Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
270 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 270 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μωρέ δεν είναι τόσο το φαΐ γιατί άντε πες τους βάζουν σε έναν κουβά ξηρά τροφή και τρώνε όποτε θέλουν.

Σκέψου ότι τα βαράει ΟΛΗ ΜΕΡΑ ο ήλιος δεν έχουν μία σκιούλα να κάτσουν, δροσερό νερό, δεν έχω δει να τα κάνουν μπάνιο που σημαίνει ότι σίγουρα θα έχουν του κόσμου τα ζωύφια = φαγούρα, δεν έχουν χάδια, παιχνίδια, και σίγουρα αφού δεν τα βγάζουν βόλτα, έχουν λολαθεί τα κακόμοιρα και γιαυτό γαβγίζουν ακόμα και στο πάτημα της γάτας! Ούτε να "ξεμουδιάσουν" δε μπορούν! Σκυλί χωρίς τρεχάλα και σάλτο γίνεται? Να τρέξει, να σπινιάρει, να πηδήξει, να δαγκώσει (για παιχνίδι), να ξαπλώσει στο δροσερό πάτωμα σαν τον σούπερμαν (έχουν πολύ πλάκα όταν κάθονται έτσι!) πώς μωρέ? Σπαράζει η καρδιά μου. Τους πετάω κι εγώ κάνα λουκάνικο που και που ή το χαλασμένο παριζάκι... Νααα το κάνουν! Σα λυσσασμένα πέφτουν να το φάνε!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Τους πετάω κι εγώ κάνα λουκάνικο που και που ή το χαλασμένο παριζάκι... Νααα το κάνουν! Σα λυσσασμένα πέφτουν να το φάνε!


Razz Razz μα και εσύ Χριστιανή μου το χαλασμένο παριζάκι? Razz Razz γι'αυτό σε εκδικείται η γειτόνισσα! θα έχουν γεμίσει το σπίτι της με τσίρλι πίπι! Razz Razz Razz Razz

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:μα και εσύ Χριστιανή μου το χαλασμένο παριζάκι? Razz Razz γι'αυτό σε εκδικείται η γειτόνισσα! θα έχουν γεμίσει το σπίτι της με τσίρλι πίπι! Razz Razz Razz Razz

Εντάξει σήμερα μας έχει πιάσει η χτεσινή πανσέληνος Κατοικιδια και Ενοικιαστες - Σελίδα 2 328109 Κατοικιδια και Ενοικιαστες - Σελίδα 2 328109 Κατοικιδια και Ενοικιαστες - Σελίδα 2 328109 Κατοικιδια και Ενοικιαστες - Σελίδα 2 536304 Κατοικιδια και Ενοικιαστες - Σελίδα 2 536304 Κατοικιδια και Ενοικιαστες - Σελίδα 2 536304

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Μαρία έγραψε:μα και εσύ Χριστιανή μου το χαλασμένο παριζάκι? Razz Razz γι'αυτό σε εκδικείται η γειτόνισσα! θα έχουν γεμίσει το σπίτι της με τσίρλι πίπι! Razz Razz Razz Razz

Εντάξει σήμερα μας έχει πιάσει η χτεσινή πανσέληνος Κατοικιδια και Ενοικιαστες - Σελίδα 2 328109 Κατοικιδια και Ενοικιαστες - Σελίδα 2 328109 Κατοικιδια και Ενοικιαστες - Σελίδα 2 328109 Κατοικιδια και Ενοικιαστες - Σελίδα 2 536304 Κατοικιδια και Ενοικιαστες - Σελίδα 2 536304 Κατοικιδια και Ενοικιαστες - Σελίδα 2 536304


νομίζω πως ναι!μπάχαλο όλα τα θέματα! Razz Razz Razz Κατοικιδια και Ενοικιαστες - Σελίδα 2 215994

xoxlidaki

xoxlidaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ενταξει εγω το βρίσκω εντος θεματος...οπως μερικοι δεν θα πρεπει να γινονται γονείς ετσι και άλλοι δεν θα πρεπει να εχουν κατοικίδια. Δηλαδή ποσο φιλοζωός θεωρείσαι αν σε ενα διαμερισμα 50τμ εχεις μαζεψει την κιβωτο του Νώε;

και για να το κανω και εγω πιο μπαχαλο το θεμα μολις γυρισα απο ενα σπιτι που ειδα και ρε παιδια είχαν τον καυστήρα του καλοριφερ μεσα στο χωλ Shocked

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xoxlidaki έγραψε:μολις γυρισα απο ενα σπιτι που ειδα και ρε παιδια είχαν τον καυστήρα του καλοριφερ μεσα στο χωλ Shocked

ΕΕΕΕΕΛΑ ΡΕ!!!!Φοβεροί οι τύποι.
Εγώ όταν έψαχνα σπίτι στις αγγελίες τα διάβαζα παλάτια και απο κοντά ήταν....άσε....και όχι τίποτα άλλο αλλά προσπαθούσαν και να με πείσουν για το πόσο καλό είναι το σπίτι ενώ ήμουνα ΕΚΕΙ και το ΕΒΛΕΠΑ....

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xoxlidaki έγραψε:Ενταξει εγω το βρίσκω εντος θεματος...οπως μερικοι δεν θα πρεπει να γινονται γονείς ετσι και άλλοι δεν θα πρεπει να εχουν κατοικίδια. Δηλαδή ποσο φιλοζωός θεωρείσαι αν σε ενα διαμερισμα 50τμ εχεις μαζεψει την κιβωτο του Νώε;

και για να το κανω και εγω πιο μπαχαλο το θεμα μολις γυρισα απο ενα σπιτι που ειδα και ρε παιδια είχαν τον καυστήρα του καλοριφερ μεσα στο χωλ Shocked


Razz ότι να'ναι έτσι? μα στο χολ? σαν τι? σαν έκθεμα ένα πράγμα? να περνάει ο κόσμος μέσα και να τους λες τι? από εδώ η κουζίνα από εδώ το μπάνιο και από εδώ ο ανεκτίμητης αξίας καυστήρας μας? Razz

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ xoxlidaki εγώ στο είπα.
Θα πρέπει να ψάξεις παααααάρα πολύ για να βρεις κάτι στα μέτρα σου και στην τιμή που το θες...

Το ίδιο πρόβλημα με τον καυστήρα είχαμε κι εμείς στο πατρικό του άντρα μου. Ήταν κάτω από τη σκάλα. Η σκάλα εσωτερική, δηλαδή το κλιμακοστάσιο είναι μέσα στο σπίτι, ανοίγεις από κάτω και μπαίνεις...
Βάλαμε τον πεθερό μου να το κλείσει, αλλά τελικά με τους τόσους τσακωμούς που ακολούθησαν, γιατί θέλαμε να κλείσουμε και το πάνω μέρος και να φτιάξουμε ξεχωριστή είσοδο, δεν μείναμε εκεί... Ουφ πάλι καλά...

Καλό κουράγιο... Ευτυχώς δρόσισε λίγο ο καιρός κι έτσι δε θα τριγυρνάς στην πολλή ζέστη...

Όσο για τα κατοικίδια έχεις απόλυτο δίκιο. Γιαυτό υπάρχει και η ρήση:
"Το παιδάκι σου και το σκυλάκι σου όπως το μάθεις"...

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:
Razz ότι να'ναι έτσι? μα στο χολ? σαν τι? σαν έκθεμα ένα πράγμα? να περνάει ο κόσμος μέσα και να τους λες τι? από εδώ η κουζίνα από εδώ το μπάνιο και από εδώ ο ανεκτίμητης αξίας καυστήρας μας? Razz

Laughing Laughing Laughing

Καλά πέρα από την πλάκα, τις αναθυμιάσεις αυτού του "πράγματος" δεν κάνει να τις αναπνέουμε. Γιαυτό κι εμείς θέλαμε να κλείσουμε και πάνω. Και για τυχόν "διαρροές" αλλά και για το θόρυβο.

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΗΝ ΓΕΛΑΤΕ.ΕΜΕΙΣ ΟΤΑΝ ΨΑΧΝΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ, ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΡΕΤΙΡΕ.ΜΑΣ ΑΝΟΙΓΕΙ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ 2 ΔΩΜΑΤΙΑ ΧΩΡΙΣΜΕΝΑ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΚΑΙ Η ΣΚΑΛΑ ΝΑ ΟΔΗΓΕΙ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ.ΜΑΣ ΛΕΕΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΤΟ ΥΠΝΟΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΚΟΥΖΙΝΑ.ΚΑΙ Η ΣΚΑΛΑ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΠΟΥ ΟΔΗΓΕΙ ΤΑΡΑΤΣΑ??ΜΑΣ ΛΕΕΙ:Α,ΑΥΤΗ??ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ Η ΚΥΡΙΑ ΤΟΥ ΤΡΙΤΟΥ ΝΑ ΑΠΛΩΝΕΙ ΤΑ ΡΟΥΧΑ!!!ΓΚΝΤΟΙΝΓΚ!!!!ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΕ ΤΟ ΒΡΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΝΑ ΑΠΛΩΝΕΙ!!!ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

xoxlidaki

xoxlidaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
το είχαν βαλει σε ενα ωραιο κουτακι μεσα στο χωλ.....ηταν και διακοσμητικό. Ρε κοριτσια όλα ειναι υπερεκτιμημενα αν τα συγκρινεις με το ποσο είναι οι βασικοι μισθοι. Αυτο είναι που με ενοχλει.

Για πλακα εψαξα να δω στον Αγ. Παντελεήμονα....δεν θα πιστεψετε τιμες. Και εκει ακριβα, λες και προκειται για εξωτικό προορισμό!!!

xoxlidaki

xoxlidaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
GEODATOU έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΗΝ ΓΕΛΑΤΕ.ΕΜΕΙΣ ΟΤΑΝ ΨΑΧΝΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ, ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΡΕΤΙΡΕ.ΜΑΣ ΑΝΟΙΓΕΙ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ 2 ΔΩΜΑΤΙΑ ΧΩΡΙΣΜΕΝΑ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΚΑΙ Η ΣΚΑΛΑ ΝΑ ΟΔΗΓΕΙ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ.ΜΑΣ ΛΕΕΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΤΟ ΥΠΝΟΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΚΟΥΖΙΝΑ.ΚΑΙ Η ΣΚΑΛΑ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΠΟΥ ΟΔΗΓΕΙ ΤΑΡΑΤΣΑ??ΜΑΣ ΛΕΕΙ:Α,ΑΥΤΗ??ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ Η ΚΥΡΙΑ ΤΟΥ ΤΡΙΤΟΥ ΝΑ ΑΠΛΩΝΕΙ ΤΑ ΡΟΥΧΑ!!!ΓΚΝΤΟΙΝΓΚ!!!!ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΕ ΤΟ ΒΡΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΝΑ ΑΠΛΩΝΕΙ!!!ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

ο αρχιτεκτονας-μηχανικός ή ο,τι άλλο που το εμπνευστηκε πρεπει να παρει οσκαρ....επρεπε να το παρεις φωτογραφία

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:
Laughing Laughing Laughing

Καλά πέρα από την πλάκα, τις αναθυμιάσεις αυτού του "πράγματος" δεν κάνει να τις αναπνέουμε. Γιαυτό κι εμείς θέλαμε να κλείσουμε και πάνω. Και για τυχόν "διαρροές" αλλά και για το θόρυβο.


σωστά αυτό που το πας! για φαντάσου τι αναθυμιάσεις θα βγάζουν! άστα! άντε να το αναπνέεις όλο αυτό! καλά για το θόρυβο δεν το συζητώ! εμείς το έχουμε έξω σε μια παλιοαποθήκη κλεισμένο και παρόλα αυτά ακούγεται στην κρεβατοκάμαρα λίγο!



έλα ρε Γιωργία Razz Razz και εκεί που κάθεσαι λέει αμέριμνη και βλέπεις τηλεόραση, με το βρακί κιόλας γιατί θα κάνει και ζέστη, θα περνάει η άλλη συνάμενη λυγάμενη μέσα από το σπίτι σου για να πάει να απλώσει! Razz πόσα θέλουν να μας τρελάνουν? Κατοικιδια και Ενοικιαστες - Σελίδα 2 215994

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΟ ΒΡΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ!!!ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΑΜΟΡΕ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥ ΔΕΙΞΕΙΣ ...ΠΩΣ ΑΝΑΠΑΡΑΓΕΤΑΙ Ο ΠΕΤΑΛΟΥΔΙΤΣΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΤΑΛΟΥΔΙΤΣΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ????
ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΠΕΦΤΩ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΛΙΑ[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xoxlidaki έγραψε:ο αρχιτεκτονας-μηχανικός ή ο,τι άλλο που το εμπνευστηκε πρεπει να παρει οσκαρ....επρεπε να το παρεις φωτογραφία

Ποιος αρχιτέκτονας και ποιος μηχανικός καλέ??

Τέτοιες περιπτώσεις είναι καθαρά και μόνο αυθαιρεσίες!
Κλείσανε δωμάτιο δωμάτιο κι όπως βγει!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΟ ΒΡΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ!!!ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΑΜΟΡΕ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥ ΔΕΙΞΕΙΣ ...ΠΩΣ ΑΝΑΠΑΡΑΓΕΤΑΙ Ο ΠΕΤΑΛΟΥΔΙΤΣΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΤΑΛΟΥΔΙΤΣΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ????
ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΠΕΦΤΩ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΛΙΑ[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Razz Razz αυτό και αν θα ήταν!

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ 2 ΣΚΥΛΙΑ-ΜΑΛΤΕΖΑΚΙΑ- ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ, ΤΟ ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΔΙΚΑΙΟΥΣΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΜΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ 2 ΖΩΑ ΕΙΤΕ ΣΚΥΛΙΑ ΕΙΤΕ ΓΑΤΕΣ ΕΙΤΕ ΕΝΑ ΣΚΥΛΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΑΤΑ. Η ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ ΥΠΕΡΤΕΡΕΙ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΚΑΤΑΣΤΑΤΙΚΟΥ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΒΙΑΖΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΙΝΗ ΗΣΥΧΙΑ. ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΣΤΗ ΦΩΛΙΑ ΤΟΥΣ 3-7 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ 11 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΩΣ 8 ΤΟ ΠΡΩΙ. ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΜΟΝΟ ΤΗ ΜΕΓΑΛΗ, ΑΥΤΗ ΕΚΑΝΕ ΕΝΑ 'ΓΑΒ΄ΚΑΘΕ ΤΟΣΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΑΝΟΙΓΩ ΤΗ ΜΠΑΛΚΟΝΟΠΟΡΤΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΤΣΙΣΑ ΤΗΣ ΚΑΙ Η ΑΠΟΚΑΤΩ ΚΥΡΑΤΣΑ ΕΙΧΕ ΤΣΑΝΤΙΣΤΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΣΤΕΙΛΕΙ ΓΡΑΜΜΑ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΝΟΧΛΕΙ. ΤΗΣ ΕΙΧΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΑ ΜΑΛΤΕΖΑΚΙ, ΝΑ ΦΕΡΩ 2 ΡΟΤΒΑΙΛΕΡ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ. ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΗ ΕΙΧΕ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΖΑΝΑΚΙ-ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΟΥΡΑΜΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ- ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΜΕ ΣΕ ΠΑΤΑΚΙΑ, ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΟΙΓΟΥΜΕ ΤΑ ΜΠΑΤΖΟΥΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΗΝ ΕΝΟΧΛΟΥΣΑΝ ΚΛΠ. ΤΕΛΙΚΑ ΜΑΣ ΑΔΕΙΑΣΕ ΤΗ ΓΩΝΙΑ ΕΥΤΥΧΩΣ.

xoxlidaki

xoxlidaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Maya έγραψε:ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ 2 ΣΚΥΛΙΑ-ΜΑΛΤΕΖΑΚΙΑ- ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ, ΤΟ ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΔΙΚΑΙΟΥΣΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΜΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ 2 ΖΩΑ ΕΙΤΕ ΣΚΥΛΙΑ ΕΙΤΕ ΓΑΤΕΣ ΕΙΤΕ ΕΝΑ ΣΚΥΛΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΑΤΑ. Η ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ ΥΠΕΡΤΕΡΕΙ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΚΑΤΑΣΤΑΤΙΚΟΥ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΒΙΑΖΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΙΝΗ ΗΣΥΧΙΑ. ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΣΤΗ ΦΩΛΙΑ ΤΟΥΣ 3-7 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ 11 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΩΣ 8 ΤΟ ΠΡΩΙ. ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΜΟΝΟ ΤΗ ΜΕΓΑΛΗ, ΑΥΤΗ ΕΚΑΝΕ ΕΝΑ 'ΓΑΒ΄ΚΑΘΕ ΤΟΣΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΑΝΟΙΓΩ ΤΗ ΜΠΑΛΚΟΝΟΠΟΡΤΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΤΣΙΣΑ ΤΗΣ ΚΑΙ Η ΑΠΟΚΑΤΩ ΚΥΡΑΤΣΑ ΕΙΧΕ ΤΣΑΝΤΙΣΤΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΣΤΕΙΛΕΙ ΓΡΑΜΜΑ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΝΟΧΛΕΙ. ΤΗΣ ΕΙΧΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΑ ΜΑΛΤΕΖΑΚΙ, ΝΑ ΦΕΡΩ 2 ΡΟΤΒΑΙΛΕΡ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ. ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΗ ΕΙΧΕ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΖΑΝΑΚΙ-ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΟΥΡΑΜΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ- ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΜΕ ΣΕ ΠΑΤΑΚΙΑ, ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΟΙΓΟΥΜΕ ΤΑ ΜΠΑΤΖΟΥΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΗΝ ΕΝΟΧΛΟΥΣΑΝ ΚΛΠ. ΤΕΛΙΚΑ ΜΑΣ ΑΔΕΙΑΣΕ ΤΗ ΓΩΝΙΑ ΕΥΤΥΧΩΣ.

Σε ευχαριστώ το είχα ακούσει και εγω αυτο. Ευχαριστω επισης και την άλλη κοπελα που μου παρεθεσε όλη τη νομοθεσία.

Και μια επειδή το θεμα εχει γίνει μπαχαλο και συνεχίζω.....μπορω να χτενιζω τις γατες μου (κεραμιδογατες) με τη βουρτσα furminator? Την έχεις ακουσει; Γιατι καπου διαβαζα οτι δεν ειναι καλο γιατί λεει τις ξυριζει. Εγω ομως που τη χρησιμοποιω δεν βλεπω κατι τετοιο.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις