Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
409 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 409 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσακια μου σας αφηνω να ξαπλωσω λιγο στον καναπεδακο μου..!!!Νιωθω μια περιεργη κουραση..!!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νατς μου να σας ζησουν,να ειναι ευτυχισμενος ο αδερφουλης σου κ καλους απογονους!!!!μας ελειψες αλλα χαιρομαι πολυ που περασες τελεια αυτες τις μερες!!!καλη ξεκουραση να εχεις κ θα τα πουμε αυριο  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 39 417472  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 39 417472  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 39 417472  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 39 417472  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 39 417472  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 39 417472  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 39 417472  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 39 417472 μαρινακι μου ετσι ειναι δυστυχως,ο ενας κρινει τον αλλον ακομη κ τα παιδια ετσι κανουν..αυτα που ακουνε τα κανουν κ τα ιδια μετα...δεν μπορουμε να κανουμε τιποτα,ολοι οι γονεις εχουν αυτα τα προβληματα..κ πραγματικα σε καταλαβαινω κ μονο που σκεφτομαι να πει καποιος κατι για το παιδι μου τρελαινομαι!ακομη κ αλλο παιδακι να ειναι!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νατασσα κ τζουλια μου καλο σας βραδυ!!  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 39 417472  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 39 417472  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 39 417472  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 39 417472  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 39 417472  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 39 417472  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 39 417472  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 39 417472  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 39 417472

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalinyxta Julia mou! ayrio b epipedou ee??? ola teleia tha einai koita na apolauseis to moraki sou!!!

Alexandra mou etsi einai dustixos ...einai krima omos i nea genia na einai etsi ...

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Natasa exo na se petuxo polles meres ! na zisoune ! filia kalinyxta !

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalinyxta Natasa mou!kai tin tetarti apo konta !!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρινακι μου θα σου πω κ κατι αλλο με ολη μου την αγαπη.ο καθε ανθρωπος πανω στη γη πρεπει να ειναι περηφανος για αυτο που ειναι κ για τις επιλογες του.αγαπησες τον αντρα σου,εκανες παιδι μαζι του κ εισαι περηφανη που τον διαλεξες ειτε ειναι ασπρος ειτε μαυρος ειτε κιτρινος.οκ ειπανε το παιδι σου μαυρο ετσι?οκ στην τελικη δεν πρεπει να σε πειραζει.γιατι να δημιουργηθει κομπλεξ στο παιδι που ειναι μαυρακι?ειναι κακο που ειναι μαυρακι?θελω να πω,υπαρχει κ μια προκαταληψη κ απο την μερια που δεχεται το σχολιο.για παραδειγμα εδω στη γερμανια λενε α ο ελληνας κ το λενε μερικοι υποτιμητικα.εμενα δεν με πειραζει αφου ελληνας ειμαι!ελληνας δεν ειμαι?γιατι να με πειραξει που θα με πουν ελληνα?ειμαι υπερηφανη για αυτο που ειμαι!καταλαβες τι εννοω?

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Alexandra mou latreuo ton antra mou kai ta paidia mou ! eimai poli poli perifani giaytous ! to paidi mou einai mauros kai eimai aytixismeni giayto pio meuro to perimena einai i alitheia alla ... isos o deyteros Razz
to thema einai oti to eipe koroideytika ... kai ego leo o antras mou einai mauros ee ti tha po afou mauros einai ... alla einai o tropos pou to eipe ena eksaxrono ...
den einai oreo na dinoume titlous se kanenan ... mauros ,aspros ,kitrinos, xazos ,alvanos ,ellinas ...

katalaves pos to leo...
san na pei kapoio paidaki stin paidiki xara sto paidi sou aaaa to ellinaki trekste na mas kinigisei alla koroideytika ...
Smile

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι αυτο δεν ειναι μονο στα χρωματα ειναι στα παντα ειτε φοραει γυαλια ειτε ειναι παχουλο ειτε κοντο κτλ θα εχουν κατι να πουνε.κ τα παιδακια κ οι μεγαλοι.αυτο δεν ειναι καινουριο κ δεν προκειται ποτε να σταματησει να υπαρχει δυστυχως!κ εσυ που εισαι μανουλα θα εχεις δει πολλα.κ εγω προετοιμαζομαι σιγα σιγα για ολα αυτα.δυστυχως ο ανθρωπος εχει παντα κατι να πει για τον αλλον.καλο ειναι να μη δινουμε σημασια.κ οταν μεγαλωσει λιγο ο ντανιελ οταν θα τον λενε μαυρο να τους λεει ναι ειμαι μαυρος κ γουσταρω.ουτε να θιγεται ουτε τιποτα.

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nai fusika Alexandra mou ,otan tha einai pio megalos tha mporei na uperaspistei ton eayto tou Smile alla stin ilikia pou einai tha fugei apo tin paidiki xara lupimeno giati den to peksane ... fusika epekse me alla paidakia meta ...
alla ta sugkekrimena mallon oi sugkekrimenoi goneis apo afta ta paidakia sikonoun moutzes pragmatika...
einai krima ta paidakia afta ...na min ta mathainoune duo pragmata oi goneis tous na min tous diavazoune ena vivlio ... ti na peis ...

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δυστυχως ετσι ειναι ο ανθρωπος μαρινακι μου ακομη κ απο μικρος...κ απο μικρος μαθαινει τι σκληρη ειναι η ζωη...τι σκληροι ειναι οι ανθρωποι...τι να κανουμε...κοιμαται τωρα ο ντανιελ μας?

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marinaglcd έγραψε:kalispera sto pio gluko koilitsopareaki  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 39 893968

ti kanete?
emeis pigame parko klasika to apogeuma ... ta pira simera omos kai asxima ... Shocked
einai re koritsia kathe apogeuma sxedon ekei kapoia paidakia 5 6 paidakia pou oi 3 goneis tous kanoun parea ... pio megala apo ton daniel exthes to ena tou pire ena kladi pou eixe sto xeri tou to petakse ap tin tsoulithra kai ton koroipse ... tin alli fora ena allo ton esmprokse ... tous rixno kanena vlema ante na pao kai konta na tous po olous na paizzete omorfa nai?? mexri ekei...
simera loipon molis ftanoume kathomai sto pagkaki kai o daniel paei na paiksei kai to ena koritsaki apo tin parea tous leei dunata aaa irthe o mauros trekste na mas kinigisei ... ti methes sto diko paidi den exo sikosei xeri alla imouna etoimi na tin paro ap to mali ... o pateras tis sto dipla pagkaki akouse fusika ekane ton kinezo...pao kai ego sto koritsaki ... tis leo na milas omorfa kai den theleis na paikseis mazi tou de se evale kanenas me to zori ... i mama s pou einai ? ekei m leei .. pao ekei duo antres kai mia kuria einai leo kalo tha itan na methete sta paidakia sas na paizoun pio omorfa kai na milane pio omorfa mikra leo einai to ksero alla oxi kai etsi ... ton kinezo aytos ... telos panton meta fonekse to moro kai to evale tis fones tin katalupithika tin mikroula de ftaiei to moro... an einai dunaton... oi goneis ftaine ... eniosa poli asxima pou ekana thema gia mia stigmi ... alla kai ti na ekana re koritsia ... Crying or Very sad ... afta Rolling Eyes
καλησπερα κ παλι Μαρινακι μου!διαβασα με προσοχη τι σας συνεβη σημερα, κ εχω να σου πω οτι εκανες πολυ καλα κ επιασες τους γονεις κ τους μιλησες κ με ευγενικο τροπο για τυχον παρεξηγηση!!εννοειταο οτι σε καμια περιπτωση δεν φταινε τα παιδια!!!οι συμπεριφορες ξεκινανε απο μικρη ηλικια να μυουνται τα παιδια απο το οικογενειακο τους περιβαλλον!!!οι γονεις φερουν ευθυνη γι'αυτη την κακια στιγμη κ ντροπη τους που φερθηκαν ετσι!!!θα επρεπε κανονικα την ιδια στιγμη να πιασουν τα παιδια τους ξεχωριστα κ να τους υποδειξουν με ομορφο τροπο την σωστη σταση που θα επρεπε να εχουν σε ολα τα παιδακια κ οτι ολα τα καλα παιδια σαν κ αυτα δεν ειναι σωστο να φερονται ετσι στα υπολοιπα παιδακια!!!στα παιδια μας θα πρεπει να υποδεικνυουμε τι ειναι το σωστο κ οχι να τους λεμε ποιο ειναι το λαθος συνεχεια!!!μ(μακαρι βεβαια να εκαναν εστω κ αυτο)αλλα μαλλον για κους κους κ καφεδακι πανε στο παρκο κ να τα αμολανε κ οποιον παρει ο ανεμος χωρις καμια προσοχη!!κ ο πατερας καλος του λογου του κ αυτος!!!  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 39 667478 για την εκθεση που σου αραδιασα αλλα μου θυμισες κ μενα απο το σχολειο που ημουν περσι πολλα κ στεναχωριεμαι να βλεπω τετοιου ανθρωπους να αποκαλουνται "ΓΟΝΕΙΣ"

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nai etsi einai ...
nai koimate exei kana duoro ! Smile

k go thelo na faooo ... Laughing alla frouta den mporo ...tha fao ena mikrooo mpolaki dimitriaka !ti peina me pianei tetoies ores gamoto... oxi tora panta kai ektos egkumosinis ..

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nai re Dimitroula ... sou leo mia pou koroidepsan to moro mou kai mia meta pou fonaze o allos san trelos sto koritsaki ...eniosa toso asxima ...vourkosa etoimi na klapso imoun giati eniosa kai asxima pou milisa ... Rolling Eyes

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΥΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΠΡΟΣ ΑΠΟΦΥΓΗ!!! ΕΙΔΑΤΕ ΠΡΟΧΤΕΣ ΣΤΟΝ ΑΛΦΑ ΤΗΝ ΕΚΠΟΜΠΗ"ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ"ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ...ΕΕΕ ΕΙΧΕ ΘΕΜΑ ΤΟ "ΜΠΟΥΛΙΝΓΚ ΣΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ"ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΠΟΙΚΙΛΕΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΕΣ ΠΑΙΔΙΩΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΕ ΜΑΘΗΤΕΣ Κ ΠΩΣ ΧΕΙΡΙΖΟΝΤΑΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ!!!ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΘΕΜΑ!!!
ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ,  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 39 667478 ΠΟΥ ΑΛΛΑΖΩ ΛΙΓΟ ΘΕΜΑ,ΟΜΩΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ ΜΟΥ!!!
ΣΥΖΗΤΟΥΣΑΜΕ ΠΡΙΝ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ,ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΛΕΝΟΥΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ-Ο ΝΥΠΤΗΡΑΣ Κ Η ΒΡΥΣΗ ΜΑΣ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΗΛΑ Κ ΔΕΝ ΜΑΣ ΒΟΛΕΥΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!Κ ΛΕΓΑΜΕ ΝΑ ΤΟΥ ΠΑΡΟΥΜΕ ΛΕΚΑΝΙΤΣΑ Κ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΟΥΜΕ!! ΕΙΔΑΜΕ Κ ΣΧΕΤΙΚΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΣΗΜΕΡΑ!!! ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ???

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marinaglcd έγραψε:nai etsi einai ...
nai koimate exei kana duoro ! Smile

k go thelo na faooo ... Laughing alla frouta den mporo ...tha fao ena mikrooo mpolaki dimitriaka !ti peina me pianei tetoies ores gamoto... oxi tora panta kai ektos egkumosinis ..
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ ΜΑΡΙΝΑΚΙ?ΛΟΓΩ ΩΡΑΣ?

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΥΤΟΣ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΣΕ ΟΛΑ ΠΟΥ ΛΕΣ Κ ΣΥ ΚΙΝΕΖΟΣ ΝΑ ΤΟ ΕΠΑΙΖΕ Κ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΠΗΓΕΣ ΕΣΥ ΝΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΕΙ Ο ΚΑΛΟΣ ΠΑΤΕΡΟΥΛΗΣ Κ ΝΑ ΤΙΣ ΕΒΡΕΞΕ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΗ.....
ΤΙ ΠΑΤΕΡΑΣ ΘΕΕ ΜΟΥ!!!!!!!!!!ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚΟΣ!!!

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
prepei na itan poli endiaferon den to eida dimitra ...

nai mia xara einai etsi dimitra opos voleueste eseis kalutera ! stin arxi ton daniel ton kaname se mia makrosteni lekani rouxon pano sto trapezi i sto krevati kamia fora sto trapezi voleuei perisotero! i mpanieritsa tou itn terastia tote hahah makrovouti tha ekane mesa ekei meta pou megalose exoume tetoia pou mpainei stin mpaniera pano emena me volepse poli! pio mikros 4 me 8 9 minon ton ekana olo mesa ston neroxiti tis kouzinas hahaha !

oxi more epiksa sta frouta posa na fao piaaaaa... Very Happy

enas ilithios kai misos arxisan kai oi alloi duo meta na lene dunata sta paidia tous pos prerei na paizoun kai vlakeies ti to les kuria mou na to akouso ego ???pare to paidaki sou stin akri kai eksigise tou omorfa ...aaax

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΑΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ!!!ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΚΙΟΛΑΣ ΟΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΦΕΡΟΥΝ Κ ΛΕΚΑΝΙΤΣΑ ΓΙΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ!!!Ε ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΜΑΣ ΜΩΡΕ!!!ΘΑ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ Κ ΔΩ Κ ΘΑ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΟΜΑΣΤΕ Κ ΣΕΝΑ Wink Wink Wink
ΑΑΑΝ ΕΦΑΓΕΣ ΠΟΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ,ΑΥΡΙΟ ΠΑΛΙ ΤΟΤΕ!!! Shocked
ΘΕΑΤΡΟ !!!ΑΝΕΒΑΣΑΝ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΟΛΗ Η ΟΜΑΔΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ!!!ΤΙ ΗΛΙΘΙΟΙ!!!!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΩΡΑ Shocked Shocked Shocked Shocked Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΠΟΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΞΥΠΝΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΣΕ 5ΩΡΙΤΣΕΣ ΕΧΕΙ ΕΓΕΡΤΗΡΙΟ!!!
Respect Respect
ΣΕ ΚΑΛΗΝΥΧΤΩ!!!(ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΕΣΑ...ΕΕ???)
ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ Κ ΚΑΛΗ ΨΥΧΙΚΗ ΗΡΕΜΙΑ Κ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΗΜΕΡΙΝΑ ΤΑ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΜΟΝΟ ΩΣ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΑ ΠΡΟΣ ΑΠΟΦΥΓΗΝ!!!
ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ!!!  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 39 417472  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 39 417472

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
akrivos siga siga tha vreite tou ruthmous sas me to bebe!einai ti veleuei esena kalutera kai to moro sou fusika !

hahah nai Laughing tsirko sketo..

egine kopela mou filakia polla kali ksekourasi !kalinyxta ! I love you

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μου καλο βραδυ κ απο μενα!καλο ξημερωμα να εχουμε!θα τα πουμε αυριο φιλακια σε εσας κ τα νινακια σας  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 39 417472  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 39 417472  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 39 417472  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 39 417472  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 39 417472  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 39 417472  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 39 417472  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 39 417472  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 39 417472

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ Κ ΔΡΟΣΕΡΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ Smile Smile
ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑΚ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Κ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΣΤΟΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟΥΛΑΚΙ ΑΚΟΜΑ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
ΕΜΕΙΣ ΠΗΡΑΜΕ ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΜΑΣ Κ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΞΑΝΑ ΞΑΠΛΩΣΟΥΜΕ ΜΙΑΣ Κ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΕΣΑ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!Κ ΜΕΝΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΞΥΠΝΗΣΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ Rolling Eyes Ε ΑΣ ΤΟΝ ΑΦΗΣΩ ΝΑΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙ Κ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΘΑ ΣΗΚΩΘΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΙΤΣΑ Twisted Evil
ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 39 417472  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 39 417472  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 39 417472
ΦΙΛΑΚΙΑ ΓΛΥΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΟΥ  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 39 417472  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 39 417472  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 39 417472  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 39 417472  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 39 417472

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΑ ΑΝΕΒΑΣΑ ΕΒΑ ΘΕΜΑΤΑhttp://embryocosmos.gr/%CF%85%CF%80%CE%B5%CF%81%CE%B7%CF%87%CE%BF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CF%82-%CE%AD%CE%BB%CE%B5%CE%B3%CF%87%CE%BF%CF%82-%CE%B5%CE%B3%CE%BA%CF%85%CE%BC%CE%BF%CF%83%CF%8D%CE%BD%CE%B7%CF%82/doppler-%CE%BA%CF%85%CE%B7%CF%83%CE%B5%CF%89%CF%83/ΚΙ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ DOPPLER!!! ΡΙΞΤΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα και από μένα, κορίτσια μου!! Τι κάνετε; μάλλον κοιμάστε όλες ακόμα! τυχερούλες!! Εμείς ξυπνήσαμε, στείλαμε τον μπαμπά μας στη δουλειά και τώρα λέω να κάνω καμιά δουλίτσα στο σπίτι Smile

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις