Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
499 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 499 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΛΕΞ ΜΟΥ Κ ΓΩ ΑΝ ΠΗΓΑΙΝΑ ΜΕ Φ.Τ ΑΝΕΤΑ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΠΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ Κ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΤΟΥ!!! ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΠΟΥΝ Κ 3ου ΒΑΘΜΟΥ ΣΥΓΓΕΝΝΕΙΣ ΣΤΟΝ ΤΟΚΕΤΟ.ΔΛΔ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΣΟΥ,ΘΑ ΜΠΕΙ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ Κ ΚΕΙΝΗ??? Smile Smile

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΛΕΞ ΜΟΥ Κ ΓΩ ΑΝ ΠΗΓΑΙΝΑ ΜΕ Φ.Τ ΑΝΕΤΑ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΠΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ Κ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΤΟΥ!!! ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΠΟΥΝ Κ 3ου ΒΑΘΜΟΥ ΣΥΓΓΕΝΝΕΙΣ ΣΤΟΝ ΤΟΚΕΤΟ.ΔΛΔ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΣΟΥ,ΘΑ ΜΠΕΙ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ Κ ΚΕΙΝΗ??? Smile Smile

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οποιον θες βαζεις μεσα!αν θελω βαζω κ την γειτονισσα Laughing Laughing Laughing Laughing δεν εχει σημασια αυτο.εσυ ποιον θες εκεινη την ωρα κ εχεις αναγκη.ναι κ αυτο μπορει να γινει,να ειναι κ οι 2 μεσα!!γιατι οχι Very Happy

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΑ ΒΡΕ????ΑΛΗΘΕΙΑ??? Shocked Shocked
ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΓΙΝΕΑΙ ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ Η' ΙΣΧΥΕΙ Κ Σ'ΕΜΑΣ Π.Χ ΕΔΩ????

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΑΛΕΞ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΣΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΜΕΣΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΦΕΡΝΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΑΝΤΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΣΟΥ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ!! Very Happy Very Happy

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ti kanete koritsakia mou??oles kala??

emeis kala! ekana ligo potrixosi podia Very Happy exo mia zaloura simera ...

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nai Dimitra fusika kai stin Ellada mporeis na exeis ton kalo mesa tin ora tis gennas!!! kai emena tha einai mesa o kalos mou!!!

Dimitra pas gia kaisariki ??? giati???

Alex mou ti kaneis ? i Giota pos paei??

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φρουφρου μου εγω εχω ακουσει οτι στην ελλαδα στα δημοσια νοσοκομεια δεν αφηνουν!στις κλινικες δεν ξερω!ναι εχουμε καλες σχεσεις κ γενικα μου δινει δυναμη,ειναι δυνατη κ αυτο μαρεσει!μια μου γιατι δεν μπορεις να κοιμηθεις κουκλιτσα μου?μαρινακι μου τωρα μιλαω με τη γιωτα,ο μικρος δεν κατεβαινει αλλο αλλα ποναει η γιωτα επειδη ειναι πολυ χαμηλα ο μικρος κ μεγαλωνει κ την πιεζει!δεν θα της βαλουν αλλα φαρμακα,οποτε θελει το μωρο να γεννηθει δεν θα το εμποδισουν!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΩΣ ΤΟ ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΑΣ Very Happy ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ Κ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΣΟΥ??? ΜΙΚΡΟΙ Κ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟΙ????  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 35 215994 ΝΑΙ ΒΡΕ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ Κ ΕΔΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΓΕΝΝΑ,ΓΙ'ΑΥΤΟ Κ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΚΟ ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ,ΑΛΛΑ ΛΟΓΩ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ....ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ...ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ!! ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΤΟΜΑ Κ ΑΛΛΟΥ ΒΑΘΜΟΥ ΑΝΑΡΡΩΤΗΘΗΚΑ Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΩ ΚΛΕΙΝΩ 2ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΤΡΟΧΑΙΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ.ΚΑΤΑΓΜΑ ΤΗΝ ΛΕΚΑΝΗ Κ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ Ο3!! ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΜΑΣ ΕΛΕΓΑΝ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΤΑΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΟΛΕΣ ΜΟΥ ΟΙ ΓΕΝΝΕΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ!!ΓΙ'ΑΙΤΟ Κ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΗΔΗ ΚΑΙΡΟ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΜΕΝΗ!!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΑΧ ΣΕ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟΤΡΙΧΩΣΗ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ???ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΚΓΩ ΘΑ ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΩ ,ΑΛΛΑ ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΖΕΣΤΗ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΤΡΙΧΑ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ Κ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΜΑΚΡΥ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ Mad Mad Mad
ΑΛΕΞ ΜΟΟΥ ΤΙ ΝΑ ΠΩ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΟΚΕΤΟ,ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΒΑΣΙΚΑ ΤΟ ΣΕ ΠΟΙΟΥΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ Κ ΠΟΣΑ ΑΤΟΜΑ Sad ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΑΤΟΜΟ,ΓΥΝΑΙΚΑ Κ ΕΙΔΙΚΑ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ Κ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΑ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΣ ΑΛΛΑ Κ ΣΗΜΑΝΤΙΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ!!! Very Happy Very Happy ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΣΧΕΣΗ!!! ΕΓΩ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ ΣΕΝ ΕΧΩ,ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΑΔΕΡΦΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΔΙΔΥΜΕΣ Κ ΜΑΣ ΠΑΝΤΡΕΨΕ Κ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Κ ΝΟΝΑ ΜΑΣ  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 35 215994

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΑΧ ΣΕ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟΤΡΙΧΩΣΗ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ???ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΚΓΩ ΘΑ ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΩ ,ΑΛΛΑ ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΖΕΣΤΗ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΤΡΙΧΑ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ Κ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΜΑΚΡΥ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ Mad Mad Mad
ΑΛΕΞ ΜΟΟΥ ΤΙ ΝΑ ΠΩ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΟΚΕΤΟ,ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΒΑΣΙΚΑ ΤΟ ΣΕ ΠΟΙΟΥΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ Κ ΠΟΣΑ ΑΤΟΜΑ Sad ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΑΤΟΜΟ,ΓΥΝΑΙΚΑ Κ ΕΙΔΙΚΑ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ Κ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΑ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΣ ΑΛΛΑ Κ ΣΗΜΑΝΤΙΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ!!! Very Happy Very Happy ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΣΧΕΣΗ!!! ΕΓΩ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ ΣΕΝ ΕΧΩ,ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΑΔΕΡΦΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΔΙΔΥΜΕΣ Κ ΜΑΣ ΠΑΝΤΡΕΨΕ Κ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Κ ΝΟΝΑ ΜΑΣ  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 35 215994

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
geia sou Alexandra mou!
gia na doule elpizo na kratithei ligo akoma!

geia sou Dimitraaa kala einai!!!!
aa den iksera ...etsi kala kaneis kai eisai proetimasmeni!otan uparxei logos na ginei kaisariki!
emena pantos mou eixe pei i giatros tote ston daniel oti mporo na exo mesa kai fili mou an thelo ... stin kaisariki nomizo an to zitiseis kai thelete mporei na epitrepsoun tou antra sou na kathete dipla sou se mia kareklitsa Smile an to antexei fusika px o dikos mou se kaisariki tin exei sigouri tin lipothimia Razz tora ston fusiologiko tha tou dino kai kana xastoukaki na pernei ta pano tou Laughing hahah
aa diladi esy ksereis tin imerominia pou tha gennithei o mpempis apo tora ??? stis 40 eipate ? an den ksekinisei pio grigora diladi?

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
aaaa Dimitra eisai didimi?!?!?!?! ti oreaaa!!!

giati na min kaneis apotrixosi kale???? ego me tin mixani kano alla kai me keri giati na min mporoume ...

ego tha afiso tora to mpikinaki mou na orgiasi ligo kai tha pao na to kano me keri giati me duskoleuei poli ... Rolling Eyes ta podia entaksei den exo thema ta kano me tin mixani ... Very Happy

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΧΑΧΧΑΧΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ Κ ΓΕΛΑΣΑ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΦΕΡΑ ΕΙΚΟΝΑ ΝΑ ΓΕΝΝΑΣ ΕΣΥ Κ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΣΥΝΕΦΕΡΕΙΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΥΧΟΝ ΛΥΠΟΘΥΜΙΑ!!!!!
ΜΑΡΙΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΑΥΣΤΗΡΑ ΚΟ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΜΠΕΙ!!!ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ!!!!ΤΟ ΡΩΤΗΣΑΜΕ,ΑΛΛΑ..... Sad ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΧΩ ΠΗΤ 30/08 . ΕΓΩ ΘΑ ΕΠΙΛΕΞΩ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΠΟ 9-15/08.ΑΡΑ 37η ΠΕΡΠΟΙΥ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΝ ΠΑΩ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 10.ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΕΠΙΒΑΡΥΝΘΕΙ Η ΛΕΚΑΝΗ ΜΟΥ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!!!ΙΣΩΣ Ν ΑΜΟΥ ΤΟ ΑΠΑΓΟΡΕΨΕ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΜΟΝΟ,ΑΛΛΑ Κ ΛΟΓΩ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ???ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΕΙΧΕ ΡΩΤΗΣΕΙ ΑΝ ΠΟΝΑΩ Κ ΤΗΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΝΑΙΙΙΙΙΙΙ!!!ΔΕΝ ΞΕΡΩ... Rolling Eyes Rolling Eyes ΓΙΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΟΔΙ,ΜΠΟΥΤΙ!!!
ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΔΥΜΟ ΑΔΕΡΦΑΚΙ!!!! ΠΟΛΥ ΔΕΣΙΜΟ!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νομιζω οτι αποτριχωση κ γενικα τα διαφορα beaute απαγορευονται στο πρωτο τριμηνο μετα νδεν βρισκω λογο, οποτε αν θελεις φρουφρου να κανεις ρωτα. Καλα εχω φρικαρει με τις τιμες που ανεβασες- εδω 1200 περιπου ειναι ο φυσιολογικος σε μονοκλινο.
Μαρινακι τι κανεις;!!
Εμας μας ειπαν απαγορευεται μεσα ο αντρας μου. Θα ειναι μαζι μου στις ωδυνες, αλλα μεχρι εκει. Πολυ στενοχωρηθηκα..
Αλεξανδρα μου τι ωραια περασατε χτες!! Κ εμεις εκει οταν εβαλε το δευτερο γκολ η Μπαγιερν σκασαμε... Αλλα εγω πιο πολυ εσκαγα που εβλεπα τη Μερκελ να καλοπερναει..
Ετσι με τηγιωτουλα εε; Σταματησε να κατεβαινει ο Σιβαν αλλα δεν θα της δωσουν αλλα φαρμακα; Σου ειπε γιατι; Ρωταω μιας κ ελεγαν για 34 εβδομαδες κτλ..

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
a to rotisate kai den afinoun e... nai Dimitra mou fukika kai einai kanonikotato xeirourgeio ...apla exo dei video tou eksoterikou fusika pou einai mesa kai o mpampas ...
hahaha Laughing to fantazese ...ntres paidi mou xestides ...
periergo den einai pou mporeis na dialekseis tin mera pou tha exei gennethlia o gios sou??!!! orea periergo diladi!!!! Smile

ax tha eimai tooooso foul afti ti vdomada!!! ayrio exo giatro edo sto nosokomeio!methayrio exo tin kampili zaxarou! tetarti pao thessaloniki stin alli giatro !!! kliniki kai nosokomeia mia volta ! kai telos tis evdomadas exo na fotografiso duo paidakia !!!!m aresei na pernaei grigora o kairos ... ! Smile

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
geia sou elisaki mou!!! pos eisai ??
kala eimai!!!

giati vre elisa mou na min einai mesa ... poios sto eipe i giatros i i kliniki??? na epimeneis pes thelo ton antra mou allios pao allou!!! Laughing
koritsia ego an telika me analavei i giatros ayti tha pao thessaloniki stin biokliniki exei tromeres times exei paketa ligon imeron fusika efoson pane ola kala kai gia kairiki exei paketo na min meinei polles meres px gia ft 2 nuxtes mesa menei einai 600E !!!! tha pao tetarti apo konta na miliso!!!! eseis eiste patra e???

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελισακι μου της ειπανε οτι δεν ειναι καλο να παρει αλλα φαρμακα κ οσα πηρε πηρε.τωρα ειναι καθαρα θεμα του μωρου το ποσο θα κρατηθει.αν θελησει να βγει δεν θα το εμποδισουν.ειναι χαμηλα στην λεκανη της τωρα!κ ποναειιιιιι!!!!οποτε ανα πασα στιγμη μπορει κ να γεννησει...για να δουμε!ειδες μαρινακι μου τι γρηγορα περναει ο καιρος?με αυτα κ με αυτα δεν καταλαβαινουμε!φρουφρου μου τουλαχιστον ξερεις απο την αρχη οτι θα κανεις καισαρικη κ εισαι προετοιμασμενη!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι εμεις πατρα!! Μας το εκπε κ η κλινικη κ η γιατρος μου.. Η γιατρος μου δηλ ειπε "δεν αφηνουν σε αυτη την κλινικη.. Στην αλλη ισως, αν ειναι ευκολος ο τοκετος κτλ αλλα αν οχι δεν αφηνω ΓΙΑΝΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΗΡΕΜΙΑ ΜΟΥ".. Κ εκει κτλβα οτι ουτε εκεινη θελει.. Οποτε τι να πω κ μετα στην κλινικη μου ειπαν "εε σιγα 10 λεπτα ειναι εκει, πριν θα ειναι μαζι σου"
Και εδω το τρικλινο στα 600 ειναι με 3-4 διανυκτερευσεις αν θυμαμαι καλα.

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καταλαβα Αλεξανδρα μου.. Πωπω αυτο οντως πρεπει να ποναει πολυ.. Ειναι λες κ την εχουν σταματησει στη φαση του τοκετου.. Μες στη μεση.. Θα μπορουσαν αραγε να της κανυν επισκληριδιο η καποια αλλη αναισθησιια να μην ποναει;
Αχ ολα καλα να πανε με τη Γιωτουλα κ τον Σιβαν......

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
krima re sy ... afta ta deka lepta einai ... ti na po ... ego pantos tha elega na epimineis ligo akomi ..fusika an thelete kai eseis poli na einai mesa mazi sou! Smile
a entaksei einai oi times sas ! diladi 1000 kai ligo ola mazi e?

re koritsia gia peite mou ligo poso mas pairnoun i giatroi sas ??? sas kanane paketo mazi me tis episkepseis ??? posa??

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελισα μου δεν θελει επισκληριδιο η γιωτα,προτιμαει να ποναει παρα να την κανει!

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mpravo sto Giotaki loipon!!!!! Respect Respect

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:ελισα μου δεν θελει επισκληριδιο η γιωτα,προτιμαει να ποναει παρα να την κανει!

affraid affraid affraid affraid
Οκ..... Οπως θελει εκεινη, τουλαχιστον ομως ειναι επιλογη της.
Μαρινα μου εμεις θα ζητησουμε μονοκλινο, γιατι ειναι το μονο που μπορει να κοιμηθει μεσα ο συνοδος. Οποτε θα ερθει στα 1200 περιπου συν αναισθησιολογο, παιδιατρο, εξετασεις νεογνου, επισκληριδιο κτλ κατι λιγοτερο απο 2,000.. Η γιατρος μου δεν θα μας παρει χρηματα, επειδη γνωριζομαστε. Σε αυχενικη κ, β´ επιπεδου ειναι 150+150=300 και η τροφοβλαστη 700.
Κ εχουμε κ το ντοπλερ..
Πω πω αγχωθηκα τωρα που τα ειδα ολα μαζι... pale

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις