Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
539 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 539 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 33 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 41]

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
koritsoulia mou gluka ta leme meta ! pao na paro ton mikro siga siga Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 25 417472

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ηταν απλα μια δοκιμασια...σκεψου το ετσι..!!!Φανηκατε δυνατοι...το παλεψατε και τωρα ζειτε το ονειρο...και σε λιγο καιρο θα τον εχετε στην αγκαλια σας τον κουκλο σας...και ολα τα αλλα θα ανηκουν στο παρελθον..!!!Προσπαθησε να το χαρεις οσο μπορεις περισσοτερο..!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου μαρινα.... Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 25 417472 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 25 417472 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 25 417472

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου Μαρινα μου...φιλια στο Ντανιελ...!!! Razz Razz Razz Razz

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ετσι ειναι τζουλια μου εχει φωτισει παλι η ζωη μασ κ τα βλεπουμε αισιοδοξα τα πραγματα παρολο που υπαρχουν διαφορα αλλα προβληματακια σκεφτομαστε το μωρακι μασ κ τα ξεχναμε ολα

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι καλο θα φατε σημερα?εγω φτιαχω φακεσ ...να φαμε κ κανενα οσπριο

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δυστυχως προβληματα υπαρχουν...!!!Κι εμεις εχουμε ουκ ολιγα...!!! Sad Sad SadΑλλα δεν μπορουμε να μενουμε σε αυτα...κι εμενα με παιρνει απο κατω πολλες φορες..!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sadΑλλα το παλευω...και σκεφτομαι κατι πιο ευχαριστο..!!! Smile Smile

Σουτζουκακια με ρυζι εχουμε σημερα...!!!

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μμμμ...τελειο φαγητακι...τι πιο ευχαριστο απο το μωρακι ε?ουστ τα παλιοπροβληματα... Mad

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Razz Razz Razz Razz RazzΕτσι Μαρω μου....Ουστ τα παλιοπροβληματα..!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted EvilΚαι θα τα καταφερουμε...ολα καλα θα πανε...Ο καλος Θεουλης δεν αφηνει κανεναν...!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very HappyΠαω να ξαπλωσω λιγο και θα τα πουμε αργοτερα..!!!Πολλα πολλα φιλακια..!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλη ξεκουραση.. Very Happy

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Βρε πολυλογούδες μου δεν σας προλαβαίνω!

Είστε πρωινές βλέπω, σε αντίθεση με μένα που έχει κανα μισάωρο που ξύπνησα! Είχα πολύ ανάγκη από ύπνο, χθες κουράστηκα πολύ.
Ήρθαν οι μαμάδες το πρωί για καφεδάκι (μαμά+πεθερά), μετά μια φίλη, κ μετά ετοιμάστηκα κ πήγαμε με μαμάδες για ψώνια!!!!
Παραγγείλαμε κούνια, λίκνο, συρταριέρα από τα μεγάλα κ πήραμε αποστειρωτή, μπουκάλια, μπανιεράκι, σελτεδάκια κ άλλα μικρούτσικα πραγματάκια.
Ήρθαν σήμερα κ τα σαμπουάν, η κρέμα για αλλαγή πάνας κ ένα ταλκ, τα πρώτα καλλυντικούλια της μπέμπας μου που είχα παραγγείλει. Οπότε μπορώ να ξεκινήσω την βαλίτσα της!!! Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 25 328109

Θετική ενέργεια παρακαλώ πολύ από όλες!!! Έχουμε φτάσει σε ένα τόσο καλό σημείο, που τίποτα δεν μπορεί να μας πάει άσχημα!!! Κ ακόμη κ μια μικρή αναποδιά, πλέον είναι αντιμετωπίσιμη οπότε δεν έχουμε να φοβηθούμε ΤΙΠΟΤΑ!!!

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα, κορίτσια μου! Τι κάνετε; δεν μπόρεσα να μπω νωρίτερα γιατί μ'έπιασε η προκοπή σήμερα και έφτιαξα σαρμαδάκια Razz κουράστηκα όμως και τώρα χαλαρώνω..! Νατασάκι, επιτέλους σε πετυχαίνω! Με γεια τα ψώνια σας!!
Δημητρούλα και σε σας! Καλορίζικα τα καινούρια πραγματάκια!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalispera koritsia mou!ti kanete?egw twra ekatsa.phgame sto nosokomeio k kleisame rantevou gia tis 25 tou mhnos gia na dhlwthw!paei k auto!Meta hmastan sto magazi mas k efaga kiolas ekei snitselaki pou mou eleipse!aurio omws mageirema!me geia ta kainouria sas epipla k pragmatakia nats k froufrou mou!!!den einai kanena koritsaki edw?natassa mou ti kaneis?

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Na kserete Milhsa prin me th giwta k exw euxarista na sas pw!o sivan anevhke k allo!!!oi giatroi ths eipane oti den katevainei pleon k na mhn anhsuxei!!!!tha perimenoun mexri thn allh pempth k an ola sunexisoun toso kala tha vgei!!!a epishs o mikros einai pleon 2 kila!

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα!
συγχαρητηρια σε οσες ειδατε τα μικρα σας χθες! και οσες κανατε εξετασεις ευχομαι να παρετε καλα αποτελεσματα!!!
εχω ωρες να μπω και χαθηκα με τοσα ποστ! τα περισσοτερα δεν τα θυμαμαι αλλα εχω κρατησει πως τα νεα σας ειναι θετικα και πολυ χαρηκα!
μηπως εχει βρει καμια κοπελα λιστα με το τι πρεπει να αγορασουμε για τα μωρακια μας και σε τι ποσοτητες(πολυ βασικο... οκ να παρω φορμακια αλλα ποσα? και κοντομανικα ή μακρυμανικα? ολοσωμα ή αυτα που κουμπωνουν στο πωπουδακι..?)? αρχισα χθες να χαζευω στο ιντερνετ οπως με συμβουλεψατε και απλα πελαγωσα... κατεληξα με ενα κεφαλι καζανι και απειρες αποριες! τι ειναι οι λαβετες που υπαρχουν και σε σετακια των 10 ας πουμε? κοριτσια sos... ο μωρουδοκοσμος τελικα ειναι τεραααστιος και δεν εχω χαρτη!! Razz

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα σε ολες!!!!!!!
Πριν λιγο μπηκα σπιτι! Ειχα παει στη μαμα.. Εβαψα τα νυχακια μου, εφαγα φαγακι και παγωτακι και τωρα επεστρεψα γιανα.. φαω και εδω παγωτακι.
Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 25 536304 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 25 536304 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 25 536304 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 25 536304 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 25 536304 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 25 536304 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 25 536304
Καλοριζικα τα πραγματακια που πηρατε Φρουφρου μου και Νατς και Αλεξανδρα μου καλοριζικα τα βρακακια Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 25 587529 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 25 587529 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 25 587529 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.14 - Σελίδα 25 587529 Εχω κ εγω το ιδιο θεμα.. πλεον μου κανουν μονο 5-6 τα οποια πλενω συνεχεια...
Τζωρτζινα κουουουουλ......!!!!!!! Σκεψου πως η μπεμπα σου θελει μακρυμανικα με την πατουσιτσα μεσα για τις 4-5 πρωτες μερες. Και μετα θα θελει λογικα λογω ζεστης κοντομανικα με καλτσακια. Και φυσικα βλεπουμε απο κει κ περα. Αναλογα με το κοστος που θα ψωνισεις και με τη διαθεση σου για πλυντηρια, διαλεξε να παρεις απο 6-10 φανελακια. Εγω τα μακρυμανικα τα πηρα νουμερο 0-3 γιανα του κανουν και τον Οκτωβρη να μαστε καλα. Ελπιζω να σε βοηθησα λιγακι, απλα σου λεω τι εκανα εγω, αλλη κοπελα μπορει να χει κανει κατι αλλο.. αυτα οσον αφορα στα φορμακια/φανελακια. Ο,τι αλλο θελεις ρωτα, ισως μπορω να βοηθησω. Πηρα τηλ για τα σεμιναρια και μου ειπαν οτι το τμημα εχει κλεισει και πολυ τσαντιστηκα. Εχω κανει πολλα ψωνια απο κει και τους εχω ρωτησει παρα πολλες φορες και ελεγαν θα με παρουν τηλ κτλ.. πολυ τσαντιστηκα.... και με εγραψαν στο επομενο δηλ μεσα Ιουλιου. Χαιρω πολυ, θα ειναι αργα για μενα.

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα κοριτσακια μου...!!!Προσπαθω πολυ ωρα να μπω....Μου κολλαει συνεχεια..!!!

Νατς μου με γεια τα καινουρια πραγματακια της μπεμπας σας..!!!

Αλεξανδρα μου..πολυ ευχαριστα νεα της Γιωτας...Ευτυχως μωρε..!!Ολα καλα θα πανε...απλα ηθελε να την τρομαξει λιγο ο Σιβαν..!!!

Τζωρτζινα μου οντως...σε πιανει πανικος...Αν ομως τα βαλεις κατω με χαρτι και μολυβι...και τα χωρισεις ανα κατηγοριες θα βγαλεις μια ακρη..!!Καπως ετσι το εκανα κι εγω..!!!Οτι θες πες μου να σε βοηθησω..!!!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πολυ ευχαριστα τα νεα απο τη Γιωτουλα μας!!!! Αχ βρε Σιβαν βιαστικε.... κατσε μεσα στη φωλιτσα σου!!!
I love you I love you I love you I love you I love you I love you
Αλεξανδρα μου τωρα θυμηθηκα με ρωτησες για τα γραμαρια, ειναι 1085γρ ο μπεμπης μας!!!!!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα Ελιζα μου...Κι εμενα θα με πειραζε πολυ αν ειχα ψωνισει κιολας και τους ειχα ενημερωσει οτι με ενδιαφερει..!!!Τι να πω..??Αλλα και μεσα Ιουλιου δεν ειναι αργα βρε συ..!!!Μια χαρα...θα τα εχεις και πιο προσφατα..!!!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω θελω αυριο .
Mad Mad Mad Mad Mad Mad

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σε καταλαβαινω βρε κοριτσακι μου...μας εχει πιασει ανυπομονησια για ολα..!!!

Αλλα κι αυτοι ειναι απαραδεκτοι...!!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κουνια, καλαθουνα+βαση, στρωμα κουνιας, τζην μαμας, 6 φορμακια μακρυμανικα, 5 φορμακια αμανικα, ενα σετ 8 κομματιων, παπουτσακια αγκαλιας, κρεμ-ες για ραγαδες και θηλες, σετ προικας για λικνο/καλαθουνα, σετ προικας φουλ για κουνια, μομπιλ για κουνια, σουτιεν εγκυμοσυνης, σουτιεν θηλασμου.... να συνεχισω η φτανει?????????????
bom bom bom bom bom bom bom bom bom bom bom bom bom bom
Και αυριο θα παμε να του παρουμε το πρωτο του σετακι και καρεκλακι αυτοκινητου, αν ολα πανε καλα.
Εεεεεε πολυ τσαντιστηκα.....
Ουφ!!!!!!
Εσυ Τζουλακι καλα εισαι?

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα! Μόλις γύρισα από το μάθημα ανώδυνου τοκετού και μπήκα να δω τι κάνει το παρεάκι μου! Έχετε πολλά χαιρετίσματα από την Πέλυ!
Τι κάνετε, κορίτσια μου;
Τζωρτζίνα, μην αγχώνεσαι και μην πάρεις πολλά για αρχή! Τα μωρά μεγαλώνουν πολύ γρήγορα και μετά θα μας είναι άχρηστα! Πάρε περίπου 6-8 φανελάκια-κορμάκια στο 0 μέγεθος και 4-5 φορμάκια. Μακρυμάνικο εγώ πήρα 1 μόνο και αυτό δεν ξέρω αν θα το χρησιμοποιήσω γιατί απ'ότι μας είπαν οι μαίες τα μωρά αντιλαμβάνονται τις θερμοκρασίες όπως εμείς, οπότε δε θέλω να το σκάσω το καημένο Αυγουστιάτικα! Από εκεί και πέρα θα σου χρειαστούν σίγουρα 2-3 πάνες τουλάχιστον, αρκετά πετσετάκια για να το σκουπίζεις και σελτεδάκια. Αυτά νομίζω για αρχή! Ε και καμιά ψιλή κουβερτούλα Smile
Άλεξ, πολύ ωραία τα νέα για τη Γιώτα μας! Μεγάλωσε και ο μικρός και όλα πάνε καλά!

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elisa87 έγραψε:Εγω θελω αυριο .
Mad Mad Mad Mad Mad Mad
θες να ερθεις μαζι μου? και να το παιξουμε χαζες? "μα σας ειχα πει για 2 ατομα πως και δεν το σημειωσατε???" Razz και εγω τους το ειχα πει πολλες φορες και ελεγαν θα με παρουν τηλ. αν δεν τους επαιρνα δεν νομιζω να με επαιρναν ΠΟΤΕ...

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πολυ θα το θελα Τζωρτζινα μου αλλα εδωσα ονομα κ επωνυμο για το αλλο σεμιναριο και τωρα ντρεπομαι....
Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 33 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις