μεινω τελικα κ το εχασα δυστυχως Sad ειδα σε πολλων τα ματια να πεταγονται σπιθες απο την χαρα τους μεχρι που μου ειπε μια αμαν πια να κανω εγω ενα κ να στο δωσω τι να πεις να πεσεις στο επιπεδο της?κ να φανταστειτε η αδερφη της δεν μπορει να κανει κ τρεχει για εξωσωματικη αντε βγαλε τωρα συμπερασμα για εμας τους ανθρωπους μαλλον ειμαστε τελικα τα χειροτερα ζωα Embarassed

Nα κανει ενα να στο δωσει...? Exει καμιά σαs παρόμοια εμπειρία; 606100
Δεν εχω λογια..............

melimpa

melimpa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ede έγραψε:
dina kardoyla έγραψε:εγω ενα ξερω να πω ολοι το λενε για να μας στεναχωρουν κ μονο, καθολου απο ενδοιαφερον που κ καλα λενε χεστ...νε εμενα ενω με ειχανε τρελανει στην κακια οταν καταφερα να μεινω τελικα κ το εχασα δυστυχως Sad ειδα σε πολλων τα ματια να πεταγονται σπιθες απο την χαρα τους μεχρι που μου ειπε μια αμαν πια να κανω εγω ενα κ να στο δωσω τι να πεις να πεσεις στο επιπεδο της?κ να φανταστειτε η αδερφη της δεν μπορει να κανει κ τρεχει για εξωσωματικη αντε βγαλε τωρα συμπερασμα για εμας τους ανθρωπους μαλλον ειμαστε τελικα τα χειροτερα ζωα Embarassed
Δεν θέλω να πιστέψω ότι μπορεί να χαρεί ένας άνθρωπος που ακόμα και ο εχθρός σου που λεεί ο λόγος χάνει παιδί. Προτιμώ να πιστέψω ότι είσαι καχύποπτή υπερβολική ....τρελή, ότι θες ,παρα αυτό που λες. Δεν το χωράει ο νους μου. Πωπω δεν το πιστεύω. Τώρα αυτό που έιπε η κυρία......εντάξει από κοτσάνες δόξα τω Θεό καλά πάμε.
Οταν εισαι καλοπροαιρετος ανθρωπος έτσι σκεφτεσαι....
Αλλα καμμια φορα συμβαινουν κι αυτα.Δεν ζουμε σ'ενα κοσμο αγγελικα πλασμενο...Υπαρχουν ανθρωποι με κακια που θα χαρουν με την λυπη σου.Και το αντιθετο βεβαια.

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
melimpa έγραψε:
ede έγραψε:
dina kardoyla έγραψε:εγω ενα ξερω να πω ολοι το λενε για να μας στεναχωρουν κ μονο, καθολου απο ενδοιαφερον που κ καλα λενε χεστ...νε εμενα ενω με ειχανε τρελανει στην κακια οταν καταφερα να μεινω τελικα κ το εχασα δυστυχως Sad ειδα σε πολλων τα ματια να πεταγονται σπιθες απο την χαρα τους μεχρι που μου ειπε μια αμαν πια να κανω εγω ενα κ να στο δωσω τι να πεις να πεσεις στο επιπεδο της?κ να φανταστειτε η αδερφη της δεν μπορει να κανει κ τρεχει για εξωσωματικη αντε βγαλε τωρα συμπερασμα για εμας τους ανθρωπους μαλλον ειμαστε τελικα τα χειροτερα ζωα Embarassed
Δεν θέλω να πιστέψω ότι μπορεί να χαρεί ένας άνθρωπος που ακόμα και ο εχθρός σου που λεεί ο λόγος χάνει παιδί. Προτιμώ να πιστέψω ότι είσαι καχύποπτή υπερβολική ....τρελή, ότι θες ,παρα αυτό που λες. Δεν το χωράει ο νους μου. Πωπω δεν το πιστεύω. Τώρα αυτό που έιπε η κυρία......εντάξει από κοτσάνες δόξα τω Θεό καλά πάμε.
Οταν εισαι καλοπροαιρετος ανθρωπος έτσι σκεφτεσαι....
Αλλα καμμια φορα συμβαινουν κι αυτα.Δεν ζουμε σ'ενα κοσμο αγγελικα πλασμενο...Υπαρχουν ανθρωποι με κακια που θα χαρουν με την λυπη σου.Και το αντιθετο βεβαια.
Ρε παιδιά αυτό δεν έιναι λύπη απλώς. είναι .......αυτό που έιναι. Προτιμώ να πιστέυω ότι μερικές φορές είμαστε υπεβολικές.Αρνούμαι κατηγορηματικά. Δεν το χωράει ο νούς μου. Exει καμιά σαs παρόμοια εμπειρία; 606100 Exει καμιά σαs παρόμοια εμπειρία; 606100 Καλά όχι ότι δεν έιχα ακούσει και εγώ όταν είχα κάποιες ατυχίες. ''Σιγά πως κάνει έτσι μύξα ήταν'' Exει καμιά σαs παρόμοια εμπειρία; 606100 Exει καμιά σαs παρόμοια εμπειρία; 606100 αλλά να χαρούν κιόλας...πωπωωωωωωωωωωωω

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
η βλακεία ειναι μη μετρήσιμο μέγεθος!εμένα μου τη σπάει η πεθερά που ενω ξέρει μόνο για την 1 αποβολή,την άλλη δεν ήθελε ο άντρας μου να πούμε τίποτα γιατί μας έχουν γράμμένους,συνέχεια μπροστά σε κόσμο πετάει μπηχτές....και να φανταστέιτε ότι πριν τον άντρα μου είχε χάσει 2 μωράκια!...

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαι εγω ζω κατι παρομοι μ τον κουνιαδο μ π τον εχουν πριξει να κανει αλλα για καποιο λογο δεν μπορουν αλλα εγω κ ο αντρασ μ στεκομαστε παντα διπλα τουσ γιατι οι γονεις τουσ τους εχουν πριξει κ δεν τ λεμε τπτ ποτε για τις κινησεισ π κανουνε αλλα οπως ειπε μοα αλλη κοπελα η βλακεια δεν μετριετε

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια ειμαι στην ιδια θεση ακριβως.! παντρετηκα τον αυγουστο του 2011..μωρακι δυστυχως δεν μας εχει τυχει ακομα...ευτυχως δοξα τον Θεο ειμαστε καλα απο υγεια.. κ ολοι μου λενε κ μενα ποτε θα κανεις και ποτε θα κανεις..πφφφφφφ.....απιστευτος εκνευρισμος... ο κουνιαδος μου παντρευτηκε τον οκτωβρη του 2012 και η συνιφαδα σε ενα μηνα γενναει....οταν ελεγε η πεθερα ειναι εγγυος η νυφη μου ολοι ελεγαν μπραβο στην ματινα..κ η πεθερα με λυπη ελεγε οχι η ματινα η αλλη...τι;;; ελεγαν ολες...και η ματινα τι κανει ακομη;; εγω προσπαθω να λεω σε ολους οτι προταιρεοτητα εχω να βρω μια δουλεια κ μετα να ερθει το μωρακι... δεν σας κρυβω οτι στην αρχη ζηλευα πολυ την συνιφαδα..τωρα οχι..αλλα πιστευω οτι θα ζηλεψω κ οταν γεννησει...αχ.......:sad

mania_a

mania_a
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εδω ρε κοριτσια εγω οταν γεννησα την κορη μου αντι να μου πουν να σουζησει μου ειπαν αντε δεν πειραζει καλο ειναι κι αυτο το επομενο να ειναι ΠΑΙΔΙ λες και η κορη μου ηταν γατι Exει καμιά σαs παρόμοια εμπειρία; 654655 Exει καμιά σαs παρόμοια εμπειρία; 654655 Exει καμιά σαs παρόμοια εμπειρία; 654655 Exει καμιά σαs παρόμοια εμπειρία; 654655 Exει καμιά σαs παρόμοια εμπειρία; 654655

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δυστηχως υπαρχουν αυτα εμενα π μ πεταει μ κανεις ακομα αλλο κ αμα κανεις ριξτο μ ρθε ν την σκισω στα 2 αλλα πλεον δεν δινω σημασια κολλημενα μυαλα

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

dina kardoyla

dina kardoyla
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ede έγραψε:
dina kardoyla έγραψε:εγω ενα ξερω να πω ολοι το λενε για να μας στεναχωρουν κ μονο, καθολου απο ενδοιαφερον που κ καλα λενε χεστ...νε εμενα ενω με ειχανε τρελανει στην κακια οταν καταφερα να μεινω τελικα κ το εχασα δυστυχως Sad ειδα σε πολλων τα ματια να πεταγονται σπιθες απο την χαρα τους μεχρι που μου ειπε μια αμαν πια να κανω εγω ενα κ να στο δωσω τι να πεις να πεσεις στο επιπεδο της?κ να φανταστειτε η αδερφη της δεν μπορει να κανει κ τρεχει για εξωσωματικη αντε βγαλε τωρα συμπερασμα για εμας τους ανθρωπους μαλλον ειμαστε τελικα τα χειροτερα ζωα Embarassed
Δεν θέλω να πιστέψω ότι μπορεί να χαρεί ένας άνθρωπος που ακόμα και ο εχθρός σου που λεεί ο λόγος χάνει παιδί. Προτιμώ να πιστέψω ότι είσαι καχύποπτή υπερβολική ....τρελή, ότι θες ,παρα αυτό που λες. Δεν το χωράει ο νους μου. Πωπω δεν το πιστεύω. Τώρα αυτό που έιπε η κυρία......εντάξει από κοτσάνες δόξα τω Θεό καλά πάμε.
ουτε τρελη ειμαι ουτε υπερβολικη αν εβλεπες εσυ καποια να μην χαμογελα οταν της λες οτι εισαι εγκυος να μην χαιρεται εστω κ ψευτικα βρε παιδι μου κ να σκαει ενα χαμογελο ως τα αυτια οταν της λες οτι το εχασες τι συμπερασμα θα εβγαζες??αν σου λεγανε οτι μια γνωστη σου αρχισε κ επαιρνε τηλεφωνα κ ελεγε το εχασε το εχασε τι θα σκεφτοσουνα??δεν λεω υπηρξανε κ ατομα που μου σταθηκανε κ που μου ειπανε λογια αγαπης κ παρηγοριας ευτυχως υπαρχουν ακομα καποιοι ανθρωποι Rolling Eyes

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις