Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
538 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 538 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

vicky81

vicky81
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΠΕΝΤΕ ΕΤΩΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕ ΠΡΙΝ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΣΠΑΣΜΟ(ΓΥΡΙΣΕ Η ΓΛΩΣΣΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕΛΑΝΙΑΣΕ)ΚΑΝΑΝΕ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΓΡΑΦΗΜΑ Κ.Α ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Ο ΠΑΙΔΟΝΕΥΡΟΛΟΓΟΣ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΕΔΩΣΕ ΦΑΡΜ ΑΓΩΓΗ ΚΑΝΑΝΕ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΓΙΑ ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΗΣΗ ΣΤΟΜΑΧΟΥ..ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΣΠΑΣΜΟΥΣ ΤΕΝΤΩΝΕΙ ΧΕΡΙΑ ΠΟΔΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ ΜΑΖΕΥΕΙ ΣΑΛΙΑ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΤΙΣ ΑΙΣΘΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΟ ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ Η ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΑΕΙ ΛΕΕΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΡΟΜΑΓΜΕΝΑ ΛΟΓΙΑ ΟΠΩΣ ΚΛΕΙΣΕ ΤΗΝ ΜΑΥΡΗ ΤΡΥΠΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΝΑΝΕ ΠΑΛΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ.ΤΩΡΑ ΣΕ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ.ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΛΗΨΙΑ Η ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΗΣΗ ΣΤΟΜΑΧΟΥ Η ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΕΧΕΙ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΟΙ

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vicky81 έγραψε:Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΠΕΝΤΕ ΕΤΩΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕ ΠΡΙΝ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΣΠΑΣΜΟ(ΓΥΡΙΣΕ Η ΓΛΩΣΣΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕΛΑΝΙΑΣΕ)ΚΑΝΑΝΕ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΓΡΑΦΗΜΑ Κ.Α ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Ο ΠΑΙΔΟΝΕΥΡΟΛΟΓΟΣ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΕΔΩΣΕ ΦΑΡΜ ΑΓΩΓΗ ΚΑΝΑΝΕ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΓΙΑ ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΗΣΗ ΣΤΟΜΑΧΟΥ..ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΣΠΑΣΜΟΥΣ ΤΕΝΤΩΝΕΙ ΧΕΡΙΑ ΠΟΔΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ ΜΑΖΕΥΕΙ ΣΑΛΙΑ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΤΙΣ ΑΙΣΘΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΟ ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ Η ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΑΕΙ ΛΕΕΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΡΟΜΑΓΜΕΝΑ ΛΟΓΙΑ ΟΠΩΣ ΚΛΕΙΣΕ ΤΗΝ ΜΑΥΡΗ ΤΡΥΠΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΝΑΝΕ ΠΑΛΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ.ΤΩΡΑ ΣΕ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ.ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΛΗΨΙΑ Η ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΗΣΗ ΣΤΟΜΑΧΟΥ Η ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΕΧΕΙ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΟΙ
Ναι έχω ακούσει για κάτι παρόμοιο (χωρίς φυσικά να το δέσετε σχοινί κορδόνι ότι έιναι αυτό.)και λέγεται νυχτερινός τρόπος. Πάντως συνεχίστε και με εξετάσεις γιατί τώρα θα ακούσεις 13636163163 γνώμες και απόψεις. Θα σου βρώ κα΄τι σχετικό με τον νυχτερινό τρόμο.

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δες λίγο αυτό απο ένα blog και πες αν σου θυμίζει κάτι. http://kapaworld.blogspot.gr/2013/04/blog-post_11.html
Αν ναι θα βρείς πολλές πληροφορίες στο google. Ψάξε για συμπτώματα.

vicky81

vicky81
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εννοειτε πως θελω ολες τις γνωμες για αυτο ρωταω και στο φορουμ...και για νυχτερινο τρομος... το ψαξαμε κ αυτο το θεμα ειναι οτι το παθαινει συνηθως οταν ξυπναει αλλα πολλες φορες και στην διαρκεια τις ημερας χωρις να εχει κοιμηθει πριν

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vicky81 έγραψε:εννοειτε πως θελω ολες τις γνωμες για αυτο ρωταω και στο φορουμ...και για νυχτερινο τρομος... το ψαξαμε κ αυτο το θεμα ειναι οτι το παθαινει συνηθως οταν ξυπναει αλλα πολλες φορες και στην διαρκεια τις ημερας χωρις να εχει κοιμηθει πριν
φαντάζομαι επιληψία ήταν το πρώτο που κοιτάξατε έτσι? και φυσικά αρνητικό.

vicky81

vicky81
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ede έγραψε:Δες λίγο αυτό απο ένα blog και πες αν σου θυμίζει κάτι. http://kapaworld.blogspot.gr/2013/04/blog-post_11.html
Αν ναι θα βρείς πολλές πληροφορίες στο google. Ψάξε για συμπτώματα.


μοιαζουν καποια πραγματα θα τους πω να το ρωτησουν στο γιατρο....thanks Smile

vicky81

vicky81
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ede έγραψε:
vicky81 έγραψε:εννοειτε πως θελω ολες τις γνωμες για αυτο ρωταω και στο φορουμ...και για νυχτερινο τρομος... το ψαξαμε κ αυτο το θεμα ειναι οτι το παθαινει συνηθως οταν ξυπναει αλλα πολλες φορες και στην διαρκεια τις ημερας χωρις να εχει κοιμηθει πριν
φαντάζομαι επιληψία ήταν το πρώτο που κοιτάξατε έτσι? και φυσικά αρνητικό.
ναι οι εξετασεις δεν δειχνουν κατι ομως μας ειπαν οτι καμια φορα ενω οι εξετασεις βγαινουν καλες υπαρχει περιπτωση να ειναι και επιληψια γιατι υπαρχουν περιπτωσεις λεει που δεν φαινεται...



mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πηγαινετε το σε ενα μοναστηρι να το διαβασει ο παπας η στην αγ ειρηνη τη χρυσοβαλαντω στη λυκοβρυση γιατι σαν γλωσσοφαγια μου φαινεται αυτο.

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mary 30 έγραψε:Πηγαινετε το σε ενα μοναστηρι να το διαβασει ο παπας η στην αγ ειρηνη τη χρυσοβαλαντω στη λυκοβρυση γιατι σαν γλωσσοφαγια μου φαινεται αυτο.

Φανταζομαι δεν το λες σοβαρα τωρα αυτο. Ελπιζω τουλαχιστον.. Shocked Shocked

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δυστυχως δεν εχω καμια ιδεα τι θα μπορουσε να ειναι εκτος απο επιληψια. Η μαγνητικη ελπιζω να δειξει τι ειναι για να ξερουν και οι γονεις πως θα πανε παραπερα.

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
annamaria_i έγραψε:
mary 30 έγραψε:Πηγαινετε το σε ενα μοναστηρι να το διαβασει ο παπας η στην αγ ειρηνη τη χρυσοβαλαντω στη λυκοβρυση γιατι σαν γλωσσοφαγια μου φαινεται αυτο.

Φανταζομαι δεν το λες σοβαρα τωρα αυτο. Ελπιζω τουλαχιστον.. Shocked Shocked
Το διάβασα και εγώ αλλά δεν έιπα τίποτα. Laughing Εγω δεν μίλησα έτσι? να το ξέρετε. Αυτή εδώ με την κορώνα στο άβαταρ το είπε. Laughing Laughing Τώρα χωρίς πλάκα το ξέρεις ότι η ταινία ΄΄εξορκιστής΄΄ είναι αληθινή ιστορία? Shocked Μόνο που το ΄΄δαιμονισμένο΄΄ παιδί έπασχε απο χρόνια επιληψία και το πάλευαν με παπάδες και εξορκισμούς με αποτέλεσμα να χειροτερεύει η κατάσταση του χωρίς ιατρική βοήθεια??????
Οπως και να έχει εύχομαι πραγματικά το παιδακι να μην έχει τίποτα και να είναι μόνο γλωσσοφαγια.

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ede έγραψε:
annamaria_i έγραψε:
mary 30 έγραψε:Πηγαινετε το σε ενα μοναστηρι να το διαβασει ο παπας η στην αγ ειρηνη τη χρυσοβαλαντω στη λυκοβρυση γιατι σαν γλωσσοφαγια μου φαινεται αυτο.

Φανταζομαι δεν το λες σοβαρα τωρα αυτο. Ελπιζω τουλαχιστον.. Shocked Shocked
Το διάβασα και εγώ αλλά δεν έιπα τίποτα. Laughing Εγω δεν μίλησα έτσι? να το ξέρετε. Αυτή εδώ με την κορώνα στο άβαταρ το είπε. Laughing Laughing Τώρα χωρίς πλάκα το ξέρεις ότι η ταινία ΄΄εξορκιστής΄΄ είναι αληθινή ιστορία? Shocked Μόνο που το ΄΄δαιμονισμένο΄΄ παιδί έπασχε απο χρόνια επιληψία και το πάλευαν με παπάδες και εξορκισμούς με αποτέλεσμα να χειροτερεύει η κατάσταση του χωρίς ιατρική βοήθεια??????
Οπως και να έχει εύχομαι πραγματικά το παιδακι να μην έχει τίποτα και να είναι μόνο γλωσσοφαγια.

Ναι εγω με την κορωνα το ειπα! Και θα το ξαναπω! Μου σηκωθηκε η τριχα με αυτο που διαβασα περιγλωσσοφαγιας, ουτε πλακα δεν μπορω να κανω.

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
annamaria_i έγραψε:
ede έγραψε:
annamaria_i έγραψε:
mary 30 έγραψε:Πηγαινετε το σε ενα μοναστηρι να το διαβασει ο παπας η στην αγ ειρηνη τη χρυσοβαλαντω στη λυκοβρυση γιατι σαν γλωσσοφαγια μου φαινεται αυτο.

Φανταζομαι δεν το λες σοβαρα τωρα αυτο. Ελπιζω τουλαχιστον.. Shocked Shocked
Το διάβασα και εγώ αλλά δεν έιπα τίποτα. Laughing Εγω δεν μίλησα έτσι? να το ξέρετε. Αυτή εδώ με την κορώνα στο άβαταρ το είπε. Laughing Laughing Τώρα χωρίς πλάκα το ξέρεις ότι η ταινία ΄΄εξορκιστής΄΄ είναι αληθινή ιστορία? Shocked Μόνο που το ΄΄δαιμονισμένο΄΄ παιδί έπασχε απο χρόνια επιληψία και το πάλευαν με παπάδες και εξορκισμούς με αποτέλεσμα να χειροτερεύει η κατάσταση του χωρίς ιατρική βοήθεια??????
Οπως και να έχει εύχομαι πραγματικά το παιδακι να μην έχει τίποτα και να είναι μόνο γλωσσοφαγια.

Ναι εγω με την κορωνα το ειπα! Και θα το ξαναπω! Μου σηκωθηκε η τριχα με αυτο που διαβασα περιγλωσσοφαγιας, ουτε πλακα δεν μπορω να κανω.
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Mamma Tomato

Mamma Tomato
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
annamaria_i έγραψε:
ede έγραψε:
annamaria_i έγραψε:
mary 30 έγραψε:Πηγαινετε το σε ενα μοναστηρι να το διαβασει ο παπας η στην αγ ειρηνη τη χρυσοβαλαντω στη λυκοβρυση γιατι σαν γλωσσοφαγια μου φαινεται αυτο.

Φανταζομαι δεν το λες σοβαρα τωρα αυτο. Ελπιζω τουλαχιστον.. Shocked Shocked
Το διάβασα και εγώ αλλά δεν έιπα τίποτα. Laughing Εγω δεν μίλησα έτσι? να το ξέρετε. Αυτή εδώ με την κορώνα στο άβαταρ το είπε. Laughing Laughing Τώρα χωρίς πλάκα το ξέρεις ότι η ταινία ΄΄εξορκιστής΄΄ είναι αληθινή ιστορία? Shocked Μόνο που το ΄΄δαιμονισμένο΄΄ παιδί έπασχε απο χρόνια επιληψία και το πάλευαν με παπάδες και εξορκισμούς με αποτέλεσμα να χειροτερεύει η κατάσταση του χωρίς ιατρική βοήθεια??????
Οπως και να έχει εύχομαι πραγματικά το παιδακι να μην έχει τίποτα και να είναι μόνο γλωσσοφαγια.

Ναι εγω με την κορωνα το ειπα! Και θα το ξαναπω! Μου σηκωθηκε η τριχα με αυτο που διαβασα περιγλωσσοφαγιας, ουτε πλακα δεν μπορω να κανω.


Καταρχήν να πω ότι οι μαγνητικές μόνο στο 30% των περιπτώσεων δείχνουν κάτι. Στις περισσότερες περιπτώσεις η επιληψία αναγνωρίζεται απο τα συμπτώματα και όχι από κλινικές εξετάσεις. Και να σου πω, καλύτερα να μη δείχνει τίποτα η μαγνητική και το εγκεφαλογράφημα, παρά να δείξει έναν όγκο πχ. Οπότε κάντε ό,τι εξετάσεις είναι να κάνετε, πάρτε τα φάρμακα που θα σας δώσει ο γιατρός και κάντε υπομονή γιατί κάνει καιρό να ρυθμιστεί η δόση. Το καλό με την παιδική επιληψία (αν είναι τελικά) είναι ότι πολύ συχνά εξαφανίζεται όταν το παιδί μεγαλώνει.

Όσο για τη γλωσσοφαγιά και τα μοναστήρια τι να πω! Αν πιστευεις, προσευχήσου να πάρετε δύναμη κι εσύ και το παιδί αλλά το να τρέχεις για διαβάσματα κατά της γλωσσοφαγιάς αντί να τρέχεις σε ό,τι γιατρό υπάρχει, για μένα ισοδυναμεί με παραμέληση και έκθεση ανηλίκου σε κίνδυνο!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mary 30 έγραψε:Πηγαινετε το σε ενα μοναστηρι να το διαβασει ο παπας η στην αγ ειρηνη τη χρυσοβαλαντω στη λυκοβρυση γιατι σαν γλωσσοφαγια μου φαινεται αυτο.

Ενταξει...εδω γελαω μεχρι κιεγω.... Μη βρε κοπελα μου τα γραφεις ετσι και βρεθει και καμια να τα πιστεψει...

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Mamma Tomato έγραψε:
annamaria_i έγραψε:
ede έγραψε:
annamaria_i έγραψε:
mary 30 έγραψε:Πηγαινετε το σε ενα μοναστηρι να το διαβασει ο παπας η στην αγ ειρηνη τη χρυσοβαλαντω στη λυκοβρυση γιατι σαν γλωσσοφαγια μου φαινεται αυτο.

Φανταζομαι δεν το λες σοβαρα τωρα αυτο. Ελπιζω τουλαχιστον.. Shocked Shocked
Το διάβασα και εγώ αλλά δεν έιπα τίποτα. Laughing Εγω δεν μίλησα έτσι? να το ξέρετε. Αυτή εδώ με την κορώνα στο άβαταρ το είπε. Laughing Laughing Τώρα χωρίς πλάκα το ξέρεις ότι η ταινία ΄΄εξορκιστής΄΄ είναι αληθινή ιστορία? Shocked Μόνο που το ΄΄δαιμονισμένο΄΄ παιδί έπασχε απο χρόνια επιληψία και το πάλευαν με παπάδες και εξορκισμούς με αποτέλεσμα να χειροτερεύει η κατάσταση του χωρίς ιατρική βοήθεια??????
Οπως και να έχει εύχομαι πραγματικά το παιδακι να μην έχει τίποτα και να είναι μόνο γλωσσοφαγια.

Ναι εγω με την κορωνα το ειπα! Και θα το ξαναπω! Μου σηκωθηκε η τριχα με αυτο που διαβασα περιγλωσσοφαγιας, ουτε πλακα δεν μπορω να κανω.


Καταρχήν να πω ότι οι μαγνητικές μόνο στο 30% των περιπτώσεων δείχνουν κάτι. Στις περισσότερες περιπτώσεις η επιληψία αναγνωρίζεται απο τα συμπτώματα και όχι από κλινικές εξετάσεις. Και να σου πω, καλύτερα να μη δείχνει τίποτα η μαγνητική και το εγκεφαλογράφημα, παρά να δείξει έναν όγκο πχ. Οπότε κάντε ό,τι εξετάσεις είναι να κάνετε, πάρτε τα φάρμακα που θα σας δώσει ο γιατρός και κάντε υπομονή γιατί κάνει καιρό να ρυθμιστεί η δόση. Το καλό με την παιδική επιληψία (αν είναι τελικά) είναι ότι πολύ συχνά εξαφανίζεται όταν το παιδί μεγαλώνει.

Όσο για τη γλωσσοφαγιά και τα μοναστήρια τι να πω! Αν πιστευεις, προσευχήσου να πάρετε δύναμη κι εσύ και το παιδί αλλά το να τρέχεις για διαβάσματα κατά της γλωσσοφαγιάς αντί να τρέχεις σε ό,τι γιατρό υπάρχει, για μένα ισοδυναμεί με παραμέληση και έκθεση ανηλίκου σε κίνδυνο!


αυτο!

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:
mary 30 έγραψε:Πηγαινετε το σε ενα μοναστηρι να το διαβασει ο παπας η στην αγ ειρηνη τη χρυσοβαλαντω στη λυκοβρυση γιατι σαν γλωσσοφαγια μου φαινεται αυτο.

Ενταξει...εδω γελαω μεχρι κιεγω.... Μη βρε κοπελα μου τα γραφεις ετσι και βρεθει και καμια να τα πιστεψει...
Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect

Mamma Tomato

Mamma Tomato
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Mamma Tomato έγραψε:

Καταρχήν να πω ότι οι μαγνητικές μόνο στο 30% των περιπτώσεων δείχνουν κάτι. Στις περισσότερες περιπτώσεις η επιληψία αναγνωρίζεται απο τα συμπτώματα και όχι από κλινικές εξετάσεις. Και να σου πω, καλύτερα να μη δείχνει τίποτα η μαγνητική και το εγκεφαλογράφημα, παρά να δείξει έναν όγκο πχ.

Ναι θα κάνω quote τον εαυτό μου, απλά μέσα στον χαμό δε θέλω να χαθεί το παραπάνω! Γενικά, συνήθως μετά τη δεύτερη κρίση μιλάμε για επιληψία.

Ελπίζω να μην είναι επιληψία και να είναι κάτι που αντιμετωπίζεται πιο εύκολα.Αλλά και να είναι, πίστεψέ με δεν είναι το τέλος του κόσμου, με την κατάλληλη φαρμακευτική αγωγή αντιμετωπίζεται μια χαρά.

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δν με πειραζει καθολου που με κοροιδευετε οσες το κανατε τουλαχιστον αλλα εγω πιστευω πως δεν ειμαστε μονοι μας σαυτο το κοσμο κ ουτε ειμαι καμια θεουσα η θρησκοληπτη. Απλα ξερω οτι μεχρι να παω στο μοναστηρι της αγιας ειρηνης 2 χρονια κ δεν εμενα εγκυος μολις πηγα αμεσως εμεινα. Κ το τι θαυματα εχει κανει κ το τι παιδια εχει φερει στο κοσμο κ ποσα εχει ακομα σωσει απο διαφορες αρωστιες αν το ξερατε δεν θα με κοροιδευατε! Τελοαπαντων υπαρχει κ περιοδικο αν θελετε να το διαβασετε που ερχονται κ ανθρωποι απο το εξωτερικο να πανε εκει! Ευχομαι στη μανουλα να ξεπερασετε το προβλημα με το παιδακι! Φιλια πολλα

Mamma Tomato

Mamma Tomato
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mary 30 έγραψε:Δν με πειραζει καθολου που με κοροιδευετε οσες το κανατε τουλαχιστον αλλα εγω πιστευω πως δεν ειμαστε μονοι μας σαυτο το κοσμο κ ουτε ειμαι καμια θεουσα η θρησκοληπτη. Απλα ξερω οτι μεχρι να παω στο μοναστηρι της αγιας ειρηνης 2 χρονια κ δεν εμενα εγκυος μολις πηγα αμεσως εμεινα. Κ το τι θαυματα εχει κανει κ το τι παιδια εχει φερει στο κοσμο κ ποσα εχει ακομα σωσει απο διαφορες αρωστιες αν το ξερατε δεν θα με κοροιδευατε! Τελοαπαντων υπαρχει κ περιοδικο αν θελετε να το διαβασετε που ερχονται κ ανθρωποι απο το εξωτερικο να πανε εκει! Ευχομαι στη μανουλα να ξεπερασετε το προβλημα με το παιδακι! Φιλια πολλα

Και την επιστήμη ο Θεός την έδωσε στον άνθρωπο, όταν μιλάμε για αρρώστιες και γιατρούς κι εσύ πετάς μέσα "γλωσσοφαγιά" τι θες να πούμε, "μπράβο, πώς δεν το σκέφτηκε κανείς;"

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εεεεε ας το κάνει και αυτό δεν έχει να χάσει και τίποτα αλλά σε καμία περίπτωση να μην αποθέσει τις ελπίδες τις εκεί και να προσέξει και λίγο του ''Αγιους παππούληδες'' που ίσως να θέλουν να προσφέρουν βοήθεια αλλά όχι αφιλοκερδώς. Όταν είσαι απελπισμένος δεν θέλει και πολύ να πέσει στην λούμπα του κάθε επιτήδιου. Προς Θεού όμως να το ψάξει με γιατρούς πάνω απο όλα.

Πάντως ΄ριξε και μια ματιά εδώ http://parakeimena.blogspot.gr/2006/10/blog-post_24.html μιλάει για όλες τις μορφές επιληψίας, συμπτώματα , θεραπεία και πως το βρήκανω. Είναι ένα πολύ καλό blog μια οικογένειας που δυστυχώς ξέρει τι έιναι η επιληψία. και epilhpsia.blogspot.gr

inka

inka
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εαν σας εχουν αποκλεισει την επιληψία, οι σπασμοί μπορεί να είναι λόγω κάποιου μεταβολικού νοσήματος, γι'αυτό καλό θα ήταν εντος από νευρολόγο-νευροχειρουργό, να το δει καποιος παιδοενδοκρινολόγος. Ας ελπίσουμε οτι οντως η μαγνητική θα βγει καθαρή, γιατί αν υπάρχει κάποιο πιεστικό φαινόμενο (όγκος, κύστη κτλ)θα φανεί.. και μετα τα πραγματα θα πα΄ρουν το δρόμο τους.

vicky81

vicky81
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
δυστηχως ειναι δυσκολη η διαγνωση σε οτι εχει να κανει με τον εγκεφαλο θα κανουν και καποιες εξετασεις ακομα και μαλλον θα ξεκινησουν αγωγη για επιληψια με καποιο σιροπι, αυτο για ενδοκρινολογο δεν το ειχαμε σκεφτει θα τους πω να ρωτησουν ευχαριστω κοριτσια για τις απαντησεις σας με βοηθησατε πολυ Very Happy

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ολα θα πανε καλα Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις