Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
62 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 62 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝΟΙΞΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ Σ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΟΤΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΕΧΩ ΑΓΑΠΗΣΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΜΙΑ 10ΑΡΙΑ ΦΟΡΕΣ!!

ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΔΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΛΕΩ ΟΥΤΕ ΣΤΗΝ ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ!
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΑΝΟΥΛΑ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ Σ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΗΤΕΡΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ Σ ΟΛΕΣ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ!!!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ !!!! I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλε εγω εχω παθει εξαρτηση φατασου οτι ειμαι μεσα απο την ωρα που θα ξυπνησω το βραδυ ερχετε ο αντρας μου και εγω μπενω απο το κινητο μου και στα κλεφτα του περνω το λαπτοπ και μπενω και γραφω και οταν παω να ξαπλωσω μπενω παλι απο το κινητο τοσο πολυ δεν χανω συζητηση

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στο εύχομαι να γίνεις μανούλα!!

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bourboulithra έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝΟΙΞΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ Σ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΟΤΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΕΧΩ ΑΓΑΠΗΣΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΜΙΑ 10ΑΡΙΑ ΦΟΡΕΣ!!

ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΔΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΛΕΩ ΟΥΤΕ ΣΤΗΝ ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ!
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΑΝΟΥΛΑ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ Σ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΗΤΕΡΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ Σ ΟΛΕΣ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ!!!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ !!!! I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΕ ΕΝΑ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΜΩΡΑΚΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ !

manoulita-fraoulita

manoulita-fraoulita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalimera koritsaki mou gliko,kalosirthes sthn parea mas...eyxomai me to kalo kathe epithimia sou me ygeia kai agapi pano apo ola!!! :D

stalicha


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Α..και γω κοριτσια ακομα δεν ειμαι μαμα...Απο τοτε που εγινε μαμα μια φιλη μου...βασικα απο περυσι που μαθαμε για την εγκυμοσυνη της κατι ξυπνησε μεσα μου...Δεν νομιζω να ξυπνουσε αν δεν ημουν τοσα πολλα χρονια με το αγορι μου...Ειμαστε σχεδον 9 χρονια μαζι και πλεον θελω τοσο πολυ να κανουμε οικογενεια...αλλα ας οψεται η αγωνια μας για τα επαγγελματικα...Να...θελουμε να παμε και οι δυο μας εξωτερικο και οπως καταλαβαινετε χρειαζομαστε χρονο μεχρι να μαθουμε τη γλωσσα, να πιασουμε δουλεια και να κατσουμε και καποιο διστημα στη δουλεια...Τωρα που το σκεφτομαι μου φαινεται πολυς καιρος μεχρι να ξεκινησουμε τις προσπαθειες αλλα νομιζω αυτο ειναι το σωστο..Αλλωστε ακομη ειμαι μικρη..παρ'ολα αυτα...τον εχω πρηξει...και αντε..εμεις ποτε θα κανουμε μπεμπακι και ποτε το ενα και ποτε το αλλο...Θελω τοσο πολυ...αλλα τι να κανουμε που και εγω συνειδητοποιω πως δεν εχει ερθει ακομα η ωρα...Νομιζω 2-3 χρονακια ακομα θα τα χρειαστω...Οποτε...τι να κανω??Απο τοτε που ανακαλυψα το site μπαινω αν οχι καθε μερα,σιγουρα μερα παρα μερα...μαρεσει να αντλω λιγο απο την καθημερινοτητα των μαμαδων με τα ζουζουνια τους...αν και ξερω πως πολλες φορες φτανουν στα ορια της τρελας!!! Rolling Eyes

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΦΡΕΣΚΙΑ ΜΑΜΑ ΜΙΑ ΑΠΤΑ ΙΔΙΑ Κ ΕΓΩ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

freskia mama έγραψε:καλε εγω εχω παθει εξαρτηση φατασου οτι ειμαι μεσα απο την ωρα που θα ξυπνησω το βραδυ ερχετε ο αντρας μου και εγω μπενω απο το κινητο μου και στα κλεφτα του περνω το λαπτοπ και μπενω και γραφω και οταν παω να ξαπλωσω μπενω παλι απο το κινητο τοσο πολυ δεν χανω συζητηση

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΑΚΑΡΙΙΙΙΙ!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!! ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΝ Κ ΒΛΕΠΩ ΝΙΝΙ ΣΤΗ ΦΩΤΟ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΚΟΜΑ 1 Very Happy
kaatrin έγραψε:Στο εύχομαι να γίνεις μανούλα!!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΥΧΗΘΕΙΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΒΟΗΘΑΕΙ!!! ΧΧΑΧΧΑΧΑ
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΑΡΙΛΟΥΥ!!!!

mariloy έγραψε:
bourboulithra έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝΟΙΞΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ Σ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΟΤΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΕΧΩ ΑΓΑΠΗΣΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΜΙΑ 10ΑΡΙΑ ΦΟΡΕΣ!!

ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΔΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΛΕΩ ΟΥΤΕ ΣΤΗΝ ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ!
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΑΝΟΥΛΑ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ Σ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΗΤΕΡΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ Σ ΟΛΕΣ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ!!!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ !!!! I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΕ ΕΝΑ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΜΩΡΑΚΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ !

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΣΤΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΟΥ,ΣΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΜΙΑ ΑΝΕΡΓΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΕ ΕΝΑΝ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΙΚΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ 2-3 ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΑ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.
ΗΜΑΣΤΑΝ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΚΑΙ ΦΑΓΑΜΕ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΠΑΤΑΤΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΑΜΕ.(ΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΣΥΓΧΙΖΟΜΑΙ! Twisted Evil )
ΣΑΝ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΙΤΣΑ ΜΑΣ ΠΟΥΘΕΝΑ!!
ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΝΑΝ ΜΠΑΞΕ ΚΑΙ ΤΡΩΜΕ ΚΑΝΑ ΦΡΕΣΚΟ ΛΑΧΑΝΙΚΟ.ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΟΙ ΚΟΤΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΦΡΕΣΚΟ ΑΒΓΟΥΛΑΚΙ....

ΚΑΤΙ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΦΑΜΕ ΔΕ ΘΑ ΠΕΙΝΑΣΟΥΜΕ!!

ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΟΟΛΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ..
ΤΟ ΡΟΛΟΙ ΜΟΥ ΧΤΥΠΑΕΙ ΝΤΑΟΥΛΙΑ Razz Razz
ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΓΕΛΑΕΙ ΚΑΙ ΛΕΕΙ "ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΕΕ?ΠΩ ΠΩ ΓΙΑ ΣΚΕΨΟΥ"

ΔΕ ΛΕΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΙΓΟ ΦΟΒΑΜΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ,ΑΛΛΑ ΛΕΩ ΟΤΙ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΝΑΝΕ,ΟΙ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΜΕ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΔΕ ΘΑ ΝΑΙ ΟΙ ΙΔΙΕΣ.ΟΣΟ ΝΕΟΤΕΡΟΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΑΝΤΟΧΕΣ.ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ,ΑΜΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΟΥΝ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ Κ ΑΥΤΟΥΣ ΒΟΗΘΕΙΑ ΔΕ ΘΑ ΧΟΥΜΕ ΑΠΟ ΠΟΥΘΕΝΑ..


ΝΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΓΑΜ@ΘΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΟΛΑ!!
ΥΓΕΙΑ ΕΧΩ?ΤΕΛΟΣ!!
ΘΕΛΩ ΝΙΝΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!! ΕΧΩ ΛΑΤΡΕΕΕΕΨΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΑΜΑ!! 328109 ΕΧΩ ΛΑΤΡΕΕΕΕΨΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΑΜΑ!! 328109 ΕΧΩ ΛΑΤΡΕΕΕΕΨΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΑΜΑ!! 328109 ΕΧΩ ΛΑΤΡΕΕΕΕΨΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΑΜΑ!! 328109

stalicha έγραψε:Α..και γω κοριτσια ακομα δεν ειμαι μαμα...Απο τοτε που εγινε μαμα μια φιλη μου...βασικα απο περυσι που μαθαμε για την εγκυμοσυνη της κατι ξυπνησε μεσα μου...Δεν νομιζω να ξυπνουσε αν δεν ημουν τοσα πολλα χρονια με το αγορι μου...Ειμαστε σχεδον 9 χρονια μαζι και πλεον θελω τοσο πολυ να κανουμε οικογενεια...αλλα ας οψεται η αγωνια μας για τα επαγγελματικα...Να...θελουμε να παμε και οι δυο μας εξωτερικο και οπως καταλαβαινετε χρειαζομαστε χρονο μεχρι να μαθουμε τη γλωσσα, να πιασουμε δουλεια και να κατσουμε και καποιο διστημα στη δουλεια...Τωρα που το σκεφτομαι μου φαινεται πολυς καιρος μεχρι να ξεκινησουμε τις προσπαθειες αλλα νομιζω αυτο ειναι το σωστο..Αλλωστε ακομη ειμαι μικρη..παρ'ολα αυτα...τον εχω πρηξει...και αντε..εμεις ποτε θα κανουμε μπεμπακι και ποτε το ενα και ποτε το αλλο...Θελω τοσο πολυ...αλλα τι να κανουμε που και εγω συνειδητοποιω πως δεν εχει ερθει ακομα η ωρα...Νομιζω 2-3 χρονακια ακομα θα τα χρειαστω...Οποτε...τι να κανω??Απο τοτε που ανακαλυψα το site μπαινω αν οχι καθε μερα,σιγουρα μερα παρα μερα...μαρεσει να αντλω λιγο απο την καθημερινοτητα των μαμαδων με τα ζουζουνια τους...αν και ξερω πως πολλες φορες φτανουν στα ορια της τρελας!!! Rolling Eyes

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bourboulithra έγραψε:ΜΑΚΑΡΙΙΙΙΙ!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!! ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΝ Κ ΒΛΕΠΩ ΝΙΝΙ ΣΤΗ ΦΩΤΟ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΚΟΜΑ 1 Very Happy
kaatrin έγραψε:Στο εύχομαι να γίνεις μανούλα!!
η ευχή σου θα πιάσει σε τρεις μέρες που γενναω τον δεύτερο γιο μου!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
M ENAN ΠΟΝΟ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ!!!!! ΕΧΩ ΛΑΤΡΕΕΕΕΨΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΑΜΑ!! 215994 ΕΧΩ ΛΑΤΡΕΕΕΕΨΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΑΜΑ!! 215994 ΕΧΩ ΛΑΤΡΕΕΕΕΨΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΑΜΑ!! 654316 ΕΧΩ ΛΑΤΡΕΕΕΕΨΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΑΜΑ!! 654316 ΕΧΩ ΛΑΤΡΕΕΕΕΨΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΑΜΑ!! 215994
kaatrin έγραψε:
bourboulithra έγραψε:ΜΑΚΑΡΙΙΙΙΙ!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!! ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΝ Κ ΒΛΕΠΩ ΝΙΝΙ ΣΤΗ ΦΩΤΟ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΚΟΜΑ 1 Very Happy
kaatrin έγραψε:Στο εύχομαι να γίνεις μανούλα!!
η ευχή σου θα πιάσει σε τρεις μέρες που γενναω τον δεύτερο γιο μου!

Αλεξάνδρα13


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Έτσι είναι κορίτσια με το καλό να σας έρθουν σποράκια στην κοιλίτσα σας!Άν περιμένουμε να έχουμε πάντα μια σίγουρη δουλειά,να πάρουμε σπίτι,να τελειώσουμε σπουδές,άν,άν,άν τα χρόνια περνάνε και απ'ότι διαβάζω πολλές κοπέλες όταν το θέλουν εκείνη τη στιγμή,χωρίς να έχουν κανένα πρόβλημα δεν έρχεται!Μακάρι όλες ν'αφήσουν τα άγχη αυτά και να το απολαύσουν,θα έρθει πιστεύω!Και εξάλλου μία ζωή την έχουμε τώρα πρέπει να τα απολαύσουμε όλα και όχι όταν πιάσουμε το λαχείο στα 80!!!

Αλεξάνδρα13


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kaatrin με το καλό να υποδεχτείς το νέο μέλος της οικογένειας,μ'έναν πόνο!!Και εγώ 2αγοράκια έχω και με ζαλίζουν όλη μέρα,αλλά τι ζαλάδα η πιο γλυκιά!

stalicha


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
bourboulithra μου δεν ειναι τοσο ευκολο...Ο καθενας απο μας εχει ονειρευτει καποια πραγματα και πολλες φορες αυτα ερχονται και ''στουκαρουν'' το ενα πανω στο αλλο. Και εγω και το αγορι μου εχουμε προσπαθησει πολυ για να μπουμε στις σχολες μας και να γινουμε μηχανικοι..Πλεον εδω δουλεια δεν υπαρχει αποδεδειγμενα πανω στο αντικειμενο μας. Δεν μπορω ξαφνικα εκει που εχω σπουδασει σε ενα αντικειμενο που θελω , να πω...''νταξει...τωρα θελω ενα μωρο και οποτε και αν με παρουν σε καποια δουλεια..''. Δυστυχως ειμαι αμεσα εξαρτημενη απο καποια εταιρια και εκει εξω περιμενουν ενα καρο μηχανικοι...ουτε μπορω να συμβιβαστω με ενα μεροκαματο σε μια δουλεια ο,τι να ναι...Τοτε γιατι οι προσπαθειες και οι θυσιες ολα αυτα τα χρονια??Ποσο μαλλον οταν ξερεις οτι πλοιρεις τις προϋποθεσεις αντιστοιχων δουλειων στο εξωτερικο...Δεν ειναι θεμα χρηματων...ειναι θεμα αντικειμενου και θυσιες που εχεις κανει γι αυτο τοσα χρονια...Αρα...μονο υπομονη μπορω να κανω μεχρι να μπω σε μια σειρα...Ευχομαι να μην αργησω να μπω σε αυτη τη σειρα γιατι τοσα χρονια με το αγορι μου πλεον, το ρημαδι το βιολογικο ρολόι δεν λεει να σταματησει...Κ καθε μερα που περναει και δενομαστε ολο κ πιο πολυ, τοσο πιο εντονη ειναι η επιθυμια μου για ενα παιδακι...Ξερω οτι δεν ειναι η ωρα,αλλα δεν μπορω και να σταματησω να το θελω και ηθελα να το μοιραστω...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις