Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
436 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 436 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 40]

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αληθεια μια μου?κ νομιζα οτι μονο εμενα με κουραζουν τοσο πολυ.εχω θεμα με τη μεση μου τωρα στην εγκυμοσυνη για αυτο.αχ τι καλα ομως που θα εχω αυριο ετοιμο φαγητακι κ δεν χρειαζεται να μαγειρεψω!!!θα δειτε την κλινικη ε?τι ωραια!!να μας πεις εντυπωσεις!

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα και πάλι! Τι κάνετε, κορίτσια; έριξα έναν υπνάκο, πήγα και στους γονείς μου και επέστρεψα!
Εντάξει, φυσιολογικό είναι να έχουμε κάποια μικροπονάκια και ενοχλήσεις! Το θέμα είναι να μη γίνεται έντονο..

miapetite

miapetite
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Θα σας πω αυριο οταν γυρισω.Θελω να ρωτησω και για τα βλαστοκυτταρα.Αποφασισα να τα δωρισω σε δημοσια τραπεζα και θελω να μαθω την διαδικασια

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω ειμαι στον καναπε μου τωρα νατασσα μου κ χαζευω την κοιλια μου που παει περα δωθε!κανει παρτυ η μικρη παλι!ειμαι κουρασμενη με το μαγειρεμα αλλα τωρα που βλεπω ετσι ζωηρη την κορουλα μου ξεκουραστηκα Very Happy

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας γλυκουλες μου και παλι...Ασχοληθηκα λιγο με την αυλη γιατι ειχαμε πολυ αερα και τα ειχε κανει ολα χαλια..!!1

Αχ...Αλεξανδρα μου γεμιστα...!!!Τελεια...βεβαια μου αρεσουν μονο με ρυζι..!!!Κι εγω οταν κατι εχει πολυ ορθοστασια παιρνω καρεκλα και καθομαι..!!!Δεν αντεχω...και δεν με ποναει ολη η μεση,...Εμενα με πιανει μονο η αριστερη πλευρα και ολο το ποδι μεχρι κατω..!!!

Μαρω μου κι εγω εχω θεμα με τα υγρα..!!!Πολυ ποσοτητα..!!!Αστα να πανε..!!!Κι εγω εχω σκεφτει οταν με πιασουν οι πονοι να ξυριστω μονη μου και μετα να φυγω για την κλινικη..!!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπραβο μια μου καλα θα κανεις!κ εμεις μαλλον εκει θα καταληξουμε.θα το ξανα συζητησουμε με τον αντρα μου.

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
miapetite έγραψε:Θα σας πω αυριο οταν γυρισω.Θελω να ρωτησω και για τα βλαστοκυτταρα.Αποφασισα να τα δωρισω σε δημοσια τραπεζα και θελω να μαθω την διαδικασια

Κι εγω το ιδιο θελω να κανω Μια μου με τα βλαστοκυτταρα...!!!Μαθε και πες μας κι εμας..!!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ εμενα πιο πολυ με ρυζι μαρεσουν τζουλια μου!αλλα κ με κιμα ωραια ειναι.κ ηθελα να σας ρωτησω κοριτσια,αφοτου σπασουν τα νερα προλαβαινουμε να κανουμε ξυρισματα?η εστω ενα ντουζακι τσακα τσακα?η πρεπει αμεσως να παμε νοσοκομειο?

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαχα! Τι ωραία, Αλεξάνδρα μου! Εσύ ξεκουράζεσαι και η μικρή χορεύει!!
Απ'ότι μας είχαν πει για τα βλαστοκύτταρα δεν είναι κάτι για να τα δωρίσεις, απλά αν χρειαστεί ποτέ κάτι δεν έχεις προτεραιότητα επειδή έχεις δωρίσει.. Αλλά εννοείται πως είναι καλό να τα δωρίσεις αντί να πεταχτούν, σώζονται ζωές έτσι Smile
Άλεξ μου, μας είπαν ότι μπορείς να κάνεις ένα ντουζάκι, να ετοιμαστείς και να φύγεις! Αν και δεν ξέρω κατά πόσο θα έχουμε μυαλό για τέτοια εκείνη την ώρα! Razz

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λενε οτι προλαβαιεις...αλλα εκεινη την ωρα απο τον φοβο σου φευγεις οσο πιο γρηγορα μπορεις..!!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ εγω αυτο σκεφτομαι κοριτσια μου,που μυαλο για τετοια εκεινη την ωρα!κοιταξτε,ολες μας λιγο πολυ περιποιουμαστε κ ξυριζομαστε κ ας μας ζοριζει η κοιλια μας πλεον.αρα δεν θα ειμαστε χαλια οταν παμε!ας χρειαστει να μας ξυρισουν παλι δεν πειραζει σιγα γιατροι ειναι!εμενα μονο το κλυσμα με ψιλοαγχωνει αλλα ενταξει.πιστευω εκεινη την ημερα κοριτσια δεν θα τα σκεφτομαστε αυτα.

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και εγώ αυτό πιστεύω, Άλεξ! Εκείνη την ώρα το μόνο που θα σκεφτόμαστε είναι να δούμε τα μπεμπάκια μας!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πιστευω αν κ δεν το εχω ζησει ακομη οτι ολα γινονται αστραπιαια!ουτε που θα καταλαβουμε για ποτε θα γεννησουμε!

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ, αρχίζει και με πιάνει ανυπομονησία..! Θέλω τόσο πολύ να τη δω!! Άντε να περάσει γρήγορα ο καιρός!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ εμενα με εχει πιασει!!αλλα να μην το σκεφτομαστε γιατι ετσι θα περασει πιο βασανιστικα ο καιρος!

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έτσι είναι! Θα κάνουμε υπομονή και θα έρθει η ώρα!

kalli f

kalli f
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα κοριτσουλια μου τι κανετε...??????εμεις αργησαμε παρα πολυ τελικα εχθες....πεσαμε σε ασχημο περιστατικο πριν απο εμας κ πηγε το ραντεβου μας 2 ωρες πισω.....!!!!!!!!Με το μπεμπινι μας ολα καλα.....μονο ενα θεματακι με τον ομφαλιο μας προεκυψε....
εχουμε μονηρη ομφαλιο λωρο αντι δηλαδη 2 αρτηριες κ κια φλεβα εχουμε μια αρτηρια κ μια φλεβα..ετυχε σε καμια αλλη...?????μας ειπε οτι υπαρχει πιθανοτητα να μην παρει πολυ βαρος αλλα μπορει κ να μην την επηρεασει καθολου...εχω ψιλοανχωθει απο χθες... Crying or Very sad

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έλα βρε, Κάλι μου και περιμέναμε τα νέα σου!
Τι άλλο σας είπε ο γιατρός; μόνο αυτό για το βάρος; γιατί φαντάζομαι δεν είναι τόσο ανησυχητικό, απλά θα γεννηθεί λίγο πιο αδυνατούλα ίσως..! Μην ανησυχείς, κοριτσάκι μου! Δε σας καθησύχασε;

kalli f

kalli f
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ναι μαλλον θα γεννηθει πιο μικρουλα αλλα μπορει κ οχι...! Very Happy
μας καθησυχασε ο γιατρος αλλα μπηκα κ διαβασα λιγο για την περιπτωση μας κ πανικοβληθηκα...δεν ξαναδιαβαζω τπτ...το μονο που με ανησυχει ειναι μηπως χρειαστει να γεννηθει πιο γρηγορα...

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άσε, καλύτερα μη διαβάζεις τίποτα! Αφού ο γιατρός σου είπε να μην ανησυχείς, αυτό να κάνεις! Την είδατε καλά την μπέμπα σας; Smile

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλως την καλλι μας!!!ποσο βαρος εχει η μικρη σου τωρα?μη διαβαζεις τιποτα κοριτσι μου κ μην αγχωνεσαι,ολα θα πανε καλα!τον γιατρο σου να ακους μονο!

kalli f

kalli f
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ναι την ειδαμε μια χαρα....ηταν ηρεμη κ χουζουρευε...τρελαθηκα...δεν μπορουσα να το πιστεψω...
ειναι 514 γραμμαρια...μας ειπε οτι ειναι μια χαρα...δεν ξερω...εσας ποσο ηταν...?

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω δεν ξερω καλλι μου καθε φορα που καναμε υπερηχο δεν την ρωτουσα τα γραμμαρια ξεχνουσα!απο εδω κ περα ομως θα τη ρωταω!αφου ειναι μια χαρα το βαρος της μην ανησυχεις!!!ολα καλα!!!κ μην διαβαζεις για τετοια πραγματα στο ιντερνετ,μας τρελαινουν χωρις λογο.

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι ωραία που την είδατε καλά!
Εγώ όταν είχα κάνει β' επιπέδου πριν 4 εβδομάδες περίπου ήταν 537 γραμμάρια, περίπου στα ίδια δηλαδή, οπότε μην ανησυχείς!!
Κορίτσια μου, σας αφήνω, ήρθε ο αντρούλης μου! Καληνύχτα και πολλά φιλάκια!!

kalli f

kalli f
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καταλαβα αλεξ μου....
νατασσα ουτε εσυ..???????????δεν υπαρχει περιπτωση να ξαναδιαβασω τετοιες πληροφοριες εγκεφαλικο πηγα να παθω  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 28 911307  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 28 911307  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 28 911307
ας πανε ολα καλα με τα μωρακια μας κ με ολες τις μαμαδες του κοσμου....διαβασα κ τα νεα της γιωτας ειχε θεματακι κ αυτη...μακαρι να πανε ολα καλα ...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις