Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
309 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 309 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΛΑ'Ι'ΚΗ Κ ΠΑΛΙ ΛΑ'Ι'ΚΗ!!ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΡΩ ΜΟΥ!!! ΕΜΕΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΜΕ ΠΡΟ'Ι'ΟΝΤΑ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΛΑ'Ι'ΚΕΣ-Ο ΠΑΠΠΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΜΑΝΑΒΗΣ Κ ΔΟΥΛΕΥΕ ΣΕ ΠΑΓΚΥΣ Κ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΞΕΧΩΡΙΖΟΥΜΕ ΤΑ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΧΡΗΣΤΑ!!!ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΜΑΝΑΒΙΚΟ 2 ΜΠΑΝΑΝΕΣ(ΤΙΣ ΧΡΥΣΟΠΛΗΡΩΣΑ)Κ ΑΛΛΗ 1 ΦΟΡΑ ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΛΕΣ ΑΠΟ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ 1 ΠΕΠΟΝΙ!!ΜΑΠΑ!!! Shocked Sad Κ ΧΡΥΣΟΣ Κ ΑΥΤΟ!!! ΤΖΟΥΛΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕΝΑΜΕ ΚΟΝΤΑ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΟΥΣΑ Κ ΓΩ!! ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ?ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ?
Κ ΜΕΝΑ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΜΙΑ ΠΑΝΕ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ.Η'ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ Κ ΜΕ ΒΟΗΘΑ...ΤΩΡΑ ΠΗΡΑΜΕ ΚΑΡΟΤΣΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ Κ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΩ!!Σ'ΕΧΕΙ ΒΟΛΕΨΕΙ,Ε??ΑΠΛΑ ΕΜΑΣ Η ΠΙΟ ΚΟΝΤΙΝΗ ΛΑ'Ι'ΚΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΑ 15' ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ!!ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ!!
ΒΑΛΤΕ ΜΕΓΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΣΗΡΙΑΛ ΣΤΟ ΜΕΓΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ ΠΟΥ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΤΗΣ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ!!!!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΚΟΥΣΤΕ ΕΝΑ ΜΥΣΤΙΚΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕ Η ΓΙΑΓΙΑ ΣΤΗΝ ΗΤΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ "ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΨΩΝΙΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ,ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΚΑΤΙ Κ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ!!ΕΣΤΩ ΚΑΤΙ ΜΙΚΡΟ!!!ΕΤΣΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΤΑΙ Κ ΚΕΙΝΟΣ Κ ΔΕΝ ΝΟΙΩΘΕΙ ΠΑΡΙΣΑΚΤΟΣ!!ΒΛΕΠΕΙ ΟΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ Κ ΑΥΤΟΝ Κ ΔΕΝ ΖΗΛΕΥΕΙ"ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΘΑ ΤΟΥ ΒΓΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ,ΟΤΙ "ΤΩΡΑ ΟΛΗ ΣΟΥ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΘΑ ΤΗΝ ΔΩΣΕΙΣ ΣΤΟ ΜΩΡΟ Κ ΜΕΝΑ ΜΕ ΕΧΕΙΣ ΞΕΧΑΣΕΙ"ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΟΙ ΖΗΛΕΙΕΣ!!!ΕΙΔΙΚΑ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΓΟΡΑΚΙΑ!!! ΚΑΠΟΙΟΙ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΧΝΟΥΝ,ΑΛΛΑ ΟΛΟΙ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΤΟΥΣ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ!!

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πολυ ωραία συμβουλή αυτη!! Εμένα ηδη μου το είπε .. Ότι θα τον έχω γραμμένο άμα γεννηθεί το μωρο και τέτοια.. Ειναι και ψαρακι και μπορει να ζηλέψει λίγο, άμα ειναι ολη μου η προσοχη στο μωρο. Ενώ τώρα ειναι σε εκείνον.. Δωράκια λοιπόν Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.13 - Σελίδα 39 654316 και στους 2 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.13 - Σελίδα 39 654316

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΟ ΒΛΕΠΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ??? ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ Κ ΤΑ ΠΡΑΚΤΙΚΑ !!1 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.13 - Σελίδα 39 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.13 - Σελίδα 39 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.13 - Σελίδα 39 215994

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω μενω στο κεντρο Χαιδαριου Μαρω μου..!!Εκει που ειναι ολες οι καφετεριες και στην σειρα αν ξερεις..μετα το παλατακι..!!!Μακαρι να μπορεσεις να ερθεις..!!!

Αχ Φρουφρου μου...τι καλη που εισαι..??Δεν εχω συγγενεις εδω δυστυχως..!!!Κι εγω με καροτσι παω..!!! Λες να ζηλευουν τα ιδια τους τα παιδια οι αντρες μας??Πλακα θα εχει..!!!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΟ ΒΛΕΠΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ??? ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ Κ ΤΑ ΠΡΑΚΤΙΚΑ !!1 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.13 - Σελίδα 39 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.13 - Σελίδα 39 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.13 - Σελίδα 39 215994

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοιτα δε θα ζηλεύουν τα παιδιά, απλα μπορει να τους κακοφανει εάν απο κει που ασχολιομασταν με εκείνους μόνο, ξαφνικά ασχολιομαστε πιο πολυ με το μωρο.. Που ειναι και λογικο φυσικα. Μάλλον ειναι ανάλογα τον άνθρωπο.. Rolling Eyes

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΡΑΚΙ ΩΣΤΕ ΙΧΘΥΕΣ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ,Ε??? ΖΗΛΙΑΡΟΥΛΗΣ!!! ΚΑΛΗ ΕΙΝΑΙ Κ Η ΖΗΛΕΙΑ!!!ΔΕΙΧΝΕΙ ΠΟΛΛΑ!!!ΜΕ ΜΕΤΡΟ ΒΕΒΑΙΑ!!! Wink

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι κανεις Κλαραμαρια μου...καλα εισαι κοριτσακι μου??Στην δικη μου περιπτωση σκεφτομαι μην αρχισω εγω να ζηλευω...που θα πεσει πανω στην κορη του...ειδικα οταν θα ξεπεταχτει και αρχισει τα ναζακια της...παει τον εχασα μου φαινεται..!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι ιχθυς. Αλλα δεν ειναι καθολου ζήλιαρης. Σε σημείο που με νευριαζει καμία φορα όταν δεν αντιδρά σε διάφορα περιστατικά που άλλος θα ζήλευε.. Απλα ισως το κρύβει.. Τι να πω..

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ!!! ΒΕΒΑΙΑ Κ Ο ΚΑΘΕ ΑΝΤΡΑΣ ΔΙΑΦΕΡΕΙ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΙΣ ΚΟΙΛΤΣΕΣ ΜΑΣ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ???Ε,ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ!!ΕΓΩ ΤΟΝ ΒΑΖΩ Κ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙ ΠΟΛΥ Κ ΤΟ ΙΔΙΟ Κ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΘΕΙ!!Κ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.13 - Σελίδα 39 186253 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.13 - Σελίδα 39 446177 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.13 - Σελίδα 39 265569 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.13 - Σελίδα 39 429657 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.13 - Σελίδα 39 612298 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.13 - Σελίδα 39 265107

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΧΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!! ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ Κ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΧΝΟΥΝ!!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμενα ειναι Καρκινος κι εγω Τοξοτης..!!!Δεν μου δειχνει οτι ζηλευει εκεινη την στιγμη αλλα μετα απο καιρο αν εχει γινει κατι μου το πεταει..!!!Κι αυτο ειναι χειροτερο..!!!

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου τζουλακι! Όντως θα ξετρελαθει με την κορούλα του!! Έτσι ειναι οι μπαμπάδες με τις κόρες! Και οι μανάδες με τους γιους! Μακάρι να μας αξιώσει ο Θεός να κανουμε και αγοράκι και κοριτσακι! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.13 - Σελίδα 39 654316



Έχει επεξεργασθεί από τον/την klaramaria στις Σαβ Ιουν 01, 2013 4:40 am, 1 φορά

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι κι εμένα θα ασχολείται απ οτι φαίνεται φυσικα.. Μέχρι στιγμής. Έχει τρελαθεί ο καημενος με το γιο και τον περιμένει πως και πως.. Ήθελε απο την αρχη αγοράκι και έχει καταχαρει Very Happy
Τζουλακι καρκινακι ε; Κοντεύουν τα γενέθλια σου !

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λοιπον κοριτσια μου μιλησα με την γιωτα,ο μικρος ανεβηκε ενα εκατοστο κ γενικα δειχνει να εχει βολευτει εκει κ δεν σπρωχνει ειναι ηρεμος.οι γιατροι της ειπανε οτι αν συνεχισει ετσι σε δυο βδομαδες μπορει να παει σπιτι της κ να γεννησει στο νοσοκομειο που ητανε να γεννησει!η γιωτουλα ποναει οπως τοσες μερες αλλα αντεχει!για να δουμε!!!!παντως δεν εχει ουτε διαστολη ουτε τιποτα.

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πω πω η καημενούλα! Τι. Να πω; Δε ξέρω και τι να ευχηθώ έτσι όπως ήρθαν τα πραγματα και ο μικρούλης ανεβαίνει! Μπάς κι ανεβεί κι αλλο και ηρεμήσει η Γιωτα απο τους πόνους,. Ας πανε όλα καλα, να γυρίσει σπιτάκι της και να γεννήσει στην ωρα που πρεπει!!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα κοριτσια!! Χαιρομαι που ειστε ολες καλα..!! Μαρινακι να πας απτο νοσοκ εστω κ χωρις λογο,καλο θα ειναι!!μην ανησυχεις ομως δεν θα ναι τιποτα..
Φρουφρου μου με το καλο να ξεκινησετε το δωματιο του μπεμπη σας!!
Τζουλακι η λαικη κ γενικα τα ψωνια ειναι κουραση. Κανε κρατη οσο μπορεις η απλα κανε διαλειμματα..!!!!
Αλεξανδρα μου καλα τα νεα για τη γιωτα..μακαρι να συνεχισει ετσι κ να ηρεμησει κ εκεινη..σε μια βδομαδα μπαινεις στον ογδοο!!!!!! Ουαου απιστευτο!!!!! Σε 6 βδομαδες μπαινεις στον μηνα σου!!!!!Οσο για τα νωριτερα μην ξανακουσω κοριτσια χαζομαρες, ολες θα εχουμε τελειομηνες κυησεις ΟΛΕΣ... Με γερα μωρακια!!!
Επισης να προσθεσω οτι μετα τη γιωτα ει αι με το καλο κ η νατασα μας (Νατς)..μετα λογικα Φρουφρου με ΚΤ κ η Αλεξανδρα κ μετα..εγω;!δεν θυμαμαι!!!χαχαχα με το καλο ολες μας!!
Καλο μηνα,καλο καλοκαιρι σε ολες!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πωπω σημερα ειμαι εκτος τοπου κ χρονου,ειναι κ μια αλλη φιλη μου στο νοσοκομειο σημερα κ θα γεννησει κ το μυαλο μου ειναι εκει συνεχεια!ελισα μου τι κανεις πως περνας?μαρινακι μου τι πηρε το ματι μου?ειχες παλι αιματακι?ενημερωσες το γιατρο σου?

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλα περναμε Αλεξανδρα μου αν κ ο καιρος ειναι συννεφιασμενος με δροσια κ δεν μας βολευει κ πολυ για μπανιο..καλα εμενα ουτως η αλλως οχι αλλα ο αντρας μου;!.. Αχ τι ωραια που γενναει μια φιλη σου!! Εκει στην Γερμανια;θα ναι κοντα τα μωρακια σας; Αγορακι η κοριτσακι;αντε με το καλο!!!να πας κ να τη δεις!!!!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
klaramaria έγραψε:
Τζουλακι καρκινακι ε; Κοντεύουν τα γενέθλια σου !

Εγω ειμαι Τοξοτης ο αντρας μου ειναι Καρκινακι..!!!Στις 24/6 εχει γενεθλια..!!!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευχομαι να πανε ολα καλα με την Γιωτα μας και να γυρισει σπιτακι της και να γεννησει με το καλο οταν πρεπει..!!!

Ελιζακι μου σας τα χαλασε ο καιρος ε?Κριμα..!!!Οπως και να χει ομως ειστε μαζι σε ενα ομορφο μερος φανταζομαι..οποτε απολαυστε το..!!! I love you I love you I love you I love you

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εδω στη γερμανια ειναι κ αυτη!κοριτσακι θα κανει Very Happy αγωνιω μαζι της!!!!αχ τι στιγμες θεε μου!!!δεν πειραζει ελισακι μου απολαυσε τη μοναξια σας,ειστε τα δυο σας σε ενα ομορφο μερος αχ!!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζουλακι μου μονη σου πηγες στη λαικη?πηρες πολλα πραγματα?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις